Puchar Okręgu Mazowieckiego
MAZOVIA CUP 2009

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów
Protokół przeklasyfikowania

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Puchar Okręgu Mazowieckiego
MAZOVIA CUP 2009
Kobyłka, 06-12-2009
Organizator: KTT BRAWURA Kobyłka
Prowadzenie: Piotr Galiński
Muzyka: Dariusz Brzostowski
Obsługa medyczna: 
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, E, Kombinacja 6T
10-11, D, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
12-13, D, Kombinacja 8T
12-13, C, Standard
12-13, C, Latin
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Kombinacja 8T
14-15, C, Standard
14-15, C, Latin
Pow. 15, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, D, Kombinacja 8T
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
14-15, B, Latin
10-11, C, Latin-4
10-11, C, Standard-4
14-15, B, Standard
14-15, A, Latin
8-9, E, Kombinacja 6T
12-13, B, Latin
12-13, B, Standard
Pow. 15, A, Latin
Pow. 15, A, Standard
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA Warszawa     20
   2 AKCENT Warszawa              3
   3 ATRIA Ostrołęka              3
   4 BRAWO Raszyn                 2
   5 BRAWURA Kobyłka              3
   6 CLASSIC Warszawa            25
   7 CONTRA Warszawa              1
   8 CORTE Warszawa              13
   9 CT PAWELEC Radom             2
  10 DANCE IMPERIUM Pruszków      7
  11 DANCE SCHOOL Warszawa        5
  12 DI SOMMA Raszyn              3
  13 DUET Warszawa               14
  14 EMKa Legionowo               5
  15 FAN Ostrołęka                2
  16 FEELING Warszawa            12
  17 IMAGE Maków Maz.             7
  18 LETS DANCE Przasnysz         3
  19 MAKO Sulejówek               5
  20 PASJONAT Sochaczew           4
  21 PRESTIGE Maków Maz.          4
  22 PROGRESS Warszawa            9
  23 ROCKS Warszawa               2
  24 ROCKSTEP Radom               1
  25 START Płońsk                 6
  26 STREFA TAŃCA Warszawa       13
  27 STYL Radom                   3
  28 SWING Łomianki               4
  29 ZAWKRZE Mława                8
--------------------------------------
Na początek

Protokół przeklasyfikowania
----------------------------------------------
1. Nazwa turnieju:
   Puchar Okręgu Mazowieckiego
   MAZOVIA CUP 2009
2. Miejsce i data rozgrywania turnieju:
   Kobyłka, 06-12-2009
3. Nadano nowe klasy tańca następującym parom:
----------------------------------------------------------------------------------------------
Nr   Nazwisko i imię                                    Klub                      Kraj
----------------------------------------------------------------------------------------------
Para kategorii i klasy: 10-11 E w stylu: Kombinacja 6T
  22 Kieszek Michał, Molenda Julia                      DUET Warszawa                             
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 6T
Para kategorii i klasy: 12-13 E w stylu: Kombinacja 8T
  46 Krawaczek Cezary, Suchoń Paulina                   ATRIA Ostrołęka                           
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: 12-13 D w stylu: Kombinacja 8T
  53 Więch Cezary, Wałachowska Anna                     DUET Warszawa                             
Otrzymuje klasę: C w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: 12-13 C w stylu: Standard
  64 Dreling Mateusz, Polakowska Justyna                CORTE Warszawa                            
Otrzymuje klasę: B w stylu: Standard
Para kategorii i klasy: 14-15 E w stylu: Kombinacja 8T
  89 Radzewicz Kamil, Kądrzycka Aleksandra              ZAWKRZE Mława                             
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: 14-15 D w stylu: Kombinacja 8T
 101 Górniak Kamil, Preś Katarzyna                      DUET Warszawa                             
Otrzymuje klasę: C w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: 14-15 C w stylu: Standard
 111 Jędraszko Przemysław, Jędraszko Elżbieta           PRESTIGE Maków Maz.                       
Otrzymuje klasę: B w stylu: Standard
Para kategorii i klasy: 14-15 C w stylu: Standard
 112 Tarkowski Karol, Wieczorkiewicz Adrianna           DANCE IMPERIUM Pruszków                   
Otrzymuje klasę: B w stylu: Standard
Para kategorii i klasy: Pow. 15 E w stylu: Kombinacja 8T
 148 Kasperek Paweł, Buczkowska Karolina                DUET Warszawa                             
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: Pow. 15 D w stylu: Kombinacja 8T
 160 Mazur Marcin, Płotczyk Małgorzata                  FEELING Warszawa                          
Otrzymuje klasę: C w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: Pow. 15 B w stylu: Standard
 195 Michrowski Grzegorz, Skrzeczkowska Agata           FEELING Warszawa                          
Otrzymuje klasę: A w stylu: Standard
Para kategorii i klasy: Pow. 15 B w stylu: Latin
 201 Domański Bartłomiej, Kozłowska Katarzyna           BRAWURA Kobyłka                           
Otrzymuje klasę: A w stylu: Latin
----------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dąbrowska                 Joanna          I         Konstancin           
A       Korzeb                    Mariusz         I         Olsztyn              
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
D       Wójtowicz                 Izabela         I         Rzeszów              
E       Ziętowski                 Arkadiusz       I         Gdynia               
F       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
G       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr           I         Warszawa             
2       Ślizewski                 Krzysztof       I         Gdynia               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  22         1 Kieszek Michał, Molenda Julia                    DUET Warszawa                         102.0  3 162.0  4         1/  11
  19         2 Widz Michał, Libera Daria                        STREFA TAŃCA Warszawa                  30.0  1  78.0  2         2/  11
  17         3 Waszkiewicz Bogusław, Tygielska Karolina         FEELING Warszawa                       23.0  1  59.0  2         3/  11
  15         4 Petrykowski Rafał, Mikulec Paulina               IMAGE Maków Maz.                       66.0  3  90.0  3         4/  11
  20         5 Łopatka Przemysław, Ficner Aleksandra            STREFA TAŃCA Warszawa                  64.0  3  86.0  3         5/  11
  14         6 Przybysz Jakub, Ziętara Dominika                 IMAGE Maków Maz.                       77.0  3  97.0  3         6/  11
  21         7 Gadomski Szymon, Wasiuk Barbara                  STREFA TAŃCA Warszawa                  49.0  1  67.0  1         7/  11
  13         8 Kasperek Jakub, Kusy Teresa                      DUET Warszawa                          14.0  0  30.0  0         8/  11
  16         9 Zakrzewski Szymon, Giesek Julia                  ZAWKRZE Mława                         118.0  0 132.0  0         9/  11
  23        10 Tumiłowicz Piotr, Maciejewska Hanna              AKCENT Warszawa                         5.0  0  17.0  0        10/  11
  18        11 Nowotko Jakub, Plichtowicz Weronika              LETS DANCE Przasnysz                    0.0  0  10.0  0        11/  11
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          S          CH         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  13    XXX   3 XXX  X   4    X     1       X  1   XX  X  3  XXX  X  4    16          
  14 XXXX X   5  X X X   3 X X XX   4  X XXXX  5  X XXX   4  X XXX   4    25         6
  15 X XX  X  4 XX XX X  5 XX X  X  4 XXXX  X  5 XXX   X  4 X XX X   4    26         5
  16     X X  2 XXX X X  5  X    X  2   X      1 X   X    2   X      1    13          
  17  XXX  X  4   XX XX  4   XX XX  4 XXXXXXX  7  XX XXX  5  XXXXXX  6    30         4
  18          0          0          0          0     X    1     X X  2     3          
  19 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    39         1
  20 XXXXX X  6 X  XX X  4 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXX X   5 XX  XXX  5    33         3
  21 XX  XX   4    X X   2 XXXXXX   6 XX   X   3    X  X  2 XX    X  3    20          
  22 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXX XXr  5 XXXXXXX  7 XrXXXXr  5    37         2
  23      X   1   X XX   3     X    1   rXX    2 X    X   2 X        1    10          
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           S           CH          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  14 4664346 5.0 6566346 6.0 6463366 6.0 6454365 5.0 6565456 6.0 6451345 5.0   33.0    6
  15 2355434 3.0 2224433 2.0 2245425 4.0 4665456 6.0 5434364 4.0 3342463 4.0   23.0    4
  17 5523265 6.0 5642254 4.0 5654253 5.0 5346643 4.0 4326533 3.0 2135521 1.0   23.0    3
  19 3246612 2.0 4435622 3.0 3526632 2.0 2232222 2.0 2253212 2.0 4263212 2.0   13.0    2
  20 6432553 4.0 3353565 5.0 4332544 3.0 3523534 3.0 3642645 5.0 5524654 6.0   26.0    5
  22 1111121 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111121 1.0 1616136 3.0    8.0    1
                                                                  R          
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dąbrowska                 Joanna          I         Konstancin           
A       Korzeb                    Mariusz         I         Olsztyn              
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
D       Wójtowicz                 Izabela         I         Rzeszów              
E       Ziętowski                 Arkadiusz       I         Gdynia               
F       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
G       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr           I         Warszawa             
2       Ślizewski                 Krzysztof       I         Gdynia               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  27         1 Bukowski Łukasz, Mikołajewska Zuzanna            CLASSIC Warszawa                       90.0  3 138.0  4         1/   5
  29         2 Chojnacki Damian, Ruszkowska Klaudia             CLASSIC Warszawa                        8.0  0  44.0  1         2/   5
  26         3 Łosek Mikołaj, Kozłowska Rozalia                 FEELING Warszawa                       34.0  1  58.0  2         3/   5
  28         4 Nowacki Adrian, Blażykowska Aleksandra           DANCE IMPERIUM Pruszków               130.0  2 142.0  2         4/   5
  30         5 Juma Jósef, Wróblewska Joanna                    STREFA TAŃCA Warszawa                 162.0  3 172.0  3         5/   5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           S           CH          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  26 4333351 3.0 3325451 3.0 4255351 4.0 4332341 3.0 4242351 3.0 2222231 2.0   18.0    3
  27 1121512 1.0 1111112 1.0 1111112 1.0 1111212 1.0 1111112 1.0 1111112 1.0    6.0    1
  28 5454445 5.0 5254335 5.0 5433545 5.0 3223153 2.0 3353243 2.0 4333545 4.0   23.0    4
  29 2212134 2.0 2432523 2.0 2322423 2.0 2445524 4.0 2534425 4.0 3444323 3.0   17.0    2
  30 3545223 4.0 4543244 4.0 3544234 3.0 5554435 5.0 5425534 5.0 5555454 5.0   26.0    5
        R                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dąbrowska                 Joanna          I         Konstancin           
A       Korzeb                    Mariusz         I         Olsztyn              
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
D       Wójtowicz                 Izabela         I         Rzeszów              
E       Ziętowski                 Arkadiusz       I         Gdynia               
F       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
G       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr           I         Warszawa             
2       Ślizewski                 Krzysztof       I         Gdynia               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  39         1 Gajek Adam, Rozbicka Kinga                       BRAWURA Kobyłka                        54.0  1 110.0  2         1/   9
  46         2 Krawaczek Cezary, Suchoń Paulina                 ATRIA Ostrołęka                       147.0  4 191.0  5         2/   9
  40         3 Banaszek Adrian, Woźniakowska Karolina           IMAGE Maków Maz.                       93.0  4 125.0  5         3/   9
  45         4 Ciok Wojciech, Aleksandrowicz Maria              SWING Łomianki                         21.5  0  41.5  0         4/   9
  43         5 Romanowski Mateusz, Glinka Julia                 SWING Łomianki                         38.0  1  56.0  1         5/   9
  42         6 Postek Paweł, Boczkowska Aleksandra              PRESTIGE Maków Maz.                    82.0  0  98.0  0         6/   9
  41         7 Zagumny Bartłomiej, Oczkowicz Magdalena          IMAGE Maków Maz.                        8.0  0  22.0  0         7/   9
  47         8 Oszczyk Jakub, Bakierska Kinga                   SWING Łomianki                          5.0  0  17.0  0         8/   9
  44         9 Wawrzyniak Adam, Szelenbaum Julia                DUET Warszawa                           0.0  0  10.0  0         9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  39 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    55         1
  40 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XX X XX  5 X XX X   4 X XX XX  5 XX X XX  5    44         4
  41 XXX      3 XX  X    3 X X X    3  X  X    2 X XXX    4 XXX X X  5 XX       2      X   1    23          
  42 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 X XXXXX  6 XX  X X  4 XX  X    3 X XX  X  4 XX  X X  4    41         6
  43   XXX    3    XXXX  4   XX XX  4 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    43         5
  44    X XX  3   X      1          0          0   X   X  2     X X  2     X    1   X      1    10          
  45 XX  XXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XX XX   4  XXX XX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    49         3
  46 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXr  5 X XXXXX  6 XX  XXX  5 XXXXXXX  7    51         2
  47     X    1          0  X       1   X      1  X X XX  4  XXXXX   5  XXXXX   5   XXX    3    20          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  39 1111121 1.0 1111121 1.0 1112121 1.0 3111131 1.0 1131321 1.0 1113321 1.0 1111221 1.0 1111111 1.0    8.0    1
  40 3352515 3.0 3323415 2.0 2221515 2.0 1222516 2.0 5524645 4.5 5434635 5.0 6666666 6.0 6544456 5.0   29.5    3
  42 5565456 5.0 5556666 6.0 5664666 6.0 5544665 5.0 3465466 6.0 3656466 6.0 3555455 5.0 2626565 6.0   45.0    6
  43 6446662 6.0 6665552 5.0 6455442 5.0 6666452 6.0 4212113 2.0 4222112 2.0 5232113 2.0 4263622 2.0   30.0    5
  45 4633344 4.0 4232344 3.5 3543354 4.0 2435324 3.0 6353554 4.5 6341554 4.0 4323544 4.0 5332344 3.0   30.0    4
  46 2224233 2.0 2444233 3.5 4336233 3.0 4353243 4.0 2646232 3.0 2565243 3.0 2444332 3.0 3455233 4.0   25.5    2
                                                      R                                              
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dąbrowska                 Joanna          I         Konstancin           
A       Korzeb                    Mariusz         I         Olsztyn              
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
D       Wójtowicz                 Izabela         I         Rzeszów              
E       Ziętowski                 Arkadiusz       I         Gdynia               
F       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
G       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr           I         Warszawa             
2       Ślizewski                 Krzysztof       I         Gdynia               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  53         1 Więch Cezary, Wałachowska Anna                   DUET Warszawa                         163.0  5 223.0  6         1/  11
  52         2 Przybysz Michał, Wolska Sandra                   DUET Warszawa                          46.0  0  94.0  1         2/  11
  50         3 Krajewski Oskar, Mozdyniewicz Marta              DUET Warszawa                         154.0  2 190.0  3         3/  11
  57         4 Szałas Kamil, Tyczyńska Karolina                 AKCENT Warszawa                        83.0  1 107.0  1         4/  11
  56         5 Korpikiewicz Paweł, Chojnacka Dominika           CLASSIC Warszawa                        0.0  0  22.0  0         5/  11
  58         6 Obara Jakub, Skrzypek Julia                      DUET Warszawa                         115.0  1 135.0  1         6/  11
  55         7 Kokoszka Szczepan, Rokicka Aleksandra            DANCE SCHOOL Warszawa                  37.0  0  55.0  0         7/  11
  61         8 Nowakowski Mateusz, Jaworska Adrianna            PASJONAT Sochaczew                     16.0  0  32.0  0         8/  11
  54         9 Żarnovsky Kamil, Cybulska Karina                 DANCE SCHOOL Warszawa                  19.0  0  33.0  0         9/  11
  51        10 Więckowski Maciej, Reks Aleksandra               ZAWKRZE Mława                           6.0  0  18.0  0        10/  11
  60        11 Ostrzeniewski Mateusz, Łuszcz Monika             EMKa Legionowo                         52.0  0  62.0  0        11/  11
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  50 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 X XX XX  5 X  X XX  4      XX  2 X    XX  3 XX  XXX  5 XXX  XX  5    37         4
  51          0 X X      2 X        1          0  X  XX   3   XXX    3  X  X    2 X X X    3    14          
  52     X    1    X X   2   X  XX  3 XXX XXX  6 XXXXX X  6  X XXXX  5  XXXXXX  6  X X XX  4    33         5
  53 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6 X XXXXX  6 XXXX X   5    49         1
  54  X   XX  3  X  X X  3     X    1  X       1   XXX    3 X XX X   4  XX      2 X   X    2    19          
  55 X XXXXX  6  X rXXX  4 XXXX  X  5 X XXX X  5 X     X  2 X     X  2 X        1  XX X X  4    29          
  56 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX   X   3  XXXXX   5   XXXXX  5 X XXX X  5    46         2
  57 XXXXX    5 X  XX    3  XXXXX   5 XX XX    4   XX XX  4  X XX X  4   XX  X  3   XX XX  4    32         6
  58 X  XX X  4 X XX XX  5 XX XXXX  6   X XXX  4 XXXXX X  6 XXX X X  5 XX XXXX  6 X  XXXX  5    41         3
  60      X   1          0          0    X     1  XXrX    3   Xr     1 X XX     3  X X     2    11          
  61  XX      2  XX X    3  X  X    2  XX XX   4 X  XXX   4 XX  XX   4 XX   X   3  X  XX   3    25          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  50 1134611 1.0 3142411 1.0 2114411 1.0 1412411 1.0 6136532 2.0 5566542 6.0 6556541 5.0 6345552 5.0   22.0    3
  52 6521532 2.0 6211632 2.0 3242532 2.0 6121542 2.0 4443423 3.0 6422424 4.0 2211423 2.0 4211421 2.0   19.0    2
  53 2243443 3.0 4325553 4.0 6553153 5.0 3335153 3.0 1312111 1.0 1313111 1.0 1132112 1.0 2122113 1.0   19.0    1
  56 4315356 5.0 2433146 3.0 4425246 4.0 4246235 4.0 2654666 6.0 3231666 3.0 4323666 4.0 3666666 6.0   35.0    5
  57 3452165 4.0 1564265 5.0 1331665 3.0 2553666 6.0 5225254 4.0 4154233 2.0 3444234 3.0 1533234 3.0   30.0    4
  58 5666224 6.0 5656324 6.0 5666324 6.0 5664324 5.0 3561345 5.0 2645355 5.0 5665355 6.0 5454345 4.0   43.0    6
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dąbrowska                 Joanna          I         Konstancin           
A       Korzeb                    Mariusz         I         Olsztyn              
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
D       Wójtowicz                 Izabela         I         Rzeszów              
E       Ziętowski                 Arkadiusz       I         Gdynia               
F       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
G       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr           I         Warszawa             
2       Ślizewski                 Krzysztof       I         Gdynia               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  64         1 Dreling Mateusz, Polakowska Justyna              CORTE Warszawa                        172.0  5 222.0  6         1/   6
  70         2 Klepacz Kacper, Moss Zuzanna                     CLASSIC Warszawa                      112.3  0 150.3  1         2/   6
  65         3 Mrozek Michał, Walkiewicz Marzena                CLASSIC Warszawa                      159.0  2 185.0  3         3/   6
  69         4 Walisiak Przemysław, Andrzejewska Daria          STREFA TAŃCA Warszawa                  10.0  0  24.0  0         4/   6
  67         5 Pietruk Karol, Wajszczak Magdalena               DANCE SCHOOL Warszawa                   0.0  0  12.0  0         5/   6
  71         6 Skóra Cezary, Jakubowska Aleksandra              EMKa Legionowo                          0.0  0  10.0  0         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  64 1111112 1.0 2112112 1.0 2112122 1.0 3211122 1.0 3211122 1.0    5.0    1
  65 2342351 3.0 3343351 3.0 1253341 3.0 1322341 2.5 2342331 3.0   14.5    3
  67 6466564 6.0 6655565 5.0 5666565 6.0 5564565 5.0 5555565 5.0   27.0    5
  69 4535225 4.0 4434234 4.0 4534454 4.0 4635454 4.0 4624454 4.0   20.0    4
  70 3223433 2.0 1221423 2.0 3321213 2.0 2143213 2.5 1133213 2.0   10.5    2
  71 5654646 5.0 5566646 6.0 6445636 5.0 6456636 6.0 6466646 6.0   28.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dąbrowska                 Joanna          I         Konstancin           
A       Korzeb                    Mariusz         I         Olsztyn              
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
D       Wójtowicz                 Izabela         I         Rzeszów              
E       Ziętowski                 Arkadiusz       I         Gdynia               
F       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
G       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr           I         Warszawa             
2       Ślizewski                 Krzysztof       I         Gdynia               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  71         1 Skóra Cezary, Jakubowska Aleksandra              EMKa Legionowo                          0.0  0  48.0  1         1/   5
  70         2 Klepacz Kacper, Moss Zuzanna                     CLASSIC Warszawa                       95.8  0 131.8  1         2/   5
  69         3 Walisiak Przemysław, Andrzejewska Daria          STREFA TAŃCA Warszawa                  11.0  0  35.0  1         3/   5
  65         4 Mrozek Michał, Walkiewicz Marzena                CLASSIC Warszawa                      106.0  0 118.0  0         4/   5
  68         5 Partyka Mateusz, Piszczek Aleksandra             STREFA TAŃCA Warszawa                 159.5  5 159.5  5         5/   5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  65 3344554 5.0 4152442 4.0 4143454 4.0 4134554 5.0 4122553 3.0   21.0    4
  68 1115131 1.0 1314131 1.0 3214131 2.0 2515111 1.0 1555125 5.0 R          
                                          R R         RRR  R     
  69 5433223 3.0 5235324 3.0 5555323 5.0 5453323 4.0 5344332 4.0   19.0    3
                                          R                      
  70 4252442 4.0 3441553 5.0 2332542 3.0 3242432 3.0 3233441 2.0   17.0    2
  71 2521315 2.0 2523215 2.0 1421215 1.0 1321245 2.0 2411214 1.0    8.0    1
      R                                                          
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dąbrowska                 Joanna          I         Konstancin           
A       Korzeb                    Mariusz         I         Olsztyn              
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
D       Wójtowicz                 Izabela         I         Rzeszów              
E       Ziętowski                 Arkadiusz       I         Gdynia               
F       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
G       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr           I         Warszawa             
2       Ślizewski                 Krzysztof       I         Gdynia               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  87         1 Bloch Łukasz, Cichocka Magdalena                 CLASSIC Warszawa                       48.0  0 100.0  1         1/   7
  89         2 Radzewicz Kamil, Kądrzycka Aleksandra            ZAWKRZE Mława                         121.0  3 161.0  4         2/   7
  90         3 Jankowski Michał, Zielony Karolina               ROCKSTEP Radom                         77.0  2 105.0  3         3/   7
  88         4 Przychodzień Dawid, Bonalska Paulina             IMAGE Maków Maz.                       40.0  1  56.0  1         4/   7
  92         5 Jechna Maksymiliam, Wróblewska Aleksandra        AKADEMIA TAŃCA Warszawa                59.0  2  73.0  2         5/   7
  86         6 Zając Maciej, Księżak Paulina                    STYL Radom                             92.0  1 104.0  1         6/   7
  91         7 Musiał Krzysztof, Ertman Wiktoria                PASJONAT Sochaczew                     34.5  0  44.5  0         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  86 6537564 6.0 4567775 7.0 7666565 6.0 7667776 7.0 4771513 4.0 7251525 4.0 7271533 4.0 7371443 5.0   43.0    6
  87 2221151 1.0 2111151 1.0 1111151 1.0 2112121 1.0 3154241 2.0 3123241 2.0 2134242 2.0 3163661 2.0   12.0    1
  88 3456445 4.0 3334423 3.0 3537473 4.0 3455463 4.0 2645466 6.0 2647356 5.0 3647357 5.0 1627237 3.0   34.0    4
  89 4112312 2.0 5425342 4.0 4222312 2.0 4221312 2.0 5517332 3.0 4436432 3.0 4315421 3.0 4416326 4.0   23.0    2
  90 5643626 5.0 7753616 5.0 5775727 7.0 6746637 6.0 1322125 1.0 1312114 1.0 1422114 1.0 2232112 1.0   27.0    3
  91 7775777 7.0 6676567 6.0 6453646 5.0 5373555 5.0 7463777 7.0 6774777 7.0 5556776 7.0 5545774 6.0   50.0    7
                                                                  R                                  
  92 1364233 3.0 1242234 2.0 2344234 3.0 1534244 3.0 6236654 5.0 5565663 6.0 6763665 6.0 6754555 7.0   35.0    5
                                                                              R                      
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dąbrowska                 Joanna          I         Konstancin           
A       Korzeb                    Mariusz         I         Olsztyn              
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
D       Wójtowicz                 Izabela         I         Rzeszów              
E       Ziętowski                 Arkadiusz       I         Gdynia               
F       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
G       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr           I         Warszawa             
2       Ślizewski                 Krzysztof       I         Gdynia               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  97         1 Kuryłowicz Aleksander, Malesa Kornelia           AKCENT Warszawa                       138.0  4 192.0  5         1/   8
 101         2 Górniak Kamil, Preś Katarzyna                    DUET Warszawa                         185.0  5 227.0  6         2/   8
  98         3 Dylewski Alan, Trittner Weronika                 AKADEMIA TAŃCA Warszawa                12.0  0  42.0  1         3/   8
 100         4 Golon Radosław, Kotarba Bogumiła                 PRESTIGE Maków Maz.                   144.0  3 162.0  3         4/   8
  99         5 Małecki Przemysław, Konecka Zuzanna              DANCE IMPERIUM Pruszków                 0.0  0  16.0  0         5/   8
 103         6 Stępień Adrian, Krupowicz Natalia                DANCE SCHOOL Warszawa                 216.0  4 230.0  4         6/   8
 105         7 Ciechaniak Arkadiusz, Górecka Aleksandra         PASJONAT Sochaczew                    175.0  4 187.0  4         7/   8
 104         8 Michalak Krystian, Wytrykowska Aleksandra        DANCE SCHOOL Warszawa                  87.0  1  97.0  1         8/   8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  97 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    55         1
  98 XXXXXX   6 X XXXX   5 X X XXX  5 XX  XXX  5 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    48         3
  99  XXX XX  5 XXXXXXX  7 XX X XX  5 X XXXXX  6 XX XXXX  6  XX  XX  4  X XXXX  5       X  1    39         5
 100 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XX XXXX  6 Xr X  X  3 XXXX  X  5 XXXX  X  5 XXXX XX  6    44         4
 101 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X XXXX   5   XXX X  4 XXXXXXX  7    50         2
 103     X X  2  XXX X   4  XXXX X  5   XX     2 XXXrXXX  6 XX XX    4 X XXXXX  6 XXXXX X  6    35         6
 104 X XX     3 XX  X X  4 X   X    2 XXX X    4  XXXXX   5 XXXXXXX  7 XX   X   3   XXXX   4    32          
 105 XXX XXX  6      XX  2  XXX XX  5  XXX XX  5  XXr  X  3     XXX  3 XXX XX   5 XX  XX   4    33          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  97 2114231 2.0 3423231 2.0 2235121 2.0 3663231 2.0 1311213 1.0 1611112 1.0 1411213 1.0 1643212 2.0   13.0    1
                                                                  R                       R          
  98 4656355 5.0 2655355 5.0 3466342 3.0 2355453 4.0 3422122 2.0 3222221 2.0 2232121 2.0 4321123 1.0   24.0    3
  99 3343622 3.0 4342623 3.0 5644634 5.0 5421324 3.0 5253344 4.0 6355563 5.0 6665562 6.0 6565561 6.0   35.0    5
 100 5432544 4.0 5214546 4.0 4323556 4.0 4236646 5.0 2146656 5.0 2133644 3.0 3123644 3.0 3134644 4.0   32.0    4
                                                        R  R                                         
 101 1221113 1.0 1131112 1.0 1111213 1.0 1112112 1.0 4535431 3.0 5444435 4.0 4556335 5.0 2416335 3.0   19.0    2
 103 6565466 6.0 6566464 6.0 6552465 6.0 6544565 6.0 6664565 6.0 4566356 6.0 5344456 4.0 5252456 5.0   45.0    6
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dąbrowska                 Joanna          I         Konstancin           
A       Korzeb                    Mariusz         I         Olsztyn              
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
D       Wójtowicz                 Izabela         I         Rzeszów              
E       Ziętowski                 Arkadiusz       I         Gdynia               
F       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
G       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr           I         Warszawa             
2       Ślizewski                 Krzysztof       I         Gdynia               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 113         1 Wolański Dominik, Staniak Aleksandra             CLASSIC Warszawa                      107.0  1 161.0  2         1/   8
 112         2 Tarkowski Karol, Wieczorkiewicz Adrianna         DANCE IMPERIUM Pruszków               183.0  7 225.0  8         2/   8
 111         3 Jędraszko Przemysław, Jędraszko Elżbieta         PRESTIGE Maków Maz.                   185.0  6 215.0  7         3/   8
 114         4 Lempkowski Tomasz, Cieplińska Julia              DUET Warszawa                          22.0  0  40.0  0         4/   8
 109         5 Safaryn Robert, Staniek Dominika                 AKADEMIA TAŃCA Warszawa                45.5  2  61.5  2         5/   8
 116         6 Wronka Mateusz, Piotrkowicz Zuzanna              PROGRESS Warszawa                      68.0  2  82.0  2         6/   8
 110         7 Jankowski Karol, Gaj Agnieszka                   DUET Warszawa                          11.0  0  23.0  0         7/   8
 115         8 Jarosz Andrzej, Bogdanowicz Aleksandra           AKADEMIA TAŃCA Warszawa                72.0  0  82.0  0         8/   8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 109 XX XXXX  6 XXXXX X  6 XX XX X  5 X XXX    4 XX  X X  4    25         5
 110 X XXX X  5 X  X X   3   XX X   3 XXXXXXX  7  XXX XX  5    23          
 111  XXXXXX  6  X XXXX  5 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  X XXXX  5    29         3
 112 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
 113 XX X XX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX X XX  5 XXXXXXX  7    31         2
 114  XXX XX  5   XX XX  4 XX X XX  5 XX X XX  5 XXXX X   5    24         6
 115 XrX X    3 XXX X    4 X X X    3 X X X    3 X X X    3    16          
 116 XXX XX   5 XXX XXX  6  XXXXXX  6  XX XXX  5 X XXXXX  6    28         4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 109 1446366 5.0 3625366 6.0 3534655 5.0 4426366 5.0 3526466 6.0   27.0    5
 111 6131244 3.0 4251235 3.0 5141224 2.0 5111225 1.0 4213335 3.0   12.0    3
 112 4623111 1.0 6542121 2.0 4463131 3.0 2352131 2.0 6441241 4.0   12.0    2
 113 3362522 2.0 1113412 1.0 1612316 1.0 3233414 3.0 2135114 1.0    8.0    1
 114 2254435 4.0 2364544 4.0 2355443 4.0 1544643 4.0 1362523 2.0   18.0    4
 116 5515653 6.0 5436653 5.0 6226562 6.0 6665552 6.0 5654652 5.0   28.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dąbrowska                 Joanna          I         Konstancin           
A       Korzeb                    Mariusz         I         Olsztyn              
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
D       Wójtowicz                 Izabela         I         Rzeszów              
E       Ziętowski                 Arkadiusz       I         Gdynia               
F       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
G       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr           I         Warszawa             
2       Ślizewski                 Krzysztof       I         Gdynia               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 109         1 Safaryn Robert, Staniek Dominika                 AKADEMIA TAŃCA Warszawa               139.5  2 191.5  3         1/   7
 117         2 Woźniak Michał, Kosmalska Aneta                  AKADEMIA TAŃCA Warszawa               152.0  3 192.0  4         2/   7
 118         3 Studniarz Rafał, Wiśniewska Urszula              CT PAWELEC Radom                       45.0  1  73.0  2         3/   7
 112         4 Tarkowski Karol, Wieczorkiewicz Adrianna         DANCE IMPERIUM Pruszków                99.0  2 115.0  2         4/   7
 114         5 Lempkowski Tomasz, Cieplińska Julia              DUET Warszawa                          13.0  0  27.0  0         5/   7
 113         6 Wolański Dominik, Staniak Aleksandra             CLASSIC Warszawa                      122.0  2 134.0  2         6/   7
 110         7 Jankowski Karol, Gaj Agnieszka                   DUET Warszawa                          11.0  0  21.0  0         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 109 1511212 1.0 1211117 1.0 1111217 1.0 1112213 1.0 1211114 1.0    5.0    1
 110 7653775 7.0 7743754 6.0 6727554 7.0 6426554 5.0 7733445 4.0   29.0    7
                                                      R          
 112 4165534 4.0 6334445 3.0 4642765 6.0 3651747 6.0 4124656 3.0   22.0    4
 113 2736157 6.0 2677236 7.0 2575146 5.0 2765135 3.0 2476737 7.0   28.0    6
 114 6342646 5.0 5452663 5.0 7333631 2.0 7244666 7.0 6642562 6.0   25.0    5
 117 3227361 2.0 4125372 2.0 5254372 4.0 4333372 2.0 5557273 5.0   15.0    2
 118 5474423 3.0 3566521 4.0 3466423 3.0 5577421 4.0 3365321 2.0   16.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dąbrowska                 Joanna          I         Konstancin           
A       Korzeb                    Mariusz         I         Olsztyn              
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
D       Wójtowicz                 Izabela         I         Rzeszów              
E       Ziętowski                 Arkadiusz       I         Gdynia               
F       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
G       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr           I         Warszawa             
2       Ślizewski                 Krzysztof       I         Gdynia               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 151         1 Wdowiarski Maciej, Sionek Klaudia                PROGRESS Warszawa                      32.5  0  90.5  1         1/  10
 148         2 Kasperek Paweł, Buczkowska Karolina              DUET Warszawa                         165.5  2 211.5  3         2/  10
 153         3 Sitarz Robert, Czechowicz Karolina               DI SOMMA Raszyn                        37.0  0  71.0  1         3/  10
 146         4 Chudzik Adam, Krukowska Małgorzata               AKADEMIA TAŃCA Warszawa               313.0  2 335.0  2         4/  10
 154         5 Ścisłowski Łukasz, Singh Aneta                   PROGRESS Warszawa                       0.0  0  20.0  0         5/  10
 145         6 Pietrzak Roger, Załęska Monika                   AKADEMIA TAŃCA Warszawa               123.8  0 141.8  0         6/  10
 152         7 Gębusia Szymon, Szerszeń Marta                   ROCKS Warszawa                         50.0  0  66.0  0         7/  10
 150         8 Sobczyk Tomasz, Daniluk Agnieszka                PROGRESS Warszawa                      41.5  1  55.5  1         8/  10
 149         9 Jankowski Piotr, Borkowska Karolina              ZAWKRZE Mława                          81.0  0  93.0  0         9/  10
 147        10 Czuba Michał, Adamczyk Katarzyna                 AKADEMIA TAŃCA Warszawa                30.0  0  40.0  0        10/  10
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 145 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XX X  5 XXXXXXX  7  XXXXX   5 XXXXX X  6 XXX  XX  5  X  X    2    44         2
 146  X X X   3 XXX  X   4      X   1 X X      2 XXX  XX  5 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    34         6
 147          0     X    1          0 XX       2  X X     2  X  X    2     X    1    X     1     9          
 148  X XXXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XrXX  X  4 X XXXXX  6 XXXXXX   6 X XXXXX  6    47         1
 149 X X X X  4   X   X  2  XX  XX  4   X  XX  3 X   XXX  4  X   X   2 X    XX  3 X    XX  3    25          
 150 XXXXX X  6   X   X  2 XXX XXX  6 X XXX X  5 X   X X  3    X  X  2   XX  X  3 X X      2    29          
 151   X      1 XX XXXX  6   XXXXX  5  XXXXX   5  XXXXX   5 XXXX X   5  XXXXX   5 XXXXXXX  7    39         4
 152 X X  X   3    X     1 X  XX    3 X   XX   3 X XX X   4 X  XXX   4 XX XXXX  6  XXXXXX  6    30          
 153 XXXXXXX  7 XX XXX   5 XXXX X   5  XXX XX  5  XrXX X  4   XXX X  4 X XXX X  5 XXXXXXX  7    42         3
 154 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6  X XX X  4 XXX XXX  6 XXX  XX  5  X       1  X   X   2    37         5
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 145 5425246 5.0 5656356 6.0 5544355 5.0 5644466 6.0 6355356 6.0 6556256 6.0 6456256 6.0 6436246 5.0   45.0    6
                                                                                            R        
 146 4566664 6.0 2365664 5.0 2455543 4.0 2465544 4.0 3564111 2.0 2344111 2.0 3234122 2.0 2364121 2.0   27.0    4
                                                                                           R         
 148 1311512 1.0 3523411 2.0 1112111 1.0 1111211 1.0 4641543 5.0 4421543 4.0 4311531 3.0 4553632 4.0   21.0    2
                                                      R                                    R         
 151 2233451 2.0 1112542 1.0 3321434 3.0 3232633 3.0 1122422 1.0 1113422 1.0 1123413 1.0 1111413 1.0   13.0    1
 153 6652323 4.0 6434223 4.0 6233222 2.0 6323322 2.0 2413664 4.0 3232664 3.0 2542664 4.0 3222554 3.0   26.0    3
 154 3144135 3.0 4241135 3.0 4666666 6.0 4556155 5.0 5236235 3.0 5665335 5.0 5665345 5.0 5645365 6.0   36.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dąbrowska                 Joanna          I         Konstancin           
A       Korzeb                    Mariusz         I         Olsztyn              
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
D       Wójtowicz                 Izabela         I         Rzeszów              
E       Ziętowski                 Arkadiusz       I         Gdynia               
F       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
G       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr           I         Warszawa             
2       Ślizewski                 Krzysztof       I         Gdynia               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 172         1 Zawadzki Artur, Popiołek Weronika                AKADEMIA TAŃCA Warszawa                28.0  1  98.0  2         1/  16
 160         2 Mazur Marcin, Płotczyk Małgorzata                FEELING Warszawa                      149.3  4 207.3  5         2/  16
 159         3 Węcławek Daniel, Sidorska Paulina                PROGRESS Warszawa                     106.0  2 152.0  3         3/  16
 174         4 Zawadzki Robert, Ziombska Barbara                AKADEMIA TAŃCA Warszawa                75.0  0 109.0  0         4/  16
 168         5 Konicki Piotr, Borowska Karolina                 CORTE Warszawa                         38.0  1  70.0  1         5/  16
 166         6 Głodkowski Marek, Znajdek Dominika               AKADEMIA TAŃCA Warszawa                63.0  0  93.0  0         6/  16
 161         7 Józefowicz Daniel, Sołtan Oriana                 AKADEMIA TAŃCA Warszawa                 0.0  0  28.0  0         7/  16
 169         8 Zapaśnik Łukasz, Aniszewska Agnieszka            CORTE Warszawa                         33.0  0  59.0  0         8/  16
 162         9 Kurys Łukasz, Skłodowska Aleksandra              ROCKS Warszawa                         15.0  0  39.0  0         9/  16
 170        10 Krysiak Mateusz, Ciura Lidia                     PASJONAT Sochaczew                     52.0  0  74.0  0        10/  16
 164     11-12 Niemirski Kamil, Chrupek Marta                   MAKO Sulejówek                         82.0  0 100.0  0     11-12/  16
 165     11-12 Stachlewski Paweł, Gzyra Edyta                   DANCE IMPERIUM Pruszków                 0.0  0  18.0  0     11-12/  16
 158        13 Łazicki Patryk, Chełchowska Małgorzata           LETS DANCE Przasnysz                  160.3  0 176.3  0        13/  16
 171        14 Czajkowski Piotr, Suchecka Karolina              CORTE Warszawa                         21.0  0  35.0  0        14/  16
 167        15 Szyszka Michał, Więch Maria                      CORTE Warszawa                         11.0  0  23.0  0        15/  16
 163        16 Postek Artur, Bojarska Karolina                  PRESTIGE Maków Maz.                    63.0  0  73.0  0        16/  16
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 158   X   X  2          0      X   1 X    X   2  XX XXX  5 XXX XXX  6 XXXX X   5 XXX XX   5    26          
 159 XX XXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    53         1
 160 XX   XX  4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX X   5 XXXXXX   6  X X XX  4 XXXXXX   6 XXXX X   5    44         5
 161 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 X XX  X  4 XX   XX  4   XXX X  4 X XXXXX  6 XX X  X  4 X  X     2    37         7
 162 XX XX X  5    XXXX  4 XXXXXXX  7   XXXXX  5 XX XX    4  XXXX X  5       X  1 XX XXX   5    36         8
 163   X      1  XX      2 X  X     2          0  X   X   2   X XX   3 XXX X    4 XXX   X  4    18          
 164 XXXX  X  5 XXX  XX  5  XX XXX  5     XXX  3  X r  X  2  X X  X  3     X X  2   XX  X  3    28          
 165 XXXXXXX  7 X        1 XX XX X  5  XXXXXX  6    X X   2          0   XX X   3   X XXX  4    28          
 166 X XXXXX  6  XXXXXX  6 XX   XX  4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXX XX  5 XXXX XX  6  XXXXXX  6    47       3-4
 167   X XX   3    X X   2  XX XXX  5  X    X  2 X     X  2 XX    X  3   X   X  2       X  1    20          
 168 X X XXX  5  XXXXXX  6      X   1 XXXXXX   6 X XXXXX  6 XXXXXX   6 XX XXXX  6 XXXXX    5    41         6
 169  XX XXX  5 XXX   X  4   XX     2 X X X X  4 X   XX   3 X X XX   4  X  XXX  4     XXX  3    29        10
 170  X X     2 XXXXX X  6  XXXX    4  XXXX    4  rXrXX   3 X  XX    3 XXXXXXX  7 XXXX X   5    34         9
 171    X X   2 X X X    3 X   X    2 X XX     3 XXXX  X  5 X        1 X   X    2 X   X X  3    21          
 172 XX XX    4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XX XXXX  6    51         2
 174 XXXXXX   6 XX XXX   5 XXXXXXX  7 XX XX X  5 XXXX  X  5 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XXXXXX  6    47       3-4
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 159 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    55         1
 160  X XXX   4  X XXX   4 XX XXX   5 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XX X X   4 X XX X   4 XXXXXX   6    39         3
 161 XX   XX  4  XXX XX  5 X XX  X  4  X X XX  4     X X  2 XX XX X  5  XX X X  4  X    X  2    30          
 162   X   X  2       X  1    X  X  2  X X  X  3  XX   X  3  XX   X  3  X  X X  3    X  X  2    19          
 166 XX X XX  5 X XX XX  5  X   XX  3      XX  2 X  X XX  4  XXXXXX  6 XX X X   4  r   XX  2    31         6
 168 X X  X   3 XXX XX   5 X X XX   4 X X XX   4 XXXXXX   6 X XXXX   5 X XXXXX  6 X XXXX   5    38         4
 169 X X X    3 X   X    2 X   X    2 X X X    3 XXX X X  5 X        1  XX      2  XX XX   4    22          
 170 X XXX    4 X        1  XX      2 XXX      3          0   X X    2    XX    2 XXXX     4    18          
 172  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXX  XX  5 XX X XX  5 XXXXXXX  7    49         2
 174  X XX X  4  XXXX X  5 XXXXXXX  7 X  XX X  4   XX X   3    XXXX  4 X X XXX  5 X   X X  3    35         5
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 159 1352421 2.0 2242432 2.0 1553424 4.0 1433434 4.0 1442341 2.0 3322351 2.0 1542351 3.0 2136341 2.0   21.0    3
 160 6221115 1.0 1111116 1.0 4121115 1.0 4111116 1.0 4321525 3.0 4231625 4.0 6211614 2.0 6521514 4.0   17.0    2
                                                                                          R          
 166 5464663 6.0 6464661 6.0 6435653 5.0 5565653 5.0 5234663 4.0 5454563 5.0 5366565 6.0 5352662 6.0   43.0    6
 168 3546346 5.0 3556345 5.0 5646366 6.0 6356365 6.0 3655136 5.0 1516136 3.0 3655133 4.0 1464136 3.0   37.0    5
 172 4113534 3.0 5323523 3.0 3312541 3.0 3222541 2.0 2113212 1.0 2143212 1.0 2123222 1.0 4213223 1.0   15.0    1
 174 2635252 4.0 4635254 4.0 2264232 2.0 2644222 3.0 6566454 6.0 6665444 6.0 4434446 5.0 3645455 5.0   35.0    4
                                                                                          R          
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dąbrowska                 Joanna          I         Konstancin           
A       Korzeb                    Mariusz         I         Olsztyn              
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
D       Wójtowicz                 Izabela         I         Rzeszów              
E       Ziętowski                 Arkadiusz       I         Gdynia               
F       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
G       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr           I         Warszawa             
2       Ślizewski                 Krzysztof       I         Gdynia               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 182         1 Wiak Józef, Rzeźnicka Beata                      CLASSIC Warszawa                       55.0  1 107.0  2         1/   7
 185         2 Kopczyński Dawid, Goździewska Patrycja           DANCE IMPERIUM Pruszków               130.8  3 170.8  4         2/   7
 191         3 Koper Adam, Ghaley Ewa                           START Płońsk                          109.0  0 137.0  1         3/   7
 179         4 Pietrzak Radosław, Gralewicz Ewelina             ZAWKRZE Mława                           6.0  0  22.0  0         4/   7
 183         5 Koniarczyk Piotr, Rozenkiewicz Sonia             STYL Radom                             28.0  0  42.0  0         5/   7
 181         6 Pryk Rafał, Tyl Katarzyna                        ZAWKRZE Mława                          10.0  0  22.0  0         6/   7
 184         7 Gliński Bartosz, Kosieradzka Karolina            BRAWO Raszyn                          168.0  2 178.0  2         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 179 3435645 5.0 3724655 4.0 1554665 6.0 2474664 5.0 1754654 4.0   24.0    4
 181 4776467 7.0 4667377 7.0 3436377 5.0 3337377 4.0 7135377 6.0   29.0    6
 182 2262273 3.0 1142261 1.0 7121251 1.0 7251231 2.0 3541241 1.0    8.0    1
 183 7544324 4.0 7475524 5.0 6345513 4.0 6565543 6.0 6277533 7.0   26.0    5
 184 6357736 6.0 6556746 6.0 5767746 7.0 5646756 7.0 5316726 5.0   31.0    7
 185 1123511 1.0 2233412 2.0 2672422 2.0 1122412 1.0 2663412 2.0    8.0    2
 191 5611152 2.0 5311133 3.0 4213134 3.0 4713125 3.0 4422165 3.0   14.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dąbrowska                 Joanna          I         Konstancin           
A       Korzeb                    Mariusz         I         Olsztyn              
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
D       Wójtowicz                 Izabela         I         Rzeszów              
E       Ziętowski                 Arkadiusz       I         Gdynia               
F       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
G       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr           I         Warszawa             
2       Ślizewski                 Krzysztof       I         Gdynia               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 179         1 Pietrzak Radosław, Gralewicz Ewelina             ZAWKRZE Mława                          10.0  0  66.0  1         1/   9
 186         2 Cacko Łukasz, Kłopotowska Magda                  CORTE Warszawa                         53.0  2  97.0  3         2/   9
 181         3 Pryk Rafał, Tyl Katarzyna                        ZAWKRZE Mława                          13.0  0  45.0  1         3/   9
 191         4 Koper Adam, Ghaley Ewa                           START Płońsk                           97.0  0 117.0  0         4/   9
 190         5 Kozłowski Damian, Tomaka Magdalena               START Płońsk                          260.0  4 278.0  4         5/   9
 183         6 Koniarczyk Piotr, Rozenkiewicz Sonia             STYL Radom                             28.0  0  44.0  0         6/   9
 182       7-8 Wiak Józef, Rzeźnicka Beata                      CLASSIC Warszawa                       44.0  1  56.0  1       7-8/   9
 187       7-8 Jadacki Leszek, Michalecka Beata                 CORTE Warszawa                        145.5  4 157.5  4       7-8/   9
 184         9 Gliński Bartosz, Kosieradzka Karolina            BRAWO Raszyn                           85.0  1  95.0  1         9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 179 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXr XX  5 XXXXXXX  7    31       1-2
 181 XXX XX   5 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XX XXXX  6 XXX XXX  6    29         3
 182 XXXXX X  6    XXX   3  X XX    3   XXXX   4   X X    2    18          
 183     XXX  3  XXXXXX  6  r XXXX  4 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    26       4-5
 184  X  XX   3 X   X    2 X        1     X    1          0     7          
 186 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XrXX XX  5    31       1-2
 187   XX     2 XX X     3 XXXXXX   6  X X     2 XX X XX  5    18          
 190 X  XXXX  5   XXXXX  5   X  XX  3 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    26       4-5
 191 XXXX  X  5 XXXX  X  5 XXXX  X  5 XXXrX X  5  XXXX    4    24         6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 179 1312112 1.0 1231112 1.0 3553212 3.0 2214112 1.0 2111112 1.0    7.0    1
                                            R                    
 181 2154233 3.0 2145243 3.0 1115343 2.0 1346343 3.0 1225333 2.0   13.0    3
                                            R                    
 183 5546556 6.0 6563526 6.0 5331536 4.0 6662536 6.0 6454546 6.0   28.0    6
 186 3623321 2.0 3614331 2.0 2644121 1.0 3421221 2.0 3663221 3.0   10.0    2
 190 6465445 5.0 5456455 5.0 6466465 6.0 5533465 5.0 5546455 5.0   26.0    5
 191 4231664 4.0 4322664 4.0 4222654 5.0 4155654 4.0 4332664 4.0   21.0    4
                                            R                    
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dąbrowska                 Joanna          I         Konstancin           
A       Korzeb                    Mariusz         I         Olsztyn              
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
D       Wójtowicz                 Izabela         I         Rzeszów              
E       Ziętowski                 Arkadiusz       I         Gdynia               
F       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
G       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr           I         Warszawa             
2       Ślizewski                 Krzysztof       I         Gdynia               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 196         1 Chrząstek Mateusz, Wdowicz Katarzyna             CT PAWELEC Radom                       85.5  4 135.5  5         1/   6
 195         2 Michrowski Grzegorz, Skrzeczkowska Agata         FEELING Warszawa                      317.0  7 355.0  8         2/   6
 194         3 Bałdyga Paweł, Ziółkowska Aleksandra             CORTE Warszawa                        123.0  3 149.0  4         3/   6
 197         4 Ciok Michał, Juga Kaludia                        SWING Łomianki                         50.0  0  64.0  0         4/   6
 209         5 Lewandowski Paweł, Szelągowska Magdalena         START Płońsk                           65.0  0  77.0  0         5/   6
 199         6 Przyborowski Gabriel, Romanowska Martyna         START Płońsk                           19.0  0  29.0  0         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 194 3252142 2.0 3241143 3.0 3232243 2.0 3331143 3.0 3331132 3.0   13.0    3
 195 2333324 3.0 2333324 2.0 2424134 3.0 2213524 2.0 2222424 2.0   12.0    2
 196 1111211 1.0 1112211 1.0 1111311 1.0 1122211 1.0 1113211 1.0    5.0    1
 197 5426533 4.0 4426632 4.0 4345522 4.0 4446432 4.0 4446543 4.0   20.0    4
 199 4565666 6.0 6664566 6.0 6653666 6.0 5664665 6.0 6654665 6.0   30.0    6
 209 6644455 5.0 5555455 5.0 5566455 5.0 6555356 5.0 5565356 5.0   25.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dąbrowska                 Joanna          I         Konstancin           
A       Korzeb                    Mariusz         I         Olsztyn              
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
D       Wójtowicz                 Izabela         I         Rzeszów              
E       Ziętowski                 Arkadiusz       I         Gdynia               
F       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
G       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr           I         Warszawa             
2       Ślizewski                 Krzysztof       I         Gdynia               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 204         1 Winiarek Maciej, Rakowska Kamila                 FEELING Warszawa                      169.5  3 229.5  4         1/  11
 201         2 Domański Bartłomiej, Kozłowska Katarzyna         BRAWURA Kobyłka                       355.0  7 403.0  8         2/  11
 200         3 Matera Jakub, Posiadała Adrianna                 AKADEMIA TAŃCA Warszawa               345.0  6 381.0  7         3/  11
 203         4 Gleba Łukasz, Bielska Dominika                   ATRIA Ostrołęka                       214.0  1 238.0  1         4/  11
 206         5 Szynkielewski Marcin, Kalicińska Martyna         CORTE Warszawa                        159.0  3 181.0  3         5/  11
 195         6 Michrowski Grzegorz, Skrzeczkowska Agata         FEELING Warszawa                      332.0  0 352.0  0         6/  11
 208         7 Dziubak Tomasz, Parjaszewska Natalia             STREFA TAŃCA Warszawa                 201.0  2 219.0  2         7/  11
 205         8 Przondo Marek, Przondo Monika                    PROGRESS Warszawa                      28.0  0  44.0  0         8/  11
 194      9-11 Bałdyga Paweł, Ziółkowska Aleksandra             CORTE Warszawa                        101.0  0 111.0  0      9-11/  11
 207      9-11 Finkielsztein Mariusz, Brodawka Olga             FEELING Warszawa                       12.5  0  22.5  0      9-11/  11
 209      9-11 Lewandowski Paweł, Szelągowska Magdalena         START Płońsk                           97.0  1 107.0  1      9-11/  11
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 194       X  1 X        1       X  1 XX X     3 X  X     2     8          
 195    XXXX  4  X X X   3  X X X   3  XXXXXX  6  XXX     3    19         6
 200 XXX   X  4 XXXXXXX  7 XXX X X  5 X   X X  3 XXX X X  5    24         4
 201 XX XXXX  6 XX  X X  4 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    30         2
 203 X   X    2  XX XXX  5 XXX XXX  6 XX  XXX  5 X   XXX  4    22         5
 204 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    33         1
 205  XXX XX  5   XXXX   4      X   1   X  X   2    X X   2    14          
 206 XXX  X   4 XXXX XX  6   XX XX  4  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    27         3
 207 XX  X    3 X     X  2 X   X    2 X        1          0     8          
 208   XX X   3   XX     2 XXXX     4  XXX     3  XX XXX  5    17          
 209   XXX    3   X X    2    XX    2          0     X    1     8          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 195 6664646 6.0 5666656 6.0 5665656 6.0 6655656 6.0 6566656 6.0   30.0    6
 200 2246265 4.0 3224465 5.0 3123464 3.0 4124464 4.0 4123463 3.0   19.0    3
 201 1433331 2.0 2353331 2.0 2332221 2.0 1433121 2.0 1351122 2.0   10.0    2
 203 4355453 5.0 4445242 4.0 4446333 4.0 3246343 3.0 3235344 4.0   20.0    4
 204 3111112 1.0 1111114 1.0 1211112 1.0 2311212 1.0 2412211 1.0    5.0    1
 206 5522524 3.0 6532523 3.0 6554545 5.0 5562535 5.0 5644535 5.0   21.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dąbrowska                 Joanna          I         Konstancin           
A       Korzeb                    Mariusz         I         Olsztyn              
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
D       Wójtowicz                 Izabela         I         Rzeszów              
E       Ziętowski                 Arkadiusz       I         Gdynia               
F       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
G       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr           I         Warszawa             
2       Ślizewski                 Krzysztof       I         Gdynia               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 131         1 Godziebiewski Mateusz, Sitarz Ewa                CLASSIC Warszawa                      212.5  7 256.5  7         1/   3
 126         2 Stanislawski Michał, Nowak Zuzanna               STREFA TAŃCA Warszawa                  33.8  0  65.8  0         2/   3
 128         3 Karczewski Maciej, Caban Dominika                CLASSIC Warszawa                       67.3  0  87.3  0         3/   3
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 126 2323232 2.0 2123322 2.0 3313222 2.0 2323322 2.0 2322222 2.0   10.0    2
 128 3231323 3.0 3332233 3.0 2232333 3.0 3232233 3.0 3133333 3.0   15.0    3
 131 1112111 1.0 1211111 1.0 1121111 1.0 1111111 1.0 1211111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: C, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dąbrowska                 Joanna          I         Konstancin           
A       Korzeb                    Mariusz         I         Olsztyn              
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
D       Wójtowicz                 Izabela         I         Rzeszów              
E       Ziętowski                 Arkadiusz       I         Gdynia               
F       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
G       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr           I         Warszawa             
2       Ślizewski                 Krzysztof       I         Gdynia               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: C, Styl: Latin-4
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  34         1 Lewandowski Bartosz, Kucińska Paulina            CLASSIC Warszawa                       47.0  1  89.0  1         1/   2
  35         2 Sasiński Jakub, Skóra Zuzanna                    EMKa Legionowo                          0.0  0  30.0  0         2/   2
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: C, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  34 1111122 1.0 1111111 1.0 1111121 1.0 1111121 1.0    4.0    1
  35 2222211 2.0 2222222 2.0 2222212 2.0 2222212 2.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: C, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dąbrowska                 Joanna          I         Konstancin           
A       Korzeb                    Mariusz         I         Olsztyn              
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
D       Wójtowicz                 Izabela         I         Rzeszów              
E       Ziętowski                 Arkadiusz       I         Gdynia               
F       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
G       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr           I         Warszawa             
2       Ślizewski                 Krzysztof       I         Gdynia               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: C, Styl: Standard-4
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  34         1 Lewandowski Bartosz, Kucińska Paulina            CLASSIC Warszawa                       61.0  2 103.0  2         1/   2
  35         2 Sasiński Jakub, Skóra Zuzanna                    EMKa Legionowo                          0.0  0  30.0  0         2/   2
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: C, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  34 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    4.0    1
  35 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dąbrowska                 Joanna          I         Konstancin           
A       Korzeb                    Mariusz         I         Olsztyn              
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
D       Wójtowicz                 Izabela         I         Rzeszów              
E       Ziętowski                 Arkadiusz       I         Gdynia               
F       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
G       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr           I         Warszawa             
2       Ślizewski                 Krzysztof       I         Gdynia               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 123         1 Rasiński Maciej, Melin Nikolina                  FEELING Warszawa                       50.0  0 102.0  1         1/   7
 122         2 Dobrzyński Hubert, Tomaszewska Maja              IMAGE Maków Maz.                      237.0  6 277.0  7         2/   7
 126         3 Stanislawski Michał, Nowak Zuzanna               STREFA TAŃCA Warszawa                  41.0  0  69.0  1         3/   7
 125         4 Turkiewicz Rafał, Iwańska Klaudia                STREFA TAŃCA Warszawa                  49.0  0  65.0  0         4/   7
 124         5 Łoń Tomasz, Trzcińska Aleksandra                 STREFA TAŃCA Warszawa                  31.5  0  45.5  0         5/   7
 129         6 Cabak Jakub, Mazur Monika                        AKADEMIA TAŃCA Warszawa                 9.0  0  21.0  0         6/   7
 128         7 Karczewski Maciej, Caban Dominika                CLASSIC Warszawa                       63.5  0  73.5  0         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 122 2221212 2.0 2222112 2.0 2221112 2.0 2221112 2.0 2222112 2.0   10.0    2
 123 1112131 1.0 1111221 1.0 1112221 1.0 1112221 1.0 1111221 1.0    5.0    1
 124 4476746 6.0 6456767 6.0 3547756 5.0 3636655 5.0 5357655 5.0   27.0    5
 125 3554575 4.0 3543555 5.0 4433544 3.0 5453744 4.0 3543744 3.0   19.0    4
 126 5335324 3.0 7375334 3.0 5354633 4.0 4344533 3.0 6435533 4.0   17.0    3
 128 6667467 7.0 5737476 7.0 6666477 6.0 7577477 7.0 7666477 7.0   34.0    7
 129 7743653 5.0 4664643 4.0 7775365 7.0 6765366 6.0 4774366 6.0   28.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dąbrowska                 Joanna          I         Konstancin           
A       Korzeb                    Mariusz         I         Olsztyn              
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
D       Wójtowicz                 Izabela         I         Rzeszów              
E       Ziętowski                 Arkadiusz       I         Gdynia               
F       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
G       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr           I         Warszawa             
2       Ślizewski                 Krzysztof       I         Gdynia               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: A, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 140         1 Rasiński Maciej, Melin Nikolina                  FEELING Warszawa                        0.0  0  46.0  0         1/   4
 137         2 Winowski Arian, Michalczyk Sandra                CONTRA Warszawa                         0.0  0  34.0  0         2/   4
 139         3 Gumkowski Michał, Owsik Ewelina                  DUET Warszawa                           6.0  0  28.0  0         3/   4
 138         4 Dobrzyński Hubert, Tomaszewska Maja              IMAGE Maków Maz.                        0.0  0  10.0  0         4/   4
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: A, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 137 2222122 2.0 2442112 2.0 2222112 2.0 1213112 1.0 2223122 2.0    9.0    2
 138 3333434 3.0 3333433 3.0 3444434 4.0 3434434 4.0 3344434 4.0   18.0    4
 139 4444343 4.0 4214344 4.0 4333243 3.0 4342343 3.0 4432343 3.0   17.0    3
 140 1111211 1.0 1121221 1.0 1111321 1.0 2121221 2.0 1111211 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dąbrowska                 Joanna          I         Konstancin           
A       Korzeb                    Mariusz         I         Olsztyn              
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
D       Wójtowicz                 Izabela         I         Rzeszów              
E       Ziętowski                 Arkadiusz       I         Gdynia               
F       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
G       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr           I         Warszawa             
2       Ślizewski                 Krzysztof       I         Gdynia               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   7         1 Kołakowski Mateusz, Łabuz Justyna                CLASSIC Warszawa                       32.0  0  88.0  1         1/   9
   8         2 Terpiłowski Grzegorz, Butko Viana                CLASSIC Warszawa                        0.0  0  44.0  1         2/   9
   6         3 Wilczyński Nikodem, Jaczewska Klaudia            CLASSIC Warszawa                       44.0  0  76.0  1         3/   9
   5         4 Regeńczuk Dominik, Kołodziejczyk Katarzyna       CLASSIC Warszawa                       29.0  0  49.0  0         4/   9
   9         5 Majkowski Paweł, Łada Alicja                     ATRIA Ostrołęka                        36.0  0  54.0  0         5/   9
   3         6 Zarzycki Hubert, Szenk Marta                     FEELING Warszawa                        0.0  0  16.0  0         6/   9
   1         7 Mikuszewski Jakub, Wojciechowska Paulina         DI SOMMA Raszyn                        28.0  0  42.0  0         7/   9
   4         8 Tabaka Dominik, Morawska Aleksandra              LETS DANCE Przasnysz                    0.0  0  12.0  0         8/   9
   2         9 Wolf Łukasz, Rychlica Katarzyna                  DI SOMMA Raszyn                        10.0  0  20.0  0         9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          S          CH         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
   1 X     X  2     X    1     X    1          0   XX X   3  XX      2     9          
   2     X    1  X   XX  3          0          0          0          0     4          
   3  XXX XX  5 XXXX X   5  XXX XX  5 XXXX XX  6 XX  X X  4 XXXXXXX  7    32         6
   4          0 X        1 X        1 X   X    2 X        1   X      1     6          
   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    42       1-2
   6 XXXXXX   6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XXXXXX  6 XX XXXX  6    37         5
   7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    42       1-2
   8 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    41         3
   9 XXXXXXX  7 X XXX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    39         4
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           S           CH          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
   3 6656656 6.0 6546656 6.0 6566566 6.0 4565666 6.0 6556666 6.0 4111666 5.0   35.0    6
   5 3343232 3.0 4114232 2.0 3343243 3.0 6343452 4.0 5632355 5.0 5542342 4.0   21.0    4
   6 5424444 4.0 3352443 4.0 4432632 4.0 2122323 2.0 3244424 3.0 3234424 3.0   20.0    3
   7 2111313 1.0 2223324 3.0 2124324 2.0 3211214 1.0 1121111 1.0 2423115 1.0    9.0    1
   8 1232121 2.0 1431111 1.0 1211111 1.0 1436131 3.0 2415232 2.0 1356233 2.0   11.0    2
   9 4565565 5.0 5665565 5.0 5655455 5.0 5654545 5.0 4363543 4.0 6665551 6.0   30.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dąbrowska                 Joanna          I         Konstancin           
A       Korzeb                    Mariusz         I         Olsztyn              
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
D       Wójtowicz                 Izabela         I         Rzeszów              
E       Ziętowski                 Arkadiusz       I         Gdynia               
F       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
G       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr           I         Warszawa             
2       Ślizewski                 Krzysztof       I         Gdynia               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  74         1 Brzozowski Mateusz, Możdżonek Justyna            FEELING Warszawa                       79.0  3 133.0  4         1/   8
  75         2 Opaliński Konrad, Zajączkowska Jagoda            AKADEMIA TAŃCA Warszawa                 0.0  0  42.0  1         2/   8
  76         3 Stefaniak Patryk, Szulc Katarzyna                AKADEMIA TAŃCA Warszawa                10.0  0  40.0  1         3/   8
  77         4 Kowalski Michał, Wróblewska Aleksandra           CLASSIC Warszawa                       25.0  0  43.0  0         4/   8
  78         5 Górka Damian, Szurmak Klaudia                    CLASSIC Warszawa                        8.0  0  24.0  0         5/   8
  81         6 Górnicki Wiktor, Pawicka Paulina                 MAKO Sulejówek                         35.0  0  49.0  0         6/   8
  79         7 Wilga Wiktor, Laskowska Klaudia                  FAN Ostrołęka                          58.0  1  70.0  1         7/   8
  80         8 Zabrodzki Przemysław, Górnicka Krystyna          MAKO Sulejówek                         27.0  1  37.0  1         8/   8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  74 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
  75 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
  76 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         3
  77 XXXX     4 XXXX     4 XXXXX X  6 XX XX    4 XXXXXXX  7    25       4-5
  78  XXXXXX  6   X XXX  4  XXXXXX  6  XXXXXX  6     XX   2    24         6
  79 X X  X   3 XX XXX   5 XX  XX   4 XX   XX  4 X   XX   3    19          
  80 XX XX X  5     X X  2   X      1   X      1  XXX  X  4    13          
  81    XXXX  4 XXXX XX  6 X  X XX  4 X XXXXX  6 XXXX  X  5    25       4-5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  74 1511111 1.0 1111111 1.0 1112121 1.0 1112111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
  75 2223323 2.0 2333223 2.0 2446213 3.0 2235323 2.0 2445323 3.0   12.0    2
  76 3134432 3.0 3424432 3.0 3323432 2.0 3323432 3.0 4324432 2.0   13.0    3
  77 5366664 6.0 4255564 4.0 4234646 4.0 4554545 4.0 3232655 4.0   22.0    4
  78 6445246 4.0 6566346 6.0 5555355 5.0 5446256 5.0 6566266 6.0   26.0    5
  81 4652555 5.0 5642655 5.0 6661564 6.0 6661664 6.0 5653544 5.0   27.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dąbrowska                 Joanna          I         Konstancin           
A       Korzeb                    Mariusz         I         Olsztyn              
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
D       Wójtowicz                 Izabela         I         Rzeszów              
E       Ziętowski                 Arkadiusz       I         Gdynia               
F       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
G       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr           I         Warszawa             
2       Ślizewski                 Krzysztof       I         Gdynia               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: B, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  74         1 Brzozowski Mateusz, Możdżonek Justyna            FEELING Warszawa                       79.0  2 135.0  3         1/   9
  75         2 Opaliński Konrad, Zajączkowska Jagoda            AKADEMIA TAŃCA Warszawa                 0.0  0  44.0  1         2/   9
  82         3 Fabiański Emil, Żak Sandra                       DANCE IMPERIUM Pruszków                10.0  0  42.0  1         3/   9
  79         4 Wilga Wiktor, Laskowska Klaudia                  FAN Ostrołęka                         107.0  3 127.0  3         4/   9
  76         5 Stefaniak Patryk, Szulc Katarzyna                AKADEMIA TAŃCA Warszawa                11.0  0  29.0  0         5/   9
  77         6 Kowalski Michał, Wróblewska Aleksandra           CLASSIC Warszawa                       46.0  2  62.0  2         6/   9
  78         7 Górka Damian, Szurmak Klaudia                    CLASSIC Warszawa                       21.0  1  35.0  1         7/   9
  81         8 Górnicki Wiktor, Pawicka Paulina                 MAKO Sulejówek                         24.0  0  36.0  0         8/   9
  80         9 Zabrodzki Przemysław, Górnicka Krystyna          MAKO Sulejówek                         21.0  0  31.0  0         9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  74 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
  75    XXX   3 XXXX X   5 XXXXXX   6 XXXX X   5 XX XXX   5    24       5-6
  76 XX    X  3  XX XXX  5 X X  XX  4 XX XXXX  6 XXXXX X  6    24       5-6
  77 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  X XX X  4 XXX X X  5 XXX X    4    27       3-4
  78 X XXX X  5 XX XX    4 XXXXXX   6  X  XX   3 X XX X   4    22          
  79 XXXXXX   6 X  XXX   4 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XX  XXX  5    27       3-4
  80  X   XX  3       X  1       X  1    X  X  2    X  X  2     9          
  81  XX   X  3   X   X  2    X  X  2   XX  X  3   XX XX  4    14          
  82 X XXXX   5 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 X X XXX  5  XX XXX  5    28         2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  74 1111111 1.0 1111111 1.0 1311211 1.0 1411111 1.0 1511111 1.0    5.0    1
  75 5622422 2.0 6422436 4.0 2122322 2.0 4222245 2.0 6122524 2.0   12.0    2
  76 6344563 5.0 5633552 5.0 6644653 6.0 6533562 5.0 5643362 5.0   26.0    5
  77 3566354 6.0 2264363 3.0 5555564 5.0 5665656 6.0 4364653 6.0   26.0    6
  79 4253646 4.0 4556644 6.0 3433146 3.0 3344323 3.0 3435245 3.0   19.0    4
  82 2435235 3.0 3345225 2.0 4266435 4.0 2156434 4.0 2256436 4.0   17.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dąbrowska                 Joanna          I         Konstancin           
A       Korzeb                    Mariusz         I         Olsztyn              
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
D       Wójtowicz                 Izabela         I         Rzeszów              
E       Ziętowski                 Arkadiusz       I         Gdynia               
F       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
G       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr           I         Warszawa             
2       Ślizewski                 Krzysztof       I         Gdynia               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 218         1 Teslja Jan, Sierocińska Elżbieta                 CORTE Warszawa                          0.0      0.0  0         1/   7
 213         2 Kostrzewa Paweł, Lewandowska Martyna             PROGRESS Warszawa                      62.0  1 102.0  2         2/   7
 220         3 Chwil Bartłomiej, Zaniewska Klaudia              CORTE Warszawa                        204.0  7 232.0  8         3/   7
 216         4 Rygielski Maciej, Olszewska Agnieszka            CORTE Warszawa                         53.5  2  69.5  2         4/   7
 217         5 Deierling Arkadiusz, Augustyniak Sandra          AKADEMIA TAŃCA Warszawa               262.0  6 276.0  6         5/   7
 214         6 Olczak Damian, Piasecka Aleksandra               PROGRESS Warszawa                      27.0  1  39.0  1         6/   7
 219         7 Puchalski Paweł, Cwyl Karolina                   BRAWURA Kobyłka                         0.0  0  10.0  0         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 213 3312324 2.0 3321323 2.0 3612314 2.0 3422324 4.0 2322425 2.0   12.0    2
 214 4237465 5.0 5236475 5.0 6155776 6.0 6547776 6.0 5554777 6.0   28.0    6
 216 6121543 4.0 4112534 3.0 5321433 3.0 5111433 3.0 6111336 3.0   16.0    4
 217 5563777 6.0 6644667 6.0 4563657 5.0 4664557 5.0 4735563 5.0   27.0    5
 218 2654112 1.0 1575112 1.0 2246221 1.0 2335212 2.0 3466112 4.0    9.0    1
 219 7776656 7.0 7767756 7.0 7777565 7.0 7776665 7.0 7677654 7.0   35.0    7
 220 1445231 3.0 2453241 4.0 1434142 4.0 1253141 1.0 1243241 1.0   13.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dąbrowska                 Joanna          I         Konstancin           
A       Korzeb                    Mariusz         I         Olsztyn              
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
D       Wójtowicz                 Izabela         I         Rzeszów              
E       Ziętowski                 Arkadiusz       I         Gdynia               
F       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
G       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr           I         Warszawa             
2       Ślizewski                 Krzysztof       I         Gdynia               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 213         1 Kostrzewa Paweł, Lewandowska Martyna             PROGRESS Warszawa                     124.0  4 166.0  4         1/   2
 215         2 Dziubak Tomasz, Parjaszewska Natalia             STREFA TAŃCA Warszawa                 118.0  3 148.0  3         2/   2
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 213 1222112 2.0 1111212 1.0 1121112 1.0 1111122 1.0 1111212 1.0    6.0    1
 215 2111221 1.0 2222121 2.0 2212221 2.0 2222211 2.0 2222121 2.0    9.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek