Turniej Tańca Towarzyskiego
Grand Prix Polski, "Europejskie Spotkania Taneczne"

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów
Protokół przeklasyfikowania

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Turniej Tańca Towarzyskiego
Grand Prix Polski, "Europejskie Spotkania Taneczne"
Kraków, 26 kwietnia 2009 r.
Organizator: Stow. Szkoła Tańca As-Sport, Sport.Klub.Tan. TK, Tow.Prz.Polsko-Franc.
Prowadzenie: Jolanta Dąbrowska
Muzyka: SPORT DANCER Konrad Mazurek
Obsługa medyczna: 
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
Pow. 15, E, Kombinacja 8T
10-11, D, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, D, Kombinacja 8T
14-15, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, A, Standard
Pow. 15, A, Latin
Pow. 15, C, Standard
10-11, E, Kombinacja 6T
12-13, D, Kombinacja 8T
14-15, D, Kombinacja 8T
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, Grand Prix, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA Kraków        1
   2 AKSEL Rzeszów                1
   3 AS-SPORT Kraków             13
   4 BAWINEK Kraków               5
   5 CENTRUM TT Żory              1
   6 CHECK Kraków                 5
   7 DŻET Rzeszów-Boguchwała      4
   8 FANTAZJA Kraków              5
   9 FLAMENCO Siemianowice        1
  10 GAMA Jaworzno                4
  11 GRACJA Krosno                4
  12 IDEA Kraków                  1
  13 LIDER Lublin                 1
  14 MCK Mysłowice                1
  15 NOWY STYL Bielsko-Biała      2
  16 PLĄS Kraków                  6
  17 POLECZKA Kraków              2
  18 PRESTIGE MOK Mszana Dolna   11
  19 PRIMA DANCE Kraków           6
  20 PROFESSIONAL DANCE Głogoc    7
  21 RAGTIME Kęty                 1
  22 SKT AGH Kraków               1
  23 SKT TK Kraków                5
  24 ST Dobrowolscy Częstochow    7
  25 STYL Kraków                  7
  26 WENA Kraków                  1
  27 ZORBA Mykanów                1
--------------------------------------
Na początek

Protokół przeklasyfikowania
----------------------------------------------
1. Nazwa turnieju:
   Turniej Tańca Towarzyskiego
   Grand Prix Polski, "Europejskie Spotkania Taneczne"
2. Miejsce i data rozgrywania turnieju:
   Kraków, 26 kwietnia 2009 r.
3. Nadano nowe klasy tańca następującym parom:
----------------------------------------------------------------------------------------------
Nr   Nazwisko i imię                                    Klub                      Kraj
----------------------------------------------------------------------------------------------
Para kategorii i klasy: Pow. 15 E w stylu: Kombinacja 8T
  98 Legut Błażej, Płonka Adrianna                      RAGTIME Kęty                              
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: 14-15 D w stylu: Kombinacja 8T
 204 Kruk Kamil, Przywara Sara                          FLAMENCO Siemianowice                     
Otrzymuje klasę: C w stylu: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
A       Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
B       Majewska                  Alicja                    Wrocław              
C       Visockas                  Virgijus                                       Litwa
D       Sakowska                  Monika                    Warszawa             
E       Filgas                    Rostislav                                      Czechy
F       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
G       Ziomek                    Waldemar                  Poznań               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  98         1 Legut Błażej, Płonka Adrianna                    RAGTIME Kęty                          268.5  2 303.5  3         1/  16
 102         2 Siemdaj Mateusz, Miłek Magdalena                 AKADEMIA TAŃCA Kraków                 260.3  1 289.3  2         2/  16
 105         3 Wiklik Paweł, Prymula Katarzyna                  BAWINEK Kraków                        217.0  0 240.0  1         3/  16
 104         4 Suchoń Paweł, Wołowczyk Sabina                   ST Dobrowolscy Częstochow             133.0  0 150.0  0         4/  16
  99         5 Lorenc Kamil, Formalewicz Maja                   WENA Kraków                           420.5  0 436.5  0         5/  16
  91         6 Piątkowski Łukasz, Uchacz Izabela                PRESTIGE MOK Mszana Dolna              94.5  0 109.5  0         6/  16
  97         7 Koniarz Tomasz, Kubis Natalia                    BAWINEK Kraków                          0.0  0  14.0  0         7/  16
  92         8 Dębski Janusz, Zając Justyna                     CHECK Kraków                          155.0  0 168.0  0         8/  16
 103         9 Stanek Janusz, Słabowska Aneta                   CHECK Kraków                          154.0  0 166.0  0         9/  16
 100        10 Mękal Damian, Komoniewska Sylwia                 CHECK Kraków                          217.0  0 228.0  0        10/  16
  94        11 Fieber Krzysztof, Rajpold Paulina                FANTAZJA Kraków                        55.5  0  65.5  0        11/  16
  93        12 Dzwonkowski Mirosław, Lipartowska Renata         ST Dobrowolscy Częstochow             160.0  0 169.0  0        12/  16
  96     13-14 Kmita Radosław, Kowalczyk Agata                  CHECK Kraków                          106.0  0 113.0  0     13-14/  16
 106     13-14 Zalewski Bartosz, Wypchlak Daria                 ST Dobrowolscy Częstochow              65.0  0  72.0  0     13-14/  16
  95        15 Gabryś Rafał, Gajewicz Magdalena                 BAWINEK Kraków                         93.0  0  99.0  0        15/  16
 101        16 Sadecki Wojciech, Sarnecka Paulina               CHECK Kraków                          155.0  0 160.0  0        16/  16
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  91 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXX   5 XXXXXXX  7  X XXXX  5 X XXXX   5 XX XXXX  6 XX XXXX  6    48       4-6
  92   XXXXX  5 XXX X X  5 X XX     3 X X XX   4 X XXXXX  6 XXXX XX  6  XX XX   4  XXXXXX  6    39        11
  93 XXXX  X  5  XX XXX  5 XXX XXX  6 XXXXX X  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXr  6 XXXXXXX  7    48       4-6
  94   XX XX  4 XX XXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 X XX XX  5 XXXX XX  6 XXX   X  4 XXXXXX   6    44         8
  95 XX  X    3 X XX X   4 X X  X   3  X   X   2 XXXXX X  6 X X XXX  5 XXXXXXX  7       X  1    31          
  96 XX   X   3 X  X XX  4 XX X X   4 XXXX  X  5 XXXX  X  5 X  XX X  4  X X XX  4 XX X XX  5    34          
  97 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX X  X  4  XXXXX   5 X X XXX  5 XXX XXX  6   XX XX  4   XX XX  4    42        10
  98 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXX   5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    51       1-3
  99   XXXXX  5 XXXXXX   6   X XXX  4 X XXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    48       4-6
 100 XXXXXXX  7 XX  X X  4 XX XX X  5 XXX X X  5 X X XXX  5 XXX XXX  6 X X XXX  5 XXX XXX  6    43         9
 101 XX   X   3          0 XXX XXX  6 X XX XX  5  X       1  X   X   2 X   X X  3 XXX X    4    24          
 102 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6   XXXXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7   XXXXX  5    51       1-3
 103 X   XXX  4  XXXXXX  6 X XXXXX  6 XX XXXX  6 XX XXX   5 X  XX    3 X  XXX   4 XX  X    3    37        12
 104 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXX r  5 XXXX  X  5    51       1-3
 105  XXXX    4  XXXXX   5 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXX   6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    47         7
 106 XXXXXXX  7 X XX  X  4 XX XX X  5  X       1  XX   X  3  XXX     3  XXX  X  4 XXXXXXX  7    34          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  91 XX XXX   5 XX XX    4    X  X  2 XX XXXX  6 XX XXX   5 X  XX    3 X  XX    3 X        1    29       6-7
  92   X      1   X X    2   XXX X  4   X      1 X XXXX   5  XX      2 XXX   X  4  XX X X  4    23          
  93  XX   X  3  X       1  X    X  2  X  X    2   X      1  XX      2  XX   r  2  XX      2    15          
  94      X   1     XX   2 X X XX   4    X X   2       X  1 X    XX  3     X    1   X  X   2    16          
  97  XXX  X  4       X  1  X    X  2  X    X  2  X   XX  3 XX XX X  5  XXXXXX  6  XXXXXX  6    29       6-7
  98 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX XXX   5   XXXXX  5 X   X X  3     XXX  3 X   XXX  4 X  XXXX  5    37         3
  99 XXXXXXX  7 X X  XX  4     XX   2 X X  XX  4 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    42         1
 100       X  1       X  1 X    XX  3       X  1  XX  XX  4   X  XX  3       X  1  X  X X  3    17          
 102 XXX XXX  6  XXXXXX  6   XX X   3 XXXX XX  6   XXX X  4  XXXX X  5   XXXXX  5   XXXXX  5    40         2
 103    XX    2 XXXX X   5 XXXXX X  6 XX XX    4 XX       2          0  X       1 X        1    21          
 104 X        1 X XX X   4 XXX  X   4 XXX XX   5 XXXX     4 XXXX X   5 XXXX Xr  5 XXXX X   5    33         5
 105 X XXXX   5 XXXXX X  6 XXXXX    5 X XXX    4   XXXX   4 X XXXX   5 X  X X   3 X  X     2    34         4
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  91 1472363 3.0 1671553 5.0 1462651 4.0 1461354 4.0 4776246 7.0 5777546 7.0 5777646 7.0 5777655 7.0   44.0    6
  97 6665672 7.0 7565462 7.0 7675763 7.0 7776772 7.0 6365674 6.0 6355774 6.0 6466574 6.0 6445564 5.0   51.0    7
  98 7141211 1.0 6143211 1.0 6251214 1.0 6342111 1.0 7547523 5.0 7466323 5.0 7355323 4.0 7354323 4.0   22.0    1
  99 5756425 6.0 4756335 6.0 4746436 6.0 4655436 6.0 2232712 1.0 2243612 2.0 2224412 1.0 2112412 1.0   29.0    5
 102 2313544 2.0 5312744 3.0 5513347 5.0 5223643 3.0 5621331 2.0 4531231 3.0 4631231 2.0 4531131 2.0   22.0    2
 104 3227737 4.0 2427627 4.0 2337522 2.0 2537525 5.0 1153455 4.0 1122455 1.0 1142755 5.0 1223746 3.0   28.0    4
 105 4534156 5.0 3234176 2.0 3124175 3.0 3114267 2.0 3414167 3.0 3614167 4.0 3513167 3.0 3666277 6.0   28.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
A       Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
B       Majewska                  Alicja                    Wrocław              
C       Visockas                  Virgijus                                       Litwa
D       Sakowska                  Monika                    Warszawa             
E       Filgas                    Rostislav                                      Czechy
F       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
G       Ziomek                    Waldemar                  Poznań               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 123         1 Majewski Kacper, Szarota Emilia                  GRACJA Krosno                          96.0  2 120.0  3         1/   5
 121         2 Bożek Sebastian, Sosnecka Sandra                 ZORBA Mykanów                           8.0  0  26.0  1         2/   5
 124         3 Paradysz Kryspin, Kuliga Karolina                GRACJA Krosno                          17.0  0  29.0  1         3/   5
 122         4 Depczyński Tomasz, Siwy Michalina                GRACJA Krosno                          10.0  0  16.0  0         4/   5
 125         5 Szafrański Sebastian, Klimas Marzena             PROFESSIONAL DANCE Głogoc              27.0  1  32.0  1         5/   5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           S           CH          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
 121 2154222 1.0 2152332 2.0 2234412 2.0 3535432 4.0 3333513 3.0 3513413 2.0   14.0    2
 122 4332434 4.0 4434214 4.0 4542325 4.0 4342315 3.0 4444225 4.0 4454225 5.0   24.0    4
 123 3413145 3.0 3211143 1.0 3111143 1.0 5111153 1.0 5112154 2.0 5232154 4.0   12.0    1
 124 1225313 2.0 1545525 5.0 1455534 5.0 1224224 2.0 1221332 1.0 1321532 1.0   16.0    3
 125 5541551 5.0 5323451 3.0 5323251 3.0 2453541 5.0 2555441 5.0 2145341 3.0   24.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
A       Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
B       Majewska                  Alicja                    Wrocław              
C       Visockas                  Virgijus                                       Litwa
D       Sakowska                  Monika                    Warszawa             
E       Filgas                    Rostislav                                      Czechy
F       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
G       Ziomek                    Waldemar                  Poznań               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 145         1 Piórecki Dawid, Tomal Marlena                    PROFESSIONAL DANCE Głogoc              47.0  2  73.0  3         1/   7
 147         2 Stelmachowski Adam, Kudzia Anna                  POLECZKA Kraków                       235.0  1 255.0  2         2/   7
 141         3 Kowalski Dawid, Gawronek Klaudia                 PRESTIGE MOK Mszana Dolna              79.0  1  93.0  2         3/   7
 148         4 Surówka Mateusz, Górka Jagoda                    PRESTIGE MOK Mszana Dolna              19.0  0  27.0  0         4/   7
 149         5 Chmiel Kamil, Opalińska Izabela                  DŻET Rzeszów-Boguchwała                 0.0  0   7.0  0         5/   7
 144         6 Pajdzik Kamil, Guzara Aleksandra                 PRESTIGE MOK Mszana Dolna              14.0  0  20.0  0         6/   7
 143         7 Kulawik Karol, Garlińska Kornelia                GAMA Jaworzno                          34.0  0  39.0  0         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 141 4626533 3.0 2626533 3.0 2556634 5.0 3445533 3.0 1623221 2.0 1612331 2.0 1614531 2.0 1514641 4.0   24.0    3
 143 7372675 7.0 7472675 7.0 5464755 6.0 5363764 5.0 5576472 5.0 7777777 7.0 7777277 7.0 7676367 7.0   51.0    7
 144 6437754 6.0 5757754 6.0 4733563 4.0 4757675 6.0 7357755 6.0 6356655 5.5 6256755 6.0 6347755 6.0   45.5    6
 145 2163121 2.0 3163211 2.0 3142122 2.0 2124122 2.0 4112113 1.0 2121112 1.0 4333112 1.0 3222112 1.0   12.0    1
 147 1211212 1.0 1211122 1.0 1215211 1.0 1232211 1.0 6231346 3.0 5233244 3.0 5122444 4.0 5133434 3.0   17.0    2
 148 5554466 5.0 6334467 4.0 6321346 3.0 6511346 4.0 3444534 4.0 4444423 4.0 3461623 3.0 2461523 2.0   29.0    4
 149 3745347 4.0 4545346 5.0 7677477 7.0 7676457 7.0 2765667 7.0 3565566 5.5 2545366 5.0 4755276 5.0   45.5    5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
A       Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
B       Majewska                  Alicja                    Wrocław              
C       Visockas                  Virgijus                                       Litwa
D       Sakowska                  Monika                    Warszawa             
E       Filgas                    Rostislav                                      Czechy
F       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
G       Ziomek                    Waldemar                  Poznań               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 168         1 Sienicki Bartosz, Rabiej Katarzyna               AS-SPORT Kraków                         0.0  0  25.0  1         1/   6
 171         2 Kania Piotr, Król Agnieszka                      BAWINEK Kraków                        200.3  0 219.3  1         2/   6
 164         3 Kacprzak Mariusz, Lizak Aneta                    AS-SPORT Kraków                       204.0  0 217.0  1         3/   6
 161         4 Barwiński Łukasz, Błach Marta                    SKT AGH Kraków                        518.0  3 525.0  3         4/   6
 165         5 Kaleta Mateusz, Szajowska Aneta                  FANTAZJA Kraków                       401.5  3 407.5  3         5/   6
 170         6 Wierzba Krzysztof, Pyzik Sylwia                  PROFESSIONAL DANCE Głogoc              23.0  0  28.0  0         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 161 3232463 2.0 3434453 3.0 3234651 3.0 3332552 2.0 5525454 5.0 3532454 4.0 3245545 5.0 4353563 5.0   29.0    4
 164 5345224 4.0 6256326 6.0 6363316 4.0 6553336 5.0 3131131 1.0 2125131 2.0 5113232 2.0 1122121 1.0   25.0    3
 165 4424655 5.0 4515564 5.0 4616565 6.0 4614665 6.0 6356566 6.0 6253566 5.0 6434464 4.0 6234352 3.0   40.0    5
 168 6511342 3.0 5322142 2.0 5522132 2.0 5221111 1.0 1213213 2.0 1311223 1.0 1521121 1.0 2415235 2.0   14.0    1
 170 2653516 6.0 2643615 4.0 2445424 5.0 2445424 4.0 4644645 4.0 4646645 6.0 2656656 6.0 3666646 6.0   41.0    6
 171 1166131 1.0 1161231 1.0 1151243 1.0 1166243 3.0 2462322 3.0 5464312 3.0 4362313 3.0 5541414 4.0   19.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
A       Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
B       Majewska                  Alicja                    Wrocław              
C       Visockas                  Virgijus                                       Litwa
D       Sakowska                  Monika                    Warszawa             
E       Filgas                    Rostislav                                      Czechy
F       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
G       Ziomek                    Waldemar                  Poznań               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 181         1 Bociąga Dawid, Gaj Katarzyna                     ST Dobrowolscy Częstochow             107.0  1 135.0  2         1/   9
 184         2 Kądziela Eryk, Szmigiel Agata                    PRIMA DANCE Kraków                    125.0  0 147.0  1         2/   9
 186         3 Łojko Łukasz, Skorubska Natalia                  ST Dobrowolscy Częstochow              42.3  0  58.3  1         3/   9
 189         4 Woźniak Marcin, Gawor Karolina                   PROFESSIONAL DANCE Głogoc              52.0  1  62.0  1         4/   9
 185         5 Kulpiński Szymon, Grząb Aleksandra               ST Dobrowolscy Częstochow              67.0  2  76.0  2         5/   9
 183         6 Kłobuch Michał, Madej Kinga                      PROFESSIONAL DANCE Głogoc              28.5  0  36.5  0         6/   9
 187         7 Paciorek Wojciech, Gruszka Patrycja              SKT TK Kraków                          87.0  1  94.0  1         7/   9
 182         8 Guzara Daniel, Sikora Nicole                     PRESTIGE MOK Mszana Dolna              16.0  0  22.0  0         8/   9
 188         9 Pacura Wojciech, Hajdus Justyna                  AS-SPORT Kraków                        62.0  0  67.0  0         9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 181 XXX XXX  6  XXXXX   5  XXXXXX  6 XX  XXX  5  XXXXXX  6  XXXXX   5 XXXXXXX  7  XXXXX   5    45         4
 182 X XX X   4 X     X  2 XX       2 X XX     3   X  XX  3 X X XXX  5      X   1 X        1    21          
 183 XX XXXX  6 XXX XXX  6 X XXX X  5   X XXX  4 XXXXXXX  7 X  XX    3 XXXXX    5 XX XX X  5    41       5-6
 184 XXX XX   5 XXXXXX   6  XXXXXX  6  XX X X  4 XXX X X  5 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    46       2-3
 185  XXXXXX  6 XXX XXX  6  XX XXX  5 XXXXXXX  7  XX XX   4  X  X X  3  XX XXX  5  XX XXX  5    41       5-6
 186  XXXX X  5 X XXXXX  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 X  X XX  4 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6    46       2-3
 187 X  X  X  3 XX X     3 X  XXXX  5 XX X X   4 XXXXXX   6 XXX XXX  6 X   X X  3 X X XX   4    34          
 188          0    X  X  2 X  X     2    X     1 X  X     2    X  X  2    X     1  XXXX X  5    15          
 189 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXX  XX  5 XXXXXXX  7 XX XX X  5 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 X  X XX  4    47         1
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 181 2144154 4.0 4152153 2.0 2351244 2.0 2232154 1.0 4141212 1.0 3243252 2.0 3244314 3.0 2254211 2.0   17.0    1
 183 6263631 3.0 6361532 3.0 6163433 3.0 6161531 3.0 5565654 6.0 5354634 5.0 6553533 4.5 6343555 5.0   32.5    6
 184 3612566 6.0 3614666 6.0 4522366 5.0 4513366 4.0 6212161 2.0 4112161 1.0 4111122 1.0 3111122 1.0   26.0    2
 185 4526245 5.0 1435425 4.0 1645515 6.0 1645615 6.0 1336335 3.0 1436315 3.0 1436261 2.0 1536333 3.0   32.0    5
 186 1435423 2.0 2526344 5.0 3216151 1.0 3324242 2.0 2423546 4.0 6621526 6.0 5622646 6.0 4422444 4.0   30.0    3
 189 5351312 1.0 5243211 1.0 5434622 4.0 5456423 5.0 3654423 5.0 2565443 4.0 2365455 4.5 5665666 6.0   30.5    4
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
A       Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
B       Majewska                  Alicja                    Wrocław              
C       Visockas                  Virgijus                                       Litwa
D       Sakowska                  Monika                    Warszawa             
E       Filgas                    Rostislav                                      Czechy
F       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
G       Ziomek                    Waldemar                  Poznań               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 258         1 Nowak Filip, Prokop Angelika                     PLĄS Kraków                            18.5  0  44.5  1         1/   7
 253         2 Koczur Marcin, Uznańska Anna                     AS-SPORT Kraków                       182.0  0 202.0  1         2/   7
 251         3 Bigaj Kamil, Kaleta Natalia                      AS-SPORT Kraków                         0.0  0  14.0  1         3/   7
 252         4 Klimaszewski Krzysztof, Nosek Natalia            AKSEL Rzeszów                           9.0  0  17.0  0         4/   7
 255         5 Materna Przemysław, Kaczmarzyk Kamila            DŻET Rzeszów-Boguchwała                 7.0  0  14.0  0         5/   7
 261         6 Wójcicki Michał, Wieczerzak Karolina             AS-SPORT Kraków                         0.0  0   6.0  0         6/   7
 263         7 Tran Mirosław, Piwowarczyk Weronika              PRESTIGE MOK Mszana Dolna             137.0  3 142.0  3         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 251 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         1
 252 XXX X X  5 X  XXXX  5 X X X X  4 XXX XXX  6 X X  XX  4    24         5
 253 XXXXX X  6 XXXX  X  5 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXX X  6    30         2
 255 XXX XX   5 XXX XX   5 XXXXXX   6 X X  X   3 XXXXXX   6    25         4
 258  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XX XXX  5    29         3
 261 X  X XX  4 X XX X   4 X  X  X  3 X  XXX   4 XX XXX   5    20          
 263  X X X   3  X  X X  3  X X X   3  X X  X  3    X  X  2    14          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 251 4324234 3.0 4423234 4.0 3334324 3.0 4334323 3.0 4333323 3.0   16.0    3
 252 1453543 4.0 2354522 3.0 1443453 4.0 2543454 4.0 2444444 4.0   19.0    4
 253 2232452 2.0 3232351 2.0 4122231 2.0 3212231 2.0 3222231 2.0   10.0    2
 255 5545325 5.0 5545445 5.0 5555545 5.0 5455545 5.0 5555555 5.0   25.0    5
 258 3111111 1.0 1111113 1.0 2211112 1.0 1121112 1.0 1111112 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
A       Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
B       Majewska                  Alicja                    Wrocław              
C       Visockas                  Virgijus                                       Litwa
D       Sakowska                  Monika                    Warszawa             
E       Filgas                    Rostislav                                      Czechy
F       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
G       Ziomek                    Waldemar                  Poznań               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 254         1 Kowalczyk Jakub, Michalska Maria                 AS-SPORT Kraków                       383.5  4 407.5  5         1/   5
 257         2 Myśliwiec Bogdan, Nowak Alina                    PLĄS Kraków                           279.8  1 297.8  2         2/   5
 259         3 Nowak Filip, Prokop Angelika                     AS-SPORT Kraków                        12.0  0  24.0  1         3/   5
 262         4 Kędzierski Sławomir, Krzywoń Marta               NOWY STYL Bielsko-Biała                50.0  0  56.0  0         4/   5
 263         5 Tran Mirosław, Piwowarczyk Weronika              PRESTIGE MOK Mszana Dolna              30.0  0  35.0  0         5/   5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 254 1114131 1.0 1112111 1.0 1112112 1.0 1112112 1.0 1122121 1.0    5.0    1
 257 3221322 2.0 2221222 2.0 3221221 2.0 2221221 2.0 2211213 2.0   10.0    2
 259 4432414 3.0 4334333 3.0 4344333 3.0 4334334 3.0 4444335 4.0   16.0    3
 262 2545543 4.0 3453544 4.0 2533544 4.0 3443443 4.0 3333442 3.0   19.0    4
 263 5353255 5.0 5545455 5.0 5455455 5.0 5555555 5.0 5555554 5.0   25.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
A       Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
B       Majewska                  Alicja                    Wrocław              
C       Visockas                  Virgijus                                       Litwa
D       Sakowska                  Monika                    Warszawa             
E       Filgas                    Rostislav                                      Czechy
F       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
G       Ziomek                    Waldemar                  Poznań               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 228         1 Nowokuński Piotr, Dudziak Patrycja               STYL Kraków                           184.9  3 213.9  4         1/  10
 234         2 Tomaka Radosław, Kiwior Wioletta                 DŻET Rzeszów-Boguchwała               112.8  0 135.8  1         2/  10
 225         3 Kaczmarczyk Marek, Kaczmarczyk Małgorzata        FANTAZJA Kraków                       104.0  0 121.0  1         3/  10
 230         4 Romek Szymon, Sarna Elżbieta                     PROFESSIONAL DANCE Głogoc              36.0  0  47.0  0         4/  10
 239         5 Jeleśniański Piotr, Dukała Dorota                SKT TK Kraków                         149.0  1 159.0  1         5/  10
 238         6 Bujas Konrad, Chojnacka Monika                   BAWINEK Kraków                        183.0  1 192.0  1         6/  10
 221         7 Błaszkiewicz Paweł, Haponowicz Marta             STYL Kraków                           359.5  1 367.5  1         7/  10
 229         8 Reiss Michael, Piszczek Aleksandra               PRIMA DANCE Kraków                    155.5  0 162.5  0         8/  10
 233         9 Sroka Marcin, Krucan Katarzyna                   FANTAZJA Kraków                       327.5  0 333.5  0         9/  10
 236        10 Wójtowicz Jakub, Tworska Anna                    PLĄS Kraków                            61.0  0  66.0  0        10/  10
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 221  XX  XX  4 X   XXX  4   X XX   3    XXX   3    XXX   3    17       6-7
 225 XXXXXXX  7  XXXX    4 XX  XXX  5 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    29         3
 228  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         1
 229  X       1  XX  X   3  XXX XX  5  XX      2  X XX    3    14          
 230 X  XXXX  5 X  XXXX  5 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XX XX X  5    28         4
 233   XXX    3   X XXX  4   X      1     XX   2   X XX   3    13          
 234 X X XXX  5 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X X XXX  5    30         2
 236 X XX     3    X  X  2    XX    2   X  XX  3       X  1    11          
 238 XX  XXX  5 XXXX  X  5 X     X  2 X  X     2 XXX  X   4    18         5
 239 XX X     3 XX       2 XX X  X  4 XX    X  3 XXXX  X  5    17       6-7
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 221 7776514 7.0 7767614 7.0 7766443 5.5 7776514 6.0 7775714 7.0   32.5    7
 225 5133443 3.0 6133443 3.0 6254535 4.0 6144443 4.0 6133453 3.0   17.0    3
 228 2221131 1.0 1521151 1.0 1311112 1.0 1511152 1.0 1221132 1.0    5.0    1
 230 6652357 4.0 5352326 4.0 5132254 3.0 5432325 3.0 5544346 4.0   18.0    4
 234 3414222 2.0 3214232 2.0 3523321 2.0 3223231 2.0 2412221 2.0   10.0    2
 238 1547766 6.0 2645577 5.0 2645767 5.5 2655777 7.0 3657677 6.0   29.5    6
 239 4365675 5.0 4476765 6.0 4477676 7.0 4367666 5.0 4366565 5.0   28.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
A       Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
B       Majewska                  Alicja                    Wrocław              
C       Visockas                  Virgijus                                       Litwa
D       Sakowska                  Monika                    Warszawa             
E       Filgas                    Rostislav                                      Czechy
F       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
G       Ziomek                    Waldemar                  Poznań               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  57         1 Baran Paweł, Wójcik Gabriela                     STYL Kraków                            94.0  1 119.0  2         1/   6
  56         2 Łysek Mateusz, Pajdzik Jolanta                   PRESTIGE MOK Mszana Dolna              15.0  1  34.0  2         2/   6
  60         3 Kłosowski Marcin, Kuźma Emilia                   GAMA Jaworzno                          29.0  0  42.0  1         3/   6
  58         4 Dziubek Kamil, Tyrawska Anna                     GAMA Jaworzno                          30.0  0  37.0  0         4/   6
  61         5 Nowak Łukasz, Bogdańska Julia                    CENTRUM TT Żory                        47.0  0  53.0  0         5/   6
  59         6 Jamrocha Maciej, Sułkowska Dominika              PRIMA DANCE Kraków                     17.5  0  22.5  0         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           S           CH          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  56 5111241 1.0 4212463 2.0 4113333 3.0 2412232 2.0 2413232 2.0 2414242 2.0   12.0    2
  57 3253563 4.0 1131211 1.0 1241211 1.0 1143111 1.0 1222111 1.0 1222111 1.0    9.0    1
  58 6334316 3.0 6355322 4.0 5335444 4.0 3326545 4.0 3346325 3.0 3356355 5.0   23.0    4
  59 4646432 5.0 5524544 5.0 6654656 6.0 6554656 6.0 6555646 6.0 6665666 6.0   34.0    6
  60 1422124 2.0 2443135 3.0 2422122 2.0 5635424 5.0 5634454 5.0 5533434 4.0   21.0    3
  61 2565655 6.0 3666656 6.0 3566565 5.0 4261363 3.0 4161563 4.0 4141523 3.0   27.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
A       Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
B       Majewska                  Alicja                    Wrocław              
C       Visockas                  Virgijus                                       Litwa
D       Sakowska                  Monika                    Warszawa             
E       Filgas                    Rostislav                                      Czechy
F       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
G       Ziomek                    Waldemar                  Poznań               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  72         1 Karczewicz Adrian, Popczyk Kamila                ST Dobrowolscy Częstochow              19.0  0  46.0  1         1/   8
  74         2 Miechowicz Dominik, Adamska Kinga                GAMA Jaworzno                          63.0  1  84.0  2         2/   8
  75         3 Nowak Bartosz, Stworzewicz Maria                 SKT TK Kraków                          47.0  0  62.0  1         3/   8
  71         4 Domiter Hubert, Pyrz Ewelina                     PRESTIGE MOK Mszana Dolna               0.0  0   9.0  0         4/   8
  73         5 Kozioł Paweł, Wieczorek Małgorzata               SKT TK Kraków                          18.0  0  26.0  0         5/   8
  78         6 Szostak Dawid, Zyznawska Katarzyna               AS-SPORT Kraków                         8.0  0  15.0  0         6/   8
  77         7 Szarota Maksymilian, Buczek Karolina             GRACJA Krosno                          13.0  0  19.0  0         7/   8
  79         8 Tłuszcz Piotr, Lew Gabriela                      POLECZKA Kraków                         0.0  0   5.0  0         8/   8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  71 XXXX X   5 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXX   5 X  X X   3 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    46         4
  72 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    53         1
  73 XXX  XX  5 X XX XX  5 XXX XXX  6 X X  XX  4 X XXXX   5 XXXXXXX  7 X X XXX  5 XXXX X   5    42         5
  74 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    52       2-3
  75 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    52       2-3
  77 X   X X  3 XX  X X  4 X        1 X   X    2 X X XXX  5 XXX XX   5 X   X    2 XXX   X  4    26          
  78  XXXXX   5  X XXXX  5  X XXXX  5  XXXXX   5  XXXXXX  6  XXXX X  5  XXXXXX  6  X  XXX  4    41         6
  79    XX X  3   XXX    3   XXX    3  X XX X  4  X X  X  3    X XX  3  X X  X  3    XX    2    24          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  71 4241445 4.0 2131524 2.0 2221222 2.0 1121222 2.0 2342523 3.0 4453534 4.0 3442534 4.0 2443434 4.0   25.0    4
  72 2114212 1.0 4224112 1.0 4114111 1.0 3212111 1.0 4223112 1.0 3222111 1.0 5123112 2.0 3122212 2.0   10.0    1
  73 5555534 5.0 5555435 5.0 5555445 5.0 5453545 5.0 5555455 5.0 5535355 5.0 4535455 5.0 5555555 5.0   40.0    5
  74 1332123 2.0 1342343 4.0 1342334 3.0 2344434 3.0 1414234 4.0 1314222 2.0 1314221 1.0 1314121 1.0   20.0    2
  75 3423351 3.0 3413251 3.0 3433553 4.0 4535353 4.0 3131341 2.0 2141443 3.0 2251343 3.0 4231343 3.0   25.0    3
  78                                                                                                 Z         6
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
A       Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
B       Majewska                  Alicja                    Wrocław              
C       Visockas                  Virgijus                                       Litwa
D       Sakowska                  Monika                    Warszawa             
E       Filgas                    Rostislav                                      Czechy
F       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
G       Ziomek                    Waldemar                  Poznań               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 201         1 Kaczorowski Maks, Kaczorowska Żaneta             AS-SPORT Kraków                       160.0  1 189.0  2         1/  10
 204         2 Kruk Kamil, Przywara Sara                        FLAMENCO Siemianowice                 194.0  7 217.0  8         2/  10
 205         3 Kuczek Konrad, Kuczek Kinga                      NOWY STYL Bielsko-Biała                58.0  1  75.0  2         3/  10
 208         4 Nowokuński Mateusz, Dudziak Oliwia               STYL Kraków                           228.0  0 239.0  0         4/  10
 210         5 Zieliński Kamil, Domiter Julia                   PRESTIGE MOK Mszana Dolna              29.0  0  39.0  0         5/  10
 206         6 Matlęga Bartłomiej, Matras Angelika              STYL Kraków                           168.0  1 177.0  1         6/  10
 202       7-8 Kęska Wojciech, Potaczek Sylwia                  PRESTIGE MOK Mszana Dolna             113.0  0 120.0  0       7-8/  10
 207       7-8 Nowak Paweł, Kaźmierczyk Daria                   PLĄS Kraków                           121.0  1 128.0  1       7-8/  10
 203         9 Kmieć Filip, Wójcik Roksana                      STYL Kraków                            10.0  0  16.0  0         9/  10
 209        10 Stoch Jan, Włodek Klaudia                        AS-SPORT Kraków                        11.0  0  16.0  0        10/  10
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 201 XX  X X  4 XXX X    4  XX X    3 X X XXX  5 XXX XXX  6  XXXXXX  6   XXXXX  5 X XXX    4    37         5
 202   X  XX  3   XX XX  4 X  X XX  4    X XX  3      XX  2 XX X XX  5 X X  X   3 X X  XX  4    28          
 203  X XX    3     XX   2 X  XXX   4 XX X     3 XX X     3 X     X  2 XX X     3 X     X  2    22          
 204  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  XX      2 XX  XXX  5 XXXXXX   6 XXX XX   5 XXX XXX  6 XXX XX   5    42         3
 205 X XXXXX  6 X XXXXX  6 X X XXX  5 XXX XXX  6 XXXXX X  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    49         1
 206  XX  X   3 X   XXX  4 XXXXXX   6   XXXX   4   XXX X  4   X X    2 X   X X  3 XX XX    4    30         6
 207 X  X     2 XXXX  X  5 XXXXX X  6  XXXX X  5   X      1 XX X  X  4  X X     2  X XX    3    28          
 208 XXX X X  5  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXX   5 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XXXXX   5  XXX XX  5    45         2
 209 XX X XX  5  X       1  X    X  2 X        1 XX   XX  4          0       X  1   X  XX  3    17          
 210 X XXXX   5 XX X     3 X  X XX  4 XXXX  X  5    XXX   3 XXXXXX   6 XXXXXXX  7  X XXXX  5    38         4
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 201 2346542 4.0 2423343 4.0 3525262 4.0 2523563 4.0 2413311 1.0 2412321 1.0 3512121 1.0 2511222 1.0   20.0    1
 204 1464113 3.0 1155212 1.0 1134324 2.0 1144226 2.0 1146143 4.0 1226243 2.0 1135333 3.0 1125336 3.0   20.0    2
 205 3125231 1.0 3346131 3.0 2456131 3.0 3256111 1.0 3332232 3.0 3343132 3.0 2343242 4.0 3242141 2.0   20.0    3
 206 5633366 6.0 6634566 6.0 6342645 5.0 5465445 6.0 4654564 5.0 6655564 6.0 6664664 6.0 6664463 6.0   46.0    6
 208 6212424 2.0 5212425 2.0 5211413 1.0 6312332 3.0 5221426 2.0 4131416 4.0 4221516 2.0 5336515 5.0   21.0    4
 210 4551655 5.0 4561654 5.0 4663556 6.0 4631654 5.0 6565655 6.0 5564655 5.0 5456455 5.0 4453654 4.0   41.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
A       Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
B       Majewska                  Alicja                    Wrocław              
C       Visockas                  Virgijus                                       Litwa
D       Sakowska                  Monika                    Warszawa             
E       Filgas                    Rostislav                                      Czechy
F       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
G       Ziomek                    Waldemar                  Poznań               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 234         1 Tomaka Radosław, Kiwior Wioletta                 DŻET Rzeszów-Boguchwała               192.1  0 221.1  1         1/  10
 228         2 Nowokuński Piotr, Dudziak Patrycja               STYL Kraków                           131.1  0 154.1  1         2/  10
 229         3 Reiss Michael, Piszczek Aleksandra               PRIMA DANCE Kraków                     53.5  0  70.5  1         3/  10
 223         4 Gruchlik Maciej, Chmielarz Ksenia                MCK Mysłowice                         309.0  4 320.0  4         4/  10
 237         5 Zarosiński Tomasz, Nowakowska Kinga              PRIMA DANCE Kraków                     99.3  0 109.3  0         5/  10
 230         6 Romek Szymon, Sarna Elżbieta                     PROFESSIONAL DANCE Głogoc              32.0  0  41.0  0         6/  10
 238         7 Jeleśniański Piotr, Dukała Dorota                SKT TK Kraków                         177.0  0 185.0  0         7/  10
 225      8-10 Kaczmarczyk Marek, Kaczmarczyk Małgorzata        FANTAZJA Kraków                        44.0  0  49.0  0      8-10/  10
 232      8-10 Róg Dominik, Skibińska Katarzyna                 PRIMA DANCE Kraków                    390.0  2 395.0  2      8-10/  10
 236      8-10 Wójtowicz Jakub, Tworska Anna                    PLĄS Kraków                            90.5  0  95.5  0      8-10/  10
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 223 XXXXXXX  7 X  XXX   4 X  XXX   4 X XXXXX  6 X XXXXX  6    27         3
 225 X  XX    3  XXX     3  X X     2 X  X  X  3  X  X X  3    14          
 228  X  XXX  4 XXXXXXX  7  XXX XX  5  XXX Xr  4  XXXXX   5    25         4
 229 XXX  XX  5 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    30         1
 230   XX XX  4  XX  XX  4  XX XXX  5 XXX XXX  6  X   XX  3    22         5
 232 X  X X   3 XX X X   4 X X   X  3      X   1 X  X X   3    14          
 234  XX X X  4 X X X X  4 X XXX    4   X X    2 XXXXX    5    19         6
 236  XX X    3     X X  2 XX XXXX  6  X  X    2     X    1    14          
 237 XXXXXX   6  XXXXXX  6  XXX XX  5 XXXXXXX  7 X X XXX  5    29         2
 238 X  X  X  3 X  X     2 X   X    2 XX X  X  4 XXXX  X  5    16          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 223 2654534 5.0 1545554 5.0 1544554 5.0 1543652 4.0 1543431 3.0   22.0    4
 228 4112416 1.0 5111415 1.0 5121626 2.0 5231326 3.0 3231215 2.0    9.0    2
                                               R                 
 229 3326125 3.0 2433226 3.0 2433113 3.0 3412215 2.0 4416626 4.0   15.0    3
 230 6265643 6.0 6266633 6.0 6256432 4.0 6356534 6.0 6355543 5.0   27.0    6
 234 1431362 2.0 3322361 2.0 3312261 1.0 2124161 1.0 2122162 1.0    7.0    1
 237 5543251 4.0 4654142 4.0 4665345 6.0 4665443 5.0 5664354 6.0   25.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
A       Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
B       Majewska                  Alicja                    Wrocław              
C       Visockas                  Virgijus                                       Litwa
D       Sakowska                  Monika                    Warszawa             
E       Filgas                    Rostislav                                      Czechy
F       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
G       Ziomek                    Waldemar                  Poznań               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  62         1 Demucha Grzegorz, Tomaszewska Liwia                LIDER Lublin                                   1/   5
  64         2 Kowalczyk Jakub, Michalska Maria                   AS-SPORT Kraków                                2/   5
  61         3 Bochacki Adrian, Baran Agnieszka                   IDEA Kraków                                    3/   5
  66         4 Myśliwiec Bogdan, Nowak Alina                      PLĄS Kraków                                    4/   5
  67         5 Nowak Filip, Prokop Angelika                       AS-SPORT Kraków                                5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  61 1232244 2.0 2232333 3.0 2342343 3.0 4432344 4.0 4444341 4.0   16.0    3
  62 2111112 1.0 1111111 1.0 1111114 1.0 1111112 1.0 1111114 1.0    5.0    1
  64 3324321 3.0 3324222 2.0 3223232 2.0 2223223 2.0 2233232 2.0   11.0    2
  66 4443433 4.0 4443444 4.0 4434421 4.0 3344431 3.0 3322423 3.0   18.0    4
  67 5555555 5.0 5555555 5.0 5555555 5.0 5555555 5.0 5555555 5.0   25.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek