TTT O Srebrny Puchar „Bawinka” - Grand Prix Polski Amatorów ST i LA


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
TTT O Srebrny Puchar „Bawinka” - Grand Prix Polski Amatorów ST i LA

Kraków, 14 października 2007 r.
Organizator: KT AZS Polit. Kr. "Bawinek", KU AZS Polit. Kr., CSiR Polit. Kr.
Prowadzenie: Janusz Myka Zamość
Muzyka: SPORT DANCER Jarosław Michałek
Obsługa medyczna: Krzysztof Gronuś
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
Pow. 15, Grand Prix, Standard
Pow. 15, Grand Prix, Latin
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, B, Standard
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA Warszawa      2
   2 AKTT Szczecin                1
   3 AS Kraków                    2
   4 ASTRA Szczecin               2
   5 Awangarda K.T.               1
   6 AXIS Nowy Sącz               1
   7 BAWINEK POLITECH. Kraków    22
   8 CONTRA Warszawa              5
   9 FANTAZJA Kraków              3
  10 FLAMENCO Siemianowice        1
  11 GRACJA Krosno                1
  12 IDEA Kraków                  3
  13 KIEPURA Sosnowiec            1
  14 KLASA Tarnów                 1
  15 KTS FUSION Kraków            2
  16 LIDER Lublin                 3
  17 MCK Mysłowice                1
  18 MCT CKiS Skawina             3
  19 MCT Wieliczka                3
  20 NARCYZ Kraków                3
  21 PAŁAC MŁODZIEŻY Katowice     1
  22 PERFECT DANCE Wrocław        2
  23 PRESTIGE Myślenice           1
  24 RAGTIME Kęty                 1
  25 REGIS Bochnia                1
  26 RÓŻA Olesno                  1
  27 SKT AGH Kraków               1
  28 SKT TK Kraków                1
  29 SMIRNOW Warszawa             3
  30 STYL Kraków                  3
  31 VIP Świętochłowice           1
  32 ZŁOTA PARA Dębica            1
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Miejscowość          Kraj
-----------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           Lublin               
A       Gronuś                    Krzysztof       Kraków               
B       Kozińska-Hawkins          Justyna                              
C       Smirnowa                  Galina          Warszawa             
D       Chojnacki                 Marek           Warszawa             
E       Grzybek                   Sławomir        Częstochowa          
F       Hawkins                   Christopher                          
G       Kulig                     Krzysztof       Olsztyn              
H       Łukomski                  Andrzej         Radom                
I       Orszulak                  Andrzej         Krosno               
-----------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
-----------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław        Kraków               
2       Kowalik                   Maryla          Kraków               
-----------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  19         1 Tomczak Łukasz, Jurczak Aleksandra                 CONTRA Warszawa                                1/  26
  56         2 Novikov Pavel, Iwanowicz Karolina                  CONTRA Warszawa                                2/  26
  33         3 Musioł Krzysztof, Kozłowska Katarzyna              RÓŻA Olesno                                    3/  26
  35         4 Oleszczyński Michał, Trepaszko Magdalena           AKTT Szczecin                                  4/  26
  21         5 Rey Tadeusz, Szmit Karolina                        SMIRNOW Warszawa                               5/  26
  26         6 Kawecki Adrian, Siemińska Joanna                   CONTRA Warszawa                                6/  26
  30         7 Duraj Wojciech, Czechowska Katarzyna               BAWINEK POLITECH. Kraków                       7/  26
  37         8 Głowa Mateusz, Niedośpiał Aleksandra               MCT CKiS Skawina                               8/  26
   5         9 Kowalczyk Jakub, Michalska Maria                   AS Kraków                                      9/  26
  27     10-11 Zaręba Grzegorz, Turska Kinga                      RAGTIME Kęty                               10-11/  26
  58     10-11 Myśliwiec Bogdan, Pancerz Dominika                 KTS FUSION Kraków                          10-11/  26
  14        12 Grzybek Sebastian, Wojtyna Urszula                 SKT TK Kraków                                 12/  26
  57        13 Baran Kamil, Sikora Dominika                       STYL Kraków                                   13/  26
  20        14 Fedorov Aleksander, Kryst Katarzyna                CONTRA Warszawa                               14/  26
   4        15 Aleksandrowicz Piotr, Czechowska Magdalena         BAWINEK POLITECH. Kraków                      15/  26
  54        16 Rajca Mariusz, Spiżak Monika                       NARCYZ Kraków                                 16/  26
   9        17 Broda Grzegorz, Achinger Joanna                    BAWINEK POLITECH. Kraków                      17/  26
   6     18-20 Tokarz Mariusz, Łukasik Ewa                        BAWINEK POLITECH. Kraków                   18-20/  26
  17     18-20 Kucharski Mateusz, Przemorska Joanna               BAWINEK POLITECH. Kraków                   18-20/  26
  36     18-20 Kucharski Tomasz, Kłeczek Agata                    BAWINEK POLITECH. Kraków                   18-20/  26
  23        21 Kowalski Wojciech, Borsuk Małgorzata               PERFECT DANCE Wrocław                         21/  26
  25        22 Ganicz Piotr, Dziekan Agnieszka                    FANTAZJA Kraków                               22/  26
  12        23 Domagalski Daniel, Kołodziej Paula                 ASTRA Szczecin                                23/  26
   8        24 Gawlik Michał, Gazda Katarzyna                     BAWINEK POLITECH. Kraków                      24/  26
   7        25 Matoga Wojciech, Ciślak Agata                      BAWINEK POLITECH. Kraków                      25/  26
  10        26 Latoś Krystian, Gaweł Agnieszka                    BAWINEK POLITECH. Kraków                      26/  26
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
   4 X X  XXXX  6 XX X XXXX  7 X    XXXX  5   X    XX  3      X XX  3    24     14-15
   5 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8  XXXXXXXX  8 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    42       7-8
   6 X   X   X  3            0   XX    X  3            0            0 B   6          
   7   X    X   2            0            0            0            0     2          
   8            0            0   X        1            0            0     1          
   9  XX     X  3  XX XX  X  5  X XX      3  XX XX     4  XXXXX  X  6 B  21          
  10            0            0   X        1            0            0     1          
  12        X   1    X       1 X      X   2 X    X     2 X    X     2     8          
  14 XXX XXX X  7  X  X   X  3 XXX X XXX  7 XXXXX X X  7  X XX XXX  6    30        13
  17    XXX X   4 X X X  X   4    X X X   3      X X   2   X        1 B  14          
  19 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-2
  20 X XXX X X  6 X  X  XX   4 X XX  X X  5 X  X  X X  4 X  X  XXX  5    24     14-15
  21 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-2
  23  X X       2     X      1 X X XX     4 X          1 XX    X    3 B  11          
  25            0       X    1            0   X        1    X       1 B   3          
  26  X XXXXXX  7 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    42       7-8
  27 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9  XX XXXXX  7    41         9
  30 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8    43       5-6
  33 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       3-4
  35 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXX XX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43       5-6
  36        X   1   X    X   2  XX   X    3 X XXX XXX  7 X X        2 B  15          
  37 XX XXXX X  7 XXXXXXX X  8  X  XXXXX  6 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9    38        11
  54        X   1   XXXX XX  6     X      1  X XX  X   4     X  X   2 B  14          
  56 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       3-4
  57 XXXXXXX    7 XXXX XX X  7 XXXX XX    6  XXXXXXX   7 XXXXXXXX   8    35        12
  58 XXXX XXX   7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  X   XXXX  5 XXXXXXXXX  9    39        10
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału, Baraż
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
   6 XX X XXXX  7 XXXXXXXXX  9 XX X XXXX  7 XXX  XXXX  7 XXXXXXXXX  9    39         4
   7   X     X  2   X        1   X  X     2        X   1   X        1     7          
   8 XX X  XX   5 X XX XXX   6   X        1   X        1 XX X XX    5    18          
   9 XXXXXX XX  8 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43         2
  10            0            0   X        1   XX       2            0     3          
  12 X   X  X   3 XX  XXXX   6 X X XXX X  6 XX XXXX X  7 XX   XX X  5    27          
  17 XXXXXXXX   8 XX XX   X  5  XXXX XX   6 XX  X XX   5 XX XXX X   6    30         6
  23 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    42         3
  25   X XXX X  5      XX X  3 XXXXXXXXX  9  XXXXXX X  7   X X XXX  5    29         7
  36 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44         1
  54  XXXXXXXX  8  XXXX XXX  7 XX XX  XX  6 XX XXX XX  7   XXX  XX  5    33         5
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
   4 X          1            0 X X        2 X XX X     4            0     7          
   5 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8  XXXXXXXX  8 XXX XXXXX  8    42       4-6
   6            0            0   X        1    X       1            0     2          
   9        X   1            0  XX    X   3            0            0     4          
  14  XXXX X    5 XXX XX  X  6 XXX XX     5  XX X  X   4 XXXXXX  X  7    27        12
  17     X      1            0   X        1            0            0     2          
  19 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       1-2
  20 X XX  X X  5    X  XXX  4   XX  XX   4 XX X  X    4 X  X  X    3    20          
  21 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    44       1-2
  23            0            0   X        1            0            0     1          
  25            0            0            0            0            0     0          
  26 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8  XXXXXXXX  8    42       4-6
  27  XXXXX X   6 XXXXXXXXX  9  X XXXXXX  7 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8    39      8-10
  30 XXXXXXX X  8 XXXXXXX X  8 XX XXXX X  7 XXXXXXX X  8 XXXXXXX X  8    39      8-10
  33 XXXXXXXXX  9 XX  XXXXX  7 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    42       4-6
  35 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9    43         3
  36            0 X X        2            0            0            0     2          
  37 X XX XXXX  7 X XXXXXXX  8 X XXXXX X  7 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9    39      8-10
  54        X   1        X   1        X   1        X   1        X   1     5          
  56 XXXXXXX X  8 XXXXXXX    7 XX XXXX X  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    40         7
  57  XX XX XX  6  XXXXX X   6    XXX XX  5 X X X  XX  5   XXX  X   4    26          
  58 XX   XXXX  6  X X  XXX  5 XXX   XXX  6 XX   XXXX  6 XXX  XXXX  7    30        11
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
   5        X   1      X X   2   X    X   2        X   1   X    X   2     8          
  14            0   X        1  X   X     2            0            0     3          
  19 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45         1
  21 XXXX XXXX  8 XXXX XX X  7  XXX X XX  6 XXXX XXXX  8 XXXX XX X  7    36         5
  26    X XX    3  X XXXX    5 X XXXXX    6       X    1  X XXXX    5    20         6
  27            0            0   X        1 X  X X     3      X     1     5          
  30 X X X      3 X   X      2 XX  XX     4 XXX X   X  5 X   X      2    16          
  33 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8  XXXXXXXX  8 X  XXXXXX  7    41         2
  35 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 X  XX XXX  6 XX XXXXX   7 XXXXX XXX  8    38         4
  37  X  X   X  3         X  1   X   X X  3   X X   X  3  XX     X  3    13          
  56 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XX XX X X  6 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9    40         3
  58        X   1        X   1        X   1        X   1        X   1     5          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  19 211211231 1.0 121222211 2.0 111211211 1.0 111211211 1.0 111211211 1.0    6.0    1
  21 453654545 5.0 543556655 5.0 633665465 5.0 343653566 5.0 453654455 5.0   25.0    5
  26 666566666 6.0 666665566 6.0 566553656 6.0 666566655 6.0 666566566 6.0   30.0    6
  33 335433323 3.0 355433333 3.0 355436334 4.0 555334334 4.0 335433334 3.0   17.0    3
  35 544345414 4.0 434344444 4.0 444344543 3.0 434445443 3.0 544345643 4.0   18.0    4
  56 122122152 2.0 212111122 1.0 222122122 2.0 222122122 2.0 222122122 2.0    9.0    2
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Miejscowość          Kraj
-----------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           Lublin               
B       Kozińska-Hawkins          Justyna                              
C       Smirnowa                  Galina          Warszawa             
D       Chojnacki                 Marek           Warszawa             
E       Grzybek                   Sławomir        Częstochowa          
F       Hawkins                   Christopher                          
G       Kulig                     Krzysztof       Olsztyn              
H       Łukomski                  Andrzej         Radom                
I       Orszulak                  Andrzej         Krosno               
-----------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
-----------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław        Kraków               
2       Kowalik                   Maryla          Kraków               
-----------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  60         1 Fiksa Marek, Jurecka Kinga                         AKADEMIA TAŃCA Warszawa                        1/  32
  38         2 Suchocki Andrzej, Piecewicz Natalia                IDEA Kraków                                    2/  32
  52         3 Kordaszewski Piotr, Maj Magdalena                  LIDER Lublin                                   3/  32
  46         4 Muller Robert, Vu Manh Katarzyna                   SMIRNOW Warszawa                               4/  32
   2         5 Ćwik Dariusz, Machnik Kinga                        KLASA Tarnów                                   5/  32
  29         6 Nosal Mariusz, Fitał Marlena                       LIDER Lublin                                   6/  32
  55         7 Latushkin Olexandr, Matlak Diana                   AKADEMIA TAŃCA Warszawa                        7/  32
  61         8 Walczak Michał, Wątorek Joanna                     MCT CKiS Skawina                               8/  32
  59         9 Tyrka Piotr, Malec Joanna                          CONTRA Warszawa                                9/  32
  39     10-11 Podyma Konrad, Marglarczyk Karina                  VIP Świętochłowice                         10-11/  32
  62     10-11 Tekiela Paweł, Piechówka Adrianna                  MCT Wieliczka                              10-11/  32
  51        12 Nowak Dawid, Buczek Kamila                         GRACJA Krosno                                 12/  32
  47        13 Wesołowski Piotr, Kuśmiruk Agnieszka               SMIRNOW Warszawa                              13/  32
  58        14 Myśliwiec Bogdan, Pancerz Dominika                 KTS FUSION Kraków                             14/  32
  23     15-16 Kowalski Wojciech, Borsuk Małgorzata               PERFECT DANCE Wrocław                      15-16/  32
  53     15-16 Gierzok Szymon, Wójcik Joanna                      FLAMENCO Siemianowice                      15-16/  32
  22        17 Stawiński Łukasz, Nowak Dagmara                    IDEA Kraków                                   17/  32
  42     18-19 Baczyński Marcin, Zając Dominka                    BAWINEK POLITECH. Kraków                   18-19/  32
  50     18-19 Wosiak Rafał, Karwatowska Marzena                  LIDER Lublin                               18-19/  32
  41        20 Ożóg Marek, Kajak Agnieszka                        MCT CKiS Skawina                              20/  32
  28        21 Leśniak Jacek, Kusina Klaudia                      STYL Kraków                                   21/  32
  11        22 Stękała Paweł, Pogoda Anna                         IDEA Kraków                                   22/  32
   4     23-24 Aleksandrowicz Piotr, Czechowska Magdalena         BAWINEK POLITECH. Kraków                   23-24/  32
  48     23-24 Wójcik Michał, Kania Marcelina                     ZŁOTA PARA Dębica                          23-24/  32
  63        25 Trela Paweł, Fryc Monika                           MCT Wieliczka                                 25/  32
  49        26 Smarzyński Tomasz, Smoroń Beata                    SKT AGH Kraków                                26/  32
  12        27 Domagalski Daniel, Kołodziej Paula                 ASTRA Szczecin                                27/  32
   9     28-29 Broda Grzegorz, Achinger Joanna                    BAWINEK POLITECH. Kraków                   28-29/  32
  54     28-29 Rajca Mariusz, Spiżak Monika                       NARCYZ Kraków                              28-29/  32
  25        30 Ganicz Piotr, Dziekan Agnieszka                    FANTAZJA Kraków                               30/  32
   6        31 Tokarz Mariusz, Łukasik Ewa                        BAWINEK POLITECH. Kraków                      31/  32
   8        32 Gawlik Michał, Gazda Katarzyna                     BAWINEK POLITECH. Kraków                      32/  32
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     S            CH           R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
   2 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-6
   4 XXXX XX    6 X  X X X   4 XXX    X   4  XXX X X   5 X  X X X   4    23        24
   6 X      X   2  X   X     2 XX         2 XX         2 X X        2    10          
   8 XX         2 XX X   X   4            0            0   X        1     7          
   9  XX XX X   5   XXX  X   4  XXXXX     5     X      1     X      1    16          
  11  XXXXXXXX  8  XX  XX X  5  X   X XX  4 XXXX XXXX  8 XXXXXX  X  7    32        21
  12  X X       2 XX X       3    X XX    3 X XX X  X  5 X  X  X X  4    17          
  22 XXXXXXX X  8 XXXX XX X  7 XX XXXXXX  8 XXXX XXXX  8 XXX  XXXX  7    38        19
  23 XXX  XX    5 XXX X XX   6 XX XX XX   6 XXX XXXX   7 XX  XXXX   6    30        22
  25        X   1   X X   X  3 X  X XX    4     XX     2   X XXX    4    14          
  28  XXXXXX X  7 X  XXXXXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8  XXXXXXXX  8    39     16-18
  29 XX XX XXX  7 XX XXXX X  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    41     14-15
  38 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-6
  39 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44      7-10
  41 X XXXXXXX  8 XXX XXXXX  8 X XX XXXX  7 XXXX  XXX  7 XXXXXXXXX  9    39     16-18
  42 XXXXXX XX  8 XXX XXX X  7 XXXX X XX  7 XXXXXXXXX  9 XX X  XXX  6    37        20
  46 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-6
  47 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44      7-10
  48 X XXXXX X  7 X XX XXXX  7   X X X X  4 X XXX X X  6  X    X    2    26        23
  49 X   X   X  3 X  XXX  X  5 X   X   X  3 XX  X   X  4 XXX X   X  5    20          
  50 XXX XXXXX  8 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43        11
  51 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X X XXXXX  7 X XXXXXXX  8    41     14-15
  52 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-6
  53   XXXXXXX  7  XXXXXXXX  8  XXXXXXXX  8 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8    39     16-18
  54    X   X   2    X   X   2   X X  X   3   XXX  X   4  X X X XX  5    16          
  55 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-6
  58 XXX XXXXX  8  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    42     12-13
  59 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44      7-10
  60 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-6
  61 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8    44      7-10
  62 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9  X XXXXXX  7 XXXXXXXXX  9    42     12-13
  63  X X  XXX  5   XXX XX   5   XXX XXX  6     X X    2   XXX  X   4    22          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     S            CH           R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
   2 X XXXXX X  7 X    XXXX  5    XXXX X  5 X XXXXX X  7 X   X X X  4    28       8-9
   4            0            0            0            0            0     0          
  11            0            0   X        1            0            0     1          
  22  XXX    X  4  X      X  2    X   XX  3  X X   XX  4  X X   XX  4    17          
  23 X   X X    3   X X X X  4 XX    X X  4 X X   X X  4 X X   X X  4    19          
  28   X        1  X         1  X         1  X   X     2            0     5          
  29 XX XXXX    6 XXXXX X    6 XXXXX X    6 XX XX X    5 XX XXXX    6    29         7
  38 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44         2
  39  XXXX XX   6  XX XXXX   6  XXXX XX   6  X XXXXX   6  XXXX XX   6    30         6
  41 X X    X   3        X   1        X   1        X   1  XX    X   3     9          
  42 X      XX  3 X      X   2 X  XX  X   4 X X X  X   4   XX   X   3    16          
  46 XXXXXXXX   8 XXXXXXXX   8 XXXXXXXX   8 XXXXXXXX   8 XXXXXXX    7    39       4-5
  47   X   X    2  XXXXXX X  7   XX XX X  5   X  XX X  4   XX  X X  4    22          
  48            0            0            0            0            0     0          
  50 XX  X      3 XX         2 XXX     X  4 XXX        3 XXX    X   4    16          
  51 XXX  X  X  5 X  XXX  X  5 X    X  X  3    XXX  X  4 X XXXX  X  6    23     11-12
  52 X XXXXXXX  8 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8    42         3
  53  X X XX    4   XX XX    4  X  XXX    4  XX XXX    5     XX     2    19          
  55 XX XXXXXX  8 XXXXX XXX  8 XX  XXXXX  7 XXXXX XXX  8 XX XXXXXX  8    39       4-5
  58  X   X XX  4 XX X X XX  6 X X    XX  4        XX  2 XX   X XX  5    21          
  59   XXX  XX  5    X XX X  4 X XXXXX X  7 X  X   XX  4    X XXXX  5    25        10
  60 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45         1
  61      XXXX  4 X X XX XX  6     XX X   3 X    XXXX  5 X   XXX X  5    23     11-12
  62  X XXX XX  6  XXXXX X   6  XXX X X   5  XXXXX     5 XXX XX X   6    28       8-9
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     S            CH           R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
   2   X  XXX   4 X   XXX    4  XXXXXXXX  8  X  XXX    4 X XXXXXXX  8    28       4-5
  29 XXXXX X    6 X  XX X    4 XX XX X    5 X XXX X    5 XXXXX X    6    26         6
  38 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       1-2
  39     X      1  XX X      3     X      1   X    X   2            0     7          
  46 XXXXXX  X  7  XXX X  X  5   X  X  X  3  XXXXX  X  6  XXXXX XX  7    28       4-5
  51         X  1            0   X        1            0            0     2          
  52 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    43         3
  55 XX    XXX  5 XXX   XXX  6  X    XXX  4 X     XXX  4 XX    XXX  5    24          
  59            0   XX   X   3 X      X   2  X X   X   3            0     8          
  60 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       1-2
  61        X   1   X    XX  3 X  X       2 X    X  X  3            0     9          
  62    X X     2   X  X     2      X     1   X        1      X     1     7          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     S             CH            R             Pd            J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
   2 665543445 4.0 565555445 4.0 566564456 6.0 565465446 6.0 565465454 5.0   25.0    5
  29 456456566 6.0 456446566 6.0 455446565 4.0 456556555 5.0 456556566 6.0   27.0    6
  38 121222223 2.0 221222223 2.0 222212222 2.0 222222223 2.0 221222222 2.0   10.0    2
  46 543664654 5.0 633664654 5.0 643655644 5.0 643643664 4.0 643644645 4.0   23.0    4
  52 334335332 3.0 344333332 3.0 334333333 3.0 334334332 3.0 334333333 3.0   15.0    3
  60 212111111 1.0 112111111 1.0 111121111 1.0 111111111 1.0 112111111 1.0    5.0    1
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Miejscowość          Kraj
-----------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           Lublin               
B       Kozińska-Hawkins          Justyna                              
C       Smirnowa                  Galina          Warszawa             
D       Chojnacki                 Marek           Warszawa             
E       Grzybek                   Sławomir        Częstochowa          
F       Hawkins                   Christopher                          
G       Kulig                     Krzysztof       Olsztyn              
H       Łukomski                  Andrzej         Radom                
I       Orszulak                  Andrzej         Krosno               
-----------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
-----------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław        Kraków               
2       Kowalik                   Maryla          Kraków               
-----------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 120         1 Rajca Mariusz, Spiżak Monika                     NARCYZ Kraków                         339.0  6 370.0  7         1/  12
 124         2 Solarz Sebastian, Ślusarczyk Adrianna            KIEPURA Sosnowiec                     245.6  1 270.6  2         2/  12
 116         3 Gibas Tomasz, Bluj Beata                         MCK Mysłowice                          71.0  2  90.0  3         3/  12
 103         4 Broda Grzegorz, Achinger Joanna                  BAWINEK POLITECH. Kraków              261.0  1 274.0  1         4/  12
 117         5 Trela Paweł, Fryc Monika                         MCT Wieliczka                         195.1  0 207.1  0         5/  12
 119         6 Tomasik Adam, Herman Marta                       PAŁAC MŁODZIEŻY Katowice              387.0  6 398.0  6         6/  12
 111         7 Ganicz Piotr, Dziekan Agnieszka                  FANTAZJA Kraków                       354.0  0 364.0  0         7/  12
 112         8 Łukasik Adam, Lasak Joanna                       Awangarda K.T.                        141.0  2 150.0  2         8/  12
 125         9 Różycki Paweł, Pawlak Monika                     STYL Kraków                           249.0  3 257.0  3         9/  12
 102        10 Gawlik Michał, Gazda Katarzyna                   BAWINEK POLITECH. Kraków              275.5  0 282.5  0        10/  12
 122        11 Wnęk Michał, Węgrzyn Urszula                     REGIS Bochnia                           0.0  0   6.0  0        11/  12
 118        12 Uryga Tomasz, Karpiel Agata                      AXIS Nowy Sącz                         15.0  0  20.0  0        12/  12
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     S            CH           R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 102 XXX  X     4 XX    X X  4 XX    X X  4   X   X    2 X          1    15          
 103  X  XX XX  5 XXX XX XX  7 XX   X X   4  X  XX X   4     X  X   2    22         6
 111     X  XX  3   XXX  XX  5    XX X X  4 X  XXXX X  6 X     X X  3    21          
 112 X XXXX     5   XXXX     4  XX  X     3  XX XX  X  5   X  X  X  3    20          
 116  XXX XXX   6  XXX XXX   6   XXXXXX   6 XXXXXXXX   8  XXXXXXX   7    33       2-3
 117 XX XX XXX  7 X  X  XX   4 X  XX  XX  5 X XX   XX  5 XX XX XXX  7    28         4
 118 X X        2            0   X        1            0      X     1     4          
 119 X     XX   3 XXX   XX   5 XXX   XX   5 XX X  XX   5 XXXX  XX   6    24         5
 120  X XXXXXX  7 X XXXX XX  7 XXXXXX XX  8 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    39         1
 122 XXXXX      5  X  X      2  X XX      3  X         1  X  XX     3    14          
 124   XX XX X  5 XX   XX X  5 X XXXXXXX  8 XX XXXXXX  8 X XXX XXX  7    33       2-3
 125       X X  2    XXXX X  5      XX X  3   X     X  2  XXX X  X  5    17          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     S             CH            R             Pd            J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 103 456524663 6.0 646524653 6.0 446513643 4.0 255523643 4.0 454423633 3.0   23.0    4
 116 621412116 1.0 521463226 3.0 622334136 3.0 622314116 1.0 522554246 5.0   13.0    3
 117 145155454 5.0 235146434 4.0 354126525 5.0 464135535 5.0 365146425 6.0   25.0    5
 119 312666335 4.0 314655345 5.0 215665364 6.0 316666364 6.0 213665364 4.0   25.0    6
 120 563243522 3.0 462232512 2.0 561252411 1.0 541251422 2.0 641212511 1.0    9.0    1
 124 234331241 2.0 153311161 1.0 133441252 2.0 133442251 3.0 136331152 2.0   10.0    2
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Miejscowość          Kraj
-----------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           Lublin               
B       Kozińska-Hawkins          Justyna                              
C       Smirnowa                  Galina          Warszawa             
D       Chojnacki                 Marek           Warszawa             
E       Grzybek                   Sławomir        Częstochowa          
F       Hawkins                   Christopher                          
G       Kulig                     Krzysztof       Olsztyn              
H       Łukomski                  Andrzej         Radom                
I       Orszulak                  Andrzej         Krosno               
-----------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
-----------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław        Kraków               
2       Kowalik                   Maryla          Kraków               
-----------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 110         1 Kucharski Tomasz, Kłeczek Agata                  BAWINEK POLITECH. Kraków              221.0  0 248.0  1         1/   8
 123         2 Aleksandrowicz Piotr, Czechowska Magdalena       BAWINEK POLITECH. Kraków              372.0  1 393.0  2         2/   8
 103         3 Broda Grzegorz, Achinger Joanna                  BAWINEK POLITECH. Kraków              352.0  5 367.0  6         3/   8
 104         4 Kucharski Mateusz, Przemorska Joanna             BAWINEK POLITECH. Kraków              115.5  0 124.5  0         4/   8
 108         5 Mostowski Piotr, Wójtowicz Anna                  AS Kraków                             558.5  1 566.5  1         5/   8
 102         6 Gawlik Michał, Gazda Katarzyna                   BAWINEK POLITECH. Kraków              186.5  1 193.5  1         6/   8
 107         7 Róg Dariusz, Hyla Joanna                         PRESTIGE Myślenice                     44.0  0  50.0  0         7/   8
 101         8 Matoga Wojciech, Ciślak Agata                    BAWINEK POLITECH. Kraków              357.5  0 362.5  0         8/   8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 101 X    X     2   X  X     2         X  1   X    XX  3  X     XX  3    11          
 102 X XXX XXX  7   XXX XXX  6  XXX XXX   6 XX XXXXXX  8 X XXXXXX   7    34         6
 103 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-3
 104  XXXXXXX   7 XXX XXXX   7 XXXXXXXX   8 XX XXXXX   7 XXXXXXX    7    36         5
 107 XX     XX  4 XX X    X  4 X X X   X  4   X X      2   X X   X  3    17          
 108  XXXXXX X  7 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8 XXXX XX X  7 XX X XXXX  7    37         4
 110 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-3
 123 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-3
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 102 665646436 6.0 465546345 4.0 566666335 6.0 664666345 6.0 564564335 4.0   26.0    6
 103 332112513 3.0 344113613 3.0 631215662 3.0 423312632 3.0 313323422 3.0   15.0    3
 104 554555644 5.0 653654554 5.0 444552423 4.0 546544463 4.0 636646553 6.0   24.0    4
 108 416364365 4.0 526365466 6.0 325444546 5.0 335455556 5.0 455455666 5.0   25.0    5
 110 223423121 2.0 112422131 1.0 112133151 1.0 212133121 1.0 221232111 1.0    6.0    1
 123 141231252 1.0 231231222 2.0 253321214 2.0 151221214 2.0 142111244 2.0    9.0    2
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek