CRACOW DANCE FESTIVAL
GPP Junior II ST/LA, GPP Youth ST/LA, Puchar Okręgu Małopolskiego

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów
Protokół przeklasyfikowania

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
CRACOW DANCE FESTIVAL
GPP Junior II ST/LA, GPP Youth ST/LA, Puchar Okręgu Małopolskiego
Kraków, 10 maja 2009 r.
Organizator: M-TEAM Kraków, Sportowy Klub Taneczny TK
Prowadzenie: Małgorzata Szyda
Muzyka: SPORT DANCER Jarosław Michałek
Obsługa medyczna: 
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, C, Standard
12-13, C, Latin
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Kombinacja 8T
16-18, Grand Prix, Standard
16-18, Grand Prix, Latin
Pow. 15, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, C, Standard
14-15, C, Latin
14-15, C, Standard
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA Kraków        1
   2 AS-SPORT Kraków              5
   3 AXIS Nowy Sącz               1
   4 BAWINEK Kraków               5
   5 CARMEN Kraków                4
   6 CHECK Kraków                 6
   7 CLASSIC Warszawa            10
   8 CUBANA Nowy Targ             4
   9 ELITA OKK Kraków-Wróblowi    1
  10 EMiKa Pałac MłodzieżyTarn    1
  11 EVOLUTION Kraków             2
  12 FANTAZJA Kraków             11
  13 IDEA Kraków                  1
  14 MAŁOPOL. CENTRUM TAŃCA Kr    3
  15 MAXDANCE Wieliczka           1
  16 M-TEAM Kraków                4
  17 NARCYZ Kraków                4
  18 PLĄS Kraków                  2
  19 POLECZKA Kraków              1
  20 PRIMA DANCE Kraków           5
  21 PROFESSIONAL DANCE Głogoc    8
  22 RAGTIME Kęty                 1
  23 RYTM Kraków                  2
  24 SKT TK Kraków                2
  25 SMIRNOW Warszawa             1
  26 STYL Kraków                 13
  27 WENA Kraków                  4
--------------------------------------
Na początek

Protokół przeklasyfikowania
----------------------------------------------
1. Nazwa turnieju:
   CRACOW DANCE FESTIVAL
   GPP Junior II ST/LA, GPP Youth ST/LA, Puchar Okręgu Małopolskiego
2. Miejsce i data rozgrywania turnieju:
   Kraków, 10 maja 2009 r.
3. Nadano nowe klasy tańca następującym parom:
----------------------------------------------------------------------------------------------
Nr   Nazwisko i imię                                    Klub                      Kraj
----------------------------------------------------------------------------------------------
Para kategorii i klasy: Pow. 15 E w stylu: Kombinacja 8T
  85 Siemdaj Mateusz, Miłek Magdalena                   AKADEMIA TAŃCA Kraków                     
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: 14-15 C w stylu: Latin
  52 Głownia Jędrzej, Krzyworzeka Katarzyna             M-TEAM Kraków                             
Otrzymuje klasę: B w stylu: Latin
Para kategorii i klasy: 14-15 C w stylu: Latin
  58 Woźny Kamil, Dec Aleksandra                        M-TEAM Kraków                             
Otrzymuje klasę: B w stylu: Latin
Para kategorii i klasy: 14-15 C w stylu: Standard
  52 Głownia Jędrzej, Krzyworzeka Katarzyna             M-TEAM Kraków                             
Otrzymuje klasę: B w stylu: Standard
Para kategorii i klasy: 14-15 C w stylu: Standard
  58 Woźny Kamil, Dec Aleksandra                        M-TEAM Kraków                             
Otrzymuje klasę: B w stylu: Standard
----------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
A       Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
B       Mierzwa                   Andrzej                   Legnica              
C       Butko                     Rusłan                                         Ukraina
D       Piasta                    Ryszard                   Opole                
E       Kędziora-Kwolek           Halina                    Wrocław              
F       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
G       Kurzeja                   Dariusz                   Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  22         1 Macała Karol, Różycka Anna                       STYL Kraków                           100.0  3 144.0  3         1/   3
  24         2 Bil Krystian, Czulak Weronika                    MAŁOPOL. CENTRUM TAŃCA Kr               9.0  0  41.0  0         2/   3
  21         3 Giruć Michał, Staszewska Justyna                 FANTAZJA Kraków                         6.0  0  26.0  0         3/   3
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  21 3332333 3.0 3331333 3.0 2121333 2.5 3333333 3.0 3331333 3.0   14.5    3
  22 1111212 1.0 2122212 2.0 3212211 1.0 2121221 2.0 1112211 1.0    7.0    1
  24 2223121 2.0 1213121 1.0 1333122 2.5 1212112 1.0 2223122 2.0    8.5    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
A       Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
B       Mierzwa                   Andrzej                   Legnica              
C       Butko                     Rusłan                                         Ukraina
D       Piasta                    Ryszard                   Opole                
E       Kędziora-Kwolek           Halina                    Wrocław              
F       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
G       Kurzeja                   Dariusz                   Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  24         1 Bil Krystian, Czulak Weronika                    MAŁOPOL. CENTRUM TAŃCA Kr              10.0  0  54.0  0         1/   3
  22         2 Macała Karol, Różycka Anna                       STYL Kraków                            75.0  2 107.0  2         2/   3
  21         3 Giruć Michał, Staszewska Justyna                 FANTAZJA Kraków                         6.0  0  26.0  0         3/   3
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  21 3331333 3.0 3332333 3.0 3332333 3.0 3332323 3.0 3332333 3.0   15.0    3
  22 1223222 2.0 1211222 2.0 1211221 1.0 1121232 2.0 1111212 1.0    8.0    2
                                              R                  
  24 2112111 1.0 2123111 1.0 2123112 2.0 2213111 1.0 2223121 2.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
A       Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
B       Mierzwa                   Andrzej                   Legnica              
C       Butko                     Rusłan                                         Ukraina
D       Piasta                    Ryszard                   Opole                
E       Kędziora-Kwolek           Halina                    Wrocław              
F       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
G       Kurzeja                   Dariusz                   Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 109         1 Gałuszka Marcin, Majchrowicz Justyna             EVOLUTION Kraków                      109.0  0 167.0  1         1/  10
 101         2 Kądziela Eryk, Szmigiel Agata                    PRIMA DANCE Kraków                    161.0  1 207.0  2         2/  10
 103         3 Kłobuch Michał, Madej Kinga                      PROFESSIONAL DANCE Głogoc              36.5  0  70.5  1         3/  10
 113         4 Brożek Jakub, Muszyńska Magdalena                WENA Kraków                           202.0  1 224.0  1         4/  10
 107         5 Nalepa Jakub, Romuzga Anna                       STYL Kraków                            95.0  2 115.0  2         5/  10
 105         6 Kowzan Bartosz, Frankowska Ewa                   CARMEN Kraków                         281.0  2 299.0  2         6/  10
 102         7 Woźniak Marcin, Gawor Karolina                   PROFESSIONAL DANCE Głogoc              62.0  1  78.0  1         7/  10
 110         8 Pęksa Wojciech, Zabiegaj Magdalena               EVOLUTION Kraków                       32.0  0  46.0  0         8/  10
 112         9 Bogutyn Jakub, Lipińska Karolina                 CARMEN Kraków                          76.0  0  88.0  0         9/  10
 106        10 Czytajło Leszek, Czytajło Teresa                 POLECZKA Kraków                        18.0  0  28.0  0        10/  10
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 101 XXXXX X  6  XXXX X  5  X XX    3  XX X X  4 XX XXXX  6  XX XXX  5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    42         3
 102 XX X X   4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX  XX   4 XX X  X  4 XXXX XX  6 XXX      3  X    X  2    37          
 103 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XX XXX   5 XXX XXX  6 X X XXX  5    48         1
 105  X X XX  4 XXX  XX  5 XXX XX   5 XXXX XX  6 XX X X   4  XXXXXX  6 XX X XX  5 XXXXXX   6    41       4-5
 106          0          0      X   1          0          0          0          0          0     1          
 107 XXX XXX  6  X XXX   4  XX X X  4 XX XXXX  6 X XXXXX  6 X   X    2 X  XXXX  5 XX XXX   5    38         6
 109 XX  XX   4 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7  XX XX   4 XXXXXX   6 XX XXXX  6 XXXXX X  6    46         2
 110 X XXX X  5 X        1 X XXX X  5   XX     2  XXX  X  4 XXX   X  4   XXX    3          0    24          
 112   X X    2 X X X    3   X      1    XX    2   X X X  3    X  X  2   X      1   XX XX  4    18          
 113   XX XX  4    X XX  3 X  X XX  4 X XX XX  5 X XXXX   5 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    41       4-5
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 101 6213155 3.0 6113133 3.0 6213143 2.0 6213342 3.0 6221134 2.0 6213142 2.0 5214131 2.0 5214141 2.0   19.0    2
 103 2321212 1.0 1322221 1.0 1365224 3.5 1352133 2.0 5534525 5.0 5564526 6.0 4443512 4.0 4455532 4.0   26.5    3
 105 3445543 4.0 4465545 4.0 4456555 5.0 4466556 6.0 4345666 6.0 4355663 5.0 6666666 6.0 6563665 6.0   42.0    6
 107 5556466 6.0 3556466 6.0 5624466 6.0 5635465 5.0 1456451 4.0 1646355 4.0 1555353 5.0 1646454 5.0   41.0    5
 109 1134324 2.0 2234312 2.0 2132312 1.0 2121214 1.0 3113213 1.0 2121214 1.0 2121225 1.0 2122216 1.0   10.0    1
 113 4662631 5.0 5641654 5.0 3541631 3.5 3544621 4.0 2662342 3.0 3432431 3.0 3332444 3.0 3331323 3.0   29.5    4
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
A       Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
B       Mierzwa                   Andrzej                   Legnica              
C       Butko                     Rusłan                                         Ukraina
D       Piasta                    Ryszard                   Opole                
E       Kędziora-Kwolek           Halina                    Wrocław              
F       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
G       Kurzeja                   Dariusz                   Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 141         1 Nowokuński Mateusz, Dudziak Oliwia               STYL Kraków                           267.0  1 325.0  2         1/  10
 140         2 Florek Maciej, Zgama Marcelina                   CUBANA Nowy Targ                        0.0  0  46.0  1         2/  10
 135         3 Doniec Paweł, Łopata Anna                        PLĄS Kraków                           250.0  2 284.0  3         3/  10
 136         4 Zygmunt Jakub, Nowak Aleksandra                  AXIS Nowy Sącz                         95.0  0 117.0  0         4/  10
 137         5 Lejkowski Mateusz, Jelonek Patrycja              PROFESSIONAL DANCE Głogoc               0.0  0  20.0  0         5/  10
 139         6 Gołczyński Grzegorz, Cecerska Tamara             CUBANA Nowy Targ                       42.0  0  60.0  0         6/  10
 133         7 Kaczorowski Maks, Kaczorowska Żaneta             AS-SPORT Kraków                       210.0  2 226.0  2         7/  10
 138         8 Sowa Jakub, Puczka Agnieszka                     RAGTIME Kęty                          294.0  1 308.0  1         8/  10
 134         9 Stoch Jan, Włodek Klaudia                        AS-SPORT Kraków                        16.0  0  28.0  0         9/  10
 132        10 Kmieć Filip, Wójcik Roksana                      STYL Kraków                            25.0  0  35.0  0        10/  10
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 132     X    1     X X  2 X   X    2 X  XX X  4 X  X     2 X  XX    3    X     1          0    15          
 133  X X XX  4 XX   XX  4 XXX XX   5  XX  XX  4  XX  XX  4  X   XX  3  XXX XX  5  X X XX  4    33          
 134 X X X X  4   X   X  2     X    1 X  XX    3  XX      2 XXX      3 X X      2 X X      2    19          
 135 X XX XX  5 X XXXX   5 X XX XX  5 X XXXX   5 XX XXXX  6 X  XXXX  5 XXXXXX   6 XX XXXX  6    43         3
 136  XXX     3  XXX  X  4  XXX  X  4  XX X    3 XXXXX X  6 XXXXX X  6  XXXX X  5 XXXXX X  6    37         5
 137 XXXXXXX  7 XX XXX   5  X XXXX  5  X   XX  3   XXXXX  5 XXX XXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    44         2
 138          0   X      1   X   X  2   XX  X  3 XXX   X  4  XXXX X  5 XXX X X  5  XX XXX  5    25          
 139 XXXXXX   6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6   XXXX   4      X   1 X   XXX  4    X     1    35         6
 140 XXX XXX  6 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXX XXX  6 X  XXX   4   XX X   3   XX X   3 X XXXX   5    39         4
 141 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XX X XX  5 XX X XX  5 XX  XXX  5 XXXXXXX  7 XX  XXX  5 XXX XXX  6    46         1
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 135 1636153 2.0 2636455 5.0 1646534 5.0 1636344 3.0 1626523 3.0 1624522 2.0 1625612 2.0 1524413 3.0   25.0    3
 136 6523665 6.0 6523662 6.0 6512666 6.0 6524665 6.0 6111452 1.0 6111443 3.0 6111341 1.0 6111341 1.0   30.0    4
 137 2264234 3.0 1364336 3.0 2364155 4.0 4363456 4.0 2264144 4.0 3365156 5.0 2254154 4.0 2355155 5.0   32.0    5
 139 5341541 4.0 5252541 4.0 5133441 2.5 5255531 5.0 4353665 6.0 4253665 6.0 4362565 5.0 4262564 4.0   36.5    6
 140 3115312 1.0 3115114 1.0 3225213 1.0 2112113 1.0 5545316 5.0 5546314 4.0 5546426 6.0 5436636 6.0   25.0    2
 141 4452426 5.0 4441223 2.0 4451322 2.5 3441222 2.0 3432231 2.0 2432231 1.0 3433233 3.0 3643222 2.0   19.5    1
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
A       Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
B       Mierzwa                   Andrzej                   Legnica              
C       Butko                     Rusłan                                         Ukraina
D       Piasta                    Ryszard                   Opole                
E       Kędziora-Kwolek           Halina                    Wrocław              
F       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
G       Kurzeja                   Dariusz                   Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1         1 Jeschke Jacek, Wior Wiktoria                       CLASSIC Warszawa                               1/   8
   2         2 Jeschke Wojciech, Barczuk Maja                     CLASSIC Warszawa                               2/   8
   3         3 Urbański Michał, Mikołajewska Ewelina              CLASSIC Warszawa                               3/   8
   4         4 Hofman Bartłomiej, Ryffa Dominika                  CLASSIC Warszawa                               4/   8
   6         5 Bodzioch Artur, Zyznar Magdalena                   EMiKa Pałac MłodzieżyTarn                      5/   8
   5         6 Dąbrowski Maciej, Góralczuk Aleksandra             CLASSIC Warszawa                               6/   8
   9         7 Bigaj Kamil, Kaleta Natalia                        AS-SPORT Kraków                                7/   8
  11         8 Podsiadło Szymon, Szymańska Karolina               PLĄS Kraków                                    8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
   1 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-4
   2 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-4
   3 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-4
   4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-4
   5  XX  X   3  XX XX   4 XXX XX   5  XXXX    4 XXXXXX   6    22         5
   6 X  XXXX  5    XXXX  4   XXXXX  5    X XX  3 XX   XX  4    21       6-7
   9 XXXXX X  6 XXXX  X  5  X    X  2 XXX X X  5   XX  X  3    21       6-7
  11          0 X        1 X  X     2 X    X   2     X    1     6          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   1 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
   2 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0   10.0    2
   3 3434435 3.5 3334334 3.0 3434334 3.0 3334344 3.0 3444334 4.0   16.5    3
   4 4343354 3.5 4443443 4.0 4343443 4.0 4443433 4.0 4333443 3.0   18.5    4
   5 6556567 6.0 6656657 6.0 6556666 6.0 5666656 5.0 5555655 5.0   28.0    6
   6 5775643 5.0 5575565 5.0 5775555 5.0 6775565 6.0 6666566 6.0   27.0    5
   9 7667776 7.0 7767776 7.0 7667777 7.0 7557777 7.0 7777777 7.0   35.0    7
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
A       Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
B       Mierzwa                   Andrzej                   Legnica              
C       Butko                     Rusłan                                         Ukraina
D       Piasta                    Ryszard                   Opole                
E       Kędziora-Kwolek           Halina                    Wrocław              
F       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
G       Kurzeja                   Dariusz                   Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   3         1 Urbański Michał, Mikołajewska Ewelina              CLASSIC Warszawa                               1/   7
   1         2 Jeschke Jacek, Wior Wiktoria                       CLASSIC Warszawa                               2/   7
   2         3 Jeschke Wojciech, Barczuk Maja                     CLASSIC Warszawa                               3/   7
   4         4 Hofman Bartłomiej, Ryffa Dominika                  CLASSIC Warszawa                               4/   7
  12         5 Goc Aleksander, Sądej Aleksandra                   SMIRNOW Warszawa                               5/   7
  13         6 Wróżek Marcin, Panek Joanna                        IDEA Kraków                                    6/   7
   5         7 Dąbrowski Maciej, Góralczuk Aleksandra             CLASSIC Warszawa                               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
   1 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
   2 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
   3 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
   4 XXXXXXX  7 XXX  XX  5  XX XXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    31         5
   5   X X X  3   XXX X  4 X XX X   4   X  XX  3   XX XX  4    18          
  12 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    34         4
  13 XX X X   4 XX XXX   5 XX XX X  5 XX XX    4 XXX X    4    22         6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   1 4312132 2.0 4412221 2.0 3312122 2.0 3211113 1.0 2311122 2.0    9.0    2
   2 3433223 3.0 2333333 3.0 2233344 3.0 2333332 3.0 3233333 3.0   15.0    3
   3 1121314 1.0 1121112 1.0 1121211 1.0 1122221 2.0 1122211 1.0    6.0    1
   4 5244541 4.0 5245456 5.0 5445453 4.0 5444454 4.0 5544455 5.0   22.0    4
  12 2556455 5.0 3554544 4.0 4554535 5.0 4555545 5.0 4455544 4.0   23.0    5
  13 6665666 6.0 6666665 6.0 6666666 6.0 6666666 6.0 6666666 6.0   30.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
A       Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
B       Mierzwa                   Andrzej                   Legnica              
C       Butko                     Rusłan                                         Ukraina
D       Piasta                    Ryszard                   Opole                
E       Kędziora-Kwolek           Halina                    Wrocław              
F       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
G       Kurzeja                   Dariusz                   Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  85         1 Siemdaj Mateusz, Miłek Magdalena                 AKADEMIA TAŃCA Kraków                 289.3  2 379.3  3         1/  26
  69         2 Podraza Daniel, Szarkowicz Justyna               STYL Kraków                            59.0  1 137.0  2         2/  26
  63         3 Tchórzewski Rafał, Paprocka Anna                 WENA Kraków                           110.0  1 176.0  2         3/  26
  62         4 Cachro Mateusz, Mirek Izabela                    PROFESSIONAL DANCE Głogoc             121.0  0 175.0  0         4/  26
  64         5 Lorenc Kamil, Formalewicz Maja                   WENA Kraków                           477.5  1 529.5  1         5/  26
  72         6 Wiklik Paweł, Prymula Katarzyna                  BAWINEK Kraków                        256.0  1 306.0  1         6/  26
  66       7-8 Bednarczyk Michał, Łazowska Barbara              FANTAZJA Kraków                       421.8  1 467.8  1       7-8/  26
  88       7-8 Mękal Damian, Godziszewska Agnieszka             CHECK Kraków                          254.0  0 300.0  0       7-8/  26
  71         9 Koniarz Tomasz, Kubis Natalia                    BAWINEK Kraków                         14.0  0  58.0  0         9/  26
  78        10 Skupień Łukasz, Wróbel Adrianna                  CUBANA Nowy Targ                       65.0  0 107.0  0        10/  26
  67        11 Kowalik Kamil, Gądek Monika                      FANTAZJA Kraków                       205.0  0 245.0  0        11/  26
  76        12 Jarocki Michał, Liszka Katarzyna                 CUBANA Nowy Targ                       29.5  0  67.5  0        12/  26
  82        13 Kmita Sebastian, Łyp Wiktoria                    CHECK Kraków                          293.0  0 329.0  0        13/  26
  65        14 Zelek Michał, Wcisło Natalia                     STYL Kraków                            24.0  0  58.0  0        14/  26
  68        15 Fieber Krzysztof, Rajpold Paulina                FANTAZJA Kraków                        65.5  0  97.5  0        15/  26
  73        16 Nędza Tomasz, Szafraniec Beata                   BAWINEK Kraków                        149.0  0 179.0  0        16/  26
  83        17 Stanek Janusz, Słabowska Aneta                   CHECK Kraków                          166.0  0 194.0  0        17/  26
  80        18 Nowak Paweł, Korfel Barbara                      MAXDANCE Wieliczka                     18.0  0  44.0  0        18/  26
  79     19-20 Krawczyk Łukasz, Zwolińska Justyna               BAWINEK Kraków                         80.0  0 102.0  0     19-20/  26
  84     19-20 Kmita Radosław, Kowalczyk Agata                  CHECK Kraków                          113.0  0 135.0  0     19-20/  26
  81        21 Sadecki Wojciech, Sarnecka Paulina               CHECK Kraków                          160.0  0 180.0  0        21/  26
  61     22-24 Twardowski Jan, Palonek Sylwia                   ELITA OKK Kraków-Wróblowi               6.0  0  20.0  0     22-24/  26
  74     22-24 Bajerski Paweł, Kwiatek Aleksandra               NARCYZ Kraków                          43.0  0  57.0  0     22-24/  26
  86     22-24 Dębski Janusz, Zając Justyna                     CHECK Kraków                          168.0  0 182.0  0     22-24/  26
  70        25 Zamaria Michał, Kocjan Marta                     WENA Kraków                             0.0  0  12.0  0        25/  26
  75        26 Kasprzycki Radosław, Bicz Paulina                NARCYZ Kraków                           5.0  0  15.0  0        26/  26
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  61 X        1 X X   X  3          0 X  XX    3 X        1    X     1          0          0     9          
  62  XXXXX   5  XXXXX   5  X   X   2 XX XXX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    45         3
  63 XX X X   4 XX X X   4  XXXXX   5  XXX X   4 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    44         4
  64      XX  2 XX XXX   5 XXXXXX   6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  X XXXX  5 XX XX X  5    42         5
  65 XX  X X  4   XXX    3    XX    2     X    1 X  XXXX  5 X X X X  4 X  XX    3   XXXXX  5    27          
  66 XXX XXX  6   X X X  3 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X   X X  3  X X X   3 X  XXXX  5   X XXX  4    38       7-8
  67 X XXXX   5 X  XXX   4 X X XX   4 X XXXX   5    XX    2 XX  XXX  5  X XXXX  5 XX  XXX  5    35        10
  68   XXXXX  5   XX X   3    X XX  3 X  X XX  4    X     1    XXX   3 X  X X   3   XXXX   4    26          
  69  X X XX  4 XXXX XX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXX XX  6 XXX XXX  6 XXXX XX  6 XXX XX   5    46       1-2
  70          0    X     1 X        1          0          0          0 X        1 X  X     2     5          
  71 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XX X   4 XXXX X   5 XXX  XX  5  X   XX  3  XX  XX  4 XXX  XX  5    40         6
  72 XXX XX   5  XX XX   4 XXX XXX  6 XXXXXX   6  XXXXXX  6  XXXXX   5  XX X X  4  X  X    2    38       7-8
  73 XXXX X   5  X  X    2  X  X X  3  XXX  X  4   X X X  3     X X  2     X X  2          0    21          
  74          0          0          0 X        1      X   1 X X      2 X X      2 X  X  X  3     9          
  75     X    1          0          0 X        1 X        1          0          0          0     3          
  76 XXXXX X  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7  X  XX   3  XX  X   3  XXX X   4  XX  X   3   X      1    33        11
  78  XXXX X  5 X  X  X  3       X  1    XX X  3 X XX XX  5 XXXX  X  5  XXX  X  4  X X XX  4    30        12
  79          0 X     X  2   XX  X  3   X   X  2          0 X     X  2     X    1   X      1    11          
  80  X       1 XX       2  XX      2  X       1  X  X    2  X X     2  X       1  X       1    12          
  81          0  XX  X   3     X    1  X       1          0 X     X  2   X      1 X  X     2    10          
  82 X XXXXX  6      X   1 XX XXXX  6 X   X X  3  XX X X  4 X X X    3     XX   2  X  XXX  4    29          
  83 X     X  2 XX    X  3  XXX  X  4  XX   X  3  X       1          0 X XX     3 X        1    17          
  84   X   X  2     X X  2 X     X  2       X  1    X     1 X        1 X        1       X  1    11          
  85  XXXX X  5  XXXX X  5 XXX   X  4  XX  XX  4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    46       1-2
  86    X     1 X     X  2          0 X X      2     X    1          0          0 X XX     3     9          
  88 X    X   2   XXXXX  5 X  XXX   4     XXX  3 XXXX XX  6   XXXX   4 XXXXXXX  7  XXXXX   5    36         9
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  62 XX   X   3 XX X     3 XXXX X   5 XX XXX   5 XX X XX  5 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6    39         5
  63 XXX XX   5 XXX  XX  5 XXX XX   5  XXX XX  5 XXXXXXX  7 XXX  X   4 XXXXXXX  7 XX   XX  4    42       3-4
  64 XXXXX    5 XX  X    3 XX XX    4 XXXX     4 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    42       3-4
  66 X  X  X  3   XXX    3   XX     2 X XX     3    XX X  3 X  XX    3    XX    2   XXX    3    22          
  67    XX    2     XX   2     X    1     X    1     X    1 X   X X  3     X X  2          0    12          
  69 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXX  XX  5  XX  XX  4 XXXXXXX  7 XXX XX   5 XXXX X   5    46       1-2
  71      XX  2   XX  X  3 X X X X  4    XXXX  4 X    X   2    X X   2   X      1   X  X   2    20          
  72 X X XXX  5 X X XXX  5      XX  2 X X XXX  5 X X X    3   X      1   X   X  2     X X  2    25         6
  76   X      1          0    X  X  2          0          0          0 X        1          0     4          
  78  X XX X  4  X X  X  3  X       1  X    X  2 X        1  X    X  2  X       1  X    X  2    16          
  85  XXX  X  4 XXXXXXX  7  XXX XX  5  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXX XX  5 XXXXXXX  7    46       1-2
  88      X   1      XX  2 X   XXX  4 X   X    2  XXX X   4   X      1 X XX X   4 X XXX    4    22          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  62 6261535 5.0 6361424 4.0 6361636 6.0 6261645 5.0 4161431 2.0 4162341 3.0 4162341 3.0 4162131 1.0   29.0    4
  63 2546454 4.0 3556335 5.0 3625512 3.0 3536332 2.0 3614115 3.0 3611115 1.0 3514216 4.0 3614525 5.0   27.0    3
  64 1653666 6.0 2634666 6.0 1534464 4.0 1625566 6.0 1453353 4.5 1453453 4.0 1451152 1.0 1433253 2.0   33.5    5
  69 3434321 2.0 1442542 3.0 2453321 1.0 2453421 3.0 2335524 4.5 2245222 2.0 2226624 2.0 2325614 3.0   20.5    2
  72 5315142 3.0 5215251 2.0 5216155 5.0 5314153 4.0 5526666 6.0 5536666 6.0 5645463 6.0 6546366 6.0   38.0    6
  85 4122213 1.0 4123113 1.0 4142243 2.0 4142214 1.0 6242242 1.0 6324534 5.0 6333535 5.0 5251442 4.0   20.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
A       Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
B       Mierzwa                   Andrzej                   Legnica              
C       Butko                     Rusłan                                         Ukraina
D       Piasta                    Ryszard                   Opole                
E       Kędziora-Kwolek           Halina                    Wrocław              
F       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
G       Kurzeja                   Dariusz                   Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 173         1 Nowokuński Piotr, Dudziak Patrycja               STYL Kraków                           218.1  3 282.1  4         1/  13
 166         2 Lelito Maciej, Steczko Magdalena                 FANTAZJA Kraków                       278.0  0 330.0  1         2/  13
 168         3 Chronowski Jarosław, Staszewska Magdalena        NARCYZ Kraków                           0.0  0  40.0  1         3/  13
 165         4 Jaglarz Tomasz, Wójcicka Dagmara                 AS-SPORT Kraków                       188.0  1 216.0  1         4/  13
 163         5 Zarosiński Tomasz, Nowakowska Kinga              PRIMA DANCE Kraków                    109.3  0 135.3  0         5/  13
 161         6 Jeleśniański Piotr, Dukała Dorota                SKT TK Kraków                         185.0  0 209.0  0         6/  13
 164         7 Romek Szymon, Sarna Elżbieta                     PROFESSIONAL DANCE Głogoc              41.0  0  63.0  0         7/  13
 174         8 Kowacz Marcin, Staszewska Katarzyna              NARCYZ Kraków                         450.0  3 470.0  3         8/  13
 162      9-11 Reiss Michael, Piszczek Aleksandra               PRIMA DANCE Kraków                     84.5  1  98.5  1      9-11/  13
 175      9-11 Róg Dominik, Skibińska Katarzyna                 PRIMA DANCE Kraków                    405.0  2 419.0  2      9-11/  13
 176      9-11 Mazur Tomasz, Kuligowska Renata                  RYTM Kraków                           229.0  0 243.0  0      9-11/  13
 169        12 Wołoszyński Piotr, Palka Katarzyna               STYL Kraków                            74.5  0  86.5  0        12/  13
 167        13 Kaczmarczyk Marek, Kaczmarczyk Małgorzata        FANTAZJA Kraków                        55.0  0  65.0  0        13/  13
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 161 XXX X    4 XXX X X  5 XX  X    3 XXX X    4 XXX  X   4    20         5
 162     X    1 X  XX    3 X X X    3   X X    2 X   X    2    11          
 163 XXX  XX  5 XXX XXX  6 XXX XX   5 XXX XXX  6  XX  X   3    25         2
 164 XX       2 XX  XX   4  X   X   2 XX   XX  4 XX   X   3    15          
 165    XX X  3 X X      2 X   XXX  4     X X  2  XXXX X  5    16         6
 166  X   XX  3  X X XX  4 XX X XX  5  X X XX  4 XX X XX  5    21         4
 167      X   1    X     1    X     1    X X   2    X  X  2     7          
 168 X XXXXX  6    XXXX  4    X XX  3 XX XXX   5 X XXXXX  6    24         3
 169  X X     2  X       1  XXX     3 X  X     2          0     8          
 173 XXXXXXX  7 XXXX X   5 XXXXXXX  7  XXX XX  5  XXXXX   5    29         1
 174 X X X    3   X X X  3   X   X  2   X X    2     X X  2    12          
 175   XX X   3   X  X   2   X X    2   X      1 X X X    3    11          
 176    X  X  2    X  X  2    X  X  2 X  X  X  3    X  X  2    11          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 161 4454255 5.0 4455366 6.0 4456554 6.0 3345456 4.0 4466566 6.0   27.0    6
 163 5315626 6.0 5326525 5.0 5315615 5.0 5426615 6.0 5323625 3.0   25.0    5
 165 6533532 3.0 6542633 4.0 6642421 4.0 6651522 5.0 6542431 4.0   20.0    4
 166 2246313 2.0 2234414 3.0 2223236 1.0 2234334 2.0 3235214 2.0   10.0    2
 168 1662164 4.0 1663151 2.0 1534362 3.0 1563163 3.0 1654353 5.0   17.0    3
 173 3121441 1.0 3111242 1.0 3161143 2.0 4112241 1.0 2111142 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
A       Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
B       Mierzwa                   Andrzej                   Legnica              
C       Butko                     Rusłan                                         Ukraina
D       Piasta                    Ryszard                   Opole                
E       Kędziora-Kwolek           Halina                    Wrocław              
F       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
G       Kurzeja                   Dariusz                   Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 170         1 Pierzyński Michał, Marszałek Ida                 STYL Kraków                           345.0  4 403.0  5         1/  10
 172         2 Bujas Konrad, Chojnacka Monika                   BAWINEK Kraków                        210.0  1 256.0  2         2/  10
 164         3 Romek Szymon, Sarna Elżbieta                     PROFESSIONAL DANCE Głogoc              47.0  0  81.0  1         3/  10
 165         4 Jaglarz Tomasz, Wójcicka Dagmara                 AS-SPORT Kraków                       291.0  2 313.0  2         4/  10
 161         5 Jeleśniański Piotr, Dukała Dorota                SKT TK Kraków                         159.0  1 179.0  1         5/  10
 162         6 Reiss Michael, Piszczek Aleksandra               PRIMA DANCE Kraków                    181.5  0 199.5  0         6/  10
 166       7-8 Lelito Maciej, Steczko Magdalena                 FANTAZJA Kraków                       266.0  1 280.0  1       7-8/  10
 167       7-8 Kaczmarczyk Marek, Kaczmarczyk Małgorzata        FANTAZJA Kraków                       126.0  1 140.0  1       7-8/  10
 176         9 Mazur Tomasz, Kuligowska Renata                  RYTM Kraków                            92.3  0 104.3  0         9/  10
 169        10 Wołoszyński Piotr, Palka Katarzyna               STYL Kraków                           112.0  0 122.0  0        10/  10
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 161 X X X X  4 X X X    3 X XXX X  5 X XXX X  5 X  X  X  3    20         5
 162 X X  XX  4 X     X  2 X X XXX  5 X   X X  3 XX  X X  4    18         6
 164 XX XX    4  XXXXXX  6 XXX XXX  6 XXXXXX   6 XXX XX   5    27       3-4
 165 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  X X X   3  XX XXX  5  X XXXX  5    27       3-4
 166   XX X   3  XXX X   4  X X     2  X X X   3  XXX X   4    16          
 167     XXX  3 X X XX   4 X  X X   3 X    XX  3 X X  X   3    16          
 169  X X     2  X X     2  X  X    2  X X     2    XX    2    10          
 170 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXX  XX  5    30         2
 172 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    33         1
 176  X       1    X  X  2   XX  X  3   XX     2   XXXXX  5    13          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 161 4635662 6.0 4656563 6.0 4325364 4.0 3646355 5.0 4636555 5.0   26.0    5
 162 6546554 5.0 5545654 5.0 5456553 6.0 5565564 6.0 5565464 6.0   28.0    6
 164 3364216 4.0 3362126 2.0 3231116 2.0 4231416 3.0 3241226 3.0   14.0    3
 165 5423123 3.0 6433242 4.0 6664441 5.0 6354141 4.0 6354341 4.0   20.0    4
 170 1112445 1.0 2114435 3.0 2113225 1.0 1112223 1.0 1113133 1.0    7.0    1
 172 2251331 2.0 1221311 1.0 1542632 3.0 2423632 2.0 2422612 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
A       Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
B       Mierzwa                   Andrzej                   Legnica              
C       Butko                     Rusłan                                         Ukraina
D       Piasta                    Ryszard                   Opole                
E       Kędziora-Kwolek           Halina                    Wrocław              
F       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
G       Kurzeja                   Dariusz                   Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  52         1 Głownia Jędrzej, Krzyworzeka Katarzyna           M-TEAM Kraków                         235.5  5 287.5  6         1/   7
  58         2 Woźny Kamil, Dec Aleksandra                      M-TEAM Kraków                         268.0  5 308.0  6         2/   7
  59         3 Dyrkacz Filip, Marzec Izabela                    MAŁOPOL. CENTRUM TAŃCA Kr              29.0  1  57.0  2         3/   7
  54         4 Ples Wojciech, Generowicz Natalia                CARMEN Kraków                          96.0  2 112.0  2         4/   7
  56         5 Bychawski Paweł, Telepko Magdalena               STYL Kraków                            87.0  1 101.0  1         5/   7
  53         6 Skop Patryk, Kopta Anna                          PROFESSIONAL DANCE Głogoc              49.0  1  61.0  1         6/   7
  55         7 Kozień Patryk, Wicher Dominika                   FANTAZJA Kraków                        24.0  0  34.0  0         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  52 1111122 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
  53 3543564 4.0 4562656 6.0 4575666 6.0 4665677 6.0 3565665 6.0   28.0    6
  54 5654355 5.0 3645273 4.0 3654274 5.0 3553264 3.0 4644254 4.0   21.0    4
  55 6777746 7.0 6777767 7.0 6767757 7.0 6777746 7.0 6756747 7.0   35.0    7
  56 4466277 6.0 5456344 5.0 5446343 4.0 5446353 5.0 5477473 5.0   25.0    5
  58 2225613 2.0 2224425 2.0 2222425 2.0 2222422 2.0 2322326 2.0   10.0    2
  59 7332431 3.0 7333532 3.0 7333532 3.0 7334535 4.0 7233532 3.0   16.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
A       Krupiński                 Tadeusz                   Kraków               
B       Mierzwa                   Andrzej                   Legnica              
C       Butko                     Rusłan                                         Ukraina
D       Piasta                    Ryszard                   Opole                
E       Kędziora-Kwolek           Halina                    Wrocław              
F       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
G       Kurzeja                   Dariusz                   Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  52         1 Głownia Jędrzej, Krzyworzeka Katarzyna           M-TEAM Kraków                         268.5  5 318.5  6         1/   6
  58         2 Woźny Kamil, Dec Aleksandra                      M-TEAM Kraków                         285.0  5 323.0  6         2/   6
  56         3 Bychawski Paweł, Telepko Magdalena               STYL Kraków                           125.0  2 151.0  3         3/   6
  53         4 Skop Patryk, Kopta Anna                          PROFESSIONAL DANCE Głogoc              34.0  0  48.0  0         4/   6
  54         5 Ples Wojciech, Generowicz Natalia                CARMEN Kraków                          94.0  1 106.0  1         5/   6
  55         6 Kozień Patryk, Wicher Dominika                   FANTAZJA Kraków                        29.0  0  39.0  0         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  52 1111113 1.0 1111113 1.0 1121122 1.0 1111123 1.0 2111121 1.0    5.0    1
  53 4336344 4.0 4333356 4.0 5234434 4.0 4356445 5.0 4355656 5.0   22.0    4
  54 5553256 5.0 5554245 5.0 4453255 5.0 5533254 4.0 5542244 4.0   23.0    5
  55 6644565 6.0 6666664 6.0 6565666 6.0 6665666 6.0 6666565 6.0   30.0    6
  56 3462631 3.0 3442432 3.0 3342343 3.0 3442332 3.0 3433333 3.0   15.0    3
  58 2225422 2.0 2225521 2.0 2616511 2.0 2224511 2.0 1224412 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek