Festiwal  Tańca Towarzyskiego "eMiKa 2009"


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów
Protokół przeklasyfikowania

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Festiwal  Tańca Towarzyskiego "eMiKa 2009"

Tarnów, 23 maja 2009
Organizator: Pałac Młodzieży w Tarnowie, Klub Tańca Towarzyskiego “eMiKa”PM
Prowadzenie: Małgorzata Szyda - Kraków
Muzyka: SPORT DANCER Jarosław Michałek
Obsługa medyczna: Witold Baszczowski - Tarnów
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
14-15, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, E, Kombinacja 8T
10-11, E, Kombinacja 6T
12-13, C, Standard
12-13, C, Latin
Pow. 15, A, Standard
Pow. 15, A, Latin
12-13, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, D, Kombinacja 8T
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, C, Standard
8-9, E, Kombinacja 6T
12-13, D, Kombinacja 8T
Pow. 15, B, Standard
14-15, D, Kombinacja 8T
Pow. 15, B, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 ADEEM Nowy Sącz              1
   2 AKADEMIA TAŃCA Kraków        6
   3 AKSEL Rzeszów                6
   4 AS-SPORT Kraków              2
   5 AXIS Nowy Sącz               1
   6 BAWINEK Kraków               6
   7 CANTINERO Tomaszów Maz.      5
   8 CARMEN Kraków                1
   9 CENTRUM TAŃCA Lublin         5
  10 CHARLESTON Kielce            1
  11 CHECK Kraków                 2
  12 CUBANA Nowy Targ             1
  13 DŻET Rzeszów-Boguchwała      5
  14 EMiKa Pałac MłodzieżyTarn   27
  15 EVOLUTION Kraków             1
  16 FANTAZJA Kraków              7
  17 GALA Mielec                  2
  18 GASIEK Rzeszów               3
  19 GRACJA Krosno               11
  20 IDEA Kraków                  4
  21 IMPULS Biłgoraj              1
  22 KLASA Tarnów                 3
  23 MAGIC-DANCE Lublin           4
  24 MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra    6
  25 MERENGUE Stalowa Wola        4
  26 M-TEAM Kraków                2
  27 NOWY STYL Bielsko-Biała      4
  28 PLĄS Kraków                  3
  29 POLECZKA Kraków              1
  30 PRESTIGE MOK Mszana Dolna   10
  31 PRIMA DANCE Kraków           1
  32 SAMBA Tarnobrzeg             1
  33 SAMBA Tarnów                 1
  34 SKT AGH Kraków               1
  35 SKT TK Kraków                2
  36 SOKÓŁ Myślenice              2
  37 STYL Kłomnice                1
  38 STYL Kraków                  5
--------------------------------------
Na początek

Protokół przeklasyfikowania
----------------------------------------------
1. Nazwa turnieju:
   Festiwal  Tańca Towarzyskiego "eMiKa 2009"
   
2. Miejsce i data rozgrywania turnieju:
   Tarnów, 23 maja 2009
3. Nadano nowe klasy tańca następującym parom:
----------------------------------------------------------------------------------------------
Nr   Nazwisko i imię                                    Klub                      Kraj
----------------------------------------------------------------------------------------------
Para kategorii i klasy: Pow. 15 E w stylu: Kombinacja 8T
  41 Niedbała Wojciech, Haze Monika                     GALA Mielec                               
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: 10-11 E w stylu: Kombinacja 6T
 100 Mróz Łukasz, Jakus Magdalena                       EMiKa Pałac MłodzieżyTarn                 
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 6T
Para kategorii i klasy: Pow. 15 C w stylu: Latin
 145 Romański Patryk, Białecka Iwona                    MERENGUE Stalowa Wola                     
Otrzymuje klasę: B w stylu: Latin
Para kategorii i klasy: Pow. 15 C w stylu: Latin
 146 Borówka Paweł, Baran Agnieszka                     CENTRUM TAŃCA Lublin                      
Otrzymuje klasę: B w stylu: Latin
Para kategorii i klasy: 14-15 D w stylu: Kombinacja 8T
  86 Poręba Maciej, Gubernat Edyta                      EMiKa Pałac MłodzieżyTarn                 
Otrzymuje klasę: C w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: Pow. 15 B w stylu: Latin
 109 Rajca Mariusz, Zinchenko Olga                      IDEA Kraków                               
Otrzymuje klasę: A w stylu: Latin
----------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gronuś                    Krzysztof                 Kraków               
A       Gronuś                    Krzysztof                 Kraków               
B       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
C       Reindl                    Tomasz                    Warszawa             
D       Łukomski                  Andrzej                   Radom                
E       Nowak                     Maria                     Kraków               
F       Trzemżalski               Marek                     Gliwice              
G       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław                Krosno               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  18         1 Paciorek Wojciech, Gruszka Patrycja              SKT TK Kraków                          94.0  1 121.0  2         1/   8
  20         2 Czurczak Jakub, Przydział Katarzyna              AKSEL Rzeszów                         146.3  1 167.3  2         2/   8
  19         3 Dróżdz Krzysztof, Kędra Żaneta                   GRACJA Krosno                           6.5  0  21.5  1         3/   8
  21         4 Guzara Daniel, Sikora Nicole                     PRESTIGE MOK Mszana Dolna              35.0  0  44.0  0         4/   8
  16         5 Krywult Grzegorz, Zięcina Justyna                EMiKa Pałac MłodzieżyTarn              34.0  0  42.0  0         5/   8
  15         6 Zaworski Łukasz, Mróz Nikoletta                  EMiKa Pałac MłodzieżyTarn              26.5  0  33.5  0         6/   8
  17         7 Małochleb Maciej, Soprych Magdalena              EMiKa Pałac MłodzieżyTarn               6.0  0  12.0  0         7/   8
  23         8 Młynarczyk Piotr, Młynarczyk Dorota              AXIS Nowy Sącz                          5.0  0  10.0  0         8/   8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  15 XX       2 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXX  XX  5 XXX XX   5 XXX XX   5  XXXXXX  6    42         5
  16 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7   XXX X  4  XXXXXX  6 XXXXX X  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6    48         4
  17 X XXXX   5 X X  X   3      X   1 XX  XX   4 X  XXX   4    X XX  3 X  X XX  4 X  X     2    26          
  18  XXXXXX  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    53       2-3
  19 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXX X  5  XX   X  3 XXX  XX  5   XXX X  4   XX     2    40         6
  20 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    55         1
  21 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    53       2-3
  23      XX  2          0          0  X   X   2 XX XX    4    XX    2 XX X     3 XX XXXX  6    19          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  15 2666666 6.0 2666656 6.0 3665656 6.0 3666655 6.0 2665665 6.0 3565553 5.0 3364444 3.0 1464563 4.0   42.0    6
  16 6333555 5.0 6524565 5.0 6423564 5.0 6524543 4.0 6326556 5.0 4433465 3.0 4533565 4.0 4333345 3.0   34.0    5
  18 3442123 2.0 3252132 2.0 5252122 2.0 5452112 2.0 4231121 2.0 2221211 2.0 2221121 2.0 3221211 2.0   16.0    1
  19 5211311 1.0 4113211 1.0 2111211 1.0 2111221 1.0 5544443 4.0 5646644 6.0 5646653 6.0 6546654 6.0   26.0    3
  20 1524434 3.0 1431324 3.0 1534435 4.0 1333434 3.0 1112212 1.0 1112122 1.0 1112212 1.0 2112122 1.0   17.0    2
  21 4155242 4.0 5345443 4.0 4346343 3.0 4245366 5.0 3453334 3.0 6354336 4.0 6455336 5.0 5655436 5.0   33.0    4
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gronuś                    Krzysztof                 Kraków               
A       Gronuś                    Krzysztof                 Kraków               
B       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
C       Reindl                    Tomasz                    Warszawa             
D       Łukomski                  Andrzej                   Radom                
E       Nowak                     Maria                     Kraków               
F       Trzemżalski               Marek                     Gliwice              
G       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław                Krosno               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  37         1 Postół Jakub, Kowalska Anna                      AKADEMIA TAŃCA Kraków                  67.5  1 100.5  2         1/  14
  48         2 Koniarz Tomasz, Kubis Natalia                    BAWINEK Kraków                         89.0  1 116.0  2         2/  14
  33         3 Wiklik Paweł, Prymula Katarzyna                  BAWINEK Kraków                        306.0  1 327.0  2         3/  14
  41         4 Niedbała Wojciech, Haze Monika                   GALA Mielec                           145.0  4 160.0  4         4/  14
  36         5 Bednarczyk Michał, Łazowska Barbara              FANTAZJA Kraków                       467.8  1 481.8  1         5/  14
  43         6 Bulanda Konrad, Szymańska Anna                   IDEA Kraków                           305.0  2 318.0  2         6/  14
  40         7 Żołądź Dominik, Kurdziel Patrycja                GALA Mielec                           304.0  0 316.0  0         7/  14
  35         8 Kowalik Kamil, Gądek Monika                      FANTAZJA Kraków                       245.0  0 256.0  0         8/  14
  34         9 Zelek Michał, Wcisło Natalia                     STYL Kraków                            71.0  0  81.0  0         9/  14
  45        10 Dębski Janusz, Zając Justyna                     CHECK Kraków                          182.0  0 191.0  0        10/  14
  32        11 Lenik Wojciech, Wilusz Joanna                    EMiKa Pałac MłodzieżyTarn              11.0  0  19.0  0        11/  14
  46        12 Sadecki Wojciech, Sarnecka Paulina               CHECK Kraków                          180.0  0 187.0  0        12/  14
  31        13 Soprych Marcin, Leśniak Paulina                  EMiKa Pałac MłodzieżyTarn             213.3  0 219.3  0        13/  14
  38        14 Ciężadło Krzysztof, Słowik Agnieszka             SAMBA Tarnów                            0.0  0   5.0  0        14/  14
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  31 XXXXX    5    X     1  X       1   XX     2   X X    2 XX  X    3 XXX X    4 XXX X X  5    23          
  32  XXXXXX  6  XX X X  4          0  XX X    3   XX XX  4    X  X  2  X  X X  3  X X  X  3    25          
  33 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XX XX X  5    50         6
  34 X X X X  4 X XXXXX  6 XXX XXX  6 XXX  XX  5 XX X  X  4 XXXXXXX  7 X  X XX  4 X XXXXX  6    42         9
  35  X XXXX  5 XXXXXX   6 X XXXXX  6 X  XXXX  5 XX XXXX  6 XX XXX   5 XX XXX   5  XXXXX   5    43         8
  36 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X X XXX  5    52         3
  37 XXXXX X  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6  XXX XX  5    49         7
  38          0  X       1          0          0 r    X   1      X   1          0          0     3          
  40 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    53         2
  41 XXXX XX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    51       4-5
  43 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 X XXXX   5    51       4-5
  45 X    X   2 XX X XX  5 XXXXXX   6    XXX   3 X XXXX   5 XXXXXXX  7   XXXXX  5 XXXX XX  6    39        10
  46     XX   2   X  X   2  XXX XX  5 XX    X  3  X  XX   3   X      1 X X  X   3 XXX XX   5    24          
  48 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    55         1
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  33 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XX XX X  5 XX XX X  5 XX XX X  5 XX XX X  5    46         3
  34          0 X    X   2  XX   X  3 X  X     2 X  X X   3 XX       2 XXX      3 X  X     2    17          
  35    XXX   3 X  X X   3      X   1     XX   2   X XX   3   X XX   3     XX   2  XX XX   4    21          
  36 XXXXXXX  7 XXX X    4 XXXXX X  6  XX XXX  5 XX  X X  4  XX X    3 XX  X X  4 XXX XXX  6    39         6
  37 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7   XXXXX  5  XXXXXX  6  XXX X   4 XXXX XX  6    48         1
  40 r X  XX  3    XX X  3    XXX   3 X  X     2 XX XXX   5 X  X XX  4 X XXXXX  6  X X     2    28          
  41 XXXX XX  6 XXX  XX  5 XXX  XX  5 XX   XX  4  XX  XX  4 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    43         4
  43 XX XX X  5  XXXXXX  6 X XXXX   5 XXXXXXX  7   XXX X  4 X XXXXX  6   XXXXX  5   X XXX  4    42         5
  45          0          0          0   X      1 XXX      3          0          0      X   1     5          
  48 XXXXX X  6  XXXX X  5 XX XX X  5 XXXXX X  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXX X  5    47         2
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  33 2521133 2.0 2321245 2.0 1221123 1.0 2321144 2.0 2361264 2.0 3363454 5.0 3662364 5.0 4663466 6.0   25.0    3
  36 5346255 6.0 3446456 5.0 4645356 6.0 4446566 6.0 1226455 5.0 2124343 3.0 1124255 1.0 1122324 1.0   33.0    5
  37 1114316 1.0 1113524 1.0 2413532 2.0 1212313 1.0 6615326 6.0 6215235 4.0 5315436 4.0 5216535 5.0   24.0    1
  41 3255621 3.0 5252632 3.0 5356614 4.5 5153622 3.0 3153511 1.0 5656666 6.0 6256611 6.0 2354211 2.0   28.5    4
  43 6663444 5.0 6565113 6.0 6562245 4.5 6564235 5.0 5544143 4.0 4541122 2.0 4543143 3.0 6445153 4.0   33.5    6
  48 4432562 4.0 4634361 4.0 3134461 3.0 3635451 4.0 4432632 3.0 1432511 1.0 2431522 2.0 3531642 3.0   24.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gronuś                    Krzysztof                 Kraków               
A       Gronuś                    Krzysztof                 Kraków               
B       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
C       Reindl                    Tomasz                    Warszawa             
D       Łukomski                  Andrzej                   Radom                
E       Nowak                     Maria                     Kraków               
F       Trzemżalski               Marek                     Gliwice              
G       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław                Krosno               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 100         1 Mróz Łukasz, Jakus Magdalena                     EMiKa Pałac MłodzieżyTarn             139.5  4 165.5  5         1/   7
 103         2 Kawa Gabriel, Bardyga Klaudia                    KLASA Tarnów                           59.0  2  79.0  3         2/   7
 101         3 Marosz Szymon, Łysikowska Karolina               GRACJA Krosno                          73.8  2  87.8  3         3/   7
 106         4 Nowak Olaf, Klucznik Joanna                      M-TEAM Kraków                           0.0  0   8.0  0         4/   7
 107         5 Dobosz Michał, Migacz Justyna                    ADEEM Nowy Sącz                         7.0  0  14.0  0         5/   7
 104         6 Juszczyk Kajetan, Munzberger Dominika            GRACJA Krosno                          16.3  0  22.3  0         6/   7
 105         7 Łysek Mateusz, Pajdzik Jolanta                   PRESTIGE MOK Mszana Dolna              46.0  2  51.0  2         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           S           CH          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
 100 4111212 1.0 1111211 1.0 1111111 1.0 1311131 1.0 3211232 2.0 1111122 1.0    7.0    1
 101 6723343 3.0 6433333 3.0 5633243 3.0 5433363 3.0 6333363 3.0 5433533 3.0   18.0    3
 103 1232121 2.0 2222122 2.0 3222322 2.0 6122212 2.0 2122111 1.0 2322211 2.0   11.0    2
 104 7655774 7.0 5554764 5.0 6454764 5.5 7756756 6.0 7557656 6.0 7757776 7.0   36.5    6
 105 2567666 6.0 4765676 6.0 2565576 5.5 3677677 7.0 1676477 7.0 4675467 6.0   37.5    7
 106 3346435 4.0 3646445 4.0 4346435 4.0 2264445 4.0 4465545 5.0 3266354 4.0   25.0    4
 107 5474557 5.0 7377557 7.0 7777657 7.0 4545524 5.0 5744724 4.0 6544645 5.0   33.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gronuś                    Krzysztof                 Kraków               
A       Gronuś                    Krzysztof                 Kraków               
B       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
C       Reindl                    Tomasz                    Warszawa             
D       Łukomski                  Andrzej                   Radom                
E       Nowak                     Maria                     Kraków               
F       Trzemżalski               Marek                     Gliwice              
G       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław                Krosno               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  67         1 Adamek Mateusz, Kordziukiewicz Kamila            CENTRUM TAŃCA Lublin                  137.0  4 164.0  5         1/   8
  63         2 Kędzierski Michał, Szalast Kinga                 CENTRUM TAŃCA Lublin                  129.0  4 150.0  5         2/   8
  64         3 Pajda Daniel, Kwolek Karolina                    GASIEK Rzeszów                         19.0  0  34.0  1         3/   8
  61         4 Czerski Norbert, Siewielec Paulina               MAGIC-DANCE Lublin                     78.0  1  87.0  1         4/   8
  65         5 Toropolski Patryk, Longawa Daria                 GRACJA Krosno                           0.0  0   8.0  0         5/   8
  60         6 Nowoświat Mikołaj, Rzepecka Oliwia               EMiKa Pałac MłodzieżyTarn              40.0  0  47.0  0         6/   8
  66         7 Prusak Piotr, Kaczmarzyk Adrianna                DŻET Rzeszów-Boguchwała               162.0  4 168.0  4         7/   8
  62         8 Paliński Piotr, Bała Monika                      MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra               5.0  0  10.0  0         8/   8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  60 XXXX XX  6 XX X X   4 X  XXX   4 XX XXX   5 X  XXX   4    23         6
  61  XXXX X  5 XXXXX X  6 XXXX  X  5  XXX  X  4 XXXXX X  6    26         5
  62 X  XXX   4   X XX   3    XXX   3    XXX   3      X   1    14          
  63 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
  64 X XX X   4 XXXX XX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    30       3-4
  65 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X X   X  3 XXXXXXX  7    30       3-4
  66  X  X X  3     X X  2  XX   X  3 XXX XXX  6  XX   X  3    17          
  67 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  60 6566656 6.0 6466646 6.0 6663656 6.0 6564546 6.0 6664456 6.0   30.0    6
  61 5431564 4.0 5531255 5.0 5534565 5.0 5332365 3.0 4332365 3.0   20.0    4
  63 3112111 1.0 3123111 1.0 2126313 2.0 2126213 2.0 2116223 2.0    8.0    2
  64 4645235 5.0 4644524 3.0 4442234 3.0 4443434 4.0 5543534 5.0   20.0    3
  65 1354342 3.0 2355462 4.0 3255441 4.0 3655651 5.0 3455641 4.0   20.0    5
  67 2223423 2.0 1212333 2.0 1311122 1.0 1211122 1.0 1221112 1.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gronuś                    Krzysztof                 Kraków               
A       Gronuś                    Krzysztof                 Kraków               
B       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
C       Reindl                    Tomasz                    Warszawa             
D       Łukomski                  Andrzej                   Radom                
E       Nowak                     Maria                     Kraków               
F       Trzemżalski               Marek                     Gliwice              
G       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław                Krosno               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  67         1 Adamek Mateusz, Kordziukiewicz Kamila            CENTRUM TAŃCA Lublin                   95.0  1 122.0  2         1/   8
  60         2 Nowoświat Mikołaj, Rzepecka Oliwia               EMiKa Pałac MłodzieżyTarn              54.0  1  75.0  2         2/   8
  61         3 Czerski Norbert, Siewielec Paulina               MAGIC-DANCE Lublin                    112.5  3 127.5  4         3/   8
  63         4 Kędzierski Michał, Szalast Kinga                 CENTRUM TAŃCA Lublin                   67.0  2  76.0  2         4/   8
  62         5 Paliński Piotr, Bała Monika                      MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra              24.0  1  32.0  1         5/   8
  64         6 Pajda Daniel, Kwolek Karolina                    GASIEK Rzeszów                         48.0  1  55.0  1         6/   8
  65         7 Toropolski Patryk, Longawa Daria                 GRACJA Krosno                           0.0  0   6.0  0         7/   8
  66         8 Prusak Piotr, Kaczmarzyk Adrianna                DŻET Rzeszów-Boguchwała               179.0  4 184.0  4         8/   8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  60 XXXXXXX  7 X XXXXX  6  X  XXX  4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    31         2
  61  XXXX    4 XXXXX    5 XXXXX    5 XXXXX X  6 X XXXXX  6    26       3-4
  62    XXXX  4  XXXXXX  6 X XXXXX  6 XX XXXX  6    XX X  3    25         5
  63 XX X XX  5 XX X XX  5  X X XX  4 XX X XX  5 XX X XX  5    24         6
  64 X XXXX   5  XXX X   4 XXX XXX  6 X XXXX   5 XXXXXX   6    26       3-4
  65 XXX X X  5 XXX X X  5 X XX  X  4  XX  XX  4  XX  XX  4    22          
  66 XXX  XX  5 X   XXX  4 XXXXXX   6   X X    2 XXX X    4    21          
  67 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  60 3554526 5.0 1454355 5.0 1422246 2.0 1333326 1.0 1143234 2.0   15.0    2
  61 1432253 3.0 3531263 3.0 3644362 5.0 2444262 3.0 2231361 1.0   15.0    3
  62 6663161 6.0 6663121 4.0 6561121 1.0 4662141 4.0 6664142 5.0   20.0    5
  63 4226312 2.0 4225412 2.0 5336413 4.0 5526613 6.0 4426613 4.0   18.0    4
  64 5345445 4.0 5346634 6.0 4155655 6.0 6151455 5.0 5555456 6.0   27.0    6
  67 2111634 1.0 2112546 1.0 2213534 3.0 3215534 2.0 3312525 3.0   10.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gronuś                    Krzysztof                 Kraków               
A       Gronuś                    Krzysztof                 Kraków               
B       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
C       Reindl                    Tomasz                    Warszawa             
D       Łukomski                  Andrzej                   Radom                
E       Nowak                     Maria                     Kraków               
F       Trzemżalski               Marek                     Gliwice              
G       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław                Krosno               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 135         1 Bodzioch Artur, Zyznar Magdalena                 EMiKa Pałac MłodzieżyTarn             249.0  5 273.0  6         1/   5
 144         2 Materna Przemysław, Kaczmarzyk Kamila            DŻET Rzeszów-Boguchwała                25.0  0  43.0  1         2/   5
 138         3 Kowalski Mariusz, Częczek Julia                  GRACJA Krosno                          62.0  0  74.0  1         3/   5
 143         4 Kucharski Mateusz, Przemorska Joanna             BAWINEK Kraków                         12.0  0  18.0  0         4/   5
 139         5 Matoga Wojciech, Ciślak Agata                    BAWINEK Kraków                          0.0  0   5.0  0         5/   5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 135 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
 138 5442322 3.0 5343322 3.0 4332422 3.0 4333232 3.0 4232233 3.0   15.0    3
 139 4555534 5.0 4555445 5.0 5555545 5.0 5555545 5.0 5555545 5.0   25.0    5
 143 2334255 4.0 2434554 4.0 2443354 4.0 3444454 4.0 3444454 4.0   20.0    4
 144 3223443 2.0 3222233 2.0 3224233 2.0 2222323 2.0 2323322 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gronuś                    Krzysztof                 Kraków               
A       Gronuś                    Krzysztof                 Kraków               
B       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
C       Reindl                    Tomasz                    Warszawa             
D       Łukomski                  Andrzej                   Radom                
E       Nowak                     Maria                     Kraków               
F       Trzemżalski               Marek                     Gliwice              
G       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław                Krosno               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 141         1 Nagaj Mieszko, Guzik Anna                        GRACJA Krosno                           7.0  0  31.0  1         1/   5
 135         2 Bodzioch Artur, Zyznar Magdalena                 EMiKa Pałac MłodzieżyTarn             169.0  1 187.0  2         2/   5
 140         3 Kędzierski Sławomir, Krzywoń Marta               NOWY STYL Bielsko-Biała                56.0  0  68.0  1         3/   5
 142         4 Leśniak Jacek, Golińska Iwona                    IDEA Kraków                           175.0  0 181.0  0         4/   5
 137         5 Zasada Kamil, Zasada Klaudia                     AS-SPORT Kraków                       283.0  3 288.0  3         5/   5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 135 1221123 1.0 1131223 1.0 2242113 2.0 2342223 3.0 3342323 2.0    9.0    2
 137 2454555 5.0 4455455 5.0 4455555 5.0 3554555 5.0 4555555 5.0   25.0    5
 140 4115414 3.0 2314511 2.0 3323421 3.0 4223312 2.0 1423432 3.0   13.0    3
 141 3333332 2.0 3223132 3.0 1111332 1.0 1111131 1.0 2111211 1.0    8.0    1
 142 5542241 4.0 5542344 4.0 5534244 4.0 5435444 4.0 5234144 4.0   20.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gronuś                    Krzysztof                 Kraków               
A       Gronuś                    Krzysztof                 Kraków               
B       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
C       Reindl                    Tomasz                    Warszawa             
D       Łukomski                  Andrzej                   Radom                
E       Nowak                     Maria                     Kraków               
F       Trzemżalski               Marek                     Gliwice              
G       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław                Krosno               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1         1 Trytko Michał, Lekarczyk Anna                    EMiKa Pałac MłodzieżyTarn             100.0  0 126.0  1         1/   7
   6         2 Kowalski Dawid, Gawronek Klaudia                 PRESTIGE MOK Mszana Dolna             102.0  2 122.0  3         2/   7
   8         3 Cioch Konrad, Baran Agnieszka                    AKSEL Rzeszów                          59.0  0  73.0  1         3/   7
   4         4 Surówka Mateusz, Górka Jagoda                    PRESTIGE MOK Mszana Dolna              54.0  0  62.0  0         4/   7
   7         5 Dzierwa Szymon, Baszczowska Anna                 EMiKa Pałac MłodzieżyTarn               5.0  0  12.0  0         5/   7
   5         6 Pajdzik Kamil, Guzara Aleksandra                 PRESTIGE MOK Mszana Dolna              36.0  0  42.0  0         6/   7
   3         7 Antos Michał, Porębska Julia                     POLECZKA Kraków                        78.0  0  83.0  0         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1 3312512 3.0 4312231 3.0 4413322 3.0 5513121 2.0 2321122 1.0 5221222 1.0 3311312 1.0 2111512 1.0   15.0    1
   3 7666473 7.0 7767774 7.0 7556444 5.0 7766673 7.0 7767677 7.0 4565573 6.0 6666573 6.0 3666373 6.0   51.0    7
   4 5745644 4.0 5645563 5.0 5344563 4.0 4244464 4.0 6415444 4.0 7714334 4.0 7727154 5.0 4325255 3.0   33.0    4
   5 6534366 5.0 3434456 4.0 3635656 6.0 3335557 5.0 5574766 6.0 6677767 7.0 5575666 7.0 5474666 7.0   47.0    6
   6 1171155 1.0 2171145 2.0 2262235 2.0 2472335 3.0 1233213 2.0 1332116 2.0 1242425 2.0 1242434 2.0   16.0    2
   7 4457737 6.0 6556617 6.0 6777777 7.0 6657746 6.0 4152335 3.0 3156445 5.0 4434237 4.0 6537127 4.0   41.0    5
   8 2223221 2.0 1223322 1.0 1121111 1.0 1121212 1.0 3646551 5.0 2443651 3.0 2153741 3.0 7753741 5.0   21.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gronuś                    Krzysztof                 Kraków               
A       Gronuś                    Krzysztof                 Kraków               
B       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
C       Reindl                    Tomasz                    Warszawa             
D       Łukomski                  Andrzej                   Radom                
E       Nowak                     Maria                     Kraków               
F       Trzemżalski               Marek                     Gliwice              
G       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław                Krosno               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  57         1 Kozyra Krzysztof, Wilkońska Katarzyna            AKADEMIA TAŃCA Kraków                 141.0  2 171.0  3         1/  11
  60         2 Pachowicz Jakub, Toporkiewicz Weronika           PRESTIGE MOK Mszana Dolna             310.5  3 334.5  4         2/  11
  53         3 Wieczorek Wojciech, Ambroży Anna                 MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra             122.5  0 140.5  1         3/  11
  55         4 Kania Piotr, Król Agnieszka                      BAWINEK Kraków                        304.3  3 316.3  3         4/  11
  59         5 Barwiński Łukasz, Błach Marta                    SKT AGH Kraków                        566.0  3 577.0  3         5/  11
  64         6 Kościółek Tomasz, Pietrucha Justyna              AKSEL Rzeszów                         350.5  0 360.5  0         6/  11
  52         7 Orzechowski Grzegorz, Janiczek Wioletta          EMiKa Pałac MłodzieżyTarn             268.0  2 277.0  2         7/  11
  58         8 Furdyna Dawid, Kotulska Agata                    AKADEMIA TAŃCA Kraków                 309.0  0 317.0  0         8/  11
  63         9 Łopatowski Grzegorz, Czajkowska Ewelina          AKADEMIA TAŃCA Kraków                  12.0  0  19.0  0         9/  11
  62        10 Stawski Michał, Borowik Anna                     STYL Kłomnice                          44.0  0  50.0  0        10/  11
  51        11 Strada Krzysztof, Wenc Justyna                   EMiKa Pałac MłodzieżyTarn              53.0  0  58.0  0        11/  11
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  51          0          0          0      X   1 X XX     3   X  X   2  XX      2 X X      2    10          
  52  X  X X  3 X  X  X  3    XX X  3  X XX X  4 XX  X X  4  X XX X  4       X  1 XX  XXX  5    27          
  53 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  X r XX  3  X  XXX  4  X XXXX  5  X   XX  3    41       2-3
  55 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXX  X  5 XXXX  X  5 X  XXX   4 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6    45         1
  57  X XXX   4  XXXXX   5  X XXXX  5    X X   2  XXXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    41       2-3
  58 X  X  X  3 X XXX    4 X X      2 X XXXXX  6 X XX  X  4   X   X  2   X      1   X      1    23          
  59 XXXXXXX  7 XXX XXX  6   X  X   2 X X X X  4 XXX X    4 XXXXXX   6 XXXXXXX  7  XXXX    4    40       4-5
  60   X  X   2 XX  XXX  5 XX XXXX  6 XX  XXX  5 X  XXXX  5 X XXXXX  6 X XXXXX  6 X  XXXX  5    40       4-5
  62   X      1          0  XX  X   3   X      1  XX  X   3 X        1 X X  X   3 X X  X   3    15          
  63 X  XX    3  X       1 XX  X    3 XXX X    4          0 X X      2     X    1    XX    2    16          
  64 XXX  XX  5 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XX X X   4  XXXXXX  6 XX X     3 XX X     3 XXXX  X  5    38         6
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  53 6214141 1.0 3111242 1.0 1111131 1.0 5111321 1.0 5665612 6.0 6365534 5.0 4266233 3.0 6466626 6.0   24.0    3
     R                                                                                               
  55 1521454 5.0 2522453 3.0 3522554 4.5 1622432 2.0 2343134 2.0 2442243 3.0 1543144 4.0 3542443 3.0   26.5    4
  57 5462313 3.0 6363134 4.0 6366312 2.0 6263513 3.0 4111221 1.0 3111111 1.0 3321322 2.0 4311111 1.0   17.0    1
  59 3653236 4.0 4455316 5.0 5453225 4.5 3556155 6.0 3236466 5.0 5226456 4.0 6114456 5.0 5125365 5.0   38.5    5
  60 2145522 2.0 1244521 2.0 2244443 3.0 2344264 4.0 6552343 4.0 1653322 2.0 2652511 1.0 1653232 2.0   20.0    2
                                                     R                                               
  64 4336665 6.0 5636665 6.0 4635666 6.0 4435646 5.0 1424555 3.0 4534665 6.0 5435665 6.0 2234554 4.0   42.0    6
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gronuś                    Krzysztof                 Kraków               
A       Gronuś                    Krzysztof                 Kraków               
B       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
C       Reindl                    Tomasz                    Warszawa             
D       Łukomski                  Andrzej                   Radom                
E       Nowak                     Maria                     Kraków               
F       Trzemżalski               Marek                     Gliwice              
G       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław                Krosno               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 146         1 Borówka Paweł, Baran Agnieszka                   CENTRUM TAŃCA Lublin                  413.5  5 449.5  6         1/  17
 145         2 Romański Patryk, Białecka Iwona                  MERENGUE Stalowa Wola                 511.0  5 541.0  6         2/  17
 161         3 Litewka Michał, Ziółkowska Marta                 MERENGUE Stalowa Wola                 305.5  2 329.5  3         3/  17
 138         4 Nowokuński Piotr, Dudziak Patrycja               STYL Kraków                           282.1  4 300.1  4         4/  17
 150         5 Bochnik Rafał, Gawłowska Enrika                  AKSEL Rzeszów                         306.0  4 323.0  4         5/  17
 139         6 Lelito Maciej, Steczko Magdalena                 FANTAZJA Kraków                       330.0  1 346.0  1         6/  17
 153         7 Olszowy Dawid, Bąk Paulina                       NOWY STYL Bielsko-Biała               124.0  0 139.0  0         7/  17
 151         8 Baran Grzegorz, Wasąg Natalia                    MERENGUE Stalowa Wola                 193.0  0 207.0  0         8/  17
 148         9 Jasiczek Piotr, Palczak Weronika                 DŻET Rzeszów-Boguchwała               156.5  0 169.5  0         9/  17
 136        10 Baran Adrian, Wadas Monika                       EMiKa Pałac MłodzieżyTarn               0.0  0  12.0  0        10/  17
 135     11-12 Kajmowicz Marcin, Kajpust Klaudia                EMiKa Pałac MłodzieżyTarn             257.0  0 267.0  0     11-12/  17
 143     11-12 Furdyna Arkadiusz, Rymar Paulina                 AKADEMIA TAŃCA Kraków                 124.0  0 134.0  0     11-12/  17
 154        13 Chodzicki Witold, Kowalewska Martyna             CANTINERO Tomaszów Maz.               256.0  0 265.0  0        13/  17
 137     14-15 Wołoszyński Piotr, Palka Katarzyna               STYL Kraków                           101.5  1 108.5  1     14-15/  17
 147     14-15 Stawarz Igor, Sumara Dominika                    KLASA Tarnów                          278.0  2 285.0  2     14-15/  17
 140        16 Kaczmarczyk Marek, Kaczmarczyk Małgorzata        FANTAZJA Kraków                        65.0  0  71.0  0        16/  17
 144        17 Gil Łukasz, Czajczyk Dorota                      MAGIC-DANCE Lublin                    239.1  0 244.1  0        17/  17
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 135  X XX X  4    XX X  3  X X  X  3  XXX  X  4  X XX X  4    18        12
 136  X X XX  4 XXXX XX  6 XXXXX X  6  XXXXX   5 XXXXXX   6    27         9
 137 X X  X   3 X    X   2 XX  XX   4 X  X X   3 X X XX   4    16          
 138 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-4
 139 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    34       1-4
 140   X X X  3   X  X   2 X X      2   XXX    3  XXX  X  4    14          
 143 X XXXX   5 X  XXXX  5 X    X   2 X   XXX  4 X  X X   3    19        11
 144 X  X X   3          0    X  X  2  X       1      X   1     7          
 145 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    34       1-4
 146 XXXXXXX  7 XXXXX    5 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    32       5-6
 147 X   XXX  4  X  X X  3   X XXX  4      XX  2     XXX  3    16          
 148  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    32       5-6
 150 XXXX  X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7   XXX X  4    30       7-8
 151 XXX XXX  6  XX XXX  5   X XX   3 XXX XXX  6 XXX XXX  6    26        10
 153 XXXXXX   6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXX XXX  6 XX XX X  5    30       7-8
 154  XX      2 XXXX     4 XXXX     4 XXXX     4 XXX      3    17          
 161 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 135          0          0          0          0  X       1     1          
 136          0    X     1 XX  X    3 XX   X   3 X    X   2     9          
 138 XXX XXX  6  XX XXX  5   X XXX  4 rXX XXX  5  XX X X  4    24       4-5
 139  XXXX    4 XX XXX   5    XXX   3  XXXXX   5  X XX    3    20         6
 143          0          0          0     X    1          0     1          
 145 X XXXXX  6 XXXX XX  6 XXXXrXX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    31         1
 146 XXXX  X  5 XXXXX X  6 XXXX  X  5 XXXXX X  6 XXXXX X  6    28         2
 148    X XX  3      X   1 X  XXX   4 X  X X   3 X  X X   3    14          
 150  XXXX    4  XXXXXX  6  XXX XX  5 XXXXX    5   XX XX  4    24       4-5
 151 X X XX   4 X X X    3 X X X X  4   X   X  2   X X    2    15          
 153 XX   XX  4 X X  XX  4  X   X   2       X  1 XXX XXX  6    17          
 161 XX XXXX  6 XX XX X  5 XXXXX X  6 X  X XX  4 X  XXXX  5    26         3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 138 5446133 5.0 4554231 4.0 4666353 6.0 4466262 3.0 4464342 4.0   22.0    4
 139 6654254 6.0 5646324 5.0 5544236 5.0 5543354 4.0 5543124 5.0   25.0    6
 145 2335621 2.0 3332642 2.0 3132621 1.0 2132421 1.0 2132661 2.0    8.0    2
                                 R                               
 146 1222542 1.0 2225163 1.0 2323162 2.0 1224143 2.0 1225213 1.0    7.0    1
 150 4111466 4.0 6111556 6.0 6411545 4.0 6611536 6.0 6311536 3.0   23.0    5
                                         RR                      
 161 3563315 3.0 1463415 3.0 1255414 3.0 3355615 5.0 3656455 6.0   20.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gronuś                    Krzysztof                 Kraków               
A       Gronuś                    Krzysztof                 Kraków               
B       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
C       Reindl                    Tomasz                    Warszawa             
D       Łukomski                  Andrzej                   Radom                
E       Nowak                     Maria                     Kraków               
F       Trzemżalski               Marek                     Gliwice              
G       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław                Krosno               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 142         1 Figura Lesław, Fila Jadwiga                      BAWINEK Kraków                          0.0  0  32.0  1         1/  13
 153         2 Olszowy Dawid, Bąk Paulina                       NOWY STYL Bielsko-Biała               209.0  1 235.0  2         2/  13
 143         3 Furdyna Arkadiusz, Rymar Paulina                 AKADEMIA TAŃCA Kraków                 240.0  0 260.0  1         3/  13
 135         4 Kajmowicz Marcin, Kajpust Klaudia                EMiKa Pałac MłodzieżyTarn             389.0  4 403.0  4         4/  13
 139         5 Lelito Maciej, Steczko Magdalena                 FANTAZJA Kraków                       280.0  1 293.0  1         5/  13
 140         6 Kaczmarczyk Marek, Kaczmarczyk Małgorzata        FANTAZJA Kraków                       140.0  1 152.0  1         6/  13
 155         7 Rurarz Adam, Paluch Patrycja                     CANTINERO Tomaszów Maz.               316.0  3 327.0  3         7/  13
 147         8 Stawarz Igor, Sumara Dominika                    KLASA Tarnów                          263.0  5 273.0  5         8/  13
 136         9 Baran Adrian, Wadas Monika                       EMiKa Pałac MłodzieżyTarn               0.0  0   9.0  0         9/  13
 151     10-11 Baran Grzegorz, Wasąg Natalia                    MERENGUE Stalowa Wola                 185.0  0 192.0  0     10-11/  13
 154     10-11 Chodzicki Witold, Kowalewska Martyna             CANTINERO Tomaszów Maz.               345.0  2 352.0  2     10-11/  13
 141        12 Sroka Marcin, Krucan Katarzyna                   FANTAZJA Kraków                       333.5  0 339.5  0        12/  13
 150        13 Bochnik Rafał, Gawłowska Enrika                  AKSEL Rzeszów                          62.0  1  67.0  1        13/  13
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 135 XXX      3 XX       2  XX  X   3 X X X    3 XXX X X  5    16       6-8
 136  X XX X  4    XX    2  XXXX    4  X X     2  X XX    3    15          
 139 X  X  X  3 X  X XX  4 X  X  X  3 X  XXXX  5 X  X XX  4    19       2-3
 140   X XXX  4  XX XXX  5   X X    2  XX X X  4 X X XX   4    19       2-3
 141    XXX   3          0      X   1   X XX   3 X   XX   3    10          
 142 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    33         1
 143 X XX     3 X XX X   4 X  XXX   4  X X X   3    XX    2    16       6-8
 147      X   1      XX  2    XXXX  4    XXXX  4  X XXXX  5    16       6-8
 150  X  XX   3     X    1       X  1          0          0     5          
 151   X   X  2   X   X  2   X XXX  4 X X   X  3   X   X  2    13          
 153 X   XXX  4 XXXXXXX  7 XX       2 X    X   2   X  XX  3    18         4
 154  XX      2  XX      2 XXX X X  5  XX      2  XX      2    13          
 155 XX X     3 XX XX    4 XX X     3 XX X  X  4 XX X     3    17         5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 135 5446772 5.0 2246665 5.0 5444663 4.0 5445562 4.0 6445684 6.0   24.0    4
 139 3562664 4.0 3551453 3.0 2553755 5.0 2852775 6.0 3754765 7.0   25.0    5
 140 7628357 7.0 5627176 6.0 6728486 7.0 4527286 5.0 5528376 5.0   30.0    6
 142 1111223 1.0 1413322 1.0 1311231 1.0 1111431 1.0 2212131 1.0    5.0    1
 143 6733148 3.0 6734248 4.0 7832347 3.0 7634147 3.0 7631247 3.0   16.0    3
 147 8884436 8.0 8885537 8.0 8687124 6.0 8786324 7.0 8886423 8.0   37.0    8
 153 2357511 2.0 4368811 2.0 4165512 2.0 3268613 2.0 1367512 2.0   10.0    2
 155 4275885 6.0 7172784 7.0 3276878 8.0 6373858 8.0 4173858 4.0   33.0    7
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gronuś                    Krzysztof                 Kraków               
A       Gronuś                    Krzysztof                 Kraków               
B       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
C       Reindl                    Tomasz                    Warszawa             
D       Łukomski                  Andrzej                   Radom                
E       Nowak                     Maria                     Kraków               
F       Trzemżalski               Marek                     Gliwice              
G       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław                Krosno               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  80         1 Budzik Tomasz, Bartoszek Aleksandra              EMiKa Pałac MłodzieżyTarn              24.0  1  46.0  1         1/   3
  82         2 Puchała Mateusz, Gas Weronika                    EVOLUTION Kraków                       17.0  0  33.0  0         2/   3
  81         3 Kubera Igor, Wójcik Sylwia                       CARMEN Kraków                          12.0  1  22.0  1         3/   3
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           S           CH          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  80 1111112 1.0 2311111 1.0 2111112 1.0 2111111 1.0 2211111 1.0 1111111 1.0    6.0    1
  81 3333323 3.0 3233323 3.0 3333323 3.0 3333232 3.0 3333232 3.0 2233222 2.0   17.0    3
  82 2222231 2.0 1122232 2.0 1222231 2.0 1222323 2.0 1122323 2.0 3322333 3.0   13.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gronuś                    Krzysztof                 Kraków               
A       Trzemżalski               Marek                     Gliwice              
B       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
C       Reindl                    Tomasz                    Warszawa             
D       Łukomski                  Andrzej                   Radom                
E       Nowak                     Maria                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław                Krosno               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 120         1 Król Jakub, Pluta Katarzyna                      SAMBA Tarnobrzeg                       49.0  1  83.0  2         1/  15
 119         2 Orszulak Sebastian, Machowska Sylwia             GRACJA Krosno                          65.0  0  93.0  1         2/  15
 128         3 Tama Mikołaj, Widlarz Patrycja                   AKSEL Rzeszów                          31.0  1  53.0  2         3/  15
 111         4 Rozkuszka Kamil, Kułaga Magdalena                EMiKa Pałac MłodzieżyTarn             155.0  4 171.0  4         4/  15
 115         5 Szostak Dawid, Zyznawska Katarzyna               AS-SPORT Kraków                       104.0  2 119.0  2         5/  15
 116         6 Maziarz Marcin, Cirillo Sabina                   GRACJA Krosno                         166.3  1 180.3  1         6/  15
 125         7 Franas Alan, Janson Wiktoria                     CANTINERO Tomaszów Maz.               174.0  2 187.0  2         7/  15
 113         8 Kozioł Paweł, Wieczorek Małgorzata               SKT TK Kraków                          40.0  0  52.0  0         8/  15
 118      9-10 Chwajta Bartłomiej, Kużniar Daria                GASIEK Rzeszów                        131.0  0 141.0  0      9-10/  15
 127      9-10 Bronowski Karol, Wróblewska Aleksandra           M-TEAM Kraków                          20.0  0  30.0  0      9-10/  15
 122        11 Rataj Rafał, Kręcichwost Karolina                PRESTIGE MOK Mszana Dolna              98.0  0 107.0  0        11/  15
 112        12 Łucyków Szymon, Kłos Julia                       EMiKa Pałac MłodzieżyTarn              16.0  0  24.0  0        12/  15
 117        13 Górecki Marcin, Żywiec Martyna                   SOKÓŁ Myślenice                         6.0  0  13.0  0        13/  15
 121        14 Domiter Hubert, Pyrz Ewelina                     PRESTIGE MOK Mszana Dolna              18.0  0  24.0  0        14/  15
 123        15 Staroński Kamil, Bober Sylwia                    IMPULS Biłgoraj                         0.0  0   5.0  0        15/  15
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       Q        S        CH       R        J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------
 111 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XX XX  4 XXXXX  5 XXXXX  5  XXXX  4    38       3-4
 112 X  X   2 XX X   3 XX XX  4 X  XX  3 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXX    3    30        12
 113 XXXXX  5 XXXXX  5 X X X  3  XX    2 XXX X  4 XXX X  4 XXX    3 XXXXX  5    31     10-11
 115 XXX X  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    39       1-2
 116 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5  XXXX  4   XXX  3   XXX  3    35       6-7
 117    XX  2 X XXX  4 XX X   3 XX XX  4 X X X  3 X   X  2 XXXXX  5 XX XX  4    27          
 118 XXXXX  5 X X    2 XXX X  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    36         5
 119 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XX X   3 XXXXX  5 XXXXX  5    38       3-4
 120 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXX   4 XXXXX  5 XXXXX  5    39       1-2
 121 X X X  3 XX  X  3  XXX   3   X X  2 X  XX  3 XX XX  4 X   X  2 XX X   3    23          
 122 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXX   4 X XXX  4 X XX   3 X XXX  4    35       6-7
 123  XX    2    X   1   XXX  3 X      1    X   1 X XX   3  X     1   XX   2    14          
 125 XXXXX  5  XXXX  4 XXXXX  5  XXXX  4  XX    2  XXXX  4  XXXX  4 XXX X  4    32       8-9
 127 XXXXX  5 XXX X  4 X X    2 XXXXX  5 XXXXX  5 XXX X  4 XX XX  4 XX  X  3    32       8-9
 128  X X   2  XXXX  4  X XX  3 XXXX   4  XXXX  4  XXXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5    31     10-11
--------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       Q        S        CH       R        J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------
 111    X   1 X  XX  3    XX  2 XX XX  4 XXXXX  5 XX XX  4 XX X   3   XX   2    24         4
 112     X  1        0 X      1        0        0     X  1 X  XX  3 X   X  2     8          
 113 XX  X  3        0  X  X  2 X   X  2        0 X   X  2 XX     2 XXX X  4    15          
 115 X XX   3 XX XX  4 X  XX  3 X  XX  3 X  XX  3 XX XX  4 X  XX  3 X  XX  3    26         3
 116   XXX  3 X XX   3 X  XX  3 X XX   3  X X   2   XX   2    XX  2    X   1    19         6
 118 X   X  2 X X    2   X    1        0 X XXX  4 X X X  3   X    1 X      1    14          
 119 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5  X XX  3 XXXX   4 XXXXX  5 XX XX  4    36         1
 120 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXX   4  XXX   3    XX  2  XXXX  4    33         2
 122   X    1  XX X  3  XX    2  XX    2   X    1        0   X    1   X    1    11          
 125  XX    2  XX X  3 XXX    3  XX    2  XX    2  XX    2  XX    2  XX r  2    18          
 127 XX X   3        0  XX    2  XX    2 X   X  2 X      1 XXX    3  X     1    14          
 128  X     1  X X   2    X   1    XX  2 XXX X  4  XXXX  4  XX X  3 XXXXX  5    22         5
--------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
 111 53424 3.0 54412 4.0 55433 4.0 43431 3.0 54614 4.0 35625 5.0 13614 2.0 64626 6.0   31.0    4
 115 25543 5.0 33564 5.0 23514 3.0 25564 5.0 15561 6.0 13541 2.0 35541 4.0 32552 2.0   32.0    5
 116 46315 4.0 26326 3.0 34365 5.0 36326 4.0 46335 5.0 66313 3.0 66353 6.0 56343 5.0   35.0    6
 119 12232 2.0 12253 2.0 11141 1.0 11142 1.0 23246 3.0 54266 6.0 44265 5.0 43265 4.0   24.0    2
 120 31151 1.0 41141 1.0 42222 2.0 52213 2.0 31423 2.0 22454 4.0 22436 3.0 15434 3.0   18.0    1
 128 64666 6.0 65635 6.0 66656 6.0 64655 6.0 62152 1.0 41132 1.0 51122 1.0 21111 1.0   28.0    3
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gronuś                    Krzysztof                 Kraków               
A       Gronuś                    Krzysztof                 Kraków               
B       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
C       Reindl                    Tomasz                    Warszawa             
D       Łukomski                  Andrzej                   Radom                
E       Nowak                     Maria                     Kraków               
F       Trzemżalski               Marek                     Gliwice              
G       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław                Krosno               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 100         1 Kędra Kamil, Jasińska Anna                       GRACJA Krosno                         572.5  6 598.5  7         1/   7
  99         2 Fejklowicz Piotr, Berg Monika                    PLĄS Kraków                           264.0  4 284.0  5         2/   7
 101         3 Jasiczek Piotr, Palczak Weronika                 DŻET Rzeszów-Boguchwała               212.0  4 226.0  5         3/   7
  96         4 Stysiał Tomasz, Chwistek Renata                  EMiKa Pałac MłodzieżyTarn             284.0  2 292.0  2         4/   7
  95         5 Grudzień Michał, Wenc Karolina                   EMiKa Pałac MłodzieżyTarn              16.0  0  23.0  0         5/   7
 106         6 Paszcza Marcin, Węgrzyn Urszula                  MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra              47.0  0  53.0  0         6/   7
  98         7 Gil Łukasz, Czajczyk Dorota                      MAGIC-DANCE Lublin                    213.8  0 218.8  0         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  95 4446444 4.0 5656654 6.0 5656644 6.0 4656554 5.0 5656454 5.0   26.0    5
  96 6564526 5.0 4564545 5.0 4564435 4.0 5563435 4.0 2564535 4.0   22.0    4
  98 7777775 7.0 7777776 7.0 7777776 7.0 7777776 7.0 7777767 7.0   35.0    7
  99 2131263 3.0 1132163 2.0 2131251 1.0 1131342 2.0 1131342 2.0   10.0    2
 100 1312132 1.0 2211311 1.0 3212322 2.0 2212221 1.0 3212211 1.0    6.0    1
 101 3225311 2.0 3423222 3.0 1423113 3.0 3324113 3.0 4323123 3.0   14.0    3
 106 5653657 6.0 6345437 4.0 6345567 5.0 6445667 6.0 6445676 6.0   27.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gronuś                    Krzysztof                 Kraków               
A       Gronuś                    Krzysztof                 Kraków               
B       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
C       Reindl                    Tomasz                    Warszawa             
D       Łukomski                  Andrzej                   Radom                
E       Nowak                     Maria                     Kraków               
F       Trzemżalski               Marek                     Gliwice              
G       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław                Krosno               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  78         1 Kuczek Konrad, Kuczek Kinga                      NOWY STYL Bielsko-Biała               117.0  4 147.0  5         1/  11
  86         2 Poręba Maciej, Gubernat Edyta                    EMiKa Pałac MłodzieżyTarn             270.0  4 294.0  5         2/  11
  80         3 Doniec Paweł, Łopata Anna                        PLĄS Kraków                           284.0  3 302.0  4         3/  11
  84         4 Kęska Wojciech, Potaczek Sylwia                  PRESTIGE MOK Mszana Dolna             130.0  0 142.0  0         4/  11
  87         5 Jastrzębski Marek, Bachowska Anna                MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra              66.0  0  77.0  0         5/  11
  77         6 Nowokuński Mateusz, Dudziak Oliwia               STYL Kraków                           325.0  2 335.0  2         6/  11
  85         7 Tokarski Maksymilian, Pióro Monika               CHARLESTON Kielce                      61.0  0  70.0  0         7/  11
  76         8 Miś Adrian, Maziarz Emilia                       EMiKa Pałac MłodzieżyTarn              86.0  0  94.0  0         8/  11
  82         9 Gołczyński Grzegorz, Cecerska Tamara             CUBANA Nowy Targ                       60.0  0  67.0  0         9/  11
  83        10 Zieliński Kamil, Domiter Julia                   PRESTIGE MOK Mszana Dolna              46.0  0  52.0  0        10/  11
  79        11 Rylewicz Jarosław, Burtan Barbara                SOKÓŁ Myślenice                        61.8  0  66.8  0        11/  11
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  76  X XX X  4  X XXX   4    X  X  2    XX X  3    X X   2 X XXXX   5    X     1  XXXX X  5    26          
  77 XXXX  X  5 X X   X  3 X X   X  3 XXXX  X  5 XXXXX X  6 XX XX X  5 X XX  X  4 XXXX  X  5    36       4-5
  78 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX   XX  4 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6    49       1-2
  79 X    X   2          0 X        1      X   1       X  1   X      1  XX      2   X      1     9          
  80 XXXXXXX  7 X XX XX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7   XXXXX  5 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 X  XXXX  5    49       1-2
  82 X    XX  3 XXX XXX  6     XX   2   X  XX  3      X   1     XX   2     XX   2          0    19          
  83     X    1          0          0   X X    2  XX X X  4  X   X   2  XX  XX  4  X   X   2    15          
  84   X  X   2 XXXXX    5 XXXXX    5  XXXX    4 XX X     3  X       1  XXXX    4 XXXXXXX  7    31         6
  85 X XX  X  4 XXXXX    5  XX XXX  5 X X   X  3 X XX     3   XX  X  3 X X X X  4 r X      1    28          
  86  X XX    3    X XX  3  X XXXX  5 XX XXX   5 XXX XX   5 XXXX XX  6 X  XXX   4 X XXXX   5    36       4-5
  87  XX XX   4  X  XXX  4 XXXX X   5 XX XXX   5 XXX XXX  6 X X X X  4 XXX  XX  5 XX  XXX  5    38         3
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  77 5645556 6.0 6646656 6.0 6666564 6.0 5556464 6.0 4313552 4.0 4411443 4.0 3213333 3.0 4526643 5.0   40.0    6
  78 3131412 1.0 1212512 1.0 1315212 1.0 1115612 1.0 1144411 1.0 1145311 1.0 1144511 1.0 3254411 3.0   10.0    1
  80 1413323 2.0 2423133 2.0 2221323 2.0 2332323 3.0 3631143 3.0 3332554 3.0 2432244 4.0 2643256 4.0   23.0    3
  84 2254665 5.0 3161464 4.0 4133655 5.0 6623555 5.0 6252636 5.0 6253636 5.0 6355656 5.0 5312335 2.0   36.0    4
  86 6562241 4.0 5554341 5.0 3552131 3.0 4261131 2.0 2425225 2.0 2524122 2.0 4521122 2.0 1131122 1.0   21.0    2
  87 4326134 3.0 4335225 3.0 5444446 4.0 3444246 4.0 5566364 6.0 5666265 6.0 5666465 6.0 6465564 6.0   38.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gronuś                    Krzysztof                 Kraków               
A       Gronuś                    Krzysztof                 Kraków               
B       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
C       Reindl                    Tomasz                    Warszawa             
D       Łukomski                  Andrzej                   Radom                
E       Nowak                     Maria                     Kraków               
F       Trzemżalski               Marek                     Gliwice              
G       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław                Krosno               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 102         1 Różycki Paweł, Samarec Anastazja                 STYL Kraków                           441.5  5 470.5  6         1/  10
 106         2 Paszcza Marcin, Węgrzyn Urszula                  MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra             297.0  4 320.0  5         2/  10
 109         3 Rajca Mariusz, Zinchenko Olga                    IDEA Kraków                           268.0  7 285.0  8         3/  10
 108         4 Pażucha Szymon, Gaweł Paulina                    IDEA Kraków                           416.0  7 427.0  7         4/  10
  96         5 Stysiał Tomasz, Chwistek Renata                  EMiKa Pałac MłodzieżyTarn             271.0  0 281.0  0         5/  10
  99         6 Fejklowicz Piotr, Berg Monika                    PLĄS Kraków                           227.0  2 236.0  2         6/  10
 104         7 Kowalski Mariusz, Częczek Julia                  GRACJA Krosno                         429.0  0 437.0  0         7/  10
  95       8-9 Grudzień Michał, Wenc Karolina                   EMiKa Pałac MłodzieżyTarn              19.0  0  25.0  0       8-9/  10
 107       8-9 Rurarz Adam, Paluch Patrycja                     CANTINERO Tomaszów Maz.                 0.0  0   6.0  0       8-9/  10
 103        10 Maderak Tomasz, Leńczuk Agnieszka                PRIMA DANCE Kraków                     25.5  0  30.5  0        10/  10
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  95      X   1  X  XX   3      X   1       X  1      X   1     7          
  96 X XXXX   5 X XX XX  5 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    30         3
  99 XX XX X  5 XX XXXX  6 XX X  X  4 XX XX    4 XXX   X  4    23         6
 102 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-2
 103          0          0          0   X XX   3     X    1     4          
 104   XXX X  4  XX      2   XX  X  3  X    X  2  X X  X  3    14          
 106 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 X XX X   4 X XXXX   5    28         5
 107  X       1  X       1  X  XX   3      X   1  X       1     7          
 108 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-2
 109 XXX XXX  6 X XXX X  5 XXX X X  5 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    29         4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  96 5445245 5.0 5645645 6.0 5543445 5.0 6645455 5.0 3443555 5.0   26.0    5
  99 6266563 6.0 6363363 3.0 6666664 6.0 5364664 6.0 6366664 6.0   27.0    6
 102 2321321 1.0 2221511 1.0 2221531 2.0 2231222 1.0 5611111 1.0    6.0    1
 106 1113636 2.0 1112226 2.0 1115316 1.0 1123516 2.0 1235436 4.0   11.0    2
 108 4552412 3.0 4456432 5.0 4352252 4.0 3556341 4.0 2552242 2.0   18.0    4
 109 3634154 4.0 3534154 4.0 3434123 3.0 4412133 3.0 4124323 3.0   17.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek