III  OGÓLNOPOLSKI  TURNIEJ  TAŃCA  TOWARZYSKIEGO
"O  KRYSZTAŁOWĄ  KULĘ"

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów
Protokół przeklasyfikowania

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
III  OGÓLNOPOLSKI  TURNIEJ  TAŃCA  TOWARZYSKIEGO
"O  KRYSZTAŁOWĄ  KULĘ"
Rybnik, 03 października 2009 roku
Organizator: AKADEMIA  TAŃCA  "NADIR"  - RYBNIK
Prowadzenie: Janusz Wielgosz - Łódż
Muzyka: Eugeniusz Bernaciak - Poznań
Obsługa medyczna: Ratownictwo Medyczne
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, E, Kombinacja 6T
14-15, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, D, Kombinacja 8T
14-15, D, Kombinacja 8T
14-15, C, Standard
14-15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, A, Standard
Pow. 15, A, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, Open, Standard
Pow. 15, Open, Latin
14-15, Grand Prix, Standard
14-15, Grand Prix, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 A+S Częstochowa              6
   2 AKADEMIA TAŃCA Warszawa      1
   3 AKSEL Rzeszów                3
   4 AS-SPORT Kraków              2
   5 BATUCADA Suchowola           3
   6 BAWINEK Kraków               1
   7 CARMEN Kraków                1
   8 CENTRUM TAŃCA Lublin         4
   9 CENTRUM TRÓJMIASTO Gdańsk    1
  10 CENTRUM TT Żory              1
  11 CLASSIC Warszawa             2
  12 DANCE CENTER Kluczbork       3
  13 DANCEFLOOR Gliwice           1
  14 DUET Warszawa                4
  15 FLAMENCO Siemianowice       10
  16 FORUM Zabrze                 2
  17 GASIEK Rzeszów               3
  18 GCT Gliwice                  2
  19 GRAND DANCE Częstochowa      2
  20 GRAND DANCE Poczesna         1
  21 IDEA Kraków                  7
  22 IMPULS Chorzów               2
  23 KIEPURA Sosnowiec            5
  24 MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra    4
  25 MARENGO Dąbrowa Górnicza     3
  26 MCK Mysłowice                1
  27 MOSiR Jastrzębie Zdrój       2
  28 M-TEAM Kraków                4
  29 NADIR Rybnik                 5
  30 NOWY STYL Bielsko-Biała      3
  31 PAŁAC MŁODZIEŻY Katowice     6
  32 PEGAFUN Dance Martin         1
  33 PEGAFUN DANCE Martin         3
  34 PM Lubin                     4
  35 PRESTIGE MOK Mszana Dolna    3
  36 PRIMA DANCE Kraków           1
  37 PROGRESS Warszawa            3
  38 RAGTIME Kęty                 2
  39 RONDO Gliwice                6
  40 Serbia                       4
  41 ST CIEPŁY Jaworzno           5
  42 ST MISTRAL Tarnowskie Gór    2
  43 ST PIERZ Katowice            2
  44 STT Makielak Bytom           1
  45 STYL Kłomnice                1
  46 SUKCES Jaworzno              5
  47 SZOK Gliwice                 3
  48 SZYK Częstochowa             2
  49 ŚLĄSKA ST Katowice           3
  50 Ukraina                      1
  51 VEGA Lwówek Śl.              2
  52 WIR Mysłowice                1
  53 ZORBA Mykanów                7
--------------------------------------
Na początek

Protokół przeklasyfikowania
----------------------------------------------
1. Nazwa turnieju:
   III  OGÓLNOPOLSKI  TURNIEJ  TAŃCA  TOWARZYSKIEGO
   "O  KRYSZTAŁOWĄ  KULĘ"
2. Miejsce i data rozgrywania turnieju:
   Rybnik, 03 października 2009 roku
3. Nadano nowe klasy tańca następującym parom:
----------------------------------------------------------------------------------------------
Nr   Nazwisko i imię                                    Klub                      Kraj
----------------------------------------------------------------------------------------------
Para kategorii i klasy: Pow. 15 E w stylu: Kombinacja 8T
  24 Doskocz Tomasz, Warzyńska Angelika                 SZOK Gliwice                              
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: Pow. 15 E w stylu: Kombinacja 8T
  36 Wójcik Szymon, Mikołajska Zofia                    PAŁAC MŁODZIEŻY Katowice                  
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: Pow. 15 D w stylu: Kombinacja 8T
  43 Wróbel Mateusz, Guzik Magdalena                    MARENGO Dąbrowa Górnicza                  
Otrzymuje klasę: C w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: 14-15 D w stylu: Kombinacja 8T
  57 Ulfik Przemyslaw, Niewiadomska Kamila              DANCE CENTER Kluczbork                    
Otrzymuje klasę: C w stylu: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piątkowski                Tadeusz         I         Kraków               
A       Piątkowski                Tadeusz         I         Kraków               
B       Bóhm                      Otto                      Słowacja             
C       Kneżewić                  Goran                     Serbia               
D       Poprocky                  Milos                     Słowacja             
E       Myshko                    Volodymyr                 Ukraina              
F       Danielis                  Ladislav                  Słowacja             
G       Lewicki                   Oleg                      Ukraina              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   6         1 Kuliś Piotr, Gaj Paulina                         GRAND DANCE Częstochowa                65.0  2  90.0  3         1/   6
   5         2 Cybulski Krzysztof, Karmańska Paulina            GRAND DANCE Częstochowa                36.0  1  55.0  2         2/   6
   4         3 Siwy Piotr, Krawczyńska Magdalena                ST MISTRAL Tarnowskie Gór              95.0  1 108.0  2         3/   6
   3         4 Kula Wojciech, Ligocka Ewelina                   NADIR Rybnik                            0.0  0   7.0  0         4/   6
   1         5 Duda Michał, Zawrzykraj Maja                     MARENGO Dąbrowa Górnicza               27.0  0  33.0  0         5/   6
   2         6 Nowak Łukasz, Bogdańska Julia                    CENTRUM TT Żory                        63.0  0  68.0  0         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           S           CH          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
   1 6544556 6.0 4444545 4.0 4444545 4.0 6443555 5.0 6544666 6.0 5542656 5.0   30.0    5
   2 3435665 5.0 5556656 6.0 6555666 6.0 5655666 6.0 4355555 4.0 6456565 6.0   33.0    6
   3 4666333 4.0 6665333 5.0 5666333 5.0 4566343 4.0 5666343 5.0 4665343 4.0   27.0    4
   4 5353444 3.0 3333464 3.0 3333454 3.0 3334234 3.0 3433424 3.0 3333434 3.0   18.0    3
   5 2212222 2.0 2221222 2.0 2212222 2.0 1212122 2.0 2211232 2.0 2211222 2.0   12.0    2
   6 1121111 1.0 1112111 1.0 1121111 1.0 2121411 1.0 1122111 1.0 1124111 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piątkowski                Tadeusz                   Kraków               
A       Piątkowski                Tadeusz                   Kraków               
B       Bóhm                      Otto                      Słowacja             
C       Kneżewić                  Goran                     Serbia               
D       Poprocky                  Milos                     Słowacja             
E       Myshko                    Volodymyr                 Ukraina              
F       Danielis                  Ladislav                  Słowacja             
G       Lewicki                   Oleg                      Ukraina              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota                    Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  17         1 Pierzchała Krzysztof, Roczkalska Martyna         SUKCES Jaworzno                        34.5  0  58.5  1         1/   5
  13         2 Zdrowak Marcin, Gancarczyk Paulina               RAGTIME Kęty                           81.5  2  99.5  3         2/   5
  12         3 Dłubak Adam, Bartkiewicz Zuzanna                 A+S Częstochowa                        34.0  1  46.0  2         3/   5
  19         4 Boja Tomasz, Forma Oliwia                        GCT Gliwice                           120.0  3 126.0  3         4/   5
  14         5 Uściłowski Mateusz, Bigaj Katarzyna              ST PIERZ Katowice                       0.0  0   5.0  0         5/   5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  12 3332323 3.0 4242334 3.0 3242213 3.0 3232323 3.0 3251525 3.0 4343425 4.0 3343435 3.0 3332334 4.0   26.0    3
  13 1223241 2.0 1323242 2.0 1423321 2.0 1313212 2.0 2332311 2.0 2224333 2.0 2225321 2.0 2424421 2.0   16.0    2
  14 5454435 4.0 5455423 4.0 4555444 4.0 5455444 4.0 5525444 5.0 5535544 5.0 5534544 5.0 5555545 5.0   36.0    5
  17 2111112 1.0 2111111 1.0 2111132 1.0 2121131 1.0 1114232 1.0 1112211 1.0 1111112 1.0 1113113 1.0    8.0    1
  19 4545554 5.0 3534555 5.0 5334555 5.0 4544555 5.0 4443153 4.0 3451152 3.0 4452253 4.0 4241252 3.0   34.0    4
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piątkowski                Tadeusz                   Kraków               
A       Piątkowski                Tadeusz                   Kraków               
B       Bóhm                      Otto                      Słowacja             
C       Kneżewić                  Goran                     Serbia               
D       Poprocky                  Milos                     Słowacja             
E       Myshko                    Volodymyr                 Ukraina              
F       Danielis                  Ladislav                  Słowacja             
G       Lewicki                   Oleg                      Ukraina              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota                    Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  24         1 Doskocz Tomasz, Warzyńska Angelika               SZOK Gliwice                          331.0  2 362.0  3         1/  12
  28         2 Piątkowski Łukasz, Uchacz Izabela                PRESTIGE MOK Mszana Dolna             191.5  1 216.5  2         2/  12
  36         3 Wójcik Szymon, Mikołajska Zofia                  PAŁAC MŁODZIEŻY Katowice              335.0  2 354.0  3         3/  12
  35         4 Pająk Krzysztof, Pająk Dominika                  PAŁAC MŁODZIEŻY Katowice              476.0  1 489.0  1         4/  12
  33         5 Bubak Robert, Łydko Sandra                       KIEPURA Sosnowiec                      14.3  0  26.3  0         5/  12
  31         6 Łabuz Szymon, Węgrzyn Agnieszka                  SUKCES Jaworzno                        69.0  0  80.0  0         6/  12
  23       7-8 Kołodziej Dawid, Rajnisz Magdalena               STT Makielak Bytom                    157.0  1 166.0  1       7-8/  12
  30       7-8 Strządała Marek, Korzeniewska Magdalena          MOSiR Jastrzębie Zdrój                 60.0  1  69.0  1       7-8/  12
  27         9 Budziaszek Kajetan, Szlesinger Natalia           IMPULS Chorzów                        178.5  0 186.5  0         9/  12
  22     10-11 Osiński Tomasz, Podstawska Klaudia               FORUM Zabrze                            8.0  0  14.0  0     10-11/  12
  26     10-11 Uklejewski Artur, Bucher Aneta                   DANCEFLOOR Gliwice                     42.0  0  48.0  0     10-11/  12
  21        12 Rumiński Artur, Podstawska Anna                  FORUM Zabrze                           46.5  0  51.5  0        12/  12
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  21     X    1  X   X   2  X       1  X   X   2          0          0          0          0     6          
  22  XX   X  3   X      1   X  X   2   X      1          0          0          0          0     7          
  23 XX   XX  4  X  XXX  4     X    1    X XX  3 XX   XX  4 X  X XX  4    X XX  3  X  XXX  4    27          
  24    X X   2 X  XXX   4 XX XX X  5 XX XXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    44         1
  26   X      1          0 X  XX    3          0      X   1     XX   2          0          0     7          
  27     X    1  XXX XX  5 X  X X   3 X    XX  3 XXXX     4 X X      2 XX       2  XXX     3    23          
  28 XXXXX X  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XX X XX  5 XX    X  3  X XXXX  5 XX X XX  5    43         2
  30          0     X    1 XXX   X  4  XX X    3  XX XXX  5 XXXXXX   6 XXX X    4 X X X X  4    27          
  31 XXXXXXX  7 XXXX  X  5 XXX X X  5 XXX X X  5 X XXX X  5     X X  2 X XXXXX  6   XX X   3    38       4-5
  33 X  XXX   4 XXXXX    5      X   1 X  XXX   4  XXXXX   5  XXXXX   5 XXXXXX   6 X XXXX   5    35         6
  35 XXXX XX  6 X  XX X  4  XXX XX  5 XXXXX X  6  XX X X  4  XXX  X  4  XXX  X  4 XX XX X  5    38       4-5
  36 XXXXXXX  7 X X XXX  5   XXXXX  5   XXX    3 X  XX    3 XXXXXXX  7 X X XXX  5 XXX XXX  6    41         3
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  24 2354132 2.0 1444132 2.0 1433126 2.0 2351133 2.0 2125111 1.0 2124111 1.0 1144111 1.0 1131111 1.0   12.0    1
  28 3242411 1.0 3151211 1.0 3151312 1.0 3222211 1.0 5353534 5.0 5353245 5.0 3451352 3.0 4454462 5.0   22.0    2
  31 5165545 5.0 5265544 5.0 4265443 4.0 5166444 5.0 6446652 6.0 6566556 6.0 6666536 6.0 6665646 6.0   43.0    6
  33 6526326 6.0 6536425 6.0 6544535 6.0 6435526 6.0 4214326 2.0 4215332 2.0 5315224 2.0 5226225 2.0   32.0    5
  35 4631663 4.0 4322663 4.0 5312661 3.0 4613662 3.0 3561463 4.0 3441664 4.0 4232665 5.0 3343554 4.0   31.0    4
  36 1413254 3.0 2613356 3.0 2626254 5.0 1544355 4.0 1632245 3.0 1632423 3.0 2523443 4.0 2512333 3.0   28.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piątkowski                Tadeusz                   Kraków               
A       Piątkowski                Tadeusz                   Kraków               
B       Bóhm                      Otto                      Słowacja             
C       Kneżewić                  Goran                     Serbia               
D       Poprocky                  Milos                     Słowacja             
E       Myshko                    Volodymyr                 Ukraina              
F       Danielis                  Ladislav                  Słowacja             
G       Lewicki                   Oleg                      Ukraina              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota                    Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  43         1 Wróbel Mateusz, Guzik Magdalena                  MARENGO Dąbrowa Górnicza              315.0  4 346.0  5         1/  12
  47         2 Potocki-Dalka Jacek, Kędziorska Natalia          SUKCES Jaworzno                        89.0  2 114.0  3         2/  12
  49         3 Kowal Jakub, Szczepanek Iga                      KIEPURA Sosnowiec                     207.0  1 226.0  2         3/  12
  46         4 Tyrakowski Michał, Kazimierczak Paulina          ZORBA Mykanów                          97.5  0 110.5  0         4/  12
  42         5 Wójcik Adam, Szczudło Monika                     IMPULS Chorzów                         45.0  1  57.0  1         5/  12
  48         6 Lozinszek Aleksander, Błażek Barbara             WIR Mysłowice                         199.0  1 210.0  1         6/  12
  44         7 Adamski Krzysztof, Skrzypiec Magdalena           MCK Mysłowice                          36.8  1  46.8  1         7/  12
  45       8-9 Kuśpiel Marcin, Latos Paulina                    ST PIERZ Katowice                      70.0  0  78.0  0       8-9/  12
  50       8-9 Federowicz Filip, Rychter Katarzyna              KIEPURA Sosnowiec                      33.0  0  41.0  0       8-9/  12
  51        10 Jarczyk Marcin, Brabańska Magdalena              PAŁAC MŁODZIEŻY Katowice               23.0  0  30.0  0        10/  12
  52        11 Fryc Tomasz, Blasa Karolina                      PAŁAC MŁODZIEŻY Katowice               56.0  0  62.0  0        11/  12
  41        12 Rutkowski Jacek, Korycka Agnieszka               MARENGO Dąbrowa Górnicza              158.0  0 163.0  0        12/  12
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  41          0   X      1   X   X  2   X  X   2    X     1          0    X X   2          0     8          
  42 XXXXXX   6 XX XXXX  6 X X  X   3 X XX XX  5   X XXX  4 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 X X XXX  5    42         2
  43 XXX   X  4 XX  XXX  5 XXXXXX   6 XX  XX   4 XXX X X  5 X X XXX  5 XXX X X  5 XXXXX X  6    40         3
  44 XXXXX X  6  X XX    3  X XX    3 XXXX  X  5  XXXXX   5  X       1  X X     2 XX       2    27          
  45    XX    2 X X      2 X    X   2          0 X  XXXX  5 X XX  X  4 X     X  2  X   XX  3    20          
  46 XXXXXXX  7 XX XX X  5 XX XXXX  6 XX XXX   5 XX   X   3    XXXX  4 X X X X  4    XXXX  4    38         4
  47 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXX XX   5 XXXXXXX  7 XXX XXX  6  X XXXX  5 XXX XX   5    47         1
  48 X X  X   3 XXXX  X  5 XXXX     4  XXX     3  X   XX  3 XX       2 XXXXX X  6  XXX X   4    30         6
  49    X XX  3   XX X   3   XXXXX  5 X XXXXX  6 XXXX     4 XXXX X   5 XXX X    4 X  XXX   4    34         5
  50    X  X  2   X XXX  4       X  1     X X  2 X X   X  3   XXXX   4      X   1   XX  X  3    20          
  51          0          0  X       1  X    X  2     X    1  X XX    3   XX X   3 XXXXX X  6    16          
  52  X  XX   3      X   1     XXX  3    XX X  3    X     1       X  1    X X   2          0    14          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  42 2544552 4.0 2645563 6.0 3656656 6.0 4666566 6.0 3441441 3.0 4543261 4.0 6441231 4.0 2244243 3.0   36.0    5
  43 1166216 1.0 1156215 1.0 2265215 2.0 1255115 2.0 1166164 4.0 1155153 2.0 1155122 1.0 1151122 1.0   14.0    1
  46 3425331 3.0 4311331 3.0 4542341 4.0 3442341 3.0 2654336 5.0 2666445 6.0 3666565 6.0 3565564 5.0   35.0    4
  47 4213143 2.0 5224142 2.0 1113132 1.0 2114232 1.0 6312215 1.0 5412316 3.0 4213413 2.0 4313411 2.0   14.0    2
  48 5331665 6.0 3433656 5.0 5334564 5.0 5321654 5.0 5535652 6.0 6334624 5.0 5524646 5.0 5626656 6.0   43.0    6
  49 6652424 5.0 6562424 4.0 6421423 3.0 6533423 4.0 4223523 2.0 3221532 1.0 2332354 3.0 6432335 4.0   26.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piątkowski                Tadeusz                   Kraków               
A       Piątkowski                Tadeusz                   Kraków               
B       Bóhm                      Otto                      Słowacja             
C       Kneżewić                  Goran                     Serbia               
D       Poprocky                  Milos                     Słowacja             
E       Myshko                    Volodymyr                 Ukraina              
F       Danielis                  Ladislav                  Słowacja             
G       Lewicki                   Oleg                      Ukraina              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota                    Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  57         1 Ulfik Przemyslaw, Niewiadomska Kamila            DANCE CENTER Kluczbork                287.0  4 317.0  5         1/  11
  67         2 Akonyk Aleksander, Wandrejewa Daria              Ukraina                                 0.0      0.0  0         2/  11
  63         3 Pieruszka Artur, Rek Karolina                    RONDO Gliwice                         254.0  3 272.0  4         3/  11
  65         4 Ozner Aurelio, Kochańska Malwina                 KIEPURA Sosnowiec                     100.0  0 112.0  0         4/  11
  58         5 Kęska Wojciech, Potaczek Sylwia                  PRESTIGE MOK Mszana Dolna             238.0  2 249.0  2         5/  11
  66         6 Marzec Kamil, Grzegorczyk Dominika               KIEPURA Sosnowiec                       8.0  0  18.0  0         6/  11
  56       7-8 Madeja Michał, Fus Aleksandra                    CARMEN Kraków                          79.0  0  87.0  0       7-8/  11
  64       7-8 Kaczorowski Maks, Kaczorowska Żaneta             AS-SPORT Kraków                       258.0  2 266.0  2       7-8/  11
  59         9 Zieliński Kamil, Domiter Julia                   PRESTIGE MOK Mszana Dolna              69.0  0  76.0  0         9/  11
  60        10 Kupczak Maciej, Galewicz Agnieszka               STYL Kłomnice                          99.5  0 105.5  0        10/  11
  61        11 Kudziełko Patryk, Kasolik Roksana                RAGTIME Kęty                          126.0  1 131.0  1        11/  11
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  56 X    X   2 XX X  X  4       X  1 X XXX X  5 X  X XX  4 X  X XX  4 X XX  X  4     XXX  3    27          
  57 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XX XXXX  6 XXXXXX   6 XXX X X  5 XXXXX    5 X XXXX   5    47         2
  58 X X X X  4   X      1 XXXXX X  6 X XX XX  5  XX   X  3   X  X   2   X  XX  3 X X X X  4    28         6
  59   X X X  3 XX XX X  5 X  XX X  4 XX XX    4 X    X   2 X        1 X    X   2 XX X     3    24          
  60  X X     2   X      1          0   XX X   3 XX  X X  4       X  1  X  X X  3  XX  XX  4    18          
  61    X     1    X     1  X    X  2  X    X  2      X   1      X   1          0  X       1     9          
  63 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XX XXXX  6 XX XX    4 XX  XXX  5 XX XX    4    45         3
  64 XX  XX   4     XXX  3 XXX XX   5     XXX  3   XX     2  XXXX X  5    XXX   3    X X   2    27          
  65  X X XX  4 XX   X   3    X X   2  X       1   XXX X  4  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6    32         4
  66   XX X   3  XX XX   4   X  XX  3   X  X   2  XXXX    4 XXXXXX   6 XXXX X   5 X X  XX  4    31         5
  67 XXX X X  5 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXX X X  5 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXX X  6    48         1
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  57 1243343 2.0 1132452 2.0 1332555 3.0 1133442 2.0 1111233 1.0 3112315 2.0 2322425 3.0 1412515 2.0   17.0    1
  58 6616524 6.0 5525333 4.0 2513332 2.0 3414334 3.0 6634626 6.0 6655632 5.0 6656333 5.5 5656352 6.0   37.5    5
  63 4122116 1.0 4213115 1.0 3124213 1.0 2322213 1.0 4563455 5.0 4466546 6.0 4465554 4.0 4365446 5.0   24.0    3
  65 5355432 4.0 6444524 5.0 6266624 6.0 5245625 5.0 5422312 2.0 5333223 3.0 5233212 2.0 6223223 3.0   30.0    4
  66 2434655 5.0 2366646 6.0 5645446 5.0 6666556 6.0 2345564 4.0 1544454 4.0 1544666 5.5 2544634 4.0   39.5    6
  67 3561261 3.0 3651261 3.0 4451161 4.0 4551161 4.0 3256141 3.0 2221161 1.0 3111141 1.0 3131161 1.0   20.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piątkowski                Tadeusz                   Kraków               
A       Piątkowski                Tadeusz                   Kraków               
B       Bóhm                      Otto                      Słowacja             
C       Kneżewić                  Goran                     Serbia               
D       Poprocky                  Milos                     Słowacja             
E       Myshko                    Volodymyr                 Ukraina              
F       Danielis                  Ladislav                  Słowacja             
G       Lewicki                   Oleg                      Ukraina              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota                    Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 110         1 Kruk Kamil, Przywara Sara                        FLAMENCO Siemianowice                 169.0  5 197.0  6         1/   9
 112         2 Kuczek Konrad, Kuczek Kinga                      NOWY STYL Bielsko-Biała                64.0  3  86.0  4         2/   9
 114         3 Bella Cezary, Jurczyńska Izabela                 ZORBA Mykanów                           9.0  0  25.0  1         3/   9
 118         4 Miech Adrian, Leśniak Nikolina                   SUKCES Jaworzno                       255.0  4 265.0  4         4/   9
 111         5 Molenda Dawid, Żółkiewska Katarzyna              DANCE CENTER Kluczbork                 63.0  1  72.0  1         5/   9
 113         6 Maliczkowski Konrad, Burz Anna                   AKSEL Rzeszów                         148.0  0 156.0  0         6/   9
 122         7 Dziurdzikowski Mateusz, Leśniak Martyna          SUKCES Jaworzno                         0.0  0   7.0  0         7/   9
 123         8 Wawrzak Wiktor, Klyta Malwina                    SZYK Częstochowa                       28.0  0  34.0  0         8/   9
 115         9 Frymus Mateusz, Gołębiowska Luiza                ZORBA Mykanów                         156.0  0 161.0  0         9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 110 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 111 XX XXXX  6 X    XX  3 XXXXXX   6 X        1 XX XXXX  6    22       5-6
 112 XXX  XX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXX XXX  6    31         3
 113   X      1 XX XXX   5   XXXXX  5 X XXXXX  6 XXX XX   5    22       5-6
 114 XXXXX X  6   XX  X  3  XXXXX   5  XXXX X  5  XXXX X  5    24         4
 115 X XX     3  XX XX   4 X     X  2    X  X  2 X  X     2    13          
 118 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    32         2
 122   X XXX  4 X X X X  4 X    XX  3 XX   X   3      XX  2    16          
 123  X XXX   4  X X     2  X       1  XXXXX   5   XX X   3    15          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 110 1415121 1.0 1524111 1.0 1322111 1.0 1415111 1.0 1535111 1.0    5.0    1
 111 3561634 4.0 2661635 6.0 3561634 4.0 4662645 6.0 4662633 5.0   25.0    5
 112 2146512 2.0 3145522 2.0 2144422 2.0 2256424 5.0 3246322 2.0   13.0    2
 113 5633346 6.0 5433446 5.0 6636545 6.0 6533363 4.0 6413566 6.0   27.0    6
 114 6224253 3.0 6316253 3.0 4413256 3.0 5324236 3.0 5124254 3.0   15.0    3
 118 4352465 5.0 4252364 4.0 5255363 5.0 3141552 2.0 2351445 4.0   20.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piątkowski                Tadeusz                   Kraków               
A       Piątkowski                Tadeusz                   Kraków               
B       Bóhm                      Otto                      Słowacja             
C       Kneżewić                  Goran                     Serbia               
D       Poprocky                  Milos                     Słowacja             
E       Myshko                    Volodymyr                 Ukraina              
F       Danielis                  Ladislav                  Słowacja             
G       Lewicki                   Oleg                      Ukraina              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota                    Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 111         1 Molenda Dawid, Żółkiewska Katarzyna              DANCE CENTER Kluczbork                127.0  4 154.0  5         1/   8
 119         2 Barakowski Michał, Gwóźdź Kamila                 ŚLĄSKA ST Katowice                    179.8  0 200.8  1         2/   8
 110         3 Kruk Kamil, Przywara Sara                        FLAMENCO Siemianowice                 106.0  3 121.0  4         3/   8
 112         4 Kuczek Konrad, Kuczek Kinga                      NOWY STYL Bielsko-Biała                41.0  1  50.0  1         4/   8
 123         5 Wawrzak Wiktor, Klyta Malwina                    SZYK Częstochowa                       86.0  1  94.0  1         5/   8
 121         6 Smarżewski Karol, Smarżewska Paulina             BATUCADA Suchowola                    192.0  5 199.0  5         6/   8
 115         7 Frymus Mateusz, Gołębiowska Luiza                ZORBA Mykanów                          79.0  0  85.0  0         7/   8
 114         8 Bella Cezary, Jurczyńska Izabela                 ZORBA Mykanów                           6.0  0  11.0  0         8/   8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 110 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X X XXX  5    32         1
 111 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXX XX  6 X XX XX  5    30         3
 112 XXX XXX  6 X X XXX  5 X X X X  4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    29         4
 114    XX X  3   X XXX  4  X  X    2    X X   2 XX  X X  4    15          
 115 XXXX X   5 XX XX    4 XX X X   4 XX XX    4  XXX X   4    21          
 119 XXXX     4 XXXX  X  5 XXXXXXX  7 X X X X  4 XXXXX X  6    26       5-6
 121 XXXXXXX  7 XXXX X   5 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XX XXXX  6    31         2
 123  X XXXX  5  X XXXX  5  XXX XX  5  XXXXXX  6  XXXXX   5    26       5-6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 110 1453422 2.0 1524346 5.0 1522336 2.0 2621144 1.0 2631356 3.0   13.0    3
 111 2641245 4.0 2631252 1.0 2631242 1.0 1432433 3.0 1422534 2.0   11.0    1
 112 3522114 1.0 4453125 4.0 4444123 4.0 4344215 4.0 4545112 4.0   17.0    4
 119 4114363 3.0 3215561 2.0 3116461 3.0 3216362 2.0 3114261 1.0   11.0    2
 121 5365631 5.0 6366414 6.0 6365614 6.0 6565621 6.0 6366425 6.0   29.0    6
 123 6236556 6.0 5142633 3.0 5253555 5.0 5153556 5.0 5253643 5.0   24.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piątkowski                Tadeusz                   Kraków               
A       Piątkowski                Tadeusz                   Kraków               
B       Bóhm                      Otto                      Słowacja             
C       Kneżewić                  Goran                     Serbia               
D       Poprocky                  Milos                     Słowacja             
E       Myshko                    Volodymyr                 Ukraina              
F       Danielis                  Ladislav                  Słowacja             
G       Lewicki                   Oleg                      Ukraina              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota                    Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  91         1 Ciepły Filip, Adamczyk Karolina                  ST CIEPŁY Jaworzno                     65.0  0  89.0  0         1/   5
  92         2 Kuźma Tymoteusz, Ciepły Karolina                 ST CIEPŁY Jaworzno                     12.0  0  30.0  0         2/   5
  89         3 Koper Michał, Szweda Agata                       RONDO Gliwice                          20.0  0  32.0  0         3/   5
  90         4 Chmura Jarosław, Stryczek Weronika               ST CIEPŁY Jaworzno                    110.0  0 116.0  0         4/   5
  88         5 Głazowski Bartłomiej, Michalik Agnieszka         RONDO Gliwice                           0.0  0   5.0  0         5/   5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  88 5434555 5.0 5534535 5.0 5535535 5.0 5545545 5.0 5545545 5.0   25.0    5
  89 4215124 2.0 4215224 2.5 4414224 4.0 4223124 3.0 4324224 3.0   14.5    3
  90 1343443 4.0 1343353 4.0 1123443 2.0 1334453 4.0 1433452 4.0   18.0    4
  91 3521211 1.0 3421111 1.0 3241112 1.0 3411211 1.0 2111111 1.0    5.0    1
  92 2152332 3.0 2152442 2.5 2352351 3.0 2152332 2.0 3252333 2.0   12.5    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piątkowski                Tadeusz                   Kraków               
A       Piątkowski                Tadeusz                   Kraków               
B       Bóhm                      Otto                      Słowacja             
C       Kneżewić                  Goran                     Serbia               
D       Poprocky                  Milos                     Słowacja             
E       Myshko                    Volodymyr                 Ukraina              
F       Danielis                  Ladislav                  Słowacja             
G       Lewicki                   Oleg                      Ukraina              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota                    Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  94         1 Sar Wojciech, Szmid Paulina                      ST MISTRAL Tarnowskie Gór             144.0  1 173.0  2         1/  10
 101         2 Jurczyński Paweł, Czechowska Magdalena           IDEA Kraków                            77.0  1 100.0  2         2/  10
  96         3 Lizurej Tomasz, Stacherczyk Paulina              A+S Częstochowa                       282.0  0 299.0  1         3/  10
 100         4 Kasak Robert, Kowal Patrycja                     IDEA Kraków                           134.5  0 145.5  0         4/  10
  93         5 Winecki Jakub, Lempart Bożena                    IDEA Kraków                            15.0  0  25.0  0         5/  10
  92         6 Kuźma Tymoteusz, Ciepły Karolina                 ST CIEPŁY Jaworzno                    298.0  2 307.0  2         6/  10
  90         7 Chmura Jarosław, Stryczek Weronika               ST CIEPŁY Jaworzno                    191.0  0 199.0  0         7/  10
  97         8 Gularek Leszek, Żybura Magdalena                 IDEA Kraków                            10.0  0  17.0  0         8/  10
  99         9 Zieliński Grzegorz, Sobieraj Paulina             GCT Gliwice                           135.0  0 141.0  0         9/  10
  89        10 Koper Michał, Szweda Agata                       RONDO Gliwice                          60.0  0  65.0  0        10/  10
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  89  X       1          0          0          0          0     1          
  90 X XX     3 X XX     3 XXXX  X  5 XXX  X   4 XX X X   4    19          
  92 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXX X  6 X XXXXX  6    31         2
  93 X    XX  3 X  XXXX  5 X   XXX  4 X X XXX  5 X XXX X  5    22         6
  94 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
  96 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXX   6 XXXXX X  6  XX XXX  5    30         3
  97 X XX  X  4 XXX XXX  6 X XX  X  4    X X   2  X       1    17          
  99  X  X    2  X       1          0      X   1      X   1     5          
 100  XX XXX  5  XX XXX  5  XX XXX  5 XX XX X  5 XXXXX X  6    26         4
 101    XXXX  4  X X     2  X XXXX  5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    24         5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  92 4452546 5.0 4654626 6.0 4554636 6.0 3655525 6.0 3653526 5.0   28.0    6
  93 3566624 6.0 3565334 5.0 3665523 5.0 1464434 3.0 1566644 6.0   25.0    5
  94 1311115 1.0 1311111 1.0 1311111 1.0 2311113 1.0 2211111 1.0    5.0    1
  96 5625231 3.0 2426252 2.0 2426262 2.0 4526262 5.0 4445262 4.0   16.0    3
 100 6244452 4.0 6143445 4.0 6243355 4.0 5242346 4.0 5324335 3.0   19.0    4
 101 2133363 2.0 5232563 3.0 5132444 3.0 6133651 2.0 6132453 2.0   12.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piątkowski                Tadeusz                   Kraków               
A       Piątkowski                Tadeusz                   Kraków               
B       Bóhm                      Otto                      Słowacja             
C       Kneżewić                  Goran                     Serbia               
D       Poprocky                  Milos                     Słowacja             
E       Myshko                    Volodymyr                 Ukraina              
F       Danielis                  Ladislav                  Słowacja             
G       Lewicki                   Oleg                      Ukraina              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota                    Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  73         1 Bednarz Piotr, Szpetnar Aleksandra               FLAMENCO Siemianowice                 561.7  4 586.7  5         1/   6
 200         2 Vukosavljevic Aleksandar, Ivanov Aleksandra      Serbia                                  0.0  0   0.0  0         2/   6
  77         3 Teleshko Oleksandr, Żukowska Natalia             NADIR Rybnik                           41.5  0  54.5  1         3/   6
  71         4 Wójcicki Michał, Wieczerzak Karolina             AS-SPORT Kraków                         6.0  0  13.0  0         4/   6
  74         5 Dyla Adrian, Siemińska Aleksandra                A+S Częstochowa                        37.0  0  43.0  0         5/   6
  76         6 Małecki Jacek, Jarecka Adrianna                  MOSiR Jastrzębie Zdrój                  5.0  0  10.0  0         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  71 2654433 4.0 3651443 4.0 3651532 3.0 3651442 4.0 4651542 4.0   19.0    4
  73 3121112 1.0 2322212 2.0 2122111 1.0 2222211 2.0 2122211 1.0    7.0    1
  74 5342655 5.0 5244665 5.0 5444666 5.0 5443556 5.0 6443666 6.0   26.0    5
  76 6566566 6.0 6566556 6.0 6566455 6.0 6566665 6.0 5566453 5.0   29.0    6
  77 4435324 3.0 4435334 3.0 4335324 4.0 4334324 3.0 3335324 3.0   16.0    3
 200 1213241 2.0 1113121 1.0 1213243 2.0 1115133 1.0 1214135 2.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piątkowski                Tadeusz                   Kraków               
A       Piątkowski                Tadeusz                   Kraków               
B       Bóhm                      Otto                      Słowacja             
C       Kneżewić                  Goran                     Serbia               
D       Poprocky                  Milos                     Słowacja             
E       Myshko                    Volodymyr                 Ukraina              
F       Danielis                  Ladislav                  Słowacja             
G       Lewicki                   Oleg                      Ukraina              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota                    Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  84         1 Rudnicki-Sipajło Dominik, Łojszczyk Adrianna     PROGRESS Warszawa                     125.0  3 152.0  4         1/   8
  73         2 Bednarz Piotr, Szpetnar Aleksandra               FLAMENCO Siemianowice                 527.0  6 548.0  7         2/   8
  77         3 Teleshko Oleksandr, Żukowska Natalia             NADIR Rybnik                           19.0  0  34.0  1         3/   8
  79         4 Kędzierski Sławomir, Krzywoń Marta               NOWY STYL Bielsko-Biała               135.0  3 144.0  3         4/   8
  81         5 Martinec Ivan, Pisarikova Michaela               PEGAFUN DANCE Martin                    0.0      0.0  0         5/   8
 200         6 Vukosavljevic Aleksandar, Ivanov Aleksandra      Serbia                                  0.0  0   0.0  0         6/   8
  82         7 Mróz Kamil, Mikuła Kamila                        IDEA Kraków                           189.0  3 195.0  3         7/   8
  80         8 Ałasa Alan, Kudryś Blanka                        A+S Częstochowa                         0.0  0   5.0  0         8/   8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  73 XXXXX X  6 XXXXX X  6 X XXX X  5 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    30       3-4
  77 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XX X XX  5    31         2
  79 XX   X   3 X XX X   4 XX XXX   5 XX XX X  5 XXXXXX   6    23         6
  80  X XX X  4 XX  X    3 XX  X X  4  X       1  XX      2    14          
  81 XXXX XX  6 XX  XXX  5 XXX  XX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    30       3-4
  82 XXX XX   5   XX XX  4   XX X   3 X X XXX  5 XX  XXX  5    22          
  84  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXX   5   XXX X  4    27         5
 200 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    33         1
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  73 3532362 3.0 4636662 6.0 3636562 6.0 2425251 2.0 2525251 2.0   19.0    2
  77 5354433 4.0 6353433 3.0 6463333 3.0 5552323 4.0 5452334 5.0   19.0    3
  79 4641525 5.0 3545524 5.0 4545625 5.0 3333534 3.0 3134523 3.0   21.0    4
  81 2266646 6.0 2264345 4.0 2354446 4.0 1241445 5.0 1343445 4.0   23.0    5
  84 6423211 2.0 5411111 1.0 5112111 1.0 4114112 1.0 4211112 1.0    6.0    1
 200                                                             Z         6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piątkowski                Tadeusz                   Kraków               
A       Piątkowski                Tadeusz                   Kraków               
B       Bóhm                      Otto                      Słowacja             
C       Kneżewić                  Goran                     Serbia               
D       Poprocky                  Milos                     Słowacja             
E       Myshko                    Volodymyr                 Ukraina              
F       Danielis                  Ladislav                  Słowacja             
G       Lewicki                   Oleg                      Ukraina              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota                    Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  24         1 Dawid Konrad, Hubicka Anna                       ZORBA Mykanów                           0.0      0.0  0         1/   5
  18         2 Śmietana Patryk, Szefer Justyna                  RONDO Gliwice                         133.0  2 151.0  3         2/   5
  27         3 Figura Lesław, Fila Jadwiga                      BAWINEK Kraków                        144.0  4 156.0  5         3/   5
  26         4 Goczoł Michał, Karpeta Julia                     PAŁAC MŁODZIEŻY Katowice               91.0  2  97.0  2         4/   5
  32         5 Goleniewski Karol, Kołodziejczyk Monika          GRAND DANCE Poczesna                   55.0  0  60.0  0         5/   5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  18 4123233 2.0 5132223 2.0 4131122 1.0 4131132 3.0 5131213 2.0   10.0    2
  24 1331122 1.0 1521132 1.0 1322243 3.0 1322223 2.0 1422132 1.0    8.0    1
  26 3245344 3.0 2445455 5.0 3544334 4.0 3445345 4.0 3545345 5.0   21.0    4
  27 5514411 4.0 4313311 3.0 2213511 2.0 2214411 1.0 2314421 3.0   13.0    3
  32 2452555 5.0 3254544 4.0 5455455 5.0 5553554 5.0 4253554 4.0   23.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piątkowski                Tadeusz                   Kraków               
A       Piątkowski                Tadeusz                   Kraków               
B       Bóhm                      Otto                      Słowacja             
C       Kneżewić                  Goran                     Serbia               
D       Poprocky                  Milos                     Słowacja             
E       Myshko                    Volodymyr                 Ukraina              
F       Danielis                  Ladislav                  Słowacja             
G       Lewicki                   Oleg                      Ukraina              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota                    Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  17         1 Kozyra Krzysztof, Wilkońska Katarzyna            IDEA Kraków                            42.0  1  68.0  2         1/   7
  24         2 Dawid Konrad, Hubicka Anna                       ZORBA Mykanów                           0.0      0.0  0         2/   7
  19         3 Harazim Szymon, Salwik Kinga                     ŚLĄSKA ST Katowice                      0.0      0.0  0         3/   7
  20         4 Reiss Michael, Dyba Barbara                      PRIMA DANCE Kraków                    184.9  1 192.9  1         4/   7
  31         5 Broda Tomasz, Kidała Alicja                      GASIEK Rzeszów                         88.0  1  95.0  1         5/   7
  23         6 Rumanek Tomasz, Sosna Anna                       ŚLĄSKA ST Katowice                    379.0  4 385.0  4         6/   7
  26         7 Goczoł Michał, Karpeta Julia                     PAŁAC MŁODZIEŻY Katowice               65.0  0  70.0  0         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  17 1125212 1.0 1425311 1.0 2135321 1.0 1225322 2.0 2135532 2.0    7.0    1
  19 4443657 4.0 4242756 5.0 4223652 3.0 4133773 3.0 4323773 3.0   18.0    3
  20 2334421 3.0 2534522 3.0 1444413 4.0 2444434 4.0 1544411 4.0   18.0    4
  23 7666774 7.0 7667665 6.0 7666766 6.0 7677657 7.0 7676655 6.0   32.0    6
  24 3211143 2.0 3113233 2.0 3511234 2.0 3312211 1.0 3411124 1.0    8.0    2
  26 6777366 6.0 6776177 7.0 6777177 7.0 5756166 6.0 6767267 7.0   33.0    7
  31 5552535 5.0 5351444 4.0 5352545 5.0 6561545 5.0 5252346 5.0   24.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piątkowski                Tadeusz                   Kraków               
A       Piątkowski                Tadeusz                   Kraków               
B       Bóhm                      Otto                      Słowacja             
C       Kneżewić                  Goran                     Serbia               
D       Poprocky                  Milos                     Słowacja             
E       Myshko                    Volodymyr                 Ukraina              
F       Danielis                  Ladislav                  Słowacja             
G       Lewicki                   Oleg                      Ukraina              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota                    Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   4         1 Bednarz Piotr, Szpetnar Aleksandra                 FLAMENCO Siemianowice                          1/   4
   6         2 Vukosavljevic Aleksandr, Ivanova Aleksandra        Serbia                    Serbia               2/   4
   7         3 Teleshko Oleksandr, Żukowska Natalia               NADIR Rybnik                                   3/   4
  11         4 Dyla Adrian, Siemińska Aleksandra                  A+S Częstochowa                                4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   4 1121231 1.0 1121122 1.0 1131122 1.0 1121122 1.0 1121121 1.0    5.0    1
   6 2212112 2.0 2212211 2.0 2212211 2.0 2212211 2.0 2212312 2.0   10.0    2
   7 3333323 3.0 3433343 3.0 3344333 3.0 3344333 3.0 3343233 3.0   15.0    3
  11 4444444 4.0 4344434 4.0 4423444 4.0 4433444 4.0 4434444 4.0   20.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piątkowski                Tadeusz                   Kraków               
A       Piątkowski                Tadeusz                   Kraków               
B       Bóhm                      Otto                      Słowacja             
C       Kneżewić                  Goran                     Serbia               
D       Poprocky                  Milos                     Słowacja             
E       Myshko                    Volodymyr                 Ukraina              
F       Danielis                  Ladislav                  Słowacja             
G       Lewicki                   Oleg                      Ukraina              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota                    Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   6         1 Vukosavljevic Aleksandr, Ivanova Aleksandra        Serbia                    Serbia               1/   6
   4         2 Bednarz Piotr, Szpetnar Aleksandra                 FLAMENCO Siemianowice                          2/   6
   7         3 Teleshko Oleksandr, Żukowska Natalia               NADIR Rybnik                                   3/   6
   8         4 Martinec Ivan, Pisarikova Michaela                 PEGAFUN Dance Martin                           4/   6
  33         5 Jurczyński Paweł, Czechowska Magdalena             IDEA Kraków                                    5/   6
  11         6 Dyla Adrian, Siemińska Aleksandra                  A+S Częstochowa                                6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   4 2131262 2.0 2234262 2.0 2225441 2.0 1224342 2.0 2235221 2.0   10.0    2
   6 1214111 1.0 1111111 1.0 1111112 1.0 2113111 1.0 1111112 1.0    5.0    1
   7 5322343 3.0 5423343 4.0 5432233 3.0 5432233 3.0 5322333 3.0   16.0    3
   8 3443424 4.0 3342424 3.0 3343325 4.0 3341425 4.0 3443445 4.0   19.0    4
  11 6665636 6.0 6666636 6.0 6664666 6.0 6666666 6.0 6666656 6.0   30.0    6
  33 4556555 5.0 4555555 5.0 4556554 5.0 4555554 5.0 4554564 5.0   25.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piątkowski                Tadeusz                   Kraków               
A       Piątkowski                Tadeusz                   Kraków               
B       Bóhm                      Otto                      Słowacja             
C       Kneżewić                  Goran                     Serbia               
D       Poprocky                  Milos                     Słowacja             
E       Myshko                    Volodymyr                 Ukraina              
F       Danielis                  Ladislav                  Słowacja             
G       Lewicki                   Oleg                      Ukraina              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota                    Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 163         1 Połeć Jakub, Duszna Kinga                          PROGRESS Warszawa                              1/  19
 154         2 Korab Krzysztof, Mizgalska Martyna                 SZOK Gliwice                                   2/  19
 155         3 Dziedzic Oskar, Baranowska Magdalena               CENTRUM TAŃCA Lublin                           3/  19
 165         4 Firląg Piotr, Dąbrowska Ewelina                    DUET Warszawa                                  4/  19
 151         5 Głownia Jędrzej, Dec Aleksandra                    M-TEAM Kraków                                  5/  19
 168         6 Godziebiewski Mateusz, Sitarz Ewa                  CLASSIC Warszawa                               6/  19
 162         7 Narajewski Jakub, Nguy-Dinh Sandra                 PM Lubin                                       7/  19
 153       8-9 Gołkowski Filip, Małecka Aleksandra                PM Lubin                                     8-9/  19
 169       8-9 Mleczek Adrian, Talabska Oktawia                   VEGA Lwówek Śl.                              8-9/  19
 150        10 Labryga Paweł, Szarkowicz Sonia                    FLAMENCO Siemianowice                         10/  19
 160        11 Wójcik Piotr, Szypulska Natalia                    CENTRUM TAŃCA Lublin                          11/  19
 159        12 Woda Mateusz, Kowal Magdalena                      MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra                     12/  19
 157        13 Gumkowski Michał, Owsik Ewelina                    DUET Warszawa                                 13/  19
 174        14 Leśniak Wojciech, Basamon Angelika                 GASIEK Rzeszów                                14/  19
 158        15 Klimo Dusan, Dianiszkova Nikola                    PEGAFUN DANCE Martin                          15/  19
 152        16 Woźny Kamil, Krzyworzeka Katarzyna                 M-TEAM Kraków                                 16/  19
 161     17-18 Kruk Kamil, Przywara Sara                          FLAMENCO Siemianowice                      17-18/  19
 167     17-18 Maliczkowski Konrad, Burz Anna                     AKSEL Rzeszów                              17-18/  19
 166        19 Smarżewski Karol, Smarżewska Paulina               BATUCADA Suchowola                            19/  19
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 150 X XXXXX  6 X X XXX  5 XX  XXX  5 XX  X X  4 X X XXX  5    25      9-10
 151 XX XX X  5 XXXXXXX  7   XXX X  4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    30         5
 152 XX   X   3          0       X  1      X   1  X X X   3     8          
 153  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    32         3
 154 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-2
 155 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-2
 157   X XXX  4 X  XXX   4 XXXX XX  6  XXX XX  5 XXX      3    22     12-13
 158  X   X   2    XXX   3 XX  XX   4    X X   2      X   1    12          
 159 XXXX  X  5 XXX   X  4 XXXXX X  6  XXXX    4 XX X XX  5    24        11
 160    X X   2  XX X X  4 XXXX X   5 XXXXX X  6  XXXX X  5    22     12-13
 161     X    1     X    1    XX    2       X  1  X  X    2     7          
 162 XXXXXXX  7  XXXX X  5  XXX XX  5 X X XXX  5 X XX XX  5    27         7
 163 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6    31         4
 165 XXXXXXX  7 X XXXX   5 X XXX X  5 X XXX X  5 X XXX    4    26         8
 166   X  X   2  X   X   2      X   1          0          0     5          
 167 XX       2          0  X       1 XX   X   3      X   1     7          
 168 X XXX X  5 XXXXX X  6  XX XX   4 XXXXXX   6   X XXX  4    25      9-10
 169    XXXX  4 XXXX XX  6 X XXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    29         6
 174 XXX      3 XX X XX  5 XX   XX  4 XX   X   3 XX XX X  5    20          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 150 X   X    2 X  XX    3 X   XX   3 X   X    2 X  XX    3    13          
 151  XXXX    4 XXX X X  5 XX X  X  4 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    26         4
 153     XXX  3     X X  2  X XXXX  5  X X  X  3    X  X  2    15          
 154 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XX XXXX  6 XXX XX   5 XX XXX   5    29         3
 155 X XXX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    31         2
 157  X   X   2    X X   2          0      X   1  X       1     6          
 159          0  X   X   2   X      1      X   1  XXX X   4     8          
 160 XX       2 X        1 XXX      3 XXX      3 X X  X   3    12          
 162 XXXX XX  6  XXX XX  5   X  X   2    X X   2   XX     2    17       6-7
 163 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    33         1
 165 X XX  X  4 XXXX     4    X  X  2    XX X  3   XXX X  4    17       6-7
 168  XXXXX   5   XXXXX  5 X X X X  4 XXX X X  5 XX  X X  4    23         5
 169      XX  2  X       1  XXXXXX  6   XX XX  4      XX  2    15          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 151 6525274 5.0 6644256 5.0 6645465 5.0 5655464 5.0 4564544 4.0   24.0    5
 154 3163413 2.0 3452512 3.0 3262212 2.0 3142212 2.0 3243212 2.0   11.0    2
 155 1234625 3.0 2225423 2.0 2323324 3.0 2223333 3.0 2321333 3.0   14.0    3
 162 7746737 7.0 7366737 6.0 7456747 6.5 7777747 7.0 7777757 7.0   33.5    7
 163 2611141 1.0 1111141 1.0 1111131 1.0 1311121 1.0 1112121 1.0    5.0    1
 165 4352556 4.0 4533664 4.0 4534576 4.0 4434676 4.0 5435666 5.0   21.0    4
 168 5477362 6.0 5777375 7.0 5777653 6.5 6566555 6.0 6656475 6.0   31.5    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Piątkowski                Tadeusz                   Kraków               
A       Piątkowski                Tadeusz                   Kraków               
B       Bóhm                      Otto                      Słowacja             
C       Kneżewić                  Goran                     Serbia               
D       Poprocky                  Milos                     Słowacja             
E       Myshko                    Volodymyr                 Ukraina              
F       Danielis                  Ladislav                  Słowacja             
G       Lewicki                   Oleg                      Ukraina              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota                    Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 155         1 Dziedzic Oskar, Baranowska Magdalena               CENTRUM TAŃCA Lublin                           1/  24
 170         2 Sabatowicz Szymon, Krzysztoń Natalia               MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra                      2/  24
 150         3 Labryga Paweł, Szarkowicz Sonia                    FLAMENCO Siemianowice                          3/  24
 168         4 Godziebiewski Mateusz, Sitarz Ewa                  CLASSIC Warszawa                               4/  24
 153         5 Gołkowski Filip, Małecka Aleksandra                PM Lubin                                       5/  24
 160         6 Wójcik Piotr, Szypulska Natalia                    CENTRUM TAŃCA Lublin                           6/  24
 158       7-8 Klimo Dusan, Dianiszkova Nikola                    PEGAFUN DANCE Martin                         7-8/  24
 175       7-8 Cabak Jakub, Mazur Monika                          AKADEMIA TAŃCA Warszawa                      7-8/  24
 163         9 Połeć Jakub, Duszna Kinga                          PROGRESS Warszawa                              9/  24
 173        10 Kuzas Piotr, Szyc Klaudia                          CENTRUM TRÓJMIASTO Gdańsk                     10/  24
 169        11 Mleczek Adrian, Talabska Oktawia                   VEGA Lwówek Śl.                               11/  24
 154        12 Korab Krzysztof, Mizgalska Martyna                 SZOK Gliwice                                  12/  24
 159        13 Woda Mateusz, Kowal Magdalena                      MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra                     13/  24
 151        14 Głownia Jędrzej, Dec Aleksandra                    M-TEAM Kraków                                 14/  24
 162        15 Narajewski Jakub, Nguy-Dinh Sandra                 PM Lubin                                      15/  24
 156     16-17 Michalik Wojciech, Grzybek Paulina                 RONDO Gliwice                              16-17/  24
 157     16-17 Gumkowski Michał, Owsik Ewelina                    DUET Warszawa                              16-17/  24
 165     18-19 Firląg Piotr, Dąbrowska Ewelina                    DUET Warszawa                              18-19/  24
 174     18-19 Leśniak Wojciech, Basamon Angelika                 GASIEK Rzeszów                             18-19/  24
 152        20 Woźny Kamil, Krzyworzeka Katarzyna                 M-TEAM Kraków                                 20/  24
 171        21 Dyrkacz Filip, Marzec Izabela                      MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra                     21/  24
 161        22 Kruk Kamil, Przywara Sara                          FLAMENCO Siemianowice                         22/  24
 166     23-24 Smarżewski Karol, Smarżewska Paulina               BATUCADA Suchowola                         23-24/  24
 167     23-24 Maliczkowski Konrad, Burz Anna                     AKSEL Rzeszów                              23-24/  24
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 150 XXXXX X  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    32       2-3
 151  XX X    3   X      1   XXX X  4   XXXX   4  XXXXX   5    17          
 152       X  1    X     1  X       1    X     1       X  1     5          
 153 XX XX X  5    XXX   3    XXX   3  X XX X  4   X XXX  4    19        12
 154 XXX      3 XXXXX X  6 XX X XX  5 X XXX X  5 X  X X   3    22        10
 155 X X XXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32       2-3
 156  X X XX  4  X   XX  3      XX  2  X   XX  3  X    X  2    14          
 157  XXXXXX  6   XXX    3 XX       2     X    1  X  X    2    14          
 158   XXXXX  5  XXX X   4 X XX X   4 XXXXXX   6 XXXX X   5    24         6
 159 XX  XX   4 XX X X   4 X   XX   3 X    X   2 XX  XXX  5    18          
 160 X XX  X  4 XXXXXXX  7 X XX  X  4 XXXX     4 XXXX     4    23       7-9
 161          0          0  X       1    X     1          0     2          
 162 XX   X   3   X  X   2   X  XX  3  XX  X   3  XX  XX  4    15          
 163 X X XX   4 XXX XXX  6 X X X X  4 X X  XX  4 X X   X  3    21        11
 165 X   XX   3  X    X  2  X  X X  3 X     X  2    XX    2    12          
 166          0          0      X   1          0          0     1          
 167    X     1          0          0          0          0     1          
 168   XXXX   4 X X X X  4 XXXXX    5 XXX XX   5 XXXXX    5    23       7-9
 169 XXXXX    5 X X XXX  5 X XXX X  5 X  XXXX  5 X XXXXX  6    26         5
 170 XXXXXXX  7 XX XX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         1
 171       X  1       X  1    X     1          0          0     3          
 173 XXXX XX  6 X XXXXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6 X X  XX  4    28         4
 174      X   1 XX   X   3  X       1  X    X  2 XX XX X  5    12          
 175  X X  X  3 XX XX X  5  XXXXXX  6  XXXX X  5  X XXX   4    23       7-9
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 150 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXX X X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32       2-3
 153     XXX  3  X XXXX  5    X X   2  X XXX   4    XXXX  4    18         4
 154          0          0          0          0          0     0          
 155 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 158 X  X X   3 X  X X   3 XX X X   4 X  X     2 X    X   2    14          
 160 XXXX X   5 XXXX     4 XXX      3 X X      2 X XX     3    17         5
 163     X    1     XXX  3   X XXX  4   X X X  3       X  1    12          
 168  XX  X   3  XX X    3   X X    2   XXXX   4  XXXX    4    16         6
 169    X XX  3   X      1    XX X  3       X  1   X      1     9          
 170 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    32       2-3
 173 X X      2 X    X   2 X    X   2 XX   X   3 XX       2    11          
 175  X  X X  3       X  1  X X  X  3  X   XX  3  X  XXX  4    14          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 150 3234323 3.0 3334333 3.0 3333343 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0   15.0    3
 153 6663444 4.0 6565454 5.0 6564535 4.5 5664565 5.0 5565555 5.0   23.5    5
 155 2321212 2.0 1211212 1.0 1112211 1.0 1111112 1.0 1111211 1.0    6.0    1
 160 4545666 6.0 4643666 6.0 5446656 6.0 6446646 6.0 4446666 6.0   30.0    6
 168 5456555 5.0 5456545 4.0 4655464 4.5 4555454 4.0 6654444 4.0   21.5    4
 170 1112131 1.0 2122121 2.0 2221122 2.0 2222221 2.0 2222122 2.0    9.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek