II Ogólnopolski Turniej
TANECZNA JESIEŃ - LĘDZINY 2007

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów
Protokół przeklasyfikowania

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
II Ogólnopolski Turniej
TANECZNA JESIEŃ - LĘDZINY 2007
Lędziny, 22 września 2007 r.
Organizator: Urząd m. Ledziny, MOK Lędziny, FRSKFiT w Lędzinach, Szk. Tańca "WIR"
Prowadzenie: Jan Sylwester Homoncik
Muzyka: Marek Homoncik
Obsługa medyczna: Barbara Dąbek
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, D, Kombinacja 8T
14-15, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, E, Kombinacja 8T
14-15, C, Standard
14-15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, A, Latin
14-15, B, Standard
14-15, B, Latin
14-15, D, Kombinacja 8T
Pow. 15, D, Kombinacja 8T
Pow. 15, A, Standard
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 A+S Częstochowa              3
   2 ADiK Bytom                   6
   3 Akademia Tańca NADIR Rybn    8
   4 AS Kraków                    2
   5 Awangarda K.T.               1
   6 BAWINEK POLITECH. Kraków     3
   7 BUMERANG Trzebinia           2
   8 CANTINERO Tomaszów Maz.      1
   9 CZAR PAR Kędzierzyn Koźle    2
  10 DANCE IMPERIUM Skierniewi    2
  11 FIESTA Gliwice               4
  12 FLAMENCO Siemianowice        2
  13 FOKUS Dobrzeń Wielki         1
  14 FORUM Zabrze                10
  15 GAMA Jaworzno                4
  16 GCT Gliwice                  2
  17 JEDYNKA Łódź                 4
  18 KIEPURA Sosnowiec            9
  19 LUTNIA Łódź                  1
  20 MARENGO Dąbrowa Górnicza     2
  21 MCK Mysłowice                3
  22 MCT CKiS Skawina             2
  23 MCT Myślenice                1
  24 NARCYZ Kraków                6
  25 NOVOMEX Opole                1
  26 NOWY STYL Bielsko-Biała      7
  27 PAŁAC MŁODZIEŻY Katowice     6
  28 PLĄS Kraków                  3
  29 PRESTIGE Szczecin            2
  30 PRIMA DANCE Kraków           3
  31 RAGTIME Kęty                 2
  32 SKT TK Kraków                2
  33 SMS TANGO Łódź               1
  34 ST Remagum Płomień - Sosn    2
  35 Step Dance Andrychów         1
  36 STYL Kraków                  4
  37 SUKCES Poczesna              6
  38 SZOK Gliwice                10
  39 WIR Mysłowice                2
  40 ZORBA Mykanów                1
--------------------------------------
Na początek

Protokół przeklasyfikowania
----------------------------------------------
1. Nazwa turnieju:
   II Ogólnopolski Turniej
   TANECZNA JESIEŃ - LĘDZINY 2007
2. Miejsce i data rozgrywania turnieju:
   Lędziny, 22 września 2007 r.
3. Nadano nowe klasy tańca następującym parom:
----------------------------------------------------------------------------------------------
Nr   Nazwisko i imię                                    Klub                      Kraj
----------------------------------------------------------------------------------------------
Para kategorii i klasy: 14-15 C w stylu: Standard
  35 Mazgaj Szymon, Węgrzyn Monika                      AS Kraków                                 
Otrzymuje klasę: B w stylu: Standard
Para kategorii i klasy: Pow. 15 B w stylu: Latin
  97 Turek Marcin, Stwora Martyna                       NOWY STYL Bielsko-Biała                   
Otrzymuje klasę: A w stylu: Latin
Para kategorii i klasy: Pow. 15 D w stylu: Kombinacja 8T
  46 Reiss Michael, Szostak Kaja                        PRIMA DANCE Kraków                        
Otrzymuje klasę: C w stylu: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Miejscowość          Kraj
-----------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         Opole                
A       Piasta                    Ryszard         Opole                
B       Wantuch                   Ada             Kraków               
C       Kurzeja                   Dariusz         Bytom                
D       Piątkowski                Tadeusz         Kraków               
E       Witos                     Ewa             Gliwice              
F       Grzybek                   Sławomir        Częstochowa          
G       Dominiak                  Andrzej         Zabrze               
-----------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
-----------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          Jastrzębie Zdrój     
2       Wolak                     Mirosław        Kraków               
-----------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  13         1 Miech Adrian, Leśniak Nikolina                   SUKCES Poczesna                        34.0  0  56.0  0         1/   3
  15         2 Płuszka Robert, Kropidłowska Patrycja            ZORBA Mykanów                          56.0  1  72.0  1         2/   3
  14         3 Sowa Jakub, Kasolik Roksana                      RAGTIME Kęty                           29.0  1  39.0  1         3/   3
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  13 1221321 2.0 2321321 2.0 2221221 2.0 1321321 2.0 2132112 1.0 3221112 1.0 1111112 1.0 1321112 1.0   12.0    1
  14 3332232 3.0 3232132 3.0 3332332 3.0 3233232 3.0 1211323 2.0 2112333 2.5 2222223 2.0 2113221 2.0   20.5    3
  15 2113113 1.0 1113213 1.0 1113113 1.0 2112113 1.0 3323231 3.0 1333221 2.5 3333331 3.0 3232333 3.0   15.5    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Miejscowość          Kraj
-----------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         Opole                
A       Piasta                    Ryszard         Opole                
B       Wantuch                   Ada             Kraków               
C       Kurzeja                   Dariusz         Bytom                
D       Piątkowski                Tadeusz         Kraków               
E       Witos                     Ewa             Gliwice              
F       Grzybek                   Sławomir        Częstochowa          
G       Dominiak                  Andrzej         Zabrze               
-----------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
-----------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          Jastrzębie Zdrój     
2       Wolak                     Mirosław        Kraków               
-----------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   4         1 Kita Paweł, Talik Jagoda                         CZAR PAR Kędzierzyn Koźle              94.5  0 116.5  0         1/   3
   3         2 Kurzeja Adrian, Urbańczyk Magdalena              ADiK Bytom                             35.0  0  51.0  0         2/   3
   2         3 Zajchowski Aleksander, Pietranek Monika          KIEPURA Sosnowiec                       7.0  0  17.0  0         3/   3
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   2 3333222 3.0 3233232 3.0 2333333 3.0 3233232 3.0 3233213 3.0 1232312 2.0 2332312 3.0 3333312 3.0   23.0    3
   3 1111311 1.0 2111311 1.0 1121211 1.0 1111311 1.0 2322322 2.0 3323223 3.0 1223223 2.0 1222223 2.0   13.0    2
   4 2222133 2.0 1322123 2.0 3212122 2.0 2322123 2.0 1111131 1.0 2111131 1.0 3111131 1.0 2111131 1.0   12.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Miejscowość          Kraj
-----------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         Opole                
A       Piasta                    Ryszard         Opole                
B       Wantuch                   Ada             Kraków               
C       Kurzeja                   Dariusz         Bytom                
D       Piątkowski                Tadeusz         Kraków               
E       Witos                     Ewa             Gliwice              
F       Grzybek                   Sławomir        Częstochowa          
G       Dominiak                  Andrzej         Zabrze               
-----------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
-----------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          Jastrzębie Zdrój     
2       Wolak                     Mirosław        Kraków               
-----------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  66         1 Lozinszek Aleksander, Dyba Barbara               WIR Mysłowice                         213.0  0 247.0  1         1/  15
  69         2 Bochacki Bartosz, Musiał Olga                    KIEPURA Sosnowiec                      30.0  0  58.0  1         2/  15
  74         3 Busz Wojciech, Dziuba Justyna                    NARCYZ Kraków                         217.5  1 239.5  2         3/  15
  73         4 Bracki Jaromir, Korycka Agnieszka                KIEPURA Sosnowiec                     218.5  1 234.5  1         4/  15
  63         5 Brom Krzysztof, Wieczorek Katarzyna              MCK Mysłowice                          42.0  0  57.0  0         5/  15
  75         6 Rusinek Piotr, Żydek Paulina                     Step Dance Andrychów                  119.0  1 133.0  1         6/  15
  72         7 Dłubacz Wojciech, Ciołczyk Gabriela              GAMA Jaworzno                         258.0  1 271.0  1         7/  15
  67         8 Lisak Damian, Czubilińska Agnieszka              SUKCES Poczesna                       171.0  2 183.0  2         8/  15
  76         9 Trocer Rafał, Wiśniewska Karolina                ST Remagum Płomień - Sosn               6.0  0  17.0  0         9/  15
  68     10-11 Cygroń Piotr, Mirga Karolina                     KIEPURA Sosnowiec                     118.0  1 127.0  1     10-11/  15
  77     10-11 Kula Michał, Grochola Gabriela                   BAWINEK POLITECH. Kraków              240.5  1 249.5  1     10-11/  15
  64        12 Moskalik Sylwester, Frankowska Magdalena         BAWINEK POLITECH. Kraków              145.0  1 153.0  1        12/  15
  65        13 Dąbek Artur, Radko Magdalena                     WIR Mysłowice                         191.0  0 198.0  0        13/  15
  78        14 Karski Maciej, Jęczmienny Maria                  CZAR PAR Kędzierzyn Koźle             139.0  0 145.0  0        14/  15
  62        15 Bernat Patryk, Górecka Joanna                    GAMA Jaworzno                          25.0  0  30.0  0        15/  15
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  62          0  X  XX   3    XX    2    X     1  X  XX   3   XX XX  4   XX XX  4 XXXXXXX  7    24          
  63 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXX XX  5  XXXXXX  6 X XXXXX  6   X  XX  3 X X  XX  4 X XXXXX  6    44        10
  64 XXXX XX  6  XXX  X  4 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XX XXX   5 XX XXX   5 XX XXX   5    45         9
  65 XXXX  X  5  XXXXXX  6 XXXX     4  XXX  X  4  XXX XX  5 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    X X   2    39          
  66 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6  XX  XX  4    51         4
  67 XXXXXX   6 XXXX  X  5 XXX XXX  6 XXX X X  5 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    49       5-6
  68 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XX    4 XXXXXX   6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    49       5-6
  69 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    54         2
  72 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXX X  6    52         3
  73 X XXXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 X XX  X  4   XX  X  3    46         8
  74 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    55         1
  75 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XX  X  4 X XXX X  5 XXX X X  5 XXXXX X  6    48         7
  76  XXXXXX  6 X X   X  3 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  X X X   3 XX   XX  4 XX XXXX  6 XXX XX   5    41        12
  77 X X XXX  5 X XXXX   5 X        1 X  XXX   4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    42        11
  78  X  X X  3 X X XX   4 X   XXX  4 X   XXX  4 X X XXX  5 XX  X    3  XX XX   4 XXX XXX  6    33          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  63  XXXX    4  XXXX    4 X XXX X  5  XX      2  XXXX    4  X XXX   4 XXX      3  X XX X  4    30         5
  64       X  1  X       1 XXX   X  4 X X X X  4     XX   2          0  X  XX   3          0    15          
  66 XXXXXX   6 XXXX X   5 XXXX X   5 XXXXXX   6 XXXX X   5    X X   2 XX X X   4 XXXXXX   6    39       2-3
  67          0 X   X    2   X      1          0 X XX X   4 XXX XX   5 X XX     3 XXXXXXX  7    22          
  68 X  X XX  4    X  X  2      XX  2      XX  2 X   XX   3 X    X   2     XX   2     XX   2    19          
  69     XXX  3     XXX  3    XXXX  4  XXXXXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    42         1
  72 XXX  X   4 XXX XXX  6  X  X    2 X  XX    3 X  XX X  4    XX X  3   XXX X  4    X  X  2    28          
  73 XXXXXXX  7 X  XXXX  5 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XX X  X  4 XXX X X  5 XX  XXX  5          0    39       2-3
  74 XX X  X  4 XXXX XX  6 XXXXX    5  X X XX  4  X    X  2  X X  X  3 X XX  X  4 XXXX XX  6    34         4
  75 XXXXX X  6  XXX  X  4 XXXX XX  6 XXXX XX  6   X   X  2 XXX   X  4       X  1          0    29         6
  76   X X    2     X    1     XX   2     X    1  X  X    2   X XX   3  XX XX   4 XXX XX   5    20          
  77      X   1 X X  X   3          0 X        1   XX XX  4 X XX  X  4   XX  X  3 X X   X  3    19          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  63 6145555 5.0 6425353 5.0 6356463 6.0 6456463 6.0 5355225 5.0 4345224 3.0 5555424 4.0 4344225 4.0   38.0    5
  66 4212426 2.0 5112626 1.0 5223626 3.0 4122526 2.0 2212636 2.0 5232636 2.0 4212536 2.0 3212333 2.0   16.0    1
  69 5534214 4.0 4543115 4.0 4532215 2.0 3643115 4.0 1121111 1.0 1111111 1.0 1121111 1.0 1121111 1.0   18.0    2
  73 2621141 1.0 3631242 2.0 2611152 1.0 2511251 1.0 6564452 6.0 6664462 6.0 6463662 6.0 6565666 6.0   29.0    4
  74 3363332 3.0 2264531 3.0 3464531 5.0 5364642 5.0 4433543 3.0 3453543 4.0 2344343 3.0 2433542 3.0   29.0    3
  75 1456663 6.0 1356464 6.0 1145344 4.0 1235334 3.0 3646364 4.0 2526355 5.0 3636255 5.0 5656454 5.0   38.0    6
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Miejscowość          Kraj
-----------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         Opole                
A       Piasta                    Ryszard         Opole                
B       Wantuch                   Ada             Kraków               
C       Kurzeja                   Dariusz         Bytom                
D       Piątkowski                Tadeusz         Kraków               
E       Witos                     Ewa             Gliwice              
F       Grzybek                   Sławomir        Częstochowa          
G       Dominiak                  Andrzej         Zabrze               
-----------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
-----------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          Jastrzębie Zdrój     
2       Wolak                     Mirosław        Kraków               
-----------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  35         1 Mazgaj Szymon, Węgrzyn Monika                    AS Kraków                             317.0  5 346.0  6         1/  10
  33         2 Podsiadło Szymon, Szymańska Karolina             PLĄS Kraków                           170.5  2 193.5  3         2/  10
  31         3 Szymański Cezary, Kaczmarzyk Karolina            MARENGO Dąbrowa Górnicza               48.0  1  65.0  2         3/  10
  32         4 Nowokuński Piotr, Kubas Katarzyna                STYL Kraków                            74.0  2  85.0  2         4/  10
  37         5 Fejklowicz Piotr, Berg Monika                    PLĄS Kraków                             0.0  0  10.0  0         5/  10
  30         6 Koper Michał, Szweda Agata                       Akademia Tańca NADIR Rybn             140.0  2 149.0  2         6/  10
  28         7 Rumanek Tomasz, Sosna Anna                       ADiK Bytom                             16.0  0  24.0  0         7/  10
  34         8 Michalik Marek, Szweda Anna                      Akademia Tańca NADIR Rybn              88.0  1  95.0  1         8/  10
  29         9 Głazowski Bartłomiej, Michalik Agnieszka         Akademia Tańca NADIR Rybn              41.0  0  47.0  0         9/  10
  26        10 Golec Artur, Paczkowska Katarzyna                FIESTA Gliwice                        137.0  0 142.0  0        10/  10
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  26 X   XX   3   X  X   2     X    1   X      1 XX       2     9          
  28  XX X    3 X X X    3 XXXX X   5   X X    2 X XX X   4    17       6-7
  29   X X    2 XXX      3     X X  2   X X X  3     X    1    11          
  30    X X   2  XXX X   4  XXX X   4  X X X   3  XXX X   4    17       6-7
  31  XXXX X  5 XX XXXX  6 X XXXX   5 XXXXXX   6  XXXXXX  6    28         3
  32 XXXXXXX  7    XX X  3 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 X  XX X  4    27         4
  33 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
  34 X XX  X  4   XX  X  3       X  1 X XX  X  4   X   X  2    14          
  35 XX X XX  5 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    31         2
  37 XX   XX  4 XX  XXX  5 XX  X X  4 XX   XX  4 XX  XXX  5    22         5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  28 7737757 7.0 6546557 6.0 6356447 5.0 7676377 7.0 6747577 7.0   32.0    7
  30 6375546 5.0 7735644 5.0 7775655 7.0 6765664 6.0 7665754 6.0   29.0    6
  31 4541134 4.0 3471235 3.0 5242136 3.0 5542225 4.0 5451126 4.0   18.0    3
  32 3622275 3.0 4662476 7.0 3661373 4.0 3351433 3.0 4532363 3.0   20.0    4
  33 1153423 2.0 2123321 2.0 1123521 1.0 2224541 2.0 2123432 2.0    9.0    2
  35 2414312 1.0 1314112 1.0 2414212 2.0 1113112 1.0 1214211 1.0    6.0    1
  37 5266661 6.0 5257763 4.0 4537764 6.0 4437756 5.0 3376645 5.0   26.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Miejscowość          Kraj
-----------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         Opole                
A       Piasta                    Ryszard         Opole                
B       Wantuch                   Ada             Kraków               
C       Kurzeja                   Dariusz         Bytom                
D       Piątkowski                Tadeusz         Kraków               
E       Witos                     Ewa             Gliwice              
F       Grzybek                   Sławomir        Częstochowa          
G       Dominiak                  Andrzej         Zabrze               
-----------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
-----------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          Jastrzębie Zdrój     
2       Wolak                     Mirosław        Kraków               
-----------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  30         1 Koper Michał, Szweda Agata                       Akademia Tańca NADIR Rybn             199.0  4 227.0  5         1/   9
  26         2 Golec Artur, Paczkowska Katarzyna                FIESTA Gliwice                        203.0  1 225.0  2         2/   9
  27         3 Wroński Mateusz, Kowalska Małgorzata             A+S Częstochowa                       196.0  3 212.0  4         3/   9
  32         4 Nowokuński Piotr, Kubas Katarzyna                STYL Kraków                            72.0  2  82.0  2         4/   9
  33         5 Podsiadło Szymon, Szymańska Karolina             PLĄS Kraków                           168.8  0 177.8  0         5/   9
  34         6 Michalik Marek, Szweda Anna                      Akademia Tańca NADIR Rybn              55.0  0  63.0  0         6/   9
  31         7 Szymański Cezary, Kaczmarzyk Karolina            MARENGO Dąbrowa Górnicza               47.0  1  54.0  1         7/   9
  28         8 Rumanek Tomasz, Sosna Anna                       ADiK Bytom                             21.0  0  27.0  0         8/   9
  29         9 Głazowski Bartłomiej, Michalik Agnieszka         Akademia Tańca NADIR Rybn              26.0  0  31.0  0         9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  26 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXX X X  5 XXXXXXX  7    32         1
  27 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X XXXXX  6   XXXX   4    29       2-3
  28  XX X    3   X XX   3 X X XX   4 XXXXXX   6  XX XXX  5    21          
  29      X   1  X       1  X       1          0          0     3          
  30    XX X  3 XX XXXX  6 XXXXXXX  7  X XXX   4 XX XX    4    24         5
  31 X XXXXX  6 X XX  X  4    X XX  3   XX  X  3 X XXXXX  6    22          
  32 XXXXXXX  7  X XXXX  5 XXXXX    5 XX XXXX  6 XXXXX X  6    29       2-3
  33 XX X XX  5 XXX  X   4 XX X XX  5 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    27         4
  34 XXX   X  4 XXXXX X  6  XX X X  4 XXX  XX  5 XX   XX  4    23         6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  26 4613132 2.0 3613243 1.0 4534235 5.0 4626355 5.5 1616232 2.0   15.5    2
  27 5544411 4.0 4344421 4.0 2616411 1.0 2355412 3.0 4434414 4.0   16.0    3
  30 2222354 1.0 2522365 2.5 3253356 3.0 5543266 5.5 5123366 3.0   15.0    1
  32 3431266 3.0 5261154 5.0 5461163 6.0 3431141 2.0 3241141 1.0   17.0    4
  33 1355625 5.0 1456616 6.0 1325524 2.0 1114523 1.0 2565623 6.0   20.0    5
  34 6166543 6.0 6135532 2.5 6142642 4.0 6262634 4.0 6352555 5.0   21.5    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Miejscowość          Kraj
-----------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         Opole                
A       Piasta                    Ryszard         Opole                
B       Wantuch                   Ada             Kraków               
C       Kurzeja                   Dariusz         Bytom                
D       Piątkowski                Tadeusz         Kraków               
E       Witos                     Ewa             Gliwice              
F       Grzybek                   Sławomir        Częstochowa          
G       Dominiak                  Andrzej         Zabrze               
-----------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
-----------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          Jastrzębie Zdrój     
2       Wolak                     Mirosław        Kraków               
-----------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  89         1 Nowak Damian, Fryziel Daria                      FORUM Zabrze                          398.5  5 427.5  6         1/  10
  83         2 Grzybek Jakub, Żukowska Natalia                  Akademia Tańca NADIR Rybn             255.0  3 278.0  4         2/  10
  97         3 Turek Marcin, Stwora Martyna                     NOWY STYL Bielsko-Biała               370.0  1 387.0  2         3/  10
  96         4 Kędzierski Sławomir, Krzywoń Marta               NOWY STYL Bielsko-Biała               393.0  4 404.0  4         4/  10
  91         5 Pieczka Marek, Hirsz Agnieszka                   FORUM Zabrze                           95.0  0 105.0  0         5/  10
  98         6 Iwanicki Radosław, Lewińska Anna                 CANTINERO Tomaszów Maz.                93.3  0 102.3  0         6/  10
  84       7-8 Dulian Kornel, Wieczorek Kamila                  SZOK Gliwice                           14.0  0  21.0  0       7-8/  10
  88       7-8 Surmiak Michał, Salwik Kinga                     FORUM Zabrze                          101.0  1 108.0  1       7-8/  10
  85         9 Tomasik Adam, Herman Marta                       PAŁAC MŁODZIEŻY Katowice               59.0  0  65.0  0         9/  10
  90        10 Hulak Rafał, Grabowska Janetta                   FORUM Zabrze                          203.0  0 208.0  0        10/  10
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  83 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    33         1
  84  XX  X   3  X   X   2   XXX    3 X  XX    3    X X   2    13          
  85 X X      2 X        1 XX   X   3 X X  X   3 X X      2    11          
  88       X  1  XX   X  3   X   X  2  X  X X  3 X  XX X  4    13          
  89  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    32         2
  90  X XXXX  5       X  1       X  1       X  1  X    X  2    10          
  91 X  X XX  4 X XXXXX  6 XX  XXX  5 X  X  X  3 XXX  XX  5    23         5
  96 XXX X X  5 XXXXX X  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6   XXXXX  5    28         4
  97 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXX XX   5 XXX XX   5    29         3
  98 X  XX    3    XXX   3 X  XX    3 XXXXXX   6  X XX    3    18         6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  83 5121314 2.0 4232324 3.0 1121323 2.0 4222223 2.0 4321222 2.0   11.0    2
  89 3312221 1.0 1413211 1.0 2312111 1.0 1111111 1.0 2212111 1.0    5.0    1
  91 1565642 5.0 2554652 5.0 4566652 5.0 3556652 5.0 3554553 5.0   25.0    5
  96 6434153 3.0 5121143 2.0 5443244 4.0 5433444 4.0 5433444 4.0   17.0    4
  97 2246535 4.0 3345435 4.0 3235435 3.0 2365335 3.0 1145335 3.0   17.0    3
  98 4653466 6.0 6666566 6.0 6654566 6.0 6644566 6.0 6666666 6.0   30.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Miejscowość          Kraj
-----------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         Opole                
A       Piasta                    Ryszard         Opole                
B       Wantuch                   Ada             Kraków               
C       Kurzeja                   Dariusz         Bytom                
D       Piątkowski                Tadeusz         Kraków               
E       Witos                     Ewa             Gliwice              
F       Grzybek                   Sławomir        Częstochowa          
G       Dominiak                  Andrzej         Zabrze               
-----------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
-----------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          Jastrzębie Zdrój     
2       Wolak                     Mirosław        Kraków               
-----------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  82         1 Gibas Tomasz, Bluj Beata                         MCK Mysłowice                           0.0  0  33.0  1         1/  14
  97         2 Turek Marcin, Stwora Martyna                     NOWY STYL Bielsko-Biała               540.0  7 567.0  8         2/  14
  94         3 Łukasik Adam, Lasak Joanna                       Awangarda K.T.                        109.0  1 130.0  2         3/  14
  85         4 Tomasik Adam, Herman Marta                       PAŁAC MŁODZIEŻY Katowice              358.0  6 373.0  6         4/  14
  92         5 Błaszczyk Krzysztof, Białoskórska Magdalena      GCT Gliwice                           373.0  4 387.0  4         5/  14
  95         6 Lerski Piotr, Grzybowska Monika                  ST Remagum Płomień - Sosn             134.3  0 147.3  0         6/  14
  93         7 Zając Ariel, Cieplik Marta                       SZOK Gliwice                          286.5  1 298.5  1         7/  14
  89         8 Nowak Damian, Fryziel Daria                      FORUM Zabrze                          176.5  0 187.5  0         8/  14
  96         9 Kędzierski Sławomir, Krzywoń Marta               NOWY STYL Bielsko-Biała               220.0  2 230.0  2         9/  14
  87        10 Żuk Sławomir, Załuga Marta                       JEDYNKA Łódź                          215.3  2 224.3  2        10/  14
  99        11 Harazim Szymon, Bednarz Agnieszka                ADiK Bytom                            119.0  0 127.0  0        11/  14
  86        12 Solarz Sebastian, Ślusarczyk Adrianna            KIEPURA Sosnowiec                     210.6  0 217.6  0        12/  14
  90     13-14 Hulak Rafał, Grabowska Janetta                   FORUM Zabrze                          185.0  0 190.0  0     13-14/  14
  91     13-14 Pieczka Marek, Hirsz Agnieszka                   FORUM Zabrze                           91.0  1  96.0  1     13-14/  14
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  82  XX  X   3  XX   X  3  XX X X  4  XX  XX  4  XXXXXX  6    20       3-4
  85  X XXXX  5  XXXXXX  6  XXX XX  5  X X XX  4      XX  2    22         2
  86       X  1     X X  2       X  1  X  X    2 XX       2     8          
  87 X    XX  3      XX  2 X    XX  3 X X  X   3 X    XX  3    14          
  89 XX X XX  5  X X XX  4   XX XX  4    X XX  3       X  1    17          
  90          0          0          0          0          0     0          
  91          0          0          0          0          0     0          
  92 X  X XX  4 X     X  2 XX  X X  4 XX  X X  4 X  XXXX  5    19       5-6
  93    XX    2 X  XXX   4 X XX X   4    XXXX  4   XXXX   4    18          
  94  XXXX    4  X XXX   4 XX XXX   5 X  XX    3  X XX    3    19       5-6
  95 X XXX    4 XXXXX    5  X XX    3  XXXX    4  XXXX    4    20       3-4
  96 XXX XXX  6 X X      2          0 X X   X  3 XXX  X   4    15          
  97  XX X    3 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXX X  6    27         1
  99 X X      2 X X      2 X X X    3 X X      2 X X      2    11          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  82 5522522 1.0 3322632 1.0 3411542 1.0 6221542 2.0 5421642 4.0    9.0    1
  85 6333653 4.0 5434463 4.0 6344353 4.0 5433363 3.0 6334464 5.0   20.0    4
  92 1656411 6.0 1656311 2.0 1656421 5.0 2656411 5.0 1656311 3.0   21.0    5
  94 4161136 2.0 6161256 6.0 5162235 3.0 1162235 1.0 3162236 2.0   14.0    3
  95 2444365 5.0 2545525 5.0 2535616 6.0 3545626 6.0 2545525 6.0   28.0    6
  97 3215244 3.0 4213144 3.0 4223164 2.0 4314154 4.0 4213153 1.0   13.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Miejscowość          Kraj
-----------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         Opole                
A       Piasta                    Ryszard         Opole                
B       Wantuch                   Ada             Kraków               
C       Kurzeja                   Dariusz         Bytom                
D       Piątkowski                Tadeusz         Kraków               
E       Witos                     Ewa             Gliwice              
F       Grzybek                   Sławomir        Częstochowa          
G       Dominiak                  Andrzej         Zabrze               
-----------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
-----------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          Jastrzębie Zdrój     
2       Wolak                     Mirosław        Kraków               
-----------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 112         1 Ruszkiewicz Marcin, Nowicka Anna                 LUTNIA Łódź                           102.0  3 126.0  4         1/   5
 110         2 Urban Patryk, Malik Ewa                          SZOK Gliwice                           43.0  2  61.0  3         2/   5
 108         3 Wosiński Witold, Walas Natalia                   JEDYNKA Łódź                            0.0  0  12.0  1         3/   5
 116         4 Górczak Sebastian, Lewandowska Justyna           SMS TANGO Łódź                         45.0  0  51.0  0         4/   5
 117         5 Banaś Karol, Morel Patrycja                      SZOK Gliwice                          109.0  1 114.0  1         5/   5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 108 3532343 3.0 3553543 5.0 2542433 3.0 2453434 3.0 3454533 4.0   18.0    3
 110 1213221 2.0 1222221 2.0 1213221 2.0 1214221 2.0 1233321 2.0   10.0    2
 112 2121112 1.0 2111112 1.0 3121112 1.0 3131112 1.0 2111112 1.0    5.0    1
 116 5455554 5.0 4334455 3.5 4334555 4.0 4322555 4.0 4322455 3.0   19.5    4
 117 4344435 4.0 5445334 3.5 5455344 5.0 5545343 5.0 5545244 5.0   22.5    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Miejscowość          Kraj
-----------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         Opole                
A       Piasta                    Ryszard         Opole                
B       Wantuch                   Ada             Kraków               
C       Kurzeja                   Dariusz         Bytom                
D       Piątkowski                Tadeusz         Kraków               
E       Witos                     Ewa             Gliwice              
F       Grzybek                   Sławomir        Częstochowa          
G       Dominiak                  Andrzej         Zabrze               
-----------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
-----------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          Jastrzębie Zdrój     
2       Wolak                     Mirosław        Kraków               
-----------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 104         1 Wroński Mateusz, Kowalska Małgorzata             A+S Częstochowa                         0.0  0  24.0  1         1/   5
 101         2 Bienioszek Adrian, Grzybowska Angelika           PRESTIGE Szczecin                       0.0  0  18.0  1         2/   5
 102         3 Obłój Robert, Junak Roxana                       FLAMENCO Siemianowice                 218.0  3 230.0  4         3/   5
 103         4 Latos Wojciech, Legięć Klaudia                   SZOK Gliwice                           36.0  0  42.0  0         4/   5
 105         5 Wielanek Patryk, Łazęcka Martyna                 DANCE IMPERIUM Skierniewi               5.0  0  10.0  0         5/   5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 101 3111211 1.0 1222211 1.0 3222214 2.0 2325211 2.0 3414212 3.0    9.0    2
 102 1323453 3.0 2313333 3.0 1313332 3.0 1112333 3.0 1122323 2.0   14.0    3
 103 4444344 4.0 5444444 4.0 4444453 4.0 4443555 4.0 5343555 5.0   21.0    4
 104 2232122 2.0 3131122 2.0 2131121 1.0 3231122 1.0 2251131 1.0    7.0    1
 105 5555535 5.0 4555555 5.0 5555545 5.0 5554444 5.0 4535444 4.0   24.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Miejscowość          Kraj
-----------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         Opole                
A       Piasta                    Ryszard         Opole                
B       Wantuch                   Ada             Kraków               
C       Kurzeja                   Dariusz         Bytom                
D       Piątkowski                Tadeusz         Kraków               
E       Witos                     Ewa             Gliwice              
F       Grzybek                   Sławomir        Częstochowa          
G       Dominiak                  Andrzej         Zabrze               
-----------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
-----------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          Jastrzębie Zdrój     
2       Wolak                     Mirosław        Kraków               
-----------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 101         1 Bienioszek Adrian, Grzybowska Angelika           PRESTIGE Szczecin                     207.0  7 230.0  7         1/   4
 102         2 Obłój Robert, Junak Roxana                       FLAMENCO Siemianowice                 263.0  6 280.0  6         2/   4
 105         3 Wielanek Patryk, Łazęcka Martyna                 DANCE IMPERIUM Skierniewi              80.0  0  91.0  0         3/   4
 103         4 Latos Wojciech, Legięć Klaudia                   SZOK Gliwice                           42.0  0  47.0  0         4/   4
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 101 1111121 1.0 1131121 1.0 1112111 1.0 2123111 1.0 3212221 2.0    6.0    1
 102 3222212 2.0 3222212 2.0 3221222 2.0 3311222 2.0 1321112 1.0    9.0    2
 103 4444444 4.0 4414434 4.0 4434434 4.0 4444434 4.0 4434434 4.0   20.0    4
 105 2333333 3.0 2343343 3.0 2343343 3.0 1232343 3.0 2143343 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Miejscowość          Kraj
-----------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         Opole                
A       Piasta                    Ryszard         Opole                
B       Wantuch                   Ada             Kraków               
C       Kurzeja                   Dariusz         Bytom                
D       Piątkowski                Tadeusz         Kraków               
E       Witos                     Ewa             Gliwice              
F       Grzybek                   Sławomir        Częstochowa          
G       Dominiak                  Andrzej         Zabrze               
-----------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
-----------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          Jastrzębie Zdrój     
2       Wolak                     Mirosław        Kraków               
-----------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  58         1 Wójcicki Michał, Wieczerzak Karolina             AS Kraków                             146.0  3 173.0  4         1/   8
  54         2 Pajdzik Michał, Ambroży Anna                     MCT Myślenice                          18.0  0  39.0  1         2/   8
  51         3 Kosowski Michał, Bocheńska Sabina                SUKCES Poczesna                        48.0  2  63.0  3         3/   8
  53         4 Zieliński Grzegorz, Sobieraj Paulina             GCT Gliwice                            19.0  0  28.0  0         4/   8
  55         5 Gil Jakub, Cież Marta                            ADiK Bytom                            195.0  0 203.0  0         5/   8
  50         6 Skutnik Kamil, Kwiatkowska Katarzyna             SUKCES Poczesna                        36.0  0  43.0  0         6/   8
  59         7 Dworak Krzysztof, Kowalik Agnieszka              KIEPURA Sosnowiec                     121.0  4 127.0  4         7/   8
  52         8 Synowiec Konrad, Chrapczyńska Monika             RAGTIME Kęty                            0.0  0   5.0  0         8/   8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  50  X XX    3  XXXX X  5 X  XX X  4 X XXX X  5 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6    42       4-5
  51 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXX   6 XX  XXX  5 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    50         2
  52   XX X   3   X  XX  3      XX  2  XX  X   3 X XXXX   5   XX X   3  X X X   3   XXX    3    25          
  53 XXX X X  5 XX  X X  4 XXXXXXX  7  XXXX X  5 XXX XXX  6  XX X X  4 XXX X X  5 XXX XXX  6    42       4-5
  54 XXXX XX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XX  X  4 XXXX XX  6 XXX  XX  5 XXXXXXX  7    48         3
  55 X X XXX  5 XXXX X   5 XXX  X   4 X XX X   4  XX XX   4 XXX X X  5 X XXXX   5  XXXXXX  6    38         6
  58 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    55         1
  59 XXXXXXX  7 XXXXXX   6  XXXX X  5 XX XXXX  6  X X  X  3 X  XXX   4   XXX X  4 X        1    36          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  50 6655366 6.0 5643364 4.0 6664464 6.0 6662463 6.0 5462144 3.0 5562255 6.0 6562656 6.0 6561256 6.0   43.0    6
  51 3563624 4.0 3465635 5.0 2453535 4.0 4555635 4.0 3253422 2.0 2253622 2.0 1343322 2.0 2243522 2.0   25.0    3
  53 5334453 3.0 4354253 3.0 4346253 3.0 5244344 3.0 4346663 5.0 6346461 4.0 4255461 4.0 4356161 4.0   29.0    4
  54 2222232 2.0 2212422 2.0 3212322 2.0 3333222 2.0 1534551 4.0 1414533 3.0 2434535 3.0 1434435 3.0   21.0    2
  55 4416545 5.0 6526546 6.0 5525646 5.0 2426556 5.0 6625236 6.0 4635346 5.0 5626244 5.0 5625643 5.0   42.0    5
  58 1141111 1.0 1131111 1.0 1131111 1.0 1111111 1.0 2111315 1.0 3121114 1.0 3111113 1.0 3112314 1.0    8.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Miejscowość          Kraj
-----------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         Opole                
A       Piasta                    Ryszard         Opole                
B       Wantuch                   Ada             Kraków               
C       Kurzeja                   Dariusz         Bytom                
D       Piątkowski                Tadeusz         Kraków               
E       Witos                     Ewa             Gliwice              
F       Grzybek                   Sławomir        Częstochowa          
G       Dominiak                  Andrzej         Zabrze               
-----------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
-----------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          Jastrzębie Zdrój     
2       Wolak                     Mirosław        Kraków               
-----------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  46         1 Reiss Michael, Szostak Kaja                      PRIMA DANCE Kraków                    334.5  4 363.5  5         1/  10
  47         2 Badacz Rafał, Lempart Bożena                     NARCYZ Kraków                         138.0  2 161.0  3         2/  10
  36         3 Bujas Konrad, Chojnacka Monika                   BAWINEK POLITECH. Kraków               22.0  0  39.0  1         3/  10
  39         4 Bawor Dawid, Kokosińska Angelika                 KIEPURA Sosnowiec                      79.0  3  90.0  3         4/  10
  40         5 Szwaczka Adam, Klimasara Agnieszka               FORUM Zabrze                          255.5  2 265.5  2         5/  10
  45         6 Lorenc Marek, Staszewska Magdalena               NARCYZ Kraków                          19.5  0  28.5  0         6/  10
  43         7 Lustig Rafał, Gdula Wiktoria                     NARCYZ Kraków                         166.0  3 174.0  3         7/  10
  42         8 Gularek Leszek, Furmanek Katarzyna               NARCYZ Kraków                           0.0  0   7.0  0         8/  10
  38      9-10 Matusiak Arkadiusz, Wojtoń Marcelina             SUKCES Poczesna                       273.0  1 278.0  1      9-10/  10
  41      9-10 Twardzik Marcin, Poślednik Dorota                NOWY STYL Bielsko-Biała                11.0  0  16.0  0      9-10/  10
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  36 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 X XX     3 X  X     2 X   X    2 X        1    34       5-6
  38          0   X XX   3          0          0  XX XX   4 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XX  XX   4    23          
  39  XX XX   4          0 X X X    3 X X X X  4 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    38         3
  40 XXXX XX  6 X X  XX  4 XX X XX  5 XXX  XX  5      XX  2  X   XX  3  XX  XX  4 XXXXXXX  7    36         4
  41 X    X   2 XX  XX   4   XXXXX  5 X    XX  3 X X   X  3   X   X  2       X  1   XX  X  3    23          
  42 XXXXX X  6 X XXX    4  XXXXX   5  XXXX X  5  XX X X  4 XX XX    4 XXX      3     X    1    32          
  45 XXXXXXX  7  X X XX  4 XX X  X  4  XXX XX  5  X X     2   X  XX  3 X  XXXX  5  XX  XX  4    34       5-6
  46     X X  2 XXXXX X  6 X X  XX  4  X XX    3 XXXXXXX  7 XXXXXX   6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    41         2
  47   XXXX   4 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXX   5  X  XXX  4 XXXXXX   6   XXX    3    42         1
  43 XX XX X  5  XXX  X  4  X  X    2 X  XXX   4 X  XXXX  5 XXXXX X  6    X  X  2 XX X XX  5    33          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  36 1111143 1.0 2231255 2.0 1141133 1.0 1141141 1.0 2643565 5.0 2663656 6.0 1663566 6.0 3553666 5.0   27.0    3
  39 3343464 3.0 4553466 6.0 6663464 6.0 6662466 6.0 1231321 2.0 1222121 2.0 2142331 2.0 1122321 1.0   28.0    4
  40 5654612 6.0 5644524 5.0 5216522 2.0 4536622 4.0 6466634 6.0 6344543 4.0 6334624 4.0 5444433 3.0   34.0    5
  45 2266331 2.0 3466632 4.0 3355655 5.0 5355553 5.0 5555452 4.0 5456465 5.0 4555455 5.0 2666555 6.0   36.0    6
  46 6522555 5.0 6312341 3.0 4522341 3.0 3423334 3.0 4112113 1.0 3111212 1.0 5211212 1.0 4211212 2.0   19.0    1
  47 4435226 4.0 1125113 1.0 2434216 4.0 2214215 2.0 3324246 3.0 4535334 3.0 3426143 3.0 6335144 4.0   24.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Miejscowość          Kraj
-----------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         Opole                
A       Piasta                    Ryszard         Opole                
B       Wantuch                   Ada             Kraków               
C       Kurzeja                   Dariusz         Bytom                
D       Piątkowski                Tadeusz         Kraków               
E       Witos                     Ewa             Gliwice              
F       Grzybek                   Sławomir        Częstochowa          
G       Dominiak                  Andrzej         Zabrze               
-----------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
-----------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          Jastrzębie Zdrój     
2       Wolak                     Mirosław        Kraków               
-----------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 114         1 Zając Ariel, Cieplik Marta                       SZOK Gliwice                          129.0  4 155.0  5         1/   7
 118         2 Malik Jakub, Tuńska Katarzyna                    FOKUS Dobrzeń Wielki                  178.5  4 198.5  5         2/   7
 113         3 Nowak Krzysztof, Mrowicka Anna                   FORUM Zabrze                          121.0  1 135.0  2         3/   7
 117         4 Banaś Karol, Morel Patrycja                      SZOK Gliwice                          224.0  5 232.0  5         4/   7
 115         5 Koczur Marcin, Piestrak Martyna                  NOWY STYL Bielsko-Biała                82.0  0  89.0  0         5/   7
 111         6 Żuk Sławomir, Załuga Marta                       JEDYNKA Łódź                           92.8  0  98.8  0         6/   7
 108         7 Wosiński Witold, Walas Natalia                   JEDYNKA Łódź                            0.0  0   5.0  0         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 108 4375476 5.0 3777376 7.0 1467376 6.0 2777376 7.0 2756176 5.0   30.0    7
 111 6737545 6.0 6566445 6.0 5656537 5.0 6665757 6.0 6674757 7.0   30.0    6
 113 2223262 1.0 4323563 3.0 2132661 3.0 5122461 2.0 3233461 3.0   12.0    3
 114 3141351 3.0 1231252 2.0 4221153 2.0 1231113 1.0 1111213 1.0    9.0    1
 115 7652717 7.0 7454727 5.0 7774745 7.0 7454635 5.0 7467645 6.0   30.0    5
 117 5564634 4.0 5645634 4.0 6545424 4.0 4546544 4.0 5545534 4.0   20.0    4
 118 1416123 2.0 2112111 1.0 3313212 1.0 3313222 3.0 4322322 2.0    9.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Miejscowość          Kraj
-----------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         Opole                
A       Piasta                    Ryszard         Opole                
B       Wantuch                   Ada             Kraków               
C       Kurzeja                   Dariusz         Bytom                
D       Piątkowski                Tadeusz         Kraków               
E       Witos                     Ewa             Gliwice              
F       Grzybek                   Sławomir        Częstochowa          
G       Dominiak                  Andrzej         Zabrze               
-----------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
-----------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          Jastrzębie Zdrój     
2       Wolak                     Mirosław        Kraków               
-----------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 129         1 Latusek Tomasz, Latusek Katarzyna                PAŁAC MŁODZIEŻY Katowice              255.0  3 285.0  4         1/  11
 138         2 Tyrała Adrian, Sikora Natalia                    MCT CKiS Skawina                      173.0  3 197.0  4         2/  11
 133         3 Kazibudzki Mateusz, Laskoś Katarzyna             KIEPURA Sosnowiec                     359.0  4 377.0  5         3/  11
 142         4 Kwiecień Patryk, Wolska Dominika                 PRIMA DANCE Kraków                    153.0  1 165.0  1         4/  11
 140         5 Harazim Szymon, Bednarz Agnieszka                ADiK Bytom                            247.0  0 258.0  0         5/  11
 131         6 Chmura Jarosław, Stryczek Weronika               BUMERANG Trzebinia                    103.0  0 113.0  0         6/  11
 143         7 Błaszkiewicz Paweł, Korcela Marta                STYL Kraków                             0.0  0   9.0  0         7/  11
 134         8 Jeleśniański Piotr, Dukała Dorota                SKT TK Kraków                          79.0  0  87.0  0         8/  11
 127         9 Holka Piotr, Trzemżalska Dominika                FIESTA Gliwice                        197.5  0 204.5  0         9/  11
 135        10 Adamski Jakub, Guzik Teresa                      NARCYZ Kraków                         415.0  1 421.0  1        10/  11
 121        11 Kuźma Tymoteusz, Ciepły Karolina                 GAMA Jaworzno                         126.0  1 131.0  1        11/  11
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 121       X  1       X  1          0          0          0     2          
 127  X   XX  3  X  X X  3  X  X X  3 XX    X  3 XX  X X  4    16          
 129 XX XXXX  6  XXX XX  5 XXXX XX  6 X XX XX  5   XXXXX  5    27         3
 131   X XX   3 X   XXX  4 X  XX    3 X XXX X  5 X XXX X  5    20       5-7
 133  XXXXX   5 XX XXXX  6   XXXXX  5 XX XXXX  6 XXXX XX  6    28         2
 134 X XXX    4   XX X   3 X X XX   4  XX  X   3 X  XXX   4    18          
 135 X    X   2 X X      2          0     X    1          0     5          
 138 XX XXXX  6 XX X XX  5 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    31         1
 140  XXX  X  4  XXXX    4  XXXX    4   XXX    3  XXXX X  5    20       5-7
 142 X XX     3 X XXX    4 XX  XXX  5 XX  XXX  5  XX  X   3    20       5-7
 143 XXX X X  5 XXX XX   5 XXXX XX  6  XXX X   4 XX   X   3    23         4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 129 1212422 1.0 2112112 1.0 2222322 2.0 3232132 2.0 4213332 2.0    8.0    1
 131 6764266 7.0 7643356 5.0 7644254 5.0 7554265 6.0 7642166 6.0   29.0    6
 133 3331544 4.0 3351433 2.0 5451435 4.0 4461413 3.0 2431225 1.0   14.0    3
 138 2145631 2.0 1235641 3.0 1115741 1.0 1115741 1.0 1155541 3.0   10.0    2
 140 7623173 3.0 6524275 4.0 6533176 6.0 6623354 5.0 6524453 5.0   23.0    5
 142 5456715 5.0 5467724 6.0 3366513 3.0 2347626 4.0 3367714 4.0   22.0    4
 143 4577357 6.0 4776567 7.0 4777667 7.0 5776577 7.0 5776677 7.0   34.0    7
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Miejscowość          Kraj
-----------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piasta                    Ryszard         Opole                
A       Piasta                    Ryszard         Opole                
B       Wantuch                   Ada             Kraków               
C       Kurzeja                   Dariusz         Bytom                
D       Piątkowski                Tadeusz         Kraków               
E       Witos                     Ewa             Gliwice              
F       Grzybek                   Sławomir        Częstochowa          
G       Dominiak                  Andrzej         Zabrze               
-----------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
-----------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          Jastrzębie Zdrój     
2       Wolak                     Mirosław        Kraków               
-----------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 136         1 Giemza Marcin, Bąk Joanna                        NOWY STYL Bielsko-Biała               215.0  1 254.0  2         1/  20
 138         2 Tyrała Adrian, Sikora Natalia                    MCT CKiS Skawina                      162.0  1 195.0  2         2/  20
 126         3 Dulian Kornel, Wieczorek Kamila                  SZOK Gliwice                          463.5  3 490.5  4         3/  20
 129         4 Latusek Tomasz, Latusek Katarzyna                PAŁAC MŁODZIEŻY Katowice              356.0  3 377.0  3         4/  20
 123         5 Lipka Krzysztof, Kornobis Monika                 SUKCES Poczesna                        22.0  0  42.0  0         5/  20
 122         6 Sroka Maciej, Stolarz Weronika                   MCK Mysłowice                         404.0  3 423.0  3         6/  20
 124         7 Grzybek Jakub, Żukowska Natalia                  Akademia Tańca NADIR Rybn             331.0  2 349.0  2         7/  20
 134         8 Jeleśniański Piotr, Dukała Dorota                SKT TK Kraków                          87.0  0 104.0  0         8/  20
 142         9 Kwiecień Patryk, Wolska Dominika                 PRIMA DANCE Kraków                    130.0  1 146.0  1         9/  20
 133        10 Kazibudzki Mateusz, Laskoś Katarzyna             KIEPURA Sosnowiec                     230.0  0 245.0  0        10/  20
 125        11 Skowroński Maciej, Żmudzka Katarzyna             SZOK Gliwice                           79.0  0  93.0  0        11/  20
 128        12 Gruchlik Maciej, Zając Alicja                    PAŁAC MŁODZIEŻY Katowice              322.3  3 335.3  3        12/  20
 130        13 Garbaciak Mateusz, Garbaciak Magdalena           A+S Częstochowa                       394.0  3 406.0  3        13/  20
 131        14 Chmura Jarosław, Stryczek Weronika               BUMERANG Trzebinia                    108.0  0 119.0  0        14/  20
 141        15 Nowak Marcin, Janusz Marta                       PAŁAC MŁODZIEŻY Katowice              356.0  5 366.0  5        15/  20
 132     16-18 Surmiak Michał, Salwik Kinga                     FORUM Zabrze                          244.5  0 251.5  0     16-18/  20
 139     16-18 Więckowski Rafał, Duraj Magdalena                NOVOMEX Opole                           0.0      0.0  0     16-18/  20
 143     16-18 Błaszkiewicz Paweł, Korcela Marta                STYL Kraków                             0.0  0   7.0  0     16-18/  20
 127        19 Holka Piotr, Trzemżalska Dominika                FIESTA Gliwice                        106.0  0 112.0  0        19/  20
 121        20 Kuźma Tymoteusz, Ciepły Karolina                 GAMA Jaworzno                         179.0  2 184.0  2        20/  20
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 121  XX X    3    XX    2   X      1   X      1      X   1     8          
 122  X X XX  4 XXXXXXX  7    XXXX  4 XX XXXX  6  XXXXXX  6    27       4-5
 123 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6   XX XX  4 X  X XX  4    27       4-5
 124  XXX XX  5  X XX X  4 XX X  X  4 XXXX  X  5  X X     2    20     10-12
 125 XXXX X   5   X  XX  3 XXX  XX  5 X    XX  3   X XXX  4    20     10-12
 126 XX    X  3 XX X  X  4 XXXXXXX  7 XX XXXX  6  XXXX X  5    25       6-7
 127 XXX   X  4 X        1 X   X    2   X X    2 X   X X  3    12          
 128  XXXXX   5 XX XX    4 X  X X   3 XXXXXX   6 XXXX X   5    23         8
 129 XX XX    4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32       1-2
 130 XX  XXX  5  XX  XX  4 XX   X   3      XX  2 XX X XX  5    19          
 131 XXXXX X  6     X X  2    XX    2  X  X X  3 X X X X  4    17          
 132       X  1 X    RX  3 XX  X X  4 X   X X  3 X X X X  4    15          
 133 X  X XX  4  XXXXXX  6   XX  X  3 XXXX XX  6    X XX  3    22         9
 134   XXXX   4 XXXX X   5  XXXX    4  XXXX    4  X XX    3    20     10-12
 136  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XX XXXX  6    32       1-2
 138 XXXXXXX  7 XXXX X   5  XXXXXX  6 XX XXXX  6 XXXX XX  6    30         3
 139 X X X X  4  X  X    2 XXX X    4 XX       2  XX X    3    15          
 141     X    1 X X XX   4 XXX  X   4   X XX   3 XXX X    4    16          
 142 X  XXX   4 X XXX X  5  XXXXXX  6 X XXXX   5 XXX XX   5    25       6-7
 143 X X  X   3   X  X   2      XX  2  XXX X   4 X XX X   4    15          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 122  XX XX   4   XXXXX  5    XXXX  4 X X XXX  5  X  XX   3    21       4-6
 123 X  X XX  4 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XX X X   4   XX XX  4    25         2
 124  X X  X  3  XXX     3  X XX X  4  X XX X  4  X XX X  4    18          
 125       X  1      X   1  X       1   X      1      X   1     5          
 126 XXXXXXX  7  X X  X  3  X XXX   4  X XX X  4  X X  X  3    21       4-6
 128     X    1          0          0          0 X  XX    3     4          
 129 XXX X X  5 XXX X X  5 X X X X  4 X   XXX  4 XXX      3    21       4-6
 133   XX     2    XXX   3   XX  X  3   XXX    3   X   X  2    13          
 134   XXX    3 X   X    2 X X  X   3 XXX X    4 XXX XX   5    17          
 136 X XXXX   5 XXXXXXX  7 XXXXXX   6  XXX X   4 X XXXX   5    27         1
 138 XX   XX  4 XXX  XX  5 XX   XX  4 XXXX XX  6 XX X XX  5    24         3
 142 XX   X   3 XX       2 X X      2 X    XX  3 X X X X  4    14          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 122 5566415 6.0 5566635 6.0 4566626 6.0 4565616 6.0 5466616 6.0   30.0    6
 123 1632546 5.0 1645456 5.0 1624553 5.0 1624555 5.0 2612453 2.0   22.0    5
 126 6224224 1.0 6222324 2.0 6142234 4.0 6133243 3.0 3244234 4.0   14.0    3
 129 4455132 4.0 4434142 4.0 5435112 3.0 5456122 4.0 6335125 3.0   18.0    4
 136 2313363 2.0 2313213 1.0 3313345 2.0 3312434 2.0 1523342 1.0    8.0    1
 138 3141651 3.0 3151561 3.0 2251461 1.0 2241361 1.0 4151561 5.0   13.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek