I OTTT z cyklu Grand Prix Mazowsza 2009


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów
Protokół przeklasyfikowania

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
I OTTT z cyklu Grand Prix Mazowsza 2009

Warszawa, 01.03.2009
Organizator: KTT STYL, TKS SUKCES
Prowadzenie: Janusz Wielgosz
Muzyka: Paulina Wielgosz
Obsługa medyczna: Katarzyna Najmark
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, E, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
14-15, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Kombinacja 8T
14-15, C, Latin
14-15, C, Standard
14-15, B, Latin
14-15, B, Standard
Pow. 15, D, Kombinacja 8T
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, A, Latin
Pow. 15, A, Standard
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AIDA Biała Podlaska          1
   2 Akademia Tańca CMG Radom     2
   3 AKADEMIA TAŃCA Warszawa     12
   4 AKCENT Warszawa              4
   5 ALFA Radom                   2
   6 BATUCADA Suchowola           2
   7 BRAWO Raszyn                 3
   8 BRAWURA Kobyłka              1
   9 CENTRUM TAŃCA Lublin         5
  10 CLASSIC Warszawa            11
  11 CONTRA Gdańsk                1
  12 CONTRA Warszawa              4
  13 CORTE Warszawa               6
  14 DANCE IMPERIUM Pruszków      1
  15 DI SOMMA Raszyn              3
  16 DUET Warszawa               11
  17 EMKa Legionowo               3
  18 ESKULAP Łódź                 1
  19 FEELING Warszawa             5
  20 IMPULS Ostrołęka             1
  21 JELINEK Lublin               2
  22 KADRYL Białystok             3
  23 KICK Kielce                  1
  24 MAKO Sulejówek               1
  25 MKS JEDYNKA Łódź             4
  26 PASJONAT Sochaczew           4
  27 PROGRESS Warszawa            7
  28 ROCKS Warszawa               1
  29 ROCKSTEP Radom               1
  30 RYTM Warszawa                3
  31 SMIRNOW Warszawa             1
  32 START Płońsk                 5
  33 STREFA TAŃCA Warszawa        4
  34 STYL Radom                   1
  35 STYL Warszawa                4
  36 SUKCES Warszawa              1
  37 SWING Łomianki               2
  38 TAKT Chełm                   1
  39 TWIST Białystok              2
  40 ZORBA Mykanów                1
--------------------------------------
Na początek

Protokół przeklasyfikowania
----------------------------------------------
1. Nazwa turnieju:
   I OTTT z cyklu Grand Prix Mazowsza 2009
   
2. Miejsce i data rozgrywania turnieju:
   Warszawa, 01.03.2009
3. Nadano nowe klasy tańca następującym parom:
----------------------------------------------------------------------------------------------
Nr   Nazwisko i imię                                    Klub                      Kraj
----------------------------------------------------------------------------------------------
Para kategorii i klasy: 10-11 E w stylu: Kombinacja 6T
   4 Pęszyński Eryk, Jerzek Aleksandra                  CLASSIC Warszawa                          
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 6T
Para kategorii i klasy: Pow. 15 E w stylu: Kombinacja 8T
  39 Kalinowski Piotr, Gniazdowska Agnieszka            STYL Warszawa                             
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: 14-15 D w stylu: Kombinacja 8T
  62 Cichy Łukasz, Chojnowska Alicja                    IMPULS Ostrołęka                          
Otrzymuje klasę: C w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: 14-15 C w stylu: Latin
  72 Maciejewski Michał, Koptas Marta                   ESKULAP Łódź                              
Otrzymuje klasę: B w stylu: Latin
Para kategorii i klasy: Pow. 15 D w stylu: Kombinacja 8T
 116 Mazurek Wojciech, Kowal Magdalena                  KICK Kielce                               
Otrzymuje klasę: C w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: Pow. 15 B w stylu: Latin
 168 Kudaj Paweł, Węglińska Iwona                       DUET Warszawa                             
Otrzymuje klasę: A w stylu: Latin
Para kategorii i klasy: Pow. 15 B w stylu: Standard
 166 Majchrzak Jakub, Parjaszewska Dominika             STREFA TAŃCA Warszawa                     
Otrzymuje klasę: A w stylu: Standard
Para kategorii i klasy: Pow. 15 A w stylu: Latin
 189 Krencik Mikołaj, Głownia Anna                      FEELING Warszawa                          
Otrzymuje klasę: S w stylu: Latin
----------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada             I         Kraków               
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
B       Byszewski                 Krzysztof       I         Białystok            
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Gomułka                   Ewa             III       Warszawa             
E       Maciejczuk                Jacek           I         Białystok            
F       de Pourbaix               Paweł           II        Warszawa             
G       Piasecki                  Henryk          I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr           I         Warszawa             
2       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   7         1 Morycz Michał, Nowik Alicja                      CLASSIC Warszawa                       33.0  1  59.0  2         1/   7
   4         2 Pęszyński Eryk, Jerzek Aleksandra                CLASSIC Warszawa                      145.0  2 165.0  3         2/   7
   2         3 Łosek Mikołaj, Kozłowska Rozalia                 FEELING Warszawa                       12.0  0  26.0  1         3/   7
   1         4 Chudzik Karol, Moskal Aleksandra                 FEELING Warszawa                       23.0  0  31.0  0         4/   7
   6         5 Bukowski Łukasz, Pruszkowska Wiktoria            CLASSIC Warszawa                        0.0  0   7.0  0         5/   7
   5         6 Ziemiński Jakub, Bańkowska Zuzanna               CLASSIC Warszawa                       52.0  0  58.0  0         6/   7
   3         7 Swend Krzysztof, Swend Zuzanna                   Akademia Tańca CMG Radom                0.0  0   5.0  0         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           S           CH          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
   1 5634642 4.0 3522432 3.0 3643436 4.0 2242525 3.0 4344423 4.0 1444313 4.0   22.0    4
   2 4321434 3.0 7357776 7.0 7312345 3.0 4311334 4.0 2221236 2.0 3231737 3.0   22.0    3
   3 7777777 7.0 6666667 6.0 5777777 7.0 7777676 7.0 7777765 7.0 7376456 6.0   40.0    7
   4 2113211 1.0 2115221 2.0 2125224 2.0 3123242 2.0 3152342 3.0 4152241 2.0   12.0    2
   5 6456565 6.0 4443554 4.0 4454562 5.0 5556453 5.0 5666574 6.0 6767564 7.0   33.0    6
   6 3565353 5.0 5774345 5.0 6566653 6.0 6665767 6.0 6533657 5.0 5523675 5.0   32.0    5
   7 1242126 2.0 1231113 1.0 1231111 1.0 1434111 1.0 1415111 1.0 2615122 1.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada                       Kraków               
A       Sakowski                  Waldemar                  Warszawa             
B       Byszewski                 Krzysztof                 Białystok            
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Gomułka                   Ewa                       Warszawa             
E       Maciejczuk                Jacek                     Białystok            
F       de Pourbaix               Paweł                     Warszawa             
G       Piasecki                  Henryk                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Politowski                Marcin                    Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  11         1 Pawlak Kamil, Pruska Agata                       MKS JEDYNKA Łódź                      114.0  4 137.0  4         1/   4
  12         2 Krajewski Oskar, Mozdyniewicz Marta              DUET Warszawa                          87.0  3 104.0  3         2/   4
  16         3 Jagodziński Krzysztof, Gruszka Zuzanna           Akademia Tańca CMG Radom               10.0  0  21.0  0         3/   4
  14         4 Mikoś Robert, Koper Martyna                      RYTM Warszawa                          31.0  0  36.0  0         4/   4
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  11 4221232 2.0 2111232 1.0 1311431 1.0 1111223 1.0 2121233 2.0 3122332 2.0 3111322 1.0 4122341 3.0   13.0    1
  12 1312123 1.0 1322123 2.0 4223123 3.0 4224131 2.0 1213121 1.0 1213121 1.0 1323131 3.0 1313122 1.0   14.0    2
  14 2443444 4.0 4444444 4.0 2442344 4.0 2443444 4.0 4444444 4.0 2444444 4.0 4444444 4.0 3444234 4.0   32.0    4
  16 3134311 3.0 3233311 3.0 3134212 2.0 3332312 3.0 3332312 3.0 4331213 3.0 2232213 2.0 2231413 2.0   21.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada                       Kraków               
A       Sakowski                  Waldemar                  Warszawa             
B       Byszewski                 Krzysztof                 Białystok            
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Gomułka                   Ewa                       Warszawa             
E       Maciejczuk                Jacek                     Białystok            
F       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
G       Piasecki                  Henryk                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Politowski                Marcin                    Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  28         1 Matusik Adam, Dzidzińska Beata                   ZORBA Mykanów                         175.0  1 199.0  2         1/   5
  27         2 Górniak Kamil, Preś Katarzyna                    DUET Warszawa                          34.0  1  52.0  2         2/   5
  26         3 Ciechaniak Arkadiusz, Górecka Aleksandra         PASJONAT Sochaczew                    100.0  3 112.0  4         3/   5
  29         4 Bloch Łukasz, Marszko Dagmara                    CLASSIC Warszawa                       67.5  1  73.5  1         4/   5
  25         5 Sowiński Paweł, Pluta Dorota                     DI SOMMA Raszyn                        81.0  1  86.0  1         5/   5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  25 3131143 2.0 4223452 3.0 3532352 4.0 5552553 5.0 3442343 4.0 2443454 4.0 4145445 4.0 3245445 4.0   30.0    5
  26 1555551 5.0 1435543 4.0 1314431 2.0 2313431 3.0 2334421 3.0 3234332 3.0 3232314 3.0 4132332 3.0   26.0    3
  27 2444425 4.0 5544335 5.0 5455545 5.0 4445345 4.0 1211132 1.0 1321223 2.0 1424123 2.0 1423213 2.0   25.0    2
  28 5323334 3.0 2311124 1.0 2221114 1.0 1131114 1.0 4123214 2.0 4112111 1.0 2511231 1.0 2311121 1.0   11.0    1
  29 4212212 1.0 3152211 2.0 4143223 3.0 3224222 2.0 5555555 5.0 5555545 5.0 5353552 5.0 5554554 5.0   28.0    4
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada                       Kraków               
A       Sakowski                  Waldemar                  Warszawa             
B       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Gomułka                   Ewa                       Warszawa             
E       Maciejczuk                Jacek                     Białystok            
F       de Pourbaix               Paweł                     Warszawa             
G       Piasecki                  Henryk                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Politowski                Marcin                    Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  39         1 Kalinowski Piotr, Gniazdowska Agnieszka          STYL Warszawa                         191.0  2 227.0  3         1/  17
  48         2 Kasperek Paweł, Ustaszewska Karolina             DUET Warszawa                           0.0  0  30.0  1         2/  17
  53         3 Chudzik Adam, Krukowska Małgorzata               AKADEMIA TAŃCA Warszawa               185.0  0 209.0  1         3/  17
  52         4 Czajkowski Piotr, Suchecka Karolina              CORTE Warszawa                        111.0  3 129.0  3         4/  17
  42         5 Nowak Jakub, Ziółkowska Dagmara                  START Płońsk                           38.0  0  55.0  0         5/  17
  40         6 Młodzinski Konrad, Buczkowska Karolina           DUET Warszawa                          89.0  2 105.0  2         6/  17
  35       7-8 Prusak Radosław, Rybarczyk Anna                  DI SOMMA Raszyn                       107.0  2 121.0  2       7-8/  17
  47       7-8 Zawadzki Artur, Szymańska Anna                   AKADEMIA TAŃCA Warszawa               210.0  0 224.0  0       7-8/  17
  38         9 Szyszka Michał, Więch Maria                      CORTE Warszawa                         46.0  0  59.0  0         9/  17
  46        10 Starzycki Mateusz, Lankiewicz Agata              CORTE Warszawa                          9.0  0  21.0  0        10/  17
  45        11 Pruski Adam, Pomykała Paulina                    MKS JEDYNKA Łódź                        9.0  0  20.0  0        11/  17
  43        12 Barejko Kamil, Roćko Sylwia                      STYL Warszawa                          16.5  0  26.5  0        12/  17
  54        13 Olszewski Bartosz, Lucht Marta                   STYL Warszawa                           0.0  0   9.0  0        13/  17
  36        14 Dylewski Adam, Głuch Anna                        DI SOMMA Raszyn                         0.0  0   8.0  0        14/  17
  49        15 Gębusia Szymon, Pensiek Justyna                  ROCKS Warszawa                         24.0  0  31.0  0        15/  17
  37     16-17 Konończuk Emil, Dmowska Magdalena                AKADEMIA TAŃCA Warszawa                 0.0  0   5.0  0     16-17/  17
  41     16-17 Szymański Bartłomiej, Bronc Katarzyna            SUKCES Warszawa                         0.0  0   5.0  0     16-17/  17
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  35 XXrXXXX  6  XX XXX  5 XXXXXXX  7 XX XX X  5 XXXXXXX  7 XXX X X  5 XX XX X  5 XXX X X  5    45         6
  36   X X X  3 XXX X X  5   XX  X  3  X  X X  3 XX XX X  5 XXXXXXX  7  XXXX X  5 XX XX X  5    36          
  37   X      1   X   X  2      X   1          0   X  X   2 X  X X   3      X   1   XX X   3    13          
  38 XXX XXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXX  XX  5 X   X X  3 XXXXX X  6 XX  X    3    42       8-9
  39 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXX XX  6    51         3
  40 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XX X X  4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    53         2
  41    X     1          0   X XX   3   X  XX  3   XX     2          0   X  X   2   XX     2    13          
  42 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    54         1
  43 XXXXXX   6 X X   X  3 X XXX    4 XXXXXX   6 X XX  X  4 X X  XX  4 X X XX   4 XXXXXXX  7    38     11-12
  45 X rX XX  4 XXrXXXX  6 XX XX X  5 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XX XXX   5 XX   X   3 XX  X X  4    39        10
  46 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XX    X  3 XXXXX    5 XXX  XX  5 XXXX  X  5 X  XX X  4 X  X X   3    38     11-12
  47 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXX   5    X XX  3 XXXX XX  6   XXXX   4    44         7
  48  XXXX X  5 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX  XXX  5    49       4-5
  49 XX  XXX  5  XXX X   4      X   1  XXX XX  5     X X  2  XX X X  4  XX X X  4   X XXX  4    29          
  52 XXXXX X  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 X X XXX  5 XXXXXX   6  XXXXX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    49       4-5
  53   XX XX  4 XX XXX   5  X  XX   3 X X  XX  4 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    42       8-9
  54 XXXX X   5   XX XX  4 XXXX XX  6  X X X   3   XXXXX  5  XXXXX   5   XXXX   4  XXX XX  5    37          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  35 XXX X    4  X  X X  3  X  X X  3 X   X X  3     X X  2  X  X X  3  XX X X  4 XXX XXX  6    28          
  38 X   XX   3 X     X  2 X    XX  3  X  X X  3   X X    2 XXX      3   X XX   3 X X X    3    22          
  39 XXXX X   5 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XX X XX  5 X  X XX  4  X X  X  3  XXX XX  5    41       2-3
  40 X X X X  4   X XX   3 X XXXX   5 X X  X   3 XXX XXX  6   X X    2 X   X    2 XX XX    4    29         6
  42   X X X  3 XXXXX X  6   XX XX  4   XXXXX  5 XXXX X   5 XXXXXXX  7 XX X XX  5 XX XXXX  6    41       2-3
  43          0          0          0   X      1          0   X      1   X X    2   X      1     5          
  45      X   1      X   1  X   X   2    X     1      X   1      X   1      X   1      X   1     9          
  46    X  X  2 X XX XX  5   X X X  3  XX  X   3          0      X   1 XX X     3    X     1    18          
  47  XXX XX  5  X X X   3 XXXXXX   6 X XXXX   5  X X X   3    X X   2    X X   2    X X   2    28          
  48  XXXXX   5     X    1  X XX    3  X X     2 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7     X X  2    33         5
  52 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXX   X  4 XX XXXX  6 X XXX X  5 XXXXXXX  7 X X XXX  5 XXX XXX  6    46         1
  53 XX X  X  4 XXXX  X  5 X  X  X  3 XX    X  3 XXXXX X  6 XX XX X  5 XXXX  X  5 XXXX  X  5    36         4
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  39 1211116 1.0 2212112 2.0 1112112 1.0 1111112 1.0 4321513 2.0 5421615 4.0 5522614 3.0 5322416 3.0   17.0    1
  40 3656562 6.0 3666563 6.0 4554355 5.0 3363543 3.0 2566266 6.0 4566362 5.0 3466362 4.0 2266151 1.0   36.0    6
          R                                                                                          
  42 5435354 4.0 5433245 3.0 6623663 6.0 6624464 4.0 3434424 3.0 3335423 3.0 4635435 5.0 4435334 4.0   32.0    5
  48 6324435 3.0 6344636 5.0 5346226 3.0 5255236 5.0 5255351 4.0 2254231 2.0 2243241 2.0 3144222 2.0   26.0    2
  52 2142221 2.0 1151421 1.0 2431431 2.0 4432321 2.0 6642635 5.0 6643546 6.0 6354526 6.0 6553643 6.0   30.0    4
  53 4563643 5.0 4525354 4.0 3265544 4.0 2546655 6.0 1113142 1.0 1112154 1.0 1111153 1.0 1611565 5.0   27.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada                       Kraków               
A       Sakowski                  Waldemar                  Warszawa             
B       Byszewski                 Krzysztof                 Białystok            
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Gomułka                   Ewa                       Warszawa             
E       Maciejczuk                Jacek                     Białystok            
F       de Pourbaix               Paweł                     Warszawa             
G       Piasecki                  Henryk                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Politowski                Marcin                    Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  63         1 Wronka Mateusz, Piotrkowicz Zuzanna              PROGRESS Warszawa                     217.5  3 243.5  4         1/   7
  64         2 Jankowski Karol, Jaworska Klaudia                DUET Warszawa                         154.0  3 174.0  4         2/   7
  62         3 Cichy Łukasz, Chojnowska Alicja                  IMPULS Ostrołęka                      199.0  6 213.0  7         3/   7
  66         4 Nowacki Adam, Cichowska Gabriela                 RYTM Warszawa                          62.0  2  70.0  2         4/   7
  65         5 Michalak Krystian, Wytrykowska Aleksandra        RYTM Warszawa                           9.0  0  16.0  0         5/   7
  68         6 Wolański Dominik, Staniak Aleksandra             CLASSIC Warszawa                       79.5  0  85.5  0         6/   7
  61         7 Kotowicz Adrian, Wiater Natalia                  TAKT Chełm                             58.5  0  63.5  0         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  61 7737574 7.0 7737677 7.0 7737677 7.0 7736675 7.0 5116477 5.0 7116377 7.0 6236377 7.0 5534377 4.0   51.0    7
  62 1422432 2.0 1523332 2.0 2524221 2.0 1523222 2.0 4624561 4.0 4635663 4.0 4745665 6.0 4746765 7.0   29.0    3
  63 5213111 1.0 4212111 1.0 4312112 1.0 3312111 1.0 1331116 1.0 1422114 1.0 1311222 1.0 3313112 1.0    8.0    1
  64 3644323 3.0 3645423 3.0 3645336 4.0 5645336 4.0 7452225 3.0 5343225 3.0 5422111 2.0 7422241 2.0   24.0    2
  65 2576245 4.0 2474256 4.0 1273465 3.0 2274454 3.0 2767353 6.0 3757456 6.0 2657456 4.0 1257656 5.0   35.0    5
  66 4155767 5.0 5156744 5.0 5156744 6.0 4157747 6.0 3245632 2.0 2261531 2.0 3163533 3.0 2161433 3.0   32.0    4
  68 6361656 6.0 6361565 6.0 6461553 5.0 6461563 5.0 6573744 7.0 6574742 5.0 7574744 5.0 6675524 6.0   45.0    6
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada                       Kraków               
A       Sakowski                  Waldemar                  Warszawa             
B       Byszewski                 Krzysztof                 Białystok            
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Gomułka                   Ewa                       Warszawa             
E       Maciejczuk                Jacek                     Białystok            
F       de Pourbaix               Paweł                     Warszawa             
G       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Politowski                Marcin                    Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  75         1 Piszczek Maksymilian, Szlendak Hanna             DUET Warszawa                         146.0  2 171.0  3         1/   6
  74         2 Karczewski Maciej, Witkowska Joanna              DUET Warszawa                         182.5  4 201.5  5         2/   6
  71         3 Kosmalski Tomasz, Sękowska Joanna                AKADEMIA TAŃCA Warszawa                43.0  1  56.0  2         3/   6
  72         4 Maciejewski Michał, Koptas Marta                 ESKULAP Łódź                          198.3  6 205.3  6         4/   6
  77         5 Smarżewski Karol, Smarżewska Paulina             BATUCADA Suchowola                     51.0  1  57.0  1         5/   6
  76         6 Gołębiewski Maciej, Kazberuk Dominika            KADRYL Białystok                      110.0  3 115.0  3         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  71 2453554 5.0 1463553 4.0 2363332 2.0 2263462 3.0 2263353 3.0   17.0    3
  72 3124225 2.0 4124424 3.0 4124524 4.0 4115616 5.0 3115414 4.0   18.0    4
  74 4341433 3.0 3331231 2.0 3431261 3.0 3431231 2.0 4432231 2.0   12.0    2
                                  R                              
  75 1612111 1.0 2612112 1.0 1612113 1.0 1522123 1.0 1621122 1.0    5.0    1
                  R           R                                  
  76 6566666 6.0 6556646 6.0 6556656 6.0 6656545 6.0 6556645 6.0   30.0    6
          R                                                      
  77 5235342 4.0 5245365 5.0 5245445 5.0 5344354 4.0 5344566 5.0   23.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada                       Kraków               
A       Sakowski                  Waldemar                  Warszawa             
B       Byszewski                 Krzysztof                 Białystok            
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Gomułka                   Ewa                       Warszawa             
E       Maciejczuk                Jacek                     Białystok            
F       de Pourbaix               Paweł                     Warszawa             
G       Wantuch                   Ada                       Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Politowski                Marcin                    Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  74         1 Karczewski Maciej, Witkowska Joanna              DUET Warszawa                         134.0  3 157.0  3         1/   4
  77         2 Smarżewski Karol, Smarżewska Paulina             BATUCADA Suchowola                     55.0  0  72.0  0         2/   4
  71         3 Kosmalski Tomasz, Sękowska Joanna                AKADEMIA TAŃCA Warszawa                68.0  3  79.0  3         3/   4
  76         4 Gołębiewski Maciej, Kazberuk Dominika            KADRYL Białystok                       70.0  1  75.0  1         4/   4
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  71 2232314 3.0 2222333 3.0 3333343 3.0 2333333 3.0 2233332 3.0   15.0    3
  74 1311132 1.0 1311111 1.0 1211112 1.0 1211121 1.0 1322111 1.0    5.0    1
  76 3444443 4.0 3444444 4.0 4444434 4.0 4444444 4.0 4444444 4.0   20.0    4
  77 4123221 2.0 4133222 2.0 2122221 2.0 3122212 2.0 3111223 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada                       Kraków               
A       Sakowski                  Waldemar                  Warszawa             
B       Byszewski                 Krzysztof                 Białystok            
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Wantuch                   Ada                       Kraków               
E       Maciejczuk                Jacek                     Białystok            
F       de Pourbaix               Paweł                     Warszawa             
G       Piasecki                  Henryk                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Politowski                Marcin                    Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  84         1 Bajera Mikołaj, Caban Dominika                   CLASSIC Warszawa                       62.5  0  84.5  0         1/   3
  82         2 Królak Sergiusz, Sękowska Urszula                MAKO Sulejówek                        157.0  0 173.0  0         2/   3
  83         3 Turkiewicz Rafał, Nowak Zuzanna                  CLASSIC Warszawa                       35.5  0  45.5  0         3/   3
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  82 3112112 1.0 3212212 2.0 3212212 2.0 3213212 2.0 3212212 2.0    9.0    2
  83 2333333 3.0 2333333 3.0 2333333 3.0 2332333 3.0 2133323 3.0   15.0    3
  84 1221221 2.0 1121121 1.0 1121121 1.0 1121121 1.0 1321131 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada                       Kraków               
A       Sakowski                  Waldemar                  Warszawa             
B       Byszewski                 Krzysztof                 Białystok            
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
E       Maciejczuk                Jacek                     Białystok            
F       de Pourbaix               Paweł                     Warszawa             
G       Piasecki                  Henryk                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Politowski                Marcin                    Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  84         1 Bajera Mikołaj, Caban Dominika                   CLASSIC Warszawa                       54.0  0  75.0  0         1/   2
  83         2 Turkiewicz Rafał, Nowak Zuzanna                  CLASSIC Warszawa                       40.5  0  55.5  0         2/   2
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  83 1212221 2.0 1212221 2.0 2112222 2.0 2222211 2.0 2222221 2.0   10.0    2
  84 2121112 1.0 2121112 1.0 1221111 1.0 1111122 1.0 1111112 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada                       Kraków               
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
B       Byszewski                 Krzysztof                 Białystok            
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Gomułka                   Ewa                       Warszawa             
E       Maciejczuk                Jacek                     Białystok            
F       de Pourbaix               Paweł                     Warszawa             
G       Piasecki                  Henryk                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Politowski                Marcin                    Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 105         1 Drozd Robert, Miszkurka Agnieszka                CENTRUM TAŃCA Lublin                  241.0  1 283.0  2         1/  23
 116         2 Mazurek Wojciech, Kowal Magdalena                KICK Kielce                           246.0  4 282.0  5         2/  23
 123         3 Kosior Jakub, Pierzchalska Maria                 ALFA Radom                            333.0  3 363.0  4         3/  23
 114         4 Koper Adam, Ghaley Ewa                           START Płońsk                          155.0  3 179.0  3         4/  23
 126         5 Wiak Józef, Rzeźnicka Beata                      CLASSIC Warszawa                       39.0  0  62.0  0         5/  23
 125         6 Orzeszek Piotr, Włodarczyk Katarzyna             PASJONAT Sochaczew                     56.0  0  78.0  0         6/  23
 109       7-8 Kołodziejczyk Daniel, Lipińska Maria             STYL Warszawa                          22.0  0  42.0  0       7-8/  23
 128       7-8 Koniarczyk Piotr, Rozenkiewicz Sonia             STYL Radom                            466.0  4 486.0  4       7-8/  23
 110         9 Prokopowicz Patryk, Zagata Izabela               ROCKSTEP Radom                         14.3  0  33.3  0         9/  23
 111     10-11 Gołębiewski Łukasz, Nowicka Katarzyna            TWIST Białystok                        54.0  3  71.0  3     10-11/  23
 118     10-11 Wojtaszek Rafał, Kubiak Aleksandra               PASJONAT Sochaczew                     98.0  2 115.0  2     10-11/  23
 120        12 Rustecki Łukasz, Kondej Joanna                   AKCENT Warszawa                       288.0  2 304.0  2        12/  23
 103        13 Staszak Bartosz, Pogoda Magdalena                CENTRUM TAŃCA Lublin                    9.0  0  24.0  0        13/  23
 106        14 Cacko Łukasz, Kłopotowska Magda                  CORTE Warszawa                         84.8  1  98.8  1        14/  23
 101     15-16 Barszcz Piotr, Brągiel Martyna                   FEELING Warszawa                       22.0  0  34.0  0     15-16/  23
 121     15-16 Dzingielewski Dariusz, Kwiatek Małgorzata        CONTRA Gdańsk                         130.0  0 142.0  0     15-16/  23
 119        17 Krysiak Mateusz, Ciura Lidia                     PASJONAT Sochaczew                      5.0  0  16.0  0        17/  23
 104        18 Głodkowski Marek, Trittner Weronika              AKADEMIA TAŃCA Warszawa                 0.0  0  10.0  0        18/  23
 122        19 Łyżwa Maciej, Zajkowska Karolina                 TWIST Białystok                        31.5  0  40.5  0        19/  23
 124        20 Grabowski Kamil, Janowicz Agnieszka              AKCENT Warszawa                         0.0  0   8.0  0        20/  23
 127        21 Bąk Michał, Siwek Aleksandra                     DANCE IMPERIUM Pruszków                49.0  0  56.0  0        21/  23
 129        22 Smółka Łukasz, Bilińska Patrycja                 START Płońsk                           35.0  1  41.0  1        22/  23
 108        23 Drozd Karol, Kurdziel Angelika                   CENTRUM TAŃCA Lublin                  129.0  1 134.0  1        23/  23
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 101   X      1   X      1  XX      2 X X      2   XXXXX  5   X XXX  4 XXX X X  5 XXX X X  5    25          
 103 X X XXX  5 XXXX     4 X        1    XX X  3  XX   X  3 X   XX   3  XXX XX  5  XXXXX   5    29          
 104   XX  X  3    XX    2      XX  2     X    1 XXX  X   4  X X X   3 XXX  X   4    XXX   3    22          
 105  XX XXX  5 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 X XXXXX  6    51         1
 106    XX    2 X        1  X XXXX  5 X    XX  3 XX XXX   5  XX   X  3  XX XXX  5   XX XX  4    28          
 108          0          0          0          0          0          0          0          0     0          
 110  X   XX  3 XX X XX  5    X X   2  XXXXXX  6 X   X    2 XXXXX    5   XXXX   4 XX XX    4    31     10-11
 111   XXXX   4   XXX X  4 X XXX    4 XXXXX X  6 X X      2   X X    2 X  XX    3 XXXXX    5    30        12
 114 XX  XXX  5  XXXXXX  6 XXX XXX  6  XX XXX  5 X X XXX  5 X X  XX  4 X X XXX  5  XX  XX  4    40         5
 116 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXX X  5 XXXXXX   6 XXXXXX   6 X XXX    4 XX XXX   5 X  XX    3    43       3-4
 118 XXXX X   5 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XX X XX  5  X XX X  4 XX XXr   4 XX XXX   5 XXXXXXX  7    43       3-4
 119    XXX   3   X      1 XX XXX   5 X  X     2    X  X  2 XXXXX X  6   X      1  X X  X  3    23          
 120 XX XXX   5 XXX XX   5    XX X  3  XX      2  XX  X   3   X XXX  4 XXX  XX  5 XXX  X   4    31     10-11
 122       X  1          0 XX       2    X     1 XX  X X  4  XXX XX  5  XX   X  3 XXX  XX  5    21          
 123 X   X X  3 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7     XXX  3  X XX X  4 XX XXXX  6    44         2
 124 XXXX     4     X X  2  XX   X  3          0 XX X     3 XX X     3  X       1          0    16          
 125 XX X     3 XXXXXXX  7 XXX  X   4 XXXX XX  6  XXX XX  5    X     1  XXX  X  4   XX XX  4    34         9
 126 XXXXXX   6 XXXX X   5 X XXXX   5 XXXXXX   6 XXX XX   5  X   XX  3 X XXXX   5 X X XX   4    39       6-7
 127   XXXXX  5          0   X X X  3     X    1     X    1 X   X    2     X    1  X  X    2    15          
 128 XXX X    4 X X XXX  5 X     X  2 XX  XXX  5    X XX  3 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X XX XX  5    37         8
 129  X    X  2  X       1          0          0          0  X       1          0  X  X    2     6          
 121 X     X  2      XX  2  X X XX  4   X  XX  3 X XX  X  4 X  X XX  4 X  X XX  4 X     X  2    25          
 109 XXXX XX  6 XX XXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    XXXX  4 XXXX XX  6 X  X  X  3       X  1    39       6-7
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 105 XXX X X  5 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    51         1
 109 XXXX  X  5 X  X  X  3 X X X X  4 X   X X  3       X  1 X     X  2   X   X  2   X   X  2    22          
 110    X X   2    X     1    X     1  X X     2  XXXX    4  XXX     3 X        1 XX X X   4    18          
 111     X X  2   X      1   XXX    3   XXX    3     X    1    XX    2     X    1   XXX    3    16          
 114 XXX XXX  6   XX  X  3 XX   XX  4  X  XXX  4 X X  XX  4 X  X XX  4    X  X  2      XX  2    29         6
 116   XX XX  4 XX XXXX  6  XXX XX  5   XXXXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XX    4  X XX    3    41         2
 118  X XX    3   X      1 X  X     2          0    X     1     X    1  XXXX    4 XX XX    4    16          
 120      X   1  X  XX   3  X       1  X X     2  XX  X   3  X   X   2  X   X   2  X       1    15          
 123    XXXX  4 XXX XXX  6  X XXXX  5 XXXX XX  6  XXX X   4  XXXXX   5 X XXXX   5 X   XXX  4    39         3
 125 X XX     3     XXX  3   X  XX  3 X XXXXX  6 X  X XX  4       X  1  XXX XX  5  XXX XX  5    30         5
 126 XXX XX   5 XXXXXX   6 XXX XX   5 XXX  X   4 XX  X    3 XXX XX   5 XX  XXX  5 X X XX   4    37         4
 128 XX       2 XXX      3 X X X    3 X        1 X   X X  3 X X   X  3 X X  XX  4 X X   X  3    22          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 105 2113143 1.0 3112141 1.0 1113151 1.0 1112151 1.0 1111212 1.0 1121223 2.0 1111223 1.0 1111122 1.0    9.0    1
 114 6425632 4.0 5425433 3.0 5222443 3.0 5424543 4.0 3555535 5.0 4566444 4.0 4565335 5.0 6556334 5.0   33.0    4
 116 5631211 2.0 4631312 2.0 4531322 2.0 6631322 2.0 2422121 2.0 2412111 1.0 2322111 2.0 2422211 2.0   15.0    2
 123 4554424 3.0 6354524 5.0 3355514 4.0 2553414 3.0 4333446 3.0 5233566 5.0 5233456 3.0 3335446 3.0   29.0    3
 125 1362556 6.0 2563656 6.0 6664635 6.0 3365635 6.0 6664663 6.0 6654632 6.0 6654642 6.0 5663663 6.0   48.0    6
 126 3246365 5.0 1246265 4.0 2446266 5.0 4246266 5.0 5246354 4.0 3345355 3.0 3446564 4.0 4244555 4.0   34.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada                       Kraków               
A       Sakowski                  Waldemar                  Warszawa             
B       Byszewski                 Krzysztof                 Białystok            
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Gomułka                   Ewa                       Warszawa             
E       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
F       de Pourbaix               Paweł                     Warszawa             
G       Piasecki                  Henryk                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Politowski                Marcin                    Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 151         1 Majchrzak Jakub, Parjaszewska Dominika           STREFA TAŃCA Warszawa                 303.0  3 333.0  4         1/  11
 155         2 Połacieniec Marcin, Oliferuk Justyna             AKADEMIA TAŃCA Warszawa               168.0  2 192.0  3         2/  11
 152         3 Woźniak Sebastian, Kitrasiewicz Sylwia           DUET Warszawa                          70.0  1  88.0  2         3/  11
 142         4 Bednarczyk Dawid, Madeńska Sylwia                EMKa Legionowo                        181.0  1 193.0  1         4/  11
 140         5 Mierzejewski Piotr, Kowalewska Aneta             AKADEMIA TAŃCA Warszawa                74.0  0  85.0  0         5/  11
 157         6 Ciok Michał, Olasz Katarzyna                     SWING Łomianki                          0.0  0  10.0  0         6/  11
 156         7 Markowski Daniel, Shkliaruk Alina                SMIRNOW Warszawa                       84.0  0  93.0  0         7/  11
 144         8 Długosz Kamil, Wolska Alicja                     CENTRUM TAŃCA Lublin                  156.5  1 164.5  1         8/  11
 149         9 Przyborowski Gabriel, Romanowska Martyna         START Płońsk                           32.0  0  39.0  0         9/  11
 154        10 Malicki Piotr, Kowal Joanna                      CONTRA Warszawa                         0.0  0   6.0  0        10/  11
 143        11 Motyl Piotr, Szysiak Anna                        JELINEK Lublin                        104.5  0 109.5  0        11/  11
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 140 XXXX  X  5 XX XXXX  6 XXX X X  5  XXXX X  5 XXXX  X  5    26       4-5
 142 X XX XX  5 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XX X XX  5    29         2
 143   X   X  2   X      1          0          0      X   1     4          
 144     XXX  3    X  X  2    X  X  2   X  XX  3   X X X  3    13          
 149   X      1      X   1      X   1  X X     2     XX   2     7          
 151  X XXX   4 XX XX X  5 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    28         3
 152 XX XXX   5 XXX XX   5 X  XXXX  5 XX XXX   5 XXXXXX   6    26       4-5
 154      X   1   X  X   2   X      1   X      1          0     5          
 155 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    33         1
 156 XXX XX   5 XXX      3 XX   X   3 X   XX   3 XXX      3    17          
 157 XX XX X  5  X XX X  4  XXXX X  5 X   X X  3  XXXX X  5    22         6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 140 1551553 5.0 1652154 4.0 1452354 4.0 1552524 5.0 3633554 5.0   23.0    5
 142 6433315 3.0 6534215 5.0 6225115 1.0 6625115 6.0 5545216 6.0   21.0    4
 151 4324226 2.0 2323326 1.0 3531236 2.0 4431346 3.0 2221125 1.0    9.0    1
 152 2665141 4.0 4465431 3.0 2364421 3.0 2364231 1.0 1364631 2.0   13.0    3
 155 3212434 1.0 3211543 2.0 4613642 5.0 5113652 2.0 6412343 3.0   13.0    2
 157 5146662 6.0 5146662 6.0 5146563 6.0 3246463 4.0 4156462 4.0   26.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada                       Kraków               
A       Sakowski                  Waldemar                  Warszawa             
B       Byszewski                 Krzysztof                 Białystok            
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Gomułka                   Ewa                       Warszawa             
E       Wantuch                   Ada                       Kraków               
F       de Pourbaix               Paweł                     Warszawa             
G       Piasecki                  Henryk                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Politowski                Marcin                    Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 144         1 Długosz Kamil, Wolska Alicja                     CENTRUM TAŃCA Lublin                  326.0  3 360.0  4         1/  15
 149         2 Przyborowski Gabriel, Romanowska Martyna         START Płońsk                           55.0  1  83.0  2         2/  15
 152         3 Woźniak Sebastian, Kitrasiewicz Sylwia           DUET Warszawa                          76.0  0  98.0  1         3/  15
 157         4 Ciok Michał, Olasz Katarzyna                     SWING Łomianki                          3.0  0  19.0  0         4/  15
 153         5 Pakulski Michał, Reterska Magdalena              MKS JEDYNKA Łódź                      199.5  3 214.5  3         5/  15
 146         6 Gliński Bartosz, Kosieradzka Karolina            BRAWO Raszyn                           18.0  0  32.0  0         6/  15
 141         7 Uciński Karol, Kalinowska Katarzyna              EMKa Legionowo                        143.0  1 156.0  1         7/  15
 142         8 Bednarczyk Dawid, Madeńska Sylwia                EMKa Legionowo                        115.0  0 127.0  0         8/  15
 145         9 Przondo Marek, Przondo Monika                    PROGRESS Warszawa                     308.0  3 319.0  3         9/  15
 143        10 Motyl Piotr, Szysiak Anna                        JELINEK Lublin                        131.0  0 141.0  0        10/  15
 154        11 Malicki Piotr, Kowal Joanna                      CONTRA Warszawa                        30.0  0  39.0  0        11/  15
 148        12 Kosiński Łukasz, Janczewska Małgorzata           AKADEMIA TAŃCA Warszawa               230.0  2 238.0  2        12/  15
 147        13 Koper Wojciech, Nowalnicka Małgorzata            BRAWO Raszyn                           47.0  0  54.0  0        13/  15
 155        14 Połacieniec Marcin, Oliferuk Justyna             AKADEMIA TAŃCA Warszawa                85.0  0  91.0  0        14/  15
 140        15 Mierzejewski Piotr, Kowalewska Aneta             AKADEMIA TAŃCA Warszawa                15.0  0  20.0  0        15/  15
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 140   X      1  X       1       X  1          0      X   1     4          
 141 XXXXXXX  7 XXX X X  5 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6    30         2
 142 XXX XXX  6    XXXX  4 X XXXXX  6   X  XX  3  XXXXXX  6    25       8-9
 143 XX X  X  4 X XXXXX  6   X  XX  3 X XXXXX  6 XX X XX  5    24        10
 144 XXXX XX  6 XXXX  X  5 XXXXX X  6 XX    X  3 XXXXX X  6    26       4-7
 145    XX X  3 XXXXX X  6 XX XXXX  6 XX XXX   5 XX XX X  5    25       8-9
 146 XXX  X   4 XX  XX   4 XXXX XX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6    26       4-7
 147 X X  X   3 X    XX  3  X X XX  4  X   XX  3 X X  XX  4    17          
 148    XXXX  4  XXXXX   5    XXX   3  XXXXX   5  XXXXX   5    22          
 149 XX XXX   5 XX XXXX  6 XXX XX   5 XXXX XX  6    XXXX  4    26       4-7
 152  X XXXX  5  XXX X   4 XXXXXX   6 XX XXX   5 XXXXXX   6    26       4-7
 153 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX   XX  4 X XXXXX  6 X   XXX  4    28         3
 154  XX XX   4 X X  X   3 XXXXX    5 XXXXX X  6 XXXXX    5    23          
 155 X XXX X  5   XXXXX  5   X X    2   XXX    3   X      1    16          
 157 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    32         1
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 141 X   X X  3 XX XX    4 X XXXXX  6 XXXXX    5 X  XX X  4    22          
 142  X X X   3  XXXXX   5  X XXX   4  X  XX   3  XX XX   4    19          
 143   X      1   X  X   2          0    X XX  3  X X     2     8          
 144 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXX  XX  5 X X  XX  4 XXXX XX  6    28         1
 145  X XX X  4 X  XX    3 X  XX    3  X XX    3  X X     2    15          
 146 XXX  XX  5 XXX  XX  5  XX  XX  4 XX   XX  4 XXX XXX  6    24       2-4
 149 XX X X   4 XX X XX  5 XX XX X  5 XXX   X  4 XXX X X  5    23       5-6
 152   XXXX   4  XXXXXX  6  XXXXX   5  XXXXX   5   XXXX   4    24       2-4
 153 XXXXXXX  7     X X  2 X XX  X  4 X XXXXX  6 X  XXXX  5    24       2-4
 157 X XXX X  5 X X   X  3 XXX XXX  6 X XXX X  5 X X  XX  4    23       5-6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 144 2112132 1.0 2111312 1.0 3521362 3.0 2611452 1.0 2611552 2.0    8.0    1
 146 3366624 4.0 4366526 6.0 6666626 6.0 4566636 6.0 3465626 6.0   28.0    6
 149 1551546 6.0 1452645 4.0 1152514 1.0 1352513 2.0 1252415 1.0   14.0    2
 152 6223253 2.0 6224134 2.0 5234233 4.0 6133244 4.0 6133143 3.0   15.0    3
 153 5434315 3.0 5545253 5.0 4445145 5.0 5445125 5.0 5346234 5.0   23.0    5
 157 4645461 5.0 3633461 3.0 2313451 2.0 3224361 3.0 4524361 4.0   17.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada                       Kraków               
A       Sakowski                  Waldemar                  Warszawa             
B       Byszewski                 Krzysztof                 Białystok            
C       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
D       Gomułka                   Ewa                       Warszawa             
E       Maciejczuk                Jacek                     Białystok            
F       de Pourbaix               Paweł                     Warszawa             
G       Piasecki                  Henryk                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Politowski                Marcin                    Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 168         1 Kudaj Paweł, Węglińska Iwona                     DUET Warszawa                         317.0  7 343.0  8         1/   7
 172         2 Nowak Rafał, Smagowska Angelika                  ALFA Radom                            228.5  1 248.5  2         2/   7
 161         3 Finkielsztein Mariusz, Gerek Malina              FEELING Warszawa                      287.0  4 301.0  5         3/   7
 173         4 Olczak Damian, Piasecka Aleksandra               PROGRESS Warszawa                     176.0  0 184.0  0         4/   7
 177         5 Domański Bartłomiej, Kozłowska Katarzyna         BRAWURA Kobyłka                       216.0  3 223.0  3         5/   7
 170         6 Iwanowski Karol, Leszczyńska Dominika            AIDA Biała Podlaska                   311.0  6 317.0  6         6/   7
 162         7 Bałdyga Paweł, Juga Kaludia                      STREFA TAŃCA Warszawa                 153.0  3 158.0  3         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 161 5233343 3.0 4253344 3.0 4363224 3.0 4463244 4.0 4543334 4.0   17.0    3
 162 7646577 7.0 7636575 7.0 7735576 6.0 7634567 6.0 7735767 7.0   33.0    7
 168 1121111 1.0 1111112 1.0 1111111 1.0 1121111 1.0 1121111 1.0    5.0    1
 170 6574665 6.0 6565667 6.0 6547767 7.0 6557676 7.0 6467576 6.0   32.0    6
 172 2317222 2.0 2327231 2.0 2226332 2.0 2216432 2.0 2214222 2.0   10.0    2
 173 3462454 4.0 3472453 4.0 3472453 4.0 3372353 3.0 3372453 3.0   18.0    4
 177 4755736 5.0 5744726 5.0 5654645 5.0 5745725 5.0 5656645 5.0   25.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada                       Kraków               
A       Sakowski                  Waldemar                  Warszawa             
B       Byszewski                 Krzysztof                 Białystok            
C       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
D       Gomułka                   Ewa                       Warszawa             
E       Maciejczuk                Jacek                     Białystok            
F       de Pourbaix               Paweł                     Warszawa             
G       Piasecki                  Henryk                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Politowski                Marcin                    Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 166         1 Majchrzak Jakub, Parjaszewska Dominika           STREFA TAŃCA Warszawa                 328.5  7 353.5  8         1/   6
 175         2 Holski Maciej, Maciak Anna                       PROGRESS Warszawa                     128.5  1 147.5  2         2/   6
 164         3 Biernat Tomasz, Chlebna Marta                    PROGRESS Warszawa                     271.8  6 284.8  7         3/   6
 165         4 Czub Michał, Markiewicz Paulina                  BRAWO Raszyn                          111.0  2 118.0  2         4/   6
 171         5 Rodzoś Bartłomiej, Strzelczyk Anna               CORTE Warszawa                        163.0  3 169.0  3         5/   6
 167         6 Baranowski Michał, Kuczyńska Paulina             AKCENT Warszawa                        98.8  0 103.8  0         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 164 5621126 2.0 6611125 1.0 5621154 4.0 6531134 3.0 5541224 4.0   14.0    3
 165 3454613 5.0 4454314 4.0 4454515 5.0 2363515 4.0 2353515 3.0   21.0    4
 166 1212442 1.0 1223533 3.0 1232222 1.0 1124242 1.0 1214342 2.0    8.0    1
 167 4566565 6.0 3566666 6.0 6566666 6.0 4655666 6.0 6665666 6.0   30.0    6
 171 2345251 4.0 5345251 5.0 3345441 3.0 3446351 5.0 3436451 5.0   22.0    5
 175 6133334 3.0 2132442 2.0 2113333 2.0 5212423 2.0 4122133 1.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada                       Kraków               
A       Sakowski                  Waldemar                  Warszawa             
B       Byszewski                 Krzysztof                 Białystok            
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
E       Maciejczuk                Jacek                     Białystok            
F       de Pourbaix               Paweł                     Warszawa             
G       Piasecki                  Henryk                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Politowski                Marcin                    Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 189         1 Krencik Mikołaj, Głownia Anna                    FEELING Warszawa                      273.0  9 301.0 10         1/   9
 186         2 Minkiewicz Marcin, Górynowicz Emilia             KADRYL Białystok                       72.5  1  94.5  2         2/   9
 184         3 Bereszyński Jacek, Wiśniewska Joanna             CORTE Warszawa                        212.0  5 228.0  6         3/   9
 190         4 Rudnicki-Sipajło Dominik, Łojszczyk Adrianna     PROGRESS Warszawa                      72.0  2  82.0  2         4/   9
 185         5 Krzemiński Krystian, Czarnecka Ewelina           CONTRA Warszawa                       151.0  3 160.0  3         5/   9
 180         6 Holski Maciej, Maciak Anna                       PROGRESS Warszawa                     105.0  1 113.0  1         6/   9
 188         7 Lasota Piotr, Kubiak Monika                      AKADEMIA TAŃCA Warszawa                38.0  0  45.0  0         7/   9
 182         8 Deierling Arkadiusz, Augustyniak Sandra          AKCENT Warszawa                       193.0  5 199.0  5         8/   9
 187         9 Pakulski Michał, Reterska Magdalena              MKS JEDYNKA Łódź                       20.0  0  25.0  0         9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 180 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  X XXXX  5  X XXXX  5  X XXXX  5    28         5
 182     X X  2     X    1     X    1     X    1     X    1     6          
 184 XXX XX   5 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXX  XX  5 XXXX XX  6    29         4
 185 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXX X  6 XXX XXX  6    31         3
 186 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-2
 187          0    X     1          0          0          0     1          
 188   XX X   3 X X      2 X XXXX   5 X XXXXX  6 XXXXX    5    21          
 189 XXXX XX  6 XXX  XX  5 XXXX  X  5 XXXX X   5 X XX XX  5    26         6
 190 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 180 6563164 6.0 6256354 5.0 6632365 6.0 6445263 5.0 6656264 6.0   28.0    6
 184 4324341 4.0 4523142 3.0 4521153 3.0 4622152 2.0 4221143 2.0   14.0    3
 185 3452555 5.0 3465666 6.0 3464644 4.0 3566646 6.0 3563656 5.0   26.0    5
 186 1246236 3.0 1331235 2.0 1243236 2.0 1233325 3.0 1344335 4.0   14.0    2
 189 2615613 2.0 2612411 1.0 2115421 1.0 2111431 1.0 2115421 1.0    6.0    1
 190 5131422 1.0 5144523 4.0 5356512 5.0 5354514 4.0 5432512 3.0   17.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada                       Kraków               
A       Sakowski                  Waldemar                  Warszawa             
B       Byszewski                 Krzysztof                 Białystok            
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       Wantuch                   Ada                       Kraków               
E       Maciejczuk                Jacek                     Białystok            
F       de Pourbaix               Paweł                     Warszawa             
G       Piasecki                  Henryk                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Politowski                Marcin                    Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 185         1 Krzemiński Krystian, Czarnecka Ewelina           CONTRA Warszawa                       185.0  3 206.0  3         1/   2
 181         2 Bałdyga Paweł, Juga Kaludia                      STREFA TAŃCA Warszawa                  14.0  0  29.0  0         2/   2
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 181 1221222 2.0 2221222 2.0 2121112 1.0 2121112 1.0 2222222 2.0    8.0    2
 185 2112111 1.0 1112111 1.0 1212221 2.0 1212221 2.0 1111111 1.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek