OTTT MAŁE MAZOWSZE 2009


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów
Protokół przeklasyfikowania

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
OTTT MAŁE MAZOWSZE 2009

Łomianki, 23.05.2009
Organizator: ST SWING Łomianki
Prowadzenie: Janusz Wielgosz
Muzyka: Paulina Wielgosz
Obsługa medyczna: Elżbieta Pietrucha-Tomczyk
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, E, Kombinacja 8T
12-13, D, Kombinacja 8T
12-13, C, Latin
12-13, C, Standard
14-15, C, Latin
14-15, C, Standard
10-11, E, Kombinacja 6T
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Kombinacja 8T
Pow. 15, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, D, Kombinacja 8T
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, C, Standard
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA Warszawa      8
   2 AKCENT Warszawa              3
   3 ALFA Radom                   1
   4 AMIGO-DANCE Biała Podlask    1
   5 BATUCADA Suchowola           2
   6 BETA Błonie                  1
   7 BRAWO Raszyn                 1
   8 CENTRUM TAŃCA Lublin         6
   9 CLASSIC Warszawa             3
  10 CORTE Warszawa               3
  11 DANCE IMPERIUM Pruszków      3
  12 DUET Warszawa                8
  13 EMKa Legionowo               4
  14 FEELING Warszawa             2
  15 GAMZA Lublin                 1
  16 GASIEK Rzeszów               2
  17 JELINEK Lublin               2
  18 MAGIC-DANCE Lublin           4
  19 MAKO Sulejówek               2
  20 PASJONAT Sochaczew           2
  21 PRESTIGE Maków Maz.          3
  22 PROGRESS Warszawa            3
  23 ROCKS Warszawa               1
  24 RYTM Warszawa                4
  25 START Płońsk                 5
  26 STYL Warszawa                2
  27 SWING Łomianki               2
  28 TAKT Chełm                   3
  29 ZAWKRZE Mława                3
--------------------------------------
Na początek

Protokół przeklasyfikowania
----------------------------------------------
1. Nazwa turnieju:
   OTTT MAŁE MAZOWSZE 2009
   
2. Miejsce i data rozgrywania turnieju:
   Łomianki, 23.05.2009
3. Nadano nowe klasy tańca następującym parom:
----------------------------------------------------------------------------------------------
Nr   Nazwisko i imię                                    Klub                      Kraj
----------------------------------------------------------------------------------------------
Para kategorii i klasy: 12-13 E w stylu: Kombinacja 8T
   9 Ostrzeniewski Mateusz, Kuzia Dominika              EMKa Legionowo                            
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: 12-13 C w stylu: Latin
  10 Zabrodzki Przemysław, Górnicka Krystyna            MAKO Sulejówek                            
Otrzymuje klasę: B w stylu: Latin
Para kategorii i klasy: 14-15 C w stylu: Latin
  41 Waśkowicz Patryk, Abramowicz Magdalena             JELINEK Lublin                            
Otrzymuje klasę: B w stylu: Latin
Para kategorii i klasy: 14-15 C w stylu: Standard
  53 Kautsch Michał, Ługowska Anna                      AKCENT Warszawa                           
Otrzymuje klasę: B w stylu: Standard
Para kategorii i klasy: Pow. 15 E w stylu: Kombinacja 8T
  73 Serpatowski Marek, Czarnecka Olga                  AMIGO-DANCE Biała Podlask                 
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: Pow. 15 C w stylu: Latin
  74 Żytko Paweł, Skakowska Daria                       GAMZA Lublin                              
Otrzymuje klasę: B w stylu: Latin
Para kategorii i klasy: Pow. 15 C w stylu: Standard
  67 Drozd Robert, Miszkurka Agnieszka                  CENTRUM TAŃCA Lublin                      
Otrzymuje klasę: B w stylu: Standard
Para kategorii i klasy: Pow. 15 C w stylu: Standard
  68 Przondo Marek, Przondo Monika                      PROGRESS Warszawa                         
Otrzymuje klasę: B w stylu: Standard
Para kategorii i klasy: Pow. 15 C w stylu: Standard
  72 Kuś Rafał, Ciastuła Roksana                        CENTRUM TAŃCA Lublin                      
Otrzymuje klasę: B w stylu: Standard
----------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ciok                      Włodzimierz               Łomianki             
A       Ciok                      Włodzimierz               Łomianki             
B       Sakowska                  Monika                    Warszawa             
C       Zasada                    Zbigniew                  Wrocław              
D       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
E       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   9         1 Ostrzeniewski Mateusz, Kuzia Dominika            EMKa Legionowo                        135.0  3 162.0  4         1/   8
   3         2 Kokoszka Szczepan, Rokicka Aleksandra            RYTM Warszawa                         123.5  1 144.5  2         2/   8
   4         3 Żarnovsky Kamil, Cybulska Karina                 RYTM Warszawa                          89.0  0 104.0  1         3/   8
   6         4 Dzikowski Piotr, Bryła Sylwia                    CENTRUM TAŃCA Lublin                  147.5  0 156.5  0         4/   8
   8         5 Przybysz Michał, Wolska Sandra                   DUET Warszawa                         101.0  3 109.0  3         5/   8
   1         6 Szałas Kamil, Tyczyńska Karolina                 AKCENT Warszawa                        82.0  1  89.0  1         6/   8
   5         7 Skiba Krzysztof, Rakowska Maja                   ZAWKRZE Mława                          29.0  0  35.0  0         7/   8
   2         8 Oszczyk Jakub, Bakierska Kinga                   SWING Łomianki                          0.0  0   5.0  0         8/   8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       Q        S        CH       R        J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------
   1  XXX   3 XXX X  4 XX  X  3 XXXXX  5 XXXXX  5 XXX X  4 XXXXX  5 XXXXX  5    34       2-4
   2 XXXX   4   X    1 X XXX  4   X X  2 X XXX  4 X   X  2     X  1 XX     2    20          
   3 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XX XX  4 XX XX  4    38         1
   4 XXX X  4 XX XX  4 XXXX   4  X X   2  X XX  3 XXXX   4 XXXXX  5  XXXX  4    30         5
   5  XX X  3 XXXXX  5  XX X  3 XX  X  3   X    1   XX   2   XX   2  XXXX  4    23          
   6 XXXXX  5 XX X   3 XXXX   4 XXXX   4 XX     2  X XX  3 XXX X  4 X X    2    27         6
   8 X  XX  3 X XXX  4 X XXX  4 X XXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 X XXX  4    34       2-4
   9 X  XX  3  XXXX  4  X XX  3 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXX   4 XXXXX  5    34       2-4
--------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
   1 54163 5.0 46366 6.0 34344 3.0 32563 3.0 56441 5.0 45451 5.0 44653 4.0 46641 5.0   36.0    6
   3 41221 1.0 52641 3.0 21222 2.0 21221 1.0 63623 4.0 53334 3.0 52536 5.0 62425 4.0   23.0    2
   4 62545 6.0 61213 1.0 43436 4.0 64345 4.0 32314 3.0 31223 2.0 31342 3.0 31234 1.0   24.0    3
   6 13436 2.0 13432 2.0 12161 1.0 13136 2.0 45566 6.0 66566 6.0 66464 6.0 55562 6.0   31.0    4
   8 26614 4.0 25524 4.5 56615 6.0 56612 6.0 14232 2.0 14615 4.0 15215 2.0 14316 3.0   31.5    5
   9 35352 3.0 34155 4.5 65553 5.0 45454 5.0 21155 1.0 22142 1.0 23121 1.0 23153 2.0   22.5    1
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ciok                      Włodzimierz               Łomianki             
A       Ciok                      Włodzimierz               Łomianki             
B       Sakowska                  Monika                    Warszawa             
C       Zasada                    Zbigniew                  Wrocław              
D       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
E       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  12         1 Nowak Wiktor, Chmielewska Justyna                CENTRUM TAŃCA Lublin                  165.0  5 188.0  5         1/   4
  19         2 Lelonkiewicz Wojciech, Walo Monika               BRAWO Raszyn                          154.0  2 171.0  2         2/   4
  16         3 Krajewski Oskar, Mozdyniewicz Marta              DUET Warszawa                          49.0  1  60.0  1         3/   4
  18         4 Obara Jakub, Skrzypek Julia                      DUET Warszawa                          30.0  0  35.0  0         4/   4
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  12 21111 1.0 22111 1.0 32111 1.0 31112 1.0 12113 1.0 33111 1.0 13111 1.0 11111 1.0    8.0    1
  16 13322 2.0 13323 3.0 13324 3.0 13321 2.0 23341 2.0 44344 4.0 41342 3.0 32342 2.0   21.0    3
  18 44434 4.0 44434 4.0 44443 4.0 44433 4.0 34422 4.0 22423 3.0 24423 4.0 24423 3.0   30.0    4
  19 32243 3.0 31242 2.0 21232 2.0 22244 3.0 41234 3.0 11232 2.0 32234 2.0 43234 4.0   21.0    2
                                             R                                       
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ciok                      Włodzimierz               Łomianki             
A       Ciok                      Włodzimierz               Łomianki             
B       Sakowska                  Monika                    Warszawa             
C       Zasada                    Zbigniew                  Wrocław              
D       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
E       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  24         1 Czerski Norbert, Siewielec Paulina               MAGIC-DANCE Lublin                    112.5  3 135.5  3         1/   4
  10         2 Zabrodzki Przemysław, Górnicka Krystyna          MAKO Sulejówek                        184.0  7 201.0  7         2/   4
  30         3 Fabiański Emil, Żak Sandra                       DANCE IMPERIUM Pruszków               204.0  3 215.0  3         3/   4
  28         4 Jagodziński Mateusz, Koślicka Dominika           DANCE IMPERIUM Pruszków                54.0  2  59.0  2         4/   4
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
------------------------------------------------------------------
     S         CH        R         Pd        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
  10 31222 1.0 31323 3.0 23322 2.0 23323 3.0 11323 2.0   11.0    2
  24 43114 3.0 43112 1.0 42114 1.0 41112 1.0 22114 1.0    7.0    1
  28 24441 4.0 14441 4.0 14441 4.0 34441 4.0 44441 4.0   20.0    4
                                             R         
  30 12333 2.0 22234 2.0 31233 3.0 12234 2.0 33232 3.0   12.0    3
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ciok                      Włodzimierz               Łomianki             
A       Ciok                      Włodzimierz               Łomianki             
B       Sakowska                  Monika                    Warszawa             
C       Zasada                    Zbigniew                  Wrocław              
D       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
E       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  10         1 Zabrodzki Przemysław, Górnicka Krystyna          MAKO Sulejówek                         97.0  1 119.0  1         1/   3
  24         2 Czerski Norbert, Siewielec Paulina               MAGIC-DANCE Lublin                     78.0  1  94.0  1         2/   3
  28         3 Jagodziński Mateusz, Koślicka Dominika           DANCE IMPERIUM Pruszków                29.0  1  39.0  1         3/   3
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        F         Q                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
  10 13222 2.0 13311 1.0 13311 1.0 12111 1.0 12112 1.0    6.0    1
  24 31331 3.0 31122 2.0 32132 3.0 31322 2.0 31221 2.0   12.0    2
  28 22113 1.0 22233 3.0 21223 2.0 23233 3.0 23333 3.0   12.0    3
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ciok                      Włodzimierz               Łomianki             
A       Ciok                      Włodzimierz               Łomianki             
B       Sakowska                  Monika                    Warszawa             
C       Zasada                    Zbigniew                  Wrocław              
D       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
E       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  42         1 Truniarz Tymoteusz, Bednarska Adrianna           GASIEK Rzeszów                        119.0  4 147.0  5         1/   9
  41         2 Waśkowicz Patryk, Abramowicz Magdalena           JELINEK Lublin                        234.0  5 256.0  6         2/   9
  39         3 Łakota Kamil, Granda Aleksandra                  MAGIC-DANCE Lublin                    160.0  5 176.0  6         3/   9
  54         4 Jarosz Andrzej, Bogdanowicz Aleksandra           AKADEMIA TAŃCA Warszawa               142.0  3 152.0  3         4/   9
  47         5 Woźniak Michał, Kosmalska Aneta                  AKADEMIA TAŃCA Warszawa                57.0  1  66.0  1         5/   9
  52         6 Wolański Dominik, Staniak Aleksandra             CLASSIC Warszawa                        0.0  0   8.0  0         6/   9
  40         7 Smarżewski Karol, Smarżewska Paulina             BATUCADA Suchowola                    111.0  2 118.0  2         7/   9
  45         8 Wronka Mateusz, Piotrkowicz Zuzanna              PROGRESS Warszawa                      11.0  0  17.0  0         8/   9
  46         9 Jędraszko Przemysław, Jędraszko Elżbieta         PRESTIGE Maków Maz.                   132.0  7 137.0  7         9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------
     S        CH       R        Pd       J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------------------------
  39 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    25       1-3
  40 XXX    3 X X X  3 X X    2 XXX    3 XXX    3    14          
  41 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    25       1-3
  42 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    25       1-3
  45        0  XX X  3     X  1  X     1 XX XX  4     9          
  46        0        0        0        0        0 Z   0          
  47 XXXXX  5 XXXX   4 XXXXX  5 X  XX  3     X  1    18         5
  52   XXX  3 X  X   2 XXXX   4 X XXX  4   XX   2    15         6
  54 XX XX  4 rX XX  3 rX XX  3  XXXX  4 XXXXX  5    19         4
-----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
------------------------------------------------------------------
     S         CH        R         Pd        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
  39 52134 3.0 61334 4.0 41333 3.0 44345 4.0 31334 3.0   17.0    3
               R                                       
  41 24212 2.0 25112 1.0 33212 2.0 22122 2.0 23222 2.0    9.0    2
  42 11341 1.0 13241 2.0 14121 1.0 11211 1.0 12111 1.0    6.0    1
  47 35455 5.0 34456 5.0 25454 4.0 36454 5.0 65455 5.0   24.0    5
  52 66666 6.0 56665 6.0 56666 6.0 55666 6.0 46666 6.0   30.0    6
  54 43523 4.0 42523 3.0 62545 5.0 63533 3.0 54543 4.0   19.0    4
                         R                             
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ciok                      Włodzimierz               Łomianki             
A       Ciok                      Włodzimierz               Łomianki             
B       Sakowska                  Monika                    Warszawa             
C       Zasada                    Zbigniew                  Wrocław              
D       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
E       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  41         1 Waśkowicz Patryk, Abramowicz Magdalena           JELINEK Lublin                        214.0  4 242.0  5         1/   9
  53         2 Kautsch Michał, Ługowska Anna                    AKCENT Warszawa                       216.0  5 238.0  6         2/   9
  42         3 Truniarz Tymoteusz, Bednarska Adrianna           GASIEK Rzeszów                        250.5  4 266.5  5         3/   9
  39         4 Łakota Kamil, Granda Aleksandra                  MAGIC-DANCE Lublin                     95.0  2 105.0  2         4/   9
  47         5 Woźniak Michał, Kosmalska Aneta                  AKADEMIA TAŃCA Warszawa                70.0  2  79.0  2         5/   9
  45         6 Wronka Mateusz, Piotrkowicz Zuzanna              PROGRESS Warszawa                      25.0  1  33.0  1         6/   9
  40         7 Smarżewski Karol, Smarżewska Paulina             BATUCADA Suchowola                    147.0  2 154.0  2         7/   9
  52         8 Wolański Dominik, Staniak Aleksandra             CLASSIC Warszawa                        0.0  0   6.0  0         8/   9
  46         9 Jędraszko Przemysław, Jędraszko Elżbieta         PRESTIGE Maków Maz.                    55.0  1  60.0  1         9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       F        Q                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------------------------
  39  X XX  3  XXXX  4  XXX   3 XXXXX  5 XXXXX  5    20         4
  40 X XXX  4        0 X X X  3 XX  X  3 XXXX   4    14          
  41 XXXX   4 XXXXX  5 XX XX  4 XXXXX  5 XXXX   4    22         2
  42 XX XX  4 X  X   2 X  XX  3 X XXX  4 X XXX  4    17         5
  45 XX  X  3 XX  X  3 XX XX  4 XX X   3  X XX  3    16         6
  46   X    1  XXX   3   X    1   X    1        0     6          
  47 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5  X XX  3 XX  X  3    21         3
  52   X    1 X X X  3  XX    2   X    1   X X  2     9          
  53 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    25         1
-----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        F         Q                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
  39 61144 3.0 61154 4.0 61144 4.0 61336 4.0 51126 2.0   17.0    4
  41 33326 2.0 12226 1.0 22215 1.0 12125 1.0 12414 1.0    6.0    1
  42 26515 6.0 26532 2.0 16421 2.0 25243 3.0 25341 4.0   17.0    3
  45 42652 4.0 43615 5.5 53556 6.0 56554 6.0 66555 6.0   27.5    6
  47 54463 5.0 35461 5.5 34662 5.0 44661 5.0 43662 5.0   25.5    5
  53 15231 1.0 54343 3.0 45333 3.0 33412 2.0 34233 3.0   12.0    2
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ciok                      Włodzimierz     I         Łomianki             
A       Ciok                      Włodzimierz     I         Łomianki             
B       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             
C       Zasada                    Zbigniew        I         Wrocław              
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
E       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr           I         Warszawa             
2       Ćwiek                     Ewa             II        Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  91         1 Bukowski Łukasz, Mikołajewska Zuzanna            CLASSIC Warszawa                       27.5  1  49.5  1         1/   3
  90         2 Chudzik Karol, Moskal Aleksandra                 FEELING Warszawa                       95.0  3 111.0  3         2/   3
  92         3 Sasiński Bartosz, Jannasz Kamila                 EMKa Legionowo                         37.0  0  47.0  0         3/   3
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         S         CH        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  90 21322 2.0 32222 2.0 32221 2.0 11321 1.0 31322 2.0 31322 2.0   11.0    2
  91 12111 1.0 11111 1.0 11112 1.0 33112 2.0 12111 1.0 12111 1.0    7.0    1
  92 33233 3.0 23333 3.0 23333 3.0 22233 3.0 23233 3.0 23233 3.0   18.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ciok                      Włodzimierz               Łomianki             
A       Ciok                      Włodzimierz               Łomianki             
B       Sakowska                  Monika                    Warszawa             
C       Zasada                    Zbigniew                  Wrocław              
D       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
E       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  84         1 Radzewicz Kamil, Kądrzycka Aleksandra            ZAWKRZE Mława                          81.0  3 103.0  3         1/   3
  85         2 Kuryłowicz Aleksander, Malesa Kornelia           DUET Warszawa                          58.8  1  74.8  1         2/   3
  86         3 Czub Sebastian, Sołowiej Katarzyna               DUET Warszawa                          27.0  0  37.0  0         3/   3
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  84 12112 1.0 23212 2.0 13112 1.0 12112 1.0 13112 1.0 33113 3.0 33123 3.0 21111 1.0   13.0    1
  85 21221 2.0 11121 1.0 21221 2.0 21221 2.0 22321 2.0 12321 1.0 22211 1.0 33333 3.0   14.0    2
  86 33333 3.0 32333 3.0 32333 3.0 33333 3.0 31233 3.0 21232 2.0 11332 2.0 12222 2.0   21.0    3
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ciok                      Włodzimierz               Łomianki             
A       Ciok                      Włodzimierz               Łomianki             
B       Sakowska                  Monika                    Warszawa             
C       Zasada                    Zbigniew                  Wrocław              
D       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
E       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  58         1 Kotowicz Adrian, Wiater Natalia                  TAKT Chełm                            142.5  1 167.5  2         1/   6
  63         2 Górniak Kamil, Preś Katarzyna                    DUET Warszawa                          14.0  1  33.0  2         2/   6
  64         3 Lempkowski Tomasz, Cieplińska Julia              DUET Warszawa                          66.0  0  79.0  1         3/   6
  60         4 Michalak Krystian, Wytrykowska Aleksandra        RYTM Warszawa                          27.0  0  34.0  0         4/   6
  61         5 Stępień Adrian, Krupowicz Natalia                RYTM Warszawa                         103.0  0 109.0  0         5/   6
  62         6 Golon Radosław, Kotarba Bogumiła                 PRESTIGE Maków Maz.                    31.0  0  36.0  0         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  58 42111 1.0 14111 1.0 12111 1.0 12111 1.0 14111 1.0 14111 1.0 14111 1.0 14111 1.0    8.0    1
  60 33454 4.0 53256 5.0 53252 3.0 43453 4.0 21553 2.0 31565 4.0 31564 4.0 31466 5.0   31.0    4
  61 21525 2.0 22625 2.0 21324 2.0 61525 5.0 63626 6.0 63636 6.0 53646 6.0 43523 3.0   32.0    5
                                             R                                       
  62 55362 6.0 45564 6.0 46566 6.0 56666 6.0 56265 5.0 56254 5.0 46455 5.0 56654 6.0   45.0    6
                                                R                                    
  63 66233 3.0 66342 4.0 64435 5.0 34232 2.0 42334 3.0 42423 2.0 62323 3.0 62335 4.0   26.0    2
  64 14646 5.0 31433 3.0 35643 4.0 25344 3.0 35442 4.0 25342 3.0 25232 2.0 25242 2.0   26.0    3
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ciok                      Włodzimierz               Łomianki             
A       Ciok                      Włodzimierz               Łomianki             
B       Sakowska                  Monika                    Warszawa             
C       Zasada                    Zbigniew                  Wrocław              
D       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
E       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  72         1 Kolasa Jakub, Milanowicz Aleksandra              ALFA Radom                             58.0  1  90.0  2         1/  13
  68         2 Sidorowicz Jakub, Sidorska Paulina               FEELING Warszawa                      213.0  1 239.0  2         2/  13
  73         3 Serpatowski Marek, Czarnecka Olga                AMIGO-DANCE Biała Podlask             160.0  2 180.0  3         3/  13
  79         4 Konicki Piotr, Borowska Karolina                 CORTE Warszawa                        250.0  2 264.0  2         4/  13
  70         5 Szyszka Michał, Więch Maria                      CORTE Warszawa                        156.0  2 169.0  2         5/  13
  71         6 Wdowiarski Maciej, Sionek Klaudia                SWING Łomianki                         20.5  0  32.5  0         6/  13
  76         7 Chudzik Adam, Krukowska Małgorzata               AKADEMIA TAŃCA Warszawa               263.0  1 274.0  1         7/  13
  77         8 Wiejak Łukasz, Nietupska Magdalena               DUET Warszawa                          41.5  0  51.5  0         8/  13
  80         9 Zawadzki Artur, Szymańska Anna                   AKADEMIA TAŃCA Warszawa               260.0  0 269.0  0         9/  13
  81        10 Olszewski Bartosz, Lucht Marta                   STYL Warszawa                          71.0  0  79.0  0        10/  13
  67        11 Wojdat Marcin, Karpiniak Teresa                  BETA Błonie                             6.0  0  13.0  0        11/  13
  75        12 Gębusia Szymon, Pensiek Justyna                  ROCKS Warszawa                         49.0  0  55.0  0        12/  13
  69        13 Lisowski Kacper, Kolasińska Agnieszka            STYL Warszawa                           0.0  0   5.0  0        13/  13
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       Q        S        CH       R        J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------
  67   X    1 X XX   3 X X X  3     X  1        0        0   X    1        0     9          
  68 XX XX  4 XX XX  4  X XX  3 XX X   3    XX  2 X  XX  3 X  XX  3 XX XX  4    26         4
  69    X   1        0        0        0        0        0        0        0     1          
  70 XX  X  3 XX  X  3 XX  X  3 XX  X  3 XX     2 XX  X  3 XX  X  3 XXX X  4    24         6
  71 XX     2 X   X  2 X      1 X XX   3 XXXXX  5 XX X   3 XX XX  4 XXXXX  5    25         5
  72  XXXX  4  XXXX  4  XXX   3 XXXXX  5  XX X  3  XXX   3  XXX   3 XXXXX  5    30         2
  73 X  XX  3 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 X XXX  4 X XXX  4  XXXX  4 XXXXX  5    35         1
  75   X    1        0        0        0 X      1 XX     2    X   1        0     5          
  76 X  X   2   XX   2    X   1  X     1 XXXX   4  XXXX  4  X XX  3    X   1    18          
  77   X    1   X X  2 X X    2   X    1   X X  2 X X X  3 X X    2 X X    2    15          
  79 XXXXX  5 XX X   3 XX XX  4     X  1 XXXrX  4  XX X  3 XXX X  4  XX X  3    27         3
  80  XX    2  XX    2  XX    2 XXXX   4  X X   2    X   1        0    X   1    14          
  81     X  1        0   XXX  3   XXX  3    X   1   X    1 X X    2        0    11          
--------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  68 15636 5.0 13215 2.0 12224 2.0 12235 2.5 15624 3.0 16623 2.0 14623 4.0 14622 2.0   22.5    2
  70 52343 3.0 65434 5.0 35433 3.0 43344 4.0 42455 5.0 61556 6.0 61455 5.0 42344 5.0   36.0    5
  71 46565 6.0 56666 6.0 66666 6.0 56666 6.0 31543 2.0 32444 4.0 36546 6.0 25533 4.0   40.0    6
  72 33421 2.0 41321 1.0 21311 1.0 21411 1.0 66236 6.0 25232 1.0 25332 2.0 66466 6.0   20.0    1
  73 24112 1.0 24152 3.0 44142 4.0 35122 2.5 23112 1.0 44115 5.0 43114 3.0 33115 3.0   22.5    3
  79 61254 4.0 32543 4.0 53555 5.0 64553 5.0 54361 4.0 53361 3.0 52261 1.0 51251 1.0   27.0    4
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ciok                      Włodzimierz               Łomianki             
A       Ciok                      Włodzimierz               Łomianki             
B       Sakowska                  Monika                    Warszawa             
C       Zasada                    Zbigniew                  Wrocław              
D       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
E       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  88         1 Okraska Jakub, Sobolewska Karolina               PASJONAT Sochaczew                    121.0  1 146.0  2         1/   6
  84         2 Cacko Łukasz, Kłopotowska Magda                  CORTE Warszawa                        192.8  2 211.8  3         2/   6
  85         3 Pietrzak Radosław, Gralewicz Ewelina             ZAWKRZE Mława                          68.0  2  81.0  3         3/   6
  86         4 Pych Krystian, Zybert Agnieszka                  EMKa Legionowo                        160.5  0 167.5  0         4/   6
  80         5 Pietrzak Roger, Mateusiak Małgorzata             AKADEMIA TAŃCA Warszawa               121.5  1 127.5  1         5/   6
  87         6 Krysiak Mateusz, Ciura Lidia                     PASJONAT Sochaczew                     23.0  0  28.0  0         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  80 35264 5.0 34254 5.0 44161 4.0 36253 4.0 45314 3.0 54435 4.0 44345 5.0 66665 6.0   36.0    5
  84 24615 4.0 25423 3.0 13436 3.0 24334 3.0 14445 4.0 13114 1.0 13114 1.0 13114 1.0   20.0    2
  85 42323 2.0 42316 2.0 66615 6.0 62422 2.0 51651 5.0 66521 5.0 62422 2.0 31322 2.0   26.0    3
  86 53532 3.0 53632 4.0 35322 2.0 53645 5.0 32532 2.0 41653 3.0 51631 3.0 42541 4.0   26.0    4
  87 66456 6.0 66565 6.0 51553 5.0 45566 6.0 66166 6.0 35266 6.0 36566 6.0 54456 5.0   46.0    6
  88 11141 1.0 11141 1.0 22244 1.0 11111 1.0 23223 1.0 22342 2.0 25253 4.0 25233 3.0   14.0    1
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ciok                      Włodzimierz               Łomianki             
A       Ciok                      Włodzimierz               Łomianki             
B       Sakowska                  Monika                    Warszawa             
C       Zasada                    Zbigniew                  Wrocław              
D       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
E       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  74         1 Żytko Paweł, Skakowska Daria                     GAMZA Lublin                          246.0  5 272.0  6         1/   7
  69         2 Połacieniec Marcin, Oliferuk Justyna             AKADEMIA TAŃCA Warszawa               269.0  3 289.0  4         2/   7
  67         3 Drozd Robert, Miszkurka Agnieszka                CENTRUM TAŃCA Lublin                  100.0  1 114.0  2         3/   7
  78         4 Przyborowski Gabriel, Romanowska Martyna         START Płońsk                          220.0  3 228.0  3         4/   7
  76         5 Kozłowski Damian, Tomaka Magdalena               START Płońsk                          100.0  1 107.0  1         5/   7
  75         6 Koper Adam, Ghaley Ewa                           START Płońsk                           10.0  0  16.0  0         6/   7
  71         7 Dziewulski Adrian, Zakrzewska Izabela            TAKT Chełm                             80.0  0  85.0  0         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
------------------------------------------------------------------
     S         CH        R         Pd        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
  67 63444 3.0 73763 7.0 53373 3.0 45772 4.0 37462 4.0   21.0    3
  69 21312 1.0 32312 2.0 31712 2.0 21415 2.0 21314 1.0    8.0    2
  71 76535 6.0 55645 4.0 75634 6.0 74646 7.0 76777 7.0   30.0    7
  74 12621 2.0 11421 1.0 12421 1.0 12223 1.0 13521 2.0    7.0    1
  75 54767 7.0 44576 6.0 44547 4.0 53567 6.0 52643 3.0   26.0    6
  76 47253 4.0 67134 3.0 67266 7.0 66354 5.0 65136 6.0   25.0    5
  78 35176 5.0 26257 5.0 26155 5.0 37131 3.0 44255 5.0   23.0    4
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ciok                      Włodzimierz               Łomianki             
A       Ciok                      Włodzimierz               Łomianki             
B       Sakowska                  Monika                    Warszawa             
C       Zasada                    Zbigniew                  Wrocław              
D       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
E       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr                     Warszawa             
2       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  67         1 Drozd Robert, Miszkurka Agnieszka                CENTRUM TAŃCA Lublin                  190.0  6 219.0  7         1/  10
  68         2 Przondo Marek, Przondo Monika                    PROGRESS Warszawa                     390.0  5 413.0  6         2/  10
  72         3 Kuś Rafał, Ciastuła Roksana                      CENTRUM TAŃCA Lublin                  192.0  5 209.0  6         3/  10
  73         4 Biernat Przemysław, Żochowska Paulina            CENTRUM TAŃCA Lublin                  241.0  4 252.0  4         4/  10
  71         5 Dziewulski Adrian, Zakrzewska Izabela            TAKT Chełm                             91.5  1 101.5  1         5/  10
  79         6 Bednarczyk Dawid, Madeńska Sylwia                EMKa Legionowo                        358.0  4 367.0  4         6/  10
  69       7-8 Połacieniec Marcin, Oliferuk Justyna             AKADEMIA TAŃCA Warszawa               161.0  0 168.0  0       7-8/  10
  76       7-8 Kozłowski Damian, Tomaka Magdalena               START Płońsk                          148.0  2 155.0  2       7-8/  10
  75         9 Koper Adam, Ghaley Ewa                           START Płońsk                           17.0  0  23.0  0         9/  10
  53        10 Rustecki Łukasz, Kondej Joanna                   AKCENT Warszawa                        18.0  0  23.0  0        10/  10
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       F        Q                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------------------------
  53    XX  2        0    XX  2    XX  2     X  1     7          
  67 XX XX  4 X XXX  4 XXXXX  5   XXX  3 XXX X  4    20       2-3
  68 XX XX  4 XXXXX  5  XXX   3 XXXXX  5 XXXXX  5    22         1
  69  XXXX  4 XX XX  4        0  X X   2  X X   2    12          
  71 XXX X  4    X   1 XX XX  4 XX XX  4 X  XX  3    16       4-5
  72 XXX    3 XXX X  4 XXX X  4 XXX X  4 XXXXX  5    20       2-3
  73     X  1 XXX X  4 X X X  3 XXX X  4 XXX X  4    16       4-5
  75 X X    2  XX X  3  XX X  3   X    1   X    1    10          
  76  XXX   3    X   1 XX X   3 X  X   2 XX X   3    12          
  79 X XX   3 XXXX   4 X XX   3 XXX    3   XX   2    15         6
-----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        F         Q                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
  67 61311 1.0 32311 2.0 22122 2.0 31221 1.0 61121 1.0    7.0    1
  68 23242 2.0 21142 1.0 54253 4.0 53163 3.0 43263 3.0   13.0    2
  71 45623 4.0 45553 5.0 35544 5.0 26644 5.0 36554 5.0   24.0    5
  72 12555 6.0 13635 3.0 11431 1.0 12532 2.0 12412 2.0   14.0    3
  73 36136 3.0 56226 6.0 43316 3.0 45316 4.0 55636 6.0   22.0    4
  79 54464 5.0 64464 4.0 66665 6.0 64455 6.0 24345 4.0   25.0    6
------------------------------------------------------------------
Na początek