IV WIOSENNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR
BURMISTRZA DZIELNICY WŁOCHY

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów
Protokół przeklasyfikowania

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
IV WIOSENNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR
BURMISTRZA DZIELNICY WŁOCHY
Warszawa, 25.04.2009
Organizator: KT AKCENT
Prowadzenie: Janusz Wielgosz
Muzyka: Dariusz Brzostowski
Obsługa medyczna: 
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, D, Kombinacja 8T
12-13, C, Latin
12-13, C, Standard
Pow. 15, D, Kombinacja 8T
14-15, C, Latin
14-15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, B, Standard
10-11, E, Kombinacja 6T
10-11, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, E, Kombinacja 8T
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AIDA Biała Podlaska          1
   2 Akademia Tańca CMG Radom     1
   3 AKADEMIA TAŃCA Warszawa     17
   4 AKCENT Warszawa              4
   5 ALFA Radom                   2
   6 AMIGO-DANCE Biała Podlask    3
   7 BRAWO Raszyn                 5
   8 CENTRUM TAŃCA Lublin        10
   9 CHA CHA Kielce               2
  10 CLASSIC Warszawa             8
  11 CONTRA Warszawa              1
  12 CORTE Warszawa               3
  13 DANCE IMPERIUM Pruszków      4
  14 DI SOMMA Raszyn              1
  15 DUET Warszawa                9
  16 EMiKa Pałac MłodzieżyTarn    1
  17 EMKa Legionowo               5
  18 ESKULAP Łódź                 2
  19 EXTREME STUDIO Lublin        1
  20 FALCON Płock                 4
  21 FEELING Warszawa             4
  22 GAMZA Lublin                 1
  23 GRAND DANCE Częstochowa      1
  24 KADRYL Białystok             2
  25 KICK Kielce                  1
  26 LIDER Lublin                 1
  27 MAKO Sulejówek               7
  28 MERENGUE Stalowa Wola        1
  29 OLIMP Wrocław                2
  30 PRESTIGE Maków Maz.          4
  31 PROGRESS Warszawa            5
  32 ROCKS Warszawa               2
  33 RYTM Białystok               3
  34 SMIRNOW Warszawa             1
  35 SMS TANGO Łódź               1
  36 ST. KREACJI TAŃCA Bydgosz    1
  37 STYL Warszawa                2
  38 SWING Łomianki               2
  39 SZYK Częstochowa             1
  40 TAKT Chełm                   5
  41 TICO Opoczno                 3
  42 ZAMEK Szydłowiec             2
  43 ZORBA Mykanów                1
--------------------------------------
Na początek

Protokół przeklasyfikowania
----------------------------------------------
1. Nazwa turnieju:
   IV WIOSENNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR
   BURMISTRZA DZIELNICY WŁOCHY
2. Miejsce i data rozgrywania turnieju:
   Warszawa, 25.04.2009
3. Nadano nowe klasy tańca następującym parom:
----------------------------------------------------------------------------------------------
Nr   Nazwisko i imię                                    Klub                      Kraj
----------------------------------------------------------------------------------------------
Para kategorii i klasy: 12-13 D w stylu: Kombinacja 8T
  50 Worobiej Patryk, Krop Justyna                      TAKT Chełm                                
Otrzymuje klasę: C w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: 12-13 D w stylu: Kombinacja 8T
  52 Greger Szymon, Uss Katarzyna                       AMIGO-DANCE Biała Podlask                 
Otrzymuje klasę: C w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: Pow. 15 D w stylu: Kombinacja 8T
  90 Rustecki Łukasz, Kondej Joanna                     AKCENT Warszawa                           
Otrzymuje klasę: C w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: Pow. 15 D w stylu: Kombinacja 8T
  98 Rutecki Bartłomiej, Domino Milena                  LIDER Lublin                              
Otrzymuje klasę: C w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: Pow. 15 C w stylu: Standard
 119 Banasik Tomasz, Bednarczyk Justyna                 MERENGUE Stalowa Wola                     
Otrzymuje klasę: B w stylu: Standard
Para kategorii i klasy: 10-11 E w stylu: Kombinacja 6T
  13 Sasiński Jakub, Skóra Zuzanna                      EMKa Legionowo                            
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
A       Błażejczyk                Andrzej                   Olsztyn              
B       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
C       Łukomski                  Andrzej                   Radom                
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
E       de Pourbaix               Paweł                     Warszawa             
F       Andruszkiewicz            Anna                      Toruń                
G       Kadylak                   Tomasz                    Płock                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Politowski                Marcin                    Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  54         1 Tyburek Szymon, Adamiak Zuzanna                  CENTRUM TAŃCA Lublin                  154.0  3 184.0  4         1/  11
  52         2 Greger Szymon, Uss Katarzyna                     AMIGO-DANCE Biała Podlask             213.0  4 237.0  5         2/  11
  50         3 Worobiej Patryk, Krop Justyna                    TAKT Chełm                            284.0  4 302.0  5         3/  11
  59         4 Jarzębski Mateusz, Wasik Aleksandra              CLASSIC Warszawa                       94.5  0 106.5  0         4/  11
  57         5 Zdziech Przemysław, Targowska Zuzanna            ZAMEK Szydłowiec                       36.0  0  47.0  0         5/  11
  51         6 Choma Karol, Walaszek Oliwia                     TAKT Chełm                             27.0  0  37.0  0         6/  11
  58         7 Koguciuk Jakub, Hyjek Natalia                    TAKT Chełm                             36.0  1  45.0  1         7/  11
  60         8 Skóra Cezary, Jakubowska Aleksandra              EMKa Legionowo                          0.0  0   8.0  0         8/  11
  56         9 Rydz Rafał, Iwan Dominika                        CENTRUM TAŃCA Lublin                  133.5  0 140.5  0         9/  11
  61        10 Górlicki Kamil, Napora Karolina                  ZAMEK Szydłowiec                       27.0  0  33.0  0        10/  11
  55        11 Romańczuk Daniel, Popiołek Alicja                RYTM Białystok                         58.5  0  63.5  0        11/  11
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  50 XX XX    4 XXXXXX   6  X XX    3 XX XXX   5 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    44         1
  51 X XXX X  5 XXXXX X  6 X  XX X  4 X  XX X  4  X  XXX  4 XX XXXX  6 XX XXX   5 XX XXX   5    39       3-4
  52  X   X   2 XX  X    3 X  XXXX  5 XX XX X  5 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6    39       3-4
  54   XXXXX  5  XXX XX  5 XXXX  X  5 X XXXX   5   XX  X  3   XXXXX  5 X XXXXX  6 XXX XXX  6    40         2
  55  X    X  2  X  X X  3  X   XX  3  XX  XX  4  X  X    2          0  X    X  2    X  X  2    18          
  56   XXXX   4    X X   2 XXX  X   4 X XXX    4   XXX    3 X X      2 X        1   X      1    21          
  57 XX X X   4 X XXXXX  6   XXXX   4    X     1 X  X XX  4 XX   XX  4 XXXX XX  6 X XXX X  5    34         5
  58    X  X  2       X  1 X     X  2  X   XX  3 XX   XX  4 XXX  XX  5  XX X X  4  XXX XX  5    26          
  59 XXX XX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX  XX  5   X XX   3   X X    2 X  X     2          0    31         6
  60 XXX XXX  6      X   1   X XX   3  XX X    3 XXX      3 XX XX    4   X XX   3 XX       2    25          
  61 X X   X  3 X X      2  XX      2   X  XX  3 X XX     3   XX     2   X      1   X XX   3    19          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  50 6563536 6.0 6351636 6.0 6451336 4.0 6541326 4.0 5321133 2.0 5121222 2.0 5124142 2.0 5112122 1.0   27.0    3
  51 3642664 4.0 4532562 4.0 4562553 5.0 4464653 5.0 3253456 5.0 2363455 5.0 4251455 4.5 3254456 5.0   37.5    6
  52 5355345 5.0 3463345 3.0 3344645 3.0 3333545 3.0 4142342 3.0 4232343 3.0 3342333 3.0 4331343 3.0   26.0    2
  54 2214211 1.0 2214111 1.0 2213211 1.0 2222111 1.0 1414211 1.0 1415111 1.0 1413211 1.0 1425211 2.0    9.0    1
  57 4431453 3.0 5646454 5.0 5636464 6.0 5656464 6.0 2535524 4.0 3544534 4.0 2535524 4.5 2543534 4.0   36.5    5
  59 1126122 2.0 1125223 2.0 1125122 2.0 1115232 2.0 6666665 6.0 6656666 6.0 6666666 6.0 6666665 6.0   32.0    4
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Błażejczyk                Andrzej                   Olsztyn              
B       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
C       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                
D       Markiewicz-Trylska        Danuta          I         Warszawa             
E       de Pourbaix               Paweł           II        Warszawa             
F       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                
G       Kadylak                   Tomasz          III       Płock                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr           I         Warszawa             
2       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  71         1 Stefaniak Patryk, Szulc Katarzyna                AKADEMIA TAŃCA Warszawa               134.5  4 164.5  5         1/  11
  72         2 Zabrodzki Przemysław, Górnicka Krystyna          MAKO Sulejówek                         77.0  3 101.0  4         2/  11
  80         3 Augustyniak Adrian, Kałucka Hanna                ESKULAP Łódź                          178.0  6 196.0  7         3/  11
  77         4 Fabiański Emil, Żak Sandra                       DANCE IMPERIUM Pruszków               126.0  2 138.0  2         4/  11
  85         5 Baran Radosław, Zinin Katarzyna                  CHA CHA Kielce                        232.0  2 243.0  2         5/  11
  78         6 Adamek Mateusz, Kordziukiewicz Kamila            CENTRUM TAŃCA Lublin                   71.0  1  81.0  1         6/  11
  83       7-8 Mrozek Michał, Walkiewicz Marzena                CLASSIC Warszawa                       57.0  0  65.0  0       7-8/  11
  84       7-8 Klepacz Kacper, Misztal Agnieszka                CLASSIC Warszawa                       16.0  0  24.0  0       7-8/  11
  81         9 Kozów Dawid, Kozów Karolina                      OLIMP Wrocław                           0.0  0   7.0  0         9/  11
  74     10-11 Dymowski Gabriel, Cylińska Iza                   FALCON Płock                           84.0  0  89.0  0     10-11/  11
  76     10-11 Tabaszewski Jan, Piszczek Aleksandra             DUET Warszawa                          38.0  0  43.0  0     10-11/  11
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  71 XXXXXXX  7  X XXX   4 Xr XXXX  5 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    29         2
  72 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXX X   5 XXXXXrX  6    31         1
  74       X  1    X  X  2    XX X  3     X X  2       X  1     9          
  76 X        1 XXX      3          0       X  1 X XXX    4     9          
  77    XX X  3 X  XX X  4 X  X  X  3 X  XX X  4 XX XX X  5    19         6
  78 XXXXXXX  7 XX XXX   5 XXXXX    5 XX XX    4  X X     2    23         4
  80 XXXXXX   6  XX XXX  5  XX XXX  5  XX XXX  5  XX XXX  5    26         3
  81  X X     2 X  X X   3 X  X X   3 X  X     2 X  XXX   4    14          
  83 X        1 X X X    3 XXX      3 XXX  X   4 X X XX   4    15          
  84   X XXX  4 X X  XX  4  XX  X   3   XX X   3      X   1    15          
  85  XX  X   3  XX   X  3  XX XXX  5  XX XXX  5  XX  XX  4    20         5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  71 1242112 1.0 1362111 1.0 1662111 1.0 1252211 1.0 1132252 1.0    5.0    1
                                                          R      
  72 4311225 2.0 4411235 2.0 4211235 2.0 4411165 3.0 4311165 2.0   11.0    2
                                              R           R      
  77 3664363 4.0 3555463 5.0 3545463 5.0 3633343 2.0 3554441 4.0   20.0    4
  78 2535556 5.0 2243556 4.0 2353656 6.0 2365636 6.0 2663636 6.0   27.0    6
  80 5123434 3.0 5124324 3.0 5124324 3.0 5146454 5.0 5226314 3.0   17.0    3
                                              R                  
  85 6456641 6.0 6636642 6.0 6436542 4.0 6524522 4.0 6445523 5.0   25.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
A       Błażejczyk                Andrzej                   Olsztyn              
B       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
C       Łukomski                  Andrzej                   Radom                
D       Markiewicz-Trylska        Danuta                    Warszawa             
E       de Pourbaix               Paweł                     Warszawa             
F       Andruszkiewicz            Anna                      Toruń                
G       Kadylak                   Tomasz                    Płock                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Politowski                Marcin                    Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  71         1 Stefaniak Patryk, Szulc Katarzyna                AKADEMIA TAŃCA Warszawa                84.5  1 116.5  2         1/  13
  73         2 Górnicki Wiktor, Pawicka Paulina                 MAKO Sulejówek                        240.0  4 266.0  5         2/  13
  72         3 Zabrodzki Przemysław, Górnicka Krystyna          MAKO Sulejówek                         42.0  0  62.0  1         3/  13
  79         4 Opaliński Konrad, Zajączkowska Jagoda            AKADEMIA TAŃCA Warszawa               203.0  5 217.0  5         4/  13
  80         5 Augustyniak Adrian, Kałucka Hanna                ESKULAP Łódź                           46.0  2  59.0  2         5/  13
  83         6 Mrozek Michał, Walkiewicz Marzena                CLASSIC Warszawa                       71.0  0  83.0  0         6/  13
  75         7 Kędzierski Michał, Szalast Kinga                 CENTRUM TAŃCA Lublin                   82.0  3  93.0  3         7/  13
  78         8 Adamek Mateusz, Kordziukiewicz Kamila            CENTRUM TAŃCA Lublin                  106.0  4 116.0  4         8/  13
  84      9-10 Klepacz Kacper, Misztal Agnieszka                CLASSIC Warszawa                       21.0  0  29.0  0      9-10/  13
  85      9-10 Baran Radosław, Zinin Katarzyna                  CHA CHA Kielce                        238.0  3 246.0  3      9-10/  13
  74     11-12 Dymowski Gabriel, Cylińska Iza                   FALCON Płock                           91.0  0  97.0  0     11-12/  13
  81     11-12 Kozów Dawid, Kozów Karolina                      OLIMP Wrocław                           0.0  0   6.0  0     11-12/  13
  76        13 Tabaszewski Jan, Piszczek Aleksandra             DUET Warszawa                          42.5  0  47.5  0        13/  13
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  71 XX X  X  4 X  XXXX  5  X X XX  4 X XX XX  5 X XXXXX  6    24         3
  72 X XXXX   5 XXXXXXX  7 X XXX    4 X XXXX   5 X XXXX   5    26       1-2
  73  XXXX    4 XXXXXX   6  XXXXX   5  XXXXXX  6  XXXXX   5    26       1-2
  74       X  1       X  1 X X   X  3   X X X  3   XX  X  3    11          
  75 XX XXXX  6 X XX  X  4  XXXX    4  X       1  X    X  2    17       5-7
  76          0          0          0 X        1          0     1          
  78 XX    X  3 XX       2 X  XX X  4 XX X     3 XX       2    14          
  79 X X  XX  4   X  XX  3 XX  XXX  5 XX  XXX  5 XXX  XX  5    22         4
  80   X X    2  XX X    3 XXX X    4 XXX XXX  6  XX      2    17       5-7
  81    XXX   3 X   XXX  4      X   1    X     1     XX   2    11          
  83 XXX  XX  5  X XX    3  X X     2  XXXX    4 XX X     3    17       5-7
  84     XX   2   X  X   2 X    XX  3      XX  2     XXX  3    12          
  85  XXX     3  X X     2   X  XX  3          0 X  XX X  4    12          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  71 1672512 1.0 1672512 2.0 1451412 1.0 1442212 1.0 1461112 1.0    6.0    1
  72 4733333 3.0 4733133 3.0 4623344 5.0 5533434 4.0 4633234 3.0   18.0    3
  73 2321427 2.0 2111227 1.0 2312136 2.0 2311346 3.0 2322346 2.0   10.0    2
  75                                                             Z         7
  79 6167641 7.0 6357341 4.0 5245221 3.0 4225121 2.0 5246421 4.0   20.0    4
  80 5416256 5.0 5446766 7.0 3134553 4.0 6154553 5.0 6155553 5.0   26.0    5
  83 3244765 4.0 3225675 5.0 6566665 6.0 3666665 6.0 3514665 6.0   27.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
A       Błażejczyk                Andrzej                   Olsztyn              
B       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
C       Łukomski                  Andrzej                   Radom                
D       Markiewicz-Trylska        Danuta                    Warszawa             
E       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
F       Andruszkiewicz            Anna                      Toruń                
G       Kadylak                   Tomasz                    Płock                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Politowski                Marcin                    Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  90         1 Rustecki Łukasz, Kondej Joanna                   AKCENT Warszawa                       429.0  4 462.0  5         1/  14
  98         2 Rutecki Bartłomiej, Domino Milena                LIDER Lublin                          453.0  4 480.0  5         2/  14
  93         3 Kolanecki Michał, Moleśtak Sandra                EXTREME STUDIO Lublin                 182.0  2 203.0  3         3/  14
 100         4 Węcławek Daniel, Krysztofiak Aleksandra          PROGRESS Warszawa                     272.0  4 287.0  4         4/  14
  94         5 Strzelczyk Michał, Jankowska Marta               ZORBA Mykanów                          19.0  0  33.0  0         5/  14
  96         6 Sacewicz Marcin, Litwiniuk Paula                 AIDA Biała Podlaska                    25.0  0  38.0  0         6/  14
 104         7 Młodzinski Konrad, Buczkowska Karolina           DUET Warszawa                          27.0  0  39.0  0         7/  14
  99         8 Wiak Józef, Rzeźnicka Beata                      CLASSIC Warszawa                      119.0  1 130.0  1         8/  14
  92         9 Baran Adrian, Wadas Monika                       EMiKa Pałac MłodzieżyTarn             418.0  4 428.0  4         9/  14
 101        10 Pietrzak Roger, Mateusiak Małgorzata             AKADEMIA TAŃCA Warszawa                93.5  1 102.5  1        10/  14
  97        11 Ossowski Adam, Rucińska Dominika                 ST. KREACJI TAŃCA Bydgosz              72.5  1  80.5  1        11/  14
 105        12 Prusak Radosław, Rybarczyk Anna                  DI SOMMA Raszyn                        12.0  0  19.0  0        12/  14
  91        13 Zawadzki Robert, Ziombska Barbara                STYL Warszawa                          13.0  0  19.0  0        13/  14
 106        14 Postek Artur, Bojarska Karolina                  PRESTIGE Maków Maz.                    27.0  0  32.0  0        14/  14
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  90 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    51         1
  91 X        1          0 XX       2  X       1   X      1 X        1 X        1          0     7          
  92   X   X  2 XX  X X  4  XX X X  4   X X X  3 X X X X  4   X      1   X      1       X  1    20          
  93 XXXXXXX  7 XXX  XX  5  X  XXX  4 X   XXX  4   X X    2 X X X X  4       X  1 X X XXX  5    32         4
  94 X   X    2   XXXXX  5 X  XX X  4 X XXX X  5 X        1 XX XXXX  6  XrXX    3 XXX X    4    30         5
  96 X   X    2 X X      2 X X X    3 XX       2 XXXXX X  6 XXX XX   5 X XXX    4 X X X    3    27         6
  97      X   1          0 X        1 X        1 XXr  X   3   X  XX  3 XXX XXX  6  X       1    16          
  98  XX X X  4 XXX X X  5   X XXX  4  XX XXX  5  XXXXX   5   X X X  3   XXXX   4  XXXXX   5    35       2-3
  99    X XX  3    X  X  2  XXX  X  4  XXX XX  5  X       1  X X X   3  XX  X   3  X X X   3    24          
 100  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXX XX  5  XXX XX  5    X XX  3    XX X  3    Xr X  2 X  XXXX  5    35       2-3
 101  XX      2  X X     2    X     1 X  X     2  X    X  2  X X  X  3 XX    X  3  X X     2    17          
 104  X X X   3    XXX   3    X X   2    XXX   3 X  X X   3  X X X   3  X X XX  4  XXX X   4    25          
 105    Xr    1 X    X   2 X    X   2     r    0    XX X  3 X        1 X   XX   3 X     X  2    14          
 106 X        1          0          0          0      X   1          0          0       X  1     3          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  90 1212212 1.0 1322314 1.0 1112215 1.0 1212214 1.0 1221123 1.0 1521323 1.0 1521133 2.0 1422232 1.0    9.0    1
  93 2354424 4.0 2135523 2.0 3525322 3.0 3545323 4.0 4134415 3.0 4135415 3.0 4145516 4.0 4155415 5.0   28.0    3
  94 5545153 5.0 4254152 5.0 4264454 5.0 5454655 5.0 6555634 5.0 6244544 4.0 6334444 3.0 6634343 3.0   35.0    5
  96 6666566 6.0 6666466 6.0 6656566 6.0 6666466 6.0 2666366 6.0 2666266 6.0 2656365 6.0 2566566 6.0   48.0    6
  98 4433335 3.0 5513235 3.0 5433143 4.0 4323132 3.0 3413242 2.0 3413132 2.0 3213222 1.0 3313124 2.0   20.0    2
 100 3121641 2.0 3441641 4.0 2341631 2.0 2131541 2.0 5342551 4.0 5352651 5.0 5462651 5.0 5241651 4.0   28.0    4
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
A       Błażejczyk                Andrzej                   Olsztyn              
B       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
C       Łukomski                  Andrzej                   Radom                
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
E       de Pourbaix               Paweł                     Warszawa             
F       Andruszkiewicz            Anna                      Toruń                
G       Kadylak                   Tomasz                    Płock                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Politowski                Marcin                    Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 142         1 Kosmalski Tomasz, Sękowska Joanna                AKADEMIA TAŃCA Warszawa               146.0  6 172.0  7         1/   7
 147         2 Chruścicki Karol, Żochowska Dominika             CENTRUM TAŃCA Lublin                  190.0  4 210.0  5         2/   7
 150         3 Jędraszko Przemysław, Jędraszko Elżbieta         PRESTIGE Maków Maz.                    81.0  4  95.0  5         3/   7
 141         4 Woźniak Michał, Kosmalska Aneta                  AKADEMIA TAŃCA Warszawa                 0.0  0   8.0  0         4/   7
 148         5 Jankowski Karol, Jaworska Klaudia                DUET Warszawa                          40.0  0  47.0  0         5/   7
 143         6 Wronka Mateusz, Piotrkowicz Zuzanna              PROGRESS Warszawa                       0.0  0   6.0  0         6/   7
 145         7 Borzym Hubert, Górczyńska Paulina                RYTM Białystok                         38.0  0  43.0  0         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 141 1543526 4.0 4743525 4.0 4424536 4.0 1734546 4.0 3625746 4.0   20.0    4
 142 5622213 1.0 1321313 1.0 1532411 2.0 2623113 1.0 1232212 2.0    7.0    1
 143 2757734 5.0 5676657 7.0 5677665 6.0 3277765 7.0 2477654 5.0   30.0    6
 145 6416467 7.0 2535176 5.0 6756177 7.0 4545477 5.0 5764477 7.0   31.0    7
 147 7134141 2.0 7114232 2.0 7113222 1.0 7312231 2.0 7113121 1.0    8.0    2
 148 3365675 6.0 6267764 6.0 3265754 5.0 6466654 6.0 6356565 6.0   29.0    5
 150 4271352 3.0 3452441 3.0 2341343 3.0 5151322 3.0 4541333 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
A       Błażejczyk                Andrzej                   Olsztyn              
B       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
C       Łukomski                  Andrzej                   Radom                
D       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
E       de Pourbaix               Paweł                     Warszawa             
F       Andruszkiewicz            Anna                      Toruń                
G       Kadylak                   Tomasz                    Płock                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Politowski                Marcin                    Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 140         1 Kautsch Michał, Ługowska Anna                    AKCENT Warszawa                       128.0  2 154.0  3         1/   7
 141         2 Woźniak Michał, Kosmalska Aneta                  AKADEMIA TAŃCA Warszawa                 0.0  0  20.0  1         2/   7
 142         3 Kosmalski Tomasz, Sękowska Joanna                AKADEMIA TAŃCA Warszawa               169.0  5 183.0  6         3/   7
 150         4 Jędraszko Przemysław, Jędraszko Elżbieta         PRESTIGE Maków Maz.                    35.0  1  43.0  1         4/   7
 143         5 Wronka Mateusz, Piotrkowicz Zuzanna              PROGRESS Warszawa                       0.0  0   7.0  0         5/   7
 148         6 Jankowski Karol, Jaworska Klaudia                DUET Warszawa                          55.0  1  61.0  1         6/   7
 145         7 Borzym Hubert, Górczyńska Paulina                RYTM Białystok                         89.0  2  94.0  2         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 140 1211131 1.0 1121121 1.0 1112121 1.0 1112131 1.0 1112131 1.0    5.0    1
 141 3464263 3.0 2465272 3.0 2425272 2.0 2425252 2.0 2335242 2.0   12.0    2
 142 4132512 2.0 3212513 2.0 5241513 3.0 5261413 3.0 5241413 3.0   13.0    3
 143 7375475 6.0 7344365 4.0 7334455 5.0 7344665 6.0 7424665 5.0   26.0    5
 145 2647747 7.0 4637757 7.0 4657767 7.0 3637777 7.0 3567777 7.0   35.0    7
 148 6523656 5.0 6553646 6.0 6563646 6.0 6553546 5.0 6653556 6.0   28.0    6
 150 5756324 4.0 5776434 5.0 3776334 4.0 4776324 4.0 4776324 4.0   21.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
A       Błażejczyk                Andrzej                   Olsztyn              
B       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
C       Łukomski                  Andrzej                   Radom                
D       Markiewicz-Trylska        Danuta                    Warszawa             
E       de Pourbaix               Paweł                     Warszawa             
F       Andruszkiewicz            Anna                      Toruń                
G       Kadylak                   Tomasz                    Płock                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Politowski                Marcin                    Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 125         1 Kopczyński Dawid, Goździewska Patrycja           DANCE IMPERIUM Pruszków               149.0  3 181.0  4         1/  13
 110         2 Żytko Paweł, Skakowska Daria                     GAMZA Lublin                          122.0  1 148.0  2         2/  13
 124         3 Biernat Przemysław, Żochowska Paulina            CENTRUM TAŃCA Lublin                  257.0  3 277.0  4         3/  13
 126         4 Kosior Jakub, Pierzchalska Maria                 ALFA Radom                             26.0  0  40.0  0         4/  13
 113         5 Drozd Robert, Miszkurka Agnieszka                CENTRUM TAŃCA Lublin                   23.0  0  36.0  0         5/  13
 131         6 Połacieniec Marcin, Oliferuk Justyna             AKADEMIA TAŃCA Warszawa               233.0  3 245.0  3         6/  13
 114         7 Ciok Michał, Olasz Katarzyna                     SWING Łomianki                         54.0  0  65.0  0         7/  13
 132         8 Markowski Daniel, Shkliaruk Alina                SMIRNOW Warszawa                      101.0  0 111.0  0         8/  13
 121         9 Gliński Bartosz, Kosieradzka Karolina            BRAWO Raszyn                           27.0  0  36.0  0         9/  13
 122        10 Koper Wojciech, Nowalnicka Małgorzata            BRAWO Raszyn                           30.0  0  38.0  0        10/  13
 116     11-12 Woźniak Sebastian, Kitrasiewicz Sylwia           DUET Warszawa                         134.0  3 140.0  3     11-12/  13
 117     11-12 Dziewulski Adrian, Zakrzewska Izabela            TAKT Chełm                             67.0  0  73.0  0     11-12/  13
 112        13 Gałecki Paweł, Kwiatkowska Edyta                 AKADEMIA TAŃCA Warszawa               324.0  1 329.0  1        13/  13
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 110 XXXXXXX  7 X XX XX  5 XXXXXXX  7   XXrXX  4 XXXXXXX  7    30         1
 112          0          0    XX    2  X       1          0     3          
 113  X X     2 X    XX  3 X  X  X  3 XX XX X  5 X XXX    4    17       6-7
 114 XXXX     4  XXX     3  XXX     3 XXXX     4 XXXX     4    18         5
 116 X        1  X  X    2 X        1  X  X X  3      XX  2     9          
 117      XX  2      X   1      XX  2      X   1 X    XX  3     9          
 121    XX X  3    XX    2 XX XX    4 X  XX    3    XX    2    14          
 122  X  X    2 X   X X  3     X    1 X   X    2  X  XXX  4    12          
 124 X X XXX  5 XXXXX    5  XX  XX  4  XX XXX  5  XX  XX  4    23         3
 125  XXX XX  5  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXX X   4  XXX     3    24         2
 126 X X X    3 XXX      3 X X   X  3 X X XXX  5 X X   X  3    17       6-7
 131 X  XXXX  5 X  XXXX  5     XX   2 X  X  X  3 XX XX    4    19         4
 132  XX  X   3  XX  XX  4 XXX  X   4   X  X   2   r XX   2    15          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 110 6342611 3.0 5243511 2.0 5242511 2.0 4532511 2.0 5622411 1.0   10.0    2
 113 7563452 6.0 7652472 6.0 7653344 5.0 7473434 4.0 7744344 4.0   25.0    5
 114 3455767 7.0 2565747 7.0 1466667 6.0 2356777 7.0 2156557 6.0   33.0    7
 124 2126225 1.0 4136225 3.0 6524222 3.0 5744222 3.0 6515122 2.0   12.0    3
 125 5211174 2.0 6311154 1.0 4111153 1.0 3111163 1.0 3271273 3.0    8.0    1
 126 4737533 5.0 3727633 4.0 3337735 4.0 6227645 5.0 4437635 5.0   23.0    4
 131 1674346 4.0 1474366 5.0 2775476 7.0 1665356 6.0 1363766 7.0   29.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
A       Błażejczyk                Andrzej                   Olsztyn              
B       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
C       Łukomski                  Andrzej                   Radom                
D       Markiewicz-Trylska        Danuta                    Warszawa             
E       de Pourbaix               Paweł                     Warszawa             
F       Andruszkiewicz            Anna                      Toruń                
G       Kadylak                   Tomasz                    Płock                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Politowski                Marcin                    Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 119         1 Banasik Tomasz, Bednarczyk Justyna               MERENGUE Stalowa Wola                 322.8  5 357.8  6         1/  16
 113         2 Drozd Robert, Miszkurka Agnieszka                CENTRUM TAŃCA Lublin                   35.0  1  64.0  2         2/  16
 130         3 Bednarczyk Dawid, Madeńska Sylwia                EMKa Legionowo                        228.0  0 251.0  1         3/  16
 129         4 Uciński Karol, Kalinowska Katarzyna              EMKa Legionowo                        294.0  4 311.0  4         4/  16
 117         5 Dziewulski Adrian, Zakrzewska Izabela            TAKT Chełm                             56.5  1  72.5  1         5/  16
 114         6 Ciok Michał, Olasz Katarzyna                     SWING Łomianki                         56.0  0  71.0  0         6/  16
 131         7 Połacieniec Marcin, Oliferuk Justyna             AKADEMIA TAŃCA Warszawa               125.0  0 139.0  0         7/  16
 126         8 Kosior Jakub, Pierzchalska Maria                 ALFA Radom                             25.0  0  38.0  0         8/  16
 121         9 Gliński Bartosz, Kosieradzka Karolina            BRAWO Raszyn                           86.0  1  98.0  1         9/  16
 116        10 Woźniak Sebastian, Kitrasiewicz Sylwia           DUET Warszawa                         162.0  3 173.0  3        10/  16
 122     11-12 Koper Wojciech, Nowalnicka Małgorzata            BRAWO Raszyn                           54.0  0  63.0  0     11-12/  16
 124     11-12 Biernat Przemysław, Żochowska Paulina            CENTRUM TAŃCA Lublin                  175.0  2 184.0  2     11-12/  16
 118        13 Mierzejewski Piotr, Kowalewska Aneta             AKADEMIA TAŃCA Warszawa                58.0  0  66.0  0        13/  16
 128        14 Krawczyk Michał, Wiśniewska Agata                TICO Opoczno                          196.0  2 203.0  2        14/  16
 112        15 Gałecki Paweł, Kwiatkowska Edyta                 AKADEMIA TAŃCA Warszawa               306.0  1 312.0  1        15/  16
 123        16 Przondo Marek, Przondo Monika                    PROGRESS Warszawa                     328.0  3 333.0  3        16/  16
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 112   XXX    3 XXXX X   5 XXXX X   5 X XXXX   5   X  X   2    20          
 113 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6  XX XXX  5  XXXXXX  6    29       3-6
 114  XXXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXX    5 XXX XX   5 XXXX     4    26        11
 116 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XX XXXX  6      XX  2    28       7-9
 117 XXXX XX  6 X X XXX  5 X XX  X  4 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    28       7-9
 118    XX X  3 XX XX X  5 XXXXXXX  7 X  X  X  3 XX  X X  4    22          
 119 XXXXX X  6 XXXXX X  6  XXXXXX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    31         1
 121 XX XXXX  6    XXXX  4 XX XX X  5 XXXXXXX  7 XX XX X  5    27        10
 122 XXXXXXX  7 XX XX X  5  XX XXX  5 XXXXXXX  7 XXX X X  5    29       3-6
 123 XXXX     4  XX      2  XXX     3 XXXX     4  XXXXX   5    18          
 124 X XXXXX  6 X XXXX   5  XXX XX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    30         2
 126  XXXXX   5 XXXXXXX  7 X XXXX   5  XXXXXX  6 X XXXXX  6    29       3-6
 128 XXX  X   4 XXXX X   5 X X XXX  5  X X     2 XXXX X   5    21          
 129 XXXX XX  6   XX XX  4 XX XXXX  6 XXX X X  5 XXXXXXX  7    28       7-9
 130 X   XXX  4 XXX XXX  6 X   XXX  4  XX XXX  5 X XXXXX  6    25        12
 131 XX  XXX  5 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 X  XXXX  5 XX XXXX  6    29       3-6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 113 XXX X X  5 XXX   X  4 XXX  XX  5 XXX  XX  5 XXX  XX  5    24         2
 114  XXX     3 XXX      3 XXXX     4 XXXX     4 XXXX     4    18       5-6
 116 XX   X   3      XX  2     XX   2      XX  2 X   XXX  4    13          
 117   XXXX   4  X X X   3  X XXXX  5   X  XX  3   X XXX  4    19         4
 119  XX XXX  5  XX XXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    30         1
 121 X  XXX   4    XX    2    XX    2 XX XX    4    XX    2    14          
 122     X X  2    XX    2     X X  2 X   X    2 X   X    2    10          
 124 XX   X   3  X XXX   4 X        1     X    1  X       1    10          
 126   XXX    3 XXX X    4  XX X    3  XX X    3 X X      2    15          
 129 X  X  X  3 X XXX X  5 XXXX  X  5   XX  X  3  XXXXXX  6    22         3
 130  XX   X  3 X X  XX  4   X  X   2  X XXX   4 XX X XX  5    18       5-6
 131 X  X XX  4 X  X XX  4 X  X XX  4 X  X XX  4    X     1    17          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 113 1116312 1.0 1124323 2.0 1224242 2.0 1543232 2.0 1144231 2.0    9.0    2
 114 5332566 6.0 6265466 6.0 6465666 6.0 6455566 6.0 6356366 6.0   30.0    6
 117 6265135 5.0 3336234 3.0 4556435 5.0 5366345 5.0 5465643 5.0   23.0    5
 119 3453221 2.0 2441141 1.0 3311121 1.0 3111111 1.0 3221122 1.0    6.0    1
 129 4524644 4.0 5613615 5.0 5142513 3.0 4232624 3.0 4612515 4.0   19.0    4
 130 2641453 3.0 4552552 4.0 2633354 4.0 2624453 4.0 2533454 3.0   18.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
A       Błażejczyk                Andrzej                   Olsztyn              
B       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
C       Łukomski                  Andrzej                   Radom                
D       Markiewicz-Trylska        Danuta                    Warszawa             
E       de Pourbaix               Paweł                     Warszawa             
F       Andruszkiewicz            Anna                      Toruń                
G       Kadylak                   Tomasz                    Płock                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Politowski                Marcin                    Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 171         1 Krawczyk Michał, Wiśniewska Agata                TICO Opoczno                            9.0  0  37.0  1         1/   9
 166         2 Olczak Damian, Piasecka Aleksandra               PROGRESS Warszawa                     224.0  1 246.0  2         2/   9
 169         3 Tyman Jakub, Wiśniewska Iza                      FALCON Płock                           37.0  0  53.0  1         3/   9
 162         4 Uss Adrian, Kasjaniuk Dominika                   AMIGO-DANCE Biała Podlask              14.0  0  24.0  0         4/   9
 160         5 Michrowski Grzegorz, Skrzeczkowska Agata         FEELING Warszawa                      205.0  0 214.0  0         5/   9
 163         6 Samborski Bartosz, Mikołajczuk Karolina          KADRYL Białystok                      149.8  0 157.8  0         6/   9
 172         7 Matera Jakub, Posiadała Adrianna                 AKADEMIA TAŃCA Warszawa               178.0  1 185.0  1         7/   9
 174         8 Talarek Maciej, Wójcik Lena                      CONTRA Warszawa                       149.0  0 155.0  0         8/   9
 167         9 Mierzejewski Piotr, Kowalewska Aneta             AKADEMIA TAŃCA Warszawa                 0.0  0   5.0  0         9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 160 X X XXX  5 XXX XXX  6 XX XXXX  6 XX  XXX  5 XXX XXX  6    28       2-3
 162  XX XXX  5  X XX X  4   X X X  3 X X XX   4 XXX XXX  6    22         6
 163 XXXXXX   6 X  X X   3 XXXX XX  6 XX X XX  5    X XX  3    23         5
 166 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
 167    XX X  3 XX X     3  X       1  XX X    3    XX    2    12          
 169 XX X XX  5 XXXX XX  6 XX XX X  5 XX XXXX  6 XXXX XX  6    28       2-3
 171 XXXX X   5 X XXXX   5 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XX XXX   5    27         4
 172     X X  2  XX XXX  5 X XXXXX  6   XX  X  3 XXX X    4    20          
 174 XXXXX    5   X X X  3   X  X   2   XX  X  3   XX  X  3    16          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 160 6566511 6.0 5556511 5.0 6566511 5.0 6255511 5.0 5445511 4.0   25.0    5
 162 5215454 4.0 6425454 4.0 5214344 3.0 5416344 4.0 6516334 5.0   20.0    4
 163 3654625 5.0 2664636 6.0 2652656 6.0 2662666 6.0 1662656 6.0   29.0    6
 166 2143333 2.0 3142243 2.0 4123233 2.0 3143233 2.0 3233263 2.0   10.0    2
 169 4432262 3.0 4333362 3.0 3435462 4.0 4324452 3.0 2324442 3.0   16.0    3
 171 1321146 1.0 1211125 1.0 1341125 1.0 1531125 1.0 4151125 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
A       Błażejczyk                Andrzej                   Olsztyn              
B       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
C       Łukomski                  Andrzej                   Radom                
D       Markiewicz-Trylska        Danuta                    Warszawa             
E       de Pourbaix               Paweł                     Warszawa             
F       Andruszkiewicz            Anna                      Toruń                
G       Kadylak                   Tomasz                    Płock                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Politowski                Marcin                    Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 165         1 Rygielski Maciej, Wieczorek Aleksandra           FEELING Warszawa                      208.0  2 235.0  3         1/   8
 161         2 Odziomek Bartosz, Olszewska Agnieszka            CORTE Warszawa                        125.2  3 146.2  4         2/   8
 168         3 Czub Michał, Markiewicz Paulina                  BRAWO Raszyn                          140.0  2 155.0  3         3/   8
 160         4 Michrowski Grzegorz, Skrzeczkowska Agata         FEELING Warszawa                      157.0  4 166.0  4         4/   8
 169         5 Tyman Jakub, Wiśniewska Iza                      FALCON Płock                           56.0  0  64.0  0         5/   8
 170         6 Lenart Krystian, Niemirska Katarzyna             TICO Opoczno                          141.0  0 148.0  0         6/   8
 173         7 Suchomski Łukasz, Rajzyngier Patrycja            DANCE IMPERIUM Pruszków               252.0  7 258.0  7         7/   8
 164         8 Jabłoński Adam, Łukaszewicz Justyna              KADRYL Białystok                       69.0  0  74.0  0         8/   8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 160 XXX XX   5 XXXXXX   6   XXXX   4   XXXXX  5 XXXXXXX  7    27         5
 161 XXX X X  5 XXX X X  5 XXXXXXX  7 XXX X X  5 XXXXXXX  7    29       3-4
 164 X  X  X  3 X XXX X  5 XXX   X  4 XX   X   3 X   X    2    17          
 165 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 168 XXXXXXX  7 X X XXX  5 XXX XXX  6  XXXXXX  6 XXX XXX  6    30         2
 169  X X XX  4  X X XX  4 XX XXXX  6 X  XXXX  5   XX XX  4    23         6
 170 XXXXXXX  7  XXX XX  5 XXXX XX  6 XXXX XX  6  XXX XX  5    29       3-4
 173   XXXX   4 XX XXX   5    XX    2 XXXXX    5 XX XX    4    20          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 160 3545415 3.0 3635325 3.0 5616325 4.0 5556315 4.0 5556324 4.0   18.0    4
 161 2124151 2.0 2122141 2.0 2133141 1.0 2132241 1.0 2122141 2.0    8.0    2
 165 1211323 1.0 1211413 1.0 1341414 2.0 1221424 2.0 1211415 1.0    7.0    1
 168 5366234 4.0 5356234 4.0 4454233 3.0 4414133 3.0 4434233 3.0   17.0    3
 169 4653562 6.0 4563552 5.0 3562562 5.0 3663562 5.0 3663562 5.0   26.0    5
 170 6432646 5.0 6444666 6.0 6225656 6.0 6345656 6.0 6345656 6.0   29.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
B       Błażejczyk                Andrzej                   Olsztyn              
C       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
D       Łukomski                  Andrzej                   Radom                
E       Markiewicz-Trylska        Danuta                    Warszawa             
F       Andruszkiewicz            Anna                      Toruń                
G       Kadylak                   Tomasz                    Płock                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Politowski                Marcin                    Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  10         1 Łosek Mikołaj, Kozłowska Rozalia                 FEELING Warszawa                       84.0  3 108.0  4         1/   5
  11         2 Morycz Michał, Nowik Alicja                      CLASSIC Warszawa                      117.0  4 135.0  5         2/   5
  13         3 Sasiński Jakub, Skóra Zuzanna                    EMKa Legionowo                        164.5  2 176.5  3         3/   5
  14         4 Szkobel Seweryn, Czerczak Karolina               SMS TANGO Łódź                         32.0  0  38.0  0         4/   5
  12         5 Swend Krzysztof, Swend Zuzanna                   Akademia Tańca CMG Radom               21.0  0  26.0  0         5/   5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           S           CH          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  10 1313222 2.0 1313222 2.0 1312223 2.0 1311111 1.0 1211111 1.0 1311111 1.0    9.0    1
  11 3121113 1.0 2121113 1.0 2121112 1.0 3222222 2.0 3322242 2.0 3222233 2.0    9.0    2
  12 5544545 5.0 5554555 5.0 5554555 5.0 5555455 5.0 5555455 5.0 5544455 5.0   30.0    5
  13 2232331 3.0 3232331 3.0 3233331 3.0 2444533 4.0 2444523 4.0 2453522 3.0   20.0    3
  14 4455454 4.0 4445444 4.0 4445444 4.0 4133344 3.0 4133334 3.0 4135344 4.0   22.0    4
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
A       de Pourbaix               Paweł                     Warszawa             
B       Błażejczyk                Andrzej                   Olsztyn              
C       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
D       Łukomski                  Andrzej                   Radom                
E       Markiewicz-Trylska        Danuta                    Warszawa             
F       Andruszkiewicz            Anna                      Toruń                
G       Kadylak                   Tomasz                    Płock                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Politowski                Marcin                    Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   5         1 Cabaj Szymon, Szulim Julia                       MAKO Sulejówek                         23.0  0  33.0  0         1/   6
   4         2 Cybulski Krzysztof, Karmańska Paulina            GRAND DANCE Częstochowa                66.0  1  75.0  1         2/   6
   1         3 Tumiłowicz Piotr, Maciejewska Hanna              AKCENT Warszawa                        20.0  0  28.0  0         3/   6
   3         4 Wikieł Paweł, Kowalczyk Monika                   MAKO Sulejówek                         10.0  0  17.0  0         4/   6
   2         5 Noceń Dawid, Kegler Aleksandra                   MAKO Sulejówek                          0.0  0   6.0  0         5/   6
   6         6 Matuszewski Paweł, Grzeżułkowska Patrycja        MAKO Sulejówek                         12.0  0  17.0  0         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
B       Błażejczyk                Andrzej                   Olsztyn              
C       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
D       Łukomski                  Andrzej                   Radom                
E       de Pourbaix               Paweł                     Warszawa             
F       Andruszkiewicz            Anna                      Toruń                
G       Kadylak                   Tomasz                    Płock                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Politowski                Marcin                    Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  21         1 Sarzyński Oskar, Pyra Maja                       CLASSIC Warszawa                       65.5  2  89.5  3         1/   5
  22         2 Więch Cezary, Wałachowska Anna                   DUET Warszawa                           0.0  0  18.0  1         2/   5
  24         3 Ostrzeniewski Mateusz, Kuzia Dominika            EMKa Legionowo                         88.0  2 100.0  3         3/   5
  20         4 Szałas Kamil, Tyczyńska Karolina                 AKCENT Warszawa                        56.0  0  62.0  0         4/   5
  23         5 Postek Paweł, Pepłowska Aleksandra               PRESTIGE Maków Maz.                    75.0  1  80.0  1         5/   5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  20 1442222 2.0 3433232 2.0 2333412 2.0 2153423 2.0 2554535 5.0 3553445 5.0 3544535 5.0 1533535 4.0   27.0    4
  21 2511111 1.0 1511111 1.0 1512131 1.0 1511111 1.0 1212141 1.0 1322133 2.0 1122122 1.0 3314143 3.0   11.0    1
  22 3135445 4.0 2224445 4.0 4125245 3.5 4334245 4.0 3125224 2.0 4214321 3.0 5213313 2.0 2122312 1.0   23.5    2
  23 5324353 3.0 5355353 5.0 3454353 5.0 5245352 5.0 5443353 4.0 2435254 4.0 2435254 4.0 5455454 5.0   35.0    5
  24 4253534 5.0 4142524 3.0 5241524 3.5 3422534 3.0 4331412 3.0 5141512 1.0 4351441 3.0 4241221 2.0   23.5    3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
B       Błażejczyk                Andrzej                   Olsztyn              
C       de Pourbaix               Paweł                     Warszawa             
D       Łukomski                  Andrzej                   Radom                
E       Markiewicz-Trylska        Danuta                    Warszawa             
F       Andruszkiewicz            Anna                      Toruń                
G       Kadylak                   Tomasz                    Płock                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Politowski                Marcin                    Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  39         1 Serpatowski Marek, Czarnecka Olga                AMIGO-DANCE Biała Podlask              85.0  0 116.0  1         1/  12
  42         2 Putur Piotr, Gizler Kamila                       SZYK Częstochowa                      429.0  1 454.0  2         2/  12
  32         3 Pasik Adrian, Garbacz Małgorzata                 KICK Kielce                           345.0  1 364.0  2         3/  12
  41         4 Zapaśnik Łukasz, Aniszewska Agnieszka            CORTE Warszawa                         82.0  1  95.0  1         4/  12
  34         5 Szyszka Michał, Więch Maria                      CORTE Warszawa                        110.0  1 122.0  1         5/  12
  40         6 Chudzik Adam, Krukowska Małgorzata               AKADEMIA TAŃCA Warszawa               236.0  1 247.0  1         6/  12
  37         7 Siwek Mariusz, Łomińska Klaudia                  DANCE IMPERIUM Pruszków                32.5  0  42.5  0         7/  12
  31         8 Gębusia Szymon, Pensiek Justyna                  ROCKS Warszawa                         31.0  0  40.0  0         8/  12
  33         9 Chodorowski Krzysztof, Mucha Sylwia              DUET Warszawa                           0.0  0   8.0  0         9/  12
  35        10 Rainko Kamil, Król Joanna                        AKADEMIA TAŃCA Warszawa                26.0  0  33.0  0        10/  12
  36        11 Olszewski Bartosz, Lucht Marta                   STYL Warszawa                          48.0  0  54.0  0        11/  12
  30        12 Olszewski Karol, Szerszeń Marta                  ROCKS Warszawa                          0.0  0   5.0  0        12/  12
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  30          0          0          0          0          0   X      1   X      1   X      1     3          
  31    X     1 X  X  X  3   X      1   XX     2 XXXX     4 X XX  X  4   X      1   X      1    17          
  32 XX    X  3  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  X XXXX  5 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    48       1-3
  33 X X      2          0    X     1   X   X  2   X  X   2   XX X   3 X X  X   3 X X  rX  3    16          
  34  XXXXXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XX XX X  5 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6    48       1-3
  35  X       1   X      1       X  1          0   X      1 X        1       X  1          0     6          
  36     X X  2          0   X      1   X      1          0          0          0  X       1     5          
  37 X XX XX  5 X XX  X  4 X  XXXX  5 XX XXXX  6    X XX  3 X     X  2  X X  X  3 X  X     2    30          
  39 XX XXX   5 XXXXXX   6 XX XXX   5 XX XXX   5 X  XXX   4 XXXXXXX  7 X  XXX   4 XXXXXX   6    42         4
  40 X X XX   4 XX XXX   5 XX       2 X    X   2 XXX XXX  6 XX  X    3 XXX XXX  6  Xr XXX  4    32         6
  41  XXXXXX  6  XX XXX  5  XX XXX  5  XX X X  4  XX X X  4  XX XXX  5 XXXXX X  6 XX XXXX  6    41         5
  42 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 rXXXXX   5  X XXX   4  XXXXXX  6    48       1-3
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  32 3523542 4.0 3221533 2.0 4113544 4.0 4212534 3.0 4332651 3.0 3532431 3.0 3524552 5.0 2623521 2.0   26.0    3
  34 2245321 2.0 4334321 3.0 5354321 3.0 5455361 5.0 3656343 6.0 4665652 6.0 4665643 6.0 3555433 5.0   36.0    5
  39 1332115 1.0 2452115 1.0 3441215 2.0 2341215 2.0 2243116 2.0 1424126 1.0 1433136 2.0 1234115 1.0   12.0    1
  40 5666656 6.0 6666656 6.0 6666666 6.0 3666646 6.0 1565432 4.0 2356213 2.0 2356211 1.0 5466652 6.0   37.0    6
  41 6414463 5.0 5515462 5.0 1525453 5.0 6524453 4.0 5414564 5.0 5213564 5.0 5212365 3.0 4312266 3.0   35.0    4
  42 4151234 3.0 1143244 4.0 2232132 1.0 1133122 1.0 6121225 1.0 6141345 4.0 6141424 4.0 6141344 4.0   22.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek