II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO
O PUCHAR DYREKTORA SP NR 1 im. A. MICKIEWICZA

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów
Protokół przeklasyfikowania

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO
O PUCHAR DYREKTORA SP NR 1 im. A. MICKIEWICZA
WYSZKÓW,2009-02-28
Organizator: SZKOŁA TAŃCA "IMAGE"  MARCIN POLITOWSKI
Prowadzenie: HUBERT POLITOWSKI
Muzyka: PAWEŁ BEDRA
Obsługa medyczna: MAŁGORZATA JANCZAK
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, E, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
12-13, D, Kombinacja 8T
12-13, C, Latin
12-13, C, Standard
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Kombinacja 8T
14-15, C, Latin
14-15, C, Standard
Pow. 15, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, D, Kombinacja 8T
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, B, Standard
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AIDA Biała Podlaska          4
   2 Akademia Tańca CMG Radom     4
   3 AKADEMIA TAŃCA Warszawa     14
   4 AKAT Łomża                   2
   5 AKCENT Warszawa              2
   6 ALFA Radom                   1
   7 AMIGO-DANCE Biała Podlask    4
   8 ANIMUSZ Białystok            1
   9 ATRIA Ostrołęka              1
  10 BATUCADA Suchowola           3
  11 BRAWO Raszyn                 3
  12 BRAWURA Kobyłka              1
  13 CENTRUM TAŃCA Lublin         5
  14 CLASSIC Warszawa             7
  15 CONTRA Gdańsk                1
  16 CONTRA Warszawa              2
  17 CORTE Warszawa               4
  18 CZAR-DANCE Czarna Białost    4
  19 DANCE IMPERIUM Pruszków      7
  20 DI SOMMA Raszyn              3
  21 DUET Warszawa                8
  22 EMKa Legionowo               3
  23 ESKULAP Łódź                 2
  24 FAN Ostrołęka                4
  25 FEELING Warszawa             1
  26 FINEZJA Poznań               2
  27 IMAGE Maków Maz.             9
  28 JELINEK Lublin               2
  29 KADRYL Białystok             4
  30 ŁDK Łódź                     1
  31 MAKO Sulejówek               1
  32 PASJONAT Sochaczew           1
  33 POWER DANCE Olsztyn          2
  34 PRESTIGE Maków Maz.          4
  35 PROGRESS Warszawa            2
  36 RYTM Białystok               5
  37 RYTM Warszawa                1
  38 SMIRNOW Warszawa             2
  39 SMS TANGO Łódź               1
  40 START Płońsk                 6
  41 STREFA TAŃCA Warszawa        5
  42 STYL Radom                   2
  43 STYL Warszawa                2
  44 SWING Łomianki               2
  45 SZYK Częstochowa             2
  46 TAKT Chełm                   1
  47 TĘCZA Białystok              3
  48 TIP-TOP Białystok            2
  49 TWIST Białystok              6
  50 ZAWKRZE Mława                1
--------------------------------------
Na początek

Protokół przeklasyfikowania
----------------------------------------------
1. Nazwa turnieju:
   II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO
   O PUCHAR DYREKTORA SP NR 1 im. A. MICKIEWICZA
2. Miejsce i data rozgrywania turnieju:
   WYSZKÓW,2009-02-28
3. Nadano nowe klasy tańca następującym parom:
----------------------------------------------------------------------------------------------
Nr   Nazwisko i imię                                    Klub                      Kraj
----------------------------------------------------------------------------------------------
Para kategorii i klasy: 10-11 E w stylu: Kombinacja 6T
   5 Piekut Bartosz, Rynkiewicz Gabriela                KADRYL Białystok                          
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 6T
Para kategorii i klasy: 10-11 E w stylu: Kombinacja 6T
   8 Rutkowski Szymon, Jabłońska Urszula                TWIST Białystok                           
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 6T
Para kategorii i klasy: 12-13 C w stylu: Standard
  50 Kowalski Michał, Wróblewska Aleksandra             CLASSIC Warszawa                          
Otrzymuje klasę: B w stylu: Standard
Para kategorii i klasy: Pow. 15 D w stylu: Kombinacja 8T
  29 Kozłowski Damian, Tomaka Magdalena                 START Płońsk                              
Otrzymuje klasę: C w stylu: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Byszewski                 Krzysztof       I         Białystok            
A       Byszewski                 Krzysztof       I         Białystok            
B       Markiewicz-Trylska        Danuta                    Warszawa             
C       Pisarska-Gubernat         Barbara                   Wrocław              
D       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
E       Jelińska                  Aleksandra                Poznań               
F       Śliwowski                 Jarosław                  Ostrołęka            
G       Piwiński                  Maciej                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Politowski                Marcin                    Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   5         1 Piekut Bartosz, Rynkiewicz Gabriela              KADRYL Białystok                      249.5  2 276.5  3         1/   8
   4         2 Bartyś Marcin, Łupińska Iga                      KADRYL Białystok                      118.0  2 139.0  3         2/   8
   8         3 Rutkowski Szymon, Jabłońska Urszula              TWIST Białystok                       186.0  2 201.0  3         3/   8
   7         4 Grubin Kacper, Gortat Iga                        ŁDK Łódź                              110.0  4 119.0  4         4/   8
   9         5 Gąska Bartosz, Warzocha Patrycja                 FAN Ostrołęka                           0.0  0   8.0  0         5/   8
   1         6 Misalski Stanisław, Stolarek Eliza               Akademia Tańca CMG Radom                5.0  0  12.0  0         6/   8
   3         7 Pietraszek Sebastian, Sosińska Aleksandra        RYTM Warszawa                           0.0  0   6.0  0         7/   8
   2         8 Swend Krzysztof, Swend Zuzanna                   Akademia Tańca CMG Radom                0.0  0   5.0  0         8/   8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          S          CH         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
   1   XXX    3 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X XrX X  4 X XXX    4 XXXXX X  6    30         6
   2    X     1          0          0   X  X   2 XX X     3 XX X     3     9          
   3 XXX XXX  6       X  1 XX X  X  4 XXXX  X  5  XX XXX  5  X XXXX  5    26          
   4 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    40         1
   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XX   5  XXXXX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    38       2-3
   7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXX  XX  5 X XXXXX  6    38       2-3
   8 XXX XXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XXX XXX  6    37         4
   9 XX X XX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7   XXXXX  5   XX X   3    34         5
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           S           CH          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
   1 6565665 6.0 5564565 6.0 5556465 6.0 6566666 6.0 6565665 6.0 3535664 6.0   36.0    6
                                            R                                
   4 4213344 3.0 3215244 2.0 3214246 3.0 3151111 1.0 2111111 1.0 2214412 2.0   12.0    2
   5 3121132 1.0 2143131 1.0 2132132 1.0 4332225 3.0 4223454 4.0 5141151 1.0   11.0    1
   7 5434511 4.0 4451613 5.0 6421621 2.0 5445444 4.0 5456536 5.0 4466335 4.0   24.0    4
   8 2342253 2.0 6326352 4.0 4343553 4.0 2223332 2.0 3334243 3.0 6322243 3.0   18.0    3
   9 1656426 5.0 1632426 3.0 1665314 5.0 1614553 5.0 1642322 2.0 1653526 5.0   25.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Byszewski                 Krzysztof                 Białystok            
A       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
B       Markiewicz-Trylska        Danuta                    Warszawa             
C       Pisarska-Gubernat         Barbara                   Wrocław              
D       de Pourbaix               Paweł                     Warszawa             
E       Jelińska                  Aleksandra                Poznań               
F       Śliwowski                 Jarosław                  Ostrołęka            
G       Piwiński                  Maciej                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Politowski                Marcin                    Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  22         1 Krajewski Oskar, Mozdyniewicz Marta              DUET Warszawa                          87.0  3 114.0  4         1/   8
  20         2 Jagodziński Krzysztof, Gruszka Zuzanna           Akademia Tańca CMG Radom               10.0  0  31.0  1         2/   8
  19         3 Postek Paweł, Pepłowska Aleksandra               PRESTIGE Maków Maz.                    51.0  0  66.0  1         3/   8
  17         4 Fijoł Tomasz, Kowalska Anna                      STYL Radom                            231.0  1 240.0  1         4/   8
  21         5 Kramek Szymon, Gawryś Natalia                    Akademia Tańca CMG Radom                0.0  0   8.0  0         5/   8
  14         6 Warda Bartosz, Miszczuk Monika                   AIDA Biała Podlaska                     6.0  0  13.0  0         6/   8
  24         7 Rosłon Hubert, Kośka Karolina                    FAN Ostrołęka                           6.5  0  12.5  0         7/   8
  15         8 Dowgiert Łukasz, Charkiewwicz Joanna             TIP-TOP Białystok                     224.0  2 229.0  2         8/   8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  14  X X     2  X XX X  4 XX XX    4 XXXXX X  6 rX XX X  4 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    40         5
  15 XXX XXX  6 XXX  X   4 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 X X      2 X        1 X        1          0    27          
  17 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7   XXXXX  5 XXXXXXX  7 X XXXX   5    51         2
  19 XXXXXXX  7 XXXXXX   6  XXXXXX  6  X XXX   4 XX XXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    48         4
  20  XXXXXX  6 XXX XXX  6 XX XXXX  6  XX  XX  4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    50         3
  21 X     X  2 X XXX X  5 X XX X   4 X X X X  4   X XXX  4 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6    37         6
  22 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXX XXX  6    53         1
  24 X XXXX   5    X XX  3   XX XX  4 X  X X   3 XXXX X   5 XXX  X   4      X   1 XX X XX  5    30          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  14 5255455 5.0 6245555 5.0 6244352 5.0 6244656 5.0 6146465 6.0 3155465 5.0 3256266 6.0 2246466 4.0   41.0    6
                                                     R                                               
  17 4524546 4.0 3534426 4.0 5532523 3.0 5512522 2.0 3565323 3.0 6566326 6.0 5545531 5.0 6455534 6.0   33.0    4
  19 6443222 3.0 2453243 3.0 4453141 4.0 2453133 4.0 4654212 4.0 5644234 4.0 6663324 3.0 5663223 3.0   28.0    3
  20 3131333 2.0 4121332 2.0 3111434 2.0 3121345 3.0 5231646 5.0 2332542 2.0 2332443 2.0 3121342 2.0   20.0    2
  21 2666664 6.0 5666664 6.0 2665665 6.0 4666464 6.0 1323554 2.0 4423653 3.0 4414655 4.0 4334655 5.0   38.0    5
  22 1312111 1.0 1312111 1.0 1326216 1.0 1335211 1.0 2412131 1.0 1211111 1.0 1121112 1.0 1512111 1.0    8.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Byszewski                 Krzysztof                 Białystok            
A       Byszewski                 Krzysztof                 Białystok            
B       Markiewicz-Trylska        Danuta                    Warszawa             
C       Pisarska-Gubernat         Barbara                   Wrocław              
D       de Pourbaix               Paweł                     Warszawa             
E       Jelińska                  Aleksandra                Poznań               
F       Śliwowski                 Jarosław                  Ostrołęka            
G       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Politowski                Marcin                    Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  28         1 Wiśniewski Patryk, Stefańczyk Daria              SMS TANGO Łódź                         61.0  2  95.0  3         1/  15
  40         2 Jagodziński Mateusz, Koślicka Dominika           DANCE IMPERIUM Pruszków                95.0  1 123.0  2         2/  15
  34         3 Drozd Jakub, Kamińska Sara                       CENTRUM TAŃCA Lublin                   65.0  2  87.0  3         3/  15
  44         4 Wiciński Tomasz, Wicińska Agnieszka              TAKT Chełm                            260.0  3 276.0  3         4/  15
  35         5 Tyburek Szymon, Adamiak Zuzanna                  CENTRUM TAŃCA Lublin                   22.0  0  37.0  0         5/  15
  41         6 Lelonkiewicz Wojciech, Walo Monika               BRAWO Raszyn                          119.0  1 133.0  1         6/  15
  39         7 Ciarka Jakub, Pepłońska Marta                    DANCE IMPERIUM Pruszków                57.0  0  70.0  0         7/  15
  29       8-9 Romańczuk Daniel, Polakowska Justyna             RYTM Białystok                          9.0  0  20.0  0       8-9/  15
  43       8-9 Rydz Rafał, Iwan Dominika                        CENTRUM TAŃCA Lublin                  102.5  0 113.5  0       8-9/  15
  30        10 Greger Szymon, Uss Katarzyna                     AMIGO-DANCE Biała Podlask             119.0  2 129.0  2        10/  15
  32        11 Stasiewicz Dawid, Krasoń Magdalena               CENTRUM TAŃCA Lublin                   53.0  0  62.0  0        11/  15
  31        12 Walisiak Przemysław, Andrzejewska Daria          STREFA TAŃCA Warszawa                 138.0  5 146.0  5        12/  15
  38        13 Muszyński Jarosław, Sidorska Izabela             TIP-TOP Białystok                       0.0  0   7.0  0        13/  15
  42        14 Tolak Jacek, Łajewska Natalia                    BRAWO Raszyn                           10.0  0  16.0  0        14/  15
  36        15 Sacewicz Paweł, Jówko Aleksandra                 AIDA Biała Podlaska                     0.0  0   5.0  0        15/  15
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  28 XXXXXXX  7 X XXXX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    51         8
  29 XXXXX X  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXXXX   6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 X  XXXX  5 X XXXXX  6    48      9-10
  30  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXX   5 XXXXXXX  7    52       3-7
  31 X   XX   3    XXX   3  XX  X   3 XXX XXX  6 XXX  XX  5 X X X    3 XXXXX X  6 XX X X   4    33        12
  32 X X  XX  4 XXX XXX  6 XX  XXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XX XXXX  6 XXX XXX  6 XXXXX X  6    46        11
  34 XXXXX X  6 XXXX XX  6 XX XXX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    52       3-7
  35 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 X  XXXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    52       3-7
  36  XX   X  3 XXXXX X  6       X  1       X  1   X   r  1 X     X  2 X     X  2   X   X  2    18          
  38 XX X XX  5  X    X  2 X XXX X  5 XXX   X  4 XXX XXX  6   Xr XX  3   X  XX  3     XXX  3    31          
  39 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXX   6 XXXX XX  6 XX XXXX  6 XXXXXX   6 XXXX XX  6 XXXX X   5    48      9-10
  40 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7   XXXX   4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    52       3-7
  41 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    53         2
  42    XXX   3    XX    2 X XXX X  5 X  XX    3  X XX    3  X XX X  4  X XX X  4  X XX X  4    28          
  43 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XXXXX   5 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    52       3-7
  44 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    56         1
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  28 X XXXX   5  XXXX    4 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXX XX  6  XXXXXX  6    46       1-2
  29 XXX      3 X XX  X  4 X XX     3 X X   X  3 X   X X  3 XX rX    3 X   XXX  4 X        1    24          
  30     X    1 X        1          0          0  X  X X  3 XX  X X  4 XXX X X  5 XX  X    3    17          
  31          0     X    1    X     1     X X  2 X        1 X        1 X     X  2 X        1     9          
  32       X  1 X    X   2  XX  XX  4  XX  XX  4          0          0     X    1     X    1    13          
  34  XXX XX  5 XXXX XX  6    X XX  3 X XX X   4  XXX XX  5  XXXXXX  6  XXXXX   5 XXXXXXX  7    41         3
  35 X X XXX  5 X  XXXX  5 X X XX   4     X    1   X  XX  3   XXXXX  5   X  X   2   XX X   3    28         5
  39 XXX XXX  6  XX  X   3 XX  XX   4 XX X XX  5 XXX X    4  XX      2          0       X  1    25          
  40 XX XXXX  6  XX X X  4 XXX X X  5 XXXXX    5 XXXXXXX  7 X X XXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    46       1-2
  41 XX XX    4 XX XX    4 XX XXXX  6 XX XXXX  6    X     1    XX    2    X     1  XXX     3    27         6
  43  X X  X  3  X XXXX  5  X       1  X  XX   3  X X X   3  X X X   3  X XX    3  X   XX  3    24          
  44   XX X   3   X  XX  3   XXXXX  5   XX X   3 X XXXX   5 X XX XX  5 XXXX XX  6 X XXXXX  6    36         4
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  28 2211241 1.0 2121131 1.0 6111132 1.0 3111133 1.0 2121122 1.0 2221121 1.0 2211221 1.0 2131222 1.0    8.0    1
  34 4352522 3.0 3342415 3.0 3352623 3.0 4352624 3.0 3342634 4.0 6332435 3.0 4332635 3.0 4322634 3.0   25.0    3
  35 5665135 5.0 6655243 5.0 2645445 4.5 2644546 5.0 1454463 5.0 1444553 4.0 1454364 5.0 3444355 4.0   37.5    5
  40 1134463 2.0 1234562 2.0 1234261 2.0 1235261 2.0 6236241 2.0 5156262 5.0 5145142 4.0 5256161 5.0   24.0    2
  41 6443354 4.0 5563356 6.0 5463354 4.5 5463355 6.0 4565556 6.0 4565646 6.0 6566556 6.0 6565546 6.0   44.5    6
  44 3526616 6.0 4416624 4.0 4526516 6.0 6526412 4.0 5613315 3.0 3613314 2.0 3623413 2.0 1613413 2.0   29.0    4
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Byszewski                 Krzysztof                 Białystok            
A       Byszewski                 Krzysztof                 Białystok            
B       Markiewicz-Trylska        Danuta                    Warszawa             
C       Pisarska-Gubernat         Barbara                   Wrocław              
D       de Pourbaix               Paweł                     Warszawa             
E       Jelińska                  Aleksandra                Poznań               
F       Śliwowski                 Jarosław                  Ostrołęka            
G       Piwiński                  Maciej                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Politowski                Marcin                    Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  54         1 Dreling Mateusz, Moss Zuzanna                    TWIST Białystok                        20.0  0  48.0  1         1/   9
  56         2 Górka Damian, Szurmak Klaudia                    CLASSIC Warszawa                        5.0  0  27.0  1         2/   9
  53         3 Partyka Mateusz, Kietlińska Zuzanna              STREFA TAŃCA Warszawa                 113.0  1 129.0  2         3/   9
  61         4 Matuszewski Dominik, Krajewska Sandra            FEELING Warszawa                      128.0  3 138.0  3         4/   9
  57         5 Augustyniak Adrian, Kałucka Hanna                ESKULAP Łódź                          169.0  6 178.0  6         5/   9
  48         6 Fabiański Emil, Żak Sandra                       DANCE IMPERIUM Pruszków                69.0  1  77.0  1         6/   9
  51       7-8 Chodara Dominik, Pacholczyk Alicja               DANCE IMPERIUM Pruszków                48.0  0  54.0  0       7-8/   9
  52       7-8 Lawrenz Jakub, Popławska Wiktoria                IMAGE Maków Maz.                       55.0  2  61.0  2       7-8/   9
  55         9 Klepacz Kacper, Misztal Agnieszka                CLASSIC Warszawa                        0.0  0   5.0  0         9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  48 XX X XX  5  XX XXX  5  XXX  X  4  XX      2 XXXXX X  6    22         6
  51 XXX XX   5 XX    X  3 XXX X    4  XX X X  4  XX  XX  4    20          
  52 X  XXX   4 X  XXXX  5 X  XXX   4 X  XXX   4 X  XX    3    20          
  53 XXXXX X  6  XXXXXX  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6    30       1-2
  55       X  1   X      1 X     X  2 XXX X X  5 X     X  2    11          
  56 XXXX X   5 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6    30       1-2
  57   X XXX  4 X XX XX  5  XX XXX  5 X rXXX   4 XXXXXX   6    24         5
  61  XXXXXX  6 XX XXX   5 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX  XXX  5    28         3
  54 XXXXX X  6 XXXXX    5 X XXXX   5 X XX XX  5   XXXX   4    25         4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  48 1166663 6.0 4156664 6.0 5166464 6.0 2266564 6.0 1164564 5.0   29.0    6
  53 5411441 3.0 5222541 1.0 4223641 3.0 6123432 2.0 5243635 6.0   15.0    3
  54 6633356 5.0 6633133 3.0 6612132 1.0 1612246 1.0 6622241 2.0   12.0    1
  56 4322225 2.0 3311325 2.0 1334313 2.0 4434115 4.0 3455423 4.0   14.0    2
  57 3554134 4.0 2544252 4.0 2541255 4.0 5541353 5.0 2511152 1.0   18.0    5
  61 2245512 1.0 1465416 5.0 3455526 5.0 3355621 3.0 4336316 3.0   17.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Byszewski                 Krzysztof                 Białystok            
A       Byszewski                 Krzysztof                 Białystok            
B       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
C       Pisarska-Gubernat         Barbara                   Wrocław              
D       de Pourbaix               Paweł                     Warszawa             
E       Jelińska                  Aleksandra                Poznań               
F       Śliwowski                 Jarosław                  Ostrołęka            
G       Piwiński                  Maciej                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Politowski                Marcin                    Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  50         1 Kowalski Michał, Wróblewska Aleksandra           CLASSIC Warszawa                      188.0  7 216.0  8         1/   9
  57         2 Augustyniak Adrian, Kałucka Hanna                ESKULAP Łódź                           24.0  1  46.0  2         2/   9
  53         3 Partyka Mateusz, Kietlińska Zuzanna              STREFA TAŃCA Warszawa                 168.0  3 184.0  4         3/   9
  48         4 Fabiański Emil, Żak Sandra                       DANCE IMPERIUM Pruszków               107.0  3 117.0  3         4/   9
  52         5 Lawrenz Jakub, Popławska Wiktoria                IMAGE Maków Maz.                       58.0  2  67.0  2         5/   9
  54         6 Dreling Mateusz, Moss Zuzanna                    TWIST Białystok                        20.0  0  28.0  0         6/   9
  56         7 Górka Damian, Szurmak Klaudia                    CLASSIC Warszawa                       20.0  1  27.0  1         7/   9
  55         8 Klepacz Kacper, Misztal Agnieszka                CLASSIC Warszawa                        0.0  0   6.0  0         8/   9
  51         9 Chodara Dominik, Pacholczyk Alicja               DANCE IMPERIUM Pruszków                59.0  1  64.0  1         9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  48 XXXXX    5 XXXXX X  6 XXXXX    5 XX XX    4 XX XXX   5    25         3
  50   X  XX  3 XXXX XX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    29         2
  51 XXX XXX  6 XX  X    3      XX  2   XX     2  XX X X  4    17          
  52 XXXXXX   6 X  X X   3 XX XXX   5 X  X XX  4 XX XXX   5    23       4-6
  53 XXXX XX  6 X XXXXX  6  XXX XX  5 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    30         1
  54    XXXX  4 XXX XX   5 XXX   X  4 XXX XXX  6 XX   XX  4    23       4-6
  55 XX X  X  4   X X X  3 X  XX X  4  XX X X  4  XX   X  3    18          
  56  X  X X  3  X XXXX  5 XXXXXX   6    XXXX  4   XXX X  4    22          
  57 X XXXX   5  XXX XX  5 X X XXX  5 XXX  X   4 X XX X   4    23       4-6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  48 2244256 3.0 2265443 4.0 1354445 5.0 5354323 3.0 5444546 5.0   20.0    4
  50 1622161 1.0 1312161 1.0 2221164 1.0 4222152 1.0 2232162 2.0    6.0    1
  52 4553335 5.0 3653336 3.0 3663332 3.0 1663435 5.0 1663434 4.0   20.0    5
  53 3411623 2.0 4521615 5.0 4512623 4.0 2511514 2.0 3511315 3.0   16.0    3
  54 5166542 6.0 5446554 6.0 5446556 6.0 3436646 6.0 4356653 6.0   30.0    6
  57 6335414 4.0 6134222 2.0 6135211 2.0 6145261 4.0 6125221 1.0   13.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Byszewski                 Krzysztof                 Białystok            
A       Byszewski                 Krzysztof                 Białystok            
B       Markiewicz-Trylska        Danuta                    Warszawa             
C       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
D       de Pourbaix               Paweł                     Warszawa             
E       Jelińska                  Aleksandra                Poznań               
F       Śliwowski                 Jarosław                  Ostrołęka            
G       Piwiński                  Maciej                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Politowski                Marcin                    Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  65         1 Sowiński Paweł, Pluta Dorota                     DI SOMMA Raszyn                        81.0  1 105.0  2         1/   5
  69         2 Janczak Jakub, Wróblewska Ewelina                IMAGE Maków Maz.                       19.5  0  37.5  1         2/   5
  67         3 Ciechaniak Arkadiusz, Górecka Aleksandra         PASJONAT Sochaczew                    100.0  3 112.0  4         3/   5
  66         4 Bloch Łukasz, Marszko Dagmara                    CLASSIC Warszawa                       67.5  1  73.5  1         4/   5
  68         5 Górniak Kamil, Preś Katarzyna                    DUET Warszawa                          34.0  1  39.0  1         5/   5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  65 1144241 2.0 1114121 1.0 1114334 2.0 2155322 2.0 1555221 2.0 2535512 3.0 2523511 2.0 2514413 3.0   17.0    1
  66 2333113 3.0 2221213 2.0 2221111 1.0 1211155 1.0 4413555 5.0 4424455 5.0 4435455 5.0 4425555 5.0   27.0    4
  67 3212422 1.0 3353432 3.0 3343445 4.0 3323431 3.0 3344332 3.0 5353343 4.0 5344343 4.0 5253344 4.0   26.0    3
                                                                 R                                   
  68 4455555 5.0 4445555 5.0 5455552 5.0 5434543 5.0 5132444 4.0 3142224 2.0 3152234 3.0 3142132 2.0   31.0    5
  69 5521334 4.0 5532344 4.0 4532223 3.0 4542214 4.0 2221113 1.0 1211131 1.0 1211122 1.0 1331221 1.0   19.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Byszewski                 Krzysztof                 Białystok            
A       Byszewski                 Krzysztof                 Białystok            
B       Markiewicz-Trylska        Danuta                    Warszawa             
C       Pisarska-Gubernat         Barbara                   Wrocław              
D       de Pourbaix               Paweł                     Warszawa             
E       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
F       Śliwowski                 Jarosław                  Ostrołęka            
G       Piwiński                  Maciej                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Politowski                Marcin                    Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  73         1 Woźniak Michał, Kosmalska Aneta                  AKADEMIA TAŃCA Warszawa               231.5  3 258.5  4         1/   8
  74         2 Wronka Mateusz, Piotrkowicz Zuzanna              PROGRESS Warszawa                     217.5  3 238.5  4         2/   8
  81         3 Jankowski Karol, Jaworska Klaudia                DUET Warszawa                         154.0  3 169.0  4         3/   8
  80         4 Nestorowicz Krystian, Hrubczyńska Dominika       TWIST Białystok                       133.5  2 142.5  2         4/   8
  78         5 Tarkowski Karol, Wieczorkiewicz Adrianna         DANCE IMPERIUM Pruszków               115.0  2 123.0  2         5/   8
  75         6 Wolański Dominik, Staniak Aleksandra             CLASSIC Warszawa                       79.5  0  86.5  0         6/   8
  77         7 Głuch Filip, Grajcar Wiktoria                    AMIGO-DANCE Biała Podlask              15.0  0  21.0  0         7/   8
  76         8 Bednarz Jakub, Wałuszko Marta                    BATUCADA Suchowola                    135.0  0 140.0  0         8/   8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  73  X XXXX  5 XXXXXXX  7  XX XXX  5 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXX XX  6    49         2
  74 X XXX    4 X XXXXX  6 X XXXXX  6    XX X  3 XXXXXXX  7  X XXXX  5   XXXXX  5   XXX    3    39         6
  75 X X XXX  5 XXX  XX  5 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XX XXXX  6 XXX  XX  5  X XXXX  5  XXXXXX  6    45         5
  76 XX XXXX  6 XX  X X  4 XXX      3 XX  X X  4 X X X    3 X   X X  3 X   X    2 X   X    2    27          
  77  XXX XX  5   XX     2    X     1   XX XX  4  XX X    3  XXXX    4 XXX   X  4 XXX  XX  5    28          
  78 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    52         1
  80 XXXXXX   6  XXXXX   5 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 X XX XX  5 X XXXXX  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    48       3-4
  81 XXX  XX  5 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6  XXXrXX  5 XXXX X   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    48       3-4
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  73 5121631 1.0 5121641 1.0 6111442 1.0 5131543 2.0 1133163 1.0 1142244 1.0 1122346 1.0 1142543 3.0   11.0    1
  74 6312142 2.0 6313134 2.0 5323333 2.0 6312131 1.0 4521314 2.0 6421425 4.0 6441515 4.0 4331222 2.0   19.0    2
  75 2466454 6.0 2556253 6.0 1535651 5.0 1456652 6.0 5452441 4.0 2663662 6.0 2653653 6.0 6463655 6.0   45.0    6
  78 1254266 5.0 1264562 4.0 3264564 4.0 3264264 4.0 3346252 3.0 5336553 5.0 4366164 5.0 2256466 5.0   35.0    5
  80 3635523 3.0 3645416 5.0 2656226 6.0 2645315 5.0 2615525 5.0 3515316 3.0 3515421 3.0 3515111 1.0   31.0    4
  81 4543315 4.0 4432325 3.0 4442115 3.0 4523426 3.0 6264636 6.0 4254131 2.0 5234232 2.0 5624334 4.0   27.0    3
                                                         R                                           
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Byszewski                 Krzysztof                 Białystok            
A       Byszewski                 Krzysztof                 Białystok            
B       Markiewicz-Trylska        Danuta                    Warszawa             
C       Pisarska-Gubernat         Barbara                   Wrocław              
D       de Pourbaix               Paweł                     Warszawa             
E       Jelińska                  Aleksandra                Poznań               
F       Śliwowski                 Jarosław                  Ostrołęka            
G       Piwiński                  Maciej                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Politowski                Marcin                    Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  85         1 Kosmalski Tomasz, Sękowska Joanna                AKADEMIA TAŃCA Warszawa                43.0  1  72.0  2         1/  10
  89         2 Karczewski Maciej, Witkowska Joanna              DUET Warszawa                         182.5  4 205.5  5         2/  10
  88         3 Jędraszko Przemysław, Jędraszko Elżbieta         PRESTIGE Maków Maz.                     0.0  0  17.0  1         3/  10
  87         4 Smarżewski Karol, Smarżewska Paulina             BATUCADA Suchowola                     51.0  1  62.0  1         4/  10
  94         5 Piszczek Maksymilian, Szlendak Hanna             DUET Warszawa                         146.0  2 156.0  2         5/  10
  92         6 Wróblewski Mateusz, Podbielska Natalia           FAN Ostrołęka                          17.0  0  26.0  0         6/  10
  95         7 Bonisławski Paweł, Pawłowska Klaudia             IMAGE Maków Maz.                        0.0  0   8.0  0         7/  10
  86         8 Gołębiewski Maciej, Kazberuk Dominika            KADRYL Białystok                      110.0  3 117.0  3         8/  10
  90         9 Jarosz Andrzej, Bogdanowicz Aleksandra           AKADEMIA TAŃCA Warszawa                56.0  1  62.0  1         9/  10
  91        10 Borzym Hubert, Górczyńska Paulina                RYTM Białystok                         10.0  0  15.0  0        10/  10
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  85 XXXX XX  6 X  XXXX  5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    30         2
  86  XX      2 XX XX    4 X   XXX  4  X XX X  4 X  X     2    16          
  87 XX XXXX  6 XXX XX   5 X XXXXX  6 X X XXX  5 XXXXXXX  7    29         3
  88    X XX  3 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XXXXX   5  XrX XX  4    25         4
  89  XXXXXX  6  XXX XX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    31         1
  90 X  X     2 X   X X  3 XX       2 X     X  2 X   X X  3    12          
  91  XX X X  4  XX      2          0          0          0     6          
  92 X   XXX  4 X    XX  3 XXX  X   4 XXX  X   4 XXX XXX  6    21         6
  94 XXX X    4  XXX X   4 rXXXX X  5 XXXX X   5  XXXXX   5    23         5
  95 X XXXX   5   XXX X  4 X  X     2    XX X  3   XXX    3    17          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  85 4512354 3.0 3112152 1.0 2112245 1.0 1222243 1.0 1313131 1.0    7.0    1
  87 1255543 4.0 1445445 4.0 1345636 4.0 2315336 2.0 2255446 4.0   18.0    4
  88 5433122 2.0 4323221 2.0 3234121 2.0 6543125 4.0 3434223 3.0   13.0    3
  89 3124411 1.0 2534313 3.0 6423512 3.0 3434511 3.0 5522312 2.0   12.0    2
                             R                                   
  92 6666235 6.0 5666636 6.0 4656454 6.0 4656464 6.0 4646654 6.0   30.0    6
  94 2341666 5.0 6251564 5.0 5561363 5.0 5161652 5.0 6161565 5.0   25.0    5
                 R                                               
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Byszewski                 Krzysztof                 Białystok            
A       Byszewski                 Krzysztof                 Białystok            
B       Markiewicz-Trylska        Danuta                    Warszawa             
C       Pisarska-Gubernat         Barbara                   Wrocław              
D       de Pourbaix               Paweł                     Warszawa             
E       Jelińska                  Aleksandra                Poznań               
F       Śliwowski                 Jarosław                  Ostrołęka            
G       Piwiński                  Maciej                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Politowski                Marcin                    Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  85         1 Kosmalski Tomasz, Sękowska Joanna                AKADEMIA TAŃCA Warszawa                68.0  3  96.0  4         1/   9
  89         2 Karczewski Maciej, Witkowska Joanna              DUET Warszawa                         134.0  3 156.0  4         2/   9
  87         3 Smarżewski Karol, Smarżewska Paulina             BATUCADA Suchowola                     55.0  0  71.0  1         3/   9
  92         4 Wróblewski Mateusz, Podbielska Natalia           FAN Ostrołęka                         105.5  0 115.5  0         4/   9
  86         5 Gołębiewski Maciej, Kazberuk Dominika            KADRYL Białystok                       70.0  1  79.0  1         5/   9
  95         6 Bonisławski Paweł, Pawłowska Klaudia             IMAGE Maków Maz.                        0.0  0   8.0  0         6/   9
  91         7 Borzym Hubert, Górczyńska Paulina                RYTM Białystok                         39.0  1  46.0  1         7/   9
  88         8 Jędraszko Przemysław, Jędraszko Elżbieta         PRESTIGE Maków Maz.                     0.0  0   6.0  0         8/   9
  90         9 Jarosz Andrzej, Bogdanowicz Aleksandra           AKADEMIA TAŃCA Warszawa                 5.0  0  10.0  0         9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  85 XXXXX    5  XXXXXX  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    30       2-3
  86  X X  X  3 XXXXX X  6 XXXX     4 XXXX X   5 XXXX     4    22         5
  87 XXXXXXX  7 XX X X   4 XXXXXX   6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    30       2-3
  88 XXXX X   5 X  X     2    XXXX  4     XX   2    XXXX  4    17          
  89 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6  XX XXX  5    31         1
  90    X  X  2   X XXX  4  X  X    2  X       1 XX       2    11          
  91 X X XXX  5 X XXX X  5 X    XX  3 X XXX X  5   XX  X  3    21       6-7
  92 X X XX   4 XXX XXX  6 X XXXXX  6 X XXXXX  6 X X XXX  5    27         4
  95  X  XXX  4  X   XX  3  XX  XX  4  X XXXX  5 XX XXX   5    21       6-7
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  85 4111314 1.0 4112611 1.0 3113511 1.0 3214312 3.0 3212422 2.0    8.0    1
  86 3662572 5.0 3653464 5.0 5665366 5.0 4655474 4.0 4677666 6.0   25.0    5
  87 1545221 2.0 2545222 2.0 1224235 3.0 1122233 2.0 1124133 3.0   12.0    3
  89 2323143 3.0 1331153 3.0 2331122 2.0 2331121 1.0 2331211 1.0   10.0    2
  91 6277666 6.0 7267576 6.0 7557673 7.0 7567766 7.0 7546577 7.0   33.0    7
  92 5436435 4.0 6426335 4.0 4446744 4.0 6446647 6.0 5455344 4.0   22.0    4
  95 7754757 7.0 5774747 7.0 6772457 6.0 5773555 5.0 6763755 5.0   30.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Byszewski                 Krzysztof                 Białystok            
A       Byszewski                 Krzysztof                 Białystok            
B       Markiewicz-Trylska        Danuta                    Warszawa             
C       Pisarska-Gubernat         Barbara                   Wrocław              
D       de Pourbaix               Paweł                     Warszawa             
E       Jelińska                  Aleksandra                Poznań               
F       Śliwowski                 Jarosław                  Ostrołęka            
G       Piwiński                  Maciej                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Politowski                Marcin                    Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  19         1 Pryk Rafał, Tyl Katarzyna                        ZAWKRZE Mława                          94.5  2 132.5  3         1/  19
  17         2 Koprianiuk Mateusz, Skerczyńska Ewa              AIDA Biała Podlaska                   108.0  2 140.0  3         2/  19
   9         3 Młodzinski Konrad, Buczkowska Karolina           DUET Warszawa                          89.0  2 115.0  3         3/  19
  13         4 Kochanowicz Aleksander, Grycel Aleksandra        RYTM Białystok                        138.8  1 158.8  1         4/  19
   7         5 Czopiński Patryk, Pasko Klaudia                  AMIGO-DANCE Biała Podlask             133.0  1 152.0  1         5/  19
   2         6 Czajkowski Piotr, Suchecka Karolina              CORTE Warszawa                        111.0  3 129.0  3         6/  19
   6         7 Nowak Jakub, Ziółkowska Dagmara                  START Płońsk                           38.0  0  55.0  0         7/  19
   8       8-9 Kasperek Paweł, Ustaszewska Karolina             DUET Warszawa                           0.0  0  15.0  0       8-9/  19
  12       8-9 Prusak Radosław, Rybarczyk Anna                  DI SOMMA Raszyn                       107.0  2 122.0  2       8-9/  19
  21        10 Kamiński Łukasz, Kwiatkowska Patrycja            AKAT Łomża                            130.0  1 144.0  1        10/  19
   3        11 Zawadzki Artur, Szymańska Anna                   AKADEMIA TAŃCA Warszawa               210.0  0 223.0  0        11/  19
   1        12 Konicki Piotr, Borowska Karolina                 CORTE Warszawa                        116.0  0 128.0  0        12/  19
   4        13 Starzycki Mateusz, Lankiewicz Agata              CORTE Warszawa                          9.0  0  20.0  0        13/  19
  18        14 Piotrowski Patryk, Łazowska Paulina              TĘCZA Białystok                        33.5  0  43.5  0        14/  19
  23        15 Woźnica Hubert, Rzążewska Anna                   MAKO Sulejówek                         44.0  0  53.0  0        15/  19
   5        16 Graczyk Piotr, Pietruszewska Magdalena           START Płońsk                            0.0  0   8.0  0        16/  19
  10     17-18 Olszewski Bartosz, Lucht Marta                   STYL Warszawa                           0.0  0   6.0  0     17-18/  19
  14     17-18 Dylewski Adam, Głuch Anna                        DI SOMMA Raszyn                         0.0  0   6.0  0     17-18/  19
  20        19 Chudzik Adam, Krukowska Małgorzata               AKADEMIA TAŃCA Warszawa               185.0  0 190.0  0        19/  19
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1 X XXXXX  6 X XXXX   5 X  X  X  3 XX  X    3 XX X XX  5 XX XXX   5 XXXXXX   6  X XXX   4    37     10-11
   2 XXX  XX  5 XXXXXXX  7 XXXX X   5 XXXXXXX  7 X XXX X  5 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    48         2
   3 X XXXXX  6 XX X XX  5 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XX X     3   XXX X  4 XX X     3  X XX    3    37     10-11
   4 X XXX X  5 X XXX X  5 XX  X X  4  XXX XX  5 X   XX   3 XX X X   4 XX XXX   5 XX    X  3    34          
   5  X  XX   3  XXXXXX  6  XX XXX  5 XXXXXXX  7   X      1    XX    2  X       1    X     1    26          
   6  X  XXX  4  X XXX   4 X XX  X  4  X XX X  4 XX XXXX  6  XXX XX  5 XXX  XX  5 XXXXXXX  7    39         8
   7 X X XXX  5 XX XXXX  6 X  XXX   4 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6   XXXXX  5 X XXXXX  6    45       3-4
   8 XX X X   4   X X    2   XXX X  4   X X    2  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  XXX XX  5 XX XX X  5    35        12
   9 XXXXXXX  7 X   XXX  4  X XXXX  5 XXXX XX  6  XXXX X  5 XXX XXX  6 XXX X X  5 XXX XXX  6    44         5
  10  XXX X   4   XX     2    X X   2   X      1  XX  X   3    X  X  2  XXXX    4   XX     2    20          
  12 XXXX XX  6 XXX  XX  5 XXXXXXX  7 X    XX  3 X XXXXX  6 X   XX   3 XXX XXX  6 XX   XX  4    40         7
  13 XX XXXX  6 XXX   X  4 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXX   X  4 X X XXX  5 X XXX X  5    43         6
  14   X   X  2  X       1          0          0  XX X X  4  XX  XX  4 XX XX X  5  XX  XX  4    20          
  17 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XX   5 X  XXX   4 XXXXXX   6 XXXXXXX  7  X  XXX  4 XXX XX   5    45       3-4
  18 X        1 XXX X    4 XXX      3 XXX X X  5 XX  X X  4 XXXXX X  6 X XX  X  4 XXXX XX  6    33          
  19 XXXXX    5 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XX XX  5 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    49         1
  20          0    X X   2      X   1      X   1      X   1      X   1      X   1      X   1     8          
  21  XXXX    4  XX XXX  5  XXXXXX  6 XX XXXX  6 X    X   2    XX    2 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    38         9
  23  X XX X  4 XX X  X  4 XXX XXX  6 XXXX X   5  XXXX X  5 XXX X    4    X     1   X X    2    31          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1          0          0    X     1    X     1    X X   2     XX   2    XXX   3 X  XXX   4    13          
   2  XXXX X  5  XXX  X  4 XX XX X  5  XX X    3 X XXX    4 X XX  X  4 XXXXX X  6 X XXX X  5    36         3
   3 X  X X   3 X  XXX   4 X  XXXX  5 X   X    2          0          0    XX    2  X       1    17          
   6    X     1  X XX X  4          0  X X X   3  X XXXX  5 XXXX  X  5 XXX  X   4  X X XX  4    26          
   7   X  XX  3 X XXXX   5   X  X   2   XXXX   4 XXXXXXX  7  XXXXXX  6   XXXXX  5 X X XXX  5    37         2
   8   XXXXX  5      X   1  X   X   2   X  XX  3  XX   X  3 XXX XX   5  X X  X  3  X X     2    24          
   9      X   1   X XXX  4  XX XXX  5  XXX XX  5 rXXXXX   5 XX X XX  5 XX  X    3 rX XXXX  5    33         5
  12 XXX XXX  6 X    X   2 X X  XX  4 X    XX  3 X        1     X X  2   X X X  3 X X   X  3    24          
  13 XXXXX    5 XXX X    4 XXXXX X  6 X XXX X  5 X   X X  3 XXXX  X  5 X    XX  3 X X   X  3    34         4
  17 XX  XXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XX    X  3 XX  XXX  5      X   1 XX   X   3   X  X   2    32         6
  19 XXX X X  5 XXX   X  4 X XX  X  4 XXX X X  5 XXXX XX  6 X  XXX   4 X XX XX  5 XXXXXX   6    39         1
  21 XX X     3  X X  X  3  X  X    2 XX XXX   5   X      1  XX X    3  XX      2  X  X    2    21          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   2 4154561 6.0 4155542 6.0 4164342 3.0 4165341 5.0 4541164 4.0 6466162 6.0 2354362 2.0 6342263 3.0   35.0    6
   7 6642324 5.0 6622314 1.0 6622425 5.0 6632415 6.0 2334615 2.0 2523616 3.0 4532535 5.0 3563525 5.0   32.0    5
   9 3435612 4.0 3444621 5.0 3445633 4.0 3444522 4.0 6166431 5.0 5135421 2.0 6145623 4.0 4136431 2.0   30.0    3
  13 2513453 3.0 2513463 4.0 2533554 6.0 2523653 3.0 3225552 3.0 3344553 5.0 3426444 3.0 2425644 4.0   31.0    4
  17 5361136 2.0 5361135 2.0 5351216 2.0 5351236 2.0 5452346 6.0 4252345 4.0 5263256 6.0 5254356 6.0   30.0    2
  19 1226245 1.0 1236256 3.0 1216161 1.0 1216164 1.0 1613223 1.0 1611234 1.0 1611111 1.0 1611112 1.0   10.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Byszewski                 Krzysztof                 Białystok            
A       Byszewski                 Krzysztof                 Białystok            
B       Markiewicz-Trylska        Danuta                    Warszawa             
C       Pisarska-Gubernat         Barbara                   Wrocław              
D       de Pourbaix               Paweł                     Warszawa             
E       Jelińska                  Aleksandra                Poznań               
F       Śliwowski                 Jarosław                  Ostrołęka            
G       Piwiński                  Maciej                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Politowski                Marcin                    Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  34         1 Drozd Robert, Miszkurka Agnieszka                CENTRUM TAŃCA Lublin                  241.0  1 276.0  2         1/  16
  29         2 Kozłowski Damian, Tomaka Magdalena               START Płońsk                          217.0  4 246.0  5         2/  16
  30         3 Koper Adam, Ghaley Ewa                           START Płońsk                          155.0  3 178.0  4         3/  16
  38         4 Łada Krzysztof, Laska Aleksandra                 ATRIA Ostrołęka                        23.0  0  40.0  0         4/  16
  39         5 Koniarczyk Piotr, Rozenkiewicz Sonia             STYL Radom                            466.0  4 482.0  4         5/  16
  42         6 Rustecki Łukasz, Kondej Joanna                   AKCENT Warszawa                       288.0  2 303.0  2         6/  16
  28         7 Cacko Łukasz, Kłopotowska Magda                  CORTE Warszawa                         84.8  1  98.8  1         7/  16
  32         8 Dubowski Maciej, Rakowska Kamila                 RYTM Białystok                        156.0  4 169.0  4         8/  16
  26      9-10 Łyżwa Maciej, Zajkowska Karolina                 TWIST Białystok                        31.5  0  42.5  0      9-10/  16
  36      9-10 Dzingielewski Dariusz, Kwiatek Małgorzata        CONTRA Gdańsk                         130.0  0 141.0  0      9-10/  16
  45        11 Długozima Krzysztof, Maciejewska Weronika        AKAT Łomża                            161.0  5 171.0  5        11/  16
  44        12 Bartoń Bartłomiej, Gaj Agnieszka                 SMIRNOW Warszawa                       60.0  0  69.0  0        12/  16
  40        13 Gołębiewski Łukasz, Nowicka Katarzyna            TWIST Białystok                        54.0  3  62.0  3        13/  16
  41        14 Zawadzki Robert, Ziombska Barbara                STYL Warszawa                           6.0  0  13.0  0        14/  16
  35        15 Postek Artur, Bojarska Karolina                  PRESTIGE Maków Maz.                     0.0  0   6.0  0        15/  16
  31        16 Paszkiewicz Hubert, Wojtasińska Anna             AMIGO-DANCE Biała Podlask               0.0  0   5.0  0        16/  16
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  26 XXX   X  4  X XX    3 XXX X    4 X X X    3 XXX XXX  6 X XXXX   5 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    38     10-11
  28 XX  XXX  5 XXXXXX   6  X XX X  4 XX   XX  4  XXX XX  5 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XXX XXX  6    42       7-9
  29 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    54         1
  30 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXX XXX  6 XXXXXX   6    52         2
  31    X X   2    XXXX  4 XX XXX   5 XX X XX  5    X  X  2  X XX    3   X X X  3  X X  X  3    27          
  32 XXXXXX   6 XX X XX  5 XXXX XX  6 XX  XX   4 XXXXXX   6 XXXrXXX  6 XXXX X   5 X XX X   4    42       7-9
  34 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXXX XX  6 XXXXXX   6   XXXXX  5 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    49       4-5
  35 X  XXXX  5 X X XXX  5 X  X X   3 X  XXXX  5 X   XX   3 XX  XX   4 XX X XX  5 X   XX   3    33          
  36  XX X    3 XXXXX X  6 X X XXX  5  XX   X  3 XXX X X  5 XXXXXXX  7 X  X X   3 XXXXX X  6    38     10-11
  38 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6   XX XX  4 XXXXXXX  7   XXXXX  5 XXXXXXX  7    49       4-5
  39 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7      XX  2 XXXXX X  6  XXXX X  5    46         6
  40  XX XXX  5 XXX  XX  5   X XX   3 XXXXXXX  7 XX  XXX  5 X X  XX  4 X   XXX  4 X  X XX  4    37     12-13
  41 XXXX XX  6 XXXX X   5  XXX XX  5 XXXXXXX  7 XXXX     4 XXXX     4  XXXX    4          0    35          
  42  XXXXXX  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    51         3
  44 XXXXX X  6  XX X    3  XXXX X  5   XXX    3 X XXX X  5 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    42       7-9
  45 X  XXX   4      XX  2 XX  XXX  5  XXXXX   5  X XXXX  5  XXXX X  5  XXXXX   5 XXX XXX  6    37     12-13
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  26          0   X      1 X X      2   X   X  2 XXXXX    5 X X XXX  5 X  X  X  3 X X X X  4    22          
  28  X X XX  4 X  XXXX  5 XX   XX  4 X    XX  3       X  1 X     X  2  XXX XX  5 X  X XX  4    28          
  29 XX   X   3 X  X XX  4  XXX XX  5 XXXXXX   6 X  XXX   4 XXXX XX  6 X XX X   4 XXXXXX   6    38         1
  30 XXXXX X  6  X XXX   4  X XX X  4 XXX X    4  XXXX X  5 XXX X    4 XXXXX    5  XXXX X  5    37       2-3
  32 XX  X    3 XXX      3 X X  X   3 XX    X  3 XX  X    3 X  X X   3 X   XXX  4 X    X   2    24          
  34 X XXXX   5 X  X XX  4 X XXXXX  6 X    X   2 X   XX   3   XXXX   4     XX   2   X XXX  4    30         4
  36   XXX X  4   X   X  2          0    X     1  XXX  X  4  X X     2 XXXX  X  5  XXX  X  4    22          
  38 X XX XX  5 XXXXXXX  7 X XXXX   5   XXXX   4 XXXX XX  6  X X XX  4 XX   X   3 XX X     3    37       2-3
  39  XXXX X  5 XXX X X  5  XX X X  4 XXXXXXX  7   X  XX  3  XX      2   X X    2       X  1    29       5-6
  40          0          0     XX   2   X   X  2      X   1 X    X   2      X   1      X   1     9          
  42 XXX  X   4  XXXXX   5 XX X     3  X XXX   4  X X X   3  X XX X  4  X X     2 XX X X   4    29       5-6
  44     X    1          0          0          0 X X      2   X X    2  XX X X  4  XX X    3    12          
  45      XX  2  X  X    2  X XX X  4  X XX X  4     X X  2     X X  2     X X  2     X    1    19          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  29 5243626 6.0 4343626 4.0 4443423 3.0 3246526 4.0 3345323 2.0 3424421 3.0 3313522 2.0 2313621 2.0   26.0    2
  30 2421265 1.0 3431344 3.0 3361345 2.0 2431243 1.0 6532254 5.0 6563366 6.0 5264266 5.0 5154255 5.0   28.0    3
  34 1665412 5.0 1655411 5.0 1654612 4.0 1653411 2.0 1451112 1.0 1141112 1.0 1141111 1.0 1261113 1.0   20.0    1
  38 3534134 3.0 6524133 2.0 5526234 5.0 5525135 5.0 4224536 4.0 4235233 2.0 4525334 3.5 4646434 4.0   28.5    4
  39 6316351 2.0 2216252 1.0 2215161 1.0 4314362 3.0 5616661 6.0 5616554 5.0 6636653 6.0 6525562 6.0   30.0    5
  42 4152543 4.0 5162565 6.0 6132556 6.0 6162654 6.0 2163445 3.0 2352645 4.0 2452445 3.5 3432346 3.0   35.5    6
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Byszewski                 Krzysztof                 Białystok            
A       Byszewski                 Krzysztof                 Białystok            
B       Markiewicz-Trylska        Danuta                    Warszawa             
C       Pisarska-Gubernat         Barbara                   Wrocław              
D       de Pourbaix               Paweł                     Warszawa             
E       Jelińska                  Aleksandra                Poznań               
F       Śliwowski                 Jarosław                  Ostrołęka            
G       Piwiński                  Maciej                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Politowski                Marcin                    Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  54         1 Bednarczyk Dawid, Madeńska Sylwia                EMKa Legionowo                        181.0  1 215.0  2         1/  15
  56         2 Jarosz Arkadiusz, Wilczewska Wioleta             CZAR-DANCE Czarna Białost             121.0  3 149.0  4         2/  15
  51         3 Mierzejewski Piotr, Kowalewska Aneta             AKADEMIA TAŃCA Warszawa                74.0  0  96.0  1         3/  15
  68         4 Majchrzak Jakub, Parjaszewska Dominika           STREFA TAŃCA Warszawa                 303.0  3 319.0  3         4/  15
  52         5 Przyborowski Gabriel, Romanowska Martyna         START Płońsk                           32.0  0  47.0  0         5/  15
  86         6 Nagórski Maciej, Gawron Magdalena                SZYK Częstochowa                      359.6  0 373.6  0         6/  15
  50       7-8 Połacieniec Marcin, Oliferuk Justyna             AKADEMIA TAŃCA Warszawa               168.0  2 180.0  2       7-8/  15
  55       7-8 Kowalski Hubert, Awiżeń Zofia                    POWER DANCE Olsztyn                   166.5  1 178.5  1       7-8/  15
  64         9 Malicki Piotr, Kowal Joanna                      CONTRA Warszawa                         0.0  0  11.0  0         9/  15
  58        10 Motyl Piotr, Szysiak Anna                        JELINEK Lublin                        104.5  0 114.5  0        10/  15
  63     11-12 Gałecki Paweł, Kwiatkowska Edyta                 AKADEMIA TAŃCA Warszawa               292.0  1 300.0  1     11-12/  15
  85     11-12 Markowski Daniel, Shkliaruk Alina                SMIRNOW Warszawa                       84.0  0  92.0  0     11-12/  15
  60     13-14 Ciok Michał, Olasz Katarzyna                     SWING Łomianki                          0.0  0   6.0  0     13-14/  15
  61     13-14 Szeszko Maciej, Movsisyan Rozanna                TĘCZA Białystok                        78.0  3  84.0  3     13-14/  15
  57        15 Jarosz Dawid, Wilczewska Karolina                CZAR-DANCE Czarna Białost             104.0  0 109.0  0        15/  15
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  50 XXXXX    5  X XX    3  XXXX    4 XXXXX X  6 XXXXX X  6    24         8
  51  XXXX X  5 rXXXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXX   6    30       2-3
  52 XXXXX X  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XXXXXX  6    31         1
  54 XXXXX X  6   XXXXX  5   XX XX  4 X XXXXX  6  XXXXXX  6    27       5-6
  55 XXXXXXX  7 XX XX    4 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 X XXXXX  6    30       2-3
  56 X XXXXX  6 X X XX   4 X XXXX   5 X XXXX   5 X XX XX  5    25         7
  57 X        1 XX       2 X X      2 X   X X  3 X   X    2    10          
  58  XX  X   3 X X XXX  5   XXXXX  5   X  XX  3   XXXXX  5    21      9-10
  60 X  X XX  4 X    XX  3 X    XX  3 X X  XX  4 XX   XX  4    18          
  61 X X XX   4 X XXX X  5 XX    X  3 XX  X X  4 X   X    2    18          
  63  X XXXX  5 XX X X   4 XX  XX   4 XX   XX  4 XX   X   3    20          
  64 XX X XX  5 XXXX XX  6 XX X X   4 XX X     3 XX X     3    21      9-10
  68  X  XXX  4  XXXXXX  6  X XXXX  5  XXXXX   5 XXXXXXX  7    27       5-6
  85   X  XX  3 XXXX  X  5 XXXXX X  6 XX X     3  XX   X  3    20          
  86 XXXXXX   6 XXX XXX  6  XX X X  4  XXXXXX  6  XXXXXX  6    28         4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  50 XX       2 XXXXX X  6 XXX   X  4 XX    X  3  X XX X  4    19          
  51  XXXXXX  6 rX XXXX  5 XX XXXX  6  XXXX X  5 XXXXX    5    27         2
  52  XXXXXX  6  XX X X  4  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XX  XX  4    26         3
  54 X XXX X  5 X XXXX   5 XXXX X   5 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    28         1
  55 XXXXXXX  7   XX X   3   XX X   3   XXXX   4   X  X   2    19          
  56 X X  XX  4 X X  X   3 X X XX   4 X X XXX  5 X XXXX   5    21       5-6
  58 X    X   2      XX  2       X  1     XX   2    X XX  3    10          
  64 XX X X   4 XX X     3 X  XX    3 X  X     2 X  X     2    14          
  68    XX    2 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX  XXX  5    25         4
  86  XX X X  4 XXX X X  5  XX X X  4 XXX      3 XXX X X  5    21       5-6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  51 2252542 1.0 4252441 4.0 2252541 2.0 5263341 3.0 5264443 5.0   15.0    3
  52 6114366 5.0 5124365 6.0 6144164 5.0 6125264 4.0 6123265 3.0   23.0    5
  54 4331411 2.0 6411612 1.0 4411412 1.0 2441512 1.0 2411611 1.0    6.0    1
  56 1645135 4.0 1535236 2.0 1535235 3.0 1614136 2.0 1632336 2.0   13.0    2
  68 3563623 3.0 2663523 3.0 5663623 6.0 4552623 5.0 3555522 6.0   23.0    4
  86 5426254 6.0 3346154 5.0 3326356 4.0 3336455 6.0 4346154 4.0   25.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Byszewski                 Krzysztof                 Białystok            
A       Byszewski                 Krzysztof                 Białystok            
B       Markiewicz-Trylska        Danuta                    Warszawa             
C       Pisarska-Gubernat         Barbara                   Wrocław              
D       de Pourbaix               Paweł                     Warszawa             
E       Jelińska                  Aleksandra                Poznań               
F       Śliwowski                 Jarosław                  Ostrołęka            
G       Piwiński                  Maciej                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Politowski                Marcin                    Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  55         1 Kowalski Hubert, Awiżeń Zofia                    POWER DANCE Olsztyn                   323.8  3 358.8  4         1/  16
  86         2 Nagórski Maciej, Gawron Magdalena                SZYK Częstochowa                      359.8  1 388.8  2         2/  16
  52         3 Przyborowski Gabriel, Romanowska Martyna         START Płońsk                           55.0  1  78.0  2         3/  16
  62         4 Kosiński Łukasz, Janczewska Małgorzata           AKADEMIA TAŃCA Warszawa               230.0  2 247.0  2         4/  16
  56         5 Jarosz Arkadiusz, Wilczewska Wioleta             CZAR-DANCE Czarna Białost             117.0  2 133.0  2         5/  16
  54         6 Bednarczyk Dawid, Madeńska Sylwia                EMKa Legionowo                        115.0  0 130.0  0         6/  16
  64         7 Malicki Piotr, Kowal Joanna                      CONTRA Warszawa                        30.0  0  44.0  0         7/  16
  57         8 Jarosz Dawid, Wilczewska Karolina                CZAR-DANCE Czarna Białost             136.0  1 149.0  1         8/  16
  63         9 Gałecki Paweł, Kwiatkowska Edyta                 AKADEMIA TAŃCA Warszawa               264.0  1 276.0  1         9/  16
  53        10 Uciński Karol, Kalinowska Katarzyna              EMKa Legionowo                        143.0  1 154.0  1        10/  16
  59        11 Gliński Bartosz, Kosieradzka Karolina            BRAWO Raszyn                           18.0  0  28.0  0        11/  16
  50        12 Połacieniec Marcin, Oliferuk Justyna             AKADEMIA TAŃCA Warszawa                85.0  0  94.0  0        12/  16
  61        13 Szeszko Maciej, Movsisyan Rozanna                TĘCZA Białystok                        50.0  0  58.0  0        13/  16
  51        14 Mierzejewski Piotr, Kowalewska Aneta             AKADEMIA TAŃCA Warszawa                15.0  0  22.0  0        14/  16
  60        15 Ciok Michał, Olasz Katarzyna                     SWING Łomianki                          3.0  0   9.0  0        15/  16
  58        16 Motyl Piotr, Szysiak Anna                        JELINEK Lublin                        131.0  0 136.0  0        16/  16
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  50  XXXX X  5 XXXXXXX  7  XXXXXX  6   X XX   3  X  XXX  4    25      9-12
  51 XXXXX X  6    XX    2 XXXXX X  6 XX X     3 XX XX X  5    22          
  52 X XX XX  5 XXXXX X  6 XXX X X  5  XXXXXX  6 XXX  X   4    26       7-8
  53 XX X XX  5 X  XXXX  5 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    30       2-5
  54 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX  X X  4 XXXX  X  5    30       2-5
  55   X XXX  4 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    30       2-5
  56 XXX XXX  6 XX X X   4 XXX XX   5 X X XXX  5 XXXXXX   6    26       7-8
  57 X X  X   3 X X XXX  5 X X XXX  5 X XXX X  5 XXXXXXX  7    25      9-12
  58  X XXX   4 XXX X    4    X     1  X XXX   4 X  XXX   4    17          
  59 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    X XX  3 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    30       2-5
  60 XX XX X  5 XXX XXX  6 X X  XX  4 X X  XX  4   X   X  2    21          
  61 XXX XXX  6 XXXXX    5 XX XX    4 XX XX X  5 X XXX    4    24          
  62 X XXXXX  6   XXXXX  5 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 X  XXXX  5    29         6
  64 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
  86  XXX     3  XX  XX  4 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XX XXX  5    25      9-12
  63 XX XXX   5  X X XX  4  X X XX  4 XXXXXXX  7  XXX XX  5    25      9-12
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  50          0  X XX X  4     X    1 XX       2 X   X X  3    10          
  52 XX XXX   5  X  X    2  XXXXX   5  XXX     3  XX X    3    18       6-8
  53  XX XX   4      X   1 XX  XX   4    XXX   3      X   1    13          
  54 X     X  2 X XXXX   5 XXXX  X  5 X X      2 X  XX X  4    18       6-8
  55 X XXXXX  6 XX X X   4 X XX XX  5 XXXXXXX  7 X XX X   4    26         1
  56 X X  X   3 X X  X   3 X X      2 X  XXXX  5 XXX XXX  6    19       4-5
  57 XXX      3 X X   X  3 XXX   X  4 X X X X  4 XXXX  X  5    19       4-5
  59  X XX    3  XXXX    4  X X     2    X     1    X  X  2    12          
  62   XXXXX  5 X XXXXX  6    XX    2  X XXXX  5     XX   2    20         3
  63    X  X  2  X  XXX  4      XX  2      XX  2  X XXXX  5    15          
  64 XX  XXX  5 XX X  X  4 XX XXXX  6 XXX      3 XXXX     4    22         2
  86  XXX  X  4   X   X  2   X XXX  4  XX XXX  5  XX  X   3    18       6-8
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  52 5324458 4.0 6354558 5.0 6364558 5.0 6334258 4.0 6334258 3.0   21.0    3
  54 7543765 6.0 5542762 4.0 5532465 4.0 5542565 6.0 5552867 6.0   26.0    6
  55 1451512 2.0 1411311 1.0 1421211 1.0 1421611 1.0 1411411 1.0    6.0    1
  56 4835846 5.0 3736646 7.0 2646842 3.0 4656746 7.0 4646544 4.0   26.0    5
  57 3668674 7.0 4868877 8.0 4758777 8.0 3888877 8.0 3868773 8.0   39.0    8
  62 8782323 3.0 7673223 3.0 8873136 6.5 8763334 5.0 8783326 7.0   24.5    4
  64 2177287 8.0 2187485 6.0 3187683 6.5 2175183 3.0 2175685 5.0   28.5    7
  86 6216131 1.0 8225134 2.0 7215324 2.0 7217422 2.0 7227132 2.0    9.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Byszewski                 Krzysztof       I         Białystok            
A       Byszewski                 Krzysztof       I         Białystok            
B       Markiewicz-Trylska        Danuta          I         Warszawa             
C       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              
D       de Pourbaix               Paweł           II        Warszawa             
E       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               
F       Śliwowski                 Jarosław        II        Ostrołęka            
G       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr           I         Warszawa             
2       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  75         1 Nowak Rafał, Smagowska Angelika                  ALFA Radom                            228.5  1 254.5  2         1/   7
  76         2 Szczęsny Łukasz, Szczęsna Aleksandra             IMAGE Maków Maz.                      179.0  5 199.0  6         2/   7
  71         3 Wyrzykiewicz Łukasz, Kamińska Joanna             FINEZJA Poznań                        321.5  5 335.5  6         3/   7
  73         4 Puchalski Paweł, Cwyl Karolina                   BRAWURA Kobyłka                       152.0  3 160.0  3         4/   7
  72         5 Gawędzki Robert, Kruk Amanda                     ANIMUSZ Białystok                     187.5  0 194.5  0         5/   7
  74         6 Iwanowski Karol, Leszczyńska Dominika            AIDA Biała Podlaska                   311.0  6 317.0  6         6/   7
  70         7 Bedra Paweł, Karol Ewa                           IMAGE Maków Maz.                       31.0  0  36.0  0         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  70 7467666 7.0 7467667 7.0 7577567 7.0 7577667 7.0 7577667 7.0   35.0    7
  71 4331271 2.0 5541271 4.0 4631273 3.0 4622272 2.0 4633372 3.0   14.0    3
  72 5674744 5.0 6675733 6.0 5144656 5.0 5244436 4.0 5354756 5.0   25.0    5
  73 3225453 4.0 3314452 3.0 2456442 4.0 2355553 5.0 2445543 4.0   20.0    4
  74 6746537 6.0 4756546 5.0 6765734 6.0 6766744 6.0 6766434 6.0   29.0    6
  75 1553115 3.0 1233114 2.0 1322311 1.0 1111111 1.0 1211111 1.0    8.0    1
  76 2112322 1.0 2122325 1.0 3213125 2.0 3433325 3.0 3122225 2.0    9.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Byszewski                 Krzysztof                 Białystok            
A       Byszewski                 Krzysztof                 Białystok            
B       Markiewicz-Trylska        Danuta                    Warszawa             
C       Pisarska-Gubernat         Barbara                   Wrocław              
D       de Pourbaix               Paweł                     Warszawa             
E       Jelińska                  Aleksandra                Poznań               
F       Śliwowski                 Jarosław                  Ostrołęka            
G       Piwiński                  Maciej                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Politowski                Marcin                    Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  76         1 Szczęsny Łukasz, Szczęsna Aleksandra             IMAGE Maków Maz.                      184.0  5 209.0  6         1/   6
  71         2 Wyrzykiewicz Łukasz, Kamińska Joanna             FINEZJA Poznań                        181.5  4 200.5  5         2/   6
  81         3 Holski Maciej, Maciak Anna                       PROGRESS Warszawa                     128.5  1 141.5  2         3/   6
  80         4 Majchrzak Jakub, Parjaszewska Dominika           STREFA TAŃCA Warszawa                 328.5  7 335.5  7         4/   6
  83         5 Baranowski Michał, Kuczyńska Paulina             AKCENT Warszawa                        98.8  0 104.8  0         5/   6
  70         6 Bedra Paweł, Karol Ewa                           IMAGE Maków Maz.                       10.0  0  15.0  0         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  70 6556656 6.0 6666566 6.0 6666656 6.0 6666666 6.0 6666666 6.0   30.0    6
  71 3112235 2.0 3222234 2.0 3222245 2.0 3212245 2.0 2122243 2.0   10.0    2
  76 1221111 1.0 1111115 1.0 2111111 1.0 1121111 1.0 1231311 1.0    5.0    1
  80 4344424 4.0 4344423 4.0 4334422 4.0 2334323 3.0 3314424 3.0   18.0    4
  81 2463362 3.0 2453351 3.0 1453333 3.0 4553434 4.0 4543132 4.0   17.0    3
  83 5635543 5.0 5535642 5.0 5545564 5.0 5445552 5.0 5455555 5.0   25.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek