Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego 2009
Turniej o Puchar Burmistrza Sułkowic

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów
Protokół przeklasyfikowania

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego 2009
Turniej o Puchar Burmistrza Sułkowic
Sułkowice, 25 października 2009 r.
Organizator: Gminny Ośrodek Kultury w Sułkowicach
Prowadzenie: Bartosz Łata
Muzyka: SPORT DANCER Jarosław Michałek
Obsługa medyczna: Pomoc Maltańska
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
16-18, Open, Standard
16-18, Open, Latin
14-15, Open, Standard
14-15, Open, Latin
12-13, D, Kombinacja 8T
12-13, E, Kombinacja 8T
12-13, Open, Standard
12-13, Open, Latin
Pow. 15, Open, Standard
Pow. 15, Open, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AS-SPORT Kraków              9
   2 AXIS Nowy Sącz               1
   3 BAWINEK Kraków               2
   4 CARMEN Kraków                2
   5 DŻET Rzeszów-Boguchwała      3
   6 ELIDA Mielec                 1
   7 EMiKa Pałac MłodzieżyTarn    7
   8 EVOLUTION Kraków             2
   9 IDEA Kraków                  7
  10 MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra   33
  11 M-TEAM Kraków                5
  12 NOWY STYL Bielsko-Biała      1
  13 PLĄS Kraków                  6
  14 PRESTIGE MOK Mszana Dolna    6
  15 STYL Kraków                  4
--------------------------------------
Na początek

Protokół przeklasyfikowania
----------------------------------------------
1. Nazwa turnieju:
   Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego 2009
   Turniej o Puchar Burmistrza Sułkowic
2. Miejsce i data rozgrywania turnieju:
   Sułkowice, 25 października 2009 r.
3. Nadano nowe klasy tańca następującym parom:
----------------------------------------------------------------------------------------------
Nr   Nazwisko i imię                                    Klub                      Kraj
----------------------------------------------------------------------------------------------
Para kategorii i klasy: 12-13 E w stylu: Kombinacja 8T
  12 Kunda Szymon, Neńko Wiktoria                       MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra                 
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Open, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smirnow                   Władimir                  Warszawa             
A       Smirnow                   Władimir                  Warszawa             
B       Kałmuczak                 Grzegorz                  Poznań               
C       Lewandowski               Bernard                   Bolesławiec Śląski   
D       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
E       Dominiak                  Andrzej                   Zabrze               
F       Majewski                  Krzysztof                 Wrocław              
G       Lewandowski               Leszek                    Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Drąg                      Artur                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Open, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  80         1 Bodzioch Artur, Zyznar Magdalena                   EMiKa Pałac MłodzieżyTarn                      1/   8
  78         2 Wójcicki Michał, Wieczerzak Karolina               AS-SPORT Kraków                                2/   8
  73         3 Fejklowicz Piotr, Berg Monika                      PLĄS Kraków                                    3/   8
  75         4 Baran Maciej, Bugajska Julia                       STYL Kraków                                    4/   8
  72         5 Nowak Filip, Kapela Monika                         PLĄS Kraków                                    5/   8
  71         6 Podsiadło Szymon, Szymańska Karolina               PLĄS Kraków                                    6/   8
  82         7 Stysiał Tomasz, Chwistek Renata                    EMiKa Pałac MłodzieżyTarn                      7/   8
  49         8 Mazgaj Szymon, Brzozowska Mirella                  MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra                      8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Open, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  49  X       1          0          0          0          0     1          
  71 X XXXXX  6 XXXXX X  6 X XXXXX  6 X XX XX  5 X XX XX  5    28         6
  72 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXX X X  5    31         5
  73 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    34         3
  75 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
  78  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         4
  80 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
  82 X   X    2      X   1  XX X    3  X  XX   3  X XXX   4    13          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Open, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  71 3655635 6.0 4655656 6.0 2654566 6.0 4665466 6.0 4665466 6.0   30.0    6
  72 1546546 5.0 1346545 5.0 1326635 3.0 2426545 5.0 3436645 5.0   23.0    5
  73 4132353 3.0 5122363 3.0 5141153 2.0 5152153 3.0 5152253 4.0   15.0    3
  75 2423124 2.0 2534414 4.0 3535424 5.0 1533624 4.0 1524324 3.0   18.0    4
  78 5264461 4.0 3263131 2.0 4263342 4.0 3244332 2.0 2243532 2.0   14.0    2
  80 6311212 1.0 6411222 1.0 6412211 1.0 6311211 1.0 6311111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smirnow                   Władimir                  Warszawa             
A       Smirnow                   Władimir                  Warszawa             
B       Kałmuczak                 Grzegorz                  Poznań               
C       Lewandowski               Bernard                   Bolesławiec Śląski   
D       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
E       Dominiak                  Andrzej                   Zabrze               
F       Majewski                  Krzysztof                 Wrocław              
G       Lewandowski               Leszek                    Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Drąg                      Artur                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Open, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  50         1 Tekiela Paweł, Piwowarczyk Weronika                MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra                      1/  11
  48         2 Adamczyk Marcin, Niedośpiał Anna                   MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra                      2/  11
  74         3 Chlebek Wiktor, Nęcka Dominika                     MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra                      3/  11
  76         4 Różycki Paweł, Samarec Anastazja                   STYL Kraków                                    4/  11
  79         5 Wójcicki Michał, Wieczerzak Karolina               IDEA Kraków                                    5/  11
  80         6 Bodzioch Artur, Zyznar Magdalena                   EMiKa Pałac MłodzieżyTarn                      6/  11
  77         7 Wróżek Marcin, Panek Joanna                        IDEA Kraków                                    7/  11
  73         8 Fejklowicz Piotr, Berg Monika                      PLĄS Kraków                                    8/  11
  72         9 Nowak Filip, Kapela Monika                         PLĄS Kraków                                    9/  11
  82        10 Stysiał Tomasz, Chwistek Renata                    EMiKa Pałac MłodzieżyTarn                     10/  11
  49        11 Mazgaj Szymon, Brzozowska Mirella                  MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra                     11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  48 XX X XX  5 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7  X XXXX  5    29         2
  49          0          0          0          0   X      1     1          
  50 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    34         1
  72 X   X    2    XX X  3     X    1 X XXXX   5  XXXX    4    15          
  73  XX X X  4  XXXX X  5  XX X X  4  X       1 XX       2    16          
  74 XXXXXXX  7 XXX  XX  5 XX  XXX  5 XXX XXX  6 XXX XX   5    28         3
  76 X XX X   4    XXX   3   XXXX   4    XXX   3   XXXXX  5    19         6
  77 X  X XX  4 X  X X   3 XXXX  X  5 X X   X  3 X    XX  3    18          
  79  XXXX    4 X X X    3 XXXX X   5  XXXXXX  6 XXXX XX  6    24       4-5
  80  XX X X  4 XXX XXX  6 X  XXXX  5 XX X  X  4 X  XXXX  5    24       4-5
  82      X   1  X       1          0          0          0     2          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Open, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  48 4352411 3.0 3362312 2.0 4342312 2.0 4332213 2.0 3442221 2.0   11.0    2
  50 1111122 1.0 1111121 1.0 1111121 1.0 1111121 1.0 1111114 1.0    5.0    1
  74 3235334 2.0 4235463 3.0 3225444 3.0 3244432 3.0 4255443 4.0   15.0    3
  76 5464246 4.0 6454246 4.0 5464256 5.0 6465366 6.0 6363332 3.0   22.0    4
  79 6523555 5.0 5523635 5.0 6533635 4.0 5623645 5.0 5534666 6.0   25.0    5
  80 2646663 6.0 2646554 6.0 2656563 6.0 2556554 4.0 2626555 5.0   27.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smirnow                   Władimir                  Warszawa             
A       Smirnow                   Władimir                  Warszawa             
B       Kałmuczak                 Grzegorz                  Poznań               
C       Lewandowski               Bernard                   Bolesławiec Śląski   
D       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
E       Dominiak                  Andrzej                   Zabrze               
F       Majewski                  Krzysztof                 Wrocław              
G       Lewandowski               Leszek                    Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Drąg                      Artur                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   8         1 Woda Mateusz, Kowal Magdalena                      MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra                      1/   8
   4         2 Głownia Jędrzej, Dec Aleksandra                    M-TEAM Kraków                                  2/   8
  12         3 Woźny Kamil, Krzyworzeka Katarzyna                 M-TEAM Kraków                                  3/   8
   3         4 Bychawski Paweł, Telepko Magdalena                 STYL Kraków                                    4/   8
   7         5 Sabatowicz Szymon, Krzysztoń Natalia               MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra                      5/   8
   2         6 Zając Michał, Ogrodzińska Karolina                 AS-SPORT Kraków                                6/   8
  11         7 Kądzielawa Patryk, Jewuła Monika                   MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra                      7/   8
   9         8 Bezdyk Kacper, Kmiecik Klaudia                     MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra                      8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
   2 X X  X   3   X XX   3 X XXXXX  6   XX X   3     XX   2    17       6-7
   3 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
   4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         4
   7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    33         5
   8 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
  11  X    X  2 XX    X  3  XX   X  3 XX  X X  4 XXXX  X  5    17       6-7
  12 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
   9    XX    2    X     1          0          0     X    1     4          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   2 7776656 7.0 6776667 6.0 6656567 6.0 6767567 6.0 6677557 6.0   31.0    6
   3 5633337 3.0 5633435 5.0 5534335 5.0 4643235 3.0 4734335 4.0   20.0    4
   4 1112122 1.0 1122124 2.0 1113116 1.0 1122124 2.0 1122124 2.0    8.0    2
   7 4355544 5.0 3255342 3.0 2275642 4.0 3355643 5.0 3355662 5.0   22.0    5
   8 2221211 2.0 2311211 1.0 3321221 2.0 2211311 1.0 2211211 1.0    7.0    1
  11 6567775 6.0 7567776 7.0 7747774 7.0 7576776 7.0 7566776 7.0   34.0    7
  12 3444463 4.0 4444553 4.0 4462453 3.0 5434452 4.0 5443443 3.0   18.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smirnow                   Władimir                  Warszawa             
A       Smirnow                   Władimir                  Warszawa             
B       Kałmuczak                 Grzegorz                  Poznań               
C       Lewandowski               Bernard                   Bolesławiec Śląski   
D       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
E       Dominiak                  Andrzej                   Zabrze               
F       Majewski                  Krzysztof                 Wrocław              
G       Lewandowski               Leszek                    Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Drąg                      Artur                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   7         1 Sabatowicz Szymon, Krzysztoń Natalia               MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra                      1/   8
   1         2 Majda Michał, Mliczek Dominika                     AXIS Nowy Sącz                                 2/   8
   8         3 Woda Mateusz, Kowal Magdalena                      MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra                      3/   8
  12         4 Woźny Kamil, Krzyworzeka Katarzyna                 M-TEAM Kraków                                  4/   8
   9         5 Bezdyk Kacper, Kmiecik Klaudia                     MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra                      5/   8
   4         6 Głownia Jędrzej, Dec Aleksandra                    M-TEAM Kraków                                  6/   8
  11         7 Kądzielawa Patryk, Jewuła Monika                   MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra                      7/   8
  10         8 Dyrkacz Filip, Marzec Izabela                      MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra                      8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
   1  XXXX X  5 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    31         4
   4 X XXXXX  6 X XXXXX  6 X XXX X  5 XXXXXXX  7   XXXX   4    28         5
   7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
   8 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
  10      X   1          0  X   X   2  XX      2  X   X   2     7          
  11 XXX XXX  6  XX   X  3 X     X  2   X   X  2 X X   X  3    16          
  12 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    33         3
   9 XX X     3 XX XXXX  6 XXXXXX   6 XX XXX   5 XX XX X  5    25         6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   1 4242253 2.0 4432234 3.0 2232252 2.0 3233233 3.0 2222331 2.0   12.0    2
   4 6626335 6.0 6645356 6.0 6645546 6.0 6645456 5.0 6665566 6.0   29.0    6
   7 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111122 1.0    5.0    1
   8 2354522 3.0 3363422 2.0 3453323 3.0 2552322 2.0 3343213 3.0   13.0    3
   9 5465446 5.0 5256565 5.0 5366464 5.0 5366665 6.0 5456454 5.0   26.0    5
  12 3533664 4.0 2524643 4.0 4524635 4.0 4424544 4.0 4534645 4.0   20.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smirnow                   Władimir                  Warszawa             
A       Smirnow                   Władimir                  Warszawa             
B       Kałmuczak                 Grzegorz                  Poznań               
C       Lewandowski               Bernard                   Bolesławiec Śląski   
D       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
E       Dominiak                  Andrzej                   Zabrze               
F       Majewski                  Krzysztof                 Wrocław              
G       Lewandowski               Leszek                    Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Drąg                      Artur                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  31         1 Sajek Mikołaj, Leś Natalia                       ELIDA Mielec                          121.0  2 148.0  3         1/   8
  41         2 Pajda Daniel, Skalska Inga                       DŻET Rzeszów-Boguchwała                63.5  0  84.5  1         2/   8
  32         3 Szostak Dawid, Zyznawska Katarzyna               AS-SPORT Kraków                       129.0  2 144.0  3         3/   8
  33         4 Bronowski Karol, Wróblewska Aleksandra           M-TEAM Kraków                          66.0  0  75.0  0         4/   8
  35         5 Okarmus Bartłomiej, Mrowiec Izabela              MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra              35.0  1  43.0  1         5/   8
  38         6 Główka Nikodem, Wójcicka Julia                   NOWY STYL Bielsko-Biała                15.0  0  22.0  0         6/   8
  39         7 Domiter Hubert, Pyrz Ewelina                     PRESTIGE MOK Mszana Dolna              59.0  0  65.0  0         7/   8
  40         8 Kowalski Dawid, Gawronek Klaudia                 PRESTIGE MOK Mszana Dolna               6.0  0  11.0  0         8/   8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  31 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    55       1-2
  32 X X XXX  5     XXX  3  X  XXX  4   XX XX  4 XX XXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 X XXXXX  6    41         5
  33 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X X  XX  4 XXXXXXX  7    51         3
  35 X        1 X XX     3 XXXX     4 XXX X X  5 XXXXXXX  7 X XXXX   5 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    38         6
  38 XXXXX X  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7   XX X   3 X XX XX  5 XXXXXXX  7  XX      2    43         4
  39  X XXX   4  XXXXX   5 X XXXX   5  XXXX    4   X X    2  X  X    2    X     1 XX XXX   5    28          
  40  XXX XX  5 XXX   X  4 X X   X  3 X    X   2 XX    X  3  XX   X  3 XX  X X  4       X  1    25          
  41 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    55       1-2
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  31 1232222 1.0 2222212 1.0 1221111 1.0 1231113 1.0 1131113 1.0 4132112 1.0 4132112 1.0 4122111 1.0    8.0    1
  32 2453464 3.0 1443464 3.0 2363546 4.0 3463646 4.0 4543465 5.0 2543235 3.0 1543325 3.0 2543225 3.0   28.0    3
                                                          R                                          
  33 6545141 4.0 6564131 4.0 6555452 5.0 6555251 5.0 3325331 3.0 3425553 5.0 3456553 5.0 3456553 5.0   36.0    4
  35 4666656 6.0 5656656 6.0 5636665 6.0 5646565 6.0 2414544 4.0 1314444 4.0 2314444 4.0 1314444 4.0   40.0    5
  38 5314535 5.0 4335545 5.0 3444334 3.0 4324434 3.0 5666656 6.0 5666666 6.0 5665666 6.0 6665666 6.0   40.0    6
  41 3121313 2.0 3111323 2.0 4112223 2.0 2112322 2.0 6252222 2.0 6251321 2.0 6221231 2.0 5231332 2.0   16.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smirnow                   Władimir                  Warszawa             
A       Smirnow                   Władimir                  Warszawa             
B       Kałmuczak                 Grzegorz                  Poznań               
C       Lewandowski               Bernard                   Bolesławiec Śląski   
D       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
E       Dominiak                  Andrzej                   Zabrze               
F       Majewski                  Krzysztof                 Wrocław              
G       Lewandowski               Leszek                    Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Drąg                      Artur                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   8         1 Woźniak Patryk, Jarecka Emilia                   MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra             129.3  1 158.3  2         1/  10
  12         2 Kunda Szymon, Neńko Wiktoria                     MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra             129.0  2 152.0  3         2/  10
   9         3 Chełmecki Kamil, Foryś Sandra                    EVOLUTION Kraków                       95.5  2 112.5  3         3/  10
   1         4 Kwiecień Konrad, Salwińska Maria                 CARMEN Kraków                          83.0  1  94.0  1         4/  10
   7         5 Kunda Mateusz, Maj Patrycja                      MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra             109.0  2 119.0  2         5/  10
  11         6 Surówka Mateusz, Górka Jagoda                    PRESTIGE MOK Mszana Dolna              95.0  1 104.0  1         6/  10
  10         7 Wójcik Piotr, Miśkiewicz Gabriela                EVOLUTION Kraków                       14.5  0  22.5  0         7/  10
  13         8 Pajdzik Kamil, Guzara Aleksandra                 PRESTIGE MOK Mszana Dolna              68.0  0  75.0  0         8/  10
   2         9 Okapa Maciej, Kapelan Kinga                      CARMEN Kraków                           7.0  0  13.0  0         9/  10
   3        10 Pych Dawid, Siewniak Katarzyna                   AS-SPORT Kraków                        10.0  0  15.0  0        10/  10
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    54         2
   2  X X  X  3       X  1       X  1          0     X    1          0          0 X  XX    3     9          
   3          0          0  X       1          0   X X X  3     X X  2          0     X    1     7          
   7 X XXX X  5 X XXXXX  6 XX  XX   4 XX XXX   5 X XX X   4 XX XXXX  6 XXXXXXX  7  X    X  2    39         5
   8 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    55         1
   9 X XXXX   5  X  XX   3 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    48         4
  10  X       1  X XX    3          0          0  XXX     3 XXXX     4 XXXXX    5  XXX X   4    20          
  11     XXX  3 X XX X   4 XXXXXXX  7  XXXXXX  6      XX  2   X  XX  3  X   XX  3 X X XXX  5    33         6
  12 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    53         3
  13 XXX  X   4 XXX   X  4   XX     2 X XX  X  4 XX   X   3          0          0 X        1    18          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1 3444642 4.0 2544544 4.0 3645543 5.0 3525544 4.0 3654434 4.0 3554433 4.0 4554424 4.0 4644331 4.0   33.0    4
   7 5333256 3.0 5433365 5.0 5433455 4.0 5644656 5.0 6245656 5.0 5225645 5.0 5225655 5.0 5266666 6.0   38.0    5
   8 1111311 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111112 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 2111113 1.0    8.0    1
   9 4525424 5.0 4625423 3.0 2524336 3.0 2333335 3.0 2322223 2.0 2332224 2.0 3333233 2.0 1322224 2.0   22.0    3
  11 6666565 6.0 6366656 6.0 6366664 6.0 6466463 6.0 5566565 6.0 6666566 6.0 6666566 6.0 6555455 5.0   47.0    6
  12 2252133 2.0 3252232 2.0 4252222 2.0 4252221 2.0 4433342 3.0 4443352 3.0 2442342 3.0 3433542 3.0   20.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smirnow                   Władimir                  Warszawa             
A       Smirnow                   Władimir                  Warszawa             
B       Kałmuczak                 Grzegorz                  Poznań               
C       Lewandowski               Bernard                   Bolesławiec Śląski   
D       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
E       Dominiak                  Andrzej                   Zabrze               
F       Majewski                  Krzysztof                 Wrocław              
G       Lewandowski               Leszek                    Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Drąg                      Artur                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  56         1 Bil Krystian, Czulak Weronika                      MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra                      1/   6
  51         2 Pajda Daniel, Skalska Inga                         DŻET Rzeszów-Boguchwała                        2/   6
  55         3 Woźniak Patryk, Jarecka Emilia                     MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra                      3/   6
  59         4 Nowoświat Mikołaj, Rzepecka Oliwia                 EMiKa Pałac MłodzieżyTarn                      4/   6
  53         5 Kunda Szymon, Neńko Wiktoria                       MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra                      5/   6
  54         6 Kunda Mateusz, Maj Patrycja                        MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra                      6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  51 3132224 2.0 2122122 1.0 2213222 2.0 2113423 2.0 2213424 2.5    9.5    2
  53 4665445 5.0 5565545 5.0 5655543 5.0 5665545 5.0 5665555 5.0   25.0    5
  54 5556666 6.0 6656666 6.0 6546666 6.0 6556666 6.0 6556666 6.0   30.0    6
  55 2313331 3.0 3313231 3.0 3322134 3.0 4322132 3.0 4322142 2.5   14.5    3
  56 1221113 1.0 1231314 2.0 1161411 1.0 1231211 1.0 1131211 1.0    6.0    1
  59 6444552 4.0 4444453 4.0 4434355 4.0 3444354 4.0 3444333 4.0   20.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smirnow                   Władimir                  Warszawa             
A       Smirnow                   Władimir                  Warszawa             
B       Kałmuczak                 Grzegorz                  Poznań               
C       Lewandowski               Bernard                   Bolesławiec Śląski   
D       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
E       Dominiak                  Andrzej                   Zabrze               
F       Majewski                  Krzysztof                 Wrocław              
G       Lewandowski               Leszek                    Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Drąg                      Artur                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  56         1 Bil Krystian, Czulak Weronika                      MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra                      1/   7
  59         2 Nowoświat Mikołaj, Rzepecka Oliwia                 EMiKa Pałac MłodzieżyTarn                      2/   7
  55         3 Woźniak Patryk, Jarecka Emilia                     MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra                      3/   7
  51         4 Pajda Daniel, Skalska Inga                         DŻET Rzeszów-Boguchwała                        4/   7
  52         5 Okarmus Bartłomiej, Mrowiec Izabela                MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra                      5/   7
  53         6 Kunda Szymon, Neńko Wiktoria                       MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra                      6/   7
  54         7 Kunda Mateusz, Maj Patrycja                        MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra                      7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  51 3233434 3.0 4324434 4.0 5324444 4.0 5434444 4.0 4324444 4.0   19.0    4
  52 5655545 5.0 5656565 5.0 4756565 5.0 4556565 5.0 5555555 5.0   25.0    5
  53 7576666 6.0 6775676 6.0 6565676 6.0 7765676 6.0 7766666 6.0   30.0    6
  54 6767777 7.0 7567757 7.0 7677757 7.0 6677757 7.0 6677777 7.0   35.0    7
  55 2422211 2.0 3442211 2.0 3442321 3.0 3342332 3.0 3442332 3.0   13.0    3
  56 1111122 1.0 1111122 1.0 1111133 1.0 1111121 1.0 1111223 1.0    5.0    1
  59 4344353 4.0 2233343 3.0 2233212 2.0 2223213 2.0 2233111 2.0   13.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smirnow                   Władimir                  Warszawa             
A       Smirnow                   Władimir                  Warszawa             
B       Kałmuczak                 Grzegorz                  Poznań               
C       Lewandowski               Bernard                   Bolesławiec Śląski   
D       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
E       Dominiak                  Andrzej                   Zabrze               
F       Majewski                  Krzysztof                 Wrocław              
G       Lewandowski               Leszek                    Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Drąg                      Artur                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  46         1 Charalambopulos Charalambos, Molęda Magdalena      AS-SPORT Kraków                                1/  11
  35         2 Kowalczyk Jakub, Michalska Maria                   AS-SPORT Kraków                                2/  11
  51         3 Bodzioch Artur, Zyznar Magdalena                   EMiKa Pałac MłodzieżyTarn                      3/  11
  38         4 Kucharski Tomasz, Ledzińska Joanna                 BAWINEK Kraków                                 4/  11
  34         5 Tran Mirosław, Prokop Angelika                     PRESTIGE MOK Mszana Dolna                      5/  11
  47         6 Koczur Marcin, Uznańska Anna                       AS-SPORT Kraków                                6/  11
  56         7 Batko Tomasz, Skubis Aleksandra                    AS-SPORT Kraków                                7/  11
  49         8 Baran Maciej, Bugajska Julia                       STYL Kraków                                    8/  11
  50         9 Grzybek Sebastian, Kolano Hanna                    BAWINEK Kraków                                 9/  11
  45        10 Pipień Tomasz, Kursa Natalia                       PLĄS Kraków                                   10/  11
  42        11 Tyrała Adrian, Tyrała Klaudia                      MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra                     11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  34  XXX XX  5  XXX XX  5 XXXX XX  6  XXX XX  5 XX   XX  4    25         4
  35 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    33         2
  38 XX XXX   5 X X XX   4    XXX   3 X  XXXX  5 X XXXXX  6    23         5
  42          0          0          0          0          0     0          
  45   X XX   3          0 X        1          0   X      1     5          
  46 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
  47  XX  XX  4 XX  XXX  5  XX XXX  5  XX  X   3  X  XX   3    20         6
  49       X  1    X XX  3 X  X     2 X  X     2 X  XX X  4    12          
  50 X X X    3 X   X    2 X     X  2 X   X X  3          0    10          
  51 XX XX X  5  XXXX X  5  XXXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    29         3
  56 X XX     3 XXXX     4 XXX X    4 XXX X    4 XXXX     4    19          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  34 5546545 5.0 5544565 5.0 5545565 5.0 4555555 5.0 4455555 5.0   25.0    5
  35 2112322 2.0 2222221 2.0 2222222 2.0 2222122 2.0 2212222 2.0   10.0    2
  38 3465254 4.0 3455356 4.0 4464344 4.0 3444344 4.0 5544334 4.0   20.0    4
  46 1221111 1.0 1111112 1.0 1111111 1.0 1111211 1.0 1121111 1.0    5.0    1
  47 6654633 6.0 6666633 6.0 6656656 6.0 6666666 6.0 6666666 6.0   30.0    6
  51 4333466 3.0 4333444 3.0 3333433 3.0 5333433 3.0 3333443 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Smirnow                   Władimir                  Warszawa             
A       Smirnow                   Władimir                  Warszawa             
B       Kałmuczak                 Grzegorz                  Poznań               
C       Lewandowski               Bernard                   Bolesławiec Śląski   
D       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
E       Dominiak                  Andrzej                   Zabrze               
F       Majewski                  Krzysztof                 Wrocław              
G       Lewandowski               Leszek                    Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Drąg                      Artur                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  43         1 Walczak Michał, Dąbrowska Joanna                   MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra                      1/  12
  40         2 Tekiela Paweł, Piwowarczyk Weronika                MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra                      2/  12
  31         3 Pażucha Szymon, Gaweł Paulina                      IDEA Kraków                                    3/  12
  35         4 Kowalczyk Jakub, Michalska Maria                   AS-SPORT Kraków                                4/  12
  54         5 Juras Paweł, Mreńca Sylwia                         IDEA Kraków                                    5/  12
  33         6 Mróz Kamil, Mikuła Kamila                          IDEA Kraków                                    6/  12
  34         7 Tran Mirosław, Prokop Angelika                     PRESTIGE MOK Mszana Dolna                      7/  12
  55         8 Wróżek Marcin, Panek Joanna                        IDEA Kraków                                    8/  12
  39         9 Chlebek Wiktor, Nęcka Dominika                     MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra                      9/  12
  52        10 Jurczyński Paweł, Czechowska Magdalena             IDEA Kraków                                   10/  12
  53        11 Knapczyk Dawid, Stefan Karolina                    MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra                     11/  12
  41        12 Pieprzyk Jakub, Lechowicz Dorota                   MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra                     12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  31 XXX XXX  6 XXX XX   5 X X XXX  5 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    29         4
  33 XXXXX    5  XX XXX  5  XX XX   4 XXX X    4  XX      2    20         6
  34 XX X XX  5    X XX  3 X  X XX  4 X  X XX  4    X XX  3    19          
  35 XXXXX X  6 X XXX X  5 XXXXX X  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    30         3
  39    X     1 X  X     2    X     1    X     1 X  X     2     7          
  40 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         2
  41          0          0          0          0          0     0          
  43 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    34         1
  52      X   1     X    1   X      1     X    1   X X    2     6          
  53   X X    2          0          0          0          0     2          
  54   X  XX  3 XXXX XX  6  XXX XX  5 XXX  XX  5  X   XX  3    22         5
  55          0  X       1 XX  X    3  X  X    2 X   X    2     8          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  31 5314424 4.0 2434434 3.0 3335433 3.0 3244443 3.0 3324432 3.0   16.0    3
  33 6256366 6.0 6356366 6.0 6466366 6.0 6466366 6.0 6466366 6.0   30.0    6
  35 3663253 3.0 4663253 4.0 5543254 4.0 5632254 4.0 5543254 4.0   19.0    4
  40 2442531 2.0 3222521 2.0 2222522 2.0 2323522 2.0 2232523 2.0   10.0    2
  43 1121115 1.0 1111112 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
  54 4535642 5.0 5545645 5.0 4654645 5.0 4555635 5.0 4655645 5.0   25.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek