CRACOW DANCE FESTIVAL
GPP Junior II ST/LA, GPP Youth ST/LA, Puchar Okręgu Małopolskiego

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów
Protokół przeklasyfikowania

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
CRACOW DANCE FESTIVAL
GPP Junior II ST/LA, GPP Youth ST/LA, Puchar Okręgu Małopolskiego
Kraków, 9 maja 2009 r.
Organizator: M-TEAM Kraków, Sportowy Klub Taneczny TK
Prowadzenie: Małgorzata Szyda
Muzyka: SPORT DANCER Jarosław Michałek
Obsługa medyczna: 
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, E, Kombinacja 8T
12-13, D, Kombinacja 8T
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, A, Standard
14-15, Grand Prix, Standard
10-11, E, Kombinacja 6T
Pow. 15, D, Kombinacja 8T
Pow. 15, A, Latin
Pow. 15, B, Latin
14-15, Grand Prix, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA Kraków        2
   2 AS-SPORT Kraków              7
   3 AXIS Nowy Sącz               1
   4 BAWINEK Kraków               5
   5 CENTRUM TAŃCA Lublin         4
   6 CLASSIC Warszawa            10
   7 CUBANA Nowy Targ             3
   8 DUET Warszawa                4
   9 EMiKa Pałac MłodzieżyTarn    6
  10 ESKULAP Łódź                 2
  11 EVOLUTION Kraków             1
  12 FANTAZJA Kraków              2
  13 FLAMENCO Siemianowice        4
  14 GASIEK Rzeszów               3
  15 GRACJA Krosno                4
  16 IDEA Kraków                  5
  17 KLASA Tarnów                 4
  18 MAGIC-DANCE Lublin           2
  19 MAŁOPOL. CENTRUM TAŃCA Kr    4
  20 M-TEAM Kraków                2
  21 NARCYZ Kraków                2
  22 PLĄS Kraków                  3
  23 POLECZKA Kraków              3
  24 PRIMA DANCE Kraków           4
  25 PROFESSIONAL DANCE Głogoc    3
  26 PROGRESS Warszawa            1
  27 RAGTIME Kęty                 1
  28 SKT AGH Kraków               2
  29 SKT TK Kraków                3
  30 STYL Kraków                  5
  31 SZOK Gliwice                 2
  32 TEMPO Wrocław                2
  33 WENA Kraków                  1
  34 ZAMEK Lublin                 1
  35 ZORBA Rędziny                1
--------------------------------------
Na początek

Protokół przeklasyfikowania
----------------------------------------------
1. Nazwa turnieju:
   CRACOW DANCE FESTIVAL
   GPP Junior II ST/LA, GPP Youth ST/LA, Puchar Okręgu Małopolskiego
2. Miejsce i data rozgrywania turnieju:
   Kraków, 9 maja 2009 r.
3. Nadano nowe klasy tańca następującym parom:
----------------------------------------------------------------------------------------------
Nr   Nazwisko i imię                                    Klub                      Kraj
----------------------------------------------------------------------------------------------
Para kategorii i klasy: 12-13 E w stylu: Kombinacja 8T
 124 Stelmachowski Adam, Kudzia Anna                    POLECZKA Kraków                           
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: Pow. 15 D w stylu: Kombinacja 8T
 185 Stopka Dariusz, Kondera Ewa                        CUBANA Nowy Targ                          
Otrzymuje klasę: C w stylu: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
A       Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
B       Mierzwa                   Andrzej                   Legnica              
C       Butko                     Rusłan                                         Ukraina
D       Piasta                    Ryszard                   Opole                
E       Kędziora-Kwolek           Halina                    Wrocław              
F       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
G       Kurzeja                   Dariusz                   Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Drąg                      Artur                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 124         1 Stelmachowski Adam, Kudzia Anna                  POLECZKA Kraków                       255.0  2 309.0  3         1/   8
 122         2 Piórecki Dawid, Tomal Marlena                    PROFESSIONAL DANCE Głogoc              73.0  3 115.0  4         2/   8
 127         3 Gołczyński Adam, Kostańczuk Katarzyna            CUBANA Nowy Targ                       89.0  2 119.0  3         3/   8
 121         4 Soczówka Adrian, Skrzypek Justyna                M-TEAM Kraków                           0.0  0  18.0  0         4/   8
 129         5 Persona Piotr, Janczyk Kaja                      SKT TK Kraków                          62.0  0  78.0  0         5/   8
 130         6 Zuziak Kamil, Ogórek Klaudia                     RAGTIME Kęty                          238.0  0 252.0  0         6/   8
 126         7 Antos Michał, Porębska Julia                     POLECZKA Kraków                        66.0  0  78.0  0         7/   8
 128         8 Brzoskowski Michał, Łukasik Anna                 CUBANA Nowy Targ                       52.0  0  62.0  0         8/   8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 121 X X  XX  4 X X  X   3 X XX XX  5 X XX XX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  X  XXX  4 XXXXXXX  7    42         4
 122 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    54       1-2
 124 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXX   6    54       1-2
 126  XX XXX  5  XXXX    4  X X     2  XX   X  3 XXXXXX   6   XXXX   4 X  XXXX  5    X XX  3    32          
 127 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXX XXX  6 XXXX X   5 XXXXXXX  7    52         3
 128  XXXXX   5  XXXXXX  6  XX XX   4  XXXXXX  6       X  1     X X  2   XXX X  4   X X    2    30          
 129 XX XX    4 XX    X  3 XX XX X  5 XX XX    4 XX   X   3 XX X     3 XXX X X  5 XXXXXXX  7    34         6
 130 X  X  X  3 X  XXXX  5 X X XXX  5 X   XX   3   XXXXX  5 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXX   X  4    38         5
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 121 5523634 4.0 6533634 4.0 6546644 6.0 6524633 4.0 5214221 1.0 4215231 1.0 4225344 4.0 4223334 4.0   28.0    4
 122 1114112 1.0 1215113 1.0 1213313 3.0 1212214 1.0 1321315 2.0 2441314 4.0 3441213 3.0 3361212 2.0   17.0    2
 124 2331223 2.0 2321322 2.0 2332121 1.5 2341121 2.0 2532132 3.0 3522123 2.0 2513122 1.0 2514123 3.0   16.5    1
 127 3242341 3.0 4142241 3.0 3121232 1.5 3133342 3.0 3143543 4.0 1133542 3.0 1132431 2.0 1132441 1.0   20.5    3
 129 4465555 5.0 3464566 6.0 4465556 4.5 4466566 6.0 4665456 5.0 5666456 6.0 5664556 5.0 5655555 5.0   42.5    5
 130 6656466 6.0 5656455 5.0 5654465 4.5 5655455 5.0 6456664 6.0 6354665 5.0 6356665 6.0 6446666 6.0   43.5    6
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
A       Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
B       Mierzwa                   Andrzej                   Legnica              
C       Butko                     Rusłan                                         Ukraina
D       Piasta                    Ryszard                   Opole                
E       Kędziora-Kwolek           Halina                    Wrocław              
F       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
G       Kurzeja                   Dariusz                   Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Drąg                      Artur                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 146         1 Rozkuszka Kamil, Kułaga Magdalena                EMiKa Pałac MłodzieżyTarn              99.0  3 155.0  4         1/   9
 143         2 Szostak Dawid, Zyznawska Katarzyna               AS-SPORT Kraków                        52.0  1  96.0  2         2/   9
 150         3 Nowak Bartosz, Stworzewicz Maria                 SKT TK Kraków                          62.0  1  94.0  2         3/   9
 141         4 Bronowski Karol, Wróblewska Aleksandra           M-TEAM Kraków                           0.0  0  20.0  0         4/   9
 152         5 Hudyka Kacper, Roczniak Paulina                  KLASA Tarnów                           99.0  3 117.0  3         5/   9
 149         6 Kozioł Szymon, Bylica Gabriela                   KLASA Tarnów                            0.0  0  16.0  0         6/   9
 151         7 Kozioł Paweł, Wieczorek Małgorzata               SKT TK Kraków                          26.0  0  40.0  0         7/   9
 144         8 Tłuszcz Piotr, Lew Gabriela                      POLECZKA Kraków                         5.0  0  17.0  0         8/   9
 142         9 Źróbek Jan, Kaleta Wiktoria                      PRIMA DANCE Kraków                     43.5  0  53.5  0         9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 141 XXXX X   5 XXXX X   5 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXXXX   6 XXX XX   5 XXXX XX  6 XXX XXX  6    45         2
 142    X XX  3    X X   2 X  X X   3 X  XXX   4    XXX   3          0     X X  2          0    17          
 143 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XX XXXX  6  XX XXX  5 XXX   X  4 XXXXX X  6 XXX XXX  6 XXXX XX  6    46         1
 144 XX XX    4  XXXX X  5  XXXXXX  6  XXXXXX  6          0 X  X XX  4 X  X  X  3 X  X  X  3    31          
 146   X  X   2 X XX XX  5   XXXXX  5 X XX XX  5 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6    42       4-5
 149 X X XXX  5 X X XX   4 X X  XX  4 X  X XX  4 X XXXXX  6    XXXX  4   XXXX   4   XXXX   4    35         6
 150 XXX XXX  6 XXX X X  5 XXX X    4 XXX X    4 XXX XXX  6 XXX XX   5 XXXXXX   6 XXXXXX   6    42       4-5
 151 XX XX X  5 XXX X X  5 XXX X    4 XX  X    3 XX X  X  4 XXXX  X  5 XX    X  3 XX XX X  5    34          
 152  XXXX X  5  X XXXX  5  X XX X  4  XXXX X  5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXX XXX  6    44         3
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 141 4212544 3.0 4212241 1.0 4232543 4.0 4221544 3.0 4412462 3.0 5533466 6.0 4534366 5.0 4535463 5.0   30.0    4
 143 1421113 1.0 1323114 2.0 3341124 2.0 3442115 2.0 3555115 6.0 3645154 5.0 3642253 2.0 3452255 4.0   24.0    2
 146 2643425 4.0 2634435 4.0 2526215 1.0 1514223 1.0 1321256 1.0 1211233 1.0 1111121 1.0 1121141 1.0   14.0    1
 149 6555632 6.0 5555623 5.0 5613431 3.0 5635431 4.0 5644621 4.5 6454611 4.0 6466614 6.0 6666614 6.0   38.5    6
 150 3336256 2.0 3446556 6.0 1465356 5.0 2356366 6.0 2236334 2.0 2326525 3.0 2325535 3.0 2314336 2.0   29.0    3
 152 5164361 5.0 6161362 3.0 6154662 6.0 6163652 5.0 6163543 4.5 4162342 2.0 5253442 4.0 5243522 3.0   32.5    5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
A       Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
B       Mierzwa                   Andrzej                   Legnica              
C       Butko                     Rusłan                                         Ukraina
D       Piasta                    Ryszard                   Opole                
E       Kędziora-Kwolek           Halina                    Wrocław              
F       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
G       Kurzeja                   Dariusz                   Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Drąg                      Artur                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  65         1 Myśliwiec Bogdan, Nowak Alina                    PLĄS Kraków                           383.8  1 431.8  2         1/   5
  62         2 Podsiadło Szymon, Szymańska Karolina             PLĄS Kraków                           267.0  5 303.0  6         2/   5
  67         3 Strumiński Maciej, Sujecka Anna                  NARCYZ Kraków                         821.0  0 845.0  1         3/   5
  66         4 Stysiał Tomasz, Chwistek Renata                  EMiKa Pałac MłodzieżyTarn             272.0  2 284.0  2         4/   5
  68         5 Kowacz Marcin, Staszewska Katarzyna              NARCYZ Kraków                           6.0  0  16.0  0         5/   5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  62 2111114 1.0 2121223 2.0 2321223 2.0 2221222 2.0 2221223 2.0    9.0    2
  65 1223221 2.0 1212111 1.0 1112111 1.0 1112111 1.0 1112111 1.0    6.0    1
  66 4444543 4.0 4354544 4.0 3243542 3.0 4353543 4.0 5354542 5.0   20.0    4
  67 5332332 3.0 5433332 3.0 4434334 4.0 5444434 3.0 3545434 4.0   17.0    3
  68 3555455 5.0 3545455 5.0 5555455 5.0 3535355 5.0 4433355 3.0   23.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
A       Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
B       Mierzwa                   Andrzej                   Legnica              
C       Butko                     Rusłan                                         Ukraina
D       Piasta                    Ryszard                   Opole                
E       Kędziora-Kwolek           Halina                    Wrocław              
F       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
G       Kurzeja                   Dariusz                   Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Drąg                      Artur                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 111         1 Baran Kamil, Sikora Dominika                     STYL Kraków                           152.8  0 204.8  1         1/   7
 110         2 Bodzioch Artur, Zyznar Magdalena                 EMiKa Pałac MłodzieżyTarn             209.0  4 249.0  5         2/   7
 105         3 Bigaj Kamil, Kaleta Natalia                      AS-SPORT Kraków                        33.0  2  61.0  3         3/   7
 107         4 Baran Maciej, Bugajska Julia                     STYL Kraków                            42.0  0  58.0  0         4/   7
 109         5 Pipień Tomasz, Kursa Natalia                     PLĄS Kraków                             0.0  0  14.0  0         5/   7
 113         6 Kucharski Mateusz, Przemorska Joanna             BAWINEK Kraków                          0.0  0  12.0  0         6/   7
 112         7 Broda Grzegorz, Achinger Joanna                  BAWINEK Kraków                         28.0  0  38.0  0         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 105 4321235 3.0 4421335 3.0 2421235 2.0 2421334 3.0 2631434 4.0   15.0    3
 107 2443363 4.0 2343264 4.0 3352363 3.0 3352443 4.0 3353343 3.0   18.0    4
 109 6575552 5.0 7572453 5.0 7764454 5.0 7665555 5.0 7462555 5.0   25.0    5
 110 3234421 2.0 3235511 2.0 4235511 4.0 4233211 2.0 4225211 2.0   12.0    2
 111 1112116 1.0 1114122 1.0 1113122 1.0 1114122 1.0 1114122 1.0    5.0    1
 112 7766777 7.0 6766677 7.0 6677677 7.0 6776677 7.0 6777677 7.0   35.0    7
 113 5657644 6.0 5657746 6.0 5546746 6.0 5547766 6.0 5546766 6.0   30.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
A       Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
B       Mierzwa                   Andrzej                   Legnica              
C       Butko                     Rusłan                                         Ukraina
D       Piasta                    Ryszard                   Opole                
E       Kędziora-Kwolek           Halina                    Wrocław              
F       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
G       Kurzeja                   Dariusz                   Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Drąg                      Artur                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   9         1 Urbański Paweł, Szostek Karolina                   CLASSIC Warszawa                               1/  20
   7         2 Kopczyński Adrian, Głębocka Natalia                CLASSIC Warszawa                               2/  20
  14         3 Dziedzic Oskar, Galek Adriana                      CENTRUM TAŃCA Lublin                           3/  20
   8         4 Kopczyński Filip, Kocko Zuzanna                    CLASSIC Warszawa                               4/  20
  13         5 Sztuce Vel Stuzmania Edgar, Baranowska Magdalena   MAGIC-DANCE Lublin                             5/  20
  26         6 Amerek Kamil, Walczak Aleksandra                   DUET Warszawa                                  6/  20
  27         7 Łokiński Michał, Ostaszewska Żaneta                ZAMEK Lublin                                   7/  20
  24         8 Gumkowski Michał, Zakrzewska Maria                 DUET Warszawa                                  8/  20
   1         9 Korab Krzysztof, Mizgalska Martyna                 SZOK Gliwice                                   9/  20
  19        10 Połeć Jakub, Duszna Kinga                          PROGRESS Warszawa                             10/  20
  16        11 Nawrocki Piotr, Froń Magdalena                     FLAMENCO Siemianowice                         11/  20
   4        12 Labryga Paweł, Szarkowicz Sonia                    FLAMENCO Siemianowice                         12/  20
  15        13 Kloc Hubert, Toropolska Paulina                    GRACJA Krosno                                 13/  20
   6     14-15 Makowski Damian, Gaweł Dajana                      TEMPO Wrocław                              14-15/  20
  12     14-15 Godziebiewski Mateusz, Sitarz Ewa                  CLASSIC Warszawa                           14-15/  20
  21        16 Zuszek Bartłomiej, Tomalska Sandra                 ESKULAP Łódź                                  16/  20
  11        17 Turkiewicz Rafał, Nowak Zuzanna                    CLASSIC Warszawa                              17/  20
  18        18 Wójcik Piotr, Szypulska Natalia                    CENTRUM TAŃCA Lublin                          18/  20
  17        19 Leśniak Wojciech, Basamon Angelika                 GASIEK Rzeszów                                19/  20
  20        20 Kurcoń Konrad, Hus Dominika                        GRACJA Krosno                                 20/  20
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
   1 XXX XXX  6 XXX   X  4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    31       4-5
   4 XXX      3 XXXXXX   6 XXX X    4 XXX      3 XXXX     4    20        10
   6 XX  X X  4  X    X  2  X  X X  3  X XX    3  X  X    2    14          
   7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-3
   8 XXXXX X  6 XXXXXX   6 XXXX  X  5 XXXX XX  6 XXXX XX  6    29         6
   9 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-3
  11 X XX     3   X X    2   X      1   X X    2 X X X X  4    12          
  12   XX  X  3 X XX  X  4   XX  X  3   X   X  2   X   X  2    14          
  13 XXX XXX  6 XXX  XX  5 XXXX XX  6 XXX  XX  5 XXXX XX  6    28         7
  14 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-3
  15 X  X XX  4    XXX   3 X  X X   3    XXX   3    X X   2    15          
  16  X   X   2 XX X XX  5 XX   XX  4  X X XX  4  X X XX  4    19     11-12
  17 X   X X  3      XX  2          0 X        1 X  XX    3     9          
  18    XXX   3    X     1    XXX   3    X  X  2    X  X  2    11          
  19  XXX XX  5  XXXXXX  6  XXXX X  5 XXXXXXX  7  XX XX   4    27         8
  20      X   1          0          0          0          0     1          
  21 X     X  2 X   X X  3 X   XXX  4     X X  2     X X  2    13          
  24  XXXXX   5 XXXXXX   6 XX  XX   4 XX XXX   5 XX  XXX  5    25         9
  26  XXXXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXX   6    31       4-5
  27    XX    2 X X X    3   XXXXX  5 X XXXX   5 X X XX   4    19     11-12
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
   1 X   X X  3 X     X  2 X   X X  3 X   X X  3 X   X X  3    14          
   4 XX       2  X       1          0          0 X        1     4          
   7 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    31         2
   8  XXX     3  XXX     3 XXXX     4  XXX  X  4  XXXX    4    18         5
   9 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    34         1
  13 X XX XX  5 X X   X  3 X X   X  3 X XX X   4 X XX X   4    19         4
  14  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  XXX XX  5    30         3
  16          0     X    1     X    1    XX    2     X X  2     6          
  19          0 X XX     3  X    X  2  XX      2  X    X  2     9          
  24  X  XX   3  X  XX   3  X XXX   4  X  X    2  X XX    3    15       6-8
  26    XXXX  4    XXX   3    XXX   3     XXX  3     XX   2    15       6-8
  27 X X X    3 X   XXX  4 X X  X   3 X    X   2 X X  X   3    15       6-8
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   7 2124722 1.0 2123323 2.0 2124223 2.0 2224523 2.0 2224423 2.0    9.0    2
   8 5342886 4.0 4432586 3.0 4432367 3.0 4432655 4.0 3433744 4.0   18.0    4
   9 1213313 2.0 1214112 1.0 1211111 1.0 1111112 1.0 1111112 1.0    6.0    1
  13 3757465 6.0 3747674 6.0 3647675 5.0 3846474 5.0 4855555 5.0   27.0    5
  14 7531531 3.0 5551731 4.0 5555432 4.0 5353231 3.0 5342231 3.0   17.0    3
  24 8486178 8.0 8386468 7.0 8386588 8.0 8587788 8.0 8787688 8.0   39.0    8
  26 6675244 5.0 7675245 5.0 6873854 6.0 7675346 6.0 6576376 6.0   28.0    6
  27 4868657 7.0 6868857 8.0 7768746 7.0 6768867 7.0 7668867 7.0   36.0    7
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
A       Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
B       Mierzwa                   Andrzej                   Legnica              
C       Butko                     Rusłan                                         Ukraina
D       Piasta                    Ryszard                   Opole                
E       Kędziora-Kwolek           Halina                    Wrocław              
F       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
G       Kurzeja                   Dariusz                   Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Drąg                      Artur                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 109         1 Mróz Łukasz, Jakus Magdalena                     EMiKa Pałac MłodzieżyTarn              62.0  2 114.0  3         1/   7
 110         2 Kawa Gabriel, Bardyga Klaudia                    KLASA Tarnów                            0.0  0  40.0  1         2/   7
 107         3 Bylica Dominik, Baniak Izabela                   KLASA Tarnów                           86.0  4 114.0  5         3/   7
 105         4 Olejarczuk Stanisław, Banaś Maria                EVOLUTION Kraków                       44.0  1  60.0  1         4/   7
 106         5 Chronowski Bartosz, Dudek Wiktoria               MAŁOPOL. CENTRUM TAŃCA Kr              40.0  0  54.0  0         5/   7
 103         6 Góra Adam, Turek Karolina                        PROFESSIONAL DANCE Głogoc             127.0  3 139.0  3         6/   7
 100         7 Węgrzyn Kamil, Książek Izabela                   AS-SPORT Kraków                       101.0  1 111.0  1         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           S           CH          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
 100 6547772 7.0 6525473 5.0 7526477 7.0 6635277 7.0 6526375 5.0 7615476 6.0   37.0    7
 103 7376247 6.0 7337156 6.0 6367266 6.0 7447465 5.0 7435466 6.0 6446263 4.0   33.0    6
 105 3762653 4.0 4764662 7.0 4772755 5.0 3571543 4.0 3662744 4.0 4554542 5.0   29.0    4
 106 5654566 5.0 3642347 3.0 2654544 4.0 5766656 6.0 5771657 7.0 5773657 7.0   32.0    5
 107 1423425 3.0 1476511 4.0 1435311 2.0 1354314 3.0 1347211 2.0 1337321 2.0   16.0    3
 109 4215134 2.0 5211234 1.0 5211132 1.0 4112131 1.0 4114122 1.0 3121114 1.0    7.0    1
 110 2131311 1.0 2153725 2.0 3143623 3.0 2223722 2.0 2253533 3.0 2262735 3.0   14.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
A       Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
B       Mierzwa                   Andrzej                   Legnica              
C       Butko                     Rusłan                                         Ukraina
D       Piasta                    Ryszard                   Opole                
E       Kędziora-Kwolek           Halina                    Wrocław              
F       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
G       Kurzeja                   Dariusz                   Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Drąg                      Artur                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 185         1 Stopka Dariusz, Kondera Ewa                      CUBANA Nowy Targ                      172.0  6 240.0  7         1/  15
 178         2 Kozyra Krzysztof, Wilkońska Katarzyna            AKADEMIA TAŃCA Kraków                  67.0  0 123.0  1         2/  15
 186         3 Waśko Jan, Matoga Justyna                        MAŁOPOL. CENTRUM TAŃCA Kr             280.7  3 324.7  4         3/  15
 177         4 Grzybek Piotr, Szałas Kamila                     AS-SPORT Kraków                        70.0  0 102.0  0         4/  15
 175         5 Kania Piotr, Król Agnieszka                      BAWINEK Kraków                        244.3  2 274.3  2         5/  15
 182         6 Barwiński Łukasz, Błach Marta                    SKT AGH Kraków                        538.0  3 566.0  3         6/  15
 171         7 Kaleta Mateusz, Szajowska Aneta                  FANTAZJA Kraków                       407.5  3 433.5  3         7/  15
 176         8 Kacprzak Mariusz, Lizak Aneta                    AS-SPORT Kraków                       254.0  2 278.0  2         8/  15
 173         9 Sienicki Bartosz, Rabiej Katarzyna               AS-SPORT Kraków                        25.0  1  47.0  1         9/  15
 174        10 Skotniczny Jakub, Frankowska Magdalena           PRIMA DANCE Kraków                    246.0  0 266.0  0        10/  15
 179     11-12 Legutko Michał, Pruchnicka Barbara               AXIS Nowy Sącz                         77.0  0  93.0  0     11-12/  15
 183     11-12 Jakubek Tomasz, Nowak Aleksandra                 STYL Kraków                           392.8  1 408.8  1     11-12/  15
 181        13 Mika Piotr, Kaczmarczyk Oliwia                   WENA Kraków                           365.0  3 379.0  3        13/  15
 184        14 Łopatowski Grzegorz, Czajkowska Ewelina          AKADEMIA TAŃCA Kraków                   0.0  0  12.0  0        14/  15
 172        15 Wierzba Krzysztof, Pyzik Sylwia                  PROFESSIONAL DANCE Głogoc              28.0  0  38.0  0        15/  15
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 171 XX  XX   4 XXXXXX   6 XXXXX X  6 XX  XXX  5 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    47       6-7
 172  XXXX X  5 XXXX XX  6  XXX     3  X XXXX  5  X XX    3 XXXX     4 XXXX  X  5 XX  X    3    34          
 173 XXX XX   5  XXXX X  5 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XX XX    4 XXXXXX   6 XX X     3    42      9-10
 174  XXXXXX  6  XXXXXX  6 XXXX X   5 XXX      3 XXXXX X  6 XXX  XX  5 XXXXXXX  7  XXX  X  4    42      9-10
 175 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXX XXX  6    54       1-2
 176 XXXX XX  6 X  X XX  4 X    XX  3 X XXX    4 XXX  XX  5  XXXXXX  6 X XXXXX  6 X XXXXX  6    40        12
 177 X X XX   4 X XXXX   5 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X XXXXX  6 X X XXX  5 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    46         8
 178  XXXXXX  6  XX XXX  5  XX XXX  5  XX XXX  5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    47       6-7
 179 X  X XX  4 X  XXXX  5   XXXXX  5 XXXX XX  6 X XXXXX  6 X XXXXX  6 X  XXXX  5 X  X XX  4    41        11
 181 XX X  X  4 XX    X  3 XX XX X  5  X X XX  4 XXX X X  5 XXXXXXX  7 XX XX X  5  XXXXXX  6    39          
 182 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXX XX  6  X XXXX  5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    50       4-5
 183 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXX XX  6 XXX  X   4 XXXXXX   6    50       4-5
 184 X XXX X  5 XXXXXX   6 X XXXXX  6 XXXXX X  6 X    X   2 X X X    3 X        1 X XXXXX  6    35          
 185 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXX   6 X XXXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    51         3
 186 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    54       1-2
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 171  XX XX   4 XX  XX   4  X   X   2 XX   X   3 XX XXX   5 XX XXX   5  X  XX   3  X XXX   4    30       6-7
 173  X XX    3      X   1     X X  2 X X X    3   XX  X  3 XX    X  3 X  XX    3 X        1    19          
 174   X      1   X      1   XX XX  4   X      1  XX      2   X      1  XX   X  3   X      1    14          
 175 XX   XX  4 XXXXXXX  7 XXX  XX  5 XX X XX  5 XX   XX  4 X    XX  3 X  XXXX  5 XXX  XX  5    38       3-4
 176      X   1    X XX  3 X    X   2 X    XX  3     XXX  3 XXXXXXX  7  XXX XX  5  X X XX  4    28          
 177 X  XXXX  5     XXX  3 X  XXX   4 X  XXX   4   X XX   3 X XX X   4 X  X X   3 X  XXX   4    30       6-7
 178  XX  XX  4  XX  XX  4  XX XX   4  XXXXXX  6  XX XXX  5  XXXXXX  6  XX XXX  5  XX XXX  5    39         2
 179 X  X     2 X  X     2    X     1          0    X     1    X     1 X        1 X  X  X  3    11          
 182 XXXXX    5 XXXXX    5 XX X     3  XXXX    4 XX XXXX  6  X  X    2 XXXXXX   6 XX XX    4    35         5
 183 X  X  X  3    X     1   XXX X  4       X  1 X        1          0          0   X      1    11          
 185 X XXX X  5 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 X XX  X  4 X XXX X  5 X XX  X  4 X XXXXX  6    43         1
 186  XX XXX  5 XXX X X  5 XXX X X  5  XXXX X  5 XXXXX    5  XX XXX  5  XX X X  4  XX X X  4    38       3-4
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 171 5377756 7.0 7367736 7.0 7367756 7.0 6467756 7.0 4477755 6.0 4377755 7.0 4377755 6.0 4477755 6.0   53.0    7
 175 3563631 4.0 2654643 4.0 2756635 6.0 2755633 6.0 5554423 4.0 5536421 4.0 6532511 3.0 6615411 4.0   35.0    5
 177 1752112 1.0 1773214 2.0 1671412 1.0 1674214 2.0 1763637 7.0 1761546 5.0 1765647 7.0 2762647 7.0   32.0    4
 178 7645544 6.0 5545552 5.0 5542244 4.0 7342345 3.0 7112314 1.0 7115313 2.0 5114122 1.0 5123332 1.0   23.0    2
 182 4431477 5.0 4431477 3.0 4433577 5.0 4521577 5.0 3346576 5.0 3454667 6.0 3451476 5.0 3351576 5.0   39.0    6
 185 2224225 2.0 3222121 1.0 3214123 2.0 3233122 1.0 2631161 2.0 2643232 3.0 2643333 2.0 1544224 3.0   16.0    1
 186 6116363 3.0 6116365 6.0 6125361 3.0 5116461 4.0 6225242 3.0 6222174 1.0 7226264 4.0 7236163 2.0   26.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
A       Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
B       Mierzwa                   Andrzej                   Legnica              
C       Butko                     Rusłan                                         Ukraina
D       Piasta                    Ryszard                   Opole                
E       Kędziora-Kwolek           Halina                    Wrocław              
F       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
G       Kurzeja                   Dariusz                   Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Drąg                      Artur                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  99         1 Kowalczyk Jakub, Michalska Maria                 AS-SPORT Kraków                       434.5  6 482.5  7         1/   5
 101         2 Nawara Piotr, Urman Marta                        FANTAZJA Kraków                       206.0  3 242.0  4         2/   5
 100         3 Smarzyński Tomasz, Smoroń Beata                  SKT AGH Kraków                        388.0  5 412.0  6         3/   5
 110         4 Bodzioch Artur, Zyznar Magdalena                 EMiKa Pałac MłodzieżyTarn             157.0  1 169.0  1         4/   5
 106         5 Leśniak Jacek, Golińska Iwona                    IDEA Kraków                           165.0  0 175.0  0         5/   5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  99 1121211 1.0 1121112 1.0 1121112 1.0 1122112 1.0 1224213 1.0    5.0    1
 100 4313535 3.0 3214334 2.0 3313333 3.0 3213434 3.0 3311432 3.0   14.0    3
 101 3252152 2.0 4342251 3.0 4232241 2.0 4331241 2.0 4142141 2.0   11.0    2
 106 5545323 5.0 5555523 5.0 5555424 5.0 5545325 5.0 5555325 5.0   25.0    5
 110 2434444 4.0 2433445 4.0 2444555 4.0 2454553 4.0 2433554 4.0   20.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
A       Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
B       Mierzwa                   Andrzej                   Legnica              
C       Butko                     Rusłan                                         Ukraina
D       Piasta                    Ryszard                   Opole                
E       Kędziora-Kwolek           Halina                    Wrocław              
F       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
G       Kurzeja                   Dariusz                   Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Drąg                      Artur                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  56         1 Rajca Mariusz, Zinchenko Olga                    IDEA Kraków                           161.0  5 223.0  6         1/  12
  57         2 Wróżek Marcin, Panek Joanna                      IDEA Kraków                           404.8  5 454.8  6         2/  12
  64         3 Tekiela Paweł, Piątek Magdalena                  MAŁOPOL. CENTRUM TAŃCA Kr              54.5  1  92.5  2         3/  12
  54         4 Pażucha Szymon, Gaweł Paulina                    IDEA Kraków                           376.0  7 402.0  7         4/  12
  63         5 Kozioł Maciej, Kursa Karolina                    STYL Kraków                           233.7  0 257.7  0         5/  12
  53         6 Kułakowski Szymon, Mołoń Karolina                IDEA Kraków                           528.8  3 550.8  3         6/  12
  58         7 Różycki Paweł, Samarec Anastazja                 STYL Kraków                           412.5  5 432.5  5         7/  12
  51         8 Morko Piotr, Gazda Katarzyna                     PRIMA DANCE Kraków                     67.5  0  85.5  0         8/  12
  52      9-10 Maderak Tomasz, Leńczuk Agnieszka                PRIMA DANCE Kraków                     11.5  0  25.5  0      9-10/  12
  66      9-10 Stysiał Tomasz, Chwistek Renata                  EMiKa Pałac MłodzieżyTarn             257.0  0 271.0  0      9-10/  12
  69        11 Broda Grzegorz, Achinger Joanna                  BAWINEK Kraków                        403.0  2 415.0  2        11/  12
  70        12 Kucharski Mateusz, Przemorska Joanna             BAWINEK Kraków                        130.8  0 140.8  0        12/  12
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  51  XXXX    4  XX X    3  XX XX   4 XXXXX    5 XXX  X   4    20          
  52   X      1   X      1 X X      2          0 X X   X  3     7          
  53 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X XXX    4 X XXXX   5 X XXX    4    26         3
  54 X  X XX  4 X  XXXX  5 X  XXXX  5 X  XXXX  5 X   XXX  4    23         5
  56  X XXXX  5 XX XXXX  6 XX  XXX  5 XX XXXX  6 XX XXXX  6    28         1
  57 X XXX X  5 XXXXX X  6 XXXXX X  6 X XXX X  5 XXXXX    5    27         2
  58  X  XX   3  X   XX  3  XXX XX  5  XXX XX  5  XXX XX  5    21          
  63 XX   X   3  XXX X   4 XX  XXX  5  XX XXX  5  XXX XX  5    22         6
  64 XXXXXX   6 XXXXXX   6  XXX XX  5 XXX  X   4  X XXX   4    25         4
  66 X     X  2 X     X  2          0       X  1     X X  2     7          
  69   X   X  2          0    X     1  X       1          0     4          
  70          0          0          0          0          0     0          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  53 4525466 6.0 3624566 6.0 3622566 6.0 3522566 6.0 3412566 4.0   28.0    6
  54 3662342 4.0 5562451 5.0 4563451 4.0 4663452 5.0 4541452 3.0   21.0    4
  56 1344121 1.0 1345322 3.0 1345132 2.0 1334211 1.0 1233121 1.0    8.0    1
  57 2431233 2.0 2433133 2.0 2434223 3.0 2445323 3.0 2324333 2.0   12.0    2
  63 5256554 5.0 4256244 4.0 5256345 5.0 5256144 4.0 5155244 5.0   23.0    5
  64 6113615 3.0 6111615 1.0 6111614 1.0 6111635 2.0 6666615 6.0   13.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
A       Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
B       Mierzwa                   Andrzej                   Legnica              
C       Butko                     Rusłan                                         Ukraina
D       Piasta                    Ryszard                   Opole                
E       Kędziora-Kwolek           Halina                    Wrocław              
F       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
G       Kurzeja                   Dariusz                   Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Drąg                      Artur                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   7         1 Kopczyński Adrian, Głębocka Natalia                CLASSIC Warszawa                               1/  21
  22         2 Sabatowicz Szymon, Krzysztoń Natalia               MAŁOPOL. CENTRUM TAŃCA Kr                      2/  21
   9         3 Urbański Paweł, Szostek Karolina                   CLASSIC Warszawa                               3/  21
  13         4 Sztuce Vel Stuzmania Edgar, Baranowska Magdalena   MAGIC-DANCE Lublin                             4/  21
   4         5 Labryga Paweł, Szarkowicz Sonia                    FLAMENCO Siemianowice                          5/  21
  14         6 Dziedzic Oskar, Galek Adriana                      CENTRUM TAŃCA Lublin                           6/  21
  24         7 Gumkowski Michał, Zakrzewska Maria                 DUET Warszawa                                  7/  21
  26         8 Amerek Kamil, Walczak Aleksandra                   DUET Warszawa                                  8/  21
   8         9 Kopczyński Filip, Kocko Zuzanna                    CLASSIC Warszawa                               9/  21
  12        10 Godziebiewski Mateusz, Sitarz Ewa                  CLASSIC Warszawa                              10/  21
  18        11 Wójcik Piotr, Szypulska Natalia                    CENTRUM TAŃCA Lublin                          11/  21
  23        12 Szeliga Michał, Kawa Monika                        GASIEK Rzeszów                                12/  21
  17        13 Leśniak Wojciech, Basamon Angelika                 GASIEK Rzeszów                                13/  21
   6     14-15 Makowski Damian, Gaweł Dajana                      TEMPO Wrocław                              14-15/  21
  15     14-15 Kloc Hubert, Toropolska Paulina                    GRACJA Krosno                              14-15/  21
   1        16 Korab Krzysztof, Mizgalska Martyna                 SZOK Gliwice                                  16/  21
  11     17-18 Turkiewicz Rafał, Nowak Zuzanna                    CLASSIC Warszawa                           17-18/  21
  16     17-18 Nawrocki Piotr, Froń Magdalena                     FLAMENCO Siemianowice                      17-18/  21
  25        19 Górski Patryk, Dana Dominika                       ZORBA Rędziny                                 19/  21
  20     20-21 Kurcoń Konrad, Hus Dominika                        GRACJA Krosno                              20-21/  21
  21     20-21 Zuszek Bartłomiej, Tomalska Sandra                 ESKULAP Łódź                               20-21/  21
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
   1 X   XXX  4    X  X  2    X  X  2          0          0     8          
   4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XX   5 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    32         6
   6 XX X  X  4  XXX     3 XX X     3 XX       2  X       1    13          
   7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-4
   8 XXXXX    5 XXX XX   5 XXXXXXX  7 XXX XX   5 XXXXXX   6    28         8
   9 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-4
  11   X      1 X X      2 X        1 X X      2 X        1     7          
  12   XXX X  4   XXX X  4   XXX    3  XXXXXX  6   XXX X  4    21        10
  13 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-4
  14 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    34         5
  15    X XX  3    X X   2      X   1 X  XXXX  5    X X   2    13          
  16          0          0 X  XXXX  5    X     1       X  1     7          
  17 X X  XX  4 X X XXX  5       X  1      XX  2      XX  2    14          
  18      X   1 X  XXXX  5   XX XX  4    X X   2 X  XXXX  5    17        12
  20      X   1      X   1      X   1          0          0     3          
  21          0          0          0 X X X    3          0     3          
  22 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-4
  23  X  X    2 XX  X X  4  XX X X  4  X X  X  3 XXXXX X  6    19        11
  24 XXXXXX   6 XX XXXX  6 XXXXXX   6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    31         7
  25  X       1  X       1  X       1  X       1  XX      2     6          
  26 XXXXX X  6  XX      2 XXX X X  5 X XXX X  5 XXX XXX  6    24         9
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
   4 XXX XXX  6 XX   X   3 XXX  XX  5 XXX XXX  6 XXXXXX   6    26         5
   7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
   8          0 X X X    3 X X      2   X      1   X      1     7          
   9 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX X X  5    33         2
  12   XX     2   X      1   X      1   XX     2          0     6          
  13 XXXXXX   6 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX  XX   4 XXXXXXX  7    29         3
  14  X XXX   4  XXXXXX  6  X XXX   4  XXXXX   5 XX XXX   5    24         6
  18       X  1    X     1          0          0          0     2          
  22 XXX  XX  5 XXX  XX  5 XXXX XX  6 XX X XX  5 XXXX XX  6    27         4
  23          0          0          0          0     X    1     1          
  24    X     1    XX    2    XX    2    XX X  3    X XX  3    11          
  26 X   X X  3       X  1     X X  2 X     X  2       X  1     9          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   4 5344663 5.0 5456564 5.0 5345565 5.0 4365655 5.0 5355565 5.0   25.0    5
   7 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
   9 3236352 2.0 3325443 3.0 3424442 3.0 3223444 3.0 3634344 3.5   14.5    3
  13 4552234 3.0 4542335 4.0 4552334 4.0 5546333 4.0 4463433 3.5   18.5    4
  14 6663446 6.0 6664656 6.0 6666656 6.0 6654566 6.0 6546656 6.0   30.0    6
  22 2425525 4.0 2233222 2.0 2233223 2.0 2432222 2.0 2222222 2.0   12.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek