XX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA KROTOSZYNA


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów
Protokół przeklasyfikowania

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
XX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA KROTOSZYNA

Krotoszyn, 28.03.2009
Organizator: Krotoszyński Ośrodek Kultury
Prowadzenie: Janusz Wielgosz
Muzyka: Paulina Wielgosz
Obsługa medyczna: Marta Karwik, Marlena Szpoper
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
8-9, E, Kombinacja 6T
10-11, E, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
12-13, D, Kombinacja 8T
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Kombinacja 8T
14-15, C, Latin
14-15, C, Standard
14-15, B, Latin
14-15, B, Standard
Pow. 15, D, Kombinacja 8T
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, A, Latin
Pow. 15, A, Standard
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKTAN Wrocław                1
   2 AMOK Leszno                  1
   3 AS-SPORT Kraków              1
   4 ATHINA Oława                 3
   5 C.T. WYPYCH Kalisz           2
   6 CALIPSO Żary                 1
   7 DANCE CENTER Poznań          2
   8 DESPERADO Gostyń             2
   9 DREAM Poznań                 4
  10 DZIUPLA Poznań               3
  11 ESKULAP Łódź                 4
  12 FAN DANCE Międzyrzecz        2
  13 FILEMON Szamotuły            3
  14 FINEZJA Poznań               3
  15 FLAMENCO Siemianowice        1
  16 FRASZKA Kamienna Góra        1
  17 FRYDRYCH Akad.Tań.Karpacz    2
  18 IMPULS Chorzów               1
  19 JANTAR Świnoujście           1
  20 KOBYLIŃSCY Milicz            1
  21 KTS JANTAR Świnoujście       2
  22 KTT RÓŻA Olesno              1
  23 OLIMP Wrocław                6
  24 PASJA Poznań                 2
  25 PM Lubin                     5
  26 PRESTIGE Goleniów            6
  27 RAPSODIA Gorzów Wlkp.        1
  28 RETRO Kępno                  4
  29 SHOW DANCE Krotoszyn         7
  30 SMIRNOW Warszawa             1
  31 SMS TANGO Łódź               3
  32 ST NOVOMEX Opole             2
  33 ST SZAFIR Olesno             1
  34 ST. KREACJI TAŃCA Bydgosz    2
  35 STEP UP Głogów               2
  36 TEMPO Wrocław                2
--------------------------------------
Na początek

Protokół przeklasyfikowania
----------------------------------------------
1. Nazwa turnieju:
   XX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA KROTOSZYNA
   
2. Miejsce i data rozgrywania turnieju:
   Krotoszyn, 28.03.2009
3. Nadano nowe klasy tańca następującym parom:
----------------------------------------------------------------------------------------------
Nr   Nazwisko i imię                                    Klub                      Kraj
----------------------------------------------------------------------------------------------
Para kategorii i klasy: 12-13 E w stylu: Kombinacja 8T
  34 Nowakowski Dominik, Bilińska Michalina             IMPULS Chorzów                            
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: 14-15 B w stylu: Latin
  16 Gołkowski Filip, Małecka Aleksandra                PM Lubin                                  
Otrzymuje klasę: A w stylu: Latin
Para kategorii i klasy: Pow. 15 D w stylu: Kombinacja 8T
  32 Rubelt Denis, Malisz Justyna                       KTT RÓŻA Olesno                           
Otrzymuje klasę: C w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: Pow. 15 B w stylu: Standard
  62 Kowalczyk Wadim, Zięta Wiktoria                    FINEZJA Poznań                            
Otrzymuje klasę: A w stylu: Standard
----------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz                  Poznań               
A       Jelińska                  Aleksandra                Poznań               
B       Ciok                      Iwona                     Łomianki             
C       Jawor                     Barbara                   Poznań               
D       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
E       Cisek                     Krzysztof                 Łódź                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  10         1 Parzybót Daniel, Holka Katarzyna                 RETRO Kępno                            58.0  1  80.0  1         1/   3
  11         2 Niedośpiał Marcin, Zawada Aleksandra             DREAM Poznań                            0.0  0  16.0  0         2/   3
  12         3 Rojek Szymon, Litorowicz Sara                    ATHINA Oława                            0.0  0  10.0  0         3/   3
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         S         CH        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  10 13111 1.0 12111 1.0 12112 1.0 21111 1.0 11111 1.0 11113 1.0    6.0    1
  11 31232 2.0 21222 2.0 21221 2.0 12323 2.0 22223 2.0 22221 2.0   12.0    2
  12 22323 3.0 33333 3.0 33333 3.0 33232 3.0 33332 3.0 33332 3.0   18.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               
A       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               
B       Ciok                      Iwona           II        Łomianki             
C       Jawor                     Barbara         I         Poznań               
D       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
E       Cisek                     Krzysztof       II        Łódź                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr           I         Warszawa             
2       Ćwiek                     Ewa             II        Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  20         1 Wójcik Mariusz, Zalesińska Wronika               RETRO Kępno                             9.0  0  30.0  0         1/   2
  21         2 Hoja Marcin, Jeziorna Agata                      RETRO Kępno                            14.0  0  29.0  0         2/   2
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         S         CH        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  20 22222 2.0 11111 1.0 11121 1.0 11211 1.0 11112 1.0 12222 2.0    8.0    1
  21 11111 1.0 22222 2.0 22212 2.0 22122 2.0 22221 2.0 21111 1.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz                  Poznań               
A       Jelińska                  Aleksandra                Poznań               
B       Ciok                      Iwona                     Łomianki             
C       Jawor                     Barbara                   Poznań               
D       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
E       Cisek                     Krzysztof                 Łódź                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  31         1 Pernak Michał, Musielińska Marcelina             SHOW DANCE Krotoszyn                    0.0  0  24.0  1         1/   5
  35         2 Knychała Przemysław, Żegalski Alicja             DZIUPLA Poznań                        179.0  1 197.0  2         2/   5
  34         3 Nowakowski Dominik, Bilińska Michalina           IMPULS Chorzów                        172.0  2 184.0  3         3/   5
  30         4 Fabiszak Damian, Owczarz Aleksandra              SHOW DANCE Krotoszyn                    0.0  0   6.0  0         4/   5
  32         5 Kruszelnicki Marcin, Ochnio Zuzanna              RETRO Kępno                            26.0  0  31.0  0         5/   5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  30 34424 4.0 34424 4.0 32525 3.0 35535 5.0 31434 4.0 33524 4.0 43424 4.0 31534 4.0   32.0    4
  31 11131 1.0 21231 1.0 21211 1.0 11111 1.0 14121 1.0 15231 2.0 31141 1.0 43221 2.0   10.0    1
  32 55555 5.0 55545 5.0 55454 5.0 54454 4.0 55345 5.0 54455 5.0 55555 5.0 55455 5.0   39.0    5
  34 42313 3.0 43313 3.0 44333 4.0 43322 3.0 43512 3.0 41112 1.0 12313 2.0 24313 3.0   22.0    3
  35 23242 2.0 12152 2.0 13142 2.0 22243 2.0 22253 2.0 22343 3.0 24232 3.0 12142 1.0   17.0    2
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz                  Poznań               
A       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                
B       Ciok                      Iwona                     Łomianki             
C       Jawor                     Barbara                   Poznań               
D       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
E       Cisek                     Krzysztof                 Łódź                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  44         1 Kozów Dawid, Kozów Karolina                      OLIMP Wrocław                          98.0  4 122.0  5         1/   5
  45         2 Lipecki Mateusz, Dankiewicz Agata                OLIMP Wrocław                          61.0  2  79.0  3         2/   5
  41         3 Wojciechowski Kuba, Kamińska Karolina            JANTAR Świnoujście                    119.0  4 131.0  5         3/   5
  42         4 Karpiński Marcin, Meusing Anna                   ST SZAFIR Olesno                      199.0  2 205.0  2         4/   5
  46         5 Binkowski Damian, Urbańska Ewa                   SMS TANGO Łódź                         55.0  0  60.0  0         5/   5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  41 55155 5.0 54134 4.0 25144 4.0 45245 4.5 53314 3.0 32124 2.0 33124 3.0 24234 3.0   28.5    3
  42 23534 3.0 23425 3.0 33425 3.0 53534 4.5 14245 4.0 14415 5.0 14555 5.0 12445 4.0   31.5    4
  44 11212 1.0 31312 2.0 11212 1.0 11311 1.0 21431 1.0 21541 1.0 21441 1.0 41351 2.0   10.0    1
  45 32321 2.0 12241 1.0 42331 2.0 22123 2.0 32152 2.0 45233 3.0 52213 2.0 33112 1.0   15.0    2
  46 44443 4.0 45553 5.0 54553 5.0 34452 3.0 45523 5.0 53352 4.0 45332 4.0 55523 5.0   35.0    5
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz                  Poznań               
A       Jelińska                  Aleksandra                Poznań               
B       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                
C       Jawor                     Barbara                   Poznań               
D       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
E       Cisek                     Krzysztof                 Łódź                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  54         1 Zimiński Jakub, Barczyńska Kamila                DANCE CENTER Poznań                    20.0  0  43.0  0         1/   4
  52         2 Grzesiak Marek, Bak Patrycja                     RAPSODIA Gorzów Wlkp.                 164.0  2 181.0  2         2/   4
  50         3 Tril Andrzej, Waroczyk Judyta                    SHOW DANCE Krotoszyn                   10.0  0  21.0  0         3/   4
  53         4 Kaczmarek Adrian, Cymanek Paula                  KOBYLIŃSCY Milicz                      14.0  0  19.0  0         4/   4
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  50 34441 4.0 34331 3.0 33331 3.0 23331 3.0 13412 2.0 13333 3.0 33433 3.0 23332 3.0   24.0    3
  52 22122 2.0 22223 2.0 11122 1.0 32123 2.0 32133 3.0 32122 2.0 22122 2.0 32223 2.0   16.0    2
  53 43334 3.0 43444 4.0 44444 4.0 44444 4.0 44344 4.0 44444 4.0 44344 4.0 44444 4.0   31.0    4
  54 11213 1.0 11112 1.0 22213 2.0 11212 1.0 21221 1.0 21211 1.0 11211 1.0 11111 1.0    9.0    1
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz                  Poznań               
A       Jelińska                  Aleksandra                Poznań               
B       Ciok                      Iwona                     Łomianki             
C       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                
D       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
E       Cisek                     Krzysztof                 Łódź                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  61         1 Kruk Kamil, Przywara Sara                        FLAMENCO Siemianowice                  83.0  2 109.0  3         1/   7
  65         2 Danielewicz Mikołaj, Rożek Anna                  DREAM Poznań                          114.0  3 134.0  4         2/   7
  64         3 Michalak Patryk, Waliszak Julia                  DREAM Poznań                          103.0  0 117.0  1         3/   7
  66         4 Gurgul Michał, Homoncik Katarzyna                FRASZKA Kamienna Góra                  77.0  3  85.0  3         4/   7
  62         5 Przedwojski Maksymilian, Lipigórska Angelika     DREAM Poznań                          168.0  2 175.0  2         5/   7
  63         6 Maciołka Jan, Czerwińska Olga                    DZIUPLA Poznań                         73.0  0  79.0  0         6/   7
  60         7 Cichowski Patryk, Grzelaczyk Nikola              AKTAN Wrocław                         135.0  4 140.0  4         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  60 36746 7.0 34626 5.0 64614 5.0 53623 4.0 65635 5.0 67745 7.0 57634 7.0 47775 7.0   47.0    7
  61 21111 1.0 11111 1.0 11121 1.0 11111 1.0 13126 2.0 15124 1.0 12176 1.0 15444 4.0   12.0    1
  62 75564 6.0 76754 6.0 76766 7.0 76775 7.0 74711 4.0 73611 3.0 75711 6.0 74322 3.0   42.0    5
  63 44637 4.0 65577 7.0 45577 6.0 35456 6.0 47377 7.0 44366 5.0 44367 4.0 53666 6.0   45.0    6
  64 62322 2.0 43442 4.0 52352 3.0 62362 2.0 31443 3.0 22453 4.0 63423 3.0 22211 1.0   22.0    3
  65 53453 3.0 52363 3.0 33435 4.0 44544 5.0 22252 1.0 31272 2.0 31242 2.0 61133 2.0   22.0    2
  66 17275 5.0 27235 2.0 27243 2.0 27237 3.0 56564 6.0 56537 6.0 26555 5.0 36557 5.0   34.0    4
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz                  Poznań               
A       Kałmuczak                 Grzegorz                  Poznań               
B       Jelińska                  Aleksandra                Poznań               
C       Ciok                      Iwona                     Łomianki             
D       Jawor                     Barbara                   Poznań               
E       Łukomski                  Andrzej                   Radom                
F       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
G       Cisek                     Krzysztof                 Łódź                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   2         1 Mańkowski Ziemowit, Tuszyńska Anna               SHOW DANCE Krotoszyn                   81.0  1 103.0  1         1/   3
   5         2 Bienioszek Tomasz, Rynka Magdalena               PRESTIGE Goleniów                      32.0  2  48.0  2         2/   3
   3         3 Bil Jakub, Migała Klaudia                        SMS TANGO Łódź                          5.0  0  15.0  0         3/   3
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   2 1112113 1.0 2112113 1.0 2113123 1.5 2113112 1.0 1113113 1.0    5.5    1
   3 3321232 2.5 3221322 2.0 3232312 3.0 3232333 3.0 3332322 3.0   13.5    3
   5 2233321 2.5 1333231 3.0 1321231 1.5 1321221 2.0 2221231 2.0   11.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz                  Poznań               
A       Kałmuczak                 Grzegorz                  Poznań               
B       Jelińska                  Aleksandra                Poznań               
C       Ciok                      Iwona                     Łomianki             
D       Jawor                     Barbara                   Poznań               
E       Łukomski                  Andrzej                   Radom                
F       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
G       Cisek                     Krzysztof                 Łódź                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   2         1 Mańkowski Ziemowit, Tuszyńska Anna               SHOW DANCE Krotoszyn                   27.0  1  51.0  2         1/   5
   6         2 Lipicki Rafał, Kulawinek Agnieszka               C.T. WYPYCH Kalisz                    153.0  3 171.0  4         2/   5
   4         3 Steć Sebastian, Pelec Maja                       CALIPSO Żary                           36.0  0  48.0  1         3/   5
   3         4 Bil Jakub, Migała Klaudia                        SMS TANGO Łódź                          0.0  0   6.0  0         4/   5
   5         5 Bienioszek Tomasz, Rynka Magdalena               PRESTIGE Goleniów                      12.0  0  17.0  0         5/   5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   2 2114221 1.0 3114321 2.0 2111211 1.0 2112211 1.0 1111111 1.0    6.0    1
   3 4523433 4.0 5335434 4.0 4535553 5.0 4535544 4.0 5435545 5.0   22.0    4
   4 1341142 2.0 1442142 3.0 1344134 3.0 1244133 3.0 2543233 3.0   14.0    3
   5 5455555 5.0 4553555 5.0 5452345 4.0 5353455 5.0 3354454 4.0   23.0    5
   6 3232314 3.0 2221213 1.0 3223422 2.0 3421322 2.0 4222322 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               
A       Kałmuczak                 Grzegorz        I         Poznań               
B       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               
C       Ciok                      Iwona           II        Łomianki             
D       Jawor                     Barbara         I         Poznań               
E       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                
F       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
G       Cisek                     Krzysztof       II        Łódź                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr           I         Warszawa             
2       Ćwiek                     Ewa             II        Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  18         1 Łaskarzewski Marcin, Rapińczyk Kaja              KTS JANTAR Świnoujście                156.0  2 180.0  3         1/   5
  19         2 Makowski Damian, Gaweł Dajana                    TEMPO Wrocław                         127.0  4 145.0  5         2/   5
  16         3 Gołkowski Filip, Małecka Aleksandra              PM Lubin                              214.0  7 226.0  8         3/   5
  23         4 Bołtromiuk Patryk, Chruścińska Aleksandra        ESKULAP Łódź                          132.6  0 138.6  0         4/   5
  21         5 Kaczyński Adam, Mittelstadt Patrycja             FRYDRYCH Akad.Tań.Karpacz               6.0  0  11.0  0         5/   5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  16 4413314 3.0 4315224 3.0 4413214 3.0 4313112 2.0 4113112 1.0   12.0    3
  18 1131123 1.0 2231113 1.0 1221131 1.0 2131323 3.0 1331345 3.0    9.0    1
  19 3222231 2.0 1123341 2.0 3132323 2.0 3222241 1.0 2222231 2.0    9.0    2
  21 5554555 5.0 5452555 5.0 5554555 5.0 5555455 5.0 5555554 5.0   25.0    5
  23 2345442 4.0 3544432 4.0 2345442 4.0 1444534 4.0 3444423 4.0   20.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz                  Poznań               
A       Kałmuczak                 Grzegorz                  Poznań               
B       Jelińska                  Aleksandra                Poznań               
C       Ciok                      Iwona                     Łomianki             
D       Jawor                     Barbara                   Poznań               
E       Łukomski                  Andrzej                   Radom                
F       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
G       Cisek                     Krzysztof                 Łódź                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  18         1 Łaskarzewski Marcin, Rapińczyk Kaja              KTS JANTAR Świnoujście                240.0  4 263.0  4         1/   4
  19         2 Makowski Damian, Gaweł Dajana                    TEMPO Wrocław                          53.0  2  70.0  2         2/   4
  16         3 Gołkowski Filip, Małecka Aleksandra              PM Lubin                              156.0  4 167.0  4         3/   4
  21         4 Kaczyński Adam, Mittelstadt Patrycja             FRYDRYCH Akad.Tań.Karpacz              54.0  0  59.0  0         4/   4
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  16 3432232 3.0 2231432 2.0 2331332 3.0 2433242 3.0 3321242 2.0   13.0    3
  18 1321111 1.0 1113111 1.0 1422111 1.0 1121111 1.0 1212121 1.0    5.0    1
  19 2213323 2.0 3422223 3.0 3213223 2.0 3312323 2.0 2133313 3.0   12.0    2
  21 4144444 4.0 4344344 4.0 4144444 4.0 4244434 4.0 4444434 4.0   20.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz                  Poznań               
A       Jelińska                  Aleksandra                Poznań               
B       Ciok                      Iwona                     Łomianki             
C       Jawor                     Barbara                   Poznań               
D       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
E       Cisek                     Krzysztof                 Łódź                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  32         1 Rubelt Denis, Malisz Justyna                     KTT RÓŻA Olesno                       356.0  4 380.0  5         1/   5
  34         2 Walczewski Marcin, Malak Marta                   DESPERADO Gostyń                       40.0  0  58.0  1         2/   5
  35         3 Korowajski Patryk, Korowajska Weronika           DANCE CENTER Poznań                    39.0  0  51.0  1         3/   5
  31         4 Wolny Patryk, Wejman Anna                        DESPERADO Gostyń                       29.0  0  35.0  0         4/   5
  33         5 Miler Marcin, Norek Marta                        AMOK Leszno                            31.3  0  36.3  0         5/   5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  31 34525 4.0 13435 4.0 24444 4.0 24545 4.0 14425 5.0 13515 2.0 14115 1.0 14535 4.0   28.0    4
       R                                                                     R       
  32 11413 1.0 42124 2.0 42113 2.0 12113 1.0 35512 3.0 35431 3.0 33231 3.0 32111 1.0   16.0    1
  33 55254 5.0 55553 5.0 55555 5.0 55454 5.0 52141 1.0 54353 5.0 55553 5.0 55453 5.0   36.0    5
  34 43142 3.0 24342 3.0 33332 3.0 43231 3.0 21234 2.0 21122 1.0 21322 2.0 21322 2.0   19.0    2
  35 22331 2.0 31211 1.0 11221 1.0 31322 2.0 43353 4.0 42244 4.0 42444 4.0 43244 3.0   21.0    3
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz                  Poznań               
A       Kałmuczak                 Grzegorz                  Poznań               
B       Jelińska                  Aleksandra                Poznań               
C       Ciok                      Iwona                     Łomianki             
D       Jawor                     Barbara                   Poznań               
E       Łukomski                  Andrzej                   Radom                
F       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
G       Cisek                     Krzysztof                 Łódź                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  43         1 Lemańczyk Norman, Stranc Lucyna                  ST. KREACJI TAŃCA Bydgosz              28.5  1  56.5  2         1/   9
  42         2 Nortinow Adam, Kopystecka Julia                  PASJA Poznań                          144.0  0 166.0  1         2/   9
  41         3 Keller Mateusz, Szkudłapska Jagoda               SHOW DANCE Krotoszyn                   95.0  0 111.0  1         3/   9
  48         4 Duliński Artur, Drożdż Patrycja                  AS-SPORT Kraków                       255.3  4 265.3  4         4/   9
  49         5 Nabzdyk Krzysztof, Zielińska Helena              OLIMP Wrocław                          55.0  1  64.0  1         5/   9
  45         6 Bąkowski Mateusz, Tomczak Magdalena              PASJA Poznań                          245.0  3 253.0  3         6/   9
  44         7 Jarzyna Michał, Walancik Ewa                     PRESTIGE Goleniów                     225.0  1 232.0  1         7/   9
  46         8 Barszczak Maciej, Barszczak Anna                 FAN DANCE Międzyrzecz                  46.0  0  52.0  0         8/   9
  50         9 Juszczak Łukasz, Gosztyła Agata                  ATHINA Oława                           25.0  0  30.0  0         9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  41 XXXrX    4 XXXrXXX  6 XXX X X  5 XXXXX X  6 XX XX X  5    26         4
  42 X  XXXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXrXXX  6    32         2
  43 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
  44 XXXX  X  5 X XXX    4 XX XX    4  XX XXX  5    XXX   3    21          
  45 XX XXXX  6 XX  XXX  5 X  X XX  4 X  rXXX  4 XXX   X  4    23         5
  46   X  X   2   XX XX  4   XXXXX  5 X XXX X  5  XXX     3    19          
  48  XXXXXX  6  X X     2 XXX      3 XX X X   4 XXXXXXX  7    22         6
  49  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXX X   4 X XXXXX  6    28         3
  50 X    X   2 X        1      X   1          0      X   1     5          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  41 2336663 3.0 2246464 4.0 3455423 4.0 2354313 2.0 2155353 3.0   16.0    3
        R                                                        
  42 4613224 2.0 6432223 2.0 5622134 3.0 6622634 4.0 4622124 2.0   13.0    2
  43 1141112 1.0 1121111 1.0 1141211 1.0 1141121 1.0 1241231 1.0    5.0    1
  45 5465535 6.0 3565536 6.0 6363546 6.0 3466445 5.0 6463416 5.0   28.0    6
                                            R                    
  48 3252446 4.0 5653355 5.0 2214355 2.0 5233266 3.0 3336565 6.0   20.0    4
  49 6524351 5.0 4314642 3.0 4536662 5.0 4515552 6.0 5514642 4.0   23.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz                  Poznań               
A       Kałmuczak                 Grzegorz                  Poznań               
B       Jelińska                  Aleksandra                Poznań               
C       Ciok                      Iwona                     Łomianki             
D       Jawor                     Barbara                   Poznań               
E       Łukomski                  Andrzej                   Radom                
F       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
G       Cisek                     Krzysztof                 Łódź                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  41         1 Keller Mateusz, Szkudłapska Jagoda               SHOW DANCE Krotoszyn                  127.0  2 152.0  3         1/   6
  43         2 Lemańczyk Norman, Stranc Lucyna                  ST. KREACJI TAŃCA Bydgosz              21.5  1  40.5  2         2/   6
  49         3 Nabzdyk Krzysztof, Zielińska Helena              OLIMP Wrocław                          65.0  1  78.0  2         3/   6
  44         4 Jarzyna Michał, Walancik Ewa                     PRESTIGE Goleniów                     221.0  1 228.0  1         4/   6
  46         5 Barszczak Maciej, Barszczak Anna                 FAN DANCE Międzyrzecz                  32.0  0  38.0  0         5/   6
  50         6 Juszczak Łukasz, Gosztyła Agata                  ATHINA Oława                           47.0  0  52.0  0         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  41 1121121 1.0 1111111 1.0 1112111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
  43 3212212 2.0 4223323 2.0 2234663 4.0 3223552 2.0 3222232 2.0   12.0    2
  44 4444354 4.0 3355256 5.0 4351335 3.0 4342245 4.0 4443454 4.0   20.0    4
  46 5355465 5.0 6444664 4.0 5445444 5.0 5554664 5.0 6554665 5.5   24.5    5
  49 2633633 3.0 2532432 3.0 3623222 2.0 2436323 3.0 2336323 3.0   14.0    3
  50 6566546 6.0 5666545 6.0 6566556 6.0 6665436 6.0 5665546 5.5   29.5    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz                  Poznań               
A       Kałmuczak                 Grzegorz                  Poznań               
B       Jelińska                  Aleksandra                Poznań               
C       Ciok                      Iwona                     Łomianki             
D       Jawor                     Barbara                   Poznań               
E       Łukomski                  Andrzej                   Radom                
F       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
G       Cisek                     Krzysztof                 Łódź                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  68         1 Kotala Dominik, Kotala Anna                      OLIMP Wrocław                         128.0  3 154.0  4         1/   7
  63         2 Zięba Przemysław, Stachowiak Katarzyna           FILEMON Szamotuły                     163.0  0 183.0  1         2/   7
  72         3 Kulczycki Mateusz, Łukasik Karolina              PM Lubin                              165.0  3 179.0  4         3/   7
  70         4 Cynarski Mateusz, Kastelik Sonia                 ST NOVOMEX Opole                      310.0  6 318.0  6         4/   7
  67         5 Rotuski Marcin, Wittke Justyna                   FINEZJA Poznań                        162.0  1 169.0  1         5/   7
  71         6 Lubarski Szymon, Oborska Karolina                DZIUPLA Poznań                          0.0  0   6.0  0         6/   7
  66         7 Hagel Artur, Hagel Marlena                       FILEMON Szamotuły                      61.0  0  66.0  0         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  63 2575312 2.0 3463112 2.0 4464412 4.0 2123322 2.0 2223312 2.0   12.0    2
  66 6636425 6.0 6737775 7.0 6747676 7.0 6447674 7.0 5717536 6.0   33.0    7
  67 3327677 7.0 2225466 4.0 3313334 2.0 4314447 3.0 3346674 5.0   21.0    5
  68 1211231 1.0 1311321 1.0 1221121 1.0 1531111 1.0 1531121 1.0    5.0    1
  70 4762543 4.0 4674633 5.0 2532543 3.0 3755533 4.0 4652453 4.0   20.0    4
  71 5454764 5.0 5556554 6.0 5656765 6.0 5266766 6.0 6465767 7.0   30.0    6
  72 7143156 3.0 7142247 3.0 7175257 5.0 7672255 5.0 7174245 3.0   19.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz                  Poznań               
A       Kałmuczak                 Grzegorz                  Poznań               
B       Jelińska                  Aleksandra                Poznań               
C       Ciok                      Iwona                     Łomianki             
D       Jawor                     Barbara                   Poznań               
E       Łukomski                  Andrzej                   Radom                
F       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
G       Cisek                     Krzysztof                 Łódź                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  69         1 Kłobucki Maciej, Jasik Dominika                  C.T. WYPYCH Kalisz                    344.0  5 372.0  6         1/   9
  70         2 Cynarski Mateusz, Kastelik Sonia                 ST NOVOMEX Opole                      277.0  5 299.0  6         2/   9
  62         3 Kowalczyk Wadim, Zięta Wiktoria                  FINEZJA Poznań                        286.0  7 302.0  8         3/   9
  67         4 Rotuski Marcin, Wittke Justyna                   FINEZJA Poznań                        195.0  5 205.0  5         4/   9
  64         5 Bienioszek Adrian, Grzybowska Angelika           PRESTIGE Goleniów                     351.0  4 360.0  4         5/   9
  65         6 Bartoń Michał, Kamińska Maria                    SMIRNOW Warszawa                       90.5  0  98.5  0         6/   9
  66         7 Hagel Artur, Hagel Marlena                       FILEMON Szamotuły                     103.0  0 110.0  0         7/   9
  61         8 Kollassa Bartosz, Derdończyk Magdalena           ESKULAP Łódź                           25.0  0  31.0  0         8/   9
  72         9 Kulczycki Mateusz, Łukasik Karolina              PM Lubin                               40.0  0  45.0  0         9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  61 X X X X  4 XX  XX   4   X X    2 XXX X    4   X X    2    16          
  62  XXXX X  5 XX XXXX  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    30         2
  64 X  X XX  4 X X   X  3 X XXXXX  6 XXX  XX  5 XXXXXXX  7    25       4-5
  65 X X XXX  5  XXXXX   5 XXXXXX   6    XXX   3 X   XXX  4    23         6
  66 XX XXX   5    X XX  3  X   X   2 XX XXX   5  X X     2    17          
  67 XX X X   4 XXXXX X  6 XX X XX  5 XX XX X  5 XX X XX  5    25       4-5
  69 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
  70  XXXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7   XX XX  4 X XX XX  5    28         3
  72  XX      2  XX      2       X  1   X  XX  3  XX X    3    11          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  62 6343342 2.0 5234442 4.0 5353353 3.0 4252345 3.0 4263366 5.0   17.0    3
  64 3656663 6.0 4545534 5.0 4424432 4.0 5643553 6.0 3436642 4.0   25.0    5
  65 5565236 5.0 6666266 6.0 6645246 5.0 6464226 5.0 6554255 6.0   27.0    6
  67 1234555 4.0 2352355 3.0 2266665 6.0 2335464 4.0 2345434 3.0   20.0    4
  69 2111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
  70 4422424 3.0 3423623 2.0 3532524 2.0 3526632 2.0 5622523 2.0   11.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz                  Poznań               
A       Kałmuczak                 Grzegorz                  Poznań               
B       Jelińska                  Aleksandra                Poznań               
C       Ciok                      Iwona                     Łomianki             
D       Jawor                     Barbara                   Poznań               
E       Łukomski                  Andrzej                   Radom                
F       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
G       Cisek                     Krzysztof                 Łódź                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  76         1 Kollassa Bartosz, Derdończyk Magdalena           ESKULAP Łódź                           18.0  0  40.0  0         1/   3
  79         2 Kosno Mateusz, Obiała Paulina                    STEP UP Głogów                         37.0  1  53.0  1         2/   3
  81         3 Bienioszek Adrian, Grzybowska Angelika           PRESTIGE Goleniów                     160.0  1 170.0  1         3/   3
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  76 1212111 1.0 2121112 1.0 1222111 1.0 3223131 2.5 2333333 3.0    8.5    1
  79 3123333 3.0 1213223 2.0 2113222 2.0 1112322 1.0 1112211 1.0    9.0    2
  81 2331222 2.0 3332331 3.0 3331333 3.0 2331213 2.5 3221122 2.0   12.5    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kałmuczak                 Grzegorz                  Poznań               
A       Kałmuczak                 Grzegorz                  Poznań               
B       Jelińska                  Aleksandra                Poznań               
C       Ciok                      Iwona                     Łomianki             
D       Jawor                     Barbara                   Poznań               
E       Łukomski                  Andrzej                   Radom                
F       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
G       Cisek                     Krzysztof                 Łódź                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  77         1 Majdaniuk Michał, Szymoniak Ilona                PM Lubin                              330.5  8 353.5  8         1/   4
  83         2 Kotala Dominik, Kotala Anna                      OLIMP Wrocław                          13.0  0  30.0  0         2/   4
  78         3 Ponczyński Adam, Walas Natalia                   ESKULAP Łódź                           10.5  0  21.5  0         3/   4
  79         4 Kosno Mateusz, Obiała Paulina                    STEP UP Głogów                          0.0  0   5.0  0         4/   4
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  77 1112323 2.0 1111323 1.0 2112444 2.0 1111323 1.0 2111313 1.0    7.0    1
  78 2233232 3.0 2233132 3.0 3423122 3.0 3223132 3.0 3322222 2.0   14.0    3
  79 4344444 4.0 4444444 4.0 4344333 4.0 4344444 4.0 4444434 4.0   20.0    4
  83 3421111 1.0 3322211 2.0 1231211 1.0 2432211 2.0 1233141 3.0    9.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek