Turniej Tańca Towarzyskiego
"Europejskie Spotkania Taneczne"

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Turniej Tańca Towarzyskiego
"Europejskie Spotkania Taneczne"
Kraków, 25 kwietnia 2009 r.
Organizator: Stow. Szkoła Tańca As-Sport, Sport.Klub.Tan. TK, Tow.Prz.Polsko-Franc.
Prowadzenie: Monika Sakowska
Muzyka: SPORT DANCER Jarosław Michałek
Obsługa medyczna: 
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
14-15, C, Standard
14-15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 A+S Częstochowa              1
   2 AS-SPORT Kraków              2
   3 CARMEN Kraków                2
   4 DŻET Rzeszów-Boguchwała      2
   5 FLAMENCO Siemianowice        1
   6 GAMA Jaworzno                5
   7 GRACJA Krosno                1
   8 IDEA Kraków                  3
   9 KICK Kielce                  1
  10 M-TEAM Kraków                3
  11 PLĄS Kraków                  1
  12 PROFESSIONAL DANCE Głogoc    2
  13 SMS TANGO Łódź               1
  14 ST Dobrowolscy Częstochow    2
  15 STYL Kraków                  4
  16 ZORBA Mykanów                2
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
A       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
B       Kosubek                   Henryk                    Katowice             
C       Gardyańczyk               Zenon                     Jastrzębie Zdrój     
D       Betleja-Kosubek           Katarzyna                 Katowice             
E       Grzybek                   Sławomir                  Częstochowa          
F       Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
G       Gronuś                    Krzysztof                 Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław                Krosno               
2       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
3       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 103         1 Głownia Jędrzej, Krzyworzeka Katarzyna           M-TEAM Kraków                         242.5  4 268.5  5         1/   7
 101         2 Bawor Filip, Kropidłowska Patrycja               ZORBA Mykanów                         190.5  1 210.5  2         2/   7
 104         3 Ples Wojciech, Generowicz Natalia                CARMEN Kraków                          69.0  0  83.0  1         3/   7
 102         4 Bychawski Paweł, Telepko Magdalena               STYL Kraków                            78.0  1  86.0  1         4/   7
 105         5 Skop Patryk, Kopta Anna                          PROFESSIONAL DANCE Głogoc              27.0  0  34.0  0         5/   7
 106         6 Tarczyński Sławomir, Kazimierczak Paulina        ST Dobrowolscy Częstochow              74.0  0  80.0  0         6/   7
 108         7 Zając Michał, Ogrodzińska Karolina               AS-SPORT Kraków                        79.0  0  84.0  0         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 101 5634332 2.0 7432343 2.0 6221323 2.0 7422243 2.0 7521234 2.0   10.0    2
 102 2571624 4.0 2751637 5.0 2743546 4.0 2751526 4.0 2734526 4.0   21.0    4
 103 1112111 1.0 1113211 1.0 1116111 1.0 1115111 1.0 1112111 1.0    5.0    1
 104 4323545 3.0 4324525 3.0 3434734 3.0 3243735 3.0 4243743 3.0   15.0    3
 105 3265456 5.0 3275456 4.0 7372475 5.0 4674457 6.0 3675467 7.0   27.0    5
 106 7446277 6.0 6546174 6.0 5567257 7.0 5367374 5.0 5367355 5.0   29.0    6
 108 6757763 7.0 5667762 7.0 4655662 6.0 6536662 7.0 6456672 6.0   33.0    7
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Krupiński                 Tadeusz         I         Kraków               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
B       Kosubek                   Henryk          II        Katowice             
C       Gardyańczyk               Zenon           III       Jastrzębie Zdrój     
D       Betleja-Kosubek           Katarzyna       II        Katowice             
E       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
F       Gargula                   Grzegorz        I         Kraków               
G       Gronuś                    Krzysztof       I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
3       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 103         1 Głownia Jędrzej, Krzyworzeka Katarzyna           M-TEAM Kraków                         185.5  3 212.5  4         1/   8
 107         2 Woźny Kamil, Dec Aleksandra                      M-TEAM Kraków                         247.0  4 268.0  5         2/   8
 101         3 Bawor Filip, Kropidłowska Patrycja               ZORBA Mykanów                         144.5  3 159.5  4         3/   8
 102         4 Bychawski Paweł, Telepko Magdalena               STYL Kraków                            58.0  1  67.0  1         4/   8
 104         5 Ples Wojciech, Generowicz Natalia                CARMEN Kraków                          81.0  2  89.0  2         5/   8
 106         6 Tarczyński Sławomir, Kazimierczak Paulina        ST Dobrowolscy Częstochow              33.0  0  40.0  0         6/   8
 105         7 Skop Patryk, Kopta Anna                          PROFESSIONAL DANCE Głogoc              43.0  1  49.0  1         7/   8
 108         8 Zając Michał, Ogrodzińska Karolina               AS-SPORT Kraków                        69.0  0  74.0  0         8/   8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 101 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    33       1-2
 102 XX X X   4 XX XXX   5 XXXXXX   6 XX XXXX  6 XX  XX   4    25         5
 103 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33       1-2
 104 XXXXXXX  7 X XXX X  5 X XX XX  5 X XXX X  5 X XXXXX  6    28         4
 105 XX XXX   5  X XXX   4  X XX    3  X XXX   4 XXXXX    5    21          
 106   X XXX  4 X X  XX  4 XXX X X  5 XXXX XX  6 XXXX  X  5    24         6
 107 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X X XXX  5   XXXXX  5    30         3
 108  XX   X  3  XX   X  3  X X XX  4  XX   X  3  X   XX  3    16          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 101 4532265 4.0 4533254 4.0 3333454 4.0 3323434 2.0 4224434 3.0   17.0    3
 102 5253336 3.0 6142435 3.0 5252243 3.0 5252355 5.0 3355345 4.0   18.0    4
 103 1111121 1.0 1211121 1.0 1111111 1.0 1111211 1.0 1111122 1.0    5.0    1
 104 3665542 5.0 3664542 5.0 4645632 5.0 4646542 4.0 5642661 6.0   25.0    5
 106 6446653 6.0 5456663 6.0 6566566 6.0 6565663 6.0 6563553 5.0   29.0    6
 107 2324414 2.0 2325316 2.0 2424325 2.0 2434126 3.0 2436216 2.0   11.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
A       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
B       Kosubek                   Henryk                    Katowice             
C       Gardyańczyk               Zenon                     Jastrzębie Zdrój     
D       Betleja-Kosubek           Katarzyna                 Katowice             
E       Grzybek                   Sławomir                  Częstochowa          
F       Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
G       Gronuś                    Krzysztof                 Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław                Krosno               
2       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
3       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 135         1 Myśliwiec Bogdan, Nowak Alina                    PLĄS Kraków                           358.8  0 383.8  1         1/   6
 125         2 Chmiel Daniel, Dudek Marzena                     DŻET Rzeszów-Boguchwała                42.0  0  61.0  1         2/   6
 130         3 Kędra Kamil, Jasińska Anna                       GRACJA Krosno                         492.5  4 505.5  5         3/   6
 126         4 Chmura Jarosław, Stryczek Weronika               GAMA Jaworzno                          52.0  0  59.0  0         4/   6
 127         5 Ciepły Filip, Adamczyk Karolina                  GAMA Jaworzno                           0.0  0   6.0  0         5/   6
 139         6 Synowski Rafał, Ślęzak Izabela                   FLAMENCO Siemianowice                  28.0  0  33.0  0         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 125 3432336 3.0 3221325 2.0 3522324 2.0 3224323 3.0 3222324 2.0   12.0    2
 126 6654544 5.0 5334663 4.0 4233433 3.0 5333444 4.0 4334443 4.0   20.0    4
 127 4245655 4.0 4455546 5.0 6665665 6.0 6555655 5.0 5555656 5.0   25.0    5
 130 2323222 2.0 2543232 3.0 2344252 4.0 2442232 2.0 2443232 3.0   14.0    3
 135 1111111 1.0 1112111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
 139 5566463 6.0 6666454 6.0 5456546 5.0 4666566 6.0 6666565 6.0   29.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
A       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
B       Kosubek                   Henryk                    Katowice             
C       Gardyańczyk               Zenon                     Jastrzębie Zdrój     
D       Betleja-Kosubek           Katarzyna                 Katowice             
E       Grzybek                   Sławomir                  Częstochowa          
F       Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
G       Gronuś                    Krzysztof                 Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław                Krosno               
2       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
3       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 140         1 Walczak Maciej, Michalska Julia                  SMS TANGO Łódź                        248.4  3 279.4  4         1/  12
 141         2 Wójcicki Michał, Wieczerzak Karolina             IDEA Kraków                           106.0  3 131.0  4         2/  12
 122         3 Ałasa Alan, Kudryś Blanka                        A+S Częstochowa                       179.8  3 198.8  4         3/  12
 136         4 Rajca Mariusz, Zinchenko Olga                    IDEA Kraków                            85.0  3  98.0  3         4/  12
 133         5 Kułakowski Szymon, Mołoń Karolina                IDEA Kraków                           499.8  3 511.8  3         5/  12
 132         6 Kozioł Maciej, Kursa Karolina                    STYL Kraków                           222.7  0 233.7  0         6/  12
 123         7 Baran Michał, Sochanowska Julita                 KICK Kielce                           217.0  0 227.0  0         7/  12
 134         8 Kuźma Tymoteusz, Ciepły Karolina                 GAMA Jaworzno                         211.0  2 220.0  2         8/  12
 126         9 Chmura Jarosław, Stryczek Weronika               GAMA Jaworzno                         114.0  0 122.0  0         9/  12
 125        10 Chmiel Daniel, Dudek Marzena                     DŻET Rzeszów-Boguchwała                33.0  0  40.0  0        10/  12
 137        11 Sadecki Aleksander, Tomczyk Sylwia               STYL Kraków                           198.6  0 204.6  0        11/  12
 127        12 Ciepły Filip, Adamczyk Karolina                  GAMA Jaworzno                         101.0  0 106.0  0        12/  12
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 122  XXXX X  5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    31         8
 123 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XXXXXX  6    32         7
 125 XXX X    4 XX XXX   5 XXX X X  5 XXX X X  5 XX XX X  5    24        10
 126 XXX XXX  6 XXXX XX  6  XX XXX  5 XXXX XX  6 XXX XX   5    28         9
 127    X XX  3          0    X X   2      X   1 X  X XX  4    10          
 132 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
 133 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    33         6
 134 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    34       4-5
 136 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    34       4-5
 137 X  XXX   4 X X X X  4 X  X X   3 X  XXX   4 X XX X   4    19          
 140 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
 141 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 122  XX X X  4 X XXXXX  6 X XXX X  5 X XXXX   5 X XXX    4    24       4-5
 123   XX XX  4  XXX  X  4  X X XX  4  X X X   3  XXX XX  5    20          
 125    X     1     X    1          0          0          0     2          
 126 XX       2  X       1  X   X   2  X X     2  X X     2     9          
 132   XXXX   4   XXXXX  5 X XXXX   5 X X XXX  5 X XX XX  5    24       4-5
 133 XX  X X  4 XXX XX   5 XX  X X  4 XXX X X  5 XX  XX   4    22         6
 134 X XXXXX  6 X X   X  3   X X    2     X X  2   X X X  3    16          
 136 XXXX X   5 XXXX X   5 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXX XXX  6    28         3
 140 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
 141 XX  XXX  5 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    31         2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 122 6521365 4.0 6433353 3.0 4443353 3.0 6542353 4.0 5422363 3.0   17.0    3
 132 5634646 6.0 5625646 5.0 5626646 6.0 5635646 5.0 6635646 6.0   28.0    6
 133 4466554 5.0 4566565 6.0 6365564 5.0 4466565 6.0 3566554 5.0   27.0    5
 136 1242423 2.0 2144424 4.0 2254425 4.0 2153434 3.0 2144415 4.0   17.0    4
 140 2313112 1.0 1311111 1.0 1511111 1.0 1311112 1.0 1311121 1.0    5.0    1
 141 3155231 3.0 3252232 2.0 3132232 2.0 3224221 2.0 4253232 2.0   11.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek