OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO MARK DANCE 2009
GRAND PRIX POLSKI JUNIOR II

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów
Protokół przeklasyfikowania

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO MARK DANCE 2009
GRAND PRIX POLSKI JUNIOR II
ŁĄCK,2009-06-14
Organizator: MARK DANCE
Prowadzenie: JANUSZ WIELGOSZ
Muzyka: 
Obsługa medyczna: PAULINA WIELGOSZ
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
14-15, D, Kombinacja 8T
14-15, C, Latin
14-15, C, Standard
12-13, D, Kombinacja 8T
12-13, E, Kombinacja 8T
14-15, Grand Prix, Latin
Pow. 15, A, Latin
12-13, C, Latin
12-13, C, Standard
10-11, E, Kombinacja 6T
14-15, B, Latin
14-15, B, Standard
10-11, D, Kombinacja 6T
14-15, Grand Prix, Standard
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, D, Kombinacja 8T
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
14-15, E, Kombinacja 8T
------------------------------
Na początek

Protokół przeklasyfikowania
----------------------------------------------
1. Nazwa turnieju:
   OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO MARK DANCE 2009
   GRAND PRIX POLSKI JUNIOR II
2. Miejsce i data rozgrywania turnieju:
   ŁĄCK,2009-06-14
3. Nadano nowe klasy tańca następującym parom:
----------------------------------------------------------------------------------------------
Nr   Nazwisko i imię                                    Klub                      Kraj
----------------------------------------------------------------------------------------------
Para kategorii i klasy: 14-15 D w stylu: Kombinacja 8T
  46 Kotowicz Adrian, Wiater Natalia                    TAKT Chełm                                
Otrzymuje klasę: C w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: 12-13 E w stylu: Kombinacja 8T
  81 Przybysz Michał, Wolska Sandra                     DUET Warszawa                             
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: 14-15 B w stylu: Latin
 141 Łaskarzewski Marcin, Rapińczyk Kaja                KTS JANTAR Świnoujście                    
Otrzymuje klasę: A w stylu: Latin
Para kategorii i klasy: Pow. 15 B w stylu: Latin
  91 Olczak Damian, Piasecka Aleksandra                 PROGRESS Warszawa                         
Otrzymuje klasę: A w stylu: Latin
Para kategorii i klasy: Pow. 15 B w stylu: Latin
  92 Finkielsztein Mariusz, Gerek Malina                FEELING Warszawa                          
Otrzymuje klasę: A w stylu: Latin
Para kategorii i klasy: Pow. 15 E w stylu: Kombinacja 8T
  10 Siwek Mariusz, Łomińska Klaudia                    DANCE IMPERIUM Pruszków                   
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: Pow. 15 D w stylu: Kombinacja 8T
  15 Kusztal Oskar, Kucharska Weronika                  STARDANCE Wrocław                         
Otrzymuje klasę: C w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: Pow. 15 C w stylu: Standard
  21 Pakulski Michał, Reterska Magdalena                JEDYNKA Łódź                              
Otrzymuje klasę: B w stylu: Standard
Para kategorii i klasy: Pow. 15 C w stylu: Standard
  28 Biernat Przemysław, Żochowska Paulina              CENTRUM TAŃCA Lublin                      
Otrzymuje klasę: B w stylu: Standard
Para kategorii i klasy: Pow. 15 C w stylu: Latin
  27 Woźniak Sebastian, Kitrasiewicz Sylwia             DUET Warszawa                             
Otrzymuje klasę: B w stylu: Latin
----------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
B       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
C       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
D       Przekop                   Jarosław                  Olsztyn              
E       Markiewicz-Trylska        Danuta                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2       Lach                      Piotr                     Warszawa             
3       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  53         1 Janowski Michał, Mielewska Aneta                 PERFEKT EWA Gdańsk                     60.0  0  88.0  1         1/   9
  46         2 Kotowicz Adrian, Wiater Natalia                  TAKT Chełm                            240.5  4 262.5  5         2/   9
  48         3 Lempkowski Tomasz, Cieplińska Julia              DUET Warszawa                         110.0  2 126.0  3         3/   9
  52         4 Święciak Damian, Zientarska Anna                 CANTINERO Tomaszów Maz.               114.0  4 124.0  4         4/   9
  54         5 Górniak Kamil, Preś Katarzyna                    DUET Warszawa                          42.0  2  51.0  2         5/   9
  47         6 Cieślik Robert, Domagalska Weronika              ESKULAP Łódź                           76.0  1  84.0  1         6/   9
  50         7 Kociuba Bartłomiej, Magdziarz Olga               CENTRUM TAŃCA Lublin                  255.0  3 262.0  3         7/   9
  51         8 Bloch Łukasz, Marszko Dagmara                    CLASSIC Warszawa                       11.0  0  17.0  0         8/   9
  49         9 Sowiński Paweł, Pluta Dorota                     DI SOMMA Raszyn                        10.0  0  15.0  0         9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       Q        S        CH       R        J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------
  46 XX X   3 XXXXX  5 XXX X  4 XXXXX  5 XX     2 XX XX  4 XX XX  4 XX  X  3    30       4-5
  47 X XX   3 XX X   3 XX X   3  XX    2  XXXX  4 XXX X  4 X XXX  4 X X X  3    26       6-7
  48   XXX  3 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 X XXX  4 X X X  3 XXX X  4 X XXX  4    33         2
  49  X     1 X X    2        0        0 XX  X  3  X X   2  X X   2    X   1    11          
  50 XX XX  4 X  XX  3    X   1 X  X   2 X  XX  3 XXXXX  5 XXXXX  5  XXX   3    26       6-7
  51 XXX X  4 X X X  3 X X X  3 XXXXX  5   X    1        0        0  XX    2    18          
  52 X XXX  4  XX X  3 XXXXX  5 XXXXX  5  XXXX  4   XXX  3  XX X  3 XXXXX  5    32         3
  53 XXXXX  5  XXX   3 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXX   4 X XX   3 XXXXX  5    35         1
  54  XX X  3  X XX  3  XXXX  4   X X  2 XXXX   4 XXXXX  5 XXXXX  5 XX XX  4    30       4-5
--------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  46 12551 2.0 12642 2.0 32552 2.0 23532 3.0 21641 2.0 21721 1.0 31331 3.0 37762 7.0   22.0    2
  47 57646 7.0 46564 5.0 46665 7.0 57665 7.0 32536 3.0 33656 5.0 57653 5.0 74531 3.0   42.0    6
  48 74262 4.5 55231 3.0 74341 4.0 72141 2.0 46362 5.0 56342 4.0 25442 4.0 22653 2.0   28.5    3
  50 36714 4.5 73727 7.0 53727 5.0 35727 5.0 67777 7.0 47477 7.0 46577 6.5 43277 4.0   46.0    7
  52 45377 6.0 37376 6.0 27236 3.0 46276 6.0 74224 4.0 75134 3.0 62125 2.0 56125 5.0   35.0    4
  53 21125 1.0 21115 1.0 11114 1.0 11314 1.0 15113 1.0 14213 2.0 14214 1.0 11314 1.0    9.0    1
  54 63433 3.0 64453 4.0 65473 6.0 64453 4.0 53455 6.0 62565 6.0 73766 6.5 65446 6.0   41.5    5
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
B       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
C       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
D       Przekop                   Jarosław                  Olsztyn              
E       Markiewicz-Trylska        Danuta                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2       Lach                      Piotr                     Warszawa             
3       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  61         1 Chachaj Andrzej, Stępniewska Anna                CLASSIC Warszawa                      139.0  4 167.0  5         1/   9
  57         2 Moneta Michał, Sędziak Katarzyna                 ŁDK Łódź                               80.0  1 102.0  2         2/   9
  59         3 Jarosz Andrzej, Bogdanowicz Aleksandra           AKADEMIA TAŃCA Warszawa               163.0  3 179.0  4         3/   9
  64         4 Kieraś Mateusz, Wardęga Patrycja                 ESKULAP Łódź                          188.0  6 198.0  6         4/   9
  58         5 Wawrzak Wiktor, Klyta Malwina                    SZYK Częstochowa                       59.0  1  68.0  1         5/   9
  60         6 Wolański Dominik, Staniak Aleksandra             CLASSIC Warszawa                        8.0  0  16.0  0         6/   9
  63         7 Kautsch Michał, Ługowska Anna                    AKCENT Warszawa                         0.0  0   7.0  0         7/   9
  62       8-9 Cichy Łukasz, Chojnowska Alicja                  Okręg MAZOWIECKI PTT                   66.0  0  71.0  0       8-9/   9
  65       8-9 Jargot Kamil, Gajak Angelika                     ST. KREACJI TAŃCA Bydgosz              69.0  1  74.0  1       8-9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------
     S        CH       R        Pd       J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------------------------
  57 XXXX   4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXX X  4    23         1
  58 XXX X  4 X XXX  4 XX  X  3 X  XX  3 XXXXX  5    19         3
  59  XXXX  4  XXXX  4 rX  X  2 rXXXX  4 rXXXX  4    18       4-5
  60 X   X  2  XX X  3 XXXX   4 X X    2    XX  2    13       6-7
  61  XXXX  4 XXXXX  5  XXXX  4 XXXXX  5 XXX X  4    22         2
  62 X XXX  4  X X   2    X   1  X X   2 XX X   3    12          
  63 XX X   3 X      1 XXXX   4 XX  X  3 X X    2    13       6-7
  64 X   X  2 X  XX  3 X XXX  4 XXX X  4 XXXXX  5    18       4-5
  65  XXX   3 XXX    3 X X X  3 r XX   2    X   1    12          
-----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
------------------------------------------------------------------
     S         CH        R         Pd        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
  57 21234 2.0 21245 2.0 22425 2.0 21226 2.0 22425 2.0   10.0    2
  58 45525 5.0 35422 3.0 47553 5.0 56353 5.0 65643 5.0   23.0    5
  59 73442 3.0 62353 4.0 73262 3.0 62462 4.0 71532 3.0   17.0    3
     R                   R                   R         
  60 66357 6.0 73537 5.0 64737 7.0 73647 6.0 57357 6.0   30.0    6
  61 52111 1.0 44111 1.0 51111 1.0 44111 1.0 33111 1.0    5.0    1
  63 37776 7.0 57676 7.0 36376 6.0 37775 7.0 46776 7.0   34.0    7
  64 14663 4.0 16764 6.0 15644 4.0 15534 3.0 14264 4.0   21.0    4
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
B       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
C       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
D       Przekop                   Jarosław                  Olsztyn              
E       Markiewicz-Trylska        Danuta                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2       Lach                      Piotr                     Warszawa             
3       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  62         1 Cichy Łukasz, Chojnowska Alicja                  Okręg MAZOWIECKI PTT                  121.0  3 146.0  4         1/   6
  64         2 Kieraś Mateusz, Wardęga Patrycja                 ESKULAP Łódź                          190.0  4 209.0  5         2/   6
  61         3 Chachaj Andrzej, Stępniewska Anna                CLASSIC Warszawa                       88.0  2 101.0  3         3/   6
  65         4 Jargot Kamil, Gajak Angelika                     ST. KREACJI TAŃCA Bydgosz             117.0  2 124.0  2         4/   6
  60         5 Wolański Dominik, Staniak Aleksandra             CLASSIC Warszawa                        6.0  0  12.0  0         5/   6
  57         6 Moneta Michał, Sędziak Katarzyna                 ŁDK Łódź                               30.0  0  35.0  0         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        F         Q                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
  57 34666 6.0 46562 5.5 66666 6.0 55666 6.0 56666 6.0   29.5    6
  60 65344 4.0 34645 4.0 54521 5.0 66422 5.0 64552 5.0   23.0    5
  61 56152 5.0 52253 3.0 33152 2.0 23354 2.5 33225 3.0   15.5    3
  62 21211 1.0 13411 1.0 11213 1.0 11113 1.0 15113 1.0    5.0    1
  64 12423 2.0 21124 2.0 25444 4.0 34235 2.5 22334 2.0   12.5    2
  65 43535 3.0 65336 5.5 42335 3.0 42541 4.0 41441 4.0   19.5    4
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
C       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Maz.        
D       Przekop                   Jarosław        I         Olsztyn              
E       Markiewicz-Trylska        Danuta          I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota          I         Bydgoszcz            
2       Lach                      Piotr           I         Warszawa             
3       Ćwiek                     Ewa             II        Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  69         1 Franas Alan, Janson Wiktoria                     CANTINERO Tomaszów Maz.               239.0  3 267.0  4         1/   9
  70         2 Pawlak Kamil, Pruska Agata                       JEDYNKA Łódź                           24.0  0  46.0  1         2/   9
  76         3 Skóra Cezary, Jakubowska Aleksandra              EMKa Legionowo                         59.0  1  75.0  2         3/   9
  77         4 Binkowski Damian, Urbańska Ewa                   UKS-SMS Łódź                          131.0  1 141.0  1         4/   9
  72         5 Zieliński Kacper, Tymosiak Patrycja              RAZ DWA TRZY Bydgoszcz                 99.0  1 108.0  1         5/   9
  74         6 Krajewski Oskar, Mozdyniewicz Marta              DUET Warszawa                          86.0  2  94.0  2         6/   9
  71         7 Pośnik Kamil, Pawlicka Karolina                  TAKT Grójec                            23.0  0  30.0  0         7/   9
  73         8 Więch Cezary, Wałachowska Anna                   DUET Warszawa                           0.0  0   6.0  0         8/   9
  68         9 Piwonski Adrian, Patelska Barbara                MARK DANCE Płock                       51.0  2  56.0  2         9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       Q        S        CH       R        J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------
  68     X  1 X   X  2   X X  2 X X X  3        0     X  1     X  1  X  X  2    12          
  69 X XXX  4 XXXXX  5 XXX X  4 X XXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXX X  4 XXX X  4    35         1
  70 XXXXX  5  X XX  3 XXXXX  5 XXXXX  5  XXX   3  XXXX  4 XXXXX  5   XXX  3    33         3
  71    X   1 XXXXX  5 X   X  2  X X   2 XXXXX  5 XX X   3    X   1 XX X   3    22          
  72 XXX    3 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 X  X   2 X  X   2 X XX   3  X X   2    27         5
  73  X XX  3        0  XXX   3   X    1 XXX X  4 X XX   3 XXXX   4 X XX   3    21          
  74 XXX X  4  XX    2  X X   2  X  X  2  X  X  2 XXX X  4 XX  X  3 XXXXX  5    24         6
  76 XXXXX  5 X XX   3 X  XX  3 XXXX   4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 X XXX  4    34         2
  77 XXXX   4 XXXXX  5 XXXX   4 XX XX  4 X XXX  4  XX X  3  XXXX  4 XXX X  4    32         4
--------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  69 15141 1.0 12241 1.0 12131 1.0 13231 1.0 13241 1.0 34161 3.0 34161 3.0 25141 1.0   12.0    1
  70 61422 2.0 51512 2.0 41412 2.0 61412 2.0 61462 4.0 41322 2.0 61323 2.0 61614 4.0   20.0    2
                                                R                                    
  72 44634 5.0 34435 3.0 33645 5.0 22355 3.0 55626 6.0 55536 5.0 52536 6.0 42535 5.0   38.0    5
  74 32553 3.0 25653 5.0 66554 6.0 55644 5.0 26553 5.0 26445 4.0 15445 4.0 16456 6.0   38.0    6
  76 56216 6.0 66126 6.0 54226 4.0 44126 4.0 34115 2.0 12213 1.0 26212 1.0 34222 2.0   26.0    3
  77 23365 4.0 43364 4.0 25363 3.0 36563 6.0 42334 3.0 63654 6.0 43654 5.0 53363 3.0   34.0    4
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
B       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
C       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
D       Przekop                   Jarosław                  Olsztyn              
E       Markiewicz-Trylska        Danuta                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2       Lach                      Piotr                     Warszawa             
3       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  81         1 Przybysz Michał, Wolska Sandra                   DUET Warszawa                         130.0  4 158.0  5         1/   9
  84         2 Nowakowski Mateusz, Jaworska Adrianna            PASJONAT Sochaczew                    104.0  3 126.0  4         2/   9
  79         3 Skrzypek Oliwier, Jóźwicka Natalia               UKS BAILAMOS Bydgoszcz                116.0  3 132.0  4         3/   9
  87         4 Postek Paweł, Pepłowska Aleksandra               PRESTIGE Maków Maz.                   127.0  2 137.0  2         4/   9
  85         5 Więckowski Maciej, Reks Aleksandra               Okręg MAZOWIECKI PTT                   52.0  0  61.0  0         5/   9
  82         6 Lindner Adam, Pawlikowska Dominika               JEDYNKA Łódź                           56.0  2  64.0  2         6/   9
  86         7 Skiba Krzysztof, Rakowska Maja                   Okręg MAZOWIECKI PTT                   35.0  0  42.0  0         7/   9
  78         8 Hubicki Marcin, Giernat Martyna                  ŁDK Łódź                               72.5  1  78.5  1         8/   9
  80         9 Matusiak Adrian, Szczupakowska Lidia             TAKT Włocławek                         16.0  0  21.0  0         9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       Q        S        CH       R        J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------
  78  XX X  3  XXXX  4  X  X  2  X  X  2  X  X  2  X  X  2  X XX  3   X X  2    20          
  79 XXX    3 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XX XX  4 XXXXX  5 XX  X  3    35         2
  80        0        0     X  1   X    1    X   1   X    1        0        0     4          
  81 XXXXX  5 XX X   3 XXX    3 XXXX   4 XXXXX  5 X XXX  4 XXX X  4 XXXXX  5    33       3-4
  82 XXXXX  5 XXXX   4 X XX   3 X  XX  3  XXr   2 XX X   3 X  XX  3    X   1    24       6-7
  84 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XX XX  4 XXX X  4 XXX X  4 XXXXX  5    37         1
  85 XXXX   4  XX X  3 XXXX   4 XXXXX  5 X X X  3 XXXXX  5 XXXX   4 XXXXX  5    33       3-4
  86 X  XX  3 X   X  2    XX  2 XX X   3 X XX   3  XXX   3 XXXX   4 XXXX   4    24       6-7
  87    XX  2 X XXX  4 XXXXX  5   X X  2 XXXXX  5 X XXX  4   XXX  3 XXXXX  5    30         5
--------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  79 34532 4.0 31616 3.0 43525 4.0 43344 4.0 33543 5.0 55252 5.0 31252 2.5 52253 3.0   30.5    3
  81 17421 1.0 14333 2.0 12113 1.0 12113 1.0 14114 1.0 14115 1.0 14115 1.0 25116 2.0   10.0    1
  82 55763 5.0 57521 5.0 27261 2.0 34232 3.0 67666 6.0 66766 6.0 65666 6.0 63762 6.0   39.0    6
  84 21344 3.0 23162 1.0 31632 3.0 21661 2.0 21452 2.0 21331 2.0 22531 2.5 11341 1.0   16.5    2
  85 66157 6.0 65247 6.0 55446 6.0 55526 5.0 42235 4.0 42543 3.0 77343 5.0 46534 4.0   39.0    5
  86 43676 7.0 46775 7.0 76777 7.0 77777 7.0 56777 7.0 37677 7.0 46777 7.0 34677 7.0   56.0    7
  87 72215 2.0 72454 4.0 64354 5.0 66455 6.0 75321 3.0 73424 4.0 53424 4.0 77425 5.0   33.0    4
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Łukomski                  Andrzej                   Radom                
A       Błażejczyk                Andrzej                   Olsztyn              
B       Grzybek                   Sławomir                  Częstochowa          
C       Łukomski                  Andrzej                   Radom                
D       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
E       Przekop                   Jarosław                  Olsztyn              
F       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
G       Wielgosz                  Waldemar                  Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2       Lach                      Piotr                     Warszawa             
3       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  12         1 Sabatowicz Szymon, Krzysztoń Natalia               MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra                      1/  19
  22         2 Wójcik Piotr, Szypulska Natalia                    CENTRUM TAŃCA Lublin                           2/  19
  13         3 Dziedzic Oskar, Galek Adriana                      CENTRUM TAŃCA Lublin                           3/  19
  11         4 Konopiński Dawid, Owsik Ewelina                    MARK DANCE Płock                               4/  19
   5         5 Firląg Piotr, Dąbrowska Ewelina                    DUET Warszawa                                  5/  19
   9         6 Gumkowski Michał, Zakrzewska Maria                 DUET Warszawa                                  6/  19
  19         7 Kuzas Piotr, Szyc Klaudia                          CENTRUM Trójmiasto                             7/  19
   7         8 Godziebiewski Mateusz, Sitarz Ewa                  CLASSIC Warszawa                               8/  19
   3      9-10 Połeć Jakub, Duszna Kinga                          PROGRESS Warszawa                           9-10/  19
  17      9-10 Zięba Maciej, Laschewski Patrycja                  FALA Sopot                                  9-10/  19
  15        11 Kloc Hubert, Toropolska Paulina                    GRACJA Krosno                                 11/  19
  16        12 Murawski Antoni, Zachwieja Karolina                RAZ DWA TRZY Bydgoszcz                        12/  19
  18        13 Ratajski Jakub, Polanowska Patrycja                FEELING Warszawa                              13/  19
  14        14 Korab Krzysztof, Mizgalska Martyna                 SZOK Gliwice                                  14/  19
   2     15-16 Królak Sergiusz, Sękowska Urszula                  MAKO Sulejówek                             15-16/  19
  23     15-16 Dobrzyński Hubert, Tomaszewska Maja                IMAGE Maków Maz.                           15-16/  19
   6        17 Gadko Konrad, Lis Katarzyna                        CANTINERO Tomaszów Maz.                       17/  19
  21        18 Jagła Tomasz, Karasek Katarzyna                    RAZ DWA TRZY Bydgoszcz                        18/  19
   4        19 Bienert Paweł, Garniewicz Weronika                 DZIUPLA Poznań                                19/  19
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
   2   XX     2  XX      2   XXX    3   XX     2 X XX     3    12          
   3 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXX X  5 XXX X X  5    30       8-9
   4 X        1          0  X       1          0 X        1     3          
   5 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XXXX X  5 XXXXXXX  7 X  XXXX  5    30       8-9
   6     XXX  3      XX  2      X   1     XXX  3      XX  2    11          
   7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6    32       5-6
   9 X XXXXX  6 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    31         7
  11 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       2-3
  12 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
  13 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    34       2-3
  14   X  X   2 X X X    3   X XX   3   X X    2  XX XX   4    14          
  15  X X X   3 XX X     3 XX   XX  4 XX X X   4  X X     2    16     12-13
  16  X X  X  3 XX X  X  4 X  X  X  3    X  X  2  X X XX  4    16     12-13
  17 XX  XX   4     X    1 XX XXX   5 XX XXX   5 XX XX    4    19        11
  18 XXX   X  4 X X  XX  4 X XX  X  4 XXXX XX  6  XX  XX  4    22        10
  19 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 X XXXXX  6    32       5-6
  21     X    1  X       1  X       1 X        1          0     4          
  22 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         4
  23     X    1 XX XXX   5     X    1          0 X XXXX   5    12          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
   3    XX    2 X   X    2    X     1 X  X     2    X     1     8          
   5     XXX  3 X  XXXX  5 X  XXX   4 X  XXXX  5 X  XXXX  5    22         7
   7 XXX X    4 XXX XX   5  XX XXX  5  XXXXX   5   X X    2    21          
   9   XXXXX  5 X X X X  4 X XXXXX  6 X X XXX  5 X X XXX  5    25         6
  11 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXX  X  5 XXXX XX  6    29         3
  12 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         2
  13  XXX XX  5  XXX XX  5 XXXX XX  6  XXX  X  4 XXXX XX  6    26         5
  15  X       1  X X     2  X       1 X        1  X X     2     7          
  16          0          0          0  X       1  X       1     2          
  17 X   X    2     X    1     X    1     XX   2 X   X    2     8          
  18 X        1          0          0          0          0     1          
  19 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXX X X  5  XX XXX  5  XX XXX  5    28         4
  22 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   5 7673543 6.0 7363563 5.0 5643543 4.0 5666533 5.0 5476534 4.0   24.0    5
   9 6756666 7.0 6676646 6.0 6576656 6.0 6573666 6.0 6564666 6.0   31.0    6
  11 5464755 4.0 4554755 4.0 4455765 5.0 4454755 4.0 4645755 5.0   22.0    4
  12 1111114 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1311111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
  13 4345432 3.0 3425434 3.0 3334434 3.0 3132444 3.0 3233443 3.0   15.0    3
  19 3537377 5.0 5747377 7.0 7767377 7.0 7747377 7.0 7757377 7.0   33.0    7
  22 2222221 2.0 2232222 2.0 2222222 2.0 2225222 2.0 2322222 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Łukomski                  Andrzej         I         Radom                
A       Błażejczyk                Andrzej         I         Olsztyn              
B       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
C       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
E       Przekop                   Jarosław        I         Olsztyn              
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Maz.        
G       Wielgosz                  Waldemar        II        Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota          I         Bydgoszcz            
2       Lach                      Piotr           I         Warszawa             
3       Ćwiek                     Ewa             II        Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  65         1 Holski Maciej, Maciak Anna                       PROGRESS Warszawa                     132.0  1 154.0  1         1/   3
  63         2 Liana Robert, Sarnecka Joanna                    AKADEMIA TAŃCA Warszawa               181.0  6 197.0  6         2/   3
  60         3 Pakulski Michał, Reterska Magdalena              JEDYNKA Łódź                           55.0  1  65.0  1         3/   3
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  60 2333333 3.0 3323332 3.0 2333332 3.0 2323333 3.0 2323223 2.0   14.0    3
  63 3222112 2.0 2132113 2.0 3222113 2.0 3232222 2.0 3232332 3.0   11.0    2
  65 1111221 1.0 1211221 1.0 1111221 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
A       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                
B       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
C       Przekop                   Jarosław        I         Olsztyn              
D       Błażejczyk                Andrzej         I         Olsztyn              
E       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
F       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
G       Wielgosz                  Waldemar                  Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2       Lach                      Piotr                     Warszawa             
3       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 111         1 Wiśniewski Patryk, Stefańczyk Daria              UKS-SMS Łódź                          169.0  6 194.0  7         1/   6
 116         2 Fabiański Emil, Żak Sandra                       DANCE IMPERIUM Pruszków               261.0  4 280.0  5         2/   6
 114         3 Dąbrowski Paweł, Adamczyk Karolina               AKADEMIA TAŃCA Warszawa                 0.0      0.0  0         3/   6
 118         4 Szmit Maurycy, Krakowiak Olga                    MUZA Olsztyn                          180.0  5 187.0  5         4/   6
 119         5 Mrozek Michał, Walkiewicz Marzena                CLASSIC Warszawa                       89.0  0  95.0  0         5/   6
 112         6 Ciarka Jakub, Pepłońska Marta                    DANCE IMPERIUM Pruszków                 0.0  0   5.0  0         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 111 1124234 2.0 2124145 1.0 2114225 1.5 3124264 3.0 1123134 1.0    8.5    1
 112 5433656 6.0 5655656 6.0 6665646 6.0 5465656 6.0 6365626 6.0   30.0    6
 114 6316142 3.0 6213232 2.0 4222151 1.5 6513135 4.0 4414252 3.0   13.5    3
 116 2251313 1.0 3331324 3.0 3341333 3.0 2241323 2.0 2241315 2.0   11.0    2
 118 4662421 4.0 4562411 4.0 5453412 4.0 1352411 1.0 3552541 4.0   17.0    4
 119 3545565 5.0 1446563 5.0 1536564 5.0 4636542 5.0 5636463 5.0   25.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
A       Łukomski                  Andrzej                   Radom                
B       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
C       Przekop                   Jarosław                  Olsztyn              
D       Błażejczyk                Andrzej                   Olsztyn              
E       Grzybek                   Sławomir                  Częstochowa          
F       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
G       Wielgosz                  Waldemar                  Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2       Lach                      Piotr                     Warszawa             
3       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 115         1 Zabrodzki Przemysław, Górnicka Krystyna          MAKO Sulejówek                        183.0  4 207.0  5         1/   5
 119         2 Mrozek Michał, Walkiewicz Marzena                CLASSIC Warszawa                      131.0  1 149.0  2         2/   5
 111         3 Wiśniewski Patryk, Stefańczyk Daria              UKS-SMS Łódź                           85.0  1  97.0  2         3/   5
 112         4 Ciarka Jakub, Pepłońska Marta                    DANCE IMPERIUM Pruszków                 0.0  0   6.0  0         4/   5
 114         5 Dąbrowski Paweł, Adamczyk Karolina               AKADEMIA TAŃCA Warszawa                 0.0      0.0  0         5/   5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 111 5533233 2.0 4332323 3.0 4445443 4.0 3432432 3.0 3343223 3.0   15.0    3
 112 2352445 4.0 3553454 4.0 3553335 3.0 4255325 4.0 4555445 5.0   20.0    4
 114 4425524 5.0 5425535 5.0 5212554 5.0 5524544 5.0 5414534 4.0   24.0    5
 115 1211111 1.0 1211111 1.0 1334121 2.0 1343111 1.0 1231111 1.0    6.0    1
 119 3144352 3.0 2144242 2.0 2121212 1.0 2111253 2.0 2122352 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
B       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
C       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
D       Przekop                   Jarosław                  Olsztyn              
E       Markiewicz-Trylska        Danuta                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2       Lach                      Piotr                     Warszawa             
3       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  97         1 Kowalczyk Jan, Barbara Ciosk                     CANTINERO Tomaszów Maz.                59.5  1  84.5  2         1/   6
  93         2 Sasiński Bartosz, Jannasz Kamila                 EMKa Legionowo                         60.0  0  79.0  1         2/   6
  94         3 Szkobel Seweryn, Czerczak Karolina               UKS-SMS Łódź                           97.0  1 110.0  2         3/   6
  92         4 Zakrzewski Szymon, Giesek Julia                  Okręg MAZOWIECKI PTT                   56.0  0  63.0  0         4/   6
  96         5 Krakowski Wiktor, Jakóbczak Oliwia               UKS-SMS Łódź                           33.0  0  39.0  0         5/   6
  95         6 Majchrzak Filip, Kowalczyk Dominika              UKS-SMS Łódź                            9.0  0  14.0  0         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         S         CH        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  92 32533 3.0 34434 4.0 34534 4.0 56636 6.0 34343 4.0 33334 3.0   24.0    4
  93 11212 1.0 11512 1.0 11411 1.0 13422 2.0 12534 3.0 26543 4.0   12.0    2
  94 64644 4.0 52143 3.0 52343 3.0 41243 3.0 43222 2.0 42222 2.0   17.0    3
  95 45356 5.0 66656 6.0 65656 6.0 65355 5.0 66666 6.0 65656 6.0   34.0    6
  96 56465 6.0 45365 5.0 46265 5.0 34564 4.0 55455 5.0 54465 5.0   30.0    5
  97 23121 2.0 23221 2.0 23122 2.0 22111 1.0 21111 1.0 11111 1.0    9.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Łukomski                  Andrzej                   Radom                
A       Łukomski                  Andrzej                   Radom                
B       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
C       de Pourbaix               Paweł                     Warszawa             
D       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
E       Błażejczyk                Andrzej                   Olsztyn              
F       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
G       Wielgosz                  Waldemar                  Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2       Lach                      Piotr                     Warszawa             
3       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 139         1 Godziebiewski Mateusz, Sitarz Ewa                CLASSIC Warszawa                       40.5  1  70.5  2         1/  11
 141         2 Łaskarzewski Marcin, Rapińczyk Kaja              KTS JANTAR Świnoujście                283.0  7 307.0  8         2/  11
 146         3 Zięba Maciej, Laschewski Patrycja                FALA Sopot                            159.0  5 177.0  6         3/  11
 134         4 Królak Sergiusz, Sękowska Urszula                MAKO Sulejówek                        257.0  0 269.0  0         4/  11
 145         5 Murawski Antoni, Zachwieja Karolina              RAZ DWA TRZY Bydgoszcz                 52.0  0  63.0  0         5/  11
 142         6 Kopczyński Filip, Kocko Zuzanna                  CLASSIC Warszawa                      171.5  4 181.5  4         6/  11
 138         7 Gadko Konrad, Lis Katarzyna                      CANTINERO Tomaszów Maz.                80.0  2  89.0  2         7/  11
 144         8 Górski Patryk, Dana Dominika                     ZORBA Rędziny                         126.0  3 134.0  3         8/  11
 151         9 Jagła Tomasz, Karasek Katarzyna                  RAZ DWA TRZY Bydgoszcz                 62.0  1  69.0  1         9/  11
 135        10 Bienert Paweł, Garniewicz Weronika               DZIUPLA Poznań                        226.0  6 232.0  6        10/  11
 137        11 Bartkiewicz Michał, Mróz Karolina                POWER DANCE Olsztyn                     5.0  0  10.0  0        11/  11
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 134 XXXXX X  6 XXX      3 XX X X   4 XXX      3 XX XX    4    20         6
 135    X X   2    X     1       X  1    X  X  2       X  1     7          
 137     X    1  X  X    2     X    1     X    1          0     5          
 138 X X  XX  4   X  XX  3   X  XX  3   XX XX  4  XXX XX  5    19          
 139 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    34         1
 141 X XXXXX  6 XX XX X  5  XXXXXX  6  XX X X  4  XX X X  4    25       2-3
 142  X  XXX  4 XXX XXX  6 XX   XX  4 XX  XXX  5 XXX XXX  6    25       2-3
 144 XX   X   3 X  X X   3 X XX     3 X XX X   4 XX X X   4    17          
 145  X    X  2    XXXX  4  XXXX X  5 XX XX X  5 X XXXXX  6    22         5
 146 XXXXX    5  XXXXXX  6 XX XXX   5  XX XX   4  X XXX   4    24         4
 151   XX     2 X X      2 X X X    3 X  X X   3 X X      2    12          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 134 3142565 4.0 3151544 4.0 4145544 4.0 3544565 5.0 2122534 2.0   19.0    4
 139 1411111 1.0 1325111 1.0 1323131 1.0 1121111 1.0 1536111 1.0    5.0    1
 141 5535233 3.0 6614333 3.0 6614323 3.0 6612224 2.0 6613363 4.0   15.0    2
 142 2366644 5.0 4466626 6.0 3266656 6.0 4256636 6.0 3465626 6.0   29.0    6
 145 4654452 6.0 2542252 2.0 5451262 5.0 5365342 4.0 4251252 3.0   20.0    5
 146 6223326 2.0 5233465 5.0 2532415 2.0 2433453 3.0 5344445 5.0   17.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Łukomski                  Andrzej                   Radom                
A       Łukomski                  Andrzej                   Radom                
B       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
C       de Pourbaix               Paweł                     Warszawa             
D       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
E       Błażejczyk                Andrzej                   Olsztyn              
F       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
G       Wielgosz                  Waldemar                  Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2       Lach                      Piotr                     Warszawa             
3       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 139         1 Godziebiewski Mateusz, Sitarz Ewa                CLASSIC Warszawa                       47.5  1  76.5  2         1/  10
 143         2 Le Daniel, Jabłońska Sandra                      DUET Warszawa                         108.5  3 131.5  4         2/  10
 147         3 Kuzas Piotr, Szyc Klaudia                        CENTRUM Trójmiasto                    145.0  2 162.0  3         3/  10
 140         4 Dobrzyński Hubert, Tomaszewska Maja              IMAGE Maków Maz.                      176.0  5 187.0  5         4/  10
 146         5 Zięba Maciej, Laschewski Patrycja                FALA Sopot                            139.0  4 149.0  4         5/  10
 151         6 Jagła Tomasz, Karasek Katarzyna                  RAZ DWA TRZY Bydgoszcz                 75.0  2  84.0  2         6/  10
 145         7 Murawski Antoni, Zachwieja Karolina              RAZ DWA TRZY Bydgoszcz                  8.0  0  16.0  0         7/  10
 136         8 Salski Tomasz, Młynarczyk Kornelia               ŁDK Łódź                              208.0  6 215.0  6         8/  10
 148         9 Chruścicki Karol, Żochowska Dominika             CENTRUM TAŃCA Lublin                   48.0  2  54.0  2         9/  10
 137        10 Bartkiewicz Michał, Mróz Karolina                POWER DANCE Olsztyn                     0.0  0   5.0  0        10/  10
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 136   XX X   3 XXXXXX   6   XX X   3   XX     2  XX  X   3    17          
 137       X  1     X    1          0          0    X     1     3          
 139 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         1
 140 X X      2 X X   X  3 X XXXXX  6 X X XXX  5 X XXX X  5    21       5-6
 143 XXXXXXX  7 XXXX  X  5 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    31         2
 145   XXXXX  5     XXX  3   XXXXX  5      XX  2     XXX  3    18          
 146 XX  X X  4 XXXX XX  6 XX  X X  4 XX XXX   5 XX XXXX  6    25       3-4
 147 XX XXX   5 XX  XX   4 XXX X    4 XXX X    4 XXX X    4    21       5-6
 148 XX       2    XX X  3 XX X  X  4 XX XX X  5 X  X     2    16          
 151  XXXXXX  6  XXXXX   5  XX XX   4  XXX XX  5  XX XXX  5    25       3-4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 139 1111111 1.0 2321111 1.0 1641141 1.0 1421131 1.0 1221111 1.0    5.0    1
 140 4335243 3.0 3435263 3.0 4434233 4.0 3535252 4.0 4533252 3.0   17.0    4
 143 2242432 2.0 4542352 4.0 2322412 2.0 2342313 2.0 5442325 4.0   14.0    2
 146 5464356 5.0 5263446 5.0 5255665 5.0 5256466 5.0 3355464 5.0   25.0    5
 147 3523565 4.0 1114625 2.0 3113326 3.0 4113525 3.0 2116536 2.0   14.0    3
 151 6656624 6.0 6656534 6.0 6566554 6.0 6664644 6.0 6664643 6.0   30.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Łukomski                  Andrzej                   Radom                
A       Łukomski                  Andrzej                   Radom                
B       de Pourbaix               Paweł                     Warszawa             
C       Błażejczyk                Andrzej                   Olsztyn              
D       Wielgosz                  Waldemar                  Warszawa             
E       Grzybek                   Sławomir                  Częstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2       Lach                      Piotr                     Warszawa             
3       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 105         1 Byczkowski Wiktor, Zielińska Michalina           STEP DANCE Koluszki                     8.0  0  33.0  1         1/   6
 103         2 Sasiński Jakub, Skóra Zuzanna                    EMKa Legionowo                         39.0  2  58.0  3         2/   6
 102         3 Kadecki Kamil, Zielińska Karolina                AKCENT Warszawa                        17.0  0  30.0  1         3/   6
 106         4 Juma Jósef, Wróblewska Joanna                    ST BRAVA Warszawa                      62.0  1  69.0  1         4/   6
 104         5 Grubin Kacper, Gortat Iga                        ŁDK Łódź                               15.0  0  21.0  0         5/   6
 101         6 Ciesielski Radosław, Jaszewska Angelika          CANTINERO Tomaszów Maz.                 5.0  0  10.0  0         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         S         CH        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 101 55566 6.0 64466 6.0 56556 6.0 55564 5.0 25224 2.0 53245 6.0   31.0    6
 102 23335 3.0 23225 2.0 43424 4.0 24425 4.0 32435 3.0 25523 2.0   18.0    3
 103 12221 2.0 45342 3.0 14311 1.0 33611 2.0 43642 4.0 66431 5.0   17.0    2
 104 64644 5.0 52634 4.0 61635 5.0 61356 6.0 66556 6.0 42616 4.0   30.0    5
 105 41113 1.0 11113 1.0 22163 2.0 12243 1.0 11111 1.0 11152 1.0    7.0    1
 106 36452 4.0 36551 5.0 35242 3.0 46132 3.0 54363 5.0 34364 3.0   23.0    4
      R                                                          
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Łukomski                  Andrzej                   Radom                
A       Błażejczyk                Andrzej                   Olsztyn              
B       Grzybek                   Sławomir                  Częstochowa          
C       Łukomski                  Andrzej                   Radom                
D       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
E       Przekop                   Jarosław                  Olsztyn              
F       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
G       Wielgosz                  Waldemar                  Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2       Lach                      Piotr                     Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  28         1 Połeć Jakub, Duszna Kinga                          PROGRESS Warszawa                              1/  21
  37         2 Dziedzic Oskar, Galek Adriana                      CENTRUM TAŃCA Lublin                           2/  21
  33         3 Godziebiewski Mateusz, Sitarz Ewa                  CLASSIC Warszawa                               3/  21
  25         4 Korab Krzysztof, Mizgalska Martyna                 SZOK Gliwice                                   4/  21
  36         5 Kopczyński Filip, Kocko Zuzanna                    CLASSIC Warszawa                               5/  21
  41         6 Konopiński Dawid, Owsik Ewelina                    MARK DANCE Płock                               6/  21
  38         7 Le Daniel, Jabłońska Sandra                        DUET Warszawa                                  7/  21
  44         8 Ratajski Jakub, Polanowska Patrycja                FEELING Warszawa                               8/  21
  32         9 Firląg Piotr, Dąbrowska Ewelina                    DUET Warszawa                                  9/  21
  48        10 Wójcik Piotr, Szypulska Natalia                    CENTRUM TAŃCA Lublin                          10/  21
  35        11 Gumkowski Michał, Zakrzewska Maria                 DUET Warszawa                                 11/  21
  34        12 Dobrzyński Hubert, Tomaszewska Maja                IMAGE Maków Maz.                              12/  21
  43        13 Zięba Maciej, Laschewski Patrycja                  FALA Sopot                                    13/  21
  40        14 Kloc Hubert, Toropolska Paulina                    GRACJA Krosno                                 14/  21
  29        15 Sabatowicz Szymon, Krzysztoń Natalia               MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra                     15/  21
  27        16 Królak Sergiusz, Sękowska Urszula                  MAKO Sulejówek                                16/  21
  42        17 Murawski Antoni, Zachwieja Karolina                RAZ DWA TRZY Bydgoszcz                        17/  21
  45        18 Chruścicki Karol, Żochowska Dominika               CENTRUM TAŃCA Lublin                          18/  21
  39     19-20 Piszczek Maksymilian, Szlendak Hanna               DUET Warszawa                              19-20/  21
  47     19-20 Jagła Tomasz, Karasek Katarzyna                    RAZ DWA TRZY Bydgoszcz                     19-20/  21
  26        21 Świtalski Łukasz, Kamińska Karolina                MARK DANCE Płock                              21/  21
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  25 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-2
  26       X  1 X  X  X  3          0          0          0 Z   0          
  27 X XX     3   X      1 X        1   X      1 X X      2     8          
  28 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    33         3
  29  X   X   2      XX  2 X    XX  3 X    XX  3 XX   XX  4    14          
  32 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXX XX  5   XXXXX  5 X   XXX  4    28       7-9
  33 X XXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6    30         6
  34  XXXX X  5  XX X X  4     X    1  XX XXX  5 X XXX    4    19        12
  35 X XX X   4 XXX      3 XXXXXXX  7 XX    X  3 XXX   X  4    21        11
  36 XXXXXXX  7  X XXXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXX   6    31         5
  37 XX X X   4  XXXXX   5 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XXXXXX  6    28       7-9
  38 XXXXXX   6 XXXXXXX  7  XXXXX   5  XXX     3  XXX XX  5    26        10
  39          0          0 X        1 X        1 X        1     3          
  40  X  XXX  4 X  X  X  3    X     1 XX X     3  X X XX  4    15          
  41 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-2
  42     X X  2          0          0 X   XXX  4     X    1     7          
  43 XXX X X  5 X X XX   4 XXX X    4 X  XX    3     X    1    17          
  44 XXXXX    5 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32         4
  45          0 X        1 X        1 X  X     2    X     1     5          
  47          0      X   1 X     X  2          0          0     3          
  48    X XX  3 XX XXXX  6  XXXXXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    28       7-9
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  25 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXX XX   5    30         3
  28 XXXXX X  6 XXXXX X  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    31         2
  32 X    XX  3     XXX  3       X  1 X  X  X  3       X  1    11          
  33   XXX X  4   X XXX  4  XX X X  4 X X X X  4 XXX XXX  6    22       5-6
  34          0          0          0          0          0     0          
  35 X        1          0 X X      2          0          0     3          
  36  X  X    2 XX XXX   5 X  XXXX  5  X  XXX  4 XX XXXX  6    22       5-6
  37  X XXX   4  XXXX X  5  X XXXX  5  X XXXX  5  XXXX X  5    24         4
  38  XX      2 X XX     3   XX     2 XXXX  X  5   XX     2    14          
  41 X XXXXX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    32         1
  44 XXX  XX  5 XX X     3 XX       2 X X      2 X        1    13          
  48    X X   2      X   1 X    X   2      X   1    X X   2     8          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  25 4334446 3.0 5534465 4.0 5433455 5.0 5436445 5.0 3436556 5.0   22.0    4
  28 1121311 1.0 1111311 1.0 1111221 1.0 1111111 1.0 1113211 1.0    5.0    1
  33 5416162 4.0 3326143 3.0 2326144 2.0 2325253 2.0 2524133 3.0   14.0    3
  36 3643255 5.0 6663236 6.0 6642336 4.0 6642336 4.0 6341345 4.0   23.0    5
  37 6252523 2.0 2242522 2.0 3254512 3.0 3263522 3.0 4252422 2.0   12.0    2
  41 2565634 6.0 4455654 5.0 4565663 6.0 4554664 6.0 5665664 6.0   29.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Łukomski                  Andrzej                   Radom                
A       Błażejczyk                Andrzej                   Olsztyn              
B       Grzybek                   Sławomir                  Częstochowa          
C       Łukomski                  Andrzej                   Radom                
D       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
E       Przekop                   Jarosław                  Olsztyn              
F       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
G       Wielgosz                  Waldemar                  Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2       Lach                      Piotr                     Warszawa             
3       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  92         1 Finkielsztein Mariusz, Gerek Malina              FEELING Warszawa                      362.0  7 387.0  8         1/   6
  91         2 Olczak Damian, Piasecka Aleksandra               PROGRESS Warszawa                     405.0  7 424.0  8         2/   6
  90         3 Ossowski Karol, Gajak Agnieszka                  ST. KREACJI TAŃCA Bydgosz             248.0  4 261.0  5         3/   6
  95         4 Matczak Paweł, Kwiatkowska Paulina               DANCE&DANCE Toruń                     337.0  7 344.0  7         4/   6
  94         5 Jagas Krzysztof, Komońska Patrycja               CLASSIC Warszawa                       69.0  1  75.0  1         5/   6
  96         6 Lewandowski Paweł, Szelągowska Magdalena         START Płońsk                           49.0  1  54.0  1         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  90 2141343 3.0 3141332 3.0 3162342 3.0 3152463 3.0 2141342 3.0   15.0    3
  91 1424112 2.0 2423113 2.0 1313114 1.0 2321124 2.0 3312115 2.0    9.0    2
  92 3212221 1.0 1212221 1.0 2221221 2.0 1213211 1.0 1223221 1.0    6.0    1
  94 5635555 5.0 5535555 5.0 5536655 5.0 5434645 5.0 6636654 6.0   26.0    5
  95 6363434 4.0 6364444 4.0 6454433 4.0 6645332 4.0 5454433 4.0   20.0    4
  96 4556666 6.0 4656666 6.0 4645566 6.0 4566556 6.0 4565566 5.0   29.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Łukomski                  Andrzej                   Radom                
A       Błażejczyk                Andrzej                   Olsztyn              
B       Grzybek                   Sławomir                  Częstochowa          
C       Łukomski                  Andrzej                   Radom                
D       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
E       Przekop                   Jarosław                  Olsztyn              
F       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
G       Wielgosz                  Waldemar                  Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2       Lach                      Piotr                     Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  81         1 Holski Maciej, Maciak Anna                       PROGRESS Warszawa                     240.5  5 268.5  6         1/   9
  71         2 Ossowski Karol, Gajak Agnieszka                  ST. KREACJI TAŃCA Bydgosz             214.0  2 236.0  3         2/   9
  75         3 Hyszko Adam, Plichta Klaudia                     FEELING Warszawa                        8.0  0  24.0  1         3/   9
  74         4 Doroba Bartek, Krawczyńska Aleksandra            ESKULAP Łódź                          152.0  2 162.0  2         4/   9
  80         5 Błaszczyk Łukasz, Zaremba Małgorzata             AKADEMIA TAŃCA Warszawa                98.8  0 107.8  0         5/   9
  84         6 Janeczek Adrian, Janeczek Natalia                STEP DANCE Koluszki                    49.0  0  57.0  0         6/   9
  76         7 Jagas Krzysztof, Komońska Patrycja               CLASSIC Warszawa                       33.0  0  40.0  0         7/   9
  79         8 Matczak Paweł, Kwiatkowska Paulina               DANCE&DANCE Toruń                     279.0  6 285.0  6         8/   9
  82         9 Lewandowski Paweł, Szelągowska Magdalena         START Płońsk                           16.0  0  21.0  0         9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  71 XX X XX  5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32         2
  74  XX XX   4 X XXXXX  6   XXXX   4   XXXXX  5  X XXXX  5    24       4-5
  75 XXXXX X  6 XXXXXXX  7  X XXXX  5 XX XX X  5 XXXXXXX  7    30         3
  76 X XXXX   5 XXX XX   5  XX X X  4   X XX   3 X X X    3    20          
  79  X    X  2  X       1 XXXX X   5 XX X     3  XXX     3    14          
  80 X X XXX  5 X  XX X  4 X XXXXX  6 XX  XXX  5   X XXX  4    24       4-5
  81 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
  82 X XXX    4 X        1 X        1 X X      2 X        1     9          
  84  X X XX  4  XXX XX  5 XX X  X  4  XXX XX  5 XX X XX  5    23         6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  71 2222533 2.0 2332563 3.0 5222523 2.0 4222433 2.0 3323523 2.0   11.0    2
  74 5654315 5.0 5524222 2.0 3546244 4.0 6554214 4.0 5464334 4.0   19.0    4
  75 4343262 3.0 4253445 4.0 2463332 3.0 3341562 3.0 4231642 3.0   16.0    3
  80 3536446 4.0 3666336 6.0 4355456 5.0 2465356 5.0 2656266 6.0   26.0    5
  81 1111121 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1113121 1.0 1112111 1.0    5.0    1
  84 6465654 6.0 6445654 5.0 6634665 6.0 5636645 6.0 6545455 5.0   28.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Łukomski                  Andrzej                   Radom                
A       Łukomski                  Andrzej                   Radom                
B       de Pourbaix               Paweł                     Warszawa             
C       Błażejczyk                Andrzej                   Olsztyn              
D       Wielgosz                  Waldemar                  Warszawa             
E       Grzybek                   Sławomir                  Częstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2       Lach                      Piotr                     Warszawa             
3       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   3         1 Sidorowicz Jakub, Sidorska Paulina               PROGRESS Warszawa                      14.0  0  40.0  1         1/   7
  10         2 Siwek Mariusz, Łomińska Klaudia                  DANCE IMPERIUM Pruszków               142.5  3 162.5  4         2/   7
   6         3 Wlaźlak Kamil, Poprawa Aleksandra                CANTINERO Tomaszów Maz.               210.0  1 224.0  2         3/   7
   8         4 Stachlewski Paweł, Gzyra Edyta                   DANCE IMPERIUM Pruszków                 0.0  0   8.0  0         4/   7
   5         5 Pokora Michał, Engel Anna                        CANTINERO Tomaszów Maz.               180.0  0 187.0  0         5/   7
   2         6 Korkosiński Mateusz, Kubicka Roksana             DK502 Łódź                            109.3  1 115.3  1         6/   7
   9         7 Pietrzak Roger, Załęska Monika                   AKADEMIA TAŃCA Warszawa                67.8  0  72.8  0         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
   2 36777 7.0 43775 6.0 54577 6.0 53477 6.0 52377 5.0 42364 4.0 63365 6.0 31354 3.0   43.0    6
   3 22241 2.0 12227 2.0 13221 1.0 12122 2.0 34211 1.0 23211 1.0 31212 1.0 13211 1.0   11.0    1
                   R                                                                 
   5 64166 6.0 56154 5.0 66156 7.0 75254 4.0 45156 4.0 55157 5.0 76144 4.0 76177 7.0   42.0    5
   6 47433 3.0 37542 4.0 77443 4.0 66543 5.0 23633 3.0 34423 3.0 14423 2.0 22422 2.0   26.0    3
   8 73625 5.0 64333 3.0 22335 3.0 34635 3.0 67764 7.0 67675 7.0 57777 7.0 57745 6.0   41.0    4
   9 55354 4.0 75666 7.0 35664 5.0 47766 7.0 76542 6.0 76542 6.0 45551 5.0 65563 5.0   45.0    7
                   R                                                                 
  10 11512 1.0 21411 1.0 41712 2.0 21311 1.0 11425 2.0 11736 2.0 22636 3.0 44636 4.0   16.0    2
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Łukomski                  Andrzej                   Radom                
A       Łukomski                  Andrzej                   Radom                
B       de Pourbaix               Paweł                     Warszawa             
C       Błażejczyk                Andrzej                   Olsztyn              
D       Wielgosz                  Waldemar                  Warszawa             
E       Grzybek                   Sławomir                  Częstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2       Lach                      Piotr                     Warszawa             
3       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  15         1 Kusztal Oskar, Kucharska Weronika                STARDANCE Wrocław                     189.0  4 214.0  5         1/   6
  14         2 Stawski Michał, Borowik Anna                     STYL Kłomnice                          92.0  0 111.0  1         2/   6
  17         3 Pych Krystian, Zybert Agnieszka                  EMKa Legionowo                        167.5  0 180.5  1         3/   6
  18         4 Nowak Jakub, Ziółkowska Dagmara                  START Płońsk                           24.0  1  31.0  1         4/   6
  19         5 Bąk Michał, Siwek Aleksandra                     DANCE IMPERIUM Pruszków                82.0  1  88.0  1         5/   6
  16         6 Niemirski Kamil, Chrupek Marta                   MAKO Sulejówek                         50.1  0  55.1  0         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  14 66441 4.0 53522 2.0 61122 2.0 41113 1.0 52142 2.0 42122 2.0 61113 1.0 52112 2.0   16.0    2
  15 11322 1.0 31211 1.0 42211 1.0 53532 2.0 11211 1.0 11211 1.0 12221 2.0 21221 1.0   10.0    1
  16 24164 3.0 24356 5.0 16554 4.0 16355 6.0 26626 6.0 25536 4.0 36666 6.0 36666 6.0   40.0    6
  17 33613 2.0 15643 4.0 34443 3.0 25441 3.0 33334 3.0 33345 3.0 23334 3.0 14335 3.0   24.0    3
  18 45536 6.0 66135 6.0 55336 5.0 64226 4.0 65453 4.0 66453 5.0 45552 5.0 45543 4.0   39.0    4
         R                                                                           
  19 52255 5.0 42464 3.0 23665 6.0 32664 5.0 44565 5.0 54664 6.0 54445 4.0 63454 5.0   39.0    5
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Łukomski                  Andrzej                   Radom                
A       Łukomski                  Andrzej                   Radom                
B       de Pourbaix               Paweł                     Warszawa             
C       Błażejczyk                Andrzej                   Olsztyn              
D       Wielgosz                  Waldemar                  Warszawa             
E       Grzybek                   Sławomir                  Częstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2       Lach                      Piotr                     Warszawa             
3       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  21         1 Pakulski Michał, Reterska Magdalena              JEDYNKA Łódź                          345.5  5 371.5  6         1/   7
  23         2 Rustecki Łukasz, Kondej Joanna                   AKCENT Warszawa                        49.0  0  69.0  1         2/   7
  28         3 Biernat Przemysław, Żochowska Paulina            CENTRUM TAŃCA Lublin                  294.0  5 308.0  6         3/   7
  30         4 Bednarczyk Dawid, Madeńska Sylwia                EMKa Legionowo                        412.0  5 420.0  5         4/   7
  29         5 Kozłowski Damian, Tomaka Magdalena               START Płońsk                          165.0  2 172.0  2         5/   7
  37         6 Koper Adam, Ghaley Ewa                           START Płońsk                           30.0  0  36.0  0         6/   7
  24         7 Mierzejewski Piotr, Kowalewska Aneta             AKADEMIA TAŃCA Warszawa                72.0  0  77.0  0         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        F         Q                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
  21 12131 1.0 32322 2.0 24333 2.0 22432 1.0 52532 4.0   10.0    1
  23 44223 4.0 24244 3.0 31214 1.0 31323 2.0 43323 3.0   13.0    2
  24 77576 7.0 67473 7.0 46472 4.0 77174 7.0 67164 6.0   31.0    7
     R   R                                             
  28 21742 2.0 11751 1.0 53761 6.0 13741 3.0 21751 2.0   14.0    3
  29 56665 6.0 75665 6.0 12645 3.0 45656 5.5 34645 5.0   25.5    5
         R                                             
  30 33314 3.0 46117 4.0 75126 5.0 56217 4.0 15216 1.0   17.0    4
                   R                                   
  37 65457 5.0 53536 5.0 67557 7.0 64565 5.5 76477 7.0   29.5    6
         R                                       R     
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Łukomski                  Andrzej                   Radom                
A       Łukomski                  Andrzej                   Radom                
B       de Pourbaix               Paweł                     Warszawa             
C       Błażejczyk                Andrzej                   Olsztyn              
D       Wielgosz                  Waldemar                  Warszawa             
E       Grzybek                   Sławomir                  Częstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2       Lach                      Piotr                     Warszawa             
3       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  32         1 Prokopowicz Patryk, Zagata Izabela               ROCKSTEP Radom                         38.0  0  62.0  1         1/   5
  27         2 Woźniak Sebastian, Kitrasiewicz Sylwia           DUET Warszawa                         231.0  5 249.0  6         2/   5
  36         3 Gruszka Jan, Kałużniak Marta                     CANTINERO Tomaszów Maz.                 0.0  0  12.0  1         3/   5
  29         4 Kozłowski Damian, Tomaka Magdalena               START Płońsk                          116.0  1 122.0  1         4/   5
  33         5 Koper Adam, Ghaley Ewa                           START Płońsk                           27.0  0  32.0  0         5/   5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
------------------------------------------------------------------
     S         CH        R         Pd        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
  27 34322 2.0 52313 2.0 51312 1.0 32212 1.0 55112 2.0    8.0    2
  29 43135 3.0 35235 4.0 24244 4.0 44134 3.0 42244 4.0   18.0    4
  32 11211 1.0 11121 1.0 35131 3.0 23321 2.0 11321 1.0    8.0    1
  33 55444 5.0 44454 5.0 43553 5.0 55553 5.0 33553 3.0   23.0    5
  36 22553 4.0 23542 3.0 12425 2.0 11445 4.0 24435 5.0   18.0    3
                             R         R         R     
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Łukomski                  Andrzej                   Radom                
A       Łukomski                  Andrzej                   Radom                
B       de Pourbaix               Paweł                     Warszawa             
C       Błażejczyk                Andrzej                   Olsztyn              
D       Wielgosz                  Waldemar                  Warszawa             
E       Grzybek                   Sławomir                  Częstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2       Lach                      Piotr                     Warszawa             
3       Ćwiek                     Ewa                       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  42         1 Wrona Filip, Jaczewska Paulina                   MAKO Sulejówek                         37.0  0  59.0  0         1/   3
  38         2 Grabarski Piotr, Zawodniak Klaudia               MARK DANCE Płock                      103.0  0 119.0  0         2/   3
  40         3 Kuryłowicz Aleksander, Malesa Kornelia           DUET Warszawa                         103.8  2 113.8  2         3/   3
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  38 22212 2.0 22221 2.0 21112 1.0 22212 2.0 21123 2.0 23113 2.0 23113 2.0 32313 3.0   16.0    2
  40 11321 1.0 11313 1.0 12221 2.0 11131 1.0 33332 3.0 32332 3.0 31322 3.0 21232 2.0   16.0    3
                   R                                                                 
  42 33133 3.0 33132 3.0 33333 3.0 33323 3.0 12211 1.0 11221 1.0 12231 1.0 13121 1.0   16.0    1
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek