AMATORZY

FINAŁ
I m. Sergey Sourkov - Agnieszka Melnicka, AKTT Polit.Szczeciń. Szczecin
II m. Michał Malitowski - Iwona Golczak, GRACJA Zielona Góra
III m. Krzysztof Hulboj - Ewa Szabatin, AKADEMIA TAŃCA Warszawa
IV m. Przemysław Łowicki - Kinga Jurecka, AKADEMIA TAŃCA Warszawa
V m. Marcin Hakiel - Magdalena Soszyńska, PERFECT Gdańsk
VI m. Adam Gałązka - Kinga Bielewicz, STODOŁA Warszawa
VII m. Grzegorz Ługowicz - Anna Ramiączek SZOK Szczecinek

1/2 FINAŁU
VIII m. Jarosław Marzec - Dominika Kublik, CONTRA Warszawa
IX-X m. Grzegorz Kowalski - Joanna Kubicka, SKT TK Kraków
IX-X m. Marek Fiksa - Blanka Winiarska, SŁOŃCE Poznań
XI m. Marcin Olszewski - Anna Leśniok, CONTRA Warszawa
XII m. Marcin Zawiślak - Katarzyna Kot, PERFECT DANCE Wrocław
XIII m. Norbert Mika - Marta Sztobryn, SMIRNOW Warszawa
XIV m. Marcin Niewiadomski - Katarzyna Żurawska, SYRENA Warszawa

Startowało 81 par.
Wyniki pozostałych par, lista sędziów, typowania i oceny sędziowskie można obejrzeć klikając poniżej
[Szczegółowe wyniki Mistrzostw Polski w kategorii AMATORÓW...]


MŁODZIEŻ

FINAŁ
I m. Derek Hough - Aneta Piotrowska, SZOK Warszawa
II m. Łukasz Czarnecki - Sandra Kupc, PERFECT Gdańsk
III m. Paweł Jenek - Anna Radomska, GRACJA Zielona Góra
IV m. Rafał Maserak - Kamila Kajak, STODOŁA Warszawa
V m. Marcin Terlecki - Kamila Drezno, AKTT Polit.Szczeciń. Szczecin
VI m. Michał Piątkowski - Ola Karpińska, STODOŁA Warszawa

Startowały 73 pary.
Wyniki pozostałych par w kategorii MŁODZIEŻY, listę sędziów, typowania i oceny sędziowskie można obejrzeć klikając poniżej
[Szczegółowe wyniki Mistrzostw Polski w kategorii MŁODZIEŻY...]


JUNIORZY II

FINAŁ
I m. Adrian Kawecki - Beata Neuhoff, SMIRNOW Warszawa
II m. Paweł Godek - Martyna Janik, RAZ DWA TRZY Bydgoszcz
III m. Robert Drobiński - Paula Kubiak, Łódzki Dom Kultury Łódź
IV m. Bartosz Michalak - Justyna Cylejowska, ASTRA Szczecin
V m. Piotr Krajewski - Sylwia Maczek, FALA Sopot
VI m. Piotr Koszewski - Agnieszka Sopolińska ASTRA Szczecin

Startowało 46 par.
Wyniki pozostałych par w kategorii JUNIORZY II, listę sędziów, typowania i oceny sędziowskie można obejrzeć klikając poniżej
[Szczegółowe wyniki Mistrzostw Polski w kategorii JUNIORZY II...]