KOMISJA SĘDZIOWSKA

Sędzia główny:
Tadeusz Krupiński, Polska

Sędziowie:
Sędzia A Stephan Hannah, Anglia
Sędzia B Hubert de Maesschalck, Belgia
Sędzia C Richard Porter, Anglia
Sędzia D Nina Salgale, Łotwa
Sędzia E Pietras Yanulevicius, Litwa
Sędzia F Andrzej Golonka, Polska
Sędzia G Antoni Grycmaher, Polska

WYNIKI

Finał
1. Michał Malitowski - Iwona Golczak, GRACJA Zielona Góra
2. Krzysztof Hulboj - Ewa Szabatin, ADADEMIA TAŃCA Warszawa
3. Siergiej Sourkov - Agnieszka Melnicka, AKTT Politechnika Szczecin
4. Robert Kochanek - Ewa Szary, Szkoła Tańca TK Kraków
5. Przemysław Wereszczyński - Monika Grzelak, PERFECT Gdańsk
6. Sławomir Miszczak - Joanna Siekierska, IDEA Kraków

1/2 Finału
7. Przemysław Łowicki - Kinga Jurecka, ADADEMIA TAŃCA Warszawa
8. Łukasz Rogowski - Ewa Gajewska, ASTRA Szczecin
9. Sławomir Sochacki - Marzena Stachura, MAT Szczecin
10-11. Patryk Mierzwa - Dominika Kublik, LEW Legnica
10-11. Grzegorz Ługowicz - Anna Ramiączek, SZOK Szczecinek
12. Michał Skawiński - Agnieszka Pomorska, FALA Sopot

1/4 Finału
13. Kalitowski Marcin - Andrys Agata, ASTRA Szczecin
14. Wrzesiński Marcin - Głogowska Anna, SMIRNOW Warszawa
15. Fiksa Marek - Winiarska Blanka, SŁOŃCE Poznań
16. Zawiślak Marcin - Kot Katarzyna, LIDER Lublin
17. Mika Norbert - Sztobryn Marta, SMIRNOW Warszawa
18. Hakiel Marcin - Soszyńska Magda, PERFECT Gdańsk
19. Mielnicki Tomasz - Fujarczuk Katarzyna, PERFECT DANCE Wrocław
20. Dąbski Konrad - Dąbska Joanna, ZAMEK Lublin
21. Niewiadomski Marcin - Żurawska Katarzyna, SYRENA Warszawa
22. Mazurek Konrad - Stępak Katarzyna, Szkoła Tańca TK Kraków
23-24. Giermuda Tomasz - Kajdan Monika, ROCKSTEP Radom
23-24. Grzywniak Przemysław - Wilhelm Julia, ASTRA Szczecin

1/8 Finału
25-27. Noskowiak Wojciech - Duda Elwira, BATOCADO Gdynia
25-27. Winiarski Grzegorz - Wieczorek Katarzyna, FORUM Zabrze
25-27. Rachwalski Tomasz - Protas Anna, RYTM Białystok
28-29. Tomczak Dawid - Walczak Katarzyna, ESKULAP-Brzostowscy Łódź
28-29. Pściuk Krzysztof - Makar Dorota, SZOK Szczecinek
30-31. Olbracht Andrzej - Thomas Dorota, IDEA Kraków
30-31. Modrzyński Przemysław - Piecewicz Natalia, JANTAR Świnoujście
32. Pyras Jakub - Antczak Magdalena, DANCE & DANCE Toruń

1/16 Finału
33. Gałązka Adam - Karpińska Aleksandra, STODOŁA Warszawa
34. Terlecki Marcin - Drezno Kamila, AKTT Politechnika Szczecin
35. Szelest Piotr - Kłos Diana, SYRENA Warszawa
36. Pankowski Jakub - Czarnecka Aneta, CONTRA Warszawa
37. Godlewski Michał - Knapik Angelika, IDEA Kraków
38-39. Skalski Marcin - Pancerz Dominika, BAWINEK Kraków
38-39. Bartecki Łukasz - Pawlak Małgorzata, SŁOŃCE Poznań
40. Łuszyński Marcin - Sobkiewicz Justyna, RYTM Białystok
41-42. Grabowski Jacek - Zielińska Barbara, CONTRA Warszawa
41-42. Jenek Paweł - Radomska Anna, GRACJA Zielona Góra
43. Duczkowski Piotr - Przybylak Marta, PASJA Poznań
44. Fornal Marcin - Smoter Elżbieta, Gliwickie Centrum Taneczne
45. Makielak Krzysztof - Dzieniszewska Milena, ADiK Bytom
46. Musioł Krzysztof - Kozłowska Katarzyna, RÓŻA Olesno Śląskie
47. Frąś Tomasz - Jaskulska Magdalena, AKTT Politechnika Szczecin
48. Stenke Bartek - Wiese Anna, Poznań
49. Procelewski Mariusz - Kujawa Milena, TAKT Włocławek
50. Wiśniewski Łukasz - Madeja Renata, Szkoła Tańca TK Kraków
51. Siemaszko Krzysztof - Ciuk Justyna, PAKTAN Słupsk
52. Cytlau Tomasz - Kurysiewska Katarzyna, PAKTAN Słupsk