-

III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof.Mariana Wieczystego w kategoriach Hobby i Senior


Turniej
Nazwa turnieju, organizator i obsługa turnieju
Lista klubów par uczestnicząctch w turnieju

Klasy/kategorie i style
  Komisja Sędziowska
OPEN+ DOROSLi2 WALC ANGIELSKI ---  Wyniki   Tabela 
OPEN+ DOROSLi2 TANGO ---  Wyniki   Tabela 
OPEN+ DOROSLi2 WALC WIEDEŃSKI ---  Wyniki   Tabela 
OPEN+ DOROSLi2 SLOWFOX ---  Wyniki   Tabela 
OPEN+ DOROSLi2 QUICKSTEP ---  Wyniki   Tabela 
OPEN+ DOROSLi2 SAMBA ---  Wyniki   Tabela 
OPEN+ DOROSLi2 CHA-CHA ---  Wyniki   Tabela 
OPEN+ DOROSLi2 RUMBA ---  Wyniki   Tabela 
OPEN+ DOROSLi2 PASODOBLE ---  Wyniki   Tabela 
OPEN+ DOROSLi2 JIVE ---  Wyniki   Tabela 
OPEN+ DOROSLi2 STANDARD  ST-4   ST-5 
OPEN+ DOROSLi2 LATIN  LA-4   LA-5 
OPEN+ DOROSLi2 KOMBINACJA  KOMB. 8   ---
OPEN+ SENIOR 1 WALC ANGIELSKI ---  Wyniki   Tabela 
OPEN+ SENIOR 1 TANGO ---  Wyniki   Tabela 
OPEN+ SENIOR 1 WALC WIEDEŃSKI ---  Wyniki   Tabela 
OPEN+ SENIOR 1 SLOWFOX ---  Wyniki   Tabela 
OPEN+ SENIOR 1 QUICKSTEP ---  Wyniki   Tabela 
OPEN+ SENIOR 1 SAMBA ---  Wyniki   Tabela 
OPEN+ SENIOR 1 CHA-CHA ---  Wyniki   Tabela 
OPEN+ SENIOR 1 RUMBA ---  Wyniki   Tabela 
OPEN+ SENIOR 1 PASODOBLE ---  Wyniki   Tabela 
OPEN+ SENIOR 1 JIVE ---  Wyniki   Tabela 
OPEN+ SENIOR 1 STANDARD  ST-4   ST-5 
OPEN+ SENIOR 1 LATIN  LA-4   LA-5 
OPEN+ SENIOR 1 KOMBINACJA  KOMBIN. 8   KOMBIN. 10 
OPEN+ SENIOR 2 WALC ANGIELSKI ---  Wyniki   Tabela 
OPEN+ SENIOR 2 TANGO ---  Wyniki   Tabela 
OPEN+ SENIOR 2 WALC WIEDEŃSKI ---  Wyniki   Tabela 
OPEN+ SENIOR 2 SLOWFOX ---  Wyniki   Tabela 
OPEN+ SENIOR 2 QUICKSTEP ---  Wyniki   Tabela 
OPEN+ SENIOR 2 SAMBA ---  Wyniki   Tabela 
OPEN+ SENIOR 2 CHA-CHA ---  Wyniki   Tabela 
OPEN+ SENIOR 2 RUMBA ---  Wyniki   Tabela 
OPEN+ SENIOR 2 PASODOBLE ---  Wyniki   Tabela 
OPEN+ SENIOR 2 JIVE ---  Wyniki   Tabela 
OPEN+ SENIOR 2 STANDARD  ST-4   ST-5 
OPEN+ SENIOR 2 LATIN  LA-4   LA-5 
OPEN+ SENIOR 2 KOMBINACJA  KOMBIN. 8   KOMBIN. 10 
OPEN+ SENIOR 3 WALC ANGIELSKI ---  Wyniki   Tabela 
OPEN+ SENIOR 3 TANGO ---  Wyniki   Tabela 
OPEN+ SENIOR 3 WALC WIEDEŃSKI ---  Wyniki   Tabela 
OPEN+ SENIOR 3 SLOWFOX ---  Wyniki   Tabela 
OPEN+ SENIOR 3 QUICKSTEP ---  Wyniki   Tabela 
OPEN+ SENIOR 3 SAMBA ---  Wyniki   Tabela 
OPEN+ SENIOR 3 CHA-CHA ---  Wyniki   Tabela 
OPEN+ SENIOR 3 RUMBA ---  Wyniki   Tabela 
OPEN+ SENIOR 3 PASODOBLE ---  Wyniki   Tabela 
OPEN+ SENIOR 3 JIVE ---  Wyniki   Tabela 
OPEN+ SENIOR 3 STANDARD  ST-4   ST-5 
OPEN+ SENIOR 3 LATIN  LA-4   La-5 
OPEN+ SENIOR 3 KOMBINACJA  Kombin. 8   Kombin. 10 
START DOROSLI 2 WALC ANGIELSKI ---  Wyniki   Tabela 
START DOROSLI 2 TANGO ---  Wyniki   Tabela 
START DOROSLI 2 WALC WIEDEŃSKI ---  Wyniki   Tabela 
START DOROSLI 2 QUICKSTEP ---  Wyniki   Tabela 
START DOROSLI 2 SAMBA ---  Wyniki   Tabela 
START DOROSLI 2 CHA-CHA ---  Wyniki   Tabela 
START DOROSLI 2 RUMBA ---  Wyniki   Tabela 
START DOROSLI 2 JIVE ---  Wyniki   Tabela 
START DOROSLI 2 STYLE  ST-4   LA-4 
START DOROSLI 2 KOMBINACJA ---  KOMBIN. 8 
START SENIOR 1 WALC ANGIELSKI ---  Wyniki   Tabela 
START SENIOR 1 TANGO ---  Wyniki   Tabela 
START SENIOR 1 WALC WIEDEŃSKI ---  Wyniki   Tabela 
START SENIOR 1 QUICKSTEP ---  Wyniki   Tabela 
START SENIOR 1 SAMBA ---  Wyniki   Tabela 
START SENIOR 1 CHA-CHA ---  Wyniki   Tabela 
START SENIOR 1 RUMBA ---  Wyniki   Tabela 
START SENIOR 1 JIVE ---  Wyniki   Tabela 
START SENIOR 1 STYLE  ST-4   LA-4 
START SENIOR 1 KOMBINACJA ---  KOMBIN. 8 
START SENIOR 2 WALC ANGIELSKI ---  Wyniki   Tabela 
START SENIOR 2 TANGO ---  Wyniki   Tabela 
START SENIOR 2 WALC WIEDEŃSKI ---  Wyniki   Tabela 
START SENIOR 2 QUICKSTEP ---  Wyniki   Tabela 
START SENIOR 2 SAMBA ---  Wyniki   Tabela 
START SENIOR 2 CHA-CHA ---  Wyniki   Tabela 
START SENIOR 2 RUMBA ---  Wyniki   Tabela 
START SENIOR 2 JIVE ---  Wyniki   Tabela 
START SENIOR 2 STYLE  ST-4   LA-4 
START SENIOR 2 KOMBINACJA ---  KOMBIN. 8 
START SENIOR 3 WALC ANGIELSKI ---  Wyniki   Tabela 
START SENIOR 3 TANGO ---  Wyniki   Tabela 
START SENIOR 3 WALC WIEDEŃSKI ---  Wyniki   Tabela 
START SENIOR 3 QUICKSTEP ---  Wyniki   Tabela 
START SENIOR 3 SAMBA ---  Wyniki   Tabela 
START SENIOR 3 CHA-CHA ---  Wyniki   Tabela 
START SENIOR 3 RUMBA ---  Wyniki   Tabela 
START SENIOR 3 JIVE ---  Wyniki   Tabela 
START SENIOR 3 STYLE  ST-4   LA-4 
START SENIOR 3 KOMBINACJA ---  KOMBIN. 8 
OPEN KUJAWIAK ---  Wyniki   Tabela 
OPEN MAZUR ---  Wyniki   Tabela 
OPEN WALC WIEDEŃSKI ---  Wyniki   Tabela 

_Na początek ----- NAZWA TURNIEJU, ORGANIZATOR I OBSŁUGA TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- | | | Nazwa turnieju: III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego | | o Puchar prof.Mariana Wieczystego | | w kategoriach Hobby i Senior | | | | Miejsce i data: Nowy Targ ; 21 stycznia 2012 roku | | | | Organizator: Klub Tańca Towarzyskiego " HART " - Nowy Targ | | | | Kierownik organizacyjny turnieju: | | Leszek Kusiak | | | | Kierownik artystyczny turnieju: | | Leszek Kusiak | | | | Obsługa muzyczna: | | SPORTDANCER - Jarosław Michałek | | | | Konferansjer: Grzegorz Szymański - Wrocław | | | |------------------------------------------------------------------------------| _Na początek ----- LISTA KLUBÓW ----- par uczestniczących w turnieju ----------------------------------------------- | Lp.| Klub | Miejscowość | |----|----------------------|-----------------| | 1.| AKADEMIA TAŃCA | Warszawa | | 2.| ASTRA | Szczecin | | 3.| CORTE | Warszawa | | 4.| DANCE WEEK | Warszawa | | 5.| EMIKA PałacMłodzieży | Tarnów | | 6.| FAN DANCE | Gorzów Wielkop. | | 7.| FANTAZJA | Kraków | | 8.| FIESTA | Gliwice | | 9.| GAMA | Rzeszów | | 10.| GEMAR | Wrocław | | 11.| GRACJA | Zielona Góra | | 12.| HART | Nowy Targ | | 13.| IMPULS | Świdnica | | 14.| JANTAR | Elbląg | | 15.| KADRYL | Białystok | | 16.| Klub Tańców Polskich | Maki i Powoje | | 17.| ŁÓDZKI DOM KULTURY | Łódź | | 18.| MARENGO | DąbrowaGórnicza | | 19.| MCT CKiS | Skawina | | 20.| MV DANCE STUDIO | Presov-Slovakia | | 21.| NOWY STYL | Bielsko-Biała | | 22.| PAKTAN | Słupsk | | 23.| PERFECT | Gdańsk | | 24.| PIONIER | Kłobuck | | 25.| RAGTIME | Kęty | | 26.| RENN | Wrocław | | 27.| RYTM | Kraków | | 28.| S.T.SZOK | Gliwice | | 29.| SAMBA | Tarnobrzeg | | 30.| SKT TK | Kraków | | 31.| SMIRNOW | Warszawa | | 32.| ST NOVOMEX | Opole | | 33.| STAKATO | Tczew | | 34.| STYL | Kraków | | 35.| SWING | Łomianki | | 36.| SYRENA | Warszawa | | 37.| TABOR | Jelenia Góra | | 38.| TANGO | Gdynia | | 39.| TC FORTUNA | Poprad-Slovakia | | 40.| TC METEOR | Kosice-Slovakia | | 41.| TK FORTUNA Zlin | Czechy | | 42.| TS SUPER | Poprad-Slovakia | | 43.| URBAN | Nowa Sól | ----------------------------------------------- _Na początek ----- KOMISJA SĘDZIOWSKA, KOMISJA SKRUTACYJNA ----- Komisja Sędziowska --------------------------------------------------------------------------- | Sędzia | Imię i nazwisko | Miejscowość | |-------------------------------------------------------------------------| | Sędzia Główny | Grzegorz Gargula | Kraków | | Sędzia A | Andrzej Golonka | Kraków | | Sędzia B | Grzegorz Kałmuczak | Poznań | | Sędzia C | Kazimierz Kurzak | Jelenia Góra | | Sędzia D | Kazimierz Michlik | Opole | | Sędzia E | Maria Nowak | Kraków | | Sędzia F | Franciszek Witos | Gliwice | | Sędzia G | Waldemar Ziomek | Poznań | --------------------------------------------------------------------------- Komisja Skrutacyjna --------------------------------------------------------------------------- | Skrutiner | Imię i nazwisko | Miejscowość | |-------------------------------------------------------------------------| | Przewodniczący | Paweł Łyczko | Kraków | | | Paweł Łyczko | Kraków | | | Artur Drąg | Kraków | --------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: OPEN+ DOROSLI2 WALC ANGIELSKI Liczba wszystkich par: 7, Liczba klubów: 5 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 28 |Stanisław Nietubyć |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Agnieszka Goszyk |Warszawa | | 2 | F | 29 |Piotr Baran |NOWY STYL | | | | |Agnieszka Baran |Bielsko-Biała | | 3 | F | 26 |Andrzej Żak |SAMBA | | | | |Justyna Klag |Tarnobrzeg | | 4 | F | 27 |Ryszard Skarbek |STYL | | | | |Marta Cieszyńska |Kraków | | 5 | F | 32 |Paweł Ożóg |SAMBA | | | | |Barbara Siwielec |Tarnobrzeg | | 6 | F | 30 |Karol Rosik |RENN | | | | |Anna Kocjan |Wrocław | | 7 | F | 31 |Piotr Kempa |RENN | | | | |Agnieszka Dobrowolska |Wrocław | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: OPEN+ DOROSLI2 WALC ANGIELSKI Liczba par: 7 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: OPEN+ DOROSLI2 WALC ANGIELSKI -------------------------------- | Nr|Wa | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 26|3442622 3.0| 3.0 3 | 26| | 27|6334373 4.0| 4.0 4 | 27| | 28|2121131 1.0| 1.0 1 | 28| | 29|1213415 2.0| 2.0 2 | 29| | 30|5675556 6.0| 6.0 6 | 30| | 31|7767767 7.0| 7.0 7 | 31| | 32|4556244 5.0| 5.0 5 | 32| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: OPEN+ DOROSLI2 TANGO Liczba wszystkich par: 7, Liczba klubów: 5 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 28 |Stanisław Nietubyć |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Agnieszka Goszyk |Warszawa | | 2 | F | 29 |Piotr Baran |NOWY STYL | | | | |Agnieszka Baran |Bielsko-Biała | | 3 | F | 27 |Ryszard Skarbek |STYL | | | | |Marta Cieszyńska |Kraków | | 4 | F | 26 |Andrzej Żak |SAMBA | | | | |Justyna Klag |Tarnobrzeg | | 5 | F | 32 |Paweł Ożóg |SAMBA | | | | |Barbara Siwielec |Tarnobrzeg | | 6 | F | 30 |Karol Rosik |RENN | | | | |Anna Kocjan |Wrocław | | 7 | F | 31 |Piotr Kempa |RENN | | | | |Agnieszka Dobrowolska |Wrocław | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: OPEN+ DOROSLI2 TANGO Liczba par: 7 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: OPEN+ DOROSLI2 TANGO -------------------------------- | Nr|T | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 26|3354633 4.0| 4.0 4 | 26| | 27|4413261 3.0| 3.0 3 | 27| | 28|1131112 1.0| 1.0 1 | 28| | 29|2222424 2.0| 2.0 2 | 29| | 30|7665557 6.0| 6.0 6 | 30| | 31|6777776 7.0| 7.0 7 | 31| | 32|5546345 5.0| 5.0 5 | 32| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: OPEN+ DOROSLI2 WALC WIEDEŃSKI Liczba wszystkich par: 7, Liczba klubów: 5 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 28 |Stanisław Nietubyć |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Agnieszka Goszyk |Warszawa | | 2 | F | 26 |Andrzej Żak |SAMBA | | | | |Justyna Klag |Tarnobrzeg | | 3 | F | 29 |Piotr Baran |NOWY STYL | | | | |Agnieszka Baran |Bielsko-Biała | | 4 | F | 27 |Ryszard Skarbek |STYL | | | | |Marta Cieszyńska |Kraków | | 5 | F | 32 |Paweł Ożóg |SAMBA | | | | |Barbara Siwielec |Tarnobrzeg | | 6 | F | 30 |Karol Rosik |RENN | | | | |Anna Kocjan |Wrocław | | 7 | F | 31 |Piotr Kempa |RENN | | | | |Agnieszka Dobrowolska |Wrocław | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: OPEN+ DOROSLI2 WALC WIEDEŃSKI Liczba par: 7 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: OPEN+ DOROSLI2 WALC WIEDEŃSKI -------------------------------- | Nr|Ww | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 26|3341221 2.0| 2.0 2 | 26| | 27|4614562 4.0| 4.0 4 | 27| | 28|2122113 1.0| 1.0 1 | 28| | 29|1233434 3.0| 3.0 3 | 29| | 30|6565656 6.0| 6.0 6 | 30| | 31|7776777 7.0| 7.0 7 | 31| | 32|5457345 5.0| 5.0 5 | 32| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: OPEN+ DOROSLI2 SLOWFOX Liczba wszystkich par: 1, Liczba klubów: 1 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 26 |Andrzej Żak |SAMBA | | | | |Justyna Klag |Tarnobrzeg | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: OPEN+ DOROSLI2 SLOWFOX Liczba par: 1 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: OPEN+ DOROSLI2 SLOWFOX -------------------------------- | Nr|Sl | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 26|1111111 1.0| 1.0 1 | 26| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: OPEN+ DOROSLI2 QUICKSTEP Liczba wszystkich par: 7, Liczba klubów: 5 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 28 |Stanisław Nietubyć |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Agnieszka Goszyk |Warszawa | | 2 | F | 27 |Ryszard Skarbek |STYL | | | | |Marta Cieszyńska |Kraków | | 3 | F | 29 |Piotr Baran |NOWY STYL | | | | |Agnieszka Baran |Bielsko-Biała | | 4 | F | 26 |Andrzej Żak |SAMBA | | | | |Justyna Klag |Tarnobrzeg | | 5 | F | 32 |Paweł Ożóg |SAMBA | | | | |Barbara Siwielec |Tarnobrzeg | | 6 | F | 30 |Karol Rosik |RENN | | | | |Anna Kocjan |Wrocław | | 7 | F | 31 |Piotr Kempa |RENN | | | | |Agnieszka Dobrowolska |Wrocław | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: OPEN+ DOROSLI2 QUICKSTEP Liczba par: 7 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: OPEN+ DOROSLI2 QUICKSTEP -------------------------------- | Nr|Q | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 26|3447732 4.0| 4.0 4 | 26| | 27|4212363 2.0| 2.0 2 | 27| | 28|1121111 1.0| 1.0 1 | 28| | 29|2333424 3.0| 3.0 3 | 29| | 30|7675556 6.0| 6.0 6 | 30| | 31|6766677 7.0| 7.0 7 | 31| | 32|5554245 5.0| 5.0 5 | 32| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: OPEN+ DOROSLI2 SAMBA Liczba wszystkich par: 8, Liczba klubów: 7 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 33 |Zygmunt Wilder |S.T.SZOK | | | | |Katarzyna Świerkot |Gliwice | | 2 | F | 26 |Andrzej Żak |SAMBA | | | | |Justyna Klag |Tarnobrzeg | | 3 | F | 28 |Stanisław Nietubyć |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Agnieszka Goszyk |Warszawa | | 4 | F | 32 |Paweł Ożóg |SAMBA | | | | |Barbara Siwielec |Tarnobrzeg | | 5 | F | 55 |Sebastian Rynkiewicz |KADRYL | | | | |Agnieszka Gil-Rynkiewicz |Białystok | | 6 | F | 34 |Grzegorz Choromański |SMIRNOW | | | | |Agnieszka Winiarska-Choromańsk|Warszawa | | 7 | F | 27 |Ryszard Skarbek |STYL | | | | |Marta Cieszyńska |Kraków | | 8 | F | 29 |Piotr Baran |NOWY STYL | | | | |Agnieszka Baran |Bielsko-Biała | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: OPEN+ DOROSLI2 SAMBA Liczba par: 8 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: OPEN+ DOROSLI2 SAMBA -------------------------------- | Nr|Sa | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 26|3233121 2.0| 2.0 2 | 26| | 27|7722776 7.0| 7.0 7 | 27| | 28|1351264 3.0| 3.0 3 | 28| | 29|8876888 8.0| 8.0 8 | 29| | 32|6447333 4.0| 4.0 4 | 32| | 33|2114412 1.0| 1.0 1 | 33| | 34|4568647 6.0| 6.0 6 | 34| | 55|5685555 5.0| 5.0 5 | 55| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: OPEN+ DOROSLI2 CHA-CHA Liczba wszystkich par: 8, Liczba klubów: 7 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 33 |Zygmunt Wilder |S.T.SZOK | | | | |Katarzyna Świerkot |Gliwice | | 2 | F | 26 |Andrzej Żak |SAMBA | | | | |Justyna Klag |Tarnobrzeg | | 3 | F | 28 |Stanisław Nietubyć |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Agnieszka Goszyk |Warszawa | | 4 | F | 32 |Paweł Ożóg |SAMBA | | | | |Barbara Siwielec |Tarnobrzeg | | 5 | F | 27 |Ryszard Skarbek |STYL | | | | |Marta Cieszyńska |Kraków | | 6 | F | 55 |Sebastian Rynkiewicz |KADRYL | | | | |Agnieszka Gil-Rynkiewicz |Białystok | | 7 | F | 29 |Piotr Baran |NOWY STYL | | | | |Agnieszka Baran |Bielsko-Biała | | 8 | F | 34 |Grzegorz Choromański |SMIRNOW | | | | |Agnieszka Winiarska-Choromańsk|Warszawa | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: OPEN+ DOROSLI2 CHA-CHA Liczba par: 8 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: OPEN+ DOROSLI2 CHA-CHA -------------------------------- | Nr|Ch | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 26|3224221 2.0| 2.0 2 | 26| | 27|4632676 5.0| 5.0 5 | 27| | 28|1341344 3.0| 3.0 3 | 28| | 29|6755788 7.0| 7.0 7 | 29| | 32|5467433 4.0| 4.0 4 | 32| | 33|2113112 1.0| 1.0 1 | 33| | 34|7888857 8.0| 8.0 8 | 34| | 55|8576565 6.0| 6.0 6 | 55| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: OPEN+ DOROSLI2 RUMBA Liczba wszystkich par: 8, Liczba klubów: 7 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 33 |Zygmunt Wilder |S.T.SZOK | | | | |Katarzyna Świerkot |Gliwice | | 2 | F | 26 |Andrzej Żak |SAMBA | | | | |Justyna Klag |Tarnobrzeg | | 3 | F | 28 |Stanisław Nietubyć |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Agnieszka Goszyk |Warszawa | | 4 | F | 32 |Paweł Ożóg |SAMBA | | | | |Barbara Siwielec |Tarnobrzeg | | 5 | F | 29 |Piotr Baran |NOWY STYL | | | | |Agnieszka Baran |Bielsko-Biała | | 6 | F | 55 |Sebastian Rynkiewicz |KADRYL | | | | |Agnieszka Gil-Rynkiewicz |Białystok | | 7 | F | 27 |Ryszard Skarbek |STYL | | | | |Marta Cieszyńska |Kraków | | 8 | F | 34 |Grzegorz Choromański |SMIRNOW | | | | |Agnieszka Winiarska-Choromańsk|Warszawa | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: OPEN+ DOROSLI2 RUMBA Liczba par: 8 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: OPEN+ DOROSLI2 RUMBA -------------------------------- | Nr|R | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 26|3227321 2.0| 2.0 2 | 26| | 27|6754786 7.0| 7.0 7 | 27| | 28|1341243 3.0| 3.0 3 | 28| | 29|4635557 5.0| 5.0 5 | 29| | 32|8563434 4.0| 4.0 4 | 32| | 33|2112115 1.0| 1.0 1 | 33| | 34|7886868 8.0| 8.0 8 | 34| | 55|5478672 6.0| 6.0 6 | 55| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: OPEN+ DOROSLI2 PASODOBLE Liczba wszystkich par: 1, Liczba klubów: 1 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 55 |Sebastian Rynkiewicz |KADRYL | | | | |Agnieszka Gil-Rynkiewicz |Białystok | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: OPEN+ DOROSLI2 PASODOBLE Liczba par: 1 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: OPEN+ DOROSLI2 PASODOBLE -------------------------------- | Nr|Pd | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 55|1111111 1.0| 1.0 1 | 55| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: OPEN+ DOROSLI2 JIVE Liczba wszystkich par: 8, Liczba klubów: 7 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 33 |Zygmunt Wilder |S.T.SZOK | | | | |Katarzyna Świerkot |Gliwice | | 2 | F | 26 |Andrzej Żak |SAMBA | | | | |Justyna Klag |Tarnobrzeg | | 3 | F | 28 |Stanisław Nietubyć |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Agnieszka Goszyk |Warszawa | | 4 | F | 32 |Paweł Ożóg |SAMBA | | | | |Barbara Siwielec |Tarnobrzeg | | 5 | F | 55 |Sebastian Rynkiewicz |KADRYL | | | | |Agnieszka Gil-Rynkiewicz |Białystok | | 6 | F | 34 |Grzegorz Choromański |SMIRNOW | | | | |Agnieszka Winiarska-Choromańsk|Warszawa | | 7 | F | 27 |Ryszard Skarbek |STYL | | | | |Marta Cieszyńska |Kraków | | 8 | F | 29 |Piotr Baran |NOWY STYL | | | | |Agnieszka Baran |Bielsko-Biała | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: OPEN+ DOROSLI2 JIVE Liczba par: 8 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: OPEN+ DOROSLI2 JIVE -------------------------------- | Nr|J | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 26|3114221 2.0| 2.0 2 | 26| | 27|6677576 7.0| 7.0 7 | 27| | 28|1531462 3.0| 3.0 3 | 28| | 29|8783888 8.0| 8.0 8 | 29| | 32|7365333 4.0| 4.0 4 | 32| | 33|2222114 1.0| 1.0 1 | 33| | 34|4848657 6.0| 6.0 6 | 34| | 55|5456745 5.0| 5.0 5 | 55| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa: OPEN+ DOROSLi2 w stylu: ST-4 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 28 | Stanisław Nietubyć | AKADEMIA TAŃCA | | | | Agnieszka Goszyk | Warszawa | | 2 | 29 | Piotr Baran | NOWY STYL | | | | Agnieszka Baran | Bielsko-Biała | | 3 | 27 | Ryszard Skarbek | STYL | | | | Marta Cieszyńska | Kraków | | 4 | 32 | Paweł Ożóg | SAMBA | | | | Barbara Siwielec | Tarnobrzeg | | 5 | 30 | Karol Rosik | RENN | | | | Anna Kocjan | Wrocław | | 6 | 31 | Piotr Kempa | RENN | | | | Agnieszka Dobrowolska | Wrocław | ----------------------------------------------------------------------------- ----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI ----- ---------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| QUICKSTE| Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 28 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 4.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 29 | 2.0 | 2.0 | 3.0 | 3.0 | 10.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 27 | 4.0 | 3.0 | 4.0 | 2.0 | 13.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 32 | 5.0 | 5.0 | 5.0 | 5.0 | 20.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 30 | 6.0 | 6.0 | 6.0 | 6.0 | 24.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 6 | 31 | 7.0 | 7.0 | 7.0 | 7.0 | 28.0 | ---------------------------------------------------------------- _Na początek Klasa: OPEN+ DOROSLi2 w stylu: ST-5 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 26 | Andrzej Żak | SAMBA | | | | Justyna Klag | Tarnobrzeg | ----------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| SLOWFOX | QUICKSTE| Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 26 | 3.0 | 4.0 | 2.0 | 1.0 | 4.0 | 14.0 | -------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI PAR ----- Klasa: OPEN+ DOROSLi2 w stylu: LA-4 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 33 | Zygmunt Wilder | S.T.SZOK | | | | Katarzyna Świerkot | Gliwice | | 2 | 26 | Andrzej Żak | SAMBA | | | | Justyna Klag | Tarnobrzeg | | 3 | 28 | Stanisław Nietubyć | AKADEMIA TAŃCA | | | | Agnieszka Goszyk | Warszawa | | 4 | 32 | Paweł Ożóg | SAMBA | | | | Barbara Siwielec | Tarnobrzeg | | 5 | 27 | Ryszard Skarbek | STYL | | | | Marta Cieszyńska | Kraków | | 6-7 | 34 | Grzegorz Choromański | SMIRNOW | | | | Agnieszka Winiarska-Choromańsk| Warszawa | | 6-7 | 29 | Piotr Baran | NOWY STYL | | | | Agnieszka Baran | Bielsko-Biała | ----------------------------------------------------------------------------- ----- TABELA LOKAT ----- ---------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| SAMBA | CHA-CHA | RUMBA | JIVE | Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 33 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 4.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 26 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 8.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 28 | 3.0 | 3.0 | 3.0 | 3.0 | 12.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 32 | 4.0 | 4.0 | 4.0 | 4.0 | 16.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 27 | 7.0 | 5.0 | 7.0 | 7.0 | 26.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 6-7 | 34 | 6.0 | 8.0 | 8.0 | 6.0 | 28.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 6-7 | 29 | 8.0 | 7.0 | 5.0 | 8.0 | 28.0 | --------------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI PAR ----- Klasa: OPEN+ DOROSLi2 w stylu: LA-5 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 55 | Sebastian Rynkiewicz | KADRYL | | | | Agnieszka Gil-Rynkiewicz | Białystok | ----------------------------------------------------------------------------- ----- TABELA LOKAT ----- -------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| SAMBA | CHA-CHA | RUMBA | PASODOBL| JIVE | Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 55 | 5.0 | 6.0 | 6.0 | 1.0 | 5.0 | 23.0 | -------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI ----- Klasa: OPEN+ DOROSLi2 w stylu: KOMBIN. 8 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 28 | Stanisław Nietubyć | AKADEMIA TAŃCA | | | | Agnieszka Goszyk | Warszawa | | 2 | 26 | Andrzej Żak | SAMBA | | | | Justyna Klag | Tarnobrzeg | | 3 | 32 | Paweł Ożóg | SAMBA | | | | Barbara Siwielec | Tarnobrzeg | | 4 | 29 | Piotr Baran | NOWY STYL | | | | Agnieszka Baran | Bielsko-Biała | | 5 | 27 | Ryszard Skarbek | STYL | | | | Marta Cieszyńska | Kraków | ----------------------------------------------------------------------------- ----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI ----- -------------------------------------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| QUICKSTE| SAMBA | CHA-CHA | RUMBA | JIVE | Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 28 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 3.0 | 3.0 | 3.0 | 3.0 | 16.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 26 | 3.0 | 4.0 | 2.0 | 4.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 21.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 32 | 5.0 | 5.0 | 5.0 | 5.0 | 4.0 | 4.0 | 4.0 | 4.0 | 36.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 29 | 2.0 | 2.0 | 3.0 | 3.0 | 8.0 | 7.0 | 5.0 | 8.0 | 38.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 27 | 4.0 | 3.0 | 4.0 | 2.0 | 7.0 | 5.0 | 7.0 | 7.0 | 39.0 | -------------------------------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 1 WALC ANGIELSKI Liczba wszystkich par: 11, Liczba klubów: 8 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 50 |Maciej Ćwiek |FANTAZJA | | | | |Agnieszka Ćwiek |Kraków | | 2 | F | 49 |Rajmund Ociepa |FANTAZJA | | | | |Anetta Wilczyńska |Kraków | | 3 | F | 51 |Mirosław Vibiral |MV DANCE STUDIO | | | | |Daniela Petrusova |Presov-Slovakia | | 4 | F | 37 |Andrzej Maciąg |FANTAZJA | | | | |Joanna Maciąg |Kraków | | 5 | F | 38 |Mariusz Dziurawiec |JANTAR | | | | |Agnieszka Dziurawiec |Elbląg | | 6 | F | 2 |Krzysztof Tłuszcz |FANTAZJA | | | | |Katarzyna Drzymała-Tłuszcz |Kraków | | 7 | 1/2 B | 36 |Mariusz Kitowski |TANGO | | | | |Jolanta Kitowska |Gdynia | | 8 | 1/2 B | 39 |Peter Pivovar |TS SUPER | | | | |Miroslava Pivovarova |Poprad-Slovakia | | 9-11 | 1/2 B | 4 |Mariusz Czylok |RAGTIME | | | | |Alicja Czylok |Kęty | | 9-11 | 1/2 B | 5 |Witold Baszczowski |EMIKA PałacMłodzieży| | | | |Magdalena Frej-Baszczowska |Tarnów | | 9-11 | 1/2 B | 35 |Jozef Cvaniga |TC FORTUNA | | | | |Andrea Cvanigova |Poprad-Slovakia | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 1 WALC ANGIELSKI Liczba par: 11 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 1 WALC ANGIELSKI ------------------------------------ | Nr|Wa |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 2| X 1| 1 4-7 | 2| | 4| 0| 0 8-11 | 4| | 5| X 1| 1 4-7 | 5| | 35| 0| 0 8-11 | 35| | 36| 0| 0 8-11 | 36| | 37| X 1| 1 4-7 | 37| | 38| X 1| 1 4-7 | 38| | 39| 0| 0 8-11 | 39| | 49|X X X 3| 3 3 !| 49| | 50|XXXXXXX 7| 7 1-2 !| 50| | 51|XXXXXXX 7| 7 1-2 !| 51| ------------------------------------ Runda: 1/2 BARAŻ, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 1 WALC ANGIELSKI ------------------------------------ | Nr|Wa |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 2|XX XX X 5| 5 3 !| 2| | 4| 0| 0 6-8 | 4| | 5| 0| 0 6-8 | 5| | 35| 0| 0 6-8 | 35| | 36| XX X 3| 3 4 | 36| | 37|X XXXXX 6| 6 1-2 !| 37| | 38|XXXX XX 6| 6 1-2 !| 38| | 39| X 1| 1 5 | 39| ------------------------------------ Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 1 WALC ANGIELSKI -------------------------------- | Nr|Wa | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 2|5546666 6.0| 6.0 6 | 2| | 37|2434425 4.0| 4.0 4 | 37| | 38|6665554 5.0| 5.0 5 | 38| | 49|3353232 2.0| 2.0 2 | 49| | 50|1222111 1.0| 1.0 1 | 50| | 51|4111343 3.0| 3.0 3 | 51| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 1 TANGO Liczba wszystkich par: 11, Liczba klubów: 8 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 50 |Maciej Ćwiek |FANTAZJA | | | | |Agnieszka Ćwiek |Kraków | | 2 | F | 51 |Mirosław Vibiral |MV DANCE STUDIO | | | | |Daniela Petrusova |Presov-Slovakia | | 3 | F | 49 |Rajmund Ociepa |FANTAZJA | | | | |Anetta Wilczyńska |Kraków | | 4 | F | 38 |Mariusz Dziurawiec |JANTAR | | | | |Agnieszka Dziurawiec |Elbląg | | 5 | F | 37 |Andrzej Maciąg |FANTAZJA | | | | |Joanna Maciąg |Kraków | | 6 | F | 36 |Mariusz Kitowski |TANGO | | | | |Jolanta Kitowska |Gdynia | | 7 | 1/2 B | 2 |Krzysztof Tłuszcz |FANTAZJA | | | | |Katarzyna Drzymała-Tłuszcz |Kraków | | 8-9 | 1/2 B | 5 |Witold Baszczowski |EMIKA PałacMłodzieży| | | | |Magdalena Frej-Baszczowska |Tarnów | | 8-9 | 1/2 B | 39 |Peter Pivovar |TS SUPER | | | | |Miroslava Pivovarova |Poprad-Slovakia | | 10-11 | 1/2 B | 4 |Mariusz Czylok |RAGTIME | | | | |Alicja Czylok |Kęty | | 10-11 | 1/2 B | 35 |Jozef Cvaniga |TC FORTUNA | | | | |Andrea Cvanigova |Poprad-Slovakia | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 1 TANGO Liczba par: 11 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 1 TANGO ------------------------------------ | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 2| 0| 0 7-11 | 2| | 4| 0| 0 7-11 | 4| | 5| 0| 0 7-11 | 5| | 35| 0| 0 7-11 | 35| | 36| X 1| 1 6 | 36| | 37| X XX 3| 3 3-4 !| 37| | 38| X X 2| 2 5 | 38| | 39| 0| 0 7-11 | 39| | 49|X X X 3| 3 3-4 !| 49| | 50|XXXXXXX 7| 7 1 !| 50| | 51|XXXX X 5| 5 2 !| 51| ------------------------------------ Runda: 1/2 BARAŻ, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 1 TANGO ------------------------------------ | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 2| X X 2| 2 3 | 2| | 4| 0| 0 6-7 | 4| | 5| X 1| 1 4-5 | 5| | 35| 0| 0 6-7 | 35| | 36| XX X 3| 3 2 !| 36| | 38|XXXXXXX 7| 7 1 !| 38| | 39|X 1| 1 4-5 | 39| ------------------------------------ Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 1 TANGO -------------------------------- | Nr|T | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 36|6336665 6.0| 6.0 6 | 36| | 37|2664426 5.0| 5.0 5 | 37| | 38|5453541 4.0| 4.0 4 | 38| | 49|3545334 3.0| 3.0 3 | 49| | 50|1111113 1.0| 1.0 1 | 50| | 51|4222252 2.0| 2.0 2 | 51| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 1 WALC WIEDEŃSKI Liczba wszystkich par: 11, Liczba klubów: 8 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 50 |Maciej Ćwiek |FANTAZJA | | | | |Agnieszka Ćwiek |Kraków | | 2 | F | 51 |Mirosław Vibiral |MV DANCE STUDIO | | | | |Daniela Petrusova |Presov-Slovakia | | 3 | F | 36 |Mariusz Kitowski |TANGO | | | | |Jolanta Kitowska |Gdynia | | 4 | F | 49 |Rajmund Ociepa |FANTAZJA | | | | |Anetta Wilczyńska |Kraków | | 5 | F | 37 |Andrzej Maciąg |FANTAZJA | | | | |Joanna Maciąg |Kraków | | 6 | F | 38 |Mariusz Dziurawiec |JANTAR | | | | |Agnieszka Dziurawiec |Elbląg | | 7-8 | 1/2 B | 5 |Witold Baszczowski |EMIKA PałacMłodzieży| | | | |Magdalena Frej-Baszczowska |Tarnów | | 7-8 | 1/2 B | 39 |Peter Pivovar |TS SUPER | | | | |Miroslava Pivovarova |Poprad-Slovakia | | 9 | 1/2 B | 2 |Krzysztof Tłuszcz |FANTAZJA | | | | |Katarzyna Drzymała-Tłuszcz |Kraków | | 10-11 | 1/2 B | 4 |Mariusz Czylok |RAGTIME | | | | |Alicja Czylok |Kęty | | 10-11 | 1/2 B | 35 |Jozef Cvaniga |TC FORTUNA | | | | |Andrea Cvanigova |Poprad-Slovakia | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 1 WALC WIEDEŃSKI Liczba par: 11 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 1 WALC WIEDEŃSKI ------------------------------------ | Nr|Ww |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 2| X 1| 1 6-7 | 2| | 4| 0| 0 8-11 | 4| | 5| 0| 0 8-11 | 5| | 35| 0| 0 8-11 | 35| | 36| X 1| 1 6-7 | 36| | 37|X X 2| 2 4-5 | 37| | 38| X X 2| 2 4-5 | 38| | 39| 0| 0 8-11 | 39| | 49| X XXX 4| 4 2-3 !| 49| | 50|XXXXXXX 7| 7 1 !| 50| | 51|XXX X 4| 4 2-3 !| 51| ------------------------------------ Runda: 1/2 BARAŻ, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 1 WALC WIEDEŃSKI ------------------------------------ | Nr|Ww |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 2| X 1| 1 6 | 2| | 4| 0| 0 7-8 | 4| | 5| X X 2| 2 4-5 | 5| | 35| 0| 0 7-8 | 35| | 36| XX X X 4| 4 3 !| 36| | 37|X X XXX 5| 5 2 !| 37| | 38|XXXXXXX 7| 7 1 !| 38| | 39|X X 2| 2 4-5 | 39| ------------------------------------ Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 1 WALC WIEDEŃSKI -------------------------------- | Nr|Ww | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 36|4336662 3.0| 3.0 3 | 36| | 37|6643336 5.0| 5.0 5 | 37| | 38|5454545 6.0| 6.0 6 | 38| | 49|3565424 4.0| 4.0 4 | 49| | 50|1111211 1.0| 1.0 1 | 50| | 51|2222153 2.0| 2.0 2 | 51| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 1 SLOWFOX Liczba wszystkich par: 3, Liczba klubów: 2 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 50 |Maciej Ćwiek |FANTAZJA | | | | |Agnieszka Ćwiek |Kraków | | 2 | F | 51 |Mirosław Vibiral |MV DANCE STUDIO | | | | |Daniela Petrusova |Presov-Slovakia | | 3 | F | 49 |Rajmund Ociepa |FANTAZJA | | | | |Anetta Wilczyńska |Kraków | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 1 SLOWFOX Liczba par: 3 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 1 SLOWFOX -------------------------------- | Nr|Sl | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 49|2333323 3.0| 3.0 3 | 49| | 50|1111112 1.0| 1.0 1 | 50| | 51|3222231 2.0| 2.0 2 | 51| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 1 QUICKSTEP Liczba wszystkich par: 11, Liczba klubów: 8 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 50 |Maciej Ćwiek |FANTAZJA | | | | |Agnieszka Ćwiek |Kraków | | 2 | F | 49 |Rajmund Ociepa |FANTAZJA | | | | |Anetta Wilczyńska |Kraków | | 3 | F | 51 |Mirosław Vibiral |MV DANCE STUDIO | | | | |Daniela Petrusova |Presov-Slovakia | | 4 | F | 38 |Mariusz Dziurawiec |JANTAR | | | | |Agnieszka Dziurawiec |Elbląg | | 5 | F | 37 |Andrzej Maciąg |FANTAZJA | | | | |Joanna Maciąg |Kraków | | 6 | F | 36 |Mariusz Kitowski |TANGO | | | | |Jolanta Kitowska |Gdynia | | 7 | F | 39 |Peter Pivovar |TS SUPER | | | | |Miroslava Pivovarova |Poprad-Slovakia | | 8 | 1/2 B | 5 |Witold Baszczowski |EMIKA PałacMłodzieży| | | | |Magdalena Frej-Baszczowska |Tarnów | | 9-11 | 1/2 B | 2 |Krzysztof Tłuszcz |FANTAZJA | | | | |Katarzyna Drzymała-Tłuszcz |Kraków | | 9-11 | 1/2 B | 4 |Mariusz Czylok |RAGTIME | | | | |Alicja Czylok |Kęty | | 9-11 | 1/2 B | 35 |Jozef Cvaniga |TC FORTUNA | | | | |Andrea Cvanigova |Poprad-Slovakia | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 1 QUICKSTEP Liczba par: 11 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 1 QUICKSTEP ------------------------------------ | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 2| X 1| 1 5-7 | 2| | 4| 0| 0 8-11 | 4| | 5| 0| 0 8-11 | 5| | 35| 0| 0 8-11 | 35| | 36| 0| 0 8-11 | 36| | 37| XX XX 4| 4 2-3 !| 37| | 38|X X X 3| 3 4 | 38| | 39| X 1| 1 5-7 | 39| | 49| X 1| 1 5-7 | 49| | 50|XXXXXXX 7| 7 1 !| 50| | 51|XXXX 4| 4 2-3 !| 51| ------------------------------------ Runda: 1/2 BARAŻ, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 1 QUICKSTEP ------------------------------------ | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 2| 0| 0 6-8 | 2| | 4| 0| 0 6-8 | 4| | 5| XX 2| 2 5 | 5| | 35| 0| 0 6-8 | 35| | 36| XX X 3| 3 3-4 !| 36| | 38|XXXXX X 6| 6 2 !| 38| | 39|X X X 3| 3 3-4 !| 39| | 49|XXXXXXX 7| 7 1 !| 49| ------------------------------------ Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 1 QUICKSTEP -------------------------------- | Nr|Q | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 36|7457575 6.0| 6.0 6 | 36| | 37|6563336 5.0| 5.0 5 | 37| | 38|4334642 4.0| 4.0 4 | 38| | 39|5776757 7.0| 7.0 7 | 39| | 49|2615421 2.0| 2.0 2 | 49| | 50|1141114 1.0| 1.0 1 | 50| | 51|3222263 3.0| 3.0 3 | 51| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 1 SAMBA Liczba wszystkich par: 13, Liczba klubów: 11 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 51 |Mirosław Vibiral |MV DANCE STUDIO | | | | |Daniela Petrusova |Presov-Slovakia | | 2 | F | 50 |Maciej Ćwiek |FANTAZJA | | | | |Agnieszka Ćwiek |Kraków | | 3 | F | 52 |Frantisek Beres |TC METEOR | | | | |Miriam Beresova |Kosice-Slovakia | | 4 | F | 38 |Mariusz Dziurawiec |JANTAR | | | | |Agnieszka Dziurawiec |Elbląg | | 5 | F | 37 |Andrzej Maciąg |FANTAZJA | | | | |Joanna Maciąg |Kraków | | 6 | F | 36 |Mariusz Kitowski |TANGO | | | | |Jolanta Kitowska |Gdynia | | 7 | 1/2 B | 2 |Krzysztof Tłuszcz |FANTAZJA | | | | |Katarzyna Drzymała-Tłuszcz |Kraków | | 8-10 | 1/2 B | 5 |Witold Baszczowski |EMIKA PałacMłodzieży| | | | |Magdalena Frej-Baszczowska |Tarnów | | 8-10 | 1/2 B | 39 |Peter Pivovar |TS SUPER | | | | |Miroslava Pivovarova |Poprad-Slovakia | | 8-10 | 1/2 B | 60 |Adam Baranowski |SYRENA | | | | |Anna Baranowska |Warszawa | | 11-13 | 1/2 B | 4 |Mariusz Czylok |RAGTIME | | | | |Alicja Czylok |Kęty | | 11-13 | 1/2 B | 34 |Grzegorz Choromański |SMIRNOW | | | | |Agnieszka Winiarska-Choromańsk|Warszawa | | 11-13 | 1/2 B | 35 |Jozef Cvaniga |TC FORTUNA | | | | |Andrea Cvanigova |Poprad-Slovakia | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 1 SAMBA Liczba par: 13 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 1 SAMBA ------------------------------------ | Nr|Sa |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 2| 0| 0 6-13 | 2| | 4| 0| 0 6-13 | 4| | 5| 0| 0 6-13 | 5| | 34| 0| 0 6-13 | 34| | 35| 0| 0 6-13 | 35| | 36| X 1| 1 4-5 | 36| | 37| X 1| 1 4-5 | 37| | 38| 0| 0 6-13 | 38| | 39| 0| 0 6-13 | 39| | 50|XXX XXX 6| 6 2-3 !| 50| | 51|XXXXXXX 7| 7 1 !| 51| | 52|XXXX XX 6| 6 2-3 !| 52| | 60| 0| 0 6-13 | 60| ------------------------------------ Runda: 1/2 BARAŻ, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 1 SAMBA ------------------------------------ | Nr|Sa |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 2| X XX 3| 3 4 | 2| | 4| 0| 0 8-10 | 4| | 5| X 1| 1 5-7 | 5| | 34| 0| 0 8-10 | 34| | 35| 0| 0 8-10 | 35| | 36|XXXXX X 6| 6 1 !| 36| | 37|X X XX 4| 4 3 !| 37| | 38|XXX X X 5| 5 2 !| 38| | 39| X 1| 1 5-7 | 39| | 60| X 1| 1 5-7 | 60| ------------------------------------ Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 1 SAMBA -------------------------------- | Nr|Sa | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 36|6456565 6.0| 6.0 6 | 36| | 37|4665446 5.0| 5.0 5 | 37| | 38|5544654 4.0| 4.0 4 | 38| | 50|2222133 2.0| 2.0 2 | 50| | 51|1113322 1.0| 1.0 1 | 51| | 52|3331211 3.0| 3.0 3 | 52| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 1 CHA-CHA Liczba wszystkich par: 13, Liczba klubów: 11 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 51 |Mirosław Vibiral |MV DANCE STUDIO | | | | |Daniela Petrusova |Presov-Slovakia | | 2 | F | 52 |Frantisek Beres |TC METEOR | | | | |Miriam Beresova |Kosice-Slovakia | | 3 | F | 50 |Maciej Ćwiek |FANTAZJA | | | | |Agnieszka Ćwiek |Kraków | | 4 | F | 37 |Andrzej Maciąg |FANTAZJA | | | | |Joanna Maciąg |Kraków | | 5 | F | 2 |Krzysztof Tłuszcz |FANTAZJA | | | | |Katarzyna Drzymała-Tłuszcz |Kraków | | 6 | F | 36 |Mariusz Kitowski |TANGO | | | | |Jolanta Kitowska |Gdynia | | 7 | F | 38 |Mariusz Dziurawiec |JANTAR | | | | |Agnieszka Dziurawiec |Elbląg | | 8-13 | 1/2 B | 4 |Mariusz Czylok |RAGTIME | | | | |Alicja Czylok |Kęty | | 8-13 | 1/2 B | 5 |Witold Baszczowski |EMIKA PałacMłodzieży| | | | |Magdalena Frej-Baszczowska |Tarnów | | 8-13 | 1/2 B | 34 |Grzegorz Choromański |SMIRNOW | | | | |Agnieszka Winiarska-Choromańsk|Warszawa | | 8-13 | 1/2 B | 35 |Jozef Cvaniga |TC FORTUNA | | | | |Andrea Cvanigova |Poprad-Slovakia | | 8-13 | 1/2 B | 39 |Peter Pivovar |TS SUPER | | | | |Miroslava Pivovarova |Poprad-Slovakia | | 8-13 | 1/2 B | 60 |Adam Baranowski |SYRENA | | | | |Anna Baranowska |Warszawa | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 1 CHA-CHA Liczba par: 13 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 1 CHA-CHA ------------------------------------ | Nr|Ch |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 2| 0| 0 6-13 | 2| | 4| 0| 0 6-13 | 4| | 5| 0| 0 6-13 | 5| | 34| 0| 0 6-13 | 34| | 35| 0| 0 6-13 | 35| | 36| X 1| 1 5 | 36| | 37| 0| 0 6-13 | 37| | 38| X X 2| 2 4 | 38| | 39| 0| 0 6-13 | 39| | 50|XXXXXX 6| 6 2 !| 50| | 51|XXXXXXX 7| 7 1 !| 51| | 52|XXX XX 5| 5 3 !| 52| | 60| 0| 0 6-13 | 60| ------------------------------------ Runda: 1/2 BARAŻ, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 1 CHA-CHA ------------------------------------ | Nr|Ch |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 2| XXXXXX 6| 6 2 !| 2| | 4| 0| 0 5-10 | 4| | 5| 0| 0 5-10 | 5| | 34| 0| 0 5-10 | 34| | 35| 0| 0 5-10 | 35| | 36|XX X X 4| 4 3-4 !| 36| | 37|X X XX 4| 4 3-4 !| 37| | 38|XXXXXXX 7| 7 1 !| 38| | 39| 0| 0 5-10 | 39| | 60| 0| 0 5-10 | 60| ------------------------------------ Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 1 CHA-CHA -------------------------------- | Nr|Ch | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 2|5476556 5.0| 5.0 5 | 2| | 36|7545765 6.0| 6.0 6 | 36| | 37|4757447 4.0| 4.0 4 | 37| | 38|6664674 7.0| 7.0 7 | 38| | 50|2233233 3.0| 3.0 3 | 50| | 51|1112122 1.0| 1.0 1 | 51| | 52|3321311 2.0| 2.0 2 | 52| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 1 RUMBA Liczba wszystkich par: 13, Liczba klubów: 11 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 51 |Mirosław Vibiral |MV DANCE STUDIO | | | | |Daniela Petrusova |Presov-Slovakia | | 2 | F | 52 |Frantisek Beres |TC METEOR | | | | |Miriam Beresova |Kosice-Slovakia | | 3 | F | 50 |Maciej Ćwiek |FANTAZJA | | | | |Agnieszka Ćwiek |Kraków | | 4 | F | 37 |Andrzej Maciąg |FANTAZJA | | | | |Joanna Maciąg |Kraków | | 5 | F | 38 |Mariusz Dziurawiec |JANTAR | | | | |Agnieszka Dziurawiec |Elbląg | | 6 | F | 36 |Mariusz Kitowski |TANGO | | | | |Jolanta Kitowska |Gdynia | | 7 | 1/2 B | 2 |Krzysztof Tłuszcz |FANTAZJA | | | | |Katarzyna Drzymała-Tłuszcz |Kraków | | 8-9 | 1/2 B | 5 |Witold Baszczowski |EMIKA PałacMłodzieży| | | | |Magdalena Frej-Baszczowska |Tarnów | | 8-9 | 1/2 B | 34 |Grzegorz Choromański |SMIRNOW | | | | |Agnieszka Winiarska-Choromańsk|Warszawa | | 10-13 | 1/2 B | 4 |Mariusz Czylok |RAGTIME | | | | |Alicja Czylok |Kęty | | 10-13 | 1/2 B | 35 |Jozef Cvaniga |TC FORTUNA | | | | |Andrea Cvanigova |Poprad-Slovakia | | 10-13 | 1/2 B | 39 |Peter Pivovar |TS SUPER | | | | |Miroslava Pivovarova |Poprad-Slovakia | | 10-13 | 1/2 B | 60 |Adam Baranowski |SYRENA | | | | |Anna Baranowska |Warszawa | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 1 RUMBA Liczba par: 13 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 1 RUMBA ------------------------------------ | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 2| 0| 0 5-13 | 2| | 4| 0| 0 5-13 | 4| | 5| 0| 0 5-13 | 5| | 34| 0| 0 5-13 | 34| | 35| 0| 0 5-13 | 35| | 36| 0| 0 5-13 | 36| | 37| X 1| 1 4 | 37| | 38| 0| 0 5-13 | 38| | 39| 0| 0 5-13 | 39| | 50|XXXXX X 6| 6 3 !| 50| | 51|XXXXXXX 7| 7 1-2 !| 51| | 52|XXXXXXX 7| 7 1-2 !| 52| | 60| 0| 0 5-13 | 60| ------------------------------------ Runda: 1/2 BARAŻ, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 1 RUMBA ------------------------------------ | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 2| XX 2| 2 4 | 2| | 4| 0| 0 7-10 | 4| | 5| X 1| 1 5-6 | 5| | 34| X 1| 1 5-6 | 34| | 35| 0| 0 7-10 | 35| | 36|XXXXX X 6| 6 2 !| 36| | 37|XX XX 4| 4 3 !| 37| | 38|XXXXXXX 7| 7 1 !| 38| | 39| 0| 0 7-10 | 39| | 60| 0| 0 7-10 | 60| ------------------------------------ Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 1 RUMBA -------------------------------- | Nr|R | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 36|6456564 6.0| 6.0 6 | 36| | 37|5644335 4.0| 4.0 4 | 37| | 38|4565653 5.0| 5.0 5 | 38| | 50|2233246 3.0| 3.0 3 | 50| | 51|1121122 1.0| 1.0 1 | 51| | 52|3312411 2.0| 2.0 2 | 52| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 1 PASODOBLE Liczba wszystkich par: 4, Liczba klubów: 4 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 52 |Frantisek Beres |TC METEOR | | | | |Miriam Beresova |Kosice-Slovakia | | 2-3 | F | 50 |Maciej Ćwiek |FANTAZJA | | | | |Agnieszka Ćwiek |Kraków | | 2-3 | F | 51 |Mirosław Vibiral |MV DANCE STUDIO | | | | |Daniela Petrusova |Presov-Slovakia | | 4 | F | 34 |Grzegorz Choromański |SMIRNOW | | | | |Agnieszka Winiarska-Choromańsk|Warszawa | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 1 PASODOBLE Liczba par: 4 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 1 PASODOBLE -------------------------------- | Nr|Pd | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 34|4444444 4.0| 4.0 4 | 34| | 50|1133223 2.5| 2.5 2-3 | 50| | 51|3211332 2.5| 2.5 2-3 | 51| | 52|2322111 1.0| 1.0 1 | 52| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 1 JIVE Liczba wszystkich par: 13, Liczba klubów: 11 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 52 |Frantisek Beres |TC METEOR | | | | |Miriam Beresova |Kosice-Slovakia | | 2 | F | 50 |Maciej Ćwiek |FANTAZJA | | | | |Agnieszka Ćwiek |Kraków | | 3 | F | 51 |Mirosław Vibiral |MV DANCE STUDIO | | | | |Daniela Petrusova |Presov-Slovakia | | 4 | F | 38 |Mariusz Dziurawiec |JANTAR | | | | |Agnieszka Dziurawiec |Elbląg | | 5 | F | 37 |Andrzej Maciąg |FANTAZJA | | | | |Joanna Maciąg |Kraków | | 6 | F | 36 |Mariusz Kitowski |TANGO | | | | |Jolanta Kitowska |Gdynia | | 7-8 | 1/2 B | 2 |Krzysztof Tłuszcz |FANTAZJA | | | | |Katarzyna Drzymała-Tłuszcz |Kraków | | 7-8 | 1/2 B | 34 |Grzegorz Choromański |SMIRNOW | | | | |Agnieszka Winiarska-Choromańsk|Warszawa | | 9-10 | 1/2 B | 39 |Peter Pivovar |TS SUPER | | | | |Miroslava Pivovarova |Poprad-Slovakia | | 9-10 | 1/2 B | 60 |Adam Baranowski |SYRENA | | | | |Anna Baranowska |Warszawa | | 11-13 | 1/2 B | 4 |Mariusz Czylok |RAGTIME | | | | |Alicja Czylok |Kęty | | 11-13 | 1/2 B | 5 |Witold Baszczowski |EMIKA PałacMłodzieży| | | | |Magdalena Frej-Baszczowska |Tarnów | | 11-13 | 1/2 B | 35 |Jozef Cvaniga |TC FORTUNA | | | | |Andrea Cvanigova |Poprad-Slovakia | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 1 JIVE Liczba par: 13 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 1 JIVE ------------------------------------ | Nr|J |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 2| 0| 0 6-13 | 2| | 4| 0| 0 6-13 | 4| | 5| 0| 0 6-13 | 5| | 34| 0| 0 6-13 | 34| | 35| 0| 0 6-13 | 35| | 36| 0| 0 6-13 | 36| | 37| X 1| 1 4-5 | 37| | 38| X 1| 1 4-5 | 38| | 39| 0| 0 6-13 | 39| | 50|XXXXXX 6| 6 2-3 !| 50| | 51|XXXXXXX 7| 7 1 !| 51| | 52|XXXX XX 6| 6 2-3 !| 52| | 60| 0| 0 6-13 | 60| ------------------------------------ Runda: 1/2 BARAŻ, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 1 JIVE ------------------------------------ | Nr|J |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 2| X X 2| 2 4-5 | 2| | 4| 0| 0 8-10 | 4| | 5| 0| 0 8-10 | 5| | 34| X X 2| 2 4-5 | 34| | 35| 0| 0 8-10 | 35| | 36|XXXX X 5| 5 1-3 !| 36| | 37|XX XXX 5| 5 1-3 !| 37| | 38|X X XXX 5| 5 1-3 !| 38| | 39| X 1| 1 6-7 | 39| | 60| X 1| 1 6-7 | 60| ------------------------------------ Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 1 JIVE -------------------------------- | Nr|J | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 36|6446664 6.0| 6.0 6 | 36| | 37|5665446 5.0| 5.0 5 | 37| | 38|4554553 4.0| 4.0 4 | 38| | 50|2132125 2.0| 2.0 2 | 50| | 51|3221232 3.0| 3.0 3 | 51| | 52|1313311 1.0| 1.0 1 | 52| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa: OPEN+ SENIOR 1 w stylu: ST-4 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 38 | Mariusz Dziurawiec | JANTAR | | | | Agnieszka Dziurawiec | Elbląg | | 2 | 37 | Andrzej Maciąg | FANTAZJA | | | | Joanna Maciąg | Kraków | | 3 | 36 | Mariusz Kitowski | TANGO | | | | Jolanta Kitowska | Gdynia | | 4 | 39 | Peter Pivovar | TS SUPER | | | | Miroslava Pivovarova | Poprad-Slovakia | | 5 | 2 | Krzysztof Tłuszcz | FANTAZJA | | | | Katarzyna Drzymała-Tłuszcz | Kraków | | 6 | 5 | Witold Baszczowski | EMIKA PałacMłodzieży| | | | Magdalena Frej-Baszczowska | Tarnów | | 7-8 | 35 | Jozef Cvaniga | TC FORTUNA | | | | Andrea Cvanigova | Poprad-Slovakia | | 7-8 | 4 | Mariusz Czylok | RAGTIME | | | | Alicja Czylok | Kęty | ----------------------------------------------------------------------------- ----- TABELA LOKAT ----- ---------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| QUICKSTE| Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 38 | 5.0 | 4.0 | 6.0 | 4.0 | 19.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 37 | 4.0 | 5.0 | 5.0 | 5.0 | 19.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 36 | 7.0 | 6.0 | 3.0 | 6.0 | 22.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 39 | 8.0 | 8.5 | 7.5 | 7.0 | 31.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 6 | 2 | 6.0 | 7.0 | 9.0 | 10.0 | 32.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 6 | 5 | 10.0 | 8.5 | 7.5 | 8.0 | 34.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 7-8 | 35 | 10.0 | 10.5 | 10.5 | 10.0 | 41.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 7-8 | 4 | 10.0 | 10.5 | 10.5 | 10.0 | 41.0 | ---------------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI PAR ----- Klasa: OPEN+ SENIOR 1 w stylu: ST-5 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 50 | Maciej Ćwiek | FANTAZJA | | | | Agnieszka Ćwiek | Kraków | | 2 | 51 | Mirosław Vibiral | MV DANCE STUDIO | | | | Daniela Petrusova | Presov-Slovakia | | 3 | 49 | Rajmund Ociepa | FANTAZJA | | | | Anetta Wilczyńska | Kraków | ----------------------------------------------------------------------------- ----- TABELA LOKAT ----- -------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| SLOWFOX | QUICKSTE| Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 50 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 5.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 51 | 3.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 3.0 | 12.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 49 | 2.0 | 3.0 | 4.0 | 3.0 | 2.0 | 14.0 | -------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI PAR ----- Klasa: OPEN+ SENIOR 1 w stylu: LA-4 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 37 | Andrzej Maciąg | FANTAZJA | | | | Joanna Maciąg | Kraków | | 2 | 38 | Mariusz Dziurawiec | JANTAR | | | | Agnieszka Dziurawiec | Elbląg | | 3 | 36 | Mariusz Kitowski | TANGO | | | | Jolanta Kitowska | Gdynia | | 4 | 2 | Krzysztof Tłuszcz | FANTAZJA | | | | Katarzyna Drzymała-Tłuszcz | Kraków | | 5 | 5 | Witold Baszczowski | EMIKA PałacMłodzieży| | | | Magdalena Frej-Baszczowska | Tarnów | | 6-7 | 39 | Peter Pivovar | TS SUPER | | | | Miroslava Pivovarova | Poprad-Slovakia | | 6-7 | 60 | Adam Baranowski | SYRENA | | | | Anna Baranowska | Warszawa | | 8-9 | 4 | Mariusz Czylok | RAGTIME | | | | Alicja Czylok | Kęty | | 8-9 | 35 | Jozef Cvaniga | TC FORTUNA | | | | Andrea Cvanigova | Poprad-Slovakia | ----------------------------------------------------------------------------- ----- TABELA LOKAT ----- ---------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| SAMBA | CHA-CHA | RUMBA | JIVE | Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 37 | 5.0 | 4.0 | 4.0 | 5.0 | 18.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 38 | 4.0 | 7.0 | 5.0 | 4.0 | 20.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 36 | 6.0 | 6.0 | 6.0 | 6.0 | 24.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 2 | 7.0 | 5.0 | 7.0 | 7.5 | 26.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 5 | 9.0 | 10.5 | 8.5 | 12.0 | 40.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 6-7 | 39 | 9.0 | 10.5 | 11.5 | 9.5 | 40.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 6-7 | 60 | 9.0 | 10.5 | 11.5 | 9.5 | 40.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 8-9 | 4 | 12.0 | 10.5 | 11.5 | 12.0 | 46.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 8-9 | 35 | 12.0 | 10.5 | 11.5 | 12.0 | 46.0 | ---------------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI PAR ----- Klasa: OPEN+ SENIOR 1 w stylu: LA-5 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 51 | Mirosław Vibiral | MV DANCE STUDIO | | | | Daniela Petrusova | Presov-Slovakia | | 2 | 52 | Frantisek Beres | TC METEOR | | | | Miriam Beresova | Kosice-Slovakia | | 3 | 50 | Maciej Ćwiek | FANTAZJA | | | | Agnieszka Ćwiek | Kraków | | 4 | 34 | Grzegorz Choromański | SMIRNOW | | | | Agnieszka Winiarska-Choromańsk| Warszawa | ----------------------------------------------------------------------------- ----- TABELA LOKAT ----- -------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| SAMBA | CHA-CHA | RUMBA | PASODOBL| JIVE | Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 51 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 2.5 | 3.0 | 8.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 52 | 3.0 | 2.0 | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 9.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 50 | 2.0 | 3.0 | 3.0 | 2.5 | 2.0 | 12.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 34 | 12.0 | 10.5 | 8.5 | 4.0 | 7.5 | 42.5 | -------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI ----- Klasa: OPEN+ SENIOR 1 w stylu: KOMBIN. 8 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 37 | Andrzej Maciąg | FANTAZJA | | | | Joanna Maciąg | Kraków | | 2 | 38 | Mariusz Dziurawiec | JANTAR | | | | Agnieszka Dziurawiec | Elbląg | | 3 | 36 | Mariusz Kitowski | TANGO | | | | Jolanta Kitowska | Gdynia | | 4 | 2 | Krzysztof Tłuszcz | FANTAZJA | | | | Katarzyna Drzymała-Tłuszcz | Kraków | | 5 | 39 | Peter Pivovar | TS SUPER | | | | Miroslava Pivovarova | Poprad-Slovakia | | 6 | 5 | Witold Baszczowski | EMIKA PałacMłodzieży| | | | Magdalena Frej-Baszczowska | Tarnów | | 7-8 | 35 | Jozef Cvaniga | TC FORTUNA | | | | Andrea Cvanigova | Poprad-Slovakia | | 7-8 | 4 | Mariusz Czylok | RAGTIME | | | | Alicja Czylok | Kęty | ----------------------------------------------------------------------------- ----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI ----- -------------------------------------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| QUICKSTE| SAMBA | CHA-CHA | RUMBA | JIVE | Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 37 | 4.0 | 5.0 | 5.0 | 5.0 | 5.0 | 4.0 | 4.0 | 5.0 | 37.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 38 | 5.0 | 4.0 | 6.0 | 4.0 | 4.0 | 7.0 | 5.0 | 4.0 | 39.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 36 | 7.0 | 6.0 | 3.0 | 6.0 | 6.0 | 6.0 | 6.0 | 6.0 | 46.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 2 | 6.0 | 7.0 | 9.0 | 10.0 | 7.0 | 5.0 | 7.0 | 7.5 | 58.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 39 | 8.0 | 8.5 | 7.5 | 7.0 | 9.0 | 10.5 | 11.5 | 9.5 | 71.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 6 | 5 | 10.0 | 8.5 | 7.5 | 8.0 | 9.0 | 10.5 | 8.5 | 12.0 | 74.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 7-8 | 35 | 10.0 | 10.5 | 10.5 | 10.0 | 12.0 | 10.5 | 11.5 | 12.0 | 87.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 7-8 | 4 | 10.0 | 10.5 | 10.5 | 10.0 | 12.0 | 10.5 | 11.5 | 12.0 | 87.0 | -------------------------------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI ----- Klasa: OPEN+ SENIOR 1 w stylu: KOMBIN. 10 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 50 | Maciej Ćwiek | FANTAZJA | | | | Agnieszka Ćwiek | Kraków | | 2 | 51 | Mirosław Vibiral | MV DANCE STUDIO | | | | Daniela Petrusova | Presov-Slovakia | ----------------------------------------------------------------------------- ----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI ----- ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| SLOWFOX | QUICKSTE| SAMBA | CHA-CHA | RUMBA | PASODOBL| JIVE | Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 50 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 2.0 | 3.0 | 3.0 | 2.5 | 2.0 | 17.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 51 | 3.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 3.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 2.5 | 3.0 | 20.5 | ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 2 WALC ANGIELSKI Liczba wszystkich par: 10, Liczba klubów: 9 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 41 |Tomasz Wojas |IMPULS | | | | |Anna Wojas |Świdnica | | 2 | F | 43 |Jarosław Kraiński |JANTAR | | | | |Anna Kraińska |Elbląg | | 3 | F | 13 |Adam Proficz |FANTAZJA | | | | |Anna Proficz |Kraków | | 4 | F | 6 |Andrzej Oruba |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Agnieszka Banaszek |Warszawa | | 5 | F | 42 |Konrad Kiersnowski |PAKTAN | | | | |Katarzyna Kiersnowska |Słupsk | | 6 | F | 11 |Andrzej Leszczyński |FAN DANCE | | | | |Marzanna Leszczyńska |Gorzów Wielkop. | | 7 | 1/2 B | 12 |Włodzimierz Czop |SAMBA | | | | |Małgorzata Piwkowska-Bień |Tarnobrzeg | | 8-9 | 1/2 B | 7 |Jan Stawiński |ŁÓDZKI DOM KULTURY | | | | |Dorota Głowacka |Łódź | | 8-9 | 1/2 B | 9 |Krzysztof Andruch |ŁÓDZKI DOM KULTURY | | | | |Anna Lisiewicz |Łódź | | 10 | 1/2 B | 54 |Wojciech Srokosz |PIONIER | | | | |Małgorzata Srokosz |Kłobuck | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 2 WALC ANGIELSKI Liczba par: 10 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 2 WALC ANGIELSKI ------------------------------------ | Nr|Wa |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 6| XXX 3| 3 4 | 6| | 7| 0| 0 9-10 | 7| | 9| 0| 0 9-10 | 9| | 11| X 1| 1 6-8 | 11| | 12| X 1| 1 6-8 | 12| | 13|XX XX 4| 4 2-3 !| 13| | 41|X XX XX 5| 5 1 !| 41| | 42| X X 2| 2 5 | 42| | 43| XX XX 4| 4 2-3 !| 43| | 54|X 1| 1 6-8 | 54| ------------------------------------ Runda: 1/2 BARAŻ, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 2 WALC ANGIELSKI ------------------------------------ | Nr|Wa |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 6| XXXXXX 6| 6 1-2 !| 6| | 7| X 1| 1 5-6 | 7| | 9| X 1| 1 5-6 | 9| | 11|XX XX X 5| 5 3 !| 11| | 12|X X 2| 2 4 | 12| | 42|X XXXXX 6| 6 1-2 !| 42| | 54| 0| 0 7 | 54| ------------------------------------ Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 2 WALC ANGIELSKI -------------------------------- | Nr|Wa | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 6|1441544 4.0| 4.0 4 | 6| | 11|6562456 6.0| 6.0 6 | 11| | 13|3354335 3.0| 3.0 3 | 13| | 41|2216211 1.0| 1.0 1 | 41| | 42|4635663 5.0| 5.0 5 | 42| | 43|5123122 2.0| 2.0 2 | 43| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 2 TANGO Liczba wszystkich par: 10, Liczba klubów: 9 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 43 |Jarosław Kraiński |JANTAR | | | | |Anna Kraińska |Elbląg | | 2 | F | 41 |Tomasz Wojas |IMPULS | | | | |Anna Wojas |Świdnica | | 3 | F | 13 |Adam Proficz |FANTAZJA | | | | |Anna Proficz |Kraków | | 4 | F | 6 |Andrzej Oruba |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Agnieszka Banaszek |Warszawa | | 5 | F | 42 |Konrad Kiersnowski |PAKTAN | | | | |Katarzyna Kiersnowska |Słupsk | | 6 | F | 7 |Jan Stawiński |ŁÓDZKI DOM KULTURY | | | | |Dorota Głowacka |Łódź | | 7-8 | 1/2 B | 11 |Andrzej Leszczyński |FAN DANCE | | | | |Marzanna Leszczyńska |Gorzów Wielkop. | | 7-8 | 1/2 B | 12 |Włodzimierz Czop |SAMBA | | | | |Małgorzata Piwkowska-Bień |Tarnobrzeg | | 9 | 1/2 B | 9 |Krzysztof Andruch |ŁÓDZKI DOM KULTURY | | | | |Anna Lisiewicz |Łódź | | 10 | 1/2 B | 54 |Wojciech Srokosz |PIONIER | | | | |Małgorzata Srokosz |Kłobuck | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 2 TANGO Liczba par: 10 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 2 TANGO ------------------------------------ | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 6| XX X X 4| 4 2-3 !| 6| | 7| X 1| 1 6-7 | 7| | 9| 0| 0 8-10 | 9| | 11| X 1| 1 6-7 | 11| | 12| 0| 0 8-10 | 12| | 13|XX 2| 2 5 | 13| | 41|X XX 3| 3 4 | 41| | 42| XXXX 4| 4 2-3 !| 42| | 43|XXXXX X 6| 6 1 !| 43| | 54| 0| 0 8-10 | 54| ------------------------------------ Runda: 1/2 BARAŻ, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 2 TANGO ------------------------------------ | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 7| XX XXX 5| 5 2-3 !| 7| | 9| X 1| 1 6 | 9| | 11| XX 2| 2 4-5 | 11| | 12|X X 2| 2 4-5 | 12| | 13|XX XXX 5| 5 2-3 !| 13| | 41|XXXX XX 6| 6 1 !| 41| | 54| 0| 0 7 | 54| ------------------------------------ Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 2 TANGO -------------------------------- | Nr|T | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 6|1441554 4.0| 4.0 4 | 6| | 7|6552663 6.0| 6.0 6 | 7| | 13|3363346 3.0| 3.0 3 | 13| | 41|2226122 2.0| 2.0 2 | 41| | 42|5635435 5.0| 5.0 5 | 42| | 43|4114211 1.0| 1.0 1 | 43| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 2 WALC WIEDEŃSKI Liczba wszystkich par: 10, Liczba klubów: 9 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 41 |Tomasz Wojas |IMPULS | | | | |Anna Wojas |Świdnica | | 2 | F | 43 |Jarosław Kraiński |JANTAR | | | | |Anna Kraińska |Elbląg | | 3 | F | 42 |Konrad Kiersnowski |PAKTAN | | | | |Katarzyna Kiersnowska |Słupsk | | 4 | F | 7 |Jan Stawiński |ŁÓDZKI DOM KULTURY | | | | |Dorota Głowacka |Łódź | | 5 | F | 6 |Andrzej Oruba |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Agnieszka Banaszek |Warszawa | | 6 | F | 12 |Włodzimierz Czop |SAMBA | | | | |Małgorzata Piwkowska-Bień |Tarnobrzeg | | 7 | F | 54 |Wojciech Srokosz |PIONIER | | | | |Małgorzata Srokosz |Kłobuck | | 8-9 | 1/2 B | 11 |Andrzej Leszczyński |FAN DANCE | | | | |Marzanna Leszczyńska |Gorzów Wielkop. | | 8-9 | 1/2 B | 13 |Adam Proficz |FANTAZJA | | | | |Anna Proficz |Kraków | | 10 | 1/2 B | 9 |Krzysztof Andruch |ŁÓDZKI DOM KULTURY | | | | |Anna Lisiewicz |Łódź | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 2 WALC WIEDEŃSKI Liczba par: 10 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 2 WALC WIEDEŃSKI ------------------------------------ | Nr|Ww |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 6| X 1| 1 7-9 | 6| | 7| XX 2| 2 3-6 !| 7| | 9| 0| 0 10 | 9| | 11| X 1| 1 7-9 | 11| | 12| X X 2| 2 3-6 !| 12| | 13|X 1| 1 7-9 | 13| | 41|XXX XXX 6| 6 1 !| 41| | 42| XXX X 4| 4 2 !| 42| | 43| XX 2| 2 3-6 !| 43| | 54|X X 2| 2 3-6 !| 54| ------------------------------------ Runda: 1/2 BARAŻ, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 2 WALC WIEDEŃSKI ------------------------------------ | Nr|Ww |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 6| XX XXX 5| 5 1 !| 6| | 9| 0| 0 4 | 9| | 11| X 1| 1 2-3 | 11| | 13|X 1| 1 2-3 | 13| ------------------------------------ Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 2 WALC WIEDEŃSKI -------------------------------- | Nr|Ww | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 6|2351545 5.0| 5.0 5 | 6| | 7|6442254 4.0| 4.0 4 | 7| | 12|5566763 6.0| 6.0 6 | 12| | 41|1214111 1.0| 1.0 1 | 41| | 42|4635332 3.0| 3.0 3 | 42| | 43|7123426 2.0| 2.0 2 | 43| | 54|3777677 7.0| 7.0 7 | 54| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 2 SLOWFOX Liczba wszystkich par: 3, Liczba klubów: 3 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 41 |Tomasz Wojas |IMPULS | | | | |Anna Wojas |Świdnica | | 2 | F | 11 |Andrzej Leszczyński |FAN DANCE | | | | |Marzanna Leszczyńska |Gorzów Wielkop. | | 3 | F | 54 |Wojciech Srokosz |PIONIER | | | | |Małgorzata Srokosz |Kłobuck | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 2 SLOWFOX Liczba par: 3 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 2 SLOWFOX -------------------------------- | Nr|Sl | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 11|2221222 2.0| 2.0 2 | 11| | 41|1112111 1.0| 1.0 1 | 41| | 54|3333333 3.0| 3.0 3 | 54| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 2 QUICKSTEP Liczba wszystkich par: 10, Liczba klubów: 9 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 41 |Tomasz Wojas |IMPULS | | | | |Anna Wojas |Świdnica | | 2 | F | 6 |Andrzej Oruba |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Agnieszka Banaszek |Warszawa | | 3 | F | 13 |Adam Proficz |FANTAZJA | | | | |Anna Proficz |Kraków | | 4 | F | 42 |Konrad Kiersnowski |PAKTAN | | | | |Katarzyna Kiersnowska |Słupsk | | 5 | F | 11 |Andrzej Leszczyński |FAN DANCE | | | | |Marzanna Leszczyńska |Gorzów Wielkop. | | 6 | F | 7 |Jan Stawiński |ŁÓDZKI DOM KULTURY | | | | |Dorota Głowacka |Łódź | | 7 | 1/2 B | 43 |Jarosław Kraiński |JANTAR | | | | |Anna Kraińska |Elbląg | | 8 | 1/2 B | 12 |Włodzimierz Czop |SAMBA | | | | |Małgorzata Piwkowska-Bień |Tarnobrzeg | | 9-10 | 1/2 B | 9 |Krzysztof Andruch |ŁÓDZKI DOM KULTURY | | | | |Anna Lisiewicz |Łódź | | 9-10 | 1/2 B | 54 |Wojciech Srokosz |PIONIER | | | | |Małgorzata Srokosz |Kłobuck | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 2 QUICKSTEP Liczba par: 10 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 2 QUICKSTEP ------------------------------------ | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 6| X 1| 1 6-8 | 6| | 7| X 1| 1 6-8 | 7| | 9| 0| 0 9-10 | 9| | 11| X XX 3| 3 3-4 !| 11| | 12| X 1| 1 6-8 | 12| | 13|X XX 3| 3 3-4 !| 13| | 41|XXX XX 5| 5 1-2 !| 41| | 42| XXXXX 5| 5 1-2 !| 42| | 43|X X 2| 2 5 | 43| | 54| 0| 0 9-10 | 54| ------------------------------------ Runda: 1/2 BARAŻ, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 2 QUICKSTEP ------------------------------------ | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 6|X XXXX 5| 5 1-2 !| 6| | 7| XX XXX 5| 5 1-2 !| 7| | 9| 0| 0 5-6 | 9| | 12|X 1| 1 4 | 12| | 43| X X X 3| 3 3 | 43| | 54| 0| 0 5-6 | 54| ------------------------------------ Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 2 QUICKSTEP -------------------------------- | Nr|Q | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 6|2331445 2.0| 2.0 2 | 6| | 7|6543266 6.0| 6.0 6 | 7| | 11|4452554 5.0| 5.0 5 | 11| | 13|3265622 3.0| 3.0 3 | 13| | 41|1114111 1.0| 1.0 1 | 41| | 42|5626333 4.0| 4.0 4 | 42| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 2 SAMBA Liczba wszystkich par: 8, Liczba klubów: 8 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 6 |Andrzej Oruba |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Agnieszka Banaszek |Warszawa | | 2 | F | 43 |Jarosław Kraiński |JANTAR | | | | |Anna Kraińska |Elbląg | | 3 | F | 42 |Konrad Kiersnowski |PAKTAN | | | | |Katarzyna Kiersnowska |Słupsk | | 4 | F | 13 |Adam Proficz |FANTAZJA | | | | |Anna Proficz |Kraków | | 5 | F | 11 |Andrzej Leszczyński |FAN DANCE | | | | |Marzanna Leszczyńska |Gorzów Wielkop. | | 6 | F | 12 |Włodzimierz Czop |SAMBA | | | | |Małgorzata Piwkowska-Bień |Tarnobrzeg | | 7-8 | 1/2 B | 14 |Bogdan Gregor |GRACJA | | | | |Dorota Gregor |Zielona Góra | | 7-8 | 1/2 B | 54 |Wojciech Srokosz |PIONIER | | | | |Małgorzata Srokosz |Kłobuck | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 2 SAMBA Liczba par: 8 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 2 SAMBA ------------------------------------ | Nr|Sa |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 6| X 1| 1 5-7 | 6| | 11|XX X 3| 3 4 | 11| | 12| X 1| 1 5-7 | 12| | 13|X XXX 4| 4 2-3 !| 13| | 14| X 1| 1 5-7 | 14| | 42|XXXXXXX 7| 7 1 !| 42| | 43| X XXX 4| 4 2-3 !| 43| | 54| 0| 0 8 | 54| ------------------------------------ Runda: 1/2 BARAŻ, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 2 SAMBA ------------------------------------ | Nr|Sa |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 6|XXXXXXX 7| 7 1-2 !| 6| | 11|XXXXXXX 7| 7 1-2 !| 11| | 12| X XXXX 5| 5 3 !| 12| | 14| X 1| 1 4-5 | 14| | 54|X 1| 1 4-5 | 54| ------------------------------------ Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 2 SAMBA -------------------------------- | Nr|Sa | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 6|1421622 1.0| 1.0 1 | 6| | 11|4552546 5.0| 5.0 5 | 11| | 12|6664465 6.0| 6.0 6 | 12| | 13|2245153 4.0| 4.0 4 | 13| | 42|5336231 3.0| 3.0 3 | 42| | 43|3113314 2.0| 2.0 2 | 43| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 2 CHA-CHA Liczba wszystkich par: 8, Liczba klubów: 8 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 6 |Andrzej Oruba |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Agnieszka Banaszek |Warszawa | | 2 | F | 43 |Jarosław Kraiński |JANTAR | | | | |Anna Kraińska |Elbląg | | 3 | F | 42 |Konrad Kiersnowski |PAKTAN | | | | |Katarzyna Kiersnowska |Słupsk | | 4 | F | 11 |Andrzej Leszczyński |FAN DANCE | | | | |Marzanna Leszczyńska |Gorzów Wielkop. | | 5 | F | 12 |Włodzimierz Czop |SAMBA | | | | |Małgorzata Piwkowska-Bień |Tarnobrzeg | | 6 | F | 14 |Bogdan Gregor |GRACJA | | | | |Dorota Gregor |Zielona Góra | | 7 | 1/2 B | 54 |Wojciech Srokosz |PIONIER | | | | |Małgorzata Srokosz |Kłobuck | | 8 | 1/2 B | 13 |Adam Proficz |FANTAZJA | | | | |Anna Proficz |Kraków | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 2 CHA-CHA Liczba par: 8 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 2 CHA-CHA ------------------------------------ | Nr|Ch |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 6| XXXX 4| 4 3 !| 6| | 11|XX X 3| 3 4-5 | 11| | 12| 0| 0 6-8 | 12| | 13|X X X 3| 3 4-5 | 13| | 14| 0| 0 6-8 | 14| | 42|XXXX XX 6| 6 1 !| 42| | 43| XX XXX 5| 5 2 !| 43| | 54| 0| 0 6-8 | 54| ------------------------------------ Runda: 1/2 BARAŻ, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 2 CHA-CHA ------------------------------------ | Nr|Ch |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 11|XXXXX X 6| 6 1-2 !| 11| | 12| XXX XX 5| 5 3 !| 12| | 13| X 1| 1 5 | 13| | 14|XX XXXX 6| 6 1-2 !| 14| | 54|X XX 3| 3 4 | 54| ------------------------------------ Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 2 CHA-CHA -------------------------------- | Nr|Ch | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 6|1331611 1.0| 1.0 1 | 6| | 11|3252446 4.0| 4.0 4 | 11| | 12|5563365 5.0| 5.0 5 | 12| | 14|6644554 6.0| 6.0 6 | 14| | 42|4425233 3.0| 3.0 3 | 42| | 43|2116122 2.0| 2.0 2 | 43| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 2 RUMBA Liczba wszystkich par: 8, Liczba klubów: 8 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 43 |Jarosław Kraiński |JANTAR | | | | |Anna Kraińska |Elbląg | | 2 | F | 6 |Andrzej Oruba |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Agnieszka Banaszek |Warszawa | | 3 | F | 13 |Adam Proficz |FANTAZJA | | | | |Anna Proficz |Kraków | | 4 | F | 42 |Konrad Kiersnowski |PAKTAN | | | | |Katarzyna Kiersnowska |Słupsk | | 5 | F | 12 |Włodzimierz Czop |SAMBA | | | | |Małgorzata Piwkowska-Bień |Tarnobrzeg | | 6 | F | 11 |Andrzej Leszczyński |FAN DANCE | | | | |Marzanna Leszczyńska |Gorzów Wielkop. | | 7-8 | 1/2 B | 14 |Bogdan Gregor |GRACJA | | | | |Dorota Gregor |Zielona Góra | | 7-8 | 1/2 B | 54 |Wojciech Srokosz |PIONIER | | | | |Małgorzata Srokosz |Kłobuck | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 2 RUMBA Liczba par: 8 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 2 RUMBA ------------------------------------ | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 6| XX XX 4| 4 2-3 !| 6| | 11|XX X 3| 3 4-5 | 11| | 12| X 1| 1 6 | 12| | 13|X XX 3| 3 4-5 | 13| | 14| 0| 0 7-8 | 14| | 42|X XX X 4| 4 2-3 !| 42| | 43| XXXXXX 6| 6 1 !| 43| | 54| 0| 0 7-8 | 54| ------------------------------------ Runda: 1/2 BARAŻ, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 2 RUMBA ------------------------------------ | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 11|XXXXX 5| 5 1-3 !| 11| | 12| XXX XX 5| 5 1-3 !| 12| | 13|X XXXX 5| 5 1-3 !| 13| | 14| XX X 3| 3 4-5 | 14| | 54|X XX 3| 3 4-5 | 54| ------------------------------------ Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 2 RUMBA -------------------------------- | Nr|R | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 6|1241513 2.0| 2.0 2 | 6| | 11|6364646 6.0| 6.0 6 | 11| | 12|5653464 5.0| 5.0 5 | 12| | 13|3532335 3.0| 3.0 3 | 13| | 42|4426252 4.0| 4.0 4 | 42| | 43|2115121 1.0| 1.0 1 | 43| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 2 PASODOBLE Liczba wszystkich par: 2, Liczba klubów: 2 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 11 |Andrzej Leszczyński |FAN DANCE | | | | |Marzanna Leszczyńska |Gorzów Wielkop. | | 2 | F | 54 |Wojciech Srokosz |PIONIER | | | | |Małgorzata Srokosz |Kłobuck | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 2 PASODOBLE Liczba par: 2 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 2 PASODOBLE -------------------------------- | Nr|Pd | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 11|2112211 1.0| 1.0 1 | 11| | 54|1221122 2.0| 2.0 2 | 54| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 2 JIVE Liczba wszystkich par: 8, Liczba klubów: 8 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 43 |Jarosław Kraiński |JANTAR | | | | |Anna Kraińska |Elbląg | | 2 | F | 6 |Andrzej Oruba |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Agnieszka Banaszek |Warszawa | | 3 | F | 13 |Adam Proficz |FANTAZJA | | | | |Anna Proficz |Kraków | | 4 | F | 42 |Konrad Kiersnowski |PAKTAN | | | | |Katarzyna Kiersnowska |Słupsk | | 5 | F | 11 |Andrzej Leszczyński |FAN DANCE | | | | |Marzanna Leszczyńska |Gorzów Wielkop. | | 6 | F | 12 |Włodzimierz Czop |SAMBA | | | | |Małgorzata Piwkowska-Bień |Tarnobrzeg | | 7 | F | 14 |Bogdan Gregor |GRACJA | | | | |Dorota Gregor |Zielona Góra | | 8 | 1/2 B | 54 |Wojciech Srokosz |PIONIER | | | | |Małgorzata Srokosz |Kłobuck | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 2 JIVE Liczba par: 8 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 2 JIVE ------------------------------------ | Nr|J |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 6| XX X 3| 3 4-5 | 6| | 11|XX X X 4| 4 2-3 !| 11| | 12| X 1| 1 6 | 12| | 13|X XXX 4| 4 2-3 !| 13| | 14| 0| 0 7-8 | 14| | 42| XX X 3| 3 4-5 | 42| | 43|XXX XXX 6| 6 1 !| 43| | 54| 0| 0 7-8 | 54| ------------------------------------ Runda: 1/2 BARAŻ, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 2 JIVE ------------------------------------ | Nr|J |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 6|XXXXXXX 7| 7 1-2 !| 6| | 12| X X X 3| 3 3-4 !| 12| | 14| XX X 3| 3 3-4 !| 14| | 42|XXXXXXX 7| 7 1-2 !| 42| | 54|X 1| 1 5 | 54| ------------------------------------ Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 2 JIVE -------------------------------- | Nr|J | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 6|2231321 2.0| 2.0 2 | 6| | 11|5472456 5.0| 5.0 5 | 11| | 12|7655665 6.0| 6.0 6 | 12| | 13|3343234 3.0| 3.0 3 | 13| | 14|6767777 7.0| 7.0 7 | 14| | 42|4526543 4.0| 4.0 4 | 42| | 43|1114112 1.0| 1.0 1 | 43| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 2 ST-4 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 41 | Tomasz Wojas | IMPULS | | | | Anna Wojas | Świdnica | | 2 | 43 | Jarosław Kraiński | JANTAR | | | | Anna Kraińska | Elbląg | | 3 | 6 | Andrzej Oruba | AKADEMIA TAŃCA | | | | Agnieszka Banaszek | Warszawa | | 4 | 42 | Konrad Kiersnowski | PAKTAN | | | | Katarzyna Kiersnowska | Słupsk | | 5 | 13 | Adam Proficz | FANTAZJA | | | | Anna Proficz | Kraków | | 6 | 7 | Jan Stawiński | ŁÓDZKI DOM KULTURY | | | | Dorota Głowacka | Łódź | | 7 | 11 | Andrzej Leszczyński | FAN DANCE | | | | Marzanna Leszczyńska | Gorzów Wielkop. | | 8 | 12 | Włodzimierz Czop | SAMBA | | | | Małgorzata Piwkowska-Bień | Tarnobrzeg | | 9 | 9 | Krzysztof Andruch | ŁÓDZKI DOM KULTURY | | | | Anna Lisiewicz | Łódź | ----------------------------------------------------------------------------- ----- TABELA LOKAT ----- ---------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| QUICKSTE| Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 41 | 1.0 | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 5.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 43 | 2.0 | 1.0 | 2.0 | 7.0 | 12.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 6 | 4.0 | 4.0 | 5.0 | 2.0 | 15.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 42 | 5.0 | 5.0 | 3.0 | 4.0 | 17.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 13 | 3.0 | 3.0 | 8.5 | 3.0 | 17.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 6 | 7 | 8.5 | 6.0 | 4.0 | 6.0 | 24.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 7 | 11 | 6.0 | 7.5 | 8.5 | 5.0 | 27.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 8 | 12 | 7.0 | 7.5 | 6.0 | 8.0 | 28.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 9 | 9 | 8.5 | 9.0 | 10.0 | 9.5 | 37.0 | ---------------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI PAR ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 2 ST-5 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 41 | Tomasz Wojas | IMPULS | | | | Anna Wojas | Świdnica | | 2 | 11 | Andrzej Leszczyński | FAN DANCE | | | | Marzanna Leszczyńska | Gorzów Wielkop. | | 3 | 54 | Wojciech Srokosz | PIONIER | | | | Małgorzata Srokosz | Kłobuck | ----------------------------------------------------------------------------- ----- TABELA LOKAT ----- -------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| SLOWFOX | QUICKSTE| Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 41 | 1.0 | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 6.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 11 | 6.0 | 7.5 | 8.5 | 2.0 | 5.0 | 29.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 54 | 10.0 | 10.0 | 7.0 | 3.0 | 9.5 | 39.5 | -------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI PAR ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 2 LA-4 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1-2 | 6 | Andrzej Oruba | AKADEMIA TAŃCA | | | | Agnieszka Banaszek | Warszawa | | 1-2 | 43 | Jarosław Kraiński | JANTAR | | | | Anna Kraińska | Elbląg | | 3 | 42 | Konrad Kiersnowski | PAKTAN | | | | Katarzyna Kiersnowska | Słupsk | | 4 | 13 | Adam Proficz | FANTAZJA | | | | Anna Proficz | Kraków | | 5 | 11 | Andrzej Leszczyński | FAN DANCE | | | | Marzanna Leszczyńska | Gorzów Wielkop. | | 6 | 12 | Włodzimierz Czop | SAMBA | | | | Małgorzata Piwkowska-Bień | Tarnobrzeg | | 7 | 14 | Bogdan Gregor | GRACJA | | | | Dorota Gregor | Zielona Góra | ----------------------------------------------------------------------------- ----- TABELA LOKAT ----- ---------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| SAMBA | CHA-CHA | RUMBA | JIVE | Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 1-2 | 6 | 1.0 | 1.0 | 2.0 | 2.0 | 6.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 1-2 | 43 | 2.0 | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 6.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 42 | 3.0 | 3.0 | 4.0 | 4.0 | 14.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 13 | 4.0 | 8.0 | 3.0 | 3.0 | 18.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 11 | 5.0 | 4.0 | 6.0 | 5.0 | 20.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 6 | 12 | 6.0 | 5.0 | 5.0 | 6.0 | 22.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 7 | 14 | 7.5 | 6.0 | 7.5 | 7.0 | 28.0 | ---------------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI PAR ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 2 LA-5 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 11 | Andrzej Leszczyński | FAN DANCE | | | | Marzanna Leszczyńska | Gorzów Wielkop. | | 2 | 54 | Wojciech Srokosz | PIONIER | | | | Małgorzata Srokosz | Kłobuck | ----------------------------------------------------------------------------- ----- TABELA LOKAT ----- -------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| SAMBA | CHA-CHA | RUMBA | PASODOBL| JIVE | Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 11 | 5.0 | 4.0 | 6.0 | 1.0 | 5.0 | 21.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 54 | 7.5 | 7.0 | 7.5 | 2.0 | 8.0 | 32.0 | -------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 2 KOMBIN. 8 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 43 | Jarosław Kraiński | JANTAR | | | | Anna Kraińska | Elbląg | | 2 | 6 | Andrzej Oruba | AKADEMIA TAŃCA | | | | Agnieszka Banaszek | Warszawa | | 3 | 42 | Konrad Kiersnowski | PAKTAN | | | | Katarzyna Kiersnowska | Słupsk | | 4 | 13 | Adam Proficz | FANTAZJA | | | | Anna Proficz | Kraków | | 5 | 11 | Andrzej Leszczyński | FAN DANCE | | | | Marzanna Leszczyńska | Gorzów Wielkop. | | 6 | 12 | Włodzimierz Czop | SAMBA | | | | Małgorzata Piwkowska-Bień | Tarnobrzeg | ----------------------------------------------------------------------------- ----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI ----- -------------------------------------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| QUICKSTE| SAMBA | CHA-CHA | RUMBA | JIVE | Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 43 | 2.0 | 1.0 | 2.0 | 7.0 | 2.0 | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 18.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 6 | 4.0 | 4.0 | 5.0 | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 2.0 | 2.0 | 21.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 42 | 5.0 | 5.0 | 3.0 | 4.0 | 3.0 | 3.0 | 4.0 | 4.0 | 31.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 13 | 3.0 | 3.0 | 8.5 | 3.0 | 4.0 | 8.0 | 3.0 | 3.0 | 35.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 11 | 6.0 | 7.5 | 8.5 | 5.0 | 5.0 | 4.0 | 6.0 | 5.0 | 47.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 6 | 12 | 7.0 | 7.5 | 6.0 | 8.0 | 6.0 | 5.0 | 5.0 | 6.0 | 50.5 | -------------------------------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 2 KOMBIN. 10 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 11 | Andrzej Leszczyński | FAN DANCE | | | | Marzanna Leszczyńska | Gorzów Wielkop. | | 2 | 54 | Wojciech Srokosz | PIONIER | | | | Małgorzata Srokosz | Kłobuck | ----------------------------------------------------------------------------- ----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI ----- ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| SLOWFOX | QUICKSTE| SAMBA | CHA-CHA | RUMBA | PASODOBL| JIVE | Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 11 | 6.0 | 7.5 | 8.5 | 2.0 | 5.0 | 5.0 | 4.0 | 6.0 | 1.0 | 5.0 | 50.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 54 | 10.0 | 10.0 | 7.0 | 3.0 | 9.5 | 7.5 | 7.0 | 7.5 | 2.0 | 8.0 | 71.5 | ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 3 WALC ANGIELSKI Liczba wszystkich par: 11, Liczba klubów: 11 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 45 |Zbigniew Daniel |FANTAZJA | | | | |Anna Daniel |Kraków | | 2 | F | 44 |Tadeusz Pasierb |FIESTA | | | | |Teresa Pasierb |Gliwice | | 3 | F | 47 |Jan Nowak |URBAN | | | | |Zofia Hasik |Nowa Sól | | 4 | F | 48 |Jozef Mikulka |TK FORTUNA Zlin | | | | |Marie Mikulkova |Czechy | | 5 | F | 22 |Janusz Kierski |ŁÓDZKI DOM KULTURY | | | | |Barbara Dukaczewska-Czernic |Łódź | | 6 | F | 17 |Lech Falandysz |PERFECT | | | | |Agnieszka Olszańska |Gdańsk | | 7 | F | 25 |Krzysztof Handke |STAKATO | | | | |Ewa Handke |Tczew | | 8-9 | 1/2 B | 24 |Andrzej Mikołajewski |RYTM | | | | |Maria Mikołajewska |Kraków | | 8-9 | 1/2 B | 59 |Adam Baranowski |SYRENA | | | | |Krystyna Szubartowska |Warszawa | | 10-11 | 1/2 B | 19 |Andrzej Szeląg |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Renata Szeląg |Warszawa | | 10-11 | 1/2 B | 23 |Zdzisław Juszczyk |ST NOVOMEX | | | | |Wanda Fassa |Opole | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 3 WALC ANGIELSKI Liczba par: 11 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 3 WALC ANGIELSKI ------------------------------------ | Nr|Wa |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 17|X 1| 1 5-8 | 17| | 19| 0| 0 9-11 | 19| | 22| X 1| 1 5-8 | 22| | 23| 0| 0 9-11 | 23| | 24| 0| 0 9-11 | 24| | 25| X 1| 1 5-8 | 25| | 44| XXXXX 5| 5 2 !| 44| | 45|XX XXXX 6| 6 1 !| 45| | 47|XX X X 4| 4 3 !| 47| | 48| X X 2| 2 4 | 48| | 59| X 1| 1 5-8 | 59| ------------------------------------ Runda: 1/2 BARAŻ, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 3 WALC ANGIELSKI ------------------------------------ | Nr|Wa |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 17|X X X 3| 3 2-4 !| 17| | 19| X 1| 1 7-8 | 19| | 22| XXX 3| 3 2-4 !| 22| | 23| X 1| 1 7-8 | 23| | 24| XX 2| 2 5-6 | 24| | 25| X XX 3| 3 2-4 !| 25| | 48|XXX XXX 6| 6 1 !| 48| | 59|X X 2| 2 5-6 | 59| ------------------------------------ Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 3 WALC ANGIELSKI -------------------------------- | Nr|Wa | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 17|3775756 6.0| 6.0 6 | 17| | 22|5323575 5.0| 5.0 5 | 22| | 25|7467667 7.0| 7.0 7 | 25| | 44|2231234 2.0| 2.0 2 | 44| | 45|1112121 1.0| 1.0 1 | 45| | 47|4554343 3.0| 3.0 3 | 47| | 48|6646412 4.0| 4.0 4 | 48| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 3 TANGO Liczba wszystkich par: 11, Liczba klubów: 11 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 45 |Zbigniew Daniel |FANTAZJA | | | | |Anna Daniel |Kraków | | 2 | F | 44 |Tadeusz Pasierb |FIESTA | | | | |Teresa Pasierb |Gliwice | | 3 | F | 48 |Jozef Mikulka |TK FORTUNA Zlin | | | | |Marie Mikulkova |Czechy | | 4 | F | 47 |Jan Nowak |URBAN | | | | |Zofia Hasik |Nowa Sól | | 5 | F | 17 |Lech Falandysz |PERFECT | | | | |Agnieszka Olszańska |Gdańsk | | 6 | F | 25 |Krzysztof Handke |STAKATO | | | | |Ewa Handke |Tczew | | 7 | F | 19 |Andrzej Szeląg |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Renata Szeląg |Warszawa | | 8-9 | 1/2 F | 23 |Zdzisław Juszczyk |ST NOVOMEX | | | | |Wanda Fassa |Opole | | 8-9 | 1/2 F | 24 |Andrzej Mikołajewski |RYTM | | | | |Maria Mikołajewska |Kraków | | 10 | 1/2 F | 59 |Adam Baranowski |SYRENA | | | | |Krystyna Szubartowska |Warszawa | | 11 | 1/4 B | 22 |Janusz Kierski |ŁÓDZKI DOM KULTURY | | | | |Barbara Dukaczewska-Czernic |Łódź | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 3 TANGO Liczba par: 11 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 3 TANGO ------------------------------------ | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 17|X 1| 1 4-7 | 17| | 19| 0| 0 8-11 | 19| | 22| 0| 0 8-11 | 22| | 23| X 1| 1 4-7 | 23| | 24| 0| 0 8-11 | 24| | 25| 0| 0 8-11 | 25| | 44|XXXXXX 6| 6 1-2 !| 44| | 45|XXX XXX 6| 6 1-2 !| 45| | 47| X 1| 1 4-7 | 47| | 48| XX XXX 5| 5 3 !| 48| | 59| X 1| 1 4-7 | 59| ------------------------------------ Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 3 TANGO ------------------------------------ | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 17| X X 2| 2 3-7 !| 17| | 19|X X 2| 2 3-7 !| 19| | 22| X 1| 1 8 | 22| | 23| X X 2| 2 3-7 !| 23| | 24| XX 2| 2 3-7 !| 24| | 25| X XX 3| 3 2 !| 25| | 47|XXXXXXX 7| 7 1 !| 47| | 59|X X 2| 2 3-7 !| 59| ------------------------------------ Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 3 TANGO ------------------------------------ | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 17|X X X 3| 3 6-7 !| 17| | 19|XXX 3| 3 6-7 !| 19| | 23| X 1| 1 8-9 | 23| | 24| X 1| 1 8-9 | 24| | 25| XXXXXX 6| 6 5 !| 25| | 44|XXXXXXX 7| 7 1-4 !| 44| | 45|XXXXXXX 7| 7 1-4 !| 45| | 47|XXXXXXX 7| 7 1-4 !| 47| | 48|XXXXXXX 7| 7 1-4 !| 48| | 59| 0| 0 10 | 59| ------------------------------------ Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 3 TANGO -------------------------------- | Nr|T | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 17|4454645 5.0| 5.0 5 | 17| | 19|5776767 7.0| 7.0 7 | 19| | 25|7567556 6.0| 6.0 6 | 25| | 44|2232133 2.0| 2.0 2 | 44| | 45|1111221 1.0| 1.0 1 | 45| | 47|6643374 4.0| 4.0 4 | 47| | 48|3325412 3.0| 3.0 3 | 48| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 3 WALC WIEDEŃSKI Liczba wszystkich par: 11, Liczba klubów: 11 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 45 |Zbigniew Daniel |FANTAZJA | | | | |Anna Daniel |Kraków | | 2 | F | 48 |Jozef Mikulka |TK FORTUNA Zlin | | | | |Marie Mikulkova |Czechy | | 3 | F | 44 |Tadeusz Pasierb |FIESTA | | | | |Teresa Pasierb |Gliwice | | 4 | F | 22 |Janusz Kierski |ŁÓDZKI DOM KULTURY | | | | |Barbara Dukaczewska-Czernic |Łódź | | 5 | F | 47 |Jan Nowak |URBAN | | | | |Zofia Hasik |Nowa Sól | | 6 | F | 25 |Krzysztof Handke |STAKATO | | | | |Ewa Handke |Tczew | | 7 | 1/2 B | 24 |Andrzej Mikołajewski |RYTM | | | | |Maria Mikołajewska |Kraków | | 8-9 | 1/2 B | 17 |Lech Falandysz |PERFECT | | | | |Agnieszka Olszańska |Gdańsk | | 8-9 | 1/2 B | 19 |Andrzej Szeląg |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Renata Szeląg |Warszawa | | 10 | 1/2 B | 23 |Zdzisław Juszczyk |ST NOVOMEX | | | | |Wanda Fassa |Opole | | 11 | 1/2 B | 59 |Adam Baranowski |SYRENA | | | | |Krystyna Szubartowska |Warszawa | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 3 WALC WIEDEŃSKI Liczba par: 11 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 3 WALC WIEDEŃSKI ------------------------------------ | Nr|Ww |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 17| 0| 0 6-11 | 17| | 19| 0| 0 6-11 | 19| | 22| XX 2| 2 4 | 22| | 23| 0| 0 6-11 | 23| | 24| 0| 0 6-11 | 24| | 25| 0| 0 6-11 | 25| | 44|XX XXX 5| 5 3 !| 44| | 45|XXXXXXX 7| 7 1 !| 45| | 47| X 1| 1 5 | 47| | 48|XXX XXX 6| 6 2 !| 48| | 59| 0| 0 6-11 | 59| ------------------------------------ Runda: 1/2 BARAŻ, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 3 WALC WIEDEŃSKI ------------------------------------ | Nr|Ww |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 17|X X 2| 2 5-6 | 17| | 19|XX 2| 2 5-6 | 19| | 22| XXXX 4| 4 2-3 !| 22| | 23| X 1| 1 7 | 23| | 24| XXX 3| 3 4 | 24| | 25| X XXX 4| 4 2-3 !| 25| | 47|XXX XX 5| 5 1 !| 47| | 59| 0| 0 8 | 59| ------------------------------------ Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 3 WALC WIEDEŃSKI -------------------------------- | Nr|Ww | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 22|4325555 4.0| 4.0 4 | 22| | 25|5566646 6.0| 6.0 6 | 25| | 44|3241334 3.0| 3.0 3 | 44| | 45|1132112 1.0| 1.0 1 | 45| | 47|6654263 5.0| 5.0 5 | 47| | 48|2413421 2.0| 2.0 2 | 48| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 3 SLOWFOX Liczba wszystkich par: 7, Liczba klubów: 7 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 45 |Zbigniew Daniel |FANTAZJA | | | | |Anna Daniel |Kraków | | 2 | F | 48 |Jozef Mikulka |TK FORTUNA Zlin | | | | |Marie Mikulkova |Czechy | | 3 | F | 44 |Tadeusz Pasierb |FIESTA | | | | |Teresa Pasierb |Gliwice | | 4 | F | 17 |Lech Falandysz |PERFECT | | | | |Agnieszka Olszańska |Gdańsk | | 5 | F | 59 |Adam Baranowski |SYRENA | | | | |Krystyna Szubartowska |Warszawa | | 6 | F | 25 |Krzysztof Handke |STAKATO | | | | |Ewa Handke |Tczew | | 7 | F | 23 |Zdzisław Juszczyk |ST NOVOMEX | | | | |Wanda Fassa |Opole | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 3 SLOWFOX Liczba par: 7 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 3 SLOWFOX -------------------------------- | Nr|Sl | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 17|4543445 4.0| 4.0 4 | 17| | 23|7776777 7.0| 7.0 7 | 23| | 25|6667666 6.0| 6.0 6 | 25| | 44|3231333 3.0| 3.0 3 | 44| | 45|1122221 1.0| 1.0 1 | 45| | 48|2314112 2.0| 2.0 2 | 48| | 59|5455554 5.0| 5.0 5 | 59| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 3 QUICKSTEP Liczba wszystkich par: 11, Liczba klubów: 11 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 45 |Zbigniew Daniel |FANTAZJA | | | | |Anna Daniel |Kraków | | 2 | F | 48 |Jozef Mikulka |TK FORTUNA Zlin | | | | |Marie Mikulkova |Czechy | | 3 | F | 44 |Tadeusz Pasierb |FIESTA | | | | |Teresa Pasierb |Gliwice | | 4 | F | 22 |Janusz Kierski |ŁÓDZKI DOM KULTURY | | | | |Barbara Dukaczewska-Czernic |Łódź | | 5 | F | 47 |Jan Nowak |URBAN | | | | |Zofia Hasik |Nowa Sól | | 6 | F | 25 |Krzysztof Handke |STAKATO | | | | |Ewa Handke |Tczew | | 7-8 | 1/2 B | 24 |Andrzej Mikołajewski |RYTM | | | | |Maria Mikołajewska |Kraków | | 7-8 | 1/2 B | 59 |Adam Baranowski |SYRENA | | | | |Krystyna Szubartowska |Warszawa | | 9 | 1/2 B | 23 |Zdzisław Juszczyk |ST NOVOMEX | | | | |Wanda Fassa |Opole | | 10-11 | 1/2 B | 17 |Lech Falandysz |PERFECT | | | | |Agnieszka Olszańska |Gdańsk | | 10-11 | 1/2 B | 19 |Andrzej Szeląg |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Renata Szeląg |Warszawa | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 3 QUICKSTEP Liczba par: 11 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 3 QUICKSTEP ------------------------------------ | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 17| 0| 0 8-11 | 17| | 19| 0| 0 8-11 | 19| | 22| X 1| 1 4-7 | 22| | 23| X 1| 1 4-7 | 23| | 24| X 1| 1 4-7 | 24| | 25| 0| 0 8-11 | 25| | 44|XX XX 4| 4 3 !| 44| | 45|XXX XXX 6| 6 2 !| 45| | 47| X 1| 1 4-7 | 47| | 48|XXXXXXX 7| 7 1 !| 48| | 59| 0| 0 8-11 | 59| ------------------------------------ Runda: 1/2 BARAŻ, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 3 QUICKSTEP ------------------------------------ | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 17| 0| 0 7-8 | 17| | 19| 0| 0 7-8 | 19| | 22|XXX XX 5| 5 2-3 !| 22| | 23| X 1| 1 6 | 23| | 24| XX 2| 2 4-5 | 24| | 25|X XX XX 5| 5 2-3 !| 25| | 47|XXX XXX 6| 6 1 !| 47| | 59| X X 2| 2 4-5 | 59| ------------------------------------ Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 3 QUICKSTEP -------------------------------- | Nr|Q | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 22|6325545 4.0| 4.0 4 | 22| | 25|4666656 6.0| 6.0 6 | 25| | 44|2241324 3.0| 3.0 3 | 44| | 45|1132131 1.0| 1.0 1 | 45| | 47|5553463 5.0| 5.0 5 | 47| | 48|3414212 2.0| 2.0 2 | 48| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 3 SAMBA Liczba wszystkich par: 7, Liczba klubów: 7 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 45 |Zbigniew Daniel |FANTAZJA | | | | |Anna Daniel |Kraków | | 2 | F | 44 |Tadeusz Pasierb |FIESTA | | | | |Teresa Pasierb |Gliwice | | 3 | F | 47 |Jan Nowak |URBAN | | | | |Zofia Hasik |Nowa Sól | | 4 | F | 17 |Lech Falandysz |PERFECT | | | | |Agnieszka Olszańska |Gdańsk | | 5 | F | 48 |Jozef Mikulka |TK FORTUNA Zlin | | | | |Marie Mikulkova |Czechy | | 6 | F | 24 |Andrzej Mikołajewski |RYTM | | | | |Maria Mikołajewska |Kraków | | 7 | F | 23 |Zdzisław Juszczyk |ST NOVOMEX | | | | |Wanda Fassa |Opole | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 3 SAMBA Liczba par: 7 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 3 SAMBA -------------------------------- | Nr|Sa | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 17|4551554 4.0| 4.0 4 | 17| | 23|6745777 7.0| 7.0 7 | 23| | 24|3476366 6.0| 6.0 6 | 24| | 44|2213232 2.0| 2.0 2 | 44| | 45|1122111 1.0| 1.0 1 | 45| | 47|7367443 3.0| 3.0 3 | 47| | 48|5634625 5.0| 5.0 5 | 48| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 3 CHA-CHA Liczba wszystkich par: 7, Liczba klubów: 7 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 45 |Zbigniew Daniel |FANTAZJA | | | | |Anna Daniel |Kraków | | 2 | F | 44 |Tadeusz Pasierb |FIESTA | | | | |Teresa Pasierb |Gliwice | | 3 | F | 17 |Lech Falandysz |PERFECT | | | | |Agnieszka Olszańska |Gdańsk | | 4 | F | 48 |Jozef Mikulka |TK FORTUNA Zlin | | | | |Marie Mikulkova |Czechy | | 5 | F | 47 |Jan Nowak |URBAN | | | | |Zofia Hasik |Nowa Sól | | 6 | F | 24 |Andrzej Mikołajewski |RYTM | | | | |Maria Mikołajewska |Kraków | | 7 | F | 23 |Zdzisław Juszczyk |ST NOVOMEX | | | | |Wanda Fassa |Opole | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 3 CHA-CHA Liczba par: 7 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 3 CHA-CHA -------------------------------- | Nr|Ch | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 17|4441553 3.0| 3.0 3 | 17| | 23|7764777 7.0| 7.0 7 | 23| | 24|3576644 6.0| 6.0 6 | 24| | 44|2222332 2.0| 2.0 2 | 44| | 45|1113111 1.0| 1.0 1 | 45| | 47|6355266 5.0| 5.0 5 | 47| | 48|5637425 4.0| 4.0 4 | 48| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 3 RUMBA Liczba wszystkich par: 7, Liczba klubów: 7 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 45 |Zbigniew Daniel |FANTAZJA | | | | |Anna Daniel |Kraków | | 2 | F | 44 |Tadeusz Pasierb |FIESTA | | | | |Teresa Pasierb |Gliwice | | 3 | F | 17 |Lech Falandysz |PERFECT | | | | |Agnieszka Olszańska |Gdańsk | | 4 | F | 48 |Jozef Mikulka |TK FORTUNA Zlin | | | | |Marie Mikulkova |Czechy | | 5 | F | 24 |Andrzej Mikołajewski |RYTM | | | | |Maria Mikołajewska |Kraków | | 6 | F | 23 |Zdzisław Juszczyk |ST NOVOMEX | | | | |Wanda Fassa |Opole | | 7 | F | 47 |Jan Nowak |URBAN | | | | |Zofia Hasik |Nowa Sól | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 3 RUMBA Liczba par: 7 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 3 RUMBA -------------------------------- | Nr|R | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 17|3452454 3.0| 3.0 3 | 17| | 23|6745676 6.0| 6.0 6 | 23| | 24|7366343 5.0| 5.0 5 | 24| | 44|2111232 2.0| 2.0 2 | 44| | 45|1223111 1.0| 1.0 1 | 45| | 47|5677767 7.0| 7.0 7 | 47| | 48|4534525 4.0| 4.0 4 | 48| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 3 PASODOBLE Liczba wszystkich par: 4, Liczba klubów: 4 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 45 |Zbigniew Daniel |FANTAZJA | | | | |Anna Daniel |Kraków | | 2 | F | 44 |Tadeusz Pasierb |FIESTA | | | | |Teresa Pasierb |Gliwice | | 3 | F | 17 |Lech Falandysz |PERFECT | | | | |Agnieszka Olszańska |Gdańsk | | 4 | F | 23 |Zdzisław Juszczyk |ST NOVOMEX | | | | |Wanda Fassa |Opole | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 3 PASODOBLE Liczba par: 4 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 3 PASODOBLE -------------------------------- | Nr|Pd | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 17|3333333 3.0| 3.0 3 | 17| | 23|4444444 4.0| 4.0 4 | 23| | 44|2211222 2.0| 2.0 2 | 44| | 45|1122111 1.0| 1.0 1 | 45| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 3 JIVE Liczba wszystkich par: 7, Liczba klubów: 7 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 45 |Zbigniew Daniel |FANTAZJA | | | | |Anna Daniel |Kraków | | 2 | F | 44 |Tadeusz Pasierb |FIESTA | | | | |Teresa Pasierb |Gliwice | | 3 | F | 47 |Jan Nowak |URBAN | | | | |Zofia Hasik |Nowa Sól | | 4 | F | 24 |Andrzej Mikołajewski |RYTM | | | | |Maria Mikołajewska |Kraków | | 5 | F | 17 |Lech Falandysz |PERFECT | | | | |Agnieszka Olszańska |Gdańsk | | 6 | F | 48 |Jozef Mikulka |TK FORTUNA Zlin | | | | |Marie Mikulkova |Czechy | | 7 | F | 23 |Zdzisław Juszczyk |ST NOVOMEX | | | | |Wanda Fassa |Opole | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 3 JIVE Liczba par: 7 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 3 JIVE -------------------------------- | Nr|J | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 17|4543555 5.0| 5.0 5 | 17| | 23|7776677 7.0| 7.0 7 | 23| | 24|3667344 4.0| 4.0 4 | 24| | 44|2221232 2.0| 2.0 2 | 44| | 45|1112111 1.0| 1.0 1 | 45| | 47|6454423 3.0| 3.0 3 | 47| | 48|5335766 6.0| 6.0 6 | 48| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 3 ST-4 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 45 | Zbigniew Daniel | FANTAZJA | | | | Anna Daniel | Kraków | | 2 | 44 | Tadeusz Pasierb | FIESTA | | | | Teresa Pasierb | Gliwice | | 3 | 48 | Jozef Mikulka | TK FORTUNA Zlin | | | | Marie Mikulkova | Czechy | | 4 | 47 | Jan Nowak | URBAN | | | | Zofia Hasik | Nowa Sól | | 5 | 22 | Janusz Kierski | ŁÓDZKI DOM KULTURY | | | | Barbara Dukaczewska-Czernic | Łódź | | 6 | 25 | Krzysztof Handke | STAKATO | | | | Ewa Handke | Tczew | | 7 | 17 | Lech Falandysz | PERFECT | | | | Agnieszka Olszańska | Gdańsk | | 8 | 24 | Andrzej Mikołajewski | RYTM | | | | Maria Mikołajewska | Kraków | | 9 | 19 | Andrzej Szel±g | AKADEMIA TAŃCA | | | | Renata Szel±g | Warszawa | | 10 | 59 | Adam Baranowski | SYRENA | | | | Krystyna Szubartowska | Warszawa | | 11 | 23 | Zdzisław Juszczyk | ST NOVOMEX | | | | Wanda Fassa | Opole | ----------------------------------------------------------------------------- ----- TABELA LOKAT ----- ---------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| QUICKSTE| Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 45 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 4.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 44 | 2.0 | 2.0 | 3.0 | 3.0 | 10.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 48 | 4.0 | 3.0 | 2.0 | 2.0 | 11.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 47 | 3.0 | 4.0 | 5.0 | 5.0 | 17.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 22 | 5.0 | 11.0 | 4.0 | 4.0 | 24.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 6 | 25 | 7.0 | 6.0 | 6.0 | 6.0 | 25.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 7 | 17 | 6.0 | 5.0 | 8.5 | 10.5 | 30.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 8 | 24 | 8.5 | 8.5 | 7.0 | 7.5 | 31.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 9 | 19 | 10.5 | 7.0 | 8.5 | 10.5 | 36.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 10 | 59 | 8.5 | 10.0 | 11.0 | 7.5 | 37.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 11 | 23 | 10.5 | 8.5 | 10.0 | 9.0 | 38.0 | ---------------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 3 ST-5 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 45 | Zbigniew Daniel | FANTAZJA | | | | Anna Daniel | Kraków | | 2 | 48 | Jozef Mikulka | TK FORTUNA Zlin | | | | Marie Mikulkova | Czechy | | 3 | 44 | Tadeusz Pasierb | FIESTA | | | | Teresa Pasierb | Gliwice | | 4 | 25 | Krzysztof Handke | STAKATO | | | | Ewa Handke | Tczew | | 5 | 17 | Lech Falandysz | PERFECT | | | | Agnieszka Olszańska | Gdańsk | | 6 | 59 | Adam Baranowski | SYRENA | | | | Krystyna Szubartowska | Warszawa | | 7 | 23 | Zdzisław Juszczyk | ST NOVOMEX | | | | Wanda Fassa | Opole | ----------------------------------------------------------------------------- ----- TABELA LOKAT ----- -------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| SLOWFOX | QUICKSTE| Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 45 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 5.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 48 | 4.0 | 3.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 13.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 44 | 2.0 | 2.0 | 3.0 | 3.0 | 3.0 | 13.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 25 | 7.0 | 6.0 | 6.0 | 6.0 | 6.0 | 31.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 17 | 6.0 | 5.0 | 8.5 | 4.0 | 10.5 | 34.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 6 | 59 | 8.5 | 10.0 | 11.0 | 5.0 | 7.5 | 42.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 7 | 23 | 10.5 | 8.5 | 10.0 | 7.0 | 9.0 | 45.0 | -------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 3 LA-4 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 44 | Tadeusz Pasierb | FIESTA | | | | Teresa Pasierb | Gliwice | | 2 | 17 | Lech Falandysz | PERFECT | | | | Agnieszka Olszańska | Gdańsk | | 3 | 47 | Jan Nowak | URBAN | | | | Zofia Hasik | Nowa Sól | | 4 | 48 | Jozef Mikulka | TK FORTUNA Zlin | | | | Marie Mikulkova | Czechy | | 5 | 24 | Andrzej Mikołajewski | RYTM | | | | Maria Mikołajewska | Kraków | | 6 | 23 | Zdzisław Juszczyk | ST NOVOMEX | | | | Wanda Fassa | Opole | ----------------------------------------------------------------------------- ----- TABELA LOKAT ----- ---------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| SAMBA | CHA-CHA | RUMBA | JIVE | Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 45 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 4.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 44 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 8.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 17 | 4.0 | 3.0 | 3.0 | 5.0 | 15.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 47 | 3.0 | 5.0 | 7.0 | 3.0 | 18.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 48 | 5.0 | 4.0 | 4.0 | 6.0 | 19.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 6 | 24 | 6.0 | 6.0 | 5.0 | 4.0 | 21.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 7 | 23 | 7.0 | 7.0 | 6.0 | 7.0 | 27.0 | ---------------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 3 LA-5 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 45 | Zbigniew Daniel | FANTAZJA | | | | Anna Daniel | Kraków | | 2 | 44 | Tadeusz Pasierb | FIESTA | | | | Teresa Pasierb | Gliwice | | 3 | 17 | Lech Falandysz | PERFECT | | | | Agnieszka Olszańska | Gdańsk | | 4 | 23 | Zdzisław Juszczyk | ST NOVOMEX | | | | Wanda Fassa | Opole | ----------------------------------------------------------------------------- ----- TABELA LOKAT ----- -------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| SAMBA | CHA-CHA | RUMBA | PASODOBL| JIVE | Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 45 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 5.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 44 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 10.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 17 | 4.0 | 3.0 | 3.0 | 3.0 | 5.0 | 18.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 23 | 7.0 | 7.0 | 6.0 | 4.0 | 7.0 | 31.0 | -------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 3 KOMBIN. 8 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 44 | Tadeusz Pasierb | FIESTA | | | | Teresa Pasierb | Gliwice | | 2 | 48 | Jozef Mikulka | TK FORTUNA Zlin | | | | Marie Mikulkova | Czechy | | 3 | 47 | Jan Nowak | URBAN | | | | Zofia Hasik | Nowa Sól | | 4 | 17 | Lech Falandysz | PERFECT | | | | Agnieszka Olszańska | Gdańsk | | 5 | 24 | Andrzej Mikołajewski | RYTM | | | | Maria Mikołajewska | Kraków | | 6 | 23 | Zdzisław Juszczyk | ST NOVOMEX | | | | Wanda Fassa | Opole | ----------------------------------------------------------------------------- ----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI ----- -------------------------------------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| QUICKSTE| SAMBA | CHA-CHA | RUMBA | JIVE | Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 44 | 2.0 | 2.0 | 3.0 | 3.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 18.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 48 | 4.0 | 3.0 | 2.0 | 2.0 | 5.0 | 4.0 | 4.0 | 6.0 | 30.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 47 | 3.0 | 4.0 | 5.0 | 5.0 | 3.0 | 5.0 | 7.0 | 3.0 | 35.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 17 | 6.0 | 5.0 | 8.5 | 10.5 | 4.0 | 3.0 | 3.0 | 5.0 | 45.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 24 | 8.5 | 8.5 | 7.0 | 7.5 | 6.0 | 6.0 | 5.0 | 4.0 | 52.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 6 | 23 | 10.5 | 8.5 | 10.0 | 9.0 | 7.0 | 7.0 | 6.0 | 7.0 | 65.0 | -------------------------------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: OPEN+ SENIOR 3 KOMBIN. 10 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 45 | Zbigniew Daniel | FANTAZJA | | | | Anna Daniel | Kraków | | 2 | 44 | Tadeusz Pasierb | FIESTA | | | | Teresa Pasierb | Gliwice | | 3 | 17 | Lech Falandysz | PERFECT | | | | Agnieszka Olszańska | Gdańsk | | 4 | 23 | Zdzisław Juszczyk | ST NOVOMEX | | | | Wanda Fassa | Opole | ----------------------------------------------------------------------------- ----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI ----- ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| SLOWFOX | QUICKSTE| SAMBA | CHA-CHA | RUMBA | PASODOBL| JIVE | Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 45 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 10.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 44 | 2.0 | 2.0 | 3.0 | 3.0 | 3.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 23.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 17 | 6.0 | 5.0 | 8.5 | 4.0 | 10.5 | 4.0 | 3.0 | 3.0 | 3.0 | 5.0 | 52.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 23 | 10.5 | 8.5 | 10.0 | 7.0 | 9.0 | 7.0 | 7.0 | 6.0 | 4.0 | 7.0 | 76.0 | ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: START DOROSLI 2 WALC ANGIELSKI Liczba wszystkich par: 5, Liczba klubów: 4 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 32 |Paweł Ożóg |SAMBA | | | | |Barbara Siwielec |Tarnobrzeg | | 2 | F | 65 |Jakub Kowalówka |MCT CKiS | | | | |Anna Najderek |Skawina | | 3 | F | 53 |Grzegorz Wydmuch |PIONIER | | | | |Katarzyna Wydmuch |Kłobuck | | 4 | F | 30 |Karol Rosik |RENN | | | | |Anna Kocjan |Wrocław | | 5 | F | 31 |Piotr Kempa |RENN | | | | |Agnieszka Dobrowolska |Wrocław | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: START DOROSLI 2 WALC ANGIELSKI Liczba par: 5 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: START DOROSLI 2 WALC ANGIELSKI -------------------------------- | Nr|Wa | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 30|2241544 4.0| 4.0 4 | 30| | 31|5455352 5.0| 5.0 5 | 31| | 32|1113111 1.0| 1.0 1 | 32| | 53|4524233 3.0| 3.0 3 | 53| | 65|3332425 2.0| 2.0 2 | 65| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: START DOROSLI 2 TANGO Liczba wszystkich par: 5, Liczba klubów: 4 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 32 |Paweł Ożóg |SAMBA | | | | |Barbara Siwielec |Tarnobrzeg | | 2 | F | 30 |Karol Rosik |RENN | | | | |Anna Kocjan |Wrocław | | 3 | F | 53 |Grzegorz Wydmuch |PIONIER | | | | |Katarzyna Wydmuch |Kłobuck | | 4 | F | 31 |Piotr Kempa |RENN | | | | |Agnieszka Dobrowolska |Wrocław | | 5 | F | 65 |Jakub Kowalówka |MCT CKiS | | | | |Anna Najderek |Skawina | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: START DOROSLI 2 TANGO Liczba par: 5 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: START DOROSLI 2 TANGO -------------------------------- | Nr|T | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 30|3121244 2.0| 2.0 2 | 30| | 31|5344433 4.0| 4.0 4 | 31| | 32|1212111 1.0| 1.0 1 | 32| | 53|2435322 3.0| 3.0 3 | 53| | 65|4553555 5.0| 5.0 5 | 65| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: START DOROSLI 2 WALC WIEDEŃSKI Liczba wszystkich par: 5, Liczba klubów: 4 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 32 |Paweł Ożóg |SAMBA | | | | |Barbara Siwielec |Tarnobrzeg | | 2 | F | 53 |Grzegorz Wydmuch |PIONIER | | | | |Katarzyna Wydmuch |Kłobuck | | 3 | F | 30 |Karol Rosik |RENN | | | | |Anna Kocjan |Wrocław | | 4 | F | 31 |Piotr Kempa |RENN | | | | |Agnieszka Dobrowolska |Wrocław | | 5 | F | 65 |Jakub Kowalówka |MCT CKiS | | | | |Anna Najderek |Skawina | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: START DOROSLI 2 WALC WIEDEŃSKI Liczba par: 5 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: START DOROSLI 2 WALC WIEDEŃSKI -------------------------------- | Nr|Ww | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 30|3222334 3.0| 3.0 3 | 30| | 31|4435443 4.0| 4.0 4 | 31| | 32|2111111 1.0| 1.0 1 | 32| | 53|1343222 2.0| 2.0 2 | 53| | 65|5554555 5.0| 5.0 5 | 65| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: START DOROSLI 2 QUICKSTEP Liczba wszystkich par: 5, Liczba klubów: 4 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 32 |Paweł Ożóg |SAMBA | | | | |Barbara Siwielec |Tarnobrzeg | | 2 | F | 30 |Karol Rosik |RENN | | | | |Anna Kocjan |Wrocław | | 3 | F | 53 |Grzegorz Wydmuch |PIONIER | | | | |Katarzyna Wydmuch |Kłobuck | | 4 | F | 31 |Piotr Kempa |RENN | | | | |Agnieszka Dobrowolska |Wrocław | | 5 | F | 65 |Jakub Kowalówka |MCT CKiS | | | | |Anna Najderek |Skawina | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: START DOROSLI 2 QUICKSTEP Liczba par: 5 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: START DOROSLI 2 QUICKSTEP -------------------------------- | Nr|Q | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 30|3231334 2.0| 2.0 2 | 30| | 31|4325442 4.0| 4.0 4 | 31| | 32|1112111 1.0| 1.0 1 | 32| | 53|2444223 3.0| 3.0 3 | 53| | 65|5553555 5.0| 5.0 5 | 65| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: START DOROSLI 2 SAMBA Liczba wszystkich par: 7, Liczba klubów: 6 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 33 |Zygmunt Wilder |S.T.SZOK | | | | |Katarzyna Świerkot |Gliwice | | 2 | F | 32 |Paweł Ożóg |SAMBA | | | | |Barbara Siwielec |Tarnobrzeg | | 3 | F | 53 |Grzegorz Wydmuch |PIONIER | | | | |Katarzyna Wydmuch |Kłobuck | | 4 | F | 30 |Karol Rosik |RENN | | | | |Anna Kocjan |Wrocław | | 5 | F | 31 |Piotr Kempa |RENN | | | | |Agnieszka Dobrowolska |Wrocław | | 6 | F | 64 |Leszek Kusiak |HART | | | | |Izabela Dziurdzik |Nowy Targ | | 7 | F | 65 |Jakub Kowalówka |MCT CKiS | | | | |Anna Najderek |Skawina | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: START DOROSLI 2 SAMBA Liczba par: 7 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: START DOROSLI 2 SAMBA -------------------------------- | Nr|Sa | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 30|6254455 4.0| 4.0 4 | 30| | 31|4577534 5.0| 5.0 5 | 31| | 32|3122212 2.0| 2.0 2 | 32| | 33|1611121 1.0| 1.0 1 | 33| | 53|5333343 3.0| 3.0 3 | 53| | 64|2445676 6.0| 6.0 6 | 64| | 65|7766767 7.0| 7.0 7 | 65| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: START DOROSLI 2 CHA-CHA Liczba wszystkich par: 7, Liczba klubów: 6 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 33 |Zygmunt Wilder |S.T.SZOK | | | | |Katarzyna Świerkot |Gliwice | | 2 | F | 32 |Paweł Ożóg |SAMBA | | | | |Barbara Siwielec |Tarnobrzeg | | 3 | F | 53 |Grzegorz Wydmuch |PIONIER | | | | |Katarzyna Wydmuch |Kłobuck | | 4 | F | 31 |Piotr Kempa |RENN | | | | |Agnieszka Dobrowolska |Wrocław | | 5 | F | 30 |Karol Rosik |RENN | | | | |Anna Kocjan |Wrocław | | 6 | F | 64 |Leszek Kusiak |HART | | | | |Izabela Dziurdzik |Nowy Targ | | 7 | F | 65 |Jakub Kowalówka |MCT CKiS | | | | |Anna Najderek |Skawina | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: START DOROSLI 2 CHA-CHA Liczba par: 7 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: START DOROSLI 2 CHA-CHA -------------------------------- | Nr|Ch | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 30|5451455 5.0| 5.0 5 | 30| | 31|3545544 4.0| 4.0 4 | 31| | 32|6123112 2.0| 2.0 2 | 32| | 33|1312231 1.0| 1.0 1 | 33| | 53|2234323 3.0| 3.0 3 | 53| | 64|4676676 6.0| 6.0 6 | 64| | 65|7767767 7.0| 7.0 7 | 65| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: START DOROSLI 2 RUMBA Liczba wszystkich par: 7, Liczba klubów: 6 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 33 |Zygmunt Wilder |S.T.SZOK | | | | |Katarzyna Świerkot |Gliwice | | 2 | F | 32 |Paweł Ożóg |SAMBA | | | | |Barbara Siwielec |Tarnobrzeg | | 3 | F | 30 |Karol Rosik |RENN | | | | |Anna Kocjan |Wrocław | | 4 | F | 53 |Grzegorz Wydmuch |PIONIER | | | | |Katarzyna Wydmuch |Kłobuck | | 5 | F | 31 |Piotr Kempa |RENN | | | | |Agnieszka Dobrowolska |Wrocław | | 6 | F | 64 |Leszek Kusiak |HART | | | | |Izabela Dziurdzik |Nowy Targ | | 7 | F | 65 |Jakub Kowalówka |MCT CKiS | | | | |Anna Najderek |Skawina | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: START DOROSLI 2 RUMBA Liczba par: 7 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: START DOROSLI 2 RUMBA -------------------------------- | Nr|R | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 30|3233354 3.0| 3.0 3 | 30| | 31|4554543 5.0| 5.0 5 | 31| | 32|5122222 2.0| 2.0 2 | 32| | 33|1311131 1.0| 1.0 1 | 33| | 53|2445415 4.0| 4.0 4 | 53| | 64|6667667 6.0| 6.0 6 | 64| | 65|7776776 7.0| 7.0 7 | 65| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: START DOROSLI 2 JIVE Liczba wszystkich par: 7, Liczba klubów: 6 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 33 |Zygmunt Wilder |S.T.SZOK | | | | |Katarzyna Świerkot |Gliwice | | 2 | F | 32 |Paweł Ożóg |SAMBA | | | | |Barbara Siwielec |Tarnobrzeg | | 3 | F | 53 |Grzegorz Wydmuch |PIONIER | | | | |Katarzyna Wydmuch |Kłobuck | | 4 | F | 30 |Karol Rosik |RENN | | | | |Anna Kocjan |Wrocław | | 5 | F | 31 |Piotr Kempa |RENN | | | | |Agnieszka Dobrowolska |Wrocław | | 6 | F | 64 |Leszek Kusiak |HART | | | | |Izabela Dziurdzik |Nowy Targ | | 7 | F | 65 |Jakub Kowalówka |MCT CKiS | | | | |Anna Najderek |Skawina | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: START DOROSLI 2 JIVE Liczba par: 7 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: START DOROSLI 2 JIVE -------------------------------- | Nr|J | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 30|6342454 4.0| 4.0 4 | 30| | 31|5554545 5.0| 5.0 5 | 31| | 32|3133223 2.0| 2.0 2 | 32| | 33|1211111 1.0| 1.0 1 | 33| | 53|2625332 3.0| 3.0 3 | 53| | 64|4466666 6.0| 6.0 6 | 64| | 65|7777777 7.0| 7.0 7 | 65| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: START DOROSLI 2 ST-4 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 32 | Paweł Ożóg | SAMBA | | | | Barbara Siwielec | Tarnobrzeg | | 2 | 30 | Karol Rosik | RENN | | | | Anna Kocjan | Wrocław | | 3 | 53 | Grzegorz Wydmuch | PIONIER | | | | Katarzyna Wydmuch | Kłobuck | | 4 | 31 | Piotr Kempa | RENN | | | | Agnieszka Dobrowolska | Wrocław | | 5 | 65 | Jakub Kowalówka | MCT CKiS | | | | Anna Najderek | Skawina | ----------------------------------------------------------------------------- ----- TABELA LOKAT ----- ---------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| QUICKSTE| Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 32 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 4.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 30 | 4.0 | 2.0 | 3.0 | 2.0 | 11.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 53 | 3.0 | 3.0 | 2.0 | 3.0 | 11.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 31 | 5.0 | 4.0 | 4.0 | 4.0 | 17.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 65 | 2.0 | 5.0 | 5.0 | 5.0 | 17.0 | ---------------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: START DOROSLI 2 LA-4 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 33 | Zygmunt Wilder | S.T.SZOK | | | | Katarzyna Świerkot | Gliwice | | 2 | 32 | Paweł Ożóg | SAMBA | | | | Barbara Siwielec | Tarnobrzeg | | 3 | 53 | Grzegorz Wydmuch | PIONIER | | | | Katarzyna Wydmuch | Kłobuck | | 4 | 30 | Karol Rosik | RENN | | | | Anna Kocjan | Wrocław | | 5 | 31 | Piotr Kempa | RENN | | | | Agnieszka Dobrowolska | Wrocław | | 6 | 64 | Leszek Kusiak | HART | | | | Izabela Dziurdzik | Nowy Targ | | 7 | 65 | Jakub Kowalówka | MCT CKiS | | | | Anna Najderek | Skawina | ----------------------------------------------------------------------------- ----- TABELA LOKAT ----- ---------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| SAMBA | CHA-CHA | RUMBA | JIVE | Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 33 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 4.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 32 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 8.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 53 | 3.0 | 3.0 | 4.0 | 3.0 | 13.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 30 | 4.0 | 5.0 | 3.0 | 4.0 | 16.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 31 | 5.0 | 4.0 | 5.0 | 5.0 | 19.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 6 | 64 | 6.0 | 6.0 | 6.0 | 6.0 | 24.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 7 | 65 | 7.0 | 7.0 | 7.0 | 7.0 | 28.0 | ---------------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: START DOROSLI 2 KOMBIN. 8 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 32 | Paweł Ożóg | SAMBA | | | | Barbara Siwielec | Tarnobrzeg | | 2 | 53 | Grzegorz Wydmuch | PIONIER | | | | Katarzyna Wydmuch | Kłobuck | | 3 | 30 | Karol Rosik | RENN | | | | Anna Kocjan | Wrocław | | 4 | 31 | Piotr Kempa | RENN | | | | Agnieszka Dobrowolska | Wrocław | | 5 | 65 | Jakub Kowalówka | MCT CKiS | | | | Anna Najderek | Skawina | ----------------------------------------------------------------------------- ----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI ----- -------------------------------------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| QUICKSTE| SAMBA | CHA-CHA | RUMBA | JIVE | Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 32 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 12.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 53 | 3.0 | 3.0 | 2.0 | 3.0 | 3.0 | 3.0 | 4.0 | 3.0 | 24.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 30 | 4.0 | 2.0 | 3.0 | 2.0 | 4.0 | 5.0 | 3.0 | 4.0 | 27.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 31 | 5.0 | 4.0 | 4.0 | 4.0 | 5.0 | 4.0 | 5.0 | 5.0 | 36.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 65 | 2.0 | 5.0 | 5.0 | 5.0 | 7.0 | 7.0 | 7.0 | 7.0 | 45.0 | -------------------------------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: START SENIOR 1 WALC ANGIELSKI Liczba wszystkich par: 7, Liczba klubów: 7 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 2 |Krzysztof Tłuszcz |FANTAZJA | | | | |Katarzyna Drzymała-Tłuszcz |Kraków | | 2 | F | 5 |Witold Baszczowski |EMIKA PałacMłodzieży| | | | |Magdalena Frej-Baszczowska |Tarnów | | 3 | F | 61 |Grzegorz Myśliwiec |MCT CKiS | | | | |Joanna Myśliwiec |Skawina | | 4 | F | 1 |Krzysztof Śmiechowski |JANTAR | | | | |Marta Hajkowicz |Elbląg | | 5 | F | 3 |Mieczysław Kapuściński |TABOR | | | | |Edyta Kozłowska |Jelenia Góra | | 6 | F | 57 |Krzysztof Teresiński |SWING | | | | |Iwona Teresińska |Łomianki | | 7 | F | 4 |Mariusz Czylok |RAGTIME | | | | |Alicja Czylok |Kęty | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: START SENIOR 1 WALC ANGIELSKI Liczba par: 7 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: START SENIOR 1 WALC ANGIELSKI -------------------------------- | Nr|Wa | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 1|5624453 4.0| 4.0 4 | 1| | 2|4132221 1.0| 1.0 1 | 2| | 3|3573546 5.0| 5.0 5 | 3| | 4|7466777 7.0| 7.0 7 | 4| | 5|6241132 2.0| 2.0 2 | 5| | 57|1757665 6.0| 6.0 6 | 57| | 61|2315314 3.0| 3.0 3 | 61| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: START SENIOR 1 TANGO Liczba wszystkich par: 7, Liczba klubów: 7 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 2 |Krzysztof Tłuszcz |FANTAZJA | | | | |Katarzyna Drzymała-Tłuszcz |Kraków | | 2 | F | 5 |Witold Baszczowski |EMIKA PałacMłodzieży| | | | |Magdalena Frej-Baszczowska |Tarnów | | 3 | F | 3 |Mieczysław Kapuściński |TABOR | | | | |Edyta Kozłowska |Jelenia Góra | | 4 | F | 1 |Krzysztof Śmiechowski |JANTAR | | | | |Marta Hajkowicz |Elbląg | | 5 | F | 61 |Grzegorz Myśliwiec |MCT CKiS | | | | |Joanna Myśliwiec |Skawina | | 6 | F | 57 |Krzysztof Teresiński |SWING | | | | |Iwona Teresińska |Łomianki | | 7 | F | 4 |Mariusz Czylok |RAGTIME | | | | |Alicja Czylok |Kęty | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: START SENIOR 1 TANGO Liczba par: 7 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: START SENIOR 1 TANGO -------------------------------- | Nr|T | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 1|4624444 4.0| 4.0 4 | 1| | 2|1111121 1.0| 1.0 1 | 2| | 3|3452333 3.0| 3.0 3 | 3| | 4|7575767 7.0| 7.0 7 | 4| | 5|5243212 2.0| 2.0 2 | 5| | 57|6767576 6.0| 6.0 6 | 57| | 61|2336655 5.0| 5.0 5 | 61| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: START SENIOR 1 WALC WIEDEŃSKI Liczba wszystkich par: 7, Liczba klubów: 7 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 2 |Krzysztof Tłuszcz |FANTAZJA | | | | |Katarzyna Drzymała-Tłuszcz |Kraków | | 2 | F | 5 |Witold Baszczowski |EMIKA PałacMłodzieży| | | | |Magdalena Frej-Baszczowska |Tarnów | | 3 | F | 1 |Krzysztof Śmiechowski |JANTAR | | | | |Marta Hajkowicz |Elbląg | | 4 | F | 3 |Mieczysław Kapuściński |TABOR | | | | |Edyta Kozłowska |Jelenia Góra | | 5 | F | 61 |Grzegorz Myśliwiec |MCT CKiS | | | | |Joanna Myśliwiec |Skawina | | 6 | F | 57 |Krzysztof Teresiński |SWING | | | | |Iwona Teresińska |Łomianki | | 7 | F | 4 |Mariusz Czylok |RAGTIME | | | | |Alicja Czylok |Kęty | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: START SENIOR 1 WALC WIEDEŃSKI Liczba par: 7 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: START SENIOR 1 WALC WIEDEŃSKI -------------------------------- | Nr|Ww | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 1|7523442 3.0| 3.0 3 | 1| | 2|1112121 1.0| 1.0 1 | 2| | 3|3374254 4.0| 4.0 4 | 3| | 4|6767776 7.0| 7.0 7 | 4| | 5|4231313 2.0| 2.0 2 | 5| | 57|5656565 6.0| 6.0 6 | 57| | 61|2445637 5.0| 5.0 5 | 61| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: START SENIOR 1 QUICKSTEP Liczba wszystkich par: 7, Liczba klubów: 7 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 5 |Witold Baszczowski |EMIKA PałacMłodzieży| | | | |Magdalena Frej-Baszczowska |Tarnów | | 2 | F | 2 |Krzysztof Tłuszcz |FANTAZJA | | | | |Katarzyna Drzymała-Tłuszcz |Kraków | | 3 | F | 3 |Mieczysław Kapuściński |TABOR | | | | |Edyta Kozłowska |Jelenia Góra | | 4 | F | 61 |Grzegorz Myśliwiec |MCT CKiS | | | | |Joanna Myśliwiec |Skawina | | 5 | F | 1 |Krzysztof Śmiechowski |JANTAR | | | | |Marta Hajkowicz |Elbląg | | 6 | F | 57 |Krzysztof Teresiński |SWING | | | | |Iwona Teresińska |Łomianki | | 7 | F | 4 |Mariusz Czylok |RAGTIME | | | | |Alicja Czylok |Kęty | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: START SENIOR 1 QUICKSTEP Liczba par: 7 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: START SENIOR 1 QUICKSTEP -------------------------------- | Nr|Q | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 1|7155632 5.0| 5.0 5 | 1| | 2|1632221 2.0| 2.0 2 | 2| | 3|4443445 3.0| 3.0 3 | 3| | 4|6776767 7.0| 7.0 7 | 4| | 5|5211113 1.0| 1.0 1 | 5| | 57|3567376 6.0| 6.0 6 | 57| | 61|2324554 4.0| 4.0 4 | 61| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: START SENIOR 1 SAMBA Liczba wszystkich par: 9, Liczba klubów: 9 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 2 |Krzysztof Tłuszcz |FANTAZJA | | | | |Katarzyna Drzymała-Tłuszcz |Kraków | | 2 | F | 5 |Witold Baszczowski |EMIKA PałacMłodzieży| | | | |Magdalena Frej-Baszczowska |Tarnów | | 3 | F | 58 |Wojciech Łysik |CORTE | | | | |Iwona Łysik |Warszawa | | 4 | F | 3 |Mieczysław Kapuściński |TABOR | | | | |Edyta Kozłowska |Jelenia Góra | | 5 | F | 57 |Krzysztof Teresiński |SWING | | | | |Iwona Teresińska |Łomianki | | 6 | F | 60 |Adam Baranowski |SYRENA | | | | |Anna Baranowska |Warszawa | | 7 | 1/2 B | 61 |Grzegorz Myśliwiec |MCT CKiS | | | | |Joanna Myśliwiec |Skawina | | 8-9 | 1/2 B | 1 |Krzysztof Śmiechowski |JANTAR | | | | |Marta Hajkowicz |Elbląg | | 8-9 | 1/2 B | 4 |Mariusz Czylok |RAGTIME | | | | |Alicja Czylok |Kęty | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: START SENIOR 1 SAMBA Liczba par: 9 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: START SENIOR 1 SAMBA ------------------------------------ | Nr|Sa |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 1| X 1| 1 7-8 | 1| | 2|XX XXX 5| 5 1-2 !| 2| | 3| X X 2| 2 4-6 | 3| | 4| 0| 0 9 | 4| | 5| XXXXX 5| 5 1-2 !| 5| | 57| X X 2| 2 4-6 | 57| | 58| XXX 3| 3 3 !| 58| | 60|X 1| 1 7-8 | 60| | 61|XX 2| 2 4-6 | 61| ------------------------------------ Runda: 1/2 BARAŻ, Klasa i Styl: START SENIOR 1 SAMBA ------------------------------------ | Nr|Sa |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 1| X X 2| 2 5-6 | 1| | 3| XXXXX 5| 5 1-2 !| 3| | 4|X X 2| 2 5-6 | 4| | 57|XXX X X 5| 5 1-2 !| 57| | 60|XX XX 4| 4 3 !| 60| | 61| XX X 3| 3 4 | 61| ------------------------------------ Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: START SENIOR 1 SAMBA -------------------------------- | Nr|Sa | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 2|1114111 1.0| 1.0 1 | 2| | 3|6331446 4.0| 4.0 4 | 3| | 5|2242223 2.0| 2.0 2 | 5| | 57|5565562 5.0| 5.0 5 | 57| | 58|4423335 3.0| 3.0 3 | 58| | 60|3656654 6.0| 6.0 6 | 60| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: START SENIOR 1 CHA-CHA Liczba wszystkich par: 9, Liczba klubów: 9 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 2 |Krzysztof Tłuszcz |FANTAZJA | | | | |Katarzyna Drzymała-Tłuszcz |Kraków | | 2 | F | 58 |Wojciech Łysik |CORTE | | | | |Iwona Łysik |Warszawa | | 3 | F | 5 |Witold Baszczowski |EMIKA PałacMłodzieży| | | | |Magdalena Frej-Baszczowska |Tarnów | | 4 | F | 61 |Grzegorz Myśliwiec |MCT CKiS | | | | |Joanna Myśliwiec |Skawina | | 5 | F | 3 |Mieczysław Kapuściński |TABOR | | | | |Edyta Kozłowska |Jelenia Góra | | 6 | F | 1 |Krzysztof Śmiechowski |JANTAR | | | | |Marta Hajkowicz |Elbląg | | 7 | F | 57 |Krzysztof Teresiński |SWING | | | | |Iwona Teresińska |Łomianki | | 8 | 1/2 B | 4 |Mariusz Czylok |RAGTIME | | | | |Alicja Czylok |Kęty | | 9 | 1/2 B | 60 |Adam Baranowski |SYRENA | | | | |Anna Baranowska |Warszawa | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: START SENIOR 1 CHA-CHA Liczba par: 9 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: START SENIOR 1 CHA-CHA ------------------------------------ | Nr|Ch |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 1| 0| 0 6-9 | 1| | 2|XXXXXXX 7| 7 1 !| 2| | 3| X XX X 4| 4 3 !| 3| | 4| 0| 0 6-9 | 4| | 5|X X XXX 5| 5 2 !| 5| | 57| 0| 0 6-9 | 57| | 58| 0| 0 6-9 | 58| | 60|X X X 3| 3 4 | 60| | 61| XX 2| 2 5 | 61| ------------------------------------ Runda: 1/2 BARAŻ, Klasa i Styl: START SENIOR 1 CHA-CHA ------------------------------------ | Nr|Ch |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 1| XXX X 4| 4 1-4 !| 1| | 4|X X X 3| 3 5 | 4| | 57|X XXX 4| 4 1-4 !| 57| | 58| X X XX 4| 4 1-4 !| 58| | 60|X X 2| 2 6 | 60| | 61| XX X X 4| 4 1-4 !| 61| ------------------------------------ Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: START SENIOR 1 CHA-CHA -------------------------------- | Nr|Ch | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 1|5764566 6.0| 6.0 6 | 1| | 2|1115111 1.0| 1.0 1 | 2| | 3|6341655 5.0| 5.0 5 | 3| | 5|4253323 3.0| 3.0 3 | 5| | 57|7577777 7.0| 7.0 7 | 57| | 58|2622242 2.0| 2.0 2 | 58| | 61|3436434 4.0| 4.0 4 | 61| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: START SENIOR 1 RUMBA Liczba wszystkich par: 9, Liczba klubów: 9 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 2 |Krzysztof Tłuszcz |FANTAZJA | | | | |Katarzyna Drzymała-Tłuszcz |Kraków | | 2 | F | 58 |Wojciech Łysik |CORTE | | | | |Iwona Łysik |Warszawa | | 3 | F | 5 |Witold Baszczowski |EMIKA PałacMłodzieży| | | | |Magdalena Frej-Baszczowska |Tarnów | | 4 | F | 3 |Mieczysław Kapuściński |TABOR | | | | |Edyta Kozłowska |Jelenia Góra | | 5 | F | 60 |Adam Baranowski |SYRENA | | | | |Anna Baranowska |Warszawa | | 6 | F | 1 |Krzysztof Śmiechowski |JANTAR | | | | |Marta Hajkowicz |Elbląg | | 7-8 | 1/2 B | 4 |Mariusz Czylok |RAGTIME | | | | |Alicja Czylok |Kęty | | 7-8 | 1/2 B | 61 |Grzegorz Myśliwiec |MCT CKiS | | | | |Joanna Myśliwiec |Skawina | | 9 | 1/2 B | 57 |Krzysztof Teresiński |SWING | | | | |Iwona Teresińska |Łomianki | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: START SENIOR 1 RUMBA Liczba par: 9 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: START SENIOR 1 RUMBA ------------------------------------ | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 1| XX 2| 2 4-6 | 1| | 2|XXX XXX 6| 6 1 !| 2| | 3| X X 2| 2 4-6 | 3| | 4| 0| 0 9 | 4| | 5| XX XX 4| 4 2 !| 5| | 57| X 1| 1 7-8 | 57| | 58| X X X 3| 3 3 !| 58| | 60|X 1| 1 7-8 | 60| | 61|X X 2| 2 4-6 | 61| ------------------------------------ Runda: 1/2 BARAŻ, Klasa i Styl: START SENIOR 1 RUMBA ------------------------------------ | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 1|XX X X 4| 4 2-3 !| 1| | 3| XXXXXX 6| 6 1 !| 3| | 4|X X X 3| 3 4-5 | 4| | 57| X 1| 1 6 | 57| | 60|X X XX 4| 4 2-3 !| 60| | 61| XX X 3| 3 4-5 | 61| ------------------------------------ Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: START SENIOR 1 RUMBA -------------------------------- | Nr|R | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 1|6465546 6.0| 6.0 6 | 1| | 2|1114211 1.0| 1.0 1 | 2| | 3|5342462 4.0| 4.0 4 | 3| | 5|4233323 3.0| 3.0 3 | 5| | 58|2521154 2.0| 2.0 2 | 58| | 60|3656635 5.0| 5.0 5 | 60| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: START SENIOR 1 JIVE Liczba wszystkich par: 9, Liczba klubów: 9 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 2 |Krzysztof Tłuszcz |FANTAZJA | | | | |Katarzyna Drzymała-Tłuszcz |Kraków | | 2 | F | 61 |Grzegorz Myśliwiec |MCT CKiS | | | | |Joanna Myśliwiec |Skawina | | 3 | F | 60 |Adam Baranowski |SYRENA | | | | |Anna Baranowska |Warszawa | | 4 | F | 57 |Krzysztof Teresiński |SWING | | | | |Iwona Teresińska |Łomianki | | 5 | F | 5 |Witold Baszczowski |EMIKA PałacMłodzieży| | | | |Magdalena Frej-Baszczowska |Tarnów | | 6 | F | 3 |Mieczysław Kapuściński |TABOR | | | | |Edyta Kozłowska |Jelenia Góra | | 7 | 1/2 B | 4 |Mariusz Czylok |RAGTIME | | | | |Alicja Czylok |Kęty | | 8 | 1/2 B | 1 |Krzysztof Śmiechowski |JANTAR | | | | |Marta Hajkowicz |Elbląg | | 9 | 1/2 B | 58 |Wojciech Łysik |CORTE | | | | |Iwona Łysik |Warszawa | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: START SENIOR 1 JIVE Liczba par: 9 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: START SENIOR 1 JIVE ------------------------------------ | Nr|J |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 1| 0| 0 7-9 | 1| | 2|XXX XXX 6| 6 1 !| 2| | 3| X 1| 1 6 | 3| | 4| 0| 0 7-9 | 4| | 5| XXX 3| 3 4-5 | 5| | 57|XXX X 4| 4 2-3 !| 57| | 58| 0| 0 7-9 | 58| | 60|X X XX 4| 4 2-3 !| 60| | 61| XXX 3| 3 4-5 | 61| ------------------------------------ Runda: 1/2 BARAŻ, Klasa i Styl: START SENIOR 1 JIVE ------------------------------------ | Nr|J |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 1|X X 2| 2 5 | 1| | 3| XXX XX 5| 5 1-3 !| 3| | 4|X XX 3| 3 4 | 4| | 5|X XX XX 5| 5 1-3 !| 5| | 58| X 1| 1 6 | 58| | 61| XXXX X 5| 5 1-3 !| 61| ------------------------------------ Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: START SENIOR 1 JIVE -------------------------------- | Nr|J | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 2|1113211 1.0| 1.0 1 | 2| | 3|6342666 6.0| 6.0 6 | 3| | 5|5455422 5.0| 5.0 5 | 5| | 57|2561154 4.0| 4.0 4 | 57| | 60|3634543 3.0| 3.0 3 | 60| | 61|4226335 2.0| 2.0 2 | 61| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: START SENIOR 1 ST-4 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 2 | Krzysztof Tłuszcz | FANTAZJA | | | | Katarzyna Drzymała-Tłuszcz | Kraków | | 2 | 5 | Witold Baszczowski | EMIKA PałacMłodzieży| | | | Magdalena Frej-Baszczowska | Tarnów | | 3 | 3 | Mieczysław Kapuściński | TABOR | | | | Edyta Kozłowska | Jelenia Góra | | 4 | 1 | Krzysztof Śmiechowski | JANTAR | | | | Marta Hajkowicz | Elbląg | | 5 | 61 | Grzegorz Myśliwiec | MCT CKiS | | | | Joanna Myśliwiec | Skawina | | 6 | 57 | Krzysztof Teresiński | SWING | | | | Iwona Teresińska | Łomianki | | 7 | 4 | Mariusz Czylok | RAGTIME | | | | Alicja Czylok | Kęty | ----------------------------------------------------------------------------- ----- TABELA LOKAT ----- ---------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| QUICKSTE| Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 2 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 2.0 | 5.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 5 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 1.0 | 7.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 3 | 5.0 | 3.0 | 4.0 | 3.0 | 15.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 1 | 4.0 | 4.0 | 3.0 | 5.0 | 16.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 61 | 3.0 | 5.0 | 5.0 | 4.0 | 17.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 6 | 57 | 6.0 | 6.0 | 6.0 | 6.0 | 24.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 7 | 4 | 7.0 | 7.0 | 7.0 | 7.0 | 28.0 | ---------------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: START SENIOR 1 LA-4 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 2 | Krzysztof Tłuszcz | FANTAZJA | | | | Katarzyna Drzymała-Tłuszcz | Kraków | | 2 | 5 | Witold Baszczowski | EMIKA PałacMłodzieży| | | | Magdalena Frej-Baszczowska | Tarnów | | 3 | 58 | Wojciech Łysik | CORTE | | | | Iwona Łysik | Warszawa | | 4 | 3 | Mieczysław Kapuściński | TABOR | | | | Edyta Kozłowska | Jelenia Góra | | 5 | 61 | Grzegorz Myśliwiec | MCT CKiS | | | | Joanna Myśliwiec | Skawina | | 6 | 60 | Adam Baranowski | SYRENA | | | | Anna Baranowska | Warszawa | | 7 | 57 | Krzysztof Teresiński | SWING | | | | Iwona Teresińska | Łomianki | | 8 | 1 | Krzysztof Śmiechowski | JANTAR | | | | Marta Hajkowicz | Elbląg | | 9 | 4 | Mariusz Czylok | RAGTIME | | | | Alicja Czylok | Kęty | ----------------------------------------------------------------------------- ----- TABELA LOKAT ----- ---------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| SAMBA | CHA-CHA | RUMBA | JIVE | Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 2 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 4.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 5 | 2.0 | 3.0 | 3.0 | 5.0 | 13.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 58 | 3.0 | 2.0 | 2.0 | 9.0 | 16.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 3 | 4.0 | 5.0 | 4.0 | 6.0 | 19.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 61 | 7.0 | 4.0 | 7.5 | 2.0 | 20.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 6 | 60 | 6.0 | 9.0 | 5.0 | 3.0 | 23.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 7 | 57 | 5.0 | 7.0 | 9.0 | 4.0 | 25.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 8 | 1 | 8.5 | 6.0 | 6.0 | 8.0 | 28.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 9 | 4 | 8.5 | 8.0 | 7.5 | 7.0 | 31.0 | ---------------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: START SENIOR 1 KOMBIN. 8 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 2 | Krzysztof Tłuszcz | FANTAZJA | | | | Katarzyna Drzymała-Tłuszcz | Kraków | | 2 | 5 | Witold Baszczowski | EMIKA PałacMłodzieży| | | | Magdalena Frej-Baszczowska | Tarnów | | 3 | 3 | Mieczysław Kapuściński | TABOR | | | | Edyta Kozłowska | Jelenia Góra | | 4 | 61 | Grzegorz Myśliwiec | MCT CKiS | | | | Joanna Myśliwiec | Skawina | | 5 | 1 | Krzysztof Śmiechowski | JANTAR | | | | Marta Hajkowicz | Elbląg | | 6 | 57 | Krzysztof Teresiński | SWING | | | | Iwona Teresińska | Łomianki | | 7 | 4 | Mariusz Czylok | RAGTIME | | | | Alicja Czylok | Kęty | ----------------------------------------------------------------------------- ----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI ----- -------------------------------------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| QUICKSTE| SAMBA | CHA-CHA | RUMBA | JIVE | Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 2 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 9.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 5 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 1.0 | 2.0 | 3.0 | 3.0 | 5.0 | 20.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 3 | 5.0 | 3.0 | 4.0 | 3.0 | 4.0 | 5.0 | 4.0 | 6.0 | 34.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 61 | 3.0 | 5.0 | 5.0 | 4.0 | 7.0 | 4.0 | 7.5 | 2.0 | 37.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 1 | 4.0 | 4.0 | 3.0 | 5.0 | 8.5 | 6.0 | 6.0 | 8.0 | 44.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 6 | 57 | 6.0 | 6.0 | 6.0 | 6.0 | 5.0 | 7.0 | 9.0 | 4.0 | 49.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 7 | 4 | 7.0 | 7.0 | 7.0 | 7.0 | 8.5 | 8.0 | 7.5 | 7.0 | 59.0 | -------------------------------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: START SENIOR 2 WALC ANGIELSKI Liczba wszystkich par: 14, Liczba klubów: 13 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 15 |Włodzimierz Ponto |ASTRA | | | | |Monika Ponto |Szczecin | | 2 | F | 13 |Adam Proficz |FANTAZJA | | | | |Anna Proficz |Kraków | | 3 | F | 11 |Andrzej Leszczyński |FAN DANCE | | | | |Marzanna Leszczyńska |Gorzów Wielkop. | | 4 | F | 7 |Jan Stawiński |ŁÓDZKI DOM KULTURY | | | | |Dorota Głowacka |Łódź | | 5 | F | 6 |Andrzej Oruba |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Agnieszka Banaszek |Warszawa | | 6 | F | 12 |Włodzimierz Czop |SAMBA | | | | |Małgorzata Piwkowska-Bień |Tarnobrzeg | | 7 | 1/2 F | 16 |Janusz Mazur |GEMAR | | | | |Renata Saj-Mazur |Wrocław | | 8 | 1/2 F | 8 |Mariusz Ciopała |SKT TK | | | | |Maria Ciopała |Kraków | | 9 | 1/2 F | 63 |Leszek Kusiak |HART | | | | |Danuta Górowska |Nowy Targ | | 10 | 1/2 F | 14 |Bogdan Gregor |GRACJA | | | | |Dorota Gregor |Zielona Góra | | 11 | 1/4 B | 9 |Krzysztof Andruch |ŁÓDZKI DOM KULTURY | | | | |Anna Lisiewicz |Łódź | | 12 | 1/4 B | 10 |Krzysztof Krakowiak |MARENGO | | | | |Bożena Krakowiak |DąbrowaGórnicza | | 13-14 | 1/4 B | 56 |Tadeusz Włochyński |SWING | | | | |Magdalena Włochyńska |Łomianki | | 13-14 | 1/4 B | 62 |Jarosław Cieśla |DANCE WEEK | | | | |Joanna Cieśla |Warszawa | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: START SENIOR 2 WALC ANGIELSKI Liczba par: 14 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: START SENIOR 2 WALC ANGIELSKI ------------------------------------ | Nr|Wa |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 6|X XXX X 5| 5 2-4 !| 6| | 7|XXX XX 5| 5 2-4 !| 7| | 8| X 1| 1 9-10 | 8| | 9| X 1| 1 9-10 | 9| | 10| 0| 0 11-14 | 10| | 11| XXXXXX 6| 6 1 !| 11| | 12| XXX 3| 3 6-7 | 12| | 13|XX XX 4| 4 5 !| 13| | 14|X X 2| 2 8 | 14| | 15|XXX XX 5| 5 2-4 !| 15| | 16| XX X 3| 3 6-7 | 16| | 56| 0| 0 11-14 | 56| | 62| 0| 0 11-14 | 62| | 63| 0| 0 11-14 | 63| ------------------------------------ Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: START SENIOR 2 WALC ANGIELSKI ------------------------------------ | Nr|Wa |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 8| XXXX X 5| 5 4-5 !| 8| | 9|X X XX 4| 4 6 | 9| | 10| X 1| 1 7 | 10| | 12|XX XXXX 6| 6 3 !| 12| | 14|XXXXXXX 7| 7 1-2 !| 14| | 16|XXXXXXX 7| 7 1-2 !| 16| | 56| 0| 0 8-9 | 56| | 62| 0| 0 8-9 | 62| | 63|XXXXX 5| 5 4-5 !| 63| ------------------------------------ Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: START SENIOR 2 WALC ANGIELSKI ------------------------------------ | Nr|Wa |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 6|XX XXX 5| 5 5 !| 6| | 7|XXXXXXX 7| 7 1-3 !| 7| | 8| X X 2| 2 8 | 8| | 11|XXXXXXX 7| 7 1-3 !| 11| | 12|XXX X 4| 4 6 !| 12| | 13|XXXXX X 6| 6 4 !| 13| | 14| 0| 0 10 | 14| | 15|XXXXXXX 7| 7 1-3 !| 15| | 16| X XX 3| 3 7 | 16| | 63| X 1| 1 9 | 63| ------------------------------------ Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: START SENIOR 2 WALC ANGIELSKI -------------------------------- | Nr|Wa | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 6|2663452 5.0| 5.0 5 | 6| | 7|5424633 4.0| 4.0 4 | 7| | 11|3331364 3.0| 3.0 3 | 11| | 12|6542546 6.0| 6.0 6 | 12| | 13|1255125 2.0| 2.0 2 | 13| | 15|4116211 1.0| 1.0 1 | 15| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: START SENIOR 2 TANGO Liczba wszystkich par: 14, Liczba klubów: 13 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 15 |Włodzimierz Ponto |ASTRA | | | | |Monika Ponto |Szczecin | | 2 | F | 13 |Adam Proficz |FANTAZJA | | | | |Anna Proficz |Kraków | | 3 | F | 7 |Jan Stawiński |ŁÓDZKI DOM KULTURY | | | | |Dorota Głowacka |Łódź | | 4 | F | 11 |Andrzej Leszczyński |FAN DANCE | | | | |Marzanna Leszczyńska |Gorzów Wielkop. | | 5 | F | 6 |Andrzej Oruba |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Agnieszka Banaszek |Warszawa | | 6 | F | 12 |Włodzimierz Czop |SAMBA | | | | |Małgorzata Piwkowska-Bień |Tarnobrzeg | | 7 | 1/2 F | 16 |Janusz Mazur |GEMAR | | | | |Renata Saj-Mazur |Wrocław | | 8 | 1/2 F | 14 |Bogdan Gregor |GRACJA | | | | |Dorota Gregor |Zielona Góra | | 9-10 | 1/2 F | 8 |Mariusz Ciopała |SKT TK | | | | |Maria Ciopała |Kraków | | 9-10 | 1/2 F | 63 |Leszek Kusiak |HART | | | | |Danuta Górowska |Nowy Targ | | 11-12 | 1/4 B | 9 |Krzysztof Andruch |ŁÓDZKI DOM KULTURY | | | | |Anna Lisiewicz |Łódź | | 11-12 | 1/4 B | 10 |Krzysztof Krakowiak |MARENGO | | | | |Bożena Krakowiak |DąbrowaGórnicza | | 13-14 | 1/4 B | 56 |Tadeusz Włochyński |SWING | | | | |Magdalena Włochyńska |Łomianki | | 13-14 | 1/4 B | 62 |Jarosław Cieśla |DANCE WEEK | | | | |Joanna Cieśla |Warszawa | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: START SENIOR 2 TANGO Liczba par: 14 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: START SENIOR 2 TANGO ------------------------------------ | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 6| XXXX 4| 4 6 | 6| | 7|X XX XX 5| 5 2-5 !| 7| | 8| 0| 0 9-14 | 8| | 9| 0| 0 9-14 | 9| | 10| 0| 0 9-14 | 10| | 11|XX XX X 5| 5 2-5 !| 11| | 12|X XX 3| 3 7 | 12| | 13|XXX XX 5| 5 2-5 !| 13| | 14| 0| 0 9-14 | 14| | 15|XXXXXXX 7| 7 1 !| 15| | 16| XXXXX 5| 5 2-5 !| 16| | 56| 0| 0 9-14 | 56| | 62| 0| 0 9-14 | 62| | 63| X 1| 1 8 | 63| ------------------------------------ Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: START SENIOR 2 TANGO ------------------------------------ | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 6|XXXXXXX 7| 7 1-2 !| 6| | 8|XXXX XX 6| 6 3 !| 8| | 9|X X X 3| 3 6-7 | 9| | 10| X XX 3| 3 6-7 | 10| | 12|XX XXX 5| 5 4 !| 12| | 14|XXXXXXX 7| 7 1-2 !| 14| | 56| 0| 0 8-9 | 56| | 62| 0| 0 8-9 | 62| | 63| XXXX 4| 4 5 !| 63| ------------------------------------ Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: START SENIOR 2 TANGO ------------------------------------ | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 6|XXXXX X 6| 6 3-4 !| 6| | 7| X XXX 4| 4 6 !| 7| | 8| X 1| 1 9-10 | 8| | 11|XXXXXXX 7| 7 1-2 !| 11| | 12|X XXX X 5| 5 5 !| 12| | 13|XXX XXX 6| 6 3-4 !| 13| | 14|X X 2| 2 8 | 14| | 15|XXXXXXX 7| 7 1-2 !| 15| | 16| XX X 3| 3 7 | 16| | 63| X 1| 1 9-10 | 63| ------------------------------------ Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: START SENIOR 2 TANGO -------------------------------- | Nr|T | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 6|1545353 5.0| 5.0 5 | 6| | 7|4424522 3.0| 3.0 3 | 7| | 11|5231465 4.0| 4.0 4 | 11| | 12|6663636 6.0| 6.0 6 | 12| | 13|2352244 2.0| 2.0 2 | 13| | 15|3116111 1.0| 1.0 1 | 15| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: START SENIOR 2 WALC WIEDEŃSKI Liczba wszystkich par: 14, Liczba klubów: 13 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 15 |Włodzimierz Ponto |ASTRA | | | | |Monika Ponto |Szczecin | | 2 | F | 13 |Adam Proficz |FANTAZJA | | | | |Anna Proficz |Kraków | | 3 | F | 16 |Janusz Mazur |GEMAR | | | | |Renata Saj-Mazur |Wrocław | | 4 | F | 6 |Andrzej Oruba |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Agnieszka Banaszek |Warszawa | | 5 | F | 11 |Andrzej Leszczyński |FAN DANCE | | | | |Marzanna Leszczyńska |Gorzów Wielkop. | | 6 | F | 12 |Włodzimierz Czop |SAMBA | | | | |Małgorzata Piwkowska-Bień |Tarnobrzeg | | 7 | 1/2 F | 7 |Jan Stawiński |ŁÓDZKI DOM KULTURY | | | | |Dorota Głowacka |Łódź | | 8-9 | 1/2 F | 14 |Bogdan Gregor |GRACJA | | | | |Dorota Gregor |Zielona Góra | | 8-9 | 1/2 F | 63 |Leszek Kusiak |HART | | | | |Danuta Górowska |Nowy Targ | | 10 | 1/2 F | 9 |Krzysztof Andruch |ŁÓDZKI DOM KULTURY | | | | |Anna Lisiewicz |Łódź | | 11 | 1/4 B | 8 |Mariusz Ciopała |SKT TK | | | | |Maria Ciopała |Kraków | | 12-14 | 1/4 B | 10 |Krzysztof Krakowiak |MARENGO | | | | |Bożena Krakowiak |DąbrowaGórnicza | | 12-14 | 1/4 B | 56 |Tadeusz Włochyński |SWING | | | | |Magdalena Włochyńska |Łomianki | | 12-14 | 1/4 B | 62 |Jarosław Cieśla |DANCE WEEK | | | | |Joanna Cieśla |Warszawa | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: START SENIOR 2 WALC WIEDEŃSKI Liczba par: 14 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: START SENIOR 2 WALC WIEDEŃSKI ------------------------------------ | Nr|Ww |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 6| X XX 3| 3 7 | 6| | 7| XX 2| 2 8-9 | 7| | 8| X 1| 1 10 | 8| | 9| 0| 0 11-14 | 9| | 10| 0| 0 11-14 | 10| | 11| X XX X 4| 4 4-6 !| 11| | 12|XX X XX 5| 5 1-3 !| 12| | 13|XX XX 4| 4 4-6 !| 13| | 14| XX 2| 2 8-9 | 14| | 15|XXX XX 5| 5 1-3 !| 15| | 16|X X XXX 5| 5 1-3 !| 16| | 56| 0| 0 11-14 | 56| | 62| 0| 0 11-14 | 62| | 63|X XX X 4| 4 4-6 !| 63| ------------------------------------ Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: START SENIOR 2 WALC WIEDEŃSKI ------------------------------------ | Nr|Ww |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 6|XXXXXXX 7| 7 1-2 !| 6| | 7|XXXXXXX 7| 7 1-2 !| 7| | 8| X XX 3| 3 5 | 8| | 9|XXX XXX 6| 6 3-4 !| 9| | 10| 0| 0 6-8 | 10| | 14|XXXX XX 6| 6 3-4 !| 14| | 56| 0| 0 6-8 | 56| | 62| 0| 0 6-8 | 62| ------------------------------------ Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: START SENIOR 2 WALC WIEDEŃSKI ------------------------------------ | Nr|Ww |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 6|X XXXX 5| 5 4-6 !| 6| | 7| XXX X 4| 4 7 | 7| | 9| 0| 0 10 | 9| | 11|XXXXX X 6| 6 2-3 !| 11| | 12| XXXXX 5| 5 4-6 !| 12| | 13|XX XXXX 6| 6 2-3 !| 13| | 14| X X 2| 2 8-9 | 14| | 15|XXXXXXX 7| 7 1 !| 15| | 16|XXX XX 5| 5 4-6 !| 16| | 63|XX 2| 2 8-9 | 63| ------------------------------------ Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: START SENIOR 2 WALC WIEDEŃSKI -------------------------------- | Nr|Ww | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 6|4445442 4.0| 4.0 4 | 6| | 11|5521555 5.0| 5.0 5 | 11| | 12|6662636 6.0| 6.0 6 | 12| | 13|2254223 2.0| 2.0 2 | 13| | 15|1113111 1.0| 1.0 1 | 15| | 16|3336364 3.0| 3.0 3 | 16| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: START SENIOR 2 QUICKSTEP Liczba wszystkich par: 14, Liczba klubów: 13 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 15 |Włodzimierz Ponto |ASTRA | | | | |Monika Ponto |Szczecin | | 2 | F | 13 |Adam Proficz |FANTAZJA | | | | |Anna Proficz |Kraków | | 3 | F | 6 |Andrzej Oruba |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Agnieszka Banaszek |Warszawa | | 4 | F | 11 |Andrzej Leszczyński |FAN DANCE | | | | |Marzanna Leszczyńska |Gorzów Wielkop. | | 5 | F | 7 |Jan Stawiński |ŁÓDZKI DOM KULTURY | | | | |Dorota Głowacka |Łódź | | 6 | F | 12 |Włodzimierz Czop |SAMBA | | | | |Małgorzata Piwkowska-Bień |Tarnobrzeg | | 7 | F | 16 |Janusz Mazur |GEMAR | | | | |Renata Saj-Mazur |Wrocław | | 8 | F | 8 |Mariusz Ciopała |SKT TK | | | | |Maria Ciopała |Kraków | | 9-10 | 1/2 F | 14 |Bogdan Gregor |GRACJA | | | | |Dorota Gregor |Zielona Góra | | 9-10 | 1/2 F | 63 |Leszek Kusiak |HART | | | | |Danuta Górowska |Nowy Targ | | 11 | 1/4 B | 9 |Krzysztof Andruch |ŁÓDZKI DOM KULTURY | | | | |Anna Lisiewicz |Łódź | | 12 | 1/4 B | 10 |Krzysztof Krakowiak |MARENGO | | | | |Bożena Krakowiak |DąbrowaGórnicza | | 13-14 | 1/4 B | 56 |Tadeusz Włochyński |SWING | | | | |Magdalena Włochyńska |Łomianki | | 13-14 | 1/4 B | 62 |Jarosław Cieśla |DANCE WEEK | | | | |Joanna Cieśla |Warszawa | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: START SENIOR 2 QUICKSTEP Liczba par: 14 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: START SENIOR 2 QUICKSTEP ------------------------------------ | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 6| 0| 0 10-14 | 6| | 7|XXXX XX 6| 6 2-3 !| 7| | 8|X 1| 1 8-9 | 8| | 9| 0| 0 10-14 | 9| | 10| 0| 0 10-14 | 10| | 11|XX XX X 5| 5 4 !| 11| | 12| XXX 3| 3 5-7 !| 12| | 13|XXXXXX 6| 6 2-3 !| 13| | 14| X 1| 1 8-9 | 14| | 15|XXXXXXX 7| 7 1 !| 15| | 16| X XX 3| 3 5-7 !| 16| | 56| 0| 0 10-14 | 56| | 62| 0| 0 10-14 | 62| | 63| X XX 3| 3 5-7 !| 63| ------------------------------------ Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: START SENIOR 2 QUICKSTEP ------------------------------------ | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 6|XXXXX X 6| 6 1-3 !| 6| | 8|XXX XXX 6| 6 1-3 !| 8| | 9| XX 2| 2 4 | 9| | 10| X 1| 1 5 | 10| | 14|XX XXXX 6| 6 1-3 !| 14| | 56| 0| 0 6-7 | 56| | 62| 0| 0 6-7 | 62| ------------------------------------ Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: START SENIOR 2 QUICKSTEP ------------------------------------ | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 6|X XX XX 5| 5 4-5 !| 6| | 7|XXX XX 5| 5 4-5 !| 7| | 8| XXX 3| 3 6-8 !| 8| | 11|XXXXX X 6| 6 2-3 !| 11| | 12| X XX 3| 3 6-8 !| 12| | 13|XX XXXX 6| 6 2-3 !| 13| | 14| X X 2| 2 9-10 | 14| | 15|XXXXXXX 7| 7 1 !| 15| | 16|XXX 3| 3 6-8 !| 16| | 63| XX 2| 2 9-10 | 63| ------------------------------------ Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: START SENIOR 2 QUICKSTEP -------------------------------- | Nr|Q | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 6|3353753 3.0| 3.0 3 | 6| | 7|7627432 5.0| 5.0 5 | 7| | 8|4866678 8.0| 8.0 8 | 8| | 11|6541284 4.0| 4.0 4 | 11| | 12|8475547 6.0| 6.0 6 | 12| | 13|2284126 2.0| 2.0 2 | 13| | 15|1112311 1.0| 1.0 1 | 15| | 16|5738865 7.0| 7.0 7 | 16| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: START SENIOR 2 SAMBA Liczba wszystkich par: 10, Liczba klubów: 10 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 6 |Andrzej Oruba |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Agnieszka Banaszek |Warszawa | | 2 | F | 13 |Adam Proficz |FANTAZJA | | | | |Anna Proficz |Kraków | | 3 | F | 9 |Krzysztof Andruch |ŁÓDZKI DOM KULTURY | | | | |Anna Lisiewicz |Łódź | | 4 | F | 14 |Bogdan Gregor |GRACJA | | | | |Dorota Gregor |Zielona Góra | | 5 | F | 12 |Włodzimierz Czop |SAMBA | | | | |Małgorzata Piwkowska-Bień |Tarnobrzeg | | 6 | F | 16 |Janusz Mazur |GEMAR | | | | |Renata Saj-Mazur |Wrocław | | 7 | F | 8 |Mariusz Ciopała |SKT TK | | | | |Maria Ciopała |Kraków | | 8 | 1/2 B | 62 |Jarosław Cieśla |DANCE WEEK | | | | |Joanna Cieśla |Warszawa | | 9-10 | 1/2 B | 10 |Krzysztof Krakowiak |MARENGO | | | | |Bożena Krakowiak |DąbrowaGórnicza | | 9-10 | 1/2 B | 56 |Tadeusz Włochyński |SWING | | | | |Magdalena Włochyńska |Łomianki | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: START SENIOR 2 SAMBA Liczba par: 10 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: START SENIOR 2 SAMBA ------------------------------------ | Nr|Sa |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 6| X XX 3| 3 3-4 !| 6| | 8| 0| 0 8-10 | 8| | 9| X X 2| 2 5-6 | 9| | 10|X 1| 1 7 | 10| | 12| X X 2| 2 5-6 | 12| | 13|X XX 3| 3 3-4 !| 13| | 14|XXXXX X 6| 6 1 !| 14| | 16| X XXX 4| 4 2 !| 16| | 56| 0| 0 8-10 | 56| | 62| 0| 0 8-10 | 62| ------------------------------------ Runda: 1/2 BARAŻ, Klasa i Styl: START SENIOR 2 SAMBA ------------------------------------ | Nr|Sa |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 8|X X XX 4| 4 2-3 !| 8| | 9| XXXXXX 6| 6 1 !| 9| | 10| 0| 0 5-6 | 10| | 12| XX X X 4| 4 2-3 !| 12| | 56| 0| 0 5-6 | 56| | 62|X 1| 1 4 | 62| ------------------------------------ Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: START SENIOR 2 SAMBA -------------------------------- | Nr|Sa | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 6|1221422 1.0| 1.0 1 | 6| | 8|7656577 7.0| 7.0 7 | 8| | 9|5513215 3.0| 3.0 3 | 9| | 12|4474763 5.0| 5.0 5 | 12| | 13|3132131 2.0| 2.0 2 | 13| | 14|2365354 4.0| 4.0 4 | 14| | 16|6747646 6.0| 6.0 6 | 16| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: START SENIOR 2 CHA-CHA Liczba wszystkich par: 10, Liczba klubów: 10 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 6 |Andrzej Oruba |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Agnieszka Banaszek |Warszawa | | 2 | F | 13 |Adam Proficz |FANTAZJA | | | | |Anna Proficz |Kraków | | 3 | F | 12 |Włodzimierz Czop |SAMBA | | | | |Małgorzata Piwkowska-Bień |Tarnobrzeg | | 4 | F | 14 |Bogdan Gregor |GRACJA | | | | |Dorota Gregor |Zielona Góra | | 5 | F | 9 |Krzysztof Andruch |ŁÓDZKI DOM KULTURY | | | | |Anna Lisiewicz |Łódź | | 6 | F | 16 |Janusz Mazur |GEMAR | | | | |Renata Saj-Mazur |Wrocław | | 7-8 | 1/2 B | 10 |Krzysztof Krakowiak |MARENGO | | | | |Bożena Krakowiak |DąbrowaGórnicza | | 7-8 | 1/2 B | 62 |Jarosław Cieśla |DANCE WEEK | | | | |Joanna Cieśla |Warszawa | | 9-10 | 1/2 B | 8 |Mariusz Ciopała |SKT TK | | | | |Maria Ciopała |Kraków | | 9-10 | 1/2 B | 56 |Tadeusz Włochyński |SWING | | | | |Magdalena Włochyńska |Łomianki | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: START SENIOR 2 CHA-CHA Liczba par: 10 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: START SENIOR 2 CHA-CHA ------------------------------------ | Nr|Ch |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 6|XX XXXX 6| 6 1 !| 6| | 8|X X 2| 2 5 | 8| | 9| X 1| 1 6-7 | 9| | 10| 0| 0 8-10 | 10| | 12| X 1| 1 6-7 | 12| | 13|XX XXX 5| 5 2 !| 13| | 14| XX X 3| 3 3-4 !| 14| | 16| X X X 3| 3 3-4 !| 16| | 56| 0| 0 8-10 | 56| | 62| 0| 0 8-10 | 62| ------------------------------------ Runda: 1/2 BARAŻ, Klasa i Styl: START SENIOR 2 CHA-CHA ------------------------------------ | Nr|Ch |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 8| 0| 0 5-6 | 8| | 9| XXX XX 5| 5 2 !| 9| | 10| X 1| 1 3-4 | 10| | 12|XXXXXXX 7| 7 1 !| 12| | 56| 0| 0 5-6 | 56| | 62|X 1| 1 3-4 | 62| ------------------------------------ Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: START SENIOR 2 CHA-CHA -------------------------------- | Nr|Ch | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 6|1221412 1.0| 1.0 1 | 6| | 9|5415553 5.0| 5.0 5 | 9| | 12|2354234 3.0| 3.0 3 | 12| | 13|3132121 2.0| 2.0 2 | 13| | 14|4543365 4.0| 4.0 4 | 14| | 16|6666646 6.0| 6.0 6 | 16| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: START SENIOR 2 RUMBA Liczba wszystkich par: 10, Liczba klubów: 10 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 6 |Andrzej Oruba |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Agnieszka Banaszek |Warszawa | | 2 | F | 13 |Adam Proficz |FANTAZJA | | | | |Anna Proficz |Kraków | | 3 | F | 9 |Krzysztof Andruch |ŁÓDZKI DOM KULTURY | | | | |Anna Lisiewicz |Łódź | | 4 | F | 12 |Włodzimierz Czop |SAMBA | | | | |Małgorzata Piwkowska-Bień |Tarnobrzeg | | 5 | F | 14 |Bogdan Gregor |GRACJA | | | | |Dorota Gregor |Zielona Góra | | 6 | F | 16 |Janusz Mazur |GEMAR | | | | |Renata Saj-Mazur |Wrocław | | 7 | F | 10 |Krzysztof Krakowiak |MARENGO | | | | |Bożena Krakowiak |DąbrowaGórnicza | | 8-9 | 1/2 B | 8 |Mariusz Ciopała |SKT TK | | | | |Maria Ciopała |Kraków | | 8-9 | 1/2 B | 62 |Jarosław Cieśla |DANCE WEEK | | | | |Joanna Cieśla |Warszawa | | 10 | 1/2 B | 56 |Tadeusz Włochyński |SWING | | | | |Magdalena Włochyńska |Łomianki | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: START SENIOR 2 RUMBA Liczba par: 10 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: START SENIOR 2 RUMBA ------------------------------------ | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 6|XXXXX X 6| 6 1 !| 6| | 8| X 1| 1 6-7 | 8| | 9| 0| 0 8-10 | 9| | 10| 0| 0 8-10 | 10| | 12| XXX 3| 3 3-4 !| 12| | 13|XX XXX 5| 5 2 !| 13| | 14| X X 2| 2 5 | 14| | 16| X XX 3| 3 3-4 !| 16| | 56| 0| 0 8-10 | 56| | 62|X 1| 1 6-7 | 62| ------------------------------------ Runda: 1/2 BARAŻ, Klasa i Styl: START SENIOR 2 RUMBA ------------------------------------ | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 8| X X 2| 2 4-5 | 8| | 9| XXXXXX 6| 6 1-2 !| 9| | 10|XX X 3| 3 3 !| 10| | 14|XX XXXX 6| 6 1-2 !| 14| | 56| 0| 0 6 | 56| | 62|X X 2| 2 4-5 | 62| ------------------------------------ Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: START SENIOR 2 RUMBA -------------------------------- | Nr|R | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 6|2331211 1.0| 1.0 1 | 6| | 9|3414452 3.0| 3.0 3 | 9| | 10|6767567 7.0| 7.0 7 | 10| | 12|5125346 4.0| 4.0 4 | 12| | 13|4242124 2.0| 2.0 2 | 13| | 14|1653675 5.0| 5.0 5 | 14| | 16|7576733 6.0| 6.0 6 | 16| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: START SENIOR 2 JIVE Liczba wszystkich par: 10, Liczba klubów: 10 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 6 |Andrzej Oruba |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Agnieszka Banaszek |Warszawa | | 2 | F | 13 |Adam Proficz |FANTAZJA | | | | |Anna Proficz |Kraków | | 3 | F | 12 |Włodzimierz Czop |SAMBA | | | | |Małgorzata Piwkowska-Bień |Tarnobrzeg | | 4 | F | 9 |Krzysztof Andruch |ŁÓDZKI DOM KULTURY | | | | |Anna Lisiewicz |Łódź | | 5 | F | 16 |Janusz Mazur |GEMAR | | | | |Renata Saj-Mazur |Wrocław | | 6 | F | 14 |Bogdan Gregor |GRACJA | | | | |Dorota Gregor |Zielona Góra | | 7 | 1/2 B | 8 |Mariusz Ciopała |SKT TK | | | | |Maria Ciopała |Kraków | | 8-10 | 1/2 B | 10 |Krzysztof Krakowiak |MARENGO | | | | |Bożena Krakowiak |DąbrowaGórnicza | | 8-10 | 1/2 B | 56 |Tadeusz Włochyński |SWING | | | | |Magdalena Włochyńska |Łomianki | | 8-10 | 1/2 B | 62 |Jarosław Cieśla |DANCE WEEK | | | | |Joanna Cieśla |Warszawa | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: START SENIOR 2 JIVE Liczba par: 10 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: START SENIOR 2 JIVE ------------------------------------ | Nr|J |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 6|XXX X 4| 4 2-3 !| 6| | 8| 0| 0 7-10 | 8| | 9| 0| 0 7-10 | 9| | 10| 0| 0 7-10 | 10| | 12| X X X 3| 3 4 | 12| | 13|XXXXXXX 7| 7 1 !| 13| | 14| X 1| 1 6 | 14| | 16| XX XX 4| 4 2-3 !| 16| | 56| 0| 0 7-10 | 56| | 62|X X 2| 2 5 | 62| ------------------------------------ Runda: 1/2 BARAŻ, Klasa i Styl: START SENIOR 2 JIVE ------------------------------------ | Nr|J |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 8| XXX 3| 3 4 | 8| | 9| XXX XX 5| 5 1-3 !| 9| | 10| X 1| 1 5-7 | 10| | 12| XX XXX 5| 5 1-3 !| 12| | 14|X XXXX 5| 5 1-3 !| 14| | 56|X 1| 1 5-7 | 56| | 62|X 1| 1 5-7 | 62| ------------------------------------ Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: START SENIOR 2 JIVE -------------------------------- | Nr|J | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 6|1111111 1.0| 1.0 1 | 6| | 9|3635644 4.0| 4.0 4 | 9| | 12|4353355 3.0| 3.0 3 | 12| | 13|2222223 2.0| 2.0 2 | 13| | 14|6444566 6.0| 6.0 6 | 14| | 16|5566432 5.0| 5.0 5 | 16| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: START SENIOR 2 ST-4 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 15 | Włodzimierz Ponto | ASTRA | | | | Monika Ponto | Szczecin | | 2 | 13 | Adam Proficz | FANTAZJA | | | | Anna Proficz | Kraków | | 3 | 11 | Andrzej Leszczyński | FAN DANCE | | | | Marzanna Leszczyńska | Gorzów Wielkop. | | 4 | 6 | Andrzej Oruba | AKADEMIA TAŃCA | | | | Agnieszka Banaszek | Warszawa | | 5 | 7 | Jan Stawiński | ŁÓDZKI DOM KULTURY | | | | Dorota Głowacka | Łódź | | 6 | 12 | Włodzimierz Czop | SAMBA | | | | Małgorzata Piwkowska-Bień | Tarnobrzeg | | 7 | 16 | Janusz Mazur | GEMAR | | | | Renata Saj-Mazur | Wrocław | | 8 | 14 | Bogdan Gregor | GRACJA | | | | Dorota Gregor | Zielona Góra | | 9 | 8 | Mariusz Ciopała | SKT TK | | | | Maria Ciopała | Kraków | | 10 | 63 | Leszek Kusiak | HART | | | | Danuta Górowska | Nowy Targ | | 11 | 9 | Krzysztof Andruch | ŁÓDZKI DOM KULTURY | | | | Anna Lisiewicz | Łódź | | 12 | 10 | Krzysztof Krakowiak | MARENGO | | | | Bożena Krakowiak | DąbrowaGórnicza | | 13-14 | 62 | Jarosław Cieśla | DANCE WEEK | | | | Joanna Cieśla | Warszawa | | 13-14 | 56 | Tadeusz Włochyński | SWING | | | | Magdalena Włochyńska | Łomianki | ----------------------------------------------------------------------------- ----- TABELA LOKAT ----- ---------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| QUICKSTE| Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 15 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 4.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 13 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 8.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 11 | 3.0 | 4.0 | 5.0 | 4.0 | 16.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 6 | 5.0 | 5.0 | 4.0 | 3.0 | 17.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 7 | 4.0 | 3.0 | 7.0 | 5.0 | 19.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 6 | 12 | 6.0 | 6.0 | 6.0 | 6.0 | 24.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 7 | 16 | 7.0 | 7.0 | 3.0 | 7.0 | 24.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 8 | 14 | 10.0 | 8.0 | 8.5 | 9.5 | 36.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 9 | 8 | 8.0 | 9.5 | 11.0 | 8.0 | 36.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 10 | 63 | 9.0 | 9.5 | 8.5 | 9.5 | 36.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 11 | 9 | 11.0 | 11.5 | 10.0 | 11.0 | 43.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 12 | 10 | 12.0 | 11.5 | 13.0 | 12.0 | 48.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 13-14 | 62 | 13.5 | 13.5 | 13.0 | 13.5 | 53.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 13-14 | 56 | 13.5 | 13.5 | 13.0 | 13.5 | 53.5 | ---------------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: START SENIOR 2 LA-4 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 6 | Andrzej Oruba | AKADEMIA TAŃCA | | | | Agnieszka Banaszek | Warszawa | | 2 | 13 | Adam Proficz | FANTAZJA | | | | Anna Proficz | Kraków | | 3-4 | 9 | Krzysztof Andruch | ŁÓDZKI DOM KULTURY | | | | Anna Lisiewicz | Łódź | | 3-4 | 12 | Włodzimierz Czop | SAMBA | | | | Małgorzata Piwkowska-Bień | Tarnobrzeg | | 5 | 14 | Bogdan Gregor | GRACJA | | | | Dorota Gregor | Zielona Góra | | 6 | 16 | Janusz Mazur | GEMAR | | | | Renata Saj-Mazur | Wrocław | | 7 | 8 | Mariusz Ciopała | SKT TK | | | | Maria Ciopała | Kraków | | 8 | 10 | Krzysztof Krakowiak | MARENGO | | | | Bożena Krakowiak | DąbrowaGórnicza | | 9 | 62 | Jarosław Cieśla | DANCE WEEK | | | | Joanna Cieśla | Warszawa | | 10 | 56 | Tadeusz Włochyński | SWING | | | | Magdalena Włochyńska | Łomianki | ----------------------------------------------------------------------------- ----- TABELA LOKAT ----- ---------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| SAMBA | CHA-CHA | RUMBA | JIVE | Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 6 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 4.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 13 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 8.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 3-4 | 9 | 3.0 | 5.0 | 3.0 | 4.0 | 15.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 3-4 | 12 | 5.0 | 3.0 | 4.0 | 3.0 | 15.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 14 | 4.0 | 4.0 | 5.0 | 6.0 | 19.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 6 | 16 | 6.0 | 6.0 | 6.0 | 5.0 | 23.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 7 | 8 | 7.0 | 9.5 | 8.5 | 7.0 | 32.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 8 | 10 | 9.5 | 7.5 | 7.0 | 9.0 | 33.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 9 | 62 | 8.0 | 7.5 | 8.5 | 9.0 | 33.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 10 | 56 | 9.5 | 9.5 | 10.0 | 9.0 | 38.0 | ---------------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: START SENIOR 2 KOMBIN. 8 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 13 | Adam Proficz | FANTAZJA | | | | Anna Proficz | Kraków | | 2 | 6 | Andrzej Oruba | AKADEMIA TAŃCA | | | | Agnieszka Banaszek | Warszawa | | 3 | 12 | Włodzimierz Czop | SAMBA | | | | Małgorzata Piwkowska-Bień | Tarnobrzeg | | 4 | 16 | Janusz Mazur | GEMAR | | | | Renata Saj-Mazur | Wrocław | | 5 | 14 | Bogdan Gregor | GRACJA | | | | Dorota Gregor | Zielona Góra | | 6 | 9 | Krzysztof Andruch | ŁÓDZKI DOM KULTURY | | | | Anna Lisiewicz | Łódź | | 7 | 8 | Mariusz Ciopała | SKT TK | | | | Maria Ciopała | Kraków | | 8 | 10 | Krzysztof Krakowiak | MARENGO | | | | Bożena Krakowiak | DąbrowaGórnicza | | 9 | 62 | Jarosław Cieśla | DANCE WEEK | | | | Joanna Cieśla | Warszawa | | 10 | 56 | Tadeusz Włochyński | SWING | | | | Magdalena Włochyńska | Łomianki | ----------------------------------------------------------------------------- ----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI ----- -------------------------------------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| QUICKSTE| SAMBA | CHA-CHA | RUMBA | JIVE | Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 13 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 16.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 6 | 5.0 | 5.0 | 4.0 | 3.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 21.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 12 | 6.0 | 6.0 | 6.0 | 6.0 | 5.0 | 3.0 | 4.0 | 3.0 | 39.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 16 | 7.0 | 7.0 | 3.0 | 7.0 | 6.0 | 6.0 | 6.0 | 5.0 | 47.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 14 | 10.0 | 8.0 | 8.5 | 9.5 | 4.0 | 4.0 | 5.0 | 6.0 | 55.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 6 | 9 | 11.0 | 11.5 | 10.0 | 11.0 | 3.0 | 5.0 | 3.0 | 4.0 | 58.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 7 | 8 | 8.0 | 9.5 | 11.0 | 8.0 | 7.0 | 9.5 | 8.5 | 7.0 | 68.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 8 | 10 | 12.0 | 11.5 | 13.0 | 12.0 | 9.5 | 7.5 | 7.0 | 9.0 | 81.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 9 | 62 | 13.5 | 13.5 | 13.0 | 13.5 | 8.0 | 7.5 | 8.5 | 9.0 | 86.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 10 | 56 | 13.5 | 13.5 | 13.0 | 13.5 | 9.5 | 9.5 | 10.0 | 9.0 | 91.5 | -------------------------------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: START SENIOR 3 WALC ANGIELSKI Liczba wszystkich par: 10, Liczba klubów: 9 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 20 |Stanisław Flaga |FANTAZJA | | | | |Bożena Flaga |Kraków | | 2 | F | 59 |Adam Baranowski |SYRENA | | | | |Krystyna Szubartowska |Warszawa | | 3 | F | 17 |Lech Falandysz |PERFECT | | | | |Agnieszka Olszańska |Gdańsk | | 4 | F | 22 |Janusz Kierski |ŁÓDZKI DOM KULTURY | | | | |Barbara Dukaczewska-Czernic |Łódź | | 5 | F | 18 |Adam Ciebień |GAMA | | | | |Bożena Bijak |Rzeszów | | 6 | F | 24 |Andrzej Mikołajewski |RYTM | | | | |Maria Mikołajewska |Kraków | | 7-9 | 1/2 B | 21 |Jan Michalski |GAMA | | | | |Grażyna Michalska |Rzeszów | | 7-9 | 1/2 B | 23 |Zdzisław Juszczyk |ST NOVOMEX | | | | |Wanda Fassa |Opole | | 7-9 | 1/2 B | 25 |Krzysztof Handke |STAKATO | | | | |Ewa Handke |Tczew | | 10 | 1/2 B | 19 |Andrzej Szeląg |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Renata Szeląg |Warszawa | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: START SENIOR 3 WALC ANGIELSKI Liczba par: 10 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: START SENIOR 3 WALC ANGIELSKI ------------------------------------ | Nr|Wa |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 17|X X 2| 2 3-5 !| 17| | 18| XX 2| 2 3-5 !| 18| | 19| X 1| 1 6-10 | 19| | 20| X XX 3| 3 2 !| 20| | 21| X 1| 1 6-10 | 21| | 22|XXXXXXX 7| 7 1 !| 22| | 23| X 1| 1 6-10 | 23| | 24|X X 2| 2 3-5 !| 24| | 25| X 1| 1 6-10 | 25| | 59| X 1| 1 6-10 | 59| ------------------------------------ Runda: 1/2 BARAŻ, Klasa i Styl: START SENIOR 3 WALC ANGIELSKI ------------------------------------ | Nr|Wa |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 19| 0| 0 5 | 19| | 21| X 1| 1 2-4 | 21| | 23| X 1| 1 2-4 | 23| | 25| X 1| 1 2-4 | 25| | 59|X X XX 4| 4 1 !| 59| ------------------------------------ Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: START SENIOR 3 WALC ANGIELSKI -------------------------------- | Nr|Wa | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 17|2552361 3.0| 3.0 3 | 17| | 18|6116655 5.0| 5.0 5 | 18| | 20|3231222 1.0| 1.0 1 | 20| | 22|5324444 4.0| 4.0 4 | 22| | 24|4665536 6.0| 6.0 6 | 24| | 59|1443113 2.0| 2.0 2 | 59| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: START SENIOR 3 TANGO Liczba wszystkich par: 10, Liczba klubów: 9 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 22 |Janusz Kierski |ŁÓDZKI DOM KULTURY | | | | |Barbara Dukaczewska-Czernic |Łódź | | 2 | F | 19 |Andrzej Szeląg |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Renata Szeląg |Warszawa | | 3 | F | 59 |Adam Baranowski |SYRENA | | | | |Krystyna Szubartowska |Warszawa | | 4 | F | 18 |Adam Ciebień |GAMA | | | | |Bożena Bijak |Rzeszów | | 5 | F | 24 |Andrzej Mikołajewski |RYTM | | | | |Maria Mikołajewska |Kraków | | 6 | F | 23 |Zdzisław Juszczyk |ST NOVOMEX | | | | |Wanda Fassa |Opole | | 7 | 1/2 B | 25 |Krzysztof Handke |STAKATO | | | | |Ewa Handke |Tczew | | 8 | 1/2 B | 17 |Lech Falandysz |PERFECT | | | | |Agnieszka Olszańska |Gdańsk | | 9 | 1/2 B | 21 |Jan Michalski |GAMA | | | | |Grażyna Michalska |Rzeszów | | 10 | 1/2 B | 20 |Stanisław Flaga |FANTAZJA | | | | |Bożena Flaga |Kraków | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: START SENIOR 3 TANGO Liczba par: 10 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: START SENIOR 3 TANGO ------------------------------------ | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 17|X 1| 1 7-10 | 17| | 18| XXX 3| 3 2-4 !| 18| | 19|X X X 3| 3 2-4 !| 19| | 20| X 1| 1 7-10 | 20| | 21| XX 2| 2 5-6 | 21| | 22|XXX X X 5| 5 1 !| 22| | 23| X 1| 1 7-10 | 23| | 24| XXX 3| 3 2-4 !| 24| | 25| X 1| 1 7-10 | 25| | 59| XX 2| 2 5-6 | 59| ------------------------------------ Runda: 1/2 BARAŻ, Klasa i Styl: START SENIOR 3 TANGO ------------------------------------ | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 17|X X 2| 2 4 | 17| | 20| 0| 0 6 | 20| | 21| X 1| 1 5 | 21| | 23| XXX X 4| 4 1-2 !| 23| | 25| X XX 3| 3 3 | 25| | 59|X XX X 4| 4 1-2 !| 59| ------------------------------------ Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: START SENIOR 3 TANGO -------------------------------- | Nr|T | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 18|6433651 4.0| 4.0 4 | 18| | 19|4222426 2.0| 2.0 2 | 19| | 22|2111132 1.0| 1.0 1 | 22| | 23|5655565 6.0| 6.0 6 | 23| | 24|3566243 5.0| 5.0 5 | 24| | 59|1344314 3.0| 3.0 3 | 59| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: START SENIOR 3 WALC WIEDEŃSKI Liczba wszystkich par: 10, Liczba klubów: 9 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 22 |Janusz Kierski |ŁÓDZKI DOM KULTURY | | | | |Barbara Dukaczewska-Czernic |Łódź | | 2 | F | 20 |Stanisław Flaga |FANTAZJA | | | | |Bożena Flaga |Kraków | | 3 | F | 21 |Jan Michalski |GAMA | | | | |Grażyna Michalska |Rzeszów | | 4 | F | 17 |Lech Falandysz |PERFECT | | | | |Agnieszka Olszańska |Gdańsk | | 5 | F | 18 |Adam Ciebień |GAMA | | | | |Bożena Bijak |Rzeszów | | 6 | F | 23 |Zdzisław Juszczyk |ST NOVOMEX | | | | |Wanda Fassa |Opole | | 7 | 1/2 B | 59 |Adam Baranowski |SYRENA | | | | |Krystyna Szubartowska |Warszawa | | 8-9 | 1/2 B | 24 |Andrzej Mikołajewski |RYTM | | | | |Maria Mikołajewska |Kraków | | 8-9 | 1/2 B | 25 |Krzysztof Handke |STAKATO | | | | |Ewa Handke |Tczew | | 10 | 1/2 B | 19 |Andrzej Szeląg |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Renata Szeląg |Warszawa | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: START SENIOR 3 WALC WIEDEŃSKI Liczba par: 10 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: START SENIOR 3 WALC WIEDEŃSKI ------------------------------------ | Nr|Ww |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 17|XX X 3| 3 2-3 !| 17| | 18| XX 2| 2 4-8 | 18| | 19|XX 2| 2 4-8 | 19| | 20|X X X 3| 3 2-3 !| 20| | 21| XX 2| 2 4-8 | 21| | 22| XXXXX 5| 5 1 !| 22| | 23| XX 2| 2 4-8 | 23| | 24| 0| 0 9-10 | 24| | 25| X X 2| 2 4-8 | 25| | 59| 0| 0 9-10 | 59| ------------------------------------ Runda: 1/2 BARAŻ, Klasa i Styl: START SENIOR 3 WALC WIEDEŃSKI ------------------------------------ | Nr|Ww |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 18| XXX X 4| 4 2-3 !| 18| | 19|X 1| 1 7 | 19| | 21| X XXXX 5| 5 1 !| 21| | 23| XXX X 4| 4 2-3 !| 23| | 24|X X 2| 2 5-6 | 24| | 25| XX 2| 2 5-6 | 25| | 59|X X X 3| 3 4 | 59| ------------------------------------ Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: START SENIOR 3 WALC WIEDEŃSKI -------------------------------- | Nr|Ww | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 17|1462463 4.0| 4.0 4 | 17| | 18|6225642 5.0| 5.0 5 | 18| | 20|3333314 2.0| 2.0 2 | 20| | 21|2556231 3.0| 3.0 3 | 21| | 22|4111125 1.0| 1.0 1 | 22| | 23|5644556 6.0| 6.0 6 | 23| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: START SENIOR 3 QUICKSTEP Liczba wszystkich par: 10, Liczba klubów: 9 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 25 |Krzysztof Handke |STAKATO | | | | |Ewa Handke |Tczew | | 2 | F | 20 |Stanisław Flaga |FANTAZJA | | | | |Bożena Flaga |Kraków | | 3 | F | 17 |Lech Falandysz |PERFECT | | | | |Agnieszka Olszańska |Gdańsk | | 4 | F | 18 |Adam Ciebień |GAMA | | | | |Bożena Bijak |Rzeszów | | 5 | F | 21 |Jan Michalski |GAMA | | | | |Grażyna Michalska |Rzeszów | | 6 | F | 23 |Zdzisław Juszczyk |ST NOVOMEX | | | | |Wanda Fassa |Opole | | 7 | 1/2 B | 22 |Janusz Kierski |ŁÓDZKI DOM KULTURY | | | | |Barbara Dukaczewska-Czernic |Łódź | | 8 | 1/2 B | 59 |Adam Baranowski |SYRENA | | | | |Krystyna Szubartowska |Warszawa | | 9 | 1/2 B | 19 |Andrzej Szeląg |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Renata Szeląg |Warszawa | | 10 | 1/2 B | 24 |Andrzej Mikołajewski |RYTM | | | | |Maria Mikołajewska |Kraków | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: START SENIOR 3 QUICKSTEP Liczba par: 10 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: START SENIOR 3 QUICKSTEP ------------------------------------ | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 17|XX XX 4| 4 2 !| 17| | 18|X X 2| 2 4-5 | 18| | 19| X 1| 1 6-10 | 19| | 20| XX XXX 5| 5 1 !| 20| | 21| X 1| 1 6-10 | 21| | 22| X 1| 1 6-10 | 22| | 23|X XX 3| 3 3 !| 23| | 24| X 1| 1 6-10 | 24| | 25| XX 2| 2 4-5 | 25| | 59| X 1| 1 6-10 | 59| ------------------------------------ Runda: 1/2 BARAŻ, Klasa i Styl: START SENIOR 3 QUICKSTEP ------------------------------------ | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFG Sm| typ w|par| |---|----------|---------------|---| | 18|XXXXXXX 7| 7 1 !| 18| | 19|X 1| 1 6 | 19| | 21| XXXX 4| 4 2-3 !| 21| | 22| XX X 3| 3 4 | 22| | 24| 0| 0 7 | 24| | 25| XX X X 4| 4 2-3 !| 25| | 59|X X 2| 2 5 | 59| ------------------------------------ Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: START SENIOR 3 QUICKSTEP -------------------------------- | Nr|Q | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 17|3351363 3.0| 3.0 3 | 17| | 18|5423435 4.0| 4.0 4 | 18| | 20|2135214 2.0| 2.0 2 | 20| | 21|4566141 5.0| 5.0 5 | 21| | 23|6644556 6.0| 6.0 6 | 23| | 25|1212622 1.0| 1.0 1 | 25| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: START SENIOR 3 SAMBA Liczba wszystkich par: 6, Liczba klubów: 5 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 20 |Stanisław Flaga |FANTAZJA | | | | |Bożena Flaga |Kraków | | 2 | F | 17 |Lech Falandysz |PERFECT | | | | |Agnieszka Olszańska |Gdańsk | | 3 | F | 21 |Jan Michalski |GAMA | | | | |Grażyna Michalska |Rzeszów | | 4 | F | 24 |Andrzej Mikołajewski |RYTM | | | | |Maria Mikołajewska |Kraków | | 5 | F | 18 |Adam Ciebień |GAMA | | | | |Bożena Bijak |Rzeszów | | 6 | F | 23 |Zdzisław Juszczyk |ST NOVOMEX | | | | |Wanda Fassa |Opole | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: START SENIOR 3 SAMBA Liczba par: 6 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: START SENIOR 3 SAMBA -------------------------------- | Nr|Sa | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 17|2241361 2.0| 2.0 2 | 17| | 18|5114645 5.0| 5.0 5 | 18| | 20|1325213 1.0| 1.0 1 | 20| | 21|4463122 3.0| 3.0 3 | 21| | 23|6656556 6.0| 6.0 6 | 23| | 24|3532434 4.0| 4.0 4 | 24| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: START SENIOR 3 CHA-CHA Liczba wszystkich par: 6, Liczba klubów: 5 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 17 |Lech Falandysz |PERFECT | | | | |Agnieszka Olszańska |Gdańsk | | 2 | F | 24 |Andrzej Mikołajewski |RYTM | | | | |Maria Mikołajewska |Kraków | | 3 | F | 21 |Jan Michalski |GAMA | | | | |Grażyna Michalska |Rzeszów | | 4 | F | 20 |Stanisław Flaga |FANTAZJA | | | | |Bożena Flaga |Kraków | | 5 | F | 18 |Adam Ciebień |GAMA | | | | |Bożena Bijak |Rzeszów | | 6 | F | 23 |Zdzisław Juszczyk |ST NOVOMEX | | | | |Wanda Fassa |Opole | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: START SENIOR 3 CHA-CHA Liczba par: 6 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: START SENIOR 3 CHA-CHA -------------------------------- | Nr|Ch | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 17|1131141 1.0| 1.0 1 | 17| | 18|6513555 5.0| 5.0 5 | 18| | 20|2355334 4.0| 4.0 4 | 20| | 21|4224423 3.0| 3.0 3 | 21| | 23|5666666 6.0| 6.0 6 | 23| | 24|3442212 2.0| 2.0 2 | 24| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: START SENIOR 3 RUMBA Liczba wszystkich par: 6, Liczba klubów: 5 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 17 |Lech Falandysz |PERFECT | | | | |Agnieszka Olszańska |Gdańsk | | 2 | F | 24 |Andrzej Mikołajewski |RYTM | | | | |Maria Mikołajewska |Kraków | | 3 | F | 21 |Jan Michalski |GAMA | | | | |Grażyna Michalska |Rzeszów | | 4 | F | 20 |Stanisław Flaga |FANTAZJA | | | | |Bożena Flaga |Kraków | | 5 | F | 23 |Zdzisław Juszczyk |ST NOVOMEX | | | | |Wanda Fassa |Opole | | 6 | F | 18 |Adam Ciebień |GAMA | | | | |Bożena Bijak |Rzeszów | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: START SENIOR 3 RUMBA Liczba par: 6 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: START SENIOR 3 RUMBA -------------------------------- | Nr|R | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 17|1111251 1.0| 1.0 1 | 17| | 18|6665566 6.0| 6.0 6 | 18| | 20|3544334 4.0| 4.0 4 | 20| | 21|4223423 3.0| 3.0 3 | 21| | 23|5436645 5.0| 5.0 5 | 23| | 24|2352112 2.0| 2.0 2 | 24| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: START SENIOR 3 JIVE Liczba wszystkich par: 6, Liczba klubów: 5 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 18 |Adam Ciebień |GAMA | | | | |Bożena Bijak |Rzeszów | | 2 | F | 21 |Jan Michalski |GAMA | | | | |Grażyna Michalska |Rzeszów | | 3 | F | 24 |Andrzej Mikołajewski |RYTM | | | | |Maria Mikołajewska |Kraków | | 4 | F | 20 |Stanisław Flaga |FANTAZJA | | | | |Bożena Flaga |Kraków | | 5 | F | 17 |Lech Falandysz |PERFECT | | | | |Agnieszka Olszańska |Gdańsk | | 6 | F | 23 |Zdzisław Juszczyk |ST NOVOMEX | | | | |Wanda Fassa |Opole | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: START SENIOR 3 JIVE Liczba par: 6 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: START SENIOR 3 JIVE -------------------------------- | Nr|J | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 17|1461656 5.0| 5.0 5 | 17| | 18|5212233 1.0| 1.0 1 | 18| | 20|2326445 4.0| 4.0 4 | 20| | 21|4134321 2.0| 2.0 2 | 21| | 23|6655564 6.0| 6.0 6 | 23| | 24|3543112 3.0| 3.0 3 | 24| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: START SENIOR 3 ST-4 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 22 | Janusz Kierski | ŁÓDZKI DOM KULTURY | | | | Barbara Dukaczewska-Czernic | Łódź | | 2 | 20 | Stanisław Flaga | FANTAZJA | | | | Bożena Flaga | Kraków | | 3 | 17 | Lech Falandysz | PERFECT | | | | Agnieszka Olszańska | Gdańsk | | 4 | 18 | Adam Ciebień | GAMA | | | | Bożena Bijak | Rzeszów | | 5 | 59 | Adam Baranowski | SYRENA | | | | Krystyna Szubartowska | Warszawa | | 6 | 25 | Krzysztof Handke | STAKATO | | | | Ewa Handke | Tczew | | 7 | 21 | Jan Michalski | GAMA | | | | Grażyna Michalska | Rzeszów | | 8 | 23 | Zdzisław Juszczyk | ST NOVOMEX | | | | Wanda Fassa | Opole | | 9 | 24 | Andrzej Mikołajewski | RYTM | | | | Maria Mikołajewska | Kraków | | 10 | 19 | Andrzej Szel±g | AKADEMIA TAŃCA | | | | Renata Szel±g | Warszawa | ----------------------------------------------------------------------------- ----- TABELA LOKAT ----- ---------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| QUICKSTE| Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 22 | 4.0 | 1.0 | 1.0 | 7.0 | 13.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 20 | 1.0 | 10.0 | 2.0 | 2.0 | 15.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 17 | 3.0 | 8.0 | 4.0 | 3.0 | 18.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 18 | 5.0 | 4.0 | 5.0 | 4.0 | 18.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 59 | 2.0 | 3.0 | 7.0 | 8.0 | 20.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 6 | 25 | 8.0 | 7.0 | 8.5 | 1.0 | 24.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 7 | 21 | 8.0 | 9.0 | 3.0 | 5.0 | 25.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 8 | 23 | 8.0 | 6.0 | 6.0 | 6.0 | 26.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 9 | 24 | 6.0 | 5.0 | 8.5 | 10.0 | 29.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 10 | 19 | 10.0 | 2.0 | 10.0 | 9.0 | 31.0 | ---------------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: START SENIOR 3 LA-4 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 17 | Lech Falandysz | PERFECT | | | | Agnieszka Olszańska | Gdańsk | | 2 | 24 | Andrzej Mikołajewski | RYTM | | | | Maria Mikołajewska | Kraków | | 3 | 21 | Jan Michalski | GAMA | | | | Grażyna Michalska | Rzeszów | | 4 | 20 | Stanisław Flaga | FANTAZJA | | | | Bożena Flaga | Kraków | | 5 | 18 | Adam Ciebień | GAMA | | | | Bożena Bijak | Rzeszów | | 6 | 23 | Zdzisław Juszczyk | ST NOVOMEX | | | | Wanda Fassa | Opole | ----------------------------------------------------------------------------- ----- TABELA LOKAT ----- ---------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| SAMBA | CHA-CHA | RUMBA | JIVE | Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 17 | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 5.0 | 9.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 24 | 4.0 | 2.0 | 2.0 | 3.0 | 11.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 21 | 3.0 | 3.0 | 3.0 | 2.0 | 11.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 20 | 1.0 | 4.0 | 4.0 | 4.0 | 13.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 18 | 5.0 | 5.0 | 6.0 | 1.0 | 17.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 6 | 23 | 6.0 | 6.0 | 5.0 | 6.0 | 23.0 | ---------------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: START SENIOR 3 KOMBIN. 8 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 17 | Lech Falandysz | PERFECT | | | | Agnieszka Olszańska | Gdańsk | | 2 | 20 | Stanisław Flaga | FANTAZJA | | | | Bożena Flaga | Kraków | | 3 | 18 | Adam Ciebień | GAMA | | | | Bożena Bijak | Rzeszów | | 4 | 21 | Jan Michalski | GAMA | | | | Grażyna Michalska | Rzeszów | | 5 | 24 | Andrzej Mikołajewski | RYTM | | | | Maria Mikołajewska | Kraków | | 6 | 23 | Zdzisław Juszczyk | ST NOVOMEX | | | | Wanda Fassa | Opole | ----------------------------------------------------------------------------- ----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI ----- -------------------------------------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| QUICKSTE| SAMBA | CHA-CHA | RUMBA | JIVE | Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 17 | 3.0 | 8.0 | 4.0 | 3.0 | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 5.0 | 27.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 20 | 1.0 | 10.0 | 2.0 | 2.0 | 1.0 | 4.0 | 4.0 | 4.0 | 28.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 18 | 5.0 | 4.0 | 5.0 | 4.0 | 5.0 | 5.0 | 6.0 | 1.0 | 35.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 21 | 8.0 | 9.0 | 3.0 | 5.0 | 3.0 | 3.0 | 3.0 | 2.0 | 36.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 24 | 6.0 | 5.0 | 8.5 | 10.0 | 4.0 | 2.0 | 2.0 | 3.0 | 40.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 6 | 23 | 8.0 | 6.0 | 6.0 | 6.0 | 6.0 | 6.0 | 5.0 | 6.0 | 49.0 | -------------------------------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: OPEN KUJAWIAK Liczba wszystkich par: 4, Liczba klubów: 1 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 82 |Krzysztof Jantas |Klub Tańców Polskich| | | | |Barbara Jantas |Maki i Powoje | | 2 | F | 84 |Konrad Heksel |Klub Tańców Polskich| | | | |Magdalena Heksel |Maki i Powoje | | 3 | F | 81 |Marcin Boroń |Klub Tańców Polskich| | | | |Agnieszka Boroń |Maki i Powoje | | 4 | F | 83 |Czesław Boroń |Klub Tańców Polskich| | | | |Elżbieta Boroń |Maki i Powoje | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: OPEN KUJAWIAK Liczba par: 4 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: OPEN KUJAWIAK -------------------------------- | Nr|Ku | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 81|4412341 3.0| 3.0 3 | 81| | 82|2123113 1.0| 1.0 1 | 82| | 83|1344434 4.0| 4.0 4 | 83| | 84|3231222 2.0| 2.0 2 | 84| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: OPEN MAZUR Liczba wszystkich par: 4, Liczba klubów: 1 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 84 |Konrad Heksel |Klub Tańców Polskich| | | | |Magdalena Heksel |Maki i Powoje | | 2 | F | 81 |Marcin Boroń |Klub Tańców Polskich| | | | |Agnieszka Boroń |Maki i Powoje | | 3 | F | 82 |Krzysztof Jantas |Klub Tańców Polskich| | | | |Barbara Jantas |Maki i Powoje | | 4 | F | 83 |Czesław Boroń |Klub Tańców Polskich| | | | |Elżbieta Boroń |Maki i Powoje | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: OPEN MAZUR Liczba par: 4 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: OPEN MAZUR -------------------------------- | Nr|Ma | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 81|3112432 2.0| 2.0 2 | 81| | 82|2334213 3.0| 3.0 3 | 82| | 83|1223344 4.0| 4.0 4 | 83| | 84|4441121 1.0| 1.0 1 | 84| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: OPEN WALC WIEDEŃSKI Liczba wszystkich par: 2, Liczba klubów: 2 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 14 |Bogdan Gregor |GRACJA | | | | |Dorota Gregor |Zielona Góra | | 2 | F | 63 |Leszek Kusiak |HART | | | | |Danuta Górowska |Nowy Targ | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: OPEN WALC WIEDEŃSKI Liczba par: 2 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: OPEN WALC WIEDEŃSKI -------------------------------- | Nr|Ww | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|----------|---| | 14|1212111 1.0| 1.0 1 | 14| | 63|2121222 2.0| 2.0 2 | 63| -------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar


 -Skating System '2009- AWM Soft Mirosław Wolak, Skrutiner: Paweł Łyczko