GD DANCE SHOW 2009 - OTTT O PUCHAR WÓJTA GMINY LESZNOWOLA


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów
Protokół przeklasyfikowania

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
GD DANCE SHOW 2009 - OTTT O PUCHAR WÓJTA GMINY LESZNOWOLA

Łazy, 26.04.2009
Organizator: 
Prowadzenie: 
Muzyka: 
Obsługa medyczna: 
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, E, Kombinacja 6T
12-13, C, Latin
12-13, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, C, Standard
12-13, D, Kombinacja 8T
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Kombinacja 8T
Pow. 15, E, Kombinacja 8T
14-15, C, Latin
14-15, C, Standard
Pow. 15, D, Kombinacja 8T
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, A, Latin
Pow. 15, A, Standard
12-13, E, Kombinacja 8T
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AIDA Biała Podlaska          4
   2 Akademia Tańca CMG Radom     5
   3 AKADEMIA TAŃCA Warszawa     16
   4 AKCENT Warszawa              1
   5 AKSEL Rzeszów                1
   6 ALFA Radom                   2
   7 AMIGO-DANCE Biała Podlask    2
   8 ANIMUSZ Białystok            1
   9 BATUCADA Suchowola           1
  10 BRAWO Raszyn                 4
  11 BRAWURA Kobyłka              1
  12 CENTRUM TAŃCA Lublin         9
  13 CLASSIC Warszawa             7
  14 CONTRA Warszawa              7
  15 CORTE Warszawa              13
  16 DANCE IMPERIUM Pruszków      9
  17 DANCE&DANCE Toruń            6
  18 DI SOMMA Raszyn              2
  19 DUET Warszawa               12
  20 EMKa Legionowo               5
  21 FALCON Płock                 2
  22 FEELING Warszawa             6
  23 FOCUS Olsztyn                2
  24 GAMZA Lublin                 1
  25 GRAND DANCE Częstochowa      2
  26 IMAGE Maków Maz.             1
  27 JAREMI Pruszków              1
  28 KADRYL Białystok             6
  29 KICK Kielce                  5
  30 LIDER Lublin                 2
  31 MAGIC-DANCE Lublin           6
  32 MUZA Olsztyn                 1
  33 MYKA Zamość                  1
  34 OLIMP Wrocław                2
  35 PASJONAT Sochaczew           2
  36 PERFECT Gdańsk               2
  37 PROGRESS Warszawa            4
  38 RAZ DWA TRZY Bydgoszcz       1
  39 ROCKSTEP Radom               5
  40 RYTM Białystok               3
  41 RYTM Warszawa                5
  42 SMIRNOW Warszawa             2
  43 SMS TANGO Łódź               2
  44 ST. KREACJI TAŃCA Bydgosz    2
  45 START Płońsk                 4
  46 STEP DANCE Koluszki          1
  47 STREFA TAŃCA Warszawa        1
  48 SZYK Częstochowa             2
  49 TAKT Chełm                   6
  50 TAKT Grójec                  2
  51 VENEZIA Club Minsk           1
  52 ZAMEK Lublin                 3
  53 ZORBA Mykanów                1
--------------------------------------
Na początek

Protokół przeklasyfikowania
----------------------------------------------
1. Nazwa turnieju:
   GD DANCE SHOW 2009 - OTTT O PUCHAR WÓJTA GMINY LESZNOWOLA
   
2. Miejsce i data rozgrywania turnieju:
   Łazy, 26.04.2009
3. Nadano nowe klasy tańca następującym parom:
----------------------------------------------------------------------------------------------
Nr   Nazwisko i imię                                    Klub                      Kraj
----------------------------------------------------------------------------------------------
Para kategorii i klasy: 12-13 C w stylu: Standard
  56 Opaliński Konrad, Zajączkowska Jagoda              AKADEMIA TAŃCA Warszawa                   
Otrzymuje klasę: B w stylu: Standard
Para kategorii i klasy: 12-13 D w stylu: Kombinacja 8T
 155 Drozd Jakub, Kamińska Sara                         CENTRUM TAŃCA Lublin                      
Otrzymuje klasę: C w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: 14-15 E w stylu: Kombinacja 8T
 179 Sowiński Paweł, Pluta Dorota                       DI SOMMA Raszyn                           
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: 14-15 C w stylu: Latin
 208 Gołębiewski Maciej, Kazberuk Dominika              KADRYL Białystok                          
Otrzymuje klasę: B w stylu: Latin
Para kategorii i klasy: Pow. 15 D w stylu: Kombinacja 8T
 232 Węcławek Daniel, Krysztofiak Aleksandra            PROGRESS Warszawa                         
Otrzymuje klasę: C w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: Pow. 15 B w stylu: Latin
 271 Tomaszewski Krzysztof, Sech Patrycja               ST. KREACJI TAŃCA Bydgosz                 
Otrzymuje klasę: A w stylu: Latin
Para kategorii i klasy: Pow. 15 B w stylu: Standard
 240 Chudzicki Michał, Przygodzińska Anna               CONTRA Warszawa                           
Otrzymuje klasę: A w stylu: Standard
----------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Maciejczuk                Jacek           I         Białystok            
A       Maciejczuk                Jacek           I         Białystok            
B       Dąbrowska                 Joanna          I         Józefosław           
C       Bernat                    Marek           I         Olsztyn              
D       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
E       Dziedziczak               Jarosław        II        Kielce               
F       Kobylkin                  Sergey                                         Ukraina
G       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr           I         Warszawa             
2       Ćwiek                     Ewa             II        Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 115         1 Vauchok Ivan, Pasarchyk Yuliva                   VENEZIA Club Minsk       Belarus        0.0      0.0  0         1/   8
 110         2 Łosek Mikołaj, Kozłowska Rozalia                 FEELING Warszawa                       84.0  3 105.0  4         2/   8
 111         3 Morycz Michał, Nowik Alicja                      CLASSIC Warszawa                      117.0  4 132.0  5         3/   8
 106         4 Błaszczak Piotr, Mitruk Wiktoria                 MAGIC-DANCE Lublin                     55.0  2  64.0  2         4/   8
 107         5 Dobrowolski Mikołaj, Prokop Aleksandra           TAKT Grójec                           146.0  2 154.0  2         5/   8
 112         6 Nowacki Adrian, Blażykowska Aleksandra           DANCE IMPERIUM Pruszków                52.0  0  59.0  0         6/   8
 108         7 Jastrzębski Bartosz, Borkowska Julia             ROCKSTEP Radom                         32.0  0  38.0  0         7/   8
 114         8 Swend Krzysztof, Swend Zuzanna                   Akademia Tańca CMG Radom               21.0  0  26.0  0         8/   8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          S          CH         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
 106 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    41         3
 107 X XX XX  5 X  XX X  4    X  X  2 XXX  XX  5 XXXXXXX  7 X X XXX  5    28         6
 108 XX X     3 XXX XX   5 XXX XXX  6 XX X  X  4 XXX   X  4  X X     2    24          
 110 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    42       1-2
 111 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 X XXX X  5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    38         4
 112  XX XXX  5 XXXX XX  6 XXXXXX   6  XXXXX   5 X  XXXX  5 XXXXXXX  7    34         5
 114     X    1          0          0     XX   2          0          0     3          
 115 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    42       1-2
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           S           CH          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
 106 5265435 5.0 6263446 5.0 6264546 6.0 4253345 4.0 3253335 3.0 4244344 3.0   26.0    4
 107 4556666 6.0 4555665 6.0 5555655 5.0 3444454 3.0 4344454 4.0 3453456 4.0   28.0    5
 110 1422222 2.0 3322231 2.0 2332232 2.0 2322111 2.0 2521112 2.0 2321111 1.0   11.0    2
 111 6633343 3.0 5634323 3.0 4423323 3.0 5536523 5.0 6436543 5.0 5536533 5.0   24.0    3
 112 3344554 4.0 1446554 4.0 3646464 4.0 6665666 6.0 5665666 6.0 6665665 6.0   30.0    6
 115 2111111 1.0 2111112 1.0 1111111 1.0 1111232 1.0 1112221 1.0 1112222 2.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Maciejczuk                Jacek                     Białystok            
A       Maciejczuk                Jacek                     Białystok            
B       Dąbrowska                 Joanna                    Józefosław           
C       Bernat                    Marek                     Olsztyn              
D       Piasta                    Ryszard                   Opole                
E       Dziedziczak               Jarosław                  Kielce               
F       Kobylkin                  Sergey                                         Ukraina
G       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  81         1 Wiśniewski Patryk, Stefańczyk Daria              SMS TANGO Łódź                          0.0  0  31.0  1         1/  12
  71         2 Górka Damian, Szurmak Klaudia                    CLASSIC Warszawa                       84.0  3 109.0  4         2/  12
  77         3 Stefaniak Patryk, Szulc Katarzyna                AKADEMIA TAŃCA Warszawa               134.5  4 153.5  5         3/  12
  67         4 Chodara Dominik, Pacholczyk Alicja               DANCE IMPERIUM Pruszków                73.0  0  86.0  0         4/  12
  79         5 Tabaszewski Jan, Piszczek Aleksandra             DUET Warszawa                          38.0  0  50.0  0         5/  12
  70         6 Fabiański Emil, Żak Sandra                       DANCE IMPERIUM Pruszków               126.0  2 137.0  2         6/  12
  72         7 Iwańczuk Paweł, Steinberg Klaudia                FOCUS Olsztyn                          32.0  0  42.0  0         7/  12
  66       8-9 Adamek Mateusz, Kordziukiewicz Kamila            CENTRUM TAŃCA Lublin                   71.0  1  79.0  1       8-9/  12
  68       8-9 Czerski Norbert, Siewielec Paulina               MAGIC-DANCE Lublin                     76.5  2  84.5  2       8-9/  12
  75        10 Kozów Dawid, Kozów Karolina                      OLIMP Wrocław                           0.0  0   7.0  0        10/  12
  78        11 Szmit Maurycy, Krakowiak Olga                    MUZA Olsztyn                          159.0  4 165.0  4        11/  12
  69        12 Dymowski Gabriel, Cylińska Iza                   FALCON Płock                           84.0  0  89.0  0        12/  12
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  66 X    X   2   X XX   3   X XX   3 X   XXX  4 X   X    2    14          
  67 XXX X    4 XXX X X  5   X   X  2   X X    2 XXXXX X  6    19       5-6
  68    X X   2    X XX  3    X XX  3  X   XX  3 X    XX  3    14          
  69          0          0          0   X      1          0     1          
  70  XX X    3 XXXX     4 XXXX     4 XXXX  X  5   XX X   3    19       5-6
  71 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXX   6 XXXXXX   6  XX X X  4    29       2-3
  72 X   X X  3 XX   XX  4 XX  XXX  5 X     X  2  X X X   3    17          
  75  XXX     3    X     1  X X     2  X X     2 X  X     2    10          
  77 XXXXXXX  7 XXX X X  5 XXX X X  5 XX XXXX  6 XXX XXX  6    29       2-3
  78    X  X  2          0          0      X   1       X  1     4          
  79      XX  2 X  XXX   4 X  XXXX  5 X XXX    4 XXXXXX   6    21         4
  81 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XXXXXX  6    33         1
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  67 1644464 4.0 1545456 4.0 3544454 4.0 3446664 4.0 1446665 6.0   22.0    4
  70 4556656 6.0 5456664 6.0 4656645 5.0 6655545 6.0 6555546 5.0   28.0    6
  71 6132322 2.0 4122212 1.0 5123212 2.0 2122312 1.0 4124352 3.0    9.0    2
  77 2325233 3.0 2634143 3.0 2435133 3.0 4334231 3.0 3633223 2.0   14.0    3
  79 5461545 5.0 6363535 5.0 6261566 6.0 5261456 5.0 5261434 4.0   25.0    5
  81 3213111 1.0 3211321 2.0 1312321 1.0 1513123 2.0 2312111 1.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Maciejczuk                Jacek                     Białystok            
A       Maciejczuk                Jacek                     Białystok            
B       Dąbrowska                 Joanna                    Józefosław           
C       Bernat                    Marek                     Olsztyn              
D       Piasta                    Ryszard                   Opole                
E       Dziedziczak               Jarosław                  Kielce               
F       Kobylkin                  Sergey                                         Ukraina
G       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  56         1 Opaliński Konrad, Zajączkowska Jagoda            AKADEMIA TAŃCA Warszawa               203.0  5 233.0  6         1/  11
  50         2 Górka Damian, Szurmak Klaudia                    CLASSIC Warszawa                       95.0  3 119.0  4         2/  11
  57         3 Stefaniak Patryk, Szulc Katarzyna                AKADEMIA TAŃCA Warszawa                84.5  1 102.5  2         3/  11
  46         4 Adamek Mateusz, Kordziukiewicz Kamila            CENTRUM TAŃCA Lublin                  106.0  4 118.0  4         4/  11
  49         5 Dymowski Gabriel, Cylińska Iza                   FALCON Płock                           91.0  0 102.0  0         5/  11
  60         6 Wiśniewski Patryk, Stefańczyk Daria              SMS TANGO Łódź                          0.0  0  10.0  0         6/  11
  47       7-9 Chodara Dominik, Pacholczyk Alicja               DANCE IMPERIUM Pruszków                85.0  1  92.0  1       7-9/  11
  51       7-9 Iwańczuk Paweł, Steinberg Klaudia                FOCUS Olsztyn                          43.0  1  50.0  1       7-9/  11
  58       7-9 Tabaszewski Jan, Piszczek Aleksandra             DUET Warszawa                          42.5  0  49.5  0       7-9/  11
  54        10 Kozów Dawid, Kozów Karolina                      OLIMP Wrocław                           0.0  0   6.0  0        10/  11
  48        11 Czerski Norbert, Siewielec Paulina               MAGIC-DANCE Lublin                     67.0  1  72.0  1        11/  11
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  46 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXX   6 X XXXXX  6    32         3
  47 XX X XX  5     XXX  3  X       1          0  X       1    10          
  48      X   1 X   XX   3      X   1          0          0     5          
  49 X        1       X  1  X X X   3    XX X  3  XXX  X  4    12         6
  50 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    33       1-2
  51      XX  2  X       1 X X   X  3  X   X   2     XX   2    10          
  54 X X X    3   X      1     X    1   X XX   3    X     1     9          
  56  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    33       1-2
  57  XXXX X  5 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    31         4
  58 X  X     2    X     1 X  XX    3 X  X  X  3 X        1    10          
  60  XX X    3 XXXX XX  6  XX   X  3 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    25         5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  46 2241136 3.0 2442145 4.0 4442145 4.0 4542226 4.0 4451236 4.0   19.0    4
  49 6653555 5.0 6663666 6.0 6665553 5.0 5654565 5.0 5563444 5.0   26.0    5
  50 3122413 2.0 4131423 2.0 3231324 3.0 3231333 2.0 2332323 2.0   11.0    2
  56 1414321 1.0 1215212 1.0 1314212 1.0 1115112 1.0 1116111 1.0    5.0    1
  57 4335262 4.0 3324351 3.0 2123431 2.0 2323441 3.0 3224552 3.0   15.0    3
  60 5566644 6.0 5556534 5.0 5556666 6.0 6466654 6.0 6645665 6.0   29.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Maciejczuk                Jacek                     Białystok            
A       Maciejczuk                Jacek                     Białystok            
B       Dąbrowska                 Joanna                    Józefosław           
C       Bernat                    Marek                     Olsztyn              
D       Piasta                    Ryszard                   Opole                
E       Dziedziczak               Jarosław                  Kielce               
F       Kobylkin                  Sergey                                         Ukraina
G       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  35         1 Majchrzak Jakub, Parjaszewska Dominika           STREFA TAŃCA Warszawa                 446.0  4 477.0  5         1/  12
  37         2 Mazurek Wojciech, Kowal Magdalena                KICK Kielce                            84.0  1 109.0  2         2/  12
  42         3 Żytko Paweł, Skakowska Daria                     GAMZA Lublin                          122.0  1 141.0  2         3/  12
  33         4 Kopczyński Dawid, Goździewska Patrycja           DANCE IMPERIUM Pruszków               149.0  3 162.0  3         4/  12
  29         5 Drozd Robert, Miszkurka Agnieszka                CENTRUM TAŃCA Lublin                   23.0  0  35.0  0         5/  12
  41         6 Woźniak Sebastian, Kitrasiewicz Sylwia           DUET Warszawa                         134.0  3 145.0  3         6/  12
  36         7 Markowski Daniel, Shkliaruk Alina                SMIRNOW Warszawa                      101.0  0 111.0  0         7/  12
  39         8 Przyborowski Gabriel, Romanowska Martyna         START Płońsk                          129.0  0 138.0  0         8/  12
  30      9-10 Dziewulski Adrian, Zakrzewska Izabela            TAKT Chełm                             67.0  0  74.0  0      9-10/  12
  40      9-10 Wojnarowski Paweł, Purchała Agnieszka            ROCKSTEP Radom                         88.0  0  95.0  0      9-10/  12
  32        11 Gliński Bartosz, Kosieradzka Karolina            BRAWO Raszyn                           27.0  0  33.0  0        11/  12
  34        12 Kozłowski Damian, Tomaka Magdalena               START Płońsk                           38.0  0  43.0  0        12/  12
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  29  XX      2   XXX    3 X XXX X  5 X X X    3 X XXXX   5    18       5-6
  30  X  X    2  X       1  X       1  X X XX  4  X X  X  3    11          
  32 X  X     2    X     1    X     1    X     1          0     5          
  33 X X XXX  5 X XXXXX  6 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    30       2-3
  34          0    X     1          0    X     1          0     2          
  35 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    33         1
  36   XXX X  4   X XXX  4   X XXX  4  XX X    3     X    1    16          
  37 XXXXXXX  7 XXX XX   5 XX XXX   5 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    30       2-3
  39    X X   2 X  X  X  3  X X     2 X     X  2 X    XX  3    12          
  40 XX  XX   4 XX       2 X        1 XXX      3  X       1    11          
  41   XX  X  3 XX   XX  4  XX  XX  4      XX  2 X XX XX  5    18       5-6
  42 XX  XXX  5  XX XXX  5 XXX XXX  6  XX XX   4  XX X X  4    24         4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  29 1524354 4.0 1515436 5.0 2315456 5.0 1515566 6.0 4314346 3.0   23.0    5
  33 5651521 5.0 5451621 4.0 6451521 4.0 5351411 3.0 3161521 2.0   18.0    4
  35 3142412 1.0 4244314 3.0 3142314 2.0 2422123 1.0 5222115 1.0    8.0    1
  37 2235235 2.0 3133243 2.0 4233232 1.0 6134345 4.0 6533434 4.0   13.0    2
  41 6366166 6.0 6366165 6.0 5566165 6.0 3266232 2.0 2656253 6.0   26.0    6
  42 4413643 3.0 2622552 1.0 1624643 3.0 4643654 5.0 1445662 5.0   17.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Maciejczuk                Jacek                     Białystok            
A       Maciejczuk                Jacek                     Białystok            
B       Dąbrowska                 Joanna                    Józefosław           
C       Bernat                    Marek                     Olsztyn              
D       Piasta                    Ryszard                   Opole                
E       Dziedziczak               Jarosław                  Kielce               
F       Kobylkin                  Sergey                                         Ukraina
G       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   6         1 Drozd Robert, Miszkurka Agnieszka                CENTRUM TAŃCA Lublin                   35.0  1  65.0  2         1/  11
  19         2 Woźniak Sebastian, Kitrasiewicz Sylwia           DUET Warszawa                         162.0  3 186.0  4         2/  11
   2         3 Bednarczyk Dawid, Madeńska Sylwia                EMKa Legionowo                        228.0  0 246.0  1         3/  11
  17         4 Uciński Karol, Kalinowska Katarzyna              EMKa Legionowo                        294.0  4 306.0  4         4/  11
   7         5 Dziewulski Adrian, Zakrzewska Izabela            TAKT Chełm                             56.5  1  67.5  1         5/  11
   9         6 Gliński Bartosz, Kosieradzka Karolina            BRAWO Raszyn                           86.0  1  96.0  1         6/  11
  18         7 Wojnarowski Paweł, Purchała Agnieszka            ROCKSTEP Radom                        137.0  1 146.0  1         7/  11
  11         8 Kozłowski Damian, Tomaka Magdalena               START Płońsk                           59.0  0  67.0  0         8/  11
  15         9 Przondo Marek, Przondo Monika                    PROGRESS Warszawa                     328.0  3 335.0  3         9/  11
  13        10 Mierzejewski Piotr, Kowalewska Aneta             AKADEMIA TAŃCA Warszawa                58.0  0  64.0  0        10/  11
  12        11 Mazurek Wojciech, Kowal Magdalena                KICK Kielce                            12.0  0  17.0  0        11/  11
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
   2 X  XX    3 XXXXXXX  7 X XXX X  5   XXX X  4   XXX X  4    23         3
   6 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    32         1
   7 XX XXX   5 XX X X   4  X X X   3  XXXXX   5  X X X   3    20       5-6
   9 X XXXX   5   X XX   3  XXXXXX  6   X XX   3 X X XX   4    21         4
  11  X X XX  4    XX X  3 X    XX  3 X     X  2  X   XX  3    15          
  12  XX X X  4  XXXX X  5          0       X  1       X  1    11          
  13  X X  X  3 X        1  X    X  2 X  X  X  3 X  X  X  3    12          
  15   X      1      X   1   XXX    3  X XXX   4  XXXX    4    13          
  17   X  X   2  XXX     3 XXX XX   5 XX XXX   5 XX XXX   5    20       5-6
  18 XXX   X  4 XXX   X  4 X X      2 XXX      3 XXX      3    16          
  19 XX  XXX  5 XX  XXX  5 XX XXXX  6 XXX  XX  5 XXX XXX  6    27         2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   2 3533235 3.0 3341261 3.0 3453365 5.0 3344263 3.0 3443255 5.0   19.0    3
   6 2422121 1.0 2414132 2.0 1511111 1.0 2511122 1.0 2521111 1.0    6.0    1
   7 6351613 4.0 5233324 4.0 5342544 4.0 6262515 5.0 6362424 4.0   21.0    5
   9 5664344 5.0 6656656 6.0 6666656 6.0 5656656 6.0 5655646 6.0   29.0    6
  17 4246566 6.0 4565443 5.0 4234222 2.0 4135344 4.0 4136362 3.0   20.0    4
  19 1115452 2.0 1122515 1.0 2125433 3.0 1423431 2.0 1214533 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Maciejczuk                Jacek                     Białystok            
A       Maciejczuk                Jacek                     Białystok            
B       Dąbrowska                 Joanna                    Józefosław           
C       Bernat                    Marek                     Olsztyn              
D       Piasta                    Ryszard                   Opole                
E       Dziedziczak               Jarosław                  Kielce               
F       Kobylkin                  Sergey                                         Ukraina
G       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 154         1 Dreling Mateusz, Polakowska Justyna              CORTE Warszawa                        116.0  3 148.0  4         1/  13
 155         2 Drozd Jakub, Kamińska Sara                       CENTRUM TAŃCA Lublin                  197.0  6 223.0  7         2/  13
 166         3 Tyburek Szymon, Adamiak Zuzanna                  CENTRUM TAŃCA Lublin                  154.0  3 174.0  4         3/  13
 167         4 Wasielewski Jędrzej, Napora Anna                 RAZ DWA TRZY Bydgoszcz                124.0  2 138.0  2         4/  13
 152         5 Ciarka Jakub, Pepłońska Marta                    DANCE IMPERIUM Pruszków               198.0  2 211.0  2         5/  13
 164         6 Sacewicz Paweł, Jówko Aleksandra                 AIDA Biała Podlaska                    37.0  0  49.0  0         6/  13
 165         7 Skóra Cezary, Jakubowska Aleksandra              EMKa Legionowo                          0.0  0  11.0  0         7/  13
 157         8 Jarzębski Mateusz, Wasik Aleksandra              CLASSIC Warszawa                       94.5  0 104.5  0         8/  13
 160         9 Kucharczyk Patryk, Tomasik Magdalena             KICK Kielce                            30.0  0  39.0  0         9/  13
 163        10 Romańczuk Daniel, Popiołek Alicja                RYTM Białystok                         58.5  0  66.5  0        10/  13
 151        11 Choma Karol, Walaszek Oliwia                     TAKT Chełm                             27.0  0  34.0  0        11/  13
 161        12 Pietruk Karol, Krupowicz Joanna                  RYTM Warszawa                          67.0  0  73.0  0        12/  13
 169        13 Czartoryski Daniel, Jackowska Karolina           CONTRA Warszawa                         5.0  0  10.0  0        13/  13
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 151          0          0 X        1    X     1 XX X XX  5 X    X   2 X  X X   3 XX X XX  5    17          
 152 X XXXXX  6 XXX XXX  6 XXXXX    5 X XXX    4 X X      2    X     1    XX    2    X     1    27         5
 154 XXX XX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXX XXX  6    50         1
 155  XXX XX  5 X X XXX  5   XXXX   4 X X XXX  5 XXX  XX  5 XXXX X   5 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    42         2
 157 XX XXXX  6  X X XX  4  XX  XX  4  X   XX  3     XX   2       X  1      X   1          0    21          
 160     X    1     X    1    XXXX  4    XXXX  4      XX  2     XXX  3     XXX  3     X    1    19          
 161       X  1    X     1       X  1    X     1    X  X  2          0  X X     2    X  X  2    10          
 163  X X X   3 XX X X   4 X    XX  3  X    X  2 X  X     2  X   X   2          0 XX       2    18          
 164 X X   X  3   X      1 XXX      3 X X      2 X   X    2 X  XX X  4 X X X X  4   XXXXX  5    24       6-7
 165  X XX    3 X  XX    3    XX    2  X    X  2  X  X X  3 XXX X X  5 XX  X X  4     XX   2    24       6-7
 166 X XXXXX  6  XX X X  4  X  X X  3 XXXXXXX  7   XXXXX  5   XXXX   4 XXXXXXX  7 XXXX X   5    41         3
 167 XXX      3 XXX  XX  5 XXX  X   4 XXX XX   5  XXXX    4 XXXXX X  6  XX      2 XXX X X  5    34         4
 169          0    X     1    X     1          0  XX      2  XX      2   X   X  2   X      1     9          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 152 5562142 4.0 2554353 5.0 2234552 2.0 3244564 4.0 7575766 7.0 7775777 7.0 7777736 7.0 7777776 7.0   43.0    5
 154 1211211 1.0 1111411 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111211 1.0    8.0    1
 155 2334633 2.0 3232522 2.0 3442433 4.0 4533433 3.0 2223534 2.0 2232433 2.0 3342242 2.0 2333332 3.0   20.0    2
 164 4756457 5.0 6666767 6.0 5567647 6.0 6767656 6.0 6752447 5.0 5663556 6.0 5654565 5.0 6654544 5.0   44.0    6
 165 7475775 7.0 7775675 7.0 7775776 7.0 5675777 7.0 3467673 6.0 3556644 4.0 2466657 6.0 4565667 6.0   50.0    7
 166 3643324 3.0 5443244 4.0 4353224 3.0 2452222 2.0 5644222 3.0 4444222 3.0 4523423 3.0 3222123 2.0   23.0    3
 167 6127566 6.0 4327136 3.0 6626365 5.0 7326345 5.0 4336355 4.0 6327365 5.0 6235374 4.0 5446455 4.0   36.0    4
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Maciejczuk                Jacek                     Białystok            
A       Maciejczuk                Jacek                     Białystok            
B       Dąbrowska                 Joanna                    Józefosław           
C       Bernat                    Marek                     Olsztyn              
D       Piasta                    Ryszard                   Opole                
E       Dziedziczak               Jarosław                  Kielce               
F       Kobylkin                  Sergey                                         Ukraina
G       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 176         1 Górniak Kamil, Preś Katarzyna                    DUET Warszawa                         109.0  3 133.0  4         1/   5
 180         2 Zapała Paweł, Syzdoł Monika                      KICK Kielce                            34.0  0  52.0  1         2/   5
 179         3 Sowiński Paweł, Pluta Dorota                     DI SOMMA Raszyn                       140.0  2 152.0  3         3/   5
 177         4 Janczak Jakub, Wróblewska Ewelina                IMAGE Maków Maz.                       96.5  2 102.5  2         4/   5
 178         5 Przerwa Eryk, Gierczak Aleksandra                Akademia Tańca CMG Radom                0.0  0   5.0  0         5/   5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 176 2231321 1.0 1122331 1.0 1131322 1.0 1121111 1.0 1112312 1.0 1211111 1.0 1111323 1.0 1111212 1.0    8.0    1
 177 4545443 4.0 4444443 4.0 4442443 4.0 4242533 4.0 3223531 3.0 3533442 3.0 3433531 3.0 2422421 2.0   27.0    4
 178 5453555 5.0 5555555 5.0 5555555 5.0 5555455 5.0 5554455 5.0 5454555 5.0 5355455 5.0 3355354 4.0   39.0    5
 179 1124232 2.0 2331122 2.0 3224231 3.0 2333242 2.0 4445144 4.0 4145334 4.0 4244242 4.0 4243133 3.0   24.0    3
 180 3312114 3.0 3213214 3.0 2313114 2.0 3414324 3.0 2331223 2.0 2322223 2.0 2522114 2.0 5534545 5.0   22.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Maciejczuk                Jacek                     Białystok            
A       Maciejczuk                Jacek                     Białystok            
B       Dąbrowska                 Joanna                    Józefosław           
C       Bernat                    Marek                     Olsztyn              
D       Piasta                    Ryszard                   Opole                
E       Dziedziczak               Jarosław                  Kielce               
F       Kobylkin                  Sergey                                         Ukraina
G       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 125         1 Kociuba Bartłomiej, Magdziarz Olga               CENTRUM TAŃCA Lublin                  143.0  0 173.0  1         1/  11
 130         2 Wawrzak Wiktor, Klyta Malwina                    SZYK Częstochowa                      136.0  2 160.0  3         2/  11
 124         3 Janiuk Bartosz, Stachnik Anna                    TAKT Chełm                            212.0  2 230.0  3         3/  11
 129         4 Niemiec Krzysztof, Pick Daria                    TAKT Chełm                            115.0  0 127.0  0         4/  11
 131         5 Wolański Dominik, Staniak Aleksandra             CLASSIC Warszawa                      184.5  2 195.5  2         5/  11
 122         6 Ciechaniak Arkadiusz, Górecka Aleksandra         PASJONAT Sochaczew                      0.0  0  10.0  0         6/  11
 126         7 Lempkowski Tomasz, Cieplińska Julia              DUET Warszawa                          30.0  0  39.0  0         7/  11
 127         8 Matusik Adam, Dzidzińska Beata                   ZORBA Mykanów                          17.0  0  25.0  0         8/  11
 121         9 Bednarz Jakub, Wałuszko Marta                    BATUCADA Suchowola                    169.0  0 176.0  0         9/  11
 123        10 Dębski Przemysław, Maciocha Marta                TAKT Grójec                            63.0  0  69.0  0        10/  11
 128        11 Michalak Krystian, Wytrykowska Aleksandra        RYTM Warszawa                          22.0  0  27.0  0        11/  11
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 121 XX XX X  5 XX    X  3   XXX X  4    X  X  2 XXXXX X  6     X    1  XXXX X  5   X X    2    28          
 122  XX   X  3   X X X  3    XX    2    X  X  2 X XXXX   5  XXXXX   5   XXX    3 XXXXX X  6    29       6-8
 123          0 X        1 X  X XX  4 X    X   2    X  X  2    X X   2 X        1 X        1    13          
 124 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 X X XX   4 XX   X   3 XXXX XX  6 X  X  X  3 XXX  XX  5    40       2-3
 125 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXX X    4 X   XXX  4 XXX XXX  6  X X     2    43         1
 126    XXXX  4    X  X  2 X   XXX  4  XXXX    4  X  XXX  4  X  X X  3  X  XXX  4  X  XXX  4    29       6-8
 127      X   1  X XXX   4          0  X       1 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XX  XX   4 XX XXXX  6    29       6-8
 128       X  1          0  X       1       X  1 X X   X  3          0    X X   2 X  X X   3    11          
 129 X XXXXX  6  XXXXX   5  XXXXX   5 XXXXXXX  7   XX XX  4 X X      2 XXX   X  4  XX   X  3    36         5
 130 XXX  X   4 XXX  X   4 XXX      3 XXX XXX  6  X   X   2 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    38         4
 131 XXXXX    5 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6   XXX    3 XXXXX X  6   XX X   3   XXXX   4    40       2-3
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 122 8468874 7.0 8568676 6.0 8748784 7.5 5867885 7.0 5682335 6.0 5271168 5.0 6552127 4.0 6441465 4.0   46.5    6
 124 2252512 1.0 2253441 4.0 4553832 4.0 4143323 3.0 2255554 5.0 3552813 3.0 2365754 5.0 2362234 2.0   27.0    3
 125 1143451 3.0 3141224 1.0 1132425 2.0 1252432 2.0 4344621 3.0 2135631 1.0 3146831 3.0 4154571 3.0   18.0    1
 126 7776683 6.0 7477787 7.0 7674666 6.0 6675656 6.0 8571886 8.0 8884277 8.0 8788575 8.0 7878627 7.0   56.0    7
 127 6885768 8.0 5886858 8.0 5887378 7.5 7788778 8.0 3867768 7.0 4768756 7.0 4673668 6.0 3636743 5.0   56.5    8
 129 5534125 5.0 4624112 2.0 6425117 3.0 8434217 4.0 6436113 2.0 6416422 4.0 5427312 2.0 5587356 6.0   28.0    4
 130 4317347 4.0 6335565 5.0 3266553 5.0 3326564 5.0 1118247 1.0 1327344 2.0 1214243 1.0 1213112 1.0   24.0    2
 131 3621236 2.0 1712333 3.0 2311241 1.0 2511141 1.0 7723472 4.0 7643585 6.0 7831486 7.0 8725888 8.0   32.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Maciejczuk                Jacek                     Białystok            
A       Maciejczuk                Jacek                     Białystok            
B       Dąbrowska                 Joanna                    Józefosław           
C       Bernat                    Marek                     Olsztyn              
D       Piasta                    Ryszard                   Opole                
E       Dziedziczak               Jarosław                  Kielce               
F       Kobylkin                  Sergey                                         Ukraina
G       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 144         1 Zapaśnik Łukasz, Aniszewska Agnieszka            CORTE Warszawa                         82.0  1 108.0  2         1/   7
 138         2 Konicki Piotr, Borowska Karolina                 CORTE Warszawa                        216.0  1 236.0  2         2/   7
 141         3 Putur Piotr, Gizler Kamila                       SZYK Częstochowa                      429.0  1 443.0  2         3/   7
 137         4 Chudzik Adam, Krukowska Małgorzata               AKADEMIA TAŃCA Warszawa               236.0  1 244.0  1         4/   7
 143         5 Serpatowski Marek, Czarnecka Olga                AMIGO-DANCE Biała Podlask              85.0  0  92.0  0         5/   7
 145         6 Zawadzki Artur, Szymańska Anna                   AKADEMIA TAŃCA Warszawa               247.0  0 253.0  0         6/   7
 136         7 Chodorowski Krzysztof, Mucha Sylwia              DUET Warszawa                           0.0  0   5.0  0         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 136 6414435 4.0 6755475 6.0 7353454 4.0 7443476 6.0 7766667 7.0 6666675 6.0 7656667 6.0 6656565 7.0   46.0    7
 137 4322244 3.0 4414544 4.0 3545775 5.0 6366767 7.0 4127441 4.0 3127452 3.0 3127541 3.0 4547477 6.0   35.0    4
 138 5155616 5.0 5143117 2.0 6214226 3.0 5115214 2.0 1413312 1.0 7214223 2.0 5414133 4.0 7115131 1.0   20.0    2
 141 2547767 6.0 3537356 5.0 2126632 2.0 2627642 4.0 2631155 3.0 1542337 4.0 2541225 2.0 2333246 4.0   30.0    3
 143 1636351 2.0 2626762 7.0 4737561 6.5 3734551 5.0 5355534 5.0 4335544 5.0 4235454 5.0 3224622 2.0   37.5    5
 144 3261123 1.0 1362223 1.0 1462113 1.0 1252125 1.0 3242223 2.0 2451111 1.0 1362312 1.0 1461313 3.0   11.0    1
 145 7773572 7.0 7271631 3.0 5671347 6.5 4571333 3.0 6574776 6.0 5773766 7.0 6773776 7.0 5772754 5.0   44.5    6
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Maciejczuk                Jacek                     Białystok            
A       Maciejczuk                Jacek                     Białystok            
B       Dąbrowska                 Joanna                    Józefosław           
C       Bernat                    Marek                     Olsztyn              
D       Piasta                    Ryszard                   Opole                
E       Dziedziczak               Jarosław                  Kielce               
F       Kobylkin                  Sergey                                         Ukraina
G       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 213         1 Łakota Kamil, Granda Aleksandra                  MAGIC-DANCE Lublin                     78.0  2 107.0  3         1/  10
 212         2 Kosmalski Tomasz, Sękowska Joanna                AKADEMIA TAŃCA Warszawa               146.0  6 169.0  7         2/  10
 216         3 Woźniak Michał, Kosmalska Aneta                  AKADEMIA TAŃCA Warszawa                 0.0  0  17.0  1         3/  10
 208         4 Gołębiewski Maciej, Kazberuk Dominika            KADRYL Białystok                      189.0  6 200.0  6         4/  10
 210         5 Jarosz Andrzej, Bogdanowicz Aleksandra           AKADEMIA TAŃCA Warszawa                98.0  2 108.0  2         5/  10
 215         6 Tarkowski Karol, Wieczorkiewicz Adrianna         DANCE IMPERIUM Pruszków                 6.0  0  15.0  0         6/  10
 209         7 Jankowski Karol, Jaworska Klaudia                DUET Warszawa                          40.0  0  48.0  0         7/  10
 211         8 Jarzęczka Szymon, Wolant Wiktoria                DANCE&DANCE Toruń                     287.0  4 294.0  4         8/  10
 206         9 Borzym Hubert, Górczyńska Paulina                RYTM Białystok                         38.0  0  44.0  0         9/  10
 214        10 Studniarz Rafał, Wiśniewska Urszula              ALFA Radom                              5.0  0  10.0  0        10/  10
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 206 X   X    2  X X  X  3  X   XX  3 XX  X X  4  X       1    13          
 208 XXX XXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXX X  5    31         1
 209 X   XX   3 XX  XXX  5 XX XXX   5 X   XX   3 XX  XXX  5    21          
 210  XXX X   4   XXXX   4   XXXXX  5   XXXXX  5   XXXX   4    22       5-6
 211  XXX XX  5  X   XX  3 X  X  X  3   X  X   2 XX X XX  5    18          
 212 XX XXXX  6 XXX XXX  6 XXX X X  5 XX X  X  4 XX    X  3    24         4
 213 X XXXXX  6 X XXXX   5   XXXX   4 X XXXX   5   XXXXX  5    25       2-3
 214       X  1          0  XX      2  X X  X  3   X  XX  3     9          
 215  XXXX    4 XXXXX    5 XXX X    4  XX X X  4 XXXXX    5    22       5-6
 216 XXXX  X  5 XXXX  X  5 X  X XX  4 XXXX X   5 XXXXXX   6    25       2-3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 208 4516154 5.0 3515164 4.0 3614234 3.0 5612263 4.0 3414444 3.0   19.0    4
 210 6661365 6.0 5661655 6.0 6451523 5.0 6451544 5.0 4652513 4.0   26.0    5
 212 1355531 3.0 1146311 1.0 2146442 4.0 2136131 1.0 2145232 2.0   11.0    2
 213 3432222 2.0 2332242 2.0 1332351 1.0 1343422 2.0 1321121 1.0    8.0    1
 215 5243446 4.0 6454536 5.0 5565166 6.0 3565655 6.0 5563365 5.0   26.0    6
 216 2124613 1.0 4223423 3.0 4223615 2.0 4224316 3.0 6236656 6.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Maciejczuk                Jacek                     Białystok            
A       Maciejczuk                Jacek                     Białystok            
B       Dąbrowska                 Joanna                    Józefosław           
C       Bernat                    Marek                     Olsztyn              
D       Piasta                    Ryszard                   Opole                
E       Dziedziczak               Jarosław                  Kielce               
F       Kobylkin                  Sergey                                         Ukraina
G       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 188         1 Janiuk Rafał, Pomiankiewicz Julia                TAKT Chełm                            231.0  3 262.0  4         1/  12
 193         2 Kosmalski Tomasz, Sękowska Joanna                AKADEMIA TAŃCA Warszawa               169.0  5 194.0  6         2/  12
 197         3 Woźniak Michał, Kosmalska Aneta                  AKADEMIA TAŃCA Warszawa                 0.0  0  19.0  1         3/  12
 192         4 Kautsch Michał, Ługowska Anna                    AKCENT Warszawa                       128.0  2 141.0  2         4/  12
 194         5 Łakota Kamil, Granda Aleksandra                  MAGIC-DANCE Lublin                     50.0  1  62.0  1         5/  12
 189         6 Jankowski Karol, Jaworska Klaudia                DUET Warszawa                          55.0  1  66.0  1         6/  12
 187         7 Gołębiewski Maciej, Kazberuk Dominika            KADRYL Białystok                      127.0  2 137.0  2         7/  12
 196         8 Tarkowski Karol, Wieczorkiewicz Adrianna         DANCE IMPERIUM Pruszków                21.0  1  30.0  1         8/  12
 185         9 Borzym Hubert, Górczyńska Paulina                RYTM Białystok                         89.0  2  97.0  2         9/  12
 195        10 Studniarz Rafał, Wiśniewska Urszula              ALFA Radom                              5.0  0  12.0  0        10/  12
 191        11 Jarzęczka Szymon, Wolant Wiktoria                DANCE&DANCE Toruń                     199.0  2 205.0  2        11/  12
 190        12 Jarosz Andrzej, Bogdanowicz Aleksandra           AKADEMIA TAŃCA Warszawa                26.0  0  31.0  0        12/  12
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 185 XX XX    4 XX X  X  4    X     1 X X XX   4 X        1    14          
 187   XXX X  4 XXX      3 X X X X  4   XXX    3 X XXX    4    18          
 188   XXXXX  5 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    31         1
 189 X XXXX   5  X XXX   4 XX  X X  4  X  XX   3 XXX  X   4    20         6
 190    X     1          0          0       X  1          0     2          
 191  X       1  X       1  X   X   2  X   X   2          0     6          
 192 XX  XXX  5  XXXX X  5   XX  X  3  XXX XX  5  XXXXX   5    23         4
 193  XX      2  XX XXX  5 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXX  XX  5    25         2
 194 XXX  XX  5 X XXXXX  6 XXXXXX   6 X     X  2   XXXXX  5    24         3
 195      XX  2          0  X   X   2    X     1 XX XX X  5    10          
 196 X X XX   4 X   XXX  4   XXX    3 X   X    2    XX X  3    16          
 197 XX X  X  4 X XX X   4 X  X XX  4 XXXX  X  5  X X XX  4    21         5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 188 1112141 1.0 1314211 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1113111 1.0    5.0    1
 189 4446416 4.0 4536135 3.0 4545256 5.0 5656236 6.0 5446256 6.0   24.0    6
 192 3531223 2.0 2652466 6.0 5634663 6.0 3533442 3.0 6631535 5.0   22.0    4
 193 2223334 3.0 3123322 2.0 2226334 2.0 2225324 2.0 2222322 2.0   11.0    2
 194 6655665 6.0 5245554 5.0 3453525 4.0 4444665 4.0 3555444 4.0   23.0    5
 197 5364552 5.0 6461643 4.0 6362442 3.0 6362553 5.0 4364663 3.0   20.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Maciejczuk                Jacek                     Białystok            
A       Maciejczuk                Jacek                     Białystok            
B       Dąbrowska                 Joanna                    Józefosław           
C       Bernat                    Marek                     Olsztyn              
D       Piasta                    Ryszard                   Opole                
E       Dziedziczak               Jarosław                  Kielce               
F       Kobylkin                  Sergey                                         Ukraina
G       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 220         1 Binkowski Jacek, Rutczyńska Aleksandra           KICK Kielce                            83.5  1 115.5  2         1/  13
 233         2 Węgrzyn Ernest, Konował Diana                    MYKA Zamość                           210.0  3 236.0  4         2/  13
 232         3 Węcławek Daniel, Krysztofiak Aleksandra          PROGRESS Warszawa                     272.0  4 292.0  5         3/  13
 234         4 Wiak Józef, Rzeźnicka Beata                      CLASSIC Warszawa                      119.0  1 133.0  1         4/  13
 221         5 Cacko Łukasz, Kłopotowska Magda                  CORTE Warszawa                        122.8  1 135.8  1         5/  13
 229         6 Pych Krystian, Zybert Agnieszka                  EMKa Legionowo                        140.5  0 152.5  0         6/  13
 225         7 Młodzinski Konrad, Buczkowska Karolina           DUET Warszawa                          27.0  0  38.0  0         7/  13
 223       8-9 Koper Adam, Ghaley Ewa                           START Płońsk                          255.0  4 264.0  4       8-9/  13
 227       8-9 Pietrzak Roger, Mateusiak Małgorzata             AKADEMIA TAŃCA Warszawa                93.5  1 102.5  1       8-9/  13
 222        10 Czajkowski Piotr, Suchecka Karolina              CORTE Warszawa                         13.0  0  21.0  0        10/  13
 224     11-12 Koprianiuk Mateusz, Skerczyńska Ewa              AIDA Biała Podlaska                    13.0  0  19.0  0     11-12/  13
 231     11-12 Sacewicz Marcin, Litwiniuk Paula                 AIDA Biała Podlaska                    25.0  0  31.0  0     11-12/  13
 228        13 Prusak Radosław, Rybarczyk Anna                  DI SOMMA Raszyn                        12.0  0  17.0  0        13/  13
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 220  X XXX   4 XX XXX   5 XX XXX   5 XXXXXXX  7 XX  XX   4 XXXXXX   6 XX  XXX  5 XXXXXX   6    42         2
 221  XXX XX  5   XX X   3 XXXXXXX  7 X X XXX  5  XX XXX  5 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  X XXXX  5    43         1
 222  XX   X  3   XX  X  3       X  1          0 X  X  X  3    X  X  2 X XX  X  4 X X      2    18          
 223 X   XX   3 X   XXX  4       X  1      X   1    X  X  2       X  1    X  X  2 XX X XX  5    19          
 224          0 XX       2  X       1          0  XX      2 XX  XX   4  XX X    3  XX X X  4    16          
 225  X       1  X X     2    X X   2  X  XX   3   XXXX   4 XXXX X   5 XXXX X   5  XXX XX  5    27          
 227 X XXX    4          0 X XXX    4    XX X  3 XX  X    3      XX  2     X X  2     X    1    19          
 228  X  X    2     X X  2  X       1    X     1          0     X    1 X   X    2 X   X X  3    12          
 229 X   XXX  4 X X X X  4   X XXX  4 X XX XX  5 X  XXXX  5 X    XX  3    X X   2   XX XX  4    31       3-6
 231          0  X       1 X        1  X       1  X       1  XXXX X  5  XX XX   4   X XX   3    16          
 232 XXXX XX  6 X XXXX   5 XXXXXXX  7 XXXXX    5 X X   X  3   X X    2 X     X  2 X        1    31       3-6
 233 X XX  X  4  XXX XX  5   XX  X  3 XXXX  X  5  XXX XX  5  XXX     3  XXX X   4  X X     2    31       3-6
 234 X XXXXX  6 XXX XXX  6 XXX XX   5 XXX XXX  6 X XXXX   5 X        1 X        1 X        1    31       3-6
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 220 1124113 1.0 1124113 1.0 2312115 1.0 2216114 1.0 1222114 2.0 2123215 1.0 1133212 1.0 1121121 1.0    9.0    1
 221 5442526 5.0 5541456 5.0 6643666 6.0 6645666 6.0 6333262 3.0 3231123 2.5 3211124 2.0 2212215 2.0   31.5    5
 229 6666664 6.0 6665665 6.0 5556524 5.0 5564443 5.0 5465633 5.0 6464661 6.0 6464663 6.0 4466662 6.0   45.0    6
 232 2353241 2.0 2352531 2.0 3465443 4.0 4351351 3.0 3544356 4.0 5545556 5.0 5545355 4.0 6645556 5.0   29.0    3
 233 4531432 3.0 4433322 3.0 4231332 3.0 3432525 4.0 2111421 1.0 1312332 2.5 2322531 3.0 3333443 3.0   22.5    2
 234 3215355 4.0 3216244 4.0 1124251 2.0 1123232 2.0 4656545 6.0 4656444 4.0 4656446 5.0 5554334 4.0   31.0    4
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Maciejczuk                Jacek                     Białystok            
A       Maciejczuk                Jacek                     Białystok            
B       Dąbrowska                 Joanna                    Józefosław           
C       Bernat                    Marek                     Olsztyn              
D       Piasta                    Ryszard                   Opole                
E       Dziedziczak               Jarosław                  Kielce               
F       Kobylkin                  Sergey                                         Ukraina
G       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 271         1 Tomaszewski Krzysztof, Sech Patrycja             ST. KREACJI TAŃCA Bydgosz             427.0  7 464.0  8         1/  18
 260         2 Matczak Paweł, Kwiatkowska Paulina               DANCE&DANCE Toruń                     247.0  3 278.0  4         2/  18
 259         3 Kosiński Łukasz, Janczewska Małgorzata           AKADEMIA TAŃCA Warszawa                20.5  0  45.5  1         3/  18
 264         4 Olczak Damian, Piasecka Aleksandra               PROGRESS Warszawa                     224.0  1 243.0  1         4/  18
 270         5 Talarek Maciej, Wójcik Lena                      CONTRA Warszawa                       149.0  0 167.0  0         5/  18
 268         6 Sołtysiak Bartosz, Kucharska Paulina             ROCKSTEP Radom                         99.0  1 116.0  1         6/  18
 255         7 Biernat Przemysław, Zalewska Marta               FEELING Warszawa                      181.0  2 197.0  2         7/  18
 256       8-9 Gawędzki Robert, Kruk Amanda                     ANIMUSZ Białystok                     241.5  1 255.5  1       8-9/  18
 269       8-9 Szeląg Maciej, Magdziarz Ewa                     ZAMEK Lublin                          226.8  1 240.8  1       8-9/  18
 266        10 Puchalski Paweł, Cwyl Karolina                   BRAWURA Kobyłka                       184.0  4 197.0  4        10/  18
 272        11 Uss Adrian, Kasjaniuk Dominika                   AMIGO-DANCE Biała Podlask              14.0  0  26.0  0        11/  18
 262     12-13 Michrowski Grzegorz, Skrzeczkowska Agata         FEELING Warszawa                      205.0  0 215.0  0     12-13/  18
 265     12-13 Pastewski Michał, Mroczyńska Paula               PERFECT Gdańsk                        486.0  4 496.0  4     12-13/  18
 258        14 Kierat Dariusz, Bieńkowska Karolina              GRAND DANCE Częstochowa                23.0  0  32.0  0        14/  18
 261        15 Matera Jakub, Posiadała Adrianna                 AKADEMIA TAŃCA Warszawa               178.0  1 186.0  1        15/  18
 267        16 Samborski Bartosz, Mikołajczuk Karolina          KADRYL Białystok                      149.8  0 156.8  0        16/  18
 263        17 Mierzejewski Piotr, Kowalewska Aneta             AKADEMIA TAŃCA Warszawa                 0.0  0   6.0  0        17/  18
 273        18 Wolant Albert, Czech Paulina                     DANCE&DANCE Toruń                     138.0  0 143.0  0        18/  18
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 255 XXX X X  5  XXXXXX  6  X X XX  4  X XXXX  5  XX XXX  5    25      9-10
 256 XXXX  X  5 XXXX     4 XX X     3 XXXX     4 XX XX X  5    21     12-13
 258 XX  X    3    XX    2 X  XXXX  5 XX XX X  5    X  X  2    17          
 259 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    33         1
 260 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXX XX   5 XXXXXX   6    30         5
 261    X XX  3  X   XX  3     XXX  3     XXX  3     XX   2    14          
 262 XXXX X   5 X X XXX  5  XX XX   4 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    27         7
 263  X    X  2     X    1 X   X X  3 X   XXX  4 X        1    11          
 264 X XXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    32         2
 265 X X X X  4 XX   XX  4 X XXXX   5 X XX XX  5   X XX   3    21     12-13
 266 XX XXXX  6 XXXXX    5 X  XX    3 XXXX  X  5 XXXX  X  5    24        11
 267  XX  XX  4      X   1 XXX  XX  5    X     1      XX  2    13          
 268 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXX X  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    31       3-4
 269   XXXX   4 XXXX XX  6  XX  X   3 XXXXXX   6 XXXX XX  6    25      9-10
 270  XXXXX   5 XXXXXX   6  XXXXXX  6 XXXXXX   6 XXXXXX   6    29         6
 271 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7   XXXXX  5 XXXXXX   6    31       3-4
 272  X XXXX  5 XXXXX X  6 XXXXX X  6  X  XX   3 XXXXX X  6    26         8
 273 X        1 XX    X  3  XX      2   X   X  2 X     X  2    10          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 255 X  X X   3  XX XX   4 XXX XX   5 XX X X   4 XX  X    3    19          
 256 XX XX    4 XX XX    4 XX       2 X   X    2 X  XX    3    15          
 259 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXX  X  5  X X  X  3 XXXXXXX  7    27         1
 260   XX XX  4 XXXX X   5 X XXXXX  6 X XX XX  5 X X  XX  4    24       2-5
 262          0          0   X      1   X      1   X      1     3          
 264 XXXXXXX  7 X X XXX  5     XXX  3 X   XXX  4 X  XXXX  5    24       2-5
 265       X  1       X  1       X  1          0          0     3          
 266 X        1 X     X  2       X  1   X   X  2       X  1     7          
 268  XX X X  4 X  XX X  4 XX XX X  5 XXXXX X  6 XXXX  X  5    24       2-5
 269      X   1  XX  XX  4  X X X   3  X  XXX  4  XX  X   3    15          
 270  XX X    3  X XX    3  XXXXX   5 XXXXXX   6  X XXX   4    21         6
 271 XXXXXXX  7   XXXX   4 X XXXX   5   XXXX   4   XXXX   4    24       2-5
 272     X    1          0          0  X       1  X    X  2     4          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 259 2131654 3.0 2131653 3.0 2131463 1.0 2131655 3.0 3231653 3.0   13.0    3
 260 1315513 2.0 1412525 2.0 1413624 3.0 3323421 2.0 2322322 1.0   10.0    2
 264 3556125 5.0 3556134 5.0 3546115 4.0 1546114 4.0 1456115 4.0   22.0    4
 268 5664462 6.0 4665461 6.0 4665251 5.0 4662563 6.0 4665564 6.0   29.0    6
 270 6443346 4.0 6344346 4.0 6352546 6.0 6455346 5.0 5544446 5.0   24.0    5
 271 4222231 1.0 5223212 1.0 5224332 2.0 5214232 1.0 6113231 2.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Maciejczuk                Jacek                     Białystok            
A       Maciejczuk                Jacek                     Białystok            
B       Dąbrowska                 Joanna                    Józefosław           
C       Bernat                    Marek                     Olsztyn              
D       Piasta                    Ryszard                   Opole                
E       Dziedziczak               Jarosław                  Kielce               
F       Kobylkin                  Sergey                                         Ukraina
G       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 240         1 Chudzicki Michał, Przygodzińska Anna             CONTRA Warszawa                       344.0  7 377.0  8         1/  14
 251         2 Sołtysiak Bartosz, Kucharska Paulina             ROCKSTEP Radom                         82.0  3 109.0  4         2/  14
 252         3 Szeląg Maciej, Magdziarz Ewa                     ZAMEK Lublin                          285.5  0 306.5  1         3/  14
 250         4 Rygielski Maciej, Wieczorek Aleksandra           FEELING Warszawa                      208.0  2 223.0  2         4/  14
 249         5 Odziomek Bartosz, Olszewska Agnieszka            CORTE Warszawa                        125.2  3 139.2  3         5/  14
 243         6 Jabłoński Adam, Łukaszewicz Justyna              KADRYL Białystok                       69.0  0  82.0  0         6/  14
 247         7 Matczak Paweł, Kwiatkowska Paulina               DANCE&DANCE Toruń                     202.0  4 214.0  4         7/  14
 241         8 Czub Michał, Markiewicz Paulina                  BRAWO Raszyn                          140.0  2 151.0  2         8/  14
 245         9 Jatczak Kacper, Haraburda Milena                 CENTRUM TAŃCA Lublin                   17.0  0  27.0  0         9/  14
 246     10-11 Kierat Dariusz, Bieńkowska Karolina              GRAND DANCE Częstochowa                64.0  0  72.0  0     10-11/  14
 248     10-11 Michrowski Grzegorz, Skrzeczkowska Agata         FEELING Warszawa                      157.0  4 165.0  4     10-11/  14
 253        12 Talarek Maciej, Wójcik Lena                      CONTRA Warszawa                        60.0  0  67.0  0        12/  14
 244     13-14 Janeczek Adrian, Janeczek Natalia                STEP DANCE Koluszki                    30.0  0  35.0  0     13-14/  14
 254     13-14 Wolant Albert, Czech Paulina                     DANCE&DANCE Toruń                     180.9  0 185.9  0     13-14/  14
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 240   XX X   3 X XX X   4 XXXXXXX  7 X XXXX   5 XXXXXXX  7    26         2
 241  X  X    2  X  X X  3  X  XX   3     X    1    XX    2    11          
 243 X   X    2 X XXXX   5 X XX     3   XXX    3   XX X   3    16       6-7
 244          0   XX     2  XX      2          0  X       1     5          
 245       X  1 X    X   2      X   1 XX   XX  4 X    X   2    10          
 246 XX X     3    X     1 XX       2  X X     2 X        1     9          
 247  X XXX   4     XXX  3 XX XX    4  X   X   2  X X X   3    16       6-7
 248   X XX   3  XX      2      X   1  XX      2   X      1     9          
 249 XX X XX  5 XX X XX  5 X  XXXX  5 X  XXXX  5 X  XXXX  5    25         3
 250 XXX      3 XXXXX    5   X      1 XXXXXXX  7  XX X X  4    20         5
 251 XXXXXXX  7 XX  X X  4 X XXX X  5 XXXX  X  5 XXXXX X  6    27         1
 252   X  XX  3   X XXX  4   XXXXX  5 X X XXX  5 XXX XXX  6    23         4
 253 X  XX X  4  X    X  2       X  1       X  1          0     8          
 254   X   X  2          0  X    X  2          0       X  1     5          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 240 1313513 1.0 1212734 2.0 1411712 1.0 1314323 1.0 1514332 2.0    7.0    1
 243 6742276 6.0 5743355 6.0 6654667 6.0 6632676 6.0 6743677 6.5   30.5    6
 247 7177757 7.0 7377647 7.0 7376546 7.0 7477747 7.0 7475746 6.5   34.5    7
 249 2461641 4.0 2661511 1.0 4763333 4.0 4761552 5.0 5662523 5.0   19.0    5
 250 5226165 5.0 6426263 4.0 5525254 5.0 3525134 3.0 2226254 1.0   18.0    4
 251 3555322 2.0 4554472 5.0 2232471 2.0 2143461 2.0 4151461 4.0   15.0    2
 252 4634434 3.0 3135126 3.0 3147125 3.0 5256215 4.0 3337115 3.0   16.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Maciejczuk                Jacek                     Białystok            
A       Maciejczuk                Jacek                     Białystok            
B       Dąbrowska                 Joanna                    Józefosław           
C       Bernat                    Marek                     Olsztyn              
D       Piasta                    Ryszard                   Opole                
E       Dziedziczak               Jarosław                  Kielce               
F       Kobylkin                  Sergey                                         Ukraina
G       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 302         1 Nesterowicz Paweł, Dawidczyk Aleksandra          CONTRA Warszawa                        44.0  0  77.0  1         1/  14
 292         2 Chwil Bartłomiej, Zaniewska Klaudia              CORTE Warszawa                        177.0  6 204.0  7         2/  14
 307         3 Wosiak Rafał, Karwatowska Marzena                LIDER Lublin                          211.0  8 232.0  9         3/  14
 296         4 Karabin Paweł, Rogowska Adrianna                 CORTE Warszawa                         18.0  1  33.0  1         4/  14
 299         5 Michalak Dawid, Yavdoshyk Alla                   ZAMEK Lublin                           20.0  0  34.0  0         5/  14
 301         6 Mróz Sebastian, Szumkowska Joanna                CONTRA Warszawa                       113.0  0 126.0  0         6/  14
 304         7 Prorok Bartosz, Adamczyk Julia                   CORTE Warszawa                         37.5  0  49.5  0         7/  14
 295         8 Goc Aleksander, Sądej Aleksandra                 SMIRNOW Warszawa                       39.5  1  50.5  1         8/  14
 298      9-11 Miąsik Paweł, Kogut Magda                        AKSEL Rzeszów                         421.5  7 429.5  7      9-11/  14
 300      9-11 Minkiewicz Marcin, Górynowicz Emilia             KADRYL Białystok                      111.5  3 119.5  3      9-11/  14
 305      9-11 Rudnicki-Sipajło Dominik, Łojszczyk Adrianna     PROGRESS Warszawa                     111.0  3 119.0  3      9-11/  14
 306        12 Tomecki Bartosz, Podbiegła Katarzyna             LIDER Lublin                          107.0  1 114.0  1        12/  14
 303        13 Odziomek Bartosz, Olszewska Agnieszka            CORTE Warszawa                          7.0  0  13.0  0        13/  14
 294        14 Dudek Marcin, Jankowska Anita                    BRAWO Raszyn                            0.0  0   5.0  0        14/  14
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 292 X X XXX  5 XXX X X  5 XX  X X  4  XX   X  3  X X  X  3    20         4
 294          0          0          0          0          0     0          
 295  X    X  2  X    X  2      XX  2 X   XXX  4 X   X X  3    13          
 296 XXXXX X  6 X X XX   4 X X XX   4 XXXXXX   6 X X XX   4    24       2-3
 298  X  X    2    XX    2  X XXX   4     X X  2     XX   2    12          
 299 X   XX   3 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXX XXX  6 X X      2    24       2-3
 300 X XX     3   X      1 X XX     3 X XX     3   XX     2    12          
 301          0 X  X XX  4 XXXX XX  6 X     X  2 XXXX  X  5    17         5
 302   XX XX  4 XXX  XX  5 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXX   6    27         1
 303  X   X   2  X       1    X     1  X X     2  X   X   2     8          
 304 X XX     3   XX     2  XX      2   XX X   3  XX XXX  5    15          
 305 XX   X   3 XX XXX   5  X       1      X   1 X    X   2    12          
 306  XXXXXX  6      X   1       X  1          0    X  X  2    10          
 307    XX X  3    XX X  3     X X  2  X XX X  4  X XX X  4    16         6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 292 2124553 3.0 1124331 2.0 2123221 2.0 2323322 2.0 1334332 3.0   12.0    2
 296 3242346 4.0 3342464 4.0 3434666 4.0 6464554 4.5 6465544 4.0   20.5    4
 299 4636434 5.0 5636545 5.5 5546434 5.0 5546635 4.5 5556465 5.0   25.0    5
 301 1555665 6.0 2555656 5.5 1655545 6.0 3655466 6.0 3642656 6.0   29.5    6
 302 5411212 1.0 4211113 1.0 4211112 1.0 1111111 1.0 2111111 1.0    5.0    1
 307 6363121 2.0 6463222 3.0 6362353 3.0 4232243 3.0 4223223 2.0   13.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Maciejczuk                Jacek                     Białystok            
A       Maciejczuk                Jacek                     Białystok            
B       Dąbrowska                 Joanna                    Józefosław           
C       Bernat                    Marek                     Olsztyn              
D       Piasta                    Ryszard                   Opole                
E       Dziedziczak               Jarosław                  Kielce               
F       Kobylkin                  Sergey                                         Ukraina
G       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 279         1 Kijek Rafał, Krawczyk Nicole                     CORTE Warszawa                         27.5  1  56.5  2         1/  10
 284         2 Sikora Norbert, Wójcik Dominika                  CENTRUM TAŃCA Lublin                   55.0  2  78.0  3         2/  10
 280         3 Nesterowicz Paweł, Dawidczyk Aleksandra          CONTRA Warszawa                        53.0  0  70.0  1         3/  10
 277         4 Dreling Adrian, Rogowska Ewa                     CORTE Warszawa                         55.0  1  66.0  1         4/  10
 278         5 Gdowski Michał, Kurowska Karolina                CORTE Warszawa                         41.5  0  51.5  0         5/  10
 287         6 Tomaszewski Krzysztof, Sech Patrycja             ST. KREACJI TAŃCA Bydgosz              76.0  3  85.0  3         6/  10
 286         7 Szynkielewski Tomasz, Boguszewska Katarzyna      DANCE IMPERIUM Pruszków                17.0  0  25.0  0         7/  10
 282       8-9 Pastewski Michał, Mroczyńska Paula               PERFECT Gdańsk                         50.0  2  56.0  2       8-9/  10
 283       8-9 Samborski Bartosz, Mikołajczuk Karolina          KADRYL Białystok                       11.0  0  17.0  0       8-9/  10
 285        10 Sitarski Robert, Chybicka Wioletta               FEELING Warszawa                       13.0  1  18.0  1        10/  10
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 277 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    34       2-4
 278 X  XX X  4          0 X  X XX  4 XX X  X  4 X   X X  3    15         6
 279 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 280 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       2-4
 282 XX  XX   4      XX  2          0       X  1  X       1     8          
 283   X      1 X X      2 X X      2   X      1 X X      2     8          
 284 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    34       2-4
 285          0          0     X    1 X   XX   3      X   1     5          
 286       X  1 XX XX    4  X  X X  3  X  X    2  X XX    3    13          
 287  XXX X   4  XXXXXX  6  XXXXX   5  XXXXX   5   XX XX  4    24         5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 277 5134443 4.0 4243334 4.0 4434453 4.0 4344444 4.0 4443444 4.0   20.0    4
 278 4555565 5.0 5556555 5.0 5555545 5.0 5555555 5.0 5555555 5.0   25.0    5
 279 1211221 1.0 2111111 1.0 1111221 1.0 1111121 1.0 1212121 1.0    5.0    1
 280 2323332 2.0 3324423 3.0 3222332 2.0 3223332 3.0 3324333 3.0   13.0    3
 284 3442114 3.0 1432242 2.0 2343114 3.0 2432213 2.0 2131212 2.0   12.0    2
 287 6666656 6.0 6665666 6.0 6666666 6.0 6666666 6.0 6666666 6.0   30.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Maciejczuk                Jacek                     Białystok            
A       Maciejczuk                Jacek                     Białystok            
B       Dąbrowska                 Joanna                    Józefosław           
C       Bernat                    Marek                     Olsztyn              
D       Piasta                    Ryszard                   Opole                
E       Dziedziczak               Jarosław                  Kielce               
F       Kobylkin                  Sergey                                         Ukraina
G       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  87         1 Jagodziński Krzysztof, Gruszka Zuzanna           Akademia Tańca CMG Radom               61.0  1  94.0  2         1/  14
  95         2 Sarzyński Oskar, Pyra Maja                       CLASSIC Warszawa                       65.5  2  92.5  3         2/  14
  88         3 Jasiński Paweł, Jankiewicz Natalia               JAREMI Pruszków                        18.0  0  39.0  1         3/  14
  98         4 Więch Cezary, Wałachowska Anna                   DUET Warszawa                           0.0  0  15.0  0         4/  14
  92         5 Ostrzeniewski Mateusz, Kuzia Dominika            EMKa Legionowo                         88.0  2 102.0  2         5/  14
  86         6 Bronisz Paweł, Tomaszewska Julia                 MAGIC-DANCE Lublin                    135.5  1 148.5  1         6/  14
  91         7 Nowakowski Mateusz, Jaworska Adrianna            PASJONAT Sochaczew                     43.0  1  55.0  1         7/  14
  93         8 Przybysz Michał, Wolska Sandra                   DUET Warszawa                          25.0  0  36.0  0         8/  14
 100         9 Żarnovsky Kamil, Cybulska Karina                 RYTM Warszawa                          72.0  0  82.0  0         9/  14
  97        10 Warda Bartosz, Miszczuk Monika                   AIDA Biała Podlaska                    56.0  0  65.0  0        10/  14
  89        11 Kokoszka Szczepan, Rokicka Aleksandra            RYTM Warszawa                         110.5  1 118.5  1        11/  14
  96        12 Tomkiel Michał, Modzelewska Patrycja             RYTM Warszawa                          91.0  1  98.0  1        12/  14
  90        13 Kramek Szymon, Gawryś Natalia                    Akademia Tańca CMG Radom               17.0  0  23.0  0        13/  14
  94        14 Stolarek Kacper, Lipiec Marta                    Akademia Tańca CMG Radom                0.0  0   5.0  0        14/  14
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  86  XXXXXX  6   X XXX  4  XXXXXX  6  XX XXX  5     XX   2 XXXX X   5 X    XX  3 X     X  2    33         5
  87 XX   X   3     XX   2 X  XXX   4  X XXX   4  X   XX  3  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    36         2
  88 XX X XX  5 XX XX X  5 X XX X   4 X X X X  4  XX X    3 XXXXX X  6 X X X    3 XXX X X  5    35         3
  89   X      1       X  1 X XX XX  5 X        1 X    XX  3          0          0    XX    2    13          
  90          0  X       1 X        1     X    1 XXXX     4          0          0          0     7          
  91          0 X        1    XX X  3 X   X    2 XX XXX   5  X  XX   3 XX X X   4  XXXXXX  6    24          
  92 X XXX X  5   XX X   3    XX    2   XX     2 X XXXXX  6  XX X    3 XXXXXXX  7 X X   X  3    31         6
  93  X XXXX  5  X X  X  3       X  1  X    X  2       X  1 X  X XX  4  X X XX  4 XX    X  3    23          
  94          0          0          0          0          0          0          0    X X   2     2          
  95 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX X X  5 XXXXXXX  7   X   X  2 X X   X  3   X X X  3          0    34         4
  96 X   X    2   X      1  X  X    2 X    XX  3          0          0      X   1  X  XX   3    12          
  97          0 X    X   2  X       1    X     1 X  XX    3 X  XX X  4   XXX    3 X X      2    16          
  98 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXX  XX  5 XXXX XX  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6  XXXXX   5    48         1
 100   X      1 XXXXXX   6  XX  X   3  XXX X   4  XXX  X  4      X   1  X       1    X X   2    22          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  86 4641524 4.0 4462424 4.0 5541424 4.0 3331334 2.0 5666356 6.0 5656656 6.0 3445335 4.0 5456345 5.0   35.0    6
  87 5163243 3.0 5243241 2.0 3132133 2.0 2165543 5.0 1131521 1.0 1132542 1.0 1113522 1.0 2122421 2.0   17.0    1
  88 3435332 2.0 3535362 3.0 1314342 3.0 5524152 4.0 6325462 4.0 3425261 4.0 4324461 3.0 3235552 4.0   27.0    3
  92 6552666 6.0 6624555 5.0 6656566 6.0 6646666 6.0 2242243 2.0 2541333 3.0 5231254 2.0 4341236 3.0   33.0    5
  95 2214111 1.0 2111113 1.0 2223611 1.0 1212411 1.0 4554634 5.0 6363415 5.0 6562643 6.0 6663663 6.0   26.0    2
  98 1326455 5.0 1356636 6.0 4465255 5.0 4453225 3.0 3413115 3.0 4214124 2.0 2656116 5.0 1514114 1.0   30.0    4
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek