Agustin Egurrola-Joanna Szokalska
Agustin Egurrola
i Joanna Szokalska

Fot.Stanisław Ziaja


Andrzej Sadecki
Karina Nawrot

Fot.Stanisław Ziaja

MISTRZOSTWA POLSKI W TAŃCACH LATYNOAMERYKAŃSKICH,
Kraków 23-24 marca 2002 r.

Opublikowałem listy startowe w kolejności zgłoszonych par.
11 marca 2002 r. odbędzie się losowanie numerów par.
[Oficjalna strona WWW Mistrzostw Polski...]


Mam dobrą wiadomość dla tancerzy, sędziów. działaczy i wszystkich osób zainteresowanych tańcem z Okręgu Śląskiego Polskiego Towarzystwa Tanecznego. Otóż Szanowni Państwo pod adresem: www.ptt.slask.pl powstaje oficjalna strona WWW Okręgu Śląskiego PTT, prowadzona przez Dariusza Kurzeję.


Jak zwykle poniedziałkową aktualizację zaczynam o publikacji wyników, a więc, jeszcze cieplutkie wyniki ("pieczone do późna w nocy jak świeże bułeczki") nadesłał Artur Drąg z VII TTT z udziałem par zagranicznych "LODOWY SOPEL", który odbył się wczoraj (24.02.2002) w Krakowie.
[Szczgółowe wyniki turnieju...]


Dzisiaj coś specjalnego, oddaję głos sędziemu i trenerowi Dariuszowi Wiewiórce:

"Na łamach prasy czy też na forum www pojawiają się wypowiedzi tancerzy, trenerów, sędziów, organizatorów oraz rodziców - w większości ludzi dorosłych lub o wyrobionym zdaniu na temat tańca. A tutaj pojawia się wypowiedź 11-letniego dziecka (dziś już 12-letniej dziewczynki). Ja tą pracę przeczytałem z ogromnym zainteresowaniem. Czytając te proste i wydawało by się oczywiste zdania odnalazłem własne uczucia, wspomnienia. Gorąco polecam lekturę.

Z pozdrowieniami Dariusz Wiewiórka

PS.
Pracę napisała Katarzyna Kania lat 12, tancerka z Kęt posiadająca już klasę C. Zdobycie klasy C i nagroda za ww pracę zbiegły się w czasie."
[Artykuł taneczny - Na "pudle" - Kasi Kani...]


W sobotę 16 lutego br. odbył się w Kętach XV Jublieuszowy Turniej Tańca Towarzyskiego "ZŁOTE PANTOFELKI". Organizatorami tego turnieju był Dom Kultury w Kętach i Klub Tańca Towarzyskiego "KLEKS". W trakcie turnieju w pokazie tańców standardowych bardzo dobrze zaprezentowała się najlepsza A-klasowa para organizatora turnieju Mateusz Suchocki i Marta Suchocka.
[Szczegółowe wyniki turnieju...]


Co by tutaj nie powiedzieć (napisać ?!), jedno jest pewne w Krakowie i szeroko pojętej okolicy co tydzień można zatańczyć na turnieju i powalczyć o miejsca, nagrody i punkty. I tak w najbliższą sobotę tj. 16 lutego br. w Kętach odbędzie się
XV Jubileuszowy OTTT "Złote Pantofelki", w następnym tygodniu w niedzielę 24 lutego br. Nowochuckie Centrum Kultury z Krakowa zaprasza na
VII TTT z udziałem par zagranicznych "LODOWY SOPEL".

[XV Jubileuszowy OTTT "Złote Pantofelki" w Kętach (16.02.2002)...]
[VII TTT z udz.par zagranicz."LODOWY SOPEL" (Open) w Krakowie (24.02.2002)...]


Dzisiaj spełniam prośby tych, którzy chcieli zobaczyć siebie i znajomych na zdjęciach z Pucharu Wieczystego, a więc zapraszam do działu Galeria zdjęć, gdzie można obejrzeć 30 zdjęć z Pucharu autorstwa Pana Stanisława Ziaji.
[Zdjęcia z Pucharu Wieczystego 2002]


Ponaglany przy pomocy e-mail'a przez "pożeraczy wyników" publikuję wyniki z turniejów, które odbyły się w ostatnią sobotę i niedzielę w Myślenicach i Andrychowie:
IV OTTT o Puchar Burmistrza Myślenic - MYŚLENICE 2002
XII Turniej Tańca Towarzyskiego "ANDRYCHÓW 2002" w Andrychowie


Zarząd Okręgu Małopolskiego PTT publikuje nowe uchwały oraz terminarz zebrań Zarządu w 2002 r.
[Nowe uchwały Zarządu Okręgu Małopolskiego PTT]


W imieniu organizatora turnieju SZKOŁY TAŃCA TK Tadeusza Krupińskiego z Krakowa zapraszam wszystkich miłośników tańca na:


MISTRZOSTWA POLSKI W TAŃCACH LATYNOAMERYKAŃSKICH
w kategorii Amatorów, Młodzieży i Juniorów II
Kraków, 23-24 marca 2002


Wszelkie informacje na temat tego turnieju można znaleźć na oficjalnej stronie WWW Mistrzostw Polski pod adresem: www.taniec.krakow.pl/mp_latin


Archiwum Aktualności:
styczeń 2002, grudzień 2001, listopad 2001,
październik 2001, wrzesień 2001, sierpień 2001,
lipiec 2001, czerwiec 2001, maj 2001,
kwiecień 2001, marzec 2001, luty 2001,
styczeń 2001, grudzień 2000Maciej Felzanowski
Beata Andrusiów

Fot.Stanisław Ziaja