III OTTT o PUCHAR  BURMISTRZA BRZESKA
MISTRZOSTWA OKRĘGU  MAŁOPOLSKIEGO

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów
Protokół przeklasyfikowania

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
III OTTT o PUCHAR  BURMISTRZA BRZESKA
MISTRZOSTWA OKRĘGU  MAŁOPOLSKIEGO
Jadowniki k/Brzeska, 11 października 2009 r.
Organizator: Urząd Miasta Brzeska, MOK Brzesko, SKT AGH Kraków
Prowadzenie: Anna Smoroń, Ada Wantuch
Muzyka: SPORT DANCER Konrad Mazurek
Obsługa medyczna: ZOZ Brzesko
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
8-9, Open, Kombinacja 6T
10-11, Open, Standard-4
10-11, Open, Latin-4
12-13, Open, Standard
12-13, Open, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
14-15, C, Latin
14-15, C, Standard
14-15, D, Kombinacja 8T
14-15, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, D, Kombinacja 8T
Pow. 15, E, Kombinacja 8T
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA Kraków        1
   2 AKSEL Rzeszów                3
   3 AS-SPORT Kraków              3
   4 AXIS Nowy Sącz               2
   5 BAWINEK Kraków               1
   6 CANTINERO Tomaszów Maz.      2
   7 DŻET Rzeszów-Boguchwała      3
   8 ELIDA Mielec                 3
   9 ELITA OKK Kraków-Wróblowi    4
  10 EMiKa Pałac MłodzieżyTarn   13
  11 EVOLUTION Kraków             7
  12 FANTAZJA Kraków              6
  13 GALA Mielec                  2
  14 GASIEK Rzeszów               2
  15 GRACJA Krosno                1
  16 IDEA Kraków                  2
  17 KLASA Tarnów                 5
  18 MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra    7
  19 NARCYZ Kraków                2
  20 PRESTIGE MOK Mszana Dolna    1
  21 PRIMA DANCE Kraków           1
  22 PROFESSIONAL DANCE Głogoc    2
  23 RONDO Rybnik                 1
  24 SKT AGH Kraków               3
  25 SKT TK Kraków                2
  26 ST CZECHOWSKA Bochnia        1
  27 STYL Kraków                  4
--------------------------------------
Na początek

Protokół przeklasyfikowania
----------------------------------------------
1. Nazwa turnieju:
   III OTTT o PUCHAR  BURMISTRZA BRZESKA
   MISTRZOSTWA OKRĘGU  MAŁOPOLSKIEGO
2. Miejsce i data rozgrywania turnieju:
   Jadowniki k/Brzeska, 11 października 2009 r.
3. Nadano nowe klasy tańca następującym parom:
----------------------------------------------------------------------------------------------
Nr   Nazwisko i imię                                    Klub                      Kraj
----------------------------------------------------------------------------------------------
Para kategorii i klasy: Pow. 15 C w stylu: Latin
  49 Materna Przemysław, Kaczmarzyk Kamila              DŻET Rzeszów-Boguchwała                   
Otrzymuje klasę: B w stylu: Latin
Para kategorii i klasy: Pow. 15 E w stylu: Kombinacja 8T
  86 Postół Jakub, Kowalska Anna                        AKADEMIA TAŃCA Kraków                     
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Open, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smoroń                    Stanisław                 Kraków               
A       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
B       Zasada                    Zbigniew        I         Wrocław              
C       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Maz.        
D       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              
E       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
F       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
G       Kurzeja                   Dariusz         I         Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Open, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  15         1 Budzik Tomasz, Bartoszek Aleksandra                EMiKa Pałac MłodzieżyTarn                      1/   7
  11         2 Słuszniak Mateusz, Włoch Angelika                  EVOLUTION Kraków                               2/   7
  13         3 Kurek Kamil, Skoczylas Nadia                       EVOLUTION Kraków                               3/   7
  10         4 Puchała Mateusz, Gas Weronika                      EVOLUTION Kraków                               4/   7
  16         5 Wietek Maciej, Szczypka Natalia                    PRESTIGE MOK Mszana Dolna                      5/   7
  14         6 Zając Maciej, Rosik Paulina                        EVOLUTION Kraków                               6/   7
  12         7 Danak Marcin, Balasa Maja                          EVOLUTION Kraków                               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Open, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           S           CH          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  10 3345436 4.0 2663534 4.0 2224224 2.0 4643424 4.0 3644435 4.0 2676435 5.0   23.0    4
  11 2233322 2.0 3224422 2.0 4433332 3.0 3134132 2.0 4122111 1.0 3122221 2.0   12.0    2
  12 6776765 6.0 6777665 7.0 5766765 6.0 6767655 6.0 5467542 5.0 7557547 6.0   36.0    7
  13 4424244 3.0 5435247 5.0 6555446 5.0 2325343 3.0 1235354 3.0 6264352 3.0   22.0    3
  14 7667677 7.0 7546776 6.0 7677677 7.0 5456776 5.0 6576676 6.0 4335674 4.0   35.0    6
  15 1111111 1.0 4111113 1.0 3111113 1.0 1212211 1.0 2313223 2.0 1413113 1.0    7.0    1
  16 5552553 5.0 1352351 3.0 1342551 4.0 7571567 7.0 7751767 7.0 5741766 7.0   33.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Open, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smoroń                    Stanisław                 Kraków               
A       Smoroń                    Stanisław                 Kraków               
B       Zasada                    Zbigniew                  Wrocław              
C       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
D       Pisarska-Gubernat         Barbara                   Wrocław              
E       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
F       Grzybek                   Sławomir                  Częstochowa          
G       Kurzeja                   Dariusz                   Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Smoroń                    Anna                      Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Open, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  31         1 Chmurzyński Aleksander, Poskróbek Natalia          MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra                      1/   5
  35         2 Mróz Łukasz, Jakus Magdalena                       EMiKa Pałac MłodzieżyTarn                      2/   5
  37         3 Szafrański Sebastian, Klimas Marzena               PROFESSIONAL DANCE Głogoc                      3/   5
  30         4 Olejarczuk Stanisław, Banaś Maria                  EVOLUTION Kraków                               4/   5
  33         5 Pokuta Jakub, Dziedzic Wiktoria                    ELITA OKK Kraków-Wróblowi                      5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Open, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  30 4444343 4.0 4425244 4.0 5333444 4.0 5234345 4.0   16.0    4
  31 2111221 1.0 1111112 1.0 2422112 2.0 2112113 1.0    5.0    1
  33 5555555 5.0 5554555 5.0 3555555 5.0 4545554 5.0   20.0    5
  35 1222112 2.0 2232321 2.0 1211221 1.0 1321221 2.0    7.0    2
  37 3333434 3.0 3343433 3.0 4144333 3.0 3453432 3.0   12.0    3
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Open, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smoroń                    Stanisław                 Kraków               
A       Smoroń                    Stanisław                 Kraków               
B       Zasada                    Zbigniew                  Wrocław              
C       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
D       Pisarska-Gubernat         Barbara                   Wrocław              
E       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
F       Grzybek                   Sławomir                  Częstochowa          
G       Kurzeja                   Dariusz                   Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Smoroń                    Anna                      Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Open, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  31         1 Chmurzyński Aleksander, Poskróbek Natalia          MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra                      1/   5
  35         2 Mróz Łukasz, Jakus Magdalena                       EMiKa Pałac MłodzieżyTarn                      2/   5
  37         3 Szafrański Sebastian, Klimas Marzena               PROFESSIONAL DANCE Głogoc                      3/   5
  30         4 Olejarczuk Stanisław, Banaś Maria                  EVOLUTION Kraków                               4/   5
  33         5 Pokuta Jakub, Dziedzic Wiktoria                    ELITA OKK Kraków-Wróblowi                      5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Open, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  30 1123333 3.0 4254444 4.0 3332433 2.0 4244444 4.0   13.0    4
  31 2232211 1.0 1411122 1.0 2211112 1.0 1411211 1.0    4.0    1
  33 5555555 5.0 5545555 5.0 4555555 5.0 5555555 5.0   20.0    5
  35 3411122 2.0 3322211 2.0 5444221 4.0 2333122 2.0   10.0    2
  37 4344444 4.0 2133333 3.0 1123344 3.0 3122333 3.0   13.0    3
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smoroń                    Stanisław                 Kraków               
A       Smoroń                    Stanisław                 Kraków               
B       Zasada                    Zbigniew                  Wrocław              
C       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
D       Pisarska-Gubernat         Barbara                   Wrocław              
E       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
F       Grzybek                   Sławomir                  Częstochowa          
G       Kurzeja                   Dariusz                   Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Smoroń                    Anna                      Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  54         1 Macała Karol, Różycka Anna                         STYL Kraków                                    1/   6
  53         2 Bil Krystian, Czulak Weronika                      MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra                      2/   6
  51         3 Woźniak Patryk, Jarecka Emilia                     MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra                      3/   6
  59         4 Giruć Michał, Staszewska Justyna                   FANTAZJA Kraków                                4/   6
  58         5 Rozkuszka Kamil, Kułaga Magdalena                  EMiKa Pałac MłodzieżyTarn                      5/   6
  55         6 Szostak Dawid, Zyznawska Katarzyna                 AS-SPORT Kraków                                6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  51 4442533 3.0 2432342 3.0 2443334 3.0 3333334 3.0 4432333 3.0   15.0    3
  53 2123222 2.0 3323213 2.0 3221221 2.0 2122222 2.0 2123222 2.0   10.0    2
  54 1211111 1.0 1111121 1.0 1312112 1.0 1211111 1.0 1311111 1.0    5.0    1
  55 6555644 5.0 6666635 6.0 6666646 6.0 4665655 6.0 6666666 6.0   29.0    6
  58 5634355 4.0 4545564 5.0 5535553 5.0 5546563 5.0 5545444 4.0   23.0    5
  59 3366466 6.0 5254456 4.0 4154465 4.0 6454446 4.0 3254555 5.0   23.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smoroń                    Stanisław                 Kraków               
A       Smoroń                    Stanisław                 Kraków               
B       Zasada                    Zbigniew                  Wrocław              
C       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
D       Pisarska-Gubernat         Barbara                   Wrocław              
E       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
F       Grzybek                   Sławomir                  Częstochowa          
G       Kurzeja                   Dariusz                   Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Smoroń                    Anna                      Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  50         1 Paliński Piotr, Bała Monika                        MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra                      1/   7
  54         2 Macała Karol, Różycka Anna                         STYL Kraków                                    2/   7
  53         3 Bil Krystian, Czulak Weronika                      MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra                      3/   7
  51         4 Woźniak Patryk, Jarecka Emilia                     MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra                      4/   7
  58         5 Rozkuszka Kamil, Kułaga Magdalena                  EMiKa Pałac MłodzieżyTarn                      5/   7
  59         6 Giruć Michał, Staszewska Justyna                   FANTAZJA Kraków                                6/   7
  55         7 Szostak Dawid, Zyznawska Katarzyna                 AS-SPORT Kraków                                7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  50 1131146 1.0 1133242 2.0 1212213 1.0 1222121 1.0 1342125 2.0    7.0    1
  51 3573534 4.0 2774536 5.0 2654545 4.0 4574536 4.0 3574546 4.0   21.0    4
  53 4215313 3.0 3212425 3.0 4123434 3.0 2313343 3.0 2231332 3.0   15.0    3
  54 2322221 2.0 4321111 1.0 3331121 2.0 3131212 2.0 5123211 1.0    8.0    2
  55 5747772 7.0 7556764 6.0 6776776 7.0 7767775 7.0 7767774 7.0   34.0    7
  58 7656455 5.0 5647353 4.0 7547352 5.0 5646454 5.0 6616453 5.0   24.0    5
  59 6464667 6.0 6465677 7.0 5465667 6.0 6455667 6.0 4455667 6.0   31.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smoroń                    Stanisław                 Kraków               
A       Smoroń                    Stanisław                 Kraków               
B       Zasada                    Zbigniew                  Wrocław              
C       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
D       Wantuch                   Ada                       Kraków               
E       Szyda                     Małgorzata                Kraków               
F       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
G       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Filip                     Tomasz                    Brzesko              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  51         1 Basamon Łukasz, Cach Anna                        GASIEK Rzeszów                        256.9  1 288.9  2         1/  13
  52         2 Śmietana Patryk, Szefer Justyna                  RONDO Rybnik                          159.0  3 185.0  4         2/  13
  48         3 Pasterz Paweł, Dudek Paulina                     DŻET Rzeszów-Boguchwała                 0.0      0.0  0         3/  13
  41         4 Kaczmarczyk Marek, Kaczmarczyk Małgorzata        FANTAZJA Kraków                       178.0  1 192.0  1         4/  13
  53         5 Kajmowicz Marcin, Kajpust Klaudia                EMiKa Pałac MłodzieżyTarn             408.0  4 421.0  4         5/  13
  40         6 Barwiński Łukasz, Błach Marta                    SKT AGH Kraków                          0.0  0  12.0  0         6/  13
  46         7 Rozpędowski Michał, Kowalska Kaja                CANTINERO Tomaszów Maz.               158.5  0 169.5  0         7/  13
  47       8-9 Chronowski Jarosław, Staszewska Magdalena        NARCYZ Kraków                          39.0  0  48.0  0       8-9/  13
  56       8-9 Galica Marcin, Wołowiec Katarzyna                GALA Mielec                           170.0  1 179.0  1       8-9/  13
  55        10 Jeleśniański Piotr, Dukała Dorota                SKT TK Kraków                         179.0  1 187.0  1        10/  13
  45        11 Kupczyk Jarosław, Kozub Anna                     KLASA Tarnów                          344.0  2 351.0  2        11/  13
  44        12 Zagajewski Szymon, Siwek Anna                    KLASA Tarnów                          268.0  0 274.0  0        12/  13
  54        13 Baran Adrian, Wadas Monika                       EMiKa Pałac MłodzieżyTarn              42.0  1  47.0  1        13/  13
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  40 X XX X   4 X XX X   4 X XX X   4 XXX      3 X XX X   4    19       4-5
  41          0  XXXX    4  XX X    3 XXXXXX   6  XXXXX   5    18         6
  44 X        1 X        1 X     X  2 X        1 XX    X  3     8          
  45     XX   2       X  1      XX  2      X   1 XX   X   3     9          
  46 X X  XX  4 X X   X  3 XXX   X  4 X X   X  3 X X   X  3    17          
  47  X  XXX  4  X   X   2  X XX X  4  X XX X  4  X X     2    16          
  48 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    XXXX  4  X X XX  4  XXX XX  5    26         1
  51 XX XX X  5   XX X   3 X XX X   4 X X  X   3   X XXX  4    19       4-5
  52  XXXX    4 XX XXXX  6  X XXXX  5 XX XXXX  6    XXXX  4    25         2
  53  XX   X  3  XXXXXX  6 XX XXX   5   XXXXX  5 XX  X X  4    23         3
  54          0          0   X      1          0 X        1     2          
  55 XX XX X  5 X   X X  3  X  X    2     X    1     X    1    12          
  56   XX X   3  XX X    3 X X      2  XXXX X  5   XXX    3    16          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  40 2635626 6.0 3646536 6.0 2645626 6.0 1436516 4.0 3333524 2.0   24.0    6
  41 6516342 5.0 4414242 3.0 5534533 5.0 4323422 1.0 2216435 4.0   18.0    4
  48 5154231 2.0 6355321 2.0 3356242 2.0 3555251 6.0 6445241 5.0   17.0    3
  51 4343513 3.0 1122613 1.0 1411311 1.0 6212643 2.0 4521612 1.0    8.0    1
  52 1262154 1.0 5261164 4.0 6263164 4.0 5141164 3.0 1164163 3.0   15.0    2
  53 3421465 4.0 2533455 5.0 4122455 3.0 2664335 5.0 5652356 6.0   23.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smoroń                    Stanisław                 Kraków               
A       Smoroń                    Stanisław                 Kraków               
B       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
C       Wantuch                   Ada                       Kraków               
D       Szyda                     Małgorzata                Kraków               
E       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
F       Grzybek                   Sławomir                  Częstochowa          
G       Kurzeja                   Dariusz                   Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Filip                     Tomasz                    Brzesko              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  49         1 Materna Przemysław, Kaczmarzyk Kamila            DŻET Rzeszów-Boguchwała               405.0  5 434.0  6         1/  10
  46         2 Rozpędowski Michał, Kowalska Kaja                CANTINERO Tomaszów Maz.               143.0  0 166.0  1         2/  10
  47         3 Chronowski Jarosław, Staszewska Magdalena        NARCYZ Kraków                         182.0  5 199.0  6         3/  10
  42         4 Kozyra Krzysztof, Wilkońska Katarzyna            IDEA Kraków                            68.0  2  79.0  2         4/  10
  55         5 Jeleśniański Piotr, Dukała Dorota                SKT TK Kraków                         209.0  0 219.0  0         5/  10
  44         6 Zagajewski Szymon, Siwek Anna                    KLASA Tarnów                          346.0  3 355.0  3         6/  10
  40         7 Barwiński Łukasz, Błach Marta                    SKT AGH Kraków                          0.0  0   8.0  0         7/  10
  48         8 Pasterz Paweł, Dudek Paulina                     DŻET Rzeszów-Boguchwała                 0.0      0.0  0         8/  10
  41      9-10 Kaczmarczyk Marek, Kaczmarczyk Małgorzata        FANTAZJA Kraków                        95.0  0 100.0  0      9-10/  10
  54      9-10 Baran Adrian, Wadas Monika                       EMiKa Pałac MłodzieżyTarn              34.0  0  39.0  0      9-10/  10
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  40 XXX XX   5 XXX XX   5 X X X    3 XXX      3 XXX      3    19          
  41   X      1   X      1   XX     2  X       1  XXX X   4     9          
  42  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XX  XX  4 X XXXXX  6   X  XX  3    25         3
  44 XX  XXX  5 XX  XXX  5 XX X  X  4 XX X  X  4 X  X XX  4    22       5-6
  46 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX  XXX  5 XXX XXX  6 XXX XXX  6    29         2
  47   XX X   3   XX X   3 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXX X  6    24         4
  48 XXX   X  4 XXX   X  4  XXX     3  X X     2    XX X  3    16          
  49 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
  54    X     1    X     1 X   XX   3     XX   2     XX   2     9          
  55 X  XX X  4 X  XX X  4  X XXXX  5   XXXXX  5 XX XX    4    22       5-6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  42 5433512 3.0 4643513 4.0 3634512 4.0 5613532 3.0 6623533 2.0   16.0    4
  44 4564654 5.0 3365655 6.0 4565654 6.0 3445655 5.0 4365652 6.0   28.0    6
  46 1146425 4.0 1136324 2.0 1146135 3.0 1236344 2.0 1246344 3.0   14.0    2
  47 3315133 2.0 6424142 3.0 6423323 2.0 4364116 4.0 5434115 4.0   15.0    3
                                           R                     
  49 2221241 1.0 2211431 1.0 2212441 1.0 2122421 1.0 2112421 1.0    5.0    1
  55 6652366 6.0 5552266 5.0 5351266 5.0 6551263 6.0 3551266 5.0   27.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smoroń                    Stanisław                 Kraków               
A       Smoroń                    Stanisław                 Kraków               
B       Pisarska-Gubernat         Barbara                   Wrocław              
C       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
D       Wantuch                   Ada                       Kraków               
E       Grzybek                   Sławomir                  Częstochowa          
F       Szyda                     Małgorzata                Kraków               
G       Kurzeja                   Dariusz                   Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Filip                     Tomasz                    Brzesko              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  61         1 Mysona Jarosław, Skoczek Aleksandra              ELIDA Mielec                          130.0  4 153.0  4         1/   4
  63         2 Nowak Sebastian, Kawa Weronika                   GRACJA Krosno                         186.0  3 203.0  3         2/   4
  62         3 Duraj Maksymilian, Skrobot Agnieszka             KLASA Tarnów                          250.0  1 261.0  1         3/   4
  60         4 Kozień Patryk, Wicher Dominika                   FANTAZJA Kraków                        52.0  1  57.0  1         4/   4
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  60 3444444 4.0 3444444 4.0 4444444 4.0 4444444 4.0 4443344 4.0   20.0    4
  61 4112211 1.0 1122211 1.0 2133322 2.0 1111311 1.0 1121222 1.0    6.0    1
     R                                                           
  62 2323333 3.0 2311322 2.0 3222233 3.0 3222233 3.0 2312411 2.0   13.0    3
  63 1231122 2.0 4233133 3.0 1311111 1.0 2333122 2.0 3234133 3.0   11.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smoroń                    Stanisław                 Kraków               
A       Smoroń                    Stanisław                 Kraków               
B       Pisarska-Gubernat         Barbara                   Wrocław              
C       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
D       Wantuch                   Ada                       Kraków               
E       Grzybek                   Sławomir                  Częstochowa          
F       Szyda                     Małgorzata                Kraków               
G       Kurzeja                   Dariusz                   Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Filip                     Tomasz                    Brzesko              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  61         1 Mysona Jarosław, Skoczek Aleksandra              ELIDA Mielec                          130.0  5 152.0  5         1/   3
  62         2 Duraj Maksymilian, Skrobot Agnieszka             KLASA Tarnów                          196.5  1 212.5  1         2/   3
  60         3 Kozień Patryk, Wicher Dominika                   FANTAZJA Kraków                        60.0  0  70.0  0         3/   3
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  60 3322311 3.0 3333312 3.0 2333322 3.0 2323322 2.0 2331322 2.0   13.0    3
  61 1113232 1.0 1222131 1.5 1112231 1.0 1111111 1.0 1112111 1.0    5.5    1
  62 2231123 2.0 2111223 1.5 3221113 2.0 3232233 3.0 3223233 3.0   11.5    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smoroń                    Stanisław                 Kraków               
A       Smoroń                    Stanisław                 Kraków               
B       Pisarska-Gubernat         Barbara                   Wrocław              
C       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
D       Wantuch                   Ada                       Kraków               
E       Grzybek                   Sławomir                  Częstochowa          
F       Szyda                     Małgorzata                Kraków               
G       Kurzeja                   Dariusz                   Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Filip                     Tomasz                    Brzesko              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  41         1 Matlęga Bartłomiej, Matras Angelika              STYL Kraków                           248.0  2 270.0  2         1/   3
  42         2 Smoleń Jakub, Piechota Ewelina                   ELIDA Mielec                            7.0  0  23.0  0         2/   3
  40         3 Rykowski Jakub, Wołowiec Gabriela                AKSEL Rzeszów                          33.0  0  43.0  0         3/   3
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  40 1123123 2.0 1122111 1.0 1232223 2.0 2123121 2.0 2113333 3.0 3213332 3.0 2312331 2.0 2313232 3.0   18.0    3
  41 2211211 1.0 2311222 2.0 3111111 1.0 1211213 1.0 1221121 1.0 2332123 2.0 3233222 3.0 3222321 2.0   13.0    1
  42 3332332 3.0 3233333 3.0 2323332 3.0 3332332 3.0 3332212 2.0 1121211 1.0 1121113 1.0 1131113 1.0   17.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smoroń                    Stanisław                 Kraków               
A       Smoroń                    Stanisław                 Kraków               
B       Pisarska-Gubernat         Barbara                   Wrocław              
C       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
D       Wantuch                   Ada                       Kraków               
E       Grzybek                   Sławomir                  Częstochowa          
F       Szyda                     Małgorzata                Kraków               
G       Kurzeja                   Dariusz                   Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Filip                     Tomasz                    Brzesko              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  20         1 Raputa Wiktor, Tylek Beata                       ELITA OKK Kraków-Wróblowi               0.0  0  22.0  0         1/   3
  22         2 Zaworski Łukasz, Mróz Nikoletta                  EMiKa Pałac MłodzieżyTarn              60.5  0  76.5  0         2/   3
  21         3 Przybylski Krzysztof, Jasiołek Sonia             ELITA OKK Kraków-Wróblowi               0.0  0  10.0  0         3/   3
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  20 1111111 1.0 1111112 1.0 3212111 1.0 3312112 2.0 1211112 1.0 2322222 2.0 3322212 2.0 2222112 2.0   12.0    1
  21 3333323 3.0 2333333 3.0 1323322 3.0 2233333 3.0 3333223 3.0 3233333 3.0 2233333 3.0 3333333 3.0   24.0    3
  22 2222232 2.0 3222221 2.0 2131233 2.0 1121221 1.0 2122331 2.0 1111111 1.0 1111121 1.0 1111221 1.0   12.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smoroń                    Stanisław                 Kraków               
A       Zasada                    Zbigniew                  Wrocław              
B       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
C       Wantuch                   Ada                       Kraków               
D       Szyda                     Małgorzata                Kraków               
E       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
F       Grzybek                   Sławomir                  Częstochowa          
G       Kurzeja                   Dariusz                   Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Filip                     Tomasz                    Brzesko              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  20         1 Rashed Michał, Jagniewska Magdalena              BAWINEK Kraków                        626.5  3 647.5  3         1/   2
  27         2 Grudzień Michał, Wenc Karolina                   EMiKa Pałac MłodzieżyTarn              23.0  0  38.0  0         2/   2
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  20 1111111 1.0 1111111 1.0 2122112 2.0 1112112 1.0 1111111 1.0    6.0    1
  27 2222222 2.0 2222222 2.0 1211221 1.0 2221221 2.0 2222222 2.0    9.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smoroń                    Stanisław                 Kraków               
A       Zasada                    Zbigniew                  Wrocław              
B       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
C       Wantuch                   Ada                       Kraków               
D       Szyda                     Małgorzata                Kraków               
E       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
F       Grzybek                   Sławomir                  Częstochowa          
G       Kurzeja                   Dariusz                   Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Filip                     Tomasz                    Brzesko              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  21         1 Mąka Przemysław, Stypuła Jadwiga                 AXIS Nowy Sącz                        288.0  2 311.0  2         1/   4
  25         2 Gularek Leszek, Żybura Magdalena                 IDEA Kraków                            17.0  0  34.0  0         2/   4
  27         3 Grudzień Michał, Wenc Karolina                   EMiKa Pałac MłodzieżyTarn              25.0  0  36.0  0         3/   4
  23         4 Such Kamil, Such Karolina                        AKSEL Rzeszów                           5.0  0  10.0  0         4/   4
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  21 1111121 1.0 1121221 1.0 1111311 1.0 1122212 1.0 1121121 1.0    5.0    1
  23 2444444 4.0 4444444 4.0 3444444 4.0 4444443 4.0 2444443 4.0   20.0    4
  25 4322212 2.0 2312112 2.0 2323123 2.0 2231334 3.0 3313334 3.0   12.0    2
  27 3233333 3.0 3233333 3.0 4232232 3.0 3313121 2.0 4232212 2.0   13.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smoroń                    Stanisław                 Kraków               
A       Smoroń                    Stanisław                 Kraków               
B       Zasada                    Zbigniew                  Wrocław              
C       Wantuch                   Ada                       Kraków               
D       Szyda                     Małgorzata                Kraków               
E       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
F       Grzybek                   Sławomir                  Częstochowa          
G       Kurzeja                   Dariusz                   Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Filip                     Tomasz                    Brzesko              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  63         1 Podraza Daniel, Szarkowicz Justyna               STYL Kraków                            83.0  1 108.0  2         1/   6
  62         2 Kościółek Tomasz, Drewniak Natalia               AKSEL Rzeszów                         246.8  0 265.8  1         2/   6
  61         3 Tymczyszyn Jerzy, Długosz Małgorzata             AS-SPORT Kraków                        83.0  0  96.0  1         3/   6
  64         4 Orzechowski Grzegorz, Janiczek Wioletta          EMiKa Pałac MłodzieżyTarn             305.0  2 312.0  2         4/   6
  66         5 Mroczka Paweł, Dziaczyńska Michalina             GASIEK Rzeszów                         32.0  0  38.0  0         5/   6
  65         6 Strada Krzysztof, Wenc Justyna                   EMiKa Pałac MłodzieżyTarn              64.0  0  69.0  0         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  61 2315123 1.0 5342323 2.0 5333224 3.0 5322233 2.0 5433345 5.0 5333243 3.0 4633345 4.0 5332312 2.0   22.0    3
  62 3423314 2.0 1414214 1.0 2422513 2.0 1515514 5.0 1515412 2.0 2426424 4.0 2514223 2.0 2616243 3.0   21.0    2
  63 1156451 4.0 3136662 4.0 3146452 4.0 3144362 3.0 2142121 1.0 1152111 1.0 1121111 1.0 1241124 1.0   19.0    1
  64 4244532 3.0 2253541 3.0 1211331 1.0 2231421 1.0 3326563 4.0 6565565 6.0 6465662 6.0 6554661 6.0   30.0    4
  65 5532645 5.0 6625455 6.0 6654665 6.0 6656656 6.0 6664656 6.0 4614656 5.0 3356556 5.0 3465556 5.0   44.0    6
  66 6661266 6.0 4561136 5.0 4565146 5.0 4463145 4.0 4251234 3.0 3241332 2.0 5242434 3.0 4123435 4.0   32.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smoroń                    Stanisław                 Kraków               
A       Smoroń                    Stanisław                 Kraków               
B       Zasada                    Zbigniew                  Wrocław              
C       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
D       Szyda                     Małgorzata                Kraków               
E       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
F       Grzybek                   Sławomir                  Częstochowa          
G       Kurzeja                   Dariusz                   Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Filip                     Tomasz                    Brzesko              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  86         1 Postół Jakub, Kowalska Anna                      AKADEMIA TAŃCA Kraków                 140.5  3 165.5  4         1/   6
  84         2 Janik Michał, Cisowska Joanna                    GALA Mielec                           163.0  0 182.0  1         2/   6
  88         3 Kosiński Damian, Gorlej Katarzyna                PRIMA DANCE Kraków                    135.3  0 148.3  1         3/   6
  82         4 Nosal Karol, Grudzińska Anna                     ST CZECHOWSKA Bochnia                   0.0  0   7.0  0         4/   6
  87         5 Migacz Marcin, Tokarz Beata                      AXIS Nowy Sącz                          6.0  0  12.0  0         5/   6
  80         6 Baran Piotr, Baran Agnieszka                     SKT AGH Kraków                          0.0  0   5.0  0         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  80 4655665 6.0 5666666 6.0 3634666 6.0 5653666 6.0 4565666 6.0 4466666 6.0 3565666 6.0 6666666 6.0   48.0    6
  82 6146222 1.0 4444423 4.0 6456443 4.0 6445444 4.0 6344434 3.0 6653454 5.0 6653551 5.0 5454552 5.0   31.0    4
  84 3431151 3.0 6321242 2.0 2221221 2.0 2232221 2.0 3232112 2.0 1212123 1.5 2232135 2.0 2223111 1.0   15.5    2
  86 1323316 2.0 1115111 1.0 1112112 1.0 1111112 1.0 1111323 1.0 2121312 1.5 1111314 1.0 1132325 2.0   10.5    1
  87 5562544 5.0 3552554 5.0 4563554 5.0 3564553 5.0 5653551 5.0 3544531 3.0 5446422 4.0 3345434 4.0   36.0    5
  88 2214433 4.0 2233335 3.0 5345335 3.0 4326335 3.0 2426245 4.0 5335245 4.0 4324243 3.0 4511243 3.0   27.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek