29 grudnia 2000
Ostatnia aktualizacja serwisu przed Nowym Rokiem.
Pierwszy miesiąc Nowego Milenium zapowiada się bardzo "tanecznie" i "imprezowo". Styczniowe turnieje tańca w tym tradycyjny Puchar Wieczystego znajdziecie w dziale Turnieje. Natomiast jak chodzi o imprezy to Szkoła Tańca TK wraz z przyjaciółmi zaprasza wszystkich, którym "serduszko bije w rytmie cha-cha" na Spotkanie Taneczne Miłośników i Sympatyków Tańca, które odbędzie się 12 stycznia 2001 w Krakowie. Więcej informacji...

28 grudnia 2000
Święta, święta i po świętach, a już wkrótce Milenijny Sylwester. Życzę wszystkim szampańskiej zabawy.

28.01.-1.02.2001 Anna i Lech Romankiewicz, Barbara i Wojciech Przemienieccy zapraszają na szkolenie "Zima pod okiem Mistrzów" w Olsztynie. Więcej informacji...

22 grudnia 2000
No i mamy Święta, a więc przerwa w aktualizacjach serwisu do po świąt. Zapraszam.

19 grudnia 2000
W związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia i Nowym 2001 Rokiem życzę wszystkim odwiedzającym ten serwis, a także wszystkim osobom związanym z tańcem towarzyskim spokojnych, wesołych i rodzinnych świąt. W pierwszym roku nowego milenium życzę tancerzom i ich trenerom samych sukcesów i przysłowiowego "połamania obcasów" na parkietach krajowych i zagranicznych. Sędziom życzę samych trafnych i sprawiedliwych ocen na turniejach, skrutinerom samych "krótkich i niepunktowych" turniejów, działaczom i organizatorom życzę "bogatych sponsorów" i cierpliwości do organizowania coraz lepszych imprez, konferansjerom życzę "poplątania języka", a tańczącym dzieciom życzę samych pierwszych miejsc i wspaniałych nagród na turniejach.

Pozdrawiam     
Mirek Wolak     

Ze skruchą przyznam, że umknął mojej uwadze duży sukces krakowskiej pary: Sławomira Miszczaka i Joanny Siekierskiej z Centrum Tańca "IDEA", którzy zajęli III miejsce na Mistrzostwach Polski Amatorów w Tańcach Latynoamerykańskich, które odbyły się 26.11.2000 w Poznaniu. Gratulacje !!!
Dodam także, że inna znana krakowska para: Grzegorz Citko - Ewa Skoczeń zajęła na tych mistrzostwach V miejsce. Wyniki MP na głównej stronie PTT.

18 grudnia 2000
Powolutku zaczynają spływać materiały od Zarządu Okręgu Małopolskiego PTT. Dzisiaj otrzymałem uchwały oraz listę zatwierdzonych turniejów na rok 2001.
W dziale turnieje zamieszczam wyniki turniejów z ostatniego weekendu. Dodałem i zaktualizowałem dane kilku osób w dziale ludzie.

15 grudnia 2000
Dzisiaj 15 grudnia 2000, więc zgodnie z zapowiedzią oficjalnie otwieram Internetowy Serwis Taneczny Taniec Towarzyski w Krakowie. Tradycyjnie już przemówienia nie będzie, co do wernisażu (szampan, łosoś, sztuczne ognie), o który niektórzy pytali, to mogę zaoferować tylko wirtualny (co by to miało oznaczać "wirtualny wernisaż" ?).
Proszę tylko Szanownych Czytelników tego serwisu, aby przyczynili się do jego tworzenia poprzez nadsyłanie informacji o turniejach i imprezach tanecznych, poprzez nadsyłanie artykułów na temat tańca, skrutinerów proszę o dostarczanie wyników, działaczy Zarządu Okręgu Małopolskiego proszę o nadsyłanie materiałów z działalności okręgu, wszystkich proszę o przysyłanie ciekawych informacji i zabawnych historyjek z naszego podwórka.
Pozdrawiam i zapraszam do przeglądania tego serwisu.

Mirek Wolak      

13 grudnia 2000
No i po "przeprowadzce". Od 13 grudnia 2000 Internetowy Serwis Taneczny Taniec Towarzyski w Krakowie pod nowym i ostatecznym adresem: www.taniec.krakow.pl Zapraszam. Mam nadzieję, że "trzynastka" przyniesie mi szczęście.

1 grudnia 2000

Zamiast wstępu

Do dobrego tonu należy w tym miejscu zamieszczenie artykułu wstępnego o zamierzeniach autora tego serwisu. Mam nadzieję, że wybaczycie mi brak takowego. Przedstawię zatem krótko o czym będą te strony. Ogólnie rzecz ujmując strona to będzie dotyczyła Tańca Towarzyskiego i w ogóle wszystkiego co z tańcem się wiąże, ze szczególnym uwzględnieniem Krakowa i jego okolicy. Mam nadzieję, że uda się mi zamieszczać na tych stronie wiele informacji przydatnej tancerzom, sędziom, nauczycielom, trenerom i sympatykom tańca, organizatorom turniejów tanecznych, właścielom szkół tanecznych oraz innym osobom związanym z tańcem towarzyskim, a także osobom zainteresowanym tańcem. Szczegółowa informacja o tym co będzie poszczególnych stronach w opcji Mapa serwisu.

Mirek Wolak     

Puchar Wieczystego STANDARD
Puchar Wieczystego
STANDARD