XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora
Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów
Protokół przeklasyfikowania

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora
Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu
Hala Sportowa MOSiR, ul.Nadbrzeżna 34, 4.04.2009
Organizator: Małopolskie CK SOKÓŁ, Stowarzyszenie Taneczne AXIS w Nowym Sączu
Prowadzenie: Adam Berkowicz
Muzyka: Dariusz Ćwik ART DANCE Kraków
Obsługa medyczna: 
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, E, Kombinacja 8T
14-15, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
14-15, C, Standard
14-15, C, Latin
14-15, B, Standard
14-15, B, Latin
Pow. 15, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, D, Kombinacja 8T
10-11, E, Kombinacja 6T
14-15, D, Kombinacja 8T
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 ADEEM Nowy Sącz              1
   2 AKADEMIA TAŃCA Kraków        2
   3 AS-SPORT Kraków              6
   4 AXIS Nowy Sącz              18
   5 BAWINEK Kraków               2
   6 CARMEN Kraków                2
   7 CENTRUM TAŃCA Lublin         4
   8 CUBANA Nowy Targ             5
   9 DŻET Rzeszów-Boguchwała      4
  10 ELIDA Mielec                 1
  11 ELITA OKK Kraków-Wróblowi    1
  12 EMiKa Pałac MłodzieżyTarn    7
  13 FANTAZJA Kraków              9
  14 FLAMENCO Siemianowice        3
  15 GAMA Rzeszów                 2
  16 GASIEK Rzeszów              14
  17 GRACJA Krosno               12
  18 IDEA Kraków                  4
  19 IMPULS Biłgoraj              3
  20 KICK Kielce                  2
  21 KLASA Tarnów                 6
  22 MAŁOPOLSKIE CENTRUM TAŃCA   12
  23 MERENGUE Stalowa Wola        4
  24 M-TEAM Kraków                4
  25 NARCYZ Kraków                2
  26 NOWY STYL Bielsko-Biała      1
  27 PLĄS Kraków                  7
  28 PODKARPACIE Jasło            2
  29 PRESTIGE MOK Mszana Dolna    8
  30 RAGTIME Kęty                 1
  31 SOKÓŁ Myślenice              4
  32 STYL Kraków                  3
  33 SZOK Gliwice                 1
  34 WENA Kraków                  1
  35 ZŁOTA PARA Dębica            2
--------------------------------------
Na początek

Protokół przeklasyfikowania
----------------------------------------------
1. Nazwa turnieju:
   XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora
   Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu
2. Miejsce i data rozgrywania turnieju:
   Hala Sportowa MOSiR, ul.Nadbrzeżna 34, 4.04.2009
3. Nadano nowe klasy tańca następującym parom:
----------------------------------------------------------------------------------------------
Nr   Nazwisko i imię                                    Klub                      Kraj
----------------------------------------------------------------------------------------------
Para kategorii i klasy: 12-13 E w stylu: Kombinacja 8T
   6 Górecki Marcin, Żywiec Martyna                     SOKÓŁ Myślenice                           
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: 12-13 E w stylu: Kombinacja 8T
  13 Kozieł Michał, Górecka Kinga                       RAGTIME Kęty                              
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: 12-13 E w stylu: Kombinacja 8T
  15 Domiter Hubert, Pyrz Ewelina                       PRESTIGE MOK Mszana Dolna                 
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: 14-15 E w stylu: Kombinacja 8T
  21 Florek Maciej, Zgama Marcelina                     CUBANA Nowy Targ                          
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: 14-15 E w stylu: Kombinacja 8T
  30 Szczyrek Przemyslaw, Szczyrek Martyna              ZŁOTA PARA Dębica                         
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: 14-15 E w stylu: Kombinacja 8T
  31 Podlasiewicz Fryderyk, Hebda Patrycja              KLASA Tarnów                              
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: Pow. 15 C w stylu: Standard
 121 Mąka Przemysław, Stypuła Jadwiga                   AXIS Nowy Sącz                            
Otrzymuje klasę: B w stylu: Standard
Para kategorii i klasy: Pow. 15 C w stylu: Latin
 139 Klimek Łukasz, Zych Angelika                       AS-SPORT Kraków                           
Otrzymuje klasę: B w stylu: Latin
Para kategorii i klasy: Pow. 15 E w stylu: Kombinacja 8T
  52 Tymczyszyn Jerzy, Klimczak Joanna                  AKADEMIA TAŃCA Kraków                     
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
A       Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
B       Nowak                     Maria                     Kraków               
C       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
D       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
E       Piasta                    Ryszard                   Opole                
F       Dziedziczak               Jarosław                  Kielce               
G       Dudek                     Waldemar                  Jastrzębie Zdrój     
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur                     Kraków               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  13         1 Kozieł Michał, Górecka Kinga                     RAGTIME Kęty                          138.0  2 170.0  3         1/  13
   6         2 Górecki Marcin, Żywiec Martyna                   SOKÓŁ Myślenice                       162.0  2 188.0  3         2/  13
  15         3 Domiter Hubert, Pyrz Ewelina                     PRESTIGE MOK Mszana Dolna             161.0  2 181.0  3         3/  13
  16         4 Wronka Wojciech, Bartman Julita                  MAŁOPOLSKIE CENTRUM TAŃCA             174.3  0 188.3  0         4/  13
   9         5 Trytko Michał, Lekarczyk Anna                    EMiKa Pałac MłodzieżyTarn              73.0  0  86.0  0         5/  13
  10         6 Dankowski Filip, Josypów Gabriela                ZŁOTA PARA Dębica                      77.0  1  89.0  1         6/  13
   7         7 Gołczyński Adam, Kostańczuk Katarzyna            CUBANA Nowy Targ                       78.0  2  89.0  2         7/  13
  14         8 Kowalski Dawid, Gawronek Klaudia                 PRESTIGE MOK Mszana Dolna              64.0  1  74.0  1         8/  13
  12         9 Surówka Mateusz, Górka Jagoda                    PRESTIGE MOK Mszana Dolna              10.0  0  19.0  0         9/  13
   4        10 Krawczyk Patryk, Kornaś Urszula                  AXIS Nowy Sącz                          0.0  0   8.0  0        10/  13
  11        11 Pajdzik Kamil, Guzara Aleksandra                 PRESTIGE MOK Mszana Dolna               7.0  0  14.0  0        11/  13
   5        12 Gargas Robert, Bartkowska Oliwia                 AXIS Nowy Sącz                          0.0  0   6.0  0        12/  13
   2        13 Lupa Aleksander, Szylar Joanna                   AXIS Nowy Sącz                          0.0  0   5.0  0        13/  13
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   2          0          0          0          0          0      X   1          0          0     1          
   4       X  1 X        1          0          0          0          0 X   XX   3 X  X  X  3     8          
   5          0          0          0          0       X  1       X  1          0          0     2          
   6 XXX XXX  6 XXXXXX   6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    XX X  3 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XX XXXX  6    47         2
   9 XXXXX X  6 XXXXX    5  XXXXX   5 XXXX XX  6  XXXX    4 X XXX    4   XXX    3   XXXX   4    37         4
  10 XXXXX    5 XXX X X  5 XXX X X  5 XX  X    3  XX X X  4  X       1 XXXXX X  6  XX XXX  5    34         6
  11          0          0       X  1       X  1 X        1 X        1          0 XX       2     6          
  12    X     1      X   1    XX X  3    X  X  2 X    XX  3     XX   2    X X   2 X  XXX   4    18          
  13 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    53         1
  14      XX  2 X X  XX  4 X    X   2 X XX X   4 XX X X   4  X XX X  4  X   XX  3   X      1    24          
  15 XXXX XX  6  XXX XX  5 XXXXXXX  7 XXX XXX  6   XX X   3   X  X   2   XX  X  3  XX  XX  4    36         5
  16 XXXXXX   6   XXX X  4 XXXX     4  XXXX X  5 XXXXXX   6 XXXXX X  6 XXXXX    5 XXXXX    5    41         3
   7     XX   2  X XXXX  5     XX   2     XX   2 XXX XXX  6 XXXX XX  6 XX   XX  4     X X  2    29          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   6 1256112 2.0 1242111 1.0 3263261 3.0 3656232 3.0 5443131 3.0 3333131 3.0 4152221 2.0 5225121 2.0   19.0    2
   9 6324356 5.0 5434455 4.0 4634654 5.0 6533564 5.0 4234356 4.0 5525455 5.0 3545446 5.0 4366366 6.0   39.0    5
  10 5465645 6.0 6366644 6.0 6346336 4.0 5242415 4.0 3656665 6.0 4666566 6.0 5666654 6.0 2553212 3.0   41.0    6
  13 2111423 1.0 2111533 2.0 1111113 1.0 2114121 1.0 1111214 1.0 1111212 1.0 1313112 1.0 1111434 1.0    9.0    1
  15 3543531 3.0 3525322 3.0 2422542 2.0 1321643 2.0 6565523 5.0 6454644 4.0 6234563 4.0 6634645 5.0   28.0    3
                                                                                          R          
  16 4632264 4.0 4653266 5.0 5555425 6.0 4465356 6.0 2322442 2.0 2242323 2.0 2421335 3.0 3442553 4.0   32.0    4
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
A       Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
B       Nowak                     Maria                     Kraków               
C       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
D       Berkowicz                 Adam                      Jasło                
E       Piasta                    Ryszard                   Opole                
F       Dziedziczak               Jarosław                  Kielce               
G       Dudek                     Waldemar                  Jastrzębie Zdrój     
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur                     Kraków               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  21         1 Florek Maciej, Zgama Marcelina                   CUBANA Nowy Targ                      138.0  5 166.0  6         1/   9
  30         2 Szczyrek Przemyslaw, Szczyrek Martyna            ZŁOTA PARA Dębica                     293.0  2 315.0  3         2/   9
  31         3 Podlasiewicz Fryderyk, Hebda Patrycja            KLASA Tarnów                          162.0  2 178.0  3         3/   9
  23         4 Dyrcz Wojciech, Wątorek Kinga                    MAŁOPOLSKIE CENTRUM TAŃCA              11.0  0  21.0  0         4/   9
  27         5 Synowiec Jakub, Kseń Wiktoria                    ELIDA Mielec                           17.0  0  26.0  0         5/   9
  32         6 Guzara Daniel, Sikora Nicole                     PRESTIGE MOK Mszana Dolna               8.0  0  16.0  0         6/   9
  29       7-8 Zaworski Łukasz, Mróz Nikoletta                  EMiKa Pałac MłodzieżyTarn              14.5  0  20.5  0       7-8/   9
  33       7-8 Niemiec Wojciech, Kokot Kamila                   AXIS Nowy Sącz                         12.0  0  18.0  0       7-8/   9
  34         9 Młynarczyk Piotr, Młynarczyk Dorota              AXIS Nowy Sącz                          0.0  0   5.0  0         9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  21 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    56         1
  23 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXX   5 XXXXXXX  7 XXX XX   5 XXXXXXX  7    52         3
  27 X XXXXX  6   XX X   3 X XXXXX  6 X XXXXX  6 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXX   6 X XXXX   5    44         5
  29  X  X X  3 X   X    2  X    X  2  X       1 XX X     3          0      XX  2   XX XX  4    17          
  30 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    55         2
  31 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    XX    2  XXXXX   5    46         4
  32  XXX XX  5  XXXXXX  6 XXX X X  5 X XXX X  5 XXX XXX  6  XX XX   4 X XX  X  4 X        1    36         6
  33          0       X  1    X X   2  X   XX  3       X  1    X  X  2 XX X XX  5 XX    X  3    17          
  34 X        1 XX       2     X    1          0          0 XX       2  XX X X  4  X  X X  3    13          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  21 2113111 1.0 1112111 1.0 1112211 1.0 1112211 1.0 1213231 1.0 1113221 1.0 1113251 1.0 1112141 1.0    8.0    1
  23 3336246 3.0 6426234 3.0 4325156 4.0 4426165 3.0 5426644 4.0 6536545 5.0 5424612 4.0 4435634 4.0   30.0    4
  27 4644555 5.0 4544666 6.0 5443335 3.0 3345653 4.0 4554466 5.0 4354364 4.0 2555434 5.0 5554356 5.0   37.0    5
  30 1221433 2.0 2231342 2.0 2231442 2.0 2231334 2.0 3142322 3.0 3222432 3.0 3232323 2.0 2223413 2.5   18.5    2
  31 5552324 4.0 3353455 4.0 6554563 5.0 6553446 6.0 2331113 2.0 2441113 2.0 4341146 3.0 3341222 2.5   28.5    3
  32 6465662 6.0 5665523 5.0 3666624 6.0 5664522 5.0 6665555 6.0 5665656 6.0 6666565 6.0 6666565 6.0   46.0    6
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
A       Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
B       Nowak                     Maria                     Kraków               
C       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
D       Igielska                  Małgorzata                Kraków               
E       Piasta                    Ryszard                   Opole                
F       Dziedziczak               Jarosław                  Kielce               
G       Dudek                     Waldemar                  Jastrzębie Zdrój     
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur                     Kraków               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 121         1 Mąka Przemysław, Stypuła Jadwiga                 AXIS Nowy Sącz                        516.0  5 548.0  6         1/  13
 138         2 Nowokuński Piotr, Dudziak Patrycja               STYL Kraków                           126.9  1 152.9  2         2/  13
 133         3 Litewka Michał, Ziółkowska Marta                 MERENGUE Stalowa Wola                 329.5  0 349.5  1         3/  13
 130         4 Kaczmarczyk Marek, Kaczmarczyk Małgorzata        FANTAZJA Kraków                        90.0  0 104.0  0         4/  13
 140         5 Banasik Tomasz, Bednarczyk Justyna               MERENGUE Stalowa Wola                 265.8  4 278.8  4         5/  13
 131         6 Lelito Maciej, Steczko Magdalena                 FANTAZJA Kraków                       240.0  1 252.0  1         6/  13
 128         7 Kocój Maciej, Jucha Weronika                     GASIEK Rzeszów                         37.0  0  48.0  0         7/  13
 137         8 Szpyt Rafał, Bednarz Klaudia                     IMPULS Biłgoraj                        44.0  0  54.0  0         8/  13
 141         9 Biernat Przemysław, Żochowska Paulina            CENTRUM TAŃCA Lublin                  134.0  1 143.0  1         9/  13
 136        10 Łącki Tomasz, Jachymczak Joanna                  FANTAZJA Kraków                       374.3  0 382.3  0        10/  13
 124     11-12 Wójtowicz Jakub, Tworska Anna                    PLĄS Kraków                            55.0  0  61.0  0     11-12/  13
 135     11-12 Kupczyk Jarosław, Kozub Anna                     KLASA Tarnów                          262.0  1 268.0  1     11-12/  13
 122        13 Bigosiński Jędrzej, Kozubińska Izabela           AXIS Nowy Sącz                         72.8  0  77.8  0        13/  13
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 121 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXX   6    32       1-2
 122    X     1          0          0          0          0     1          
 124    X     1    X  X  2          0    X     1    X     1     5          
 128 X X X X  4   X XX   3 X  X XX  4 X  X X   3 X    X   2    16          
 130  X X XX  4  X X XX  4  X X X   3  X X XX  4  X X XX  4    19         5
 131 XX  X    3 X X X X  4 XXX X X  5 X X XXX  5 XXX XXX  6    23         4
 133 XXXXXXX  7 XXXXXX   6  XX  XX  4 XXX XXX  6  XXXX X  5    28         3
 135  X   XX  3 X        1  X       1          0          0     5          
 136          0 XX    X  3     X X  2  X  X X  3      X   1     9          
 137 X XX  X  4    X     1   XXX    3   XX     2 XXX      3    13          
 138 XXX XX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    32       1-2
 140    X X   2  XX  X   3 X XXXX   5 X X X    3 X X X X  4    17         6
 141   X X    2     X    1 X        1  X XX    3    XX X  3    10          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 121 4225211 1.0 1423111 1.0 2222112 1.0 4224123 3.0 3322313 2.0    8.0    1
 130 6354623 5.0 5342624 4.0 6555535 5.0 6453534 5.0 5443535 4.0   23.0    4
 131 2546164 4.0 3656266 6.0 4666366 6.0 3366246 4.0 2566166 6.0   26.0    6
 133 3112352 2.0 4131352 2.0 5133451 3.0 2142461 2.0 6134441 3.0   12.0    3
 138 1431435 3.0 2215433 3.0 1411224 2.0 1511312 1.0 1211222 1.0   10.0    2
 140 5663546 6.0 6564545 5.0 3344643 4.0 5635655 6.0 4655654 5.0   26.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
A       Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
B       Nowak                     Maria                     Kraków               
C       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
D       Igielska                  Małgorzata                Kraków               
E       Piasta                    Ryszard                   Opole                
F       Dziedziczak               Jarosław                  Kielce               
G       Dudek                     Waldemar                  Jastrzębie Zdrój     
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur                     Kraków               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 125         1 Winecki Jakub, Lempart Bożena                    IDEA Kraków                           403.5  4 438.5  5         1/  16
 139         2 Klimek Łukasz, Zych Angelika                     AS-SPORT Kraków                       244.0  5 273.0  6         2/  16
 143         3 Kowalik Mateusz, Okoń Adrianna                   IMPULS Biłgoraj                       291.0  2 314.0  3         3/  16
 135         4 Kupczyk Jarosław, Kozub Anna                     KLASA Tarnów                          370.0  2 387.0  2         4/  16
 131         5 Lelito Maciej, Steczko Magdalena                 FANTAZJA Kraków                       251.0  0 267.0  0         5/  16
 142         6 Mazurek Wojciech, Kowal Magdalena                KICK Kielce                            39.0  0  54.0  0         6/  16
 134         7 Duliński Artur, Drożdż Patrycja                  AS-SPORT Kraków                       285.3  4 299.3  4         7/  16
 123       8-9 Latoś Krystian, Gaweł Agnieszka                  BAWINEK Kraków                        600.0  0 612.0  0       8-9/  16
 138       8-9 Nowokuński Piotr, Dudziak Patrycja               STYL Kraków                            99.1  0 111.1  0       8-9/  16
 128        10 Kocój Maciej, Jucha Weronika                     GASIEK Rzeszów                        179.0  2 190.0  2        10/  16
 141        11 Biernat Przemysław, Żochowska Paulina            CENTRUM TAŃCA Lublin                  209.0  1 219.0  1        11/  16
 137        12 Szpyt Rafał, Bednarz Klaudia                     IMPULS Biłgoraj                       172.0  0 181.0  0        12/  16
 124        13 Wójtowicz Jakub, Tworska Anna                    PLĄS Kraków                            82.5  0  90.5  0        13/  16
 130        14 Kaczmarczyk Marek, Kaczmarczyk Małgorzata        FANTAZJA Kraków                        37.0  0  44.0  0        14/  16
 122        15 Bigosiński Jędrzej, Kozubińska Izabela           AXIS Nowy Sącz                         21.0  0  27.0  0        15/  16
 140        16 Banasik Tomasz, Bednarczyk Justyna               MERENGUE Stalowa Wola                 175.5  0 180.5  0        16/  16
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 122    X XX  3    X     1 X  XX    3     XXX  3      XX  2    12          
 123 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XX XXX  5 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    32       5-6
 124 XX XX    4  X XX X  4  X X  X  3  X  X    2  X XXXX  5    18          
 125 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       2-3
 128 X X  X   3 X XXXXX  6 X X XXX  5 X XX X   4 XXX XXX  6    24        11
 130    XX X  3 XX  XXX  5  X X     2  X X     2 X XX     3    15          
 131 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       2-3
 134 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX    5    32       5-6
 135 XXXXXX   6 XX X X   4 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    30         8
 137 X XXX X  5 XXX  XX  5 X XXXX   5 XX X  X  4 XX X  X  4    23        12
 138 XXX XX   5 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXX      3 XXXXXXX  7    28      9-10
 139 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 140  XXX  X  4   X      1 X X      2   X XXX  4          0    11          
 141  X XXXX  5  XXXXX   5 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 X XXXX   5    28      9-10
 142 XXX XXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XrXXXXX  6  XXXXXX  6    31         7
 143 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 123  X XX X  4    X  X  2 XX    X  3  X XXXX  5     X    1    15          
 125 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX  X  5    31         1
 128 X X  X   3      X   1   X      1   X      1   XX     2     8          
 131 XX XXXX  6  XXXX X  5  XXXX    4 XXXX  X  5  XXXX    4    24       2-4
 134 X X      2 X X XX   4 XX XXX   5 XX  X    3 XX   XX  4    18          
 135 XX X X   4 XX XXXX  6 XX       2 X  XXXX  5 XX XXX   5    22         5
 137          0 X        1          0 X        1 X        1     3          
 138 X X X    3 XXX      3   X X X  3  rX X    2 X X X X  4    15          
 139    XXXX  4 XX XXX   5 X  XXXX  5 X  X XX  4 XX XXXX  6    24       2-4
 141      X   1      X   1    X X   2      X   1     XX   2     7          
 142  XX XXX  5   X  XX  3   X XXX  4  XX XX   4   X  XX  3    19         6
 143  XXX  X  4  XXXX X  5 XXXX XX  6  XXX  X  4  XXX XX  5    24       2-4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 125 1111161 1.0 1121161 1.0 1121132 1.0 1121123 1.0 1111241 1.0    5.0    1
 131 4355352 5.0 5543456 6.0 4452265 4.5 3454365 4.0 4456466 6.0   25.5    5
 135 2643516 4.0 2255524 5.0 3245443 3.0 2345416 3.0 5244514 4.0   19.0    4
 139 3462433 2.0 3362233 2.0 2563354 4.5 4262232 2.0 2363153 3.0   13.5    2
 142 6526225 6.0 6614315 4.0 6616616 6.0 6616544 6.0 6525625 5.0   27.0    6
 143 5234644 3.0 4436642 3.0 5334521 2.0 5533651 5.0 3632332 2.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
A       Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
B       Nowak                     Maria                     Kraków               
C       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
D       Igielska                  Małgorzata                Kraków               
E       Piasta                    Ryszard                   Opole                
F       Dziedziczak               Jarosław                  Kielce               
G       Dudek                     Waldemar                  Jastrzębie Zdrój     
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur                     Kraków               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  13         1 Głownia Jędrzej, Krzyworzeka Katarzyna           M-TEAM Kraków                         183.5  2 213.5  3         1/  11
  12         2 Woźny Kamil, Dec Aleksandra                      M-TEAM Kraków                         261.0  4 285.0  5         2/  11
   8         3 Jamróg Krzysztof, Raczyńska Paulina              GRACJA Krosno                          54.0  0  72.0  1         3/  11
   3         4 Truniarz Tymoteusz, Bednarska Adrianna           GASIEK Rzeszów                        133.5  0 145.5  0         4/  11
   4         5 Kądzielawa Patryk, Zanik Aleksandra              MAŁOPOLSKIE CENTRUM TAŃCA             204.0  3 215.0  3         5/  11
   1         6 Ples Wojciech, Generowicz Natalia                CARMEN Kraków                          59.0  0  69.0  0         6/  11
   6         7 Duraj Maksymilian, Skrobot Agnieszka             KLASA Tarnów                          141.5  0 150.5  0         7/  11
   5         8 Szczęch Adrian, Jewuła Monika                    MAŁOPOLSKIE CENTRUM TAŃCA             161.0  1 169.0  1         8/  11
   7         9 Kozień Patryk, Wicher Dominika                   FANTAZJA Kraków                        22.0  0  29.0  0         9/  11
  11        10 Bezdyk Kacper, Kmiecik Klaudia                   MAŁOPOLSKIE CENTRUM TAŃCA              61.0  0  67.0  0        10/  11
   2        11 Szeliga Michał, Kawa Monika                      GASIEK Rzeszów                         35.0  0  40.0  0        11/  11
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
   1 XXXXXX   6 X XXXX   5 X XXXXX  6   XX XX  4 X XX XX  5    26       4-5
   2       X  1  X  X X  3          0     X    1          0     5          
   3 X XXXXX  6 X XXXX   5 X XX XX  5 X XXXXX  6 X XX  X  4    26       4-5
   4 X X      2 XXXXX X  6  XX X    3  XX X    3  XX X X  4    18         6
   5       X  1  X X     2 XX  X    3 XX  X    3  X  X    2    11          
   6  X  X    2  X  X X  3  X X  X  3  X X  X  3  X XXX   4    15          
   7 XX X     3 X        1 XX       2 XX    X  3 X        1    10          
   8  XXXXXX  6   X  XX  3  XXXXXX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    28         3
  11      XX  2      X   1      X   1      X   1      X   1     6          
  12 XXXXXX   6 XXXX XX  6 X XXXXX  6 X XXXX   5 XXXXXXX  7    30         2
  13 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   1 4344545 4.0 5356545 5.0 4465635 5.0 6466664 6.0 6466646 6.0   26.0    6
   3 3651666 6.0 3643654 4.0 3653553 4.0 3652421 3.0 3654452 5.0   22.0    4
   4 6565454 5.0 6565266 6.0 5346266 6.0 5344355 5.0 4345364 4.0   26.0    5
   8 5136231 3.0 4234432 3.0 6132141 2.0 4125242 2.0 5233233 3.0   13.0    3
  12 2413323 2.0 2412323 2.0 1511424 3.0 1513536 4.0 2512525 2.0   13.0    2
  13 1222112 1.0 1121111 1.0 2224312 1.0 2231113 1.0 1121111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
A       Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
B       Nowak                     Maria                     Kraków               
C       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
D       Igielska                  Małgorzata                Kraków               
E       Piasta                    Ryszard                   Opole                
F       Dziedziczak               Jarosław                  Kielce               
G       Dudek                     Waldemar                  Jastrzębie Zdrój     
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur                     Kraków               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  13         1 Głownia Jędrzej, Krzyworzeka Katarzyna           M-TEAM Kraków                         144.5  2 173.5  3         1/  10
  12         2 Woźny Kamil, Dec Aleksandra                      M-TEAM Kraków                         224.0  3 247.0  4         2/  10
   2         3 Szeliga Michał, Kawa Monika                      GASIEK Rzeszów                        154.0  5 171.0  6         3/  10
   3         4 Truniarz Tymoteusz, Bednarska Adrianna           GASIEK Rzeszów                          0.0  0  11.0  0         4/  10
   4         5 Kądzielawa Patryk, Zanik Aleksandra              MAŁOPOLSKIE CENTRUM TAŃCA             219.0  4 229.0  4         5/  10
   1         6 Ples Wojciech, Generowicz Natalia                CARMEN Kraków                          72.0  2  81.0  2         6/  10
  10         7 Chruścicki Karol, Żochowska Dominika             CENTRUM TAŃCA Lublin                  174.0  4 182.0  4         7/  10
   8         8 Jamróg Krzysztof, Raczyńska Paulina              GRACJA Krosno                          53.0  1  60.0  1         8/  10
   6         9 Duraj Maksymilian, Skrobot Agnieszka             KLASA Tarnów                          182.0  0 188.0  0         9/  10
   7        10 Kozień Patryk, Wicher Dominika                   FANTAZJA Kraków                        19.0  0  24.0  0        10/  10
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
   1 XXXXXX   6 XXXX XX  6 X  XXX   4   XX X   3  XX  X   3    22         6
   2 X  X XX  4     XXX  3   X XXX  4 XXXXXXX  7 X XXXX   5    23         5
   3 X X XX   4 X XXXX   5 X XXXXX  6 X X XXX  5 XXX XXX  6    26         3
   4 XXXXX X  6 X XXX X  5 XX XX X  5 XXXXX X  6 XXXXX X  6    28       1-2
   6  XX XXX  5       X  1      XX  2 XX  X X  4       X  1    13          
   7  X X     2 XX       2  X       1  X X     2  X X  X  3    10          
   8  XX  XX  4  XXX  X  4  XXX     3  XX   X  3   XX  X  3    17          
  10    X XX  3  X XXX   4 XXXX  X  5    XXX   3 X   XX   3    18          
  12 XX  X X  4 XXX XX   5 XXX XXX  6 X X  XX  4 XXXXXX   6    25         4
  13 X XXX    4 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXrXXX   5 XXrXXXX  6    28       1-2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   1 6564655 6.0 6562654 6.0 5663656 6.0 6461655 6.0 6664445 6.0   30.0    6
   2 4646211 4.0 3435321 3.0 4335512 3.0 4636222 3.0 3333211 3.0   16.0    3
   3 2455524 5.0 2654533 4.0 3554245 4.0 2553534 4.0 2452334 4.0   21.0    4
   4 3132362 2.0 5246465 5.0 6446463 5.0 5344366 5.0 5545656 5.0   22.0    5
  12 1321143 1.0 1321242 2.0 1221331 2.0 1125441 2.0 1121563 2.0    9.0    2
  13 5213436 3.0 4113116 1.0 2112124 1.0 3212113 1.0 4216122 1.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
A       Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
B       Nowak                     Maria                     Kraków               
C       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
D       Igielska                  Małgorzata                Kraków               
E       Piasta                    Ryszard                   Opole                
F       Dziedziczak               Jarosław                  Kielce               
G       Dudek                     Waldemar                  Jastrzębie Zdrój     
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur                     Kraków               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  27         1 Kloc Hubert, Toropolska Paulina                  GRACJA Krosno                         397.0  6 422.0  7         1/   6
  24         2 Leśniak Wojciech, Basamon Angelika               GASIEK Rzeszów                         75.0  1  94.0  2         2/   6
  26         3 Nawrocki Piotr, Froń Magdalena                   FLAMENCO Siemianowice                 268.0  6 281.0  7         3/   6
  28         4 Chruścicki Karol, Żochowska Dominika             CENTRUM TAŃCA Lublin                    0.0  0   7.0  0         4/   6
  22         5 Kurcoń Konrad, Hus Dominika                      GRACJA Krosno                          23.0  0  29.0  0         5/   6
  21         6 Maliczkowski Konrad, Zamorska Kaja               DŻET Rzeszów-Boguchwała                 0.0  0   5.0  0         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  21 5666566 6.0 5666555 5.0 4664646 6.0 4566555 5.0 5666456 6.0   28.0    6
  22 6325654 5.0 6435666 6.0 6235464 4.0 6635466 6.0 6234564 5.0   26.0    5
  24 1133332 2.0 1122312 1.0 2121331 2.0 1122332 2.0 1111231 1.0    8.0    2
  26 4551415 4.0 3541434 4.0 3543525 3.0 3441613 3.0 3542612 3.0   17.0    3
  27 2412123 1.0 2314123 2.0 1312212 1.0 2213121 1.0 2325123 2.0    7.0    1
  28 3244241 3.0 4253241 3.0 5456153 5.0 5354244 4.0 4453345 4.0   19.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
A       Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
B       Nowak                     Maria                     Kraków               
C       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
D       Igielska                  Małgorzata                Kraków               
E       Piasta                    Ryszard                   Opole                
F       Dziedziczak               Jarosław                  Kielce               
G       Dudek                     Waldemar                  Jastrzębie Zdrój     
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur                     Kraków               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  24         1 Leśniak Wojciech, Basamon Angelika               GASIEK Rzeszów                        103.0  3 130.0  4         1/   8
  27         2 Kloc Hubert, Toropolska Paulina                  GRACJA Krosno                         237.0  5 258.0  6         2/   8
  23         3 Korab Krzysztof, Mizgalska Martyna               SZOK Gliwice                          102.0  1 117.0  2         3/   8
  22         4 Kurcoń Konrad, Hus Dominika                      GRACJA Krosno                          35.0  1  44.0  1         4/   8
  29         5 Bezdyk Kacper, Kmiecik Klaudia                   MAŁOPOLSKIE CENTRUM TAŃCA              24.0  0  32.0  0         5/   8
  26         6 Nawrocki Piotr, Froń Magdalena                   FLAMENCO Siemianowice                  48.0  1  55.0  1         6/   8
  25         7 Szczęch Adrian, Jewuła Monika                    MAŁOPOLSKIE CENTRUM TAŃCA              17.0  0  23.0  0         7/   8
  21         8 Maliczkowski Konrad, Zamorska Kaja               DŻET Rzeszów-Boguchwała                 0.0  0   5.0  0         8/   8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  21 X   X    2     X X  2    XX    2 XX XX    4  X  X X  3    13          
  22  XXX XX  5   XX XX  4 X X XX   4 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    26         5
  23 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    34       1-2
  24  XXXXXX  6 XXX XX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32         3
  25 XXX X X  5 XX XXX   5 XX X XX  5    X  X  2 X  X     2    19          
  26 X XXXXX  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXX XX   5 X XX XX  5    28         4
  27 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    34       1-2
  29 XX X X   4 XXXX XX  6  XX  XX  4   XX XX  4  XXXXXX  6    24         6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  22 6435426 4.0 6435145 4.0 5132246 4.0 5535343 4.0 6535354 5.0   21.0    4
  23 2343233 3.0 2544411 3.0 1245313 2.0 2252236 3.0 2264435 3.0   14.0    3
  24 5124311 1.0 3222232 1.0 4323432 3.0 4123411 2.0 3112111 1.0    8.0    1
  26 3661562 6.0 5651666 6.0 3661565 5.0 3661565 5.0 5651666 6.0   28.0    6
  27 1216145 2.0 1116323 2.0 2414121 1.0 1314122 1.0 1423222 2.0    8.0    2
  29 4552654 5.0 4363554 5.0 6556654 6.0 6446654 6.0 4346543 4.0   26.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
A       Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
B       Nowak                     Maria                     Kraków               
C       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
D       Berkowicz                 Adam                      Jasło                
E       Piasta                    Ryszard                   Opole                
F       Dziedziczak               Jarosław                  Kielce               
G       Dudek                     Waldemar                  Jastrzębie Zdrój     
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur                     Kraków               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  57         1 Kociołek Marcin, Heliniak Paulina                GASIEK Rzeszów                        185.5  1 225.5  2         1/  21
  65         2 Bulanda Konrad, Szymańska Anna                   IDEA Kraków                           223.0  0 257.0  1         2/  21
  52         3 Tymczyszyn Jerzy, Klimczak Joanna                AKADEMIA TAŃCA Kraków                 218.5  2 246.5  3         3/  21
  64         4 Trojan Kamil, Bachula Magdalena                  AS-SPORT Kraków                       435.0  2 457.0  2         4/  21
  62         5 Pasik Adrian, Garbacz Małgorzata                 KICK Kielce                           324.0  1 345.0  1         5/  21
  63         6 Piątkowski Łukasz, Uchacz Izabela                PRESTIGE MOK Mszana Dolna              74.5  0  94.5  0         6/  21
  44       7-8 Orzeł Kamil, Orzeł Izabela                       AXIS Nowy Sącz                        223.0  0 241.0  0       7-8/  21
  51       7-8 Wiklik Paweł, Prymula Katarzyna                  BAWINEK Kraków                        199.0  0 217.0  0       7-8/  21
  46         9 Lorenc Kamil, Fornalewicz Maja                   WENA Kraków                           383.5  0 400.5  0         9/  21
  54        10 Łukasik Bartłomiej, Pałęcka Mariola              GASIEK Rzeszów                         84.3  0 100.3  0        10/  21
  60        11 Kowalik Kamil, Gądek Monika                      FANTAZJA Kraków                       171.0  0 186.0  0        11/  21
  55        12 Mroczka Paweł, Dziaczyńska Michalina             GASIEK Rzeszów                        334.0  0 348.0  0        12/  21
  48        13 Watychowicz Jan, Rumin Katarzyna                 CUBANA Nowy Targ                       48.0  0  61.0  0        13/  21
  53        14 Ludera Mirosław, Walaszek Kinga                  GASIEK Rzeszów                        123.5  0 135.5  0        14/  21
  47     15-16 Panek Krystian, Muniak Maria                     SOKÓŁ Myślenice                        27.5  0  37.5  0     15-16/  21
  61     15-16 Giefert Wojciech, Dzik Katarzyna                 PODKARPACIE Jasło                      98.0  0 108.0  0     15-16/  21
  42        17 Rodin Sergiusz, Kornaś Joanna                    AXIS Nowy Sącz                         92.0  0 101.0  0        17/  21
  43        18 Śmierciak Mateusz, Stafińska Natalia             AXIS Nowy Sącz                          0.0  0   8.0  0        18/  21
  45     19-20 Migacz Marcin, Tokarz Beata                      AXIS Nowy Sącz                          0.0  0   6.0  0     19-20/  21
  49     19-20 Twardowski Jan, Palonek Sylwia                   ELITA OKK Kraków-Wróblowi               0.0  0   6.0  0     19-20/  21
  41        21 Adamczyk Konrad, Stojak Karolina                 AXIS Nowy Sącz                         71.0  0  76.0  0        21/  21
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  41          0    X     1       X  1          0 X     X  2       X  1          0       X  1     6          
  42    X X   2          0 X XXX    4          0 XX XXXX  6    XX    2  X XX    3    XX X  3    20          
  43    X     1          0    X     1          0 X  XX    3 XX XXX   5       X  1 X   X X  3    14          
  44  XXX X   4  X XX X  4   XX X   3  XXX  X  4 XXXX X   5 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    40         8
  45 X   X X  3          0          0     X    1 X  XX    3    X     1    X     1    XX    2    11          
  46 XXX      3 XXXX XX  6 XXXXX    5 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXX XX   5 XXXXXX   6  X  X X  3    41         7
  47 XXX X X  5          0  X X     2 X X   X  3 X        1 X     X  2 XX   XX  4 XXXX XX  6    23          
  48 X XXXXX  6 XXX XXX  6 XXX  XX  5   XXXX   4       X  1    X     1    XX X  3     X X  2    28          
  49 X   XX   3 X X      2     X    1 X   X    2     X    1       X  1    X     1          0    11          
  51 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  X X XX  4 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXX  X   4    47       2-3
  52  XX XXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX    5  XX XX   4 X        1  XX  X   3  XXX XX  5    37     10-11
  53   X X X  3 X X XXX  5 XXXX XX  6 XXX XXX  6  X       1 XX  X    3     X X  2 X        1    27          
  54       X  1  XXX XX  5 X XXXXX  6 X XXX    4 X XXXX   5  XXX XX  5 X XXXXX  6 X XXXX   5    37     10-11
  55 XX X X   4 XX X XX  5 X   XXX  4 XX   X   3   X  XX  3  XX XXX  5 X XXXXX  6 XXXXX X  6    36        12
  57  XXXXXX  6 XX  X    3 XXX XXX  6  XXXXXX  6  XX XXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXX   6    45         6
  60  XXXX X  5 XXXXXXX  7 XXXX  X  5 XXXXXXX  7 XXX  XX  5 XXXXXXX  7 XXX X X  5 XXX XX   5    46       4-5
  61 X  XX X  4    XX    2    X  X  2    X XX  3    XX X  3   XX  X  3 X  X  X  3    X XX  3    23          
  62 XX XXXX  6   XXXX   4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXX XX   5 XXXXXX   6 XXXX X   5    46       4-5
  63 XXXX XX  6 XXXXXXX  7  X  XXX  4 XXXX XX  6 XXXX     4   X  XX  3  XX  XX  4  XXX X   4    38         9
  64 XXX  X   4 XXX XXX  6 XX  XX   4 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    47       2-3
  65 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXX XX   5 XXX XXX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXX XXX  6    49         1
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  44   X      1   XX     2   XX  X  3   XXX    3 XXX X    4 XXXX X   5 XXX  X   4  XXX XX  5    27          
  46 X        1 XX       2 XX XX    4          0  X XXXX  5 X   XX   3  X XXXX  5  X XXX   4    24          
  51 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XXX XX  5 XXXXXX   6    X     1    X     1    X     1          0    27          
  52 XX   XX  4 XX X     3 XXX  X   4 XXX  XX  5 XXXX     4  XXXX X  5  XX X X  4 X XXX    4    33         4
  54   X      1   X      1 X X X    3 X        1   X  XX  3   X  XX  3   X  XX  3   XX XX  4    19          
  55    X X   2 X    XX  3     X X  2       X  1       X  1     X X  2       X  1       X  1    13          
  57 X X XXX  5 XXX XXX  6 X XX X   4 XXXXXXX  7 X XXXX   5 X XX XX  5 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    45         1
  60  X X  X  3       X  1     X    1  X       1 XX  XX   4 XX X     3 X  X     2     X    1    16          
  62  X XXX   4 XX XXX   5   X  XX  3 X  X XX  4   X  XX  3 X X XX   4 X  XXX   4 XX  XX   4    31       5-6
  63 XXXXXXX  7   XXXXX  5  X X XX  4  XXXXXX  6  X X  X  3  X X  X  3 X  X     2 XX X  X  4    34         3
  64     X    1     XX   2 XX  XX   4 X   X    2 XX XXXX  6 XXX X X  5 XXX XX   5 XXX XXX  6    31       5-6
  65 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XX XX X  5  XXXXXX  6 X X X    3  X  XX   3  XX X X  4 XXX      3    36         2
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  52 1236632 2.0 1235663 3.0 2235535 3.0 2236421 2.0 2145634 4.0 3145453 4.0 5152546 5.0 5231536 3.0   26.0    3
                                            R                                                        
  57 2413413 1.0 3612315 2.0 3512626 2.0 5423513 3.0 1611313 1.0 1511216 1.0 2611314 2.0 1546413 4.0   16.0    1
  62 6562251 5.0 6164431 4.0 6354214 5.0 6565344 5.0 6266525 6.0 4456625 5.0 4444433 4.0 3654345 5.0   39.0    5
  63 5341525 4.0 5441526 5.0 5441352 4.0 4141256 4.0 5452466 5.0 6664544 6.0 6565655 6.0 4463654 6.0   40.0    6
  64 4655366 6.0 4556254 6.0 4666461 6.0 3654665 6.0 3533152 2.0 2332131 2.0 1233221 1.0 2312221 1.0   30.0    4
  65 3124144 3.0 2323142 1.0 1123143 1.0 1312132 1.0 4324241 3.0 5223362 3.0 3326162 3.0 6125162 2.0   17.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
A       Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
B       Nowak                     Maria                     Kraków               
C       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
D       Berkowicz                 Adam                      Jasło                
E       Piasta                    Ryszard                   Opole                
F       Dziedziczak               Jarosław                  Kielce               
G       Dudek                     Waldemar                  Jastrzębie Zdrój     
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur                     Kraków               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  78         1 Chorzępa Maciej, Kawalec Ewa                     GAMA Rzeszów                          333.5  3 367.5  4         1/  15
  76         2 Stopka Dariusz, Kondera Ewa                      CUBANA Nowy Targ                      144.0  5 172.0  6         2/  15
  77         3 Chronowski Jarosław, Staszewska Magdalena        NARCYZ Kraków                         371.8  3 393.8  4         3/  15
  81         4 Broda Tomasz, Kidała Alicja                      GASIEK Rzeszów                        240.0  3 256.0  3         4/  15
  75         5 Wieczorek Wojciech, Ambroży Anna                 MAŁOPOLSKIE CENTRUM TAŃCA             107.5  0 122.5  0         5/  15
  84         6 Kaleta Mateusz, Szajowska Aneta                  FANTAZJA Kraków                       370.5  3 384.5  3         6/  15
  91         7 Waśko Jan, Matoga Justyna                        MAŁOPOLSKIE CENTRUM TAŃCA             249.7  3 262.7  3         7/  15
  73         8 Pniak Sylwester, Kurpiel Karolina                GRACJA Krosno                         185.0  0 197.0  0         8/  15
  82         9 Orzechowski Grzegorz, Janiczek Wioletta          EMiKa Pałac MłodzieżyTarn             239.0  2 250.0  2         9/  15
  71        10 Legutko Michał, Pruchnicka Barbara               AXIS Nowy Sącz                         67.0  0  77.0  0        10/  15
  80        11 Baran Adrian, Wadas Monika                       EMiKa Pałac MłodzieżyTarn             390.0  4 399.0  4        11/  15
  79        12 Furdyna Dawid, Kotulska Agata                    AKADEMIA TAŃCA Kraków                 301.0  0 309.0  0        12/  15
  85        13 Kseń Karol, Czeczot Barbara                      MERENGUE Stalowa Wola                 395.0  0 402.0  0        13/  15
  89        14 Berkowicz Wojciech, Chomiszczak Sabina           PODKARPACIE Jasło                     156.0  0 162.0  0        14/  15
  87        15 Nizioł Marcin, Drewniak Natalia                  GAMA Rzeszów                           16.0  0  21.0  0        15/  15
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  71 X X X X  4 XXXXX    5 XXXXX X  6 XXX X    4  XXXX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    44     10-11
  73 X XXXX   5 X X XXX  5 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6   X XXX  4 X X XXX  5 XXXXXXX  7    44     10-11
  75 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 X  XXXX  5    53       2-3
  76 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXX XXX  6 XXX XXX  6    52         4
  77 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    55         1
  78  XXXXXX  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XrXX XX  5 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXX XX  6 XXXX XX  6    48       5-6
  79 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXX X   4 XXXXXXX  7 X X XXX  5 X  XX X  4  X XXXX  5  X X     2    41        12
  80  XXXXX   5  XX XXX  5 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    47       7-8
  81 XXXX XX  6 XXXXXXX  7   XXXXX  5   XXXXX  5 XXXXX    5 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    48       5-6
  82  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 X XXXXX  6   XXX X  4   XX  X  3 XXXXX X  6    45         9
  84 XXX XXX  6 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    53       2-3
  85 XXXXXXX  7 XX X XX  5 XXXXXXX  7  XX XXX  5   XX X   3 XXX  X   4 XXXX X   5 X X  XX  4    40          
  87 X     X  2       X  1       X  1    X     1 XX    X  3  XX XXX  5  XX X X  4  X  XXX  4    21          
  89 XX X     3 X  XX    3 XX XX    4 XX XX X  5 XX X XX  5 XX X  X  4 X  XXX   4 XXXXX X  6    34          
  91 XX XXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6  XXXXX   5 XXXX XX  6 XXXXXXX  7   XXXX   4    47       7-8
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  71          0   XXX    3    XX    2   XX     2    XX    2 XXXX     4 XXX X X  5     X    1    19          
  73 XXX X X  5 XXX   X  4 X X      2   X   X  2   X  X   2   X      1   XX  X  3   XX  X  3    22          
  75 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXX XX   5 XXX XX   5    XX    2     X    1     XX   2 X        1    29         6
  76   X XXX  4 X X XXX  5 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXX X X  5 X X XXX  5     XX   2 XXXXXXX  7    40         3
  77 XXXXX    5 XXX X    4 XXX X X  5  X       1 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    42         1
  78 XX XXXX  6   XX X   3  X   XX  3 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XX X XX  5 X  X     2 XX XXX   5    37         4
  79      X   1  X X X   3  X XXX   4  X       1 X        1    X     1     X    1          0    12          
  80  X       1          0  X       1  X  X X  3  X   X   2      X   1 XXX XX   5  X  XX   3    16          
  81   X  X   2   X X    2   XX  X  3    X X   2 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXX  XX  5    32         5
  82    X  X  2 XX  X X  4    X  X  2 XXXXX X  6       X  1  X  X X  3       X  1   X   X  2    21          
  84 XXXX     4 XX X XX  5 XXXX X   5 XX XXXX  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXX     4 XXXX  X  5    41         2
  91 X  XXXX  5    X XX  3 X   XXX  4 X    X   2     XX   2     XX   2  X X XX  4    XXX   3    25          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  75 1311233 1.0 3211211 1.0 1111125 1.0 2415135 3.0 6644556 6.0 6565656 6.0 6635566 6.0 6666466 6.0   30.0    5
  76 4535121 2.0 1424123 2.0 2554413 3.0 1541221 1.0 4556123 5.0 3646143 4.0 3356144 4.0 3345145 3.0   24.0    2
  77 5166354 6.0 6346364 4.0 5336264 5.0 5226563 5.0 1125631 2.0 1112512 1.0 1121223 1.0 1121223 1.0   25.0    3
  78 3422415 3.0 4532436 3.0 4442352 2.0 4332316 2.0 5431445 4.0 5233324 3.0 4242312 2.0 4534614 4.0   23.0    1
  81 6644642 4.0 5655542 5.0 6623641 4.0 6654642 6.0 2212212 1.0 2321231 2.0 2513431 3.0 2212331 2.0   27.0    4
  84 2253566 5.0 2163655 6.0 3265536 6.0 3163454 4.0 3363364 3.0 4454465 5.0 5464655 5.0 5453552 5.0   39.0    6
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
A       Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
B       Nowak                     Maria                     Kraków               
C       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
D       Igielska                  Małgorzata                Kraków               
E       Piasta                    Ryszard                   Opole                
F       Dziedziczak               Jarosław                  Kielce               
G       Dudek                     Waldemar                  Jastrzębie Zdrój     
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur                     Kraków               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  98         1 Rozborski Dominik, Betleja Karolina              GASIEK Rzeszów                          0.0  0  27.0  1         1/   8
 101         2 Węgrzyn Kamil, Książek Izabela                   AS-SPORT Kraków                        80.0  0 101.0  1         2/   8
 102         3 Łysek Mateusz, Pajdzik Jolanta                   PRESTIGE MOK Mszana Dolna               0.0  0  15.0  1         3/   8
 100         4 Kozłowski Łukasz, Jamróg Magdalena               GRACJA Krosno                          23.5  0  32.5  0         4/   8
  99         5 Szymański Jakub, Dela Emanuela                   KLASA Tarnów                           14.0  0  22.0  0         5/   8
  95         6 Dobosz Michał, Migacz Justyna                    ADEEM Nowy Sącz                         0.0  0   7.0  0         6/   8
  96       7-8 Piprek Paweł, Rosiek Edyta                       AXIS Nowy Sącz                          0.0  0   5.0  0       7-8/   8
  97       7-8 Zlezarczyk Marcel, Szwajca Kasia                 SOKÓŁ Myślenice                         5.0  0  10.0  0       7-8/   8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          S          CH         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  95  XXXXX   5 XXXXXX   6 X X XXX  5 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6    34         5
  96 X X  XX  4    XX X  3 XX X  X  4    X  X  2  XX X    3 XX  XXX  5    21          
  97       X  1    X     1  X       1 XXXX  X  5 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    21          
  98 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXX  X  5    38         2
  99 XX XX X  5 XXX XXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    37         3
 100 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7   X XX   3      X   1   X      1    26         6
 101 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    40         1
 102 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 X XXXXX  6 XXXXXX   6 X XXXXX  6   XXXX   4    35         4
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           S           CH          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  95 6565666 6.0 6465355 6.0 5564655 5.0 4246356 5.0 5356515 6.0 3255646 6.0   34.0    6
  98 1141312 1.0 2121463 1.0 2121242 1.0 2463435 3.0 1233356 2.0 2362465 3.0   11.0    1
  99 5654454 5.0 4652542 5.0 6653563 6.0 6352144 2.0 6442144 4.0 5533553 5.0   27.0    5
 100 4413245 4.0 3214134 2.0 3315136 3.0 5514622 4.0 3515633 3.0 6646334 4.0   20.0    4
 101 3336123 3.0 5336226 4.0 4236324 4.0 1121211 1.0 2121222 1.0 1111112 1.0   14.0    2
 102 2222531 2.0 1543611 3.0 1442411 2.0 3635563 6.0 4664461 5.0 4424221 2.0   20.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
A       Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
B       Nowak                     Maria                     Kraków               
C       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
D       Igielska                  Małgorzata                Kraków               
E       Piasta                    Ryszard                   Opole                
F       Dziedziczak               Jarosław                  Kielce               
G       Dudek                     Waldemar                  Jastrzębie Zdrój     
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur                     Kraków               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 111         1 Tomkiewicz Kacper, Walus Izabela                 GRACJA Krosno                         213.8  3 247.8  4         1/  15
 113         2 Dyrkacz Filip, Czulak Weronika                   MAŁOPOLSKIE CENTRUM TAŃCA             231.0  3 259.0  4         2/  15
 116         3 Kruk Kamil, Przywara Sara                        FLAMENCO Siemianowice                 129.0  4 151.0  5         3/  15
 106         4 Doniec Paweł, Łopata Anna                        PLĄS Kraków                           202.0  2 218.0  2         4/  15
 114         5 Kuczek Konrad, Kuczek Kinga                      NOWY STYL Bielsko-Biała                16.0  0  31.0  0         5/  15
 109         6 Kaczorowski Maks, Kaczorowska Żaneta             AS-SPORT Kraków                       146.0  1 160.0  1         6/  15
 115         7 Poręba Maciej, Gubernat Edyta                    EMiKa Pałac MłodzieżyTarn             257.0  4 270.0  4         7/  15
 117         8 Nowokuński Mateusz, Dudziak Oliwia               STYL Kraków                           201.0  0 213.0  0         8/  15
 105         9 Zygmunt Jakub, Nowak Aleksandra                  AXIS Nowy Sącz                         74.0  0  85.0  0         9/  15
 110     10-12 Gołczyński Grzegorz, Cecerska Tamara             CUBANA Nowy Targ                       34.0  0  42.0  0     10-12/  15
 118     10-12 Zieliński Kamil, Domiter Julia                   PRESTIGE MOK Mszana Dolna              13.0  0  21.0  0     10-12/  15
 119     10-12 Jastrzębski Marek, Bachowska Anna                MAŁOPOLSKIE CENTRUM TAŃCA              46.0  0  54.0  0     10-12/  15
 107        13 Nowak Paweł, Kaźmierczyk Daria                   PLĄS Kraków                           114.0  1 121.0  1        13/  15
 112        14 Stoch Jan, Włodek Klaudia                        AS-SPORT Kraków                         0.0  0   6.0  0        14/  15
 108        15 Rylewicz Jarosław, Burtan Barbara                SOKÓŁ Myślenice                        56.8  0  61.8  0        15/  15
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 105  XXX  X  4  X XXXX  5 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6   X XXX  4 XXX X X  5    44        11
 106 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XX XXX  5 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    52       2-3
 107 XXXX XX  6    XXXX  4 XX XXXX  6    XXX   3  XXXX X  5 XX XX    4 XX X X   4 XX XXXX  6    38          
 108   XX  X  3 X XX     3       X  1 X  X  X  3 XX XXX   5   X   X  2   X  X   2 X XX XX  5    24          
 109 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXX XXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    52       2-3
 110 XXXXXXX  7   XXXXX  5   XXXX   4 XXXXX X  6 XXXXX X  6   XXXXX  5  XXXX X  5  XXXX X  5    43        12
 111 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    53         1
 112 XXX XX   5 XX X     3 XXXX  X  5  X X  X  3    X X   2    X XX  3 XX   X   3  X X XX  4    28          
 113 XX  XXX  5 XXX XXX  6 XXX XX   5  XX XXX  5 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    48       7-8
 114 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXX   6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 X XXX X  5 XX XXXX  6    49         6
 115  X  XXX  4 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    50         5
 116 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXX XXX  6 X X  X   3 XXX XXX  6 XXXXXXX  7   XXXX   4    46      9-10
 117 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X X XX   4    51         4
 118 X XXXX   5 XXX  XX  5 XXX  X   4 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    48       7-8
 119 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XX X XX  5 XXXX  X  5 XXXXX X  6 XXXX     4    46      9-10
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 105     X X  2          0  X  X    2  X  X X  3 X X X X  4  XX X X  4 X X X X  4 X X X X  4    23          
 106  XXXXXX  6 XXXXX X  6 XXXXX    5 XXXXXXX  7  XXX X   4  X X X   3  XXX XX  5  X X X   3    39       2-3
 109 X  X     2 XXXX X   5 X X  XX  4    X     1 XX X XX  5  XXX X   4  X X X   3 XX X XX  5    29         6
 110 X  X  X  3    X     1     XXX  3    X X   2       X  1       X  1     X X  2    XX X  3    16          
 111   X  X   2   XXXXX  5  XXX  X  4  XX  XX  4 X X XXX  5 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    40         1
 113  XX XXX  5 XXX XX   5  XX  X   3 XXX XX   5  XX XXX  5 XXX  XX  5 XX  XXX  5  XXXXXX  6    39       2-3
 114 XXXXX    5 X XXX X  5 X XXX X  5 X XXX X  5 XX XX X  5 X   X    2    XX    2 X   X    2    31         5
 115  X  XXX  4  X  XXX  4 XX  XXX  5       X  1  X X     2  X XX X  4     X X  2 XXX XXX  6    28          
 116 XXXXXXX  7  XX XXX  5 X XXXXX  6   XXXXX  5   X X    2 X XXXX   5   X XX   3   X  X   2    35         4
 117 X        1 X  X  X  3 XX X X   4 XXXXXX   6 X  X X   3   X      1 X XX X   4   XX     2    24          
 118 X XX X   4      X   1    X     1 XX       2      X   1 X    XX  3 XXX      3 X        1    16          
 119  X       1 XX       2          0 X        1 XXXXX    5 X  XX    3 XX X     3  X       1    16          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 106 5342456 5.0 3322445 4.0 1233523 1.0 3222336 2.0 6644616 6.0 6455626 6.0 6434634 4.0 6333635 4.0   32.0    4
                                                      R                                              
 109 2651645 6.0 4551556 6.0 5662665 6.0 5645665 6.0 3462455 5.0 5361444 4.0 5361553 5.0 3551556 5.0   43.0    6
 111 4223533 2.0 5214613 2.0 6126334 3.0 4314423 4.0 1216542 1.0 1123251 1.0 2115312 1.0 2114114 1.0   15.0    1
 113 3166324 4.0 1165322 1.0 3344412 2.0 2153514 3.0 4133321 2.0 2234312 2.0 4243445 3.0 4242221 2.0   19.0    2
 114 1434262 3.0 2443264 5.0 2551156 5.0 1461142 1.0 2355264 4.0 3546565 5.0 1556266 6.0 1426362 3.0   32.0    5
 116 6515111 1.0 6636131 3.0 4415241 4.0 6536251 5.0 5521133 3.0 4612133 3.0 3622121 2.0 5665443 6.0   27.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
A       Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
B       Nowak                     Maria                     Kraków               
C       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
D       Igielska                  Małgorzata                Kraków               
E       Piasta                    Ryszard                   Opole                
F       Dziedziczak               Jarosław                  Kielce               
G       Dudek                     Waldemar                  Jastrzębie Zdrój     
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur                     Kraków               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  46         1 Pipień Tomasz, Kursa Natalia                     PLĄS Kraków                           379.8  6 406.8  7         1/   8
  47         2 Fejklowicz Piotr, Berg Monika                    PLĄS Kraków                           159.0  1 180.0  2         2/   8
  48         3 Szepiczak Kamil, Czelny Gabriela                 GRACJA Krosno                         647.0  3 662.0  4         3/   8
  54         4 Kędra Kamil, Jasińska Anna                       GRACJA Krosno                         440.5  3 449.5  3         4/   8
  55         5 Chmiel Daniel, Dudek Marzena                     DŻET Rzeszów-Boguchwała                27.0  0  35.0  0         5/   8
  45         6 Podsiadło Szymon, Szymańska Karolina             PLĄS Kraków                           206.0  3 213.0  3         6/   8
  49         7 Strumiński Maciej, Sujecka Anna                  NARCYZ Kraków                         808.0  0 814.0  0         7/   8
  51         8 Grudzień Michał, Wenc Karolina                   EMiKa Pałac MłodzieżyTarn              11.0  0  16.0  0         8/   8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  45 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXX   5 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    32       4-5
  46 XX XXX   5 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32       4-5
  47 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    34       1-2
  48 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    34       1-2
  49 XXXXXXX  7     XX   2  XX   X  3 X  X  X  3    XX X  3    18          
  51       X  1    X     1       X  1       X  1          0     4          
  54  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    33         3
  55 X X      2 XXX X X  5 X XXXX   5 XXXXXX   6 XXX XX   5    23         6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  45                                                             Z         6
  46 1121321 1.0 1111221 1.0 2121421 1.0 1111221 1.0 1121221 1.0    5.0    1
  47 2442112 2.0 2342112 2.0 1242113 2.0 2442112 2.0 2342114 2.0   10.0    2
  48 5334243 4.0 5233354 3.0 5334232 3.0 5234333 3.0 5233333 3.0   16.0    3
  54 4213434 3.0 3524543 4.0 3413345 4.0 3323444 4.0 3414542 4.0   19.0    4
  55 3555555 5.0 4455435 5.0 4555554 5.0 4555555 5.0 4555455 5.0   25.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
A       Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
B       Nowak                     Maria                     Kraków               
C       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
D       Igielska                  Małgorzata                Kraków               
E       Piasta                    Ryszard                   Opole                
F       Dziedziczak               Jarosław                  Kielce               
G       Dudek                     Waldemar                  Jastrzębie Zdrój     
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur                     Kraków               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  53         1 Rajca Mariusz, Zinchenko Olga                    IDEA Kraków                             0.0  0  26.0  1         1/   7
  44         2 Pażucha Szymon, Gaweł Paulina                    IDEA Kraków                           267.0  3 287.0  4         2/   7
  41         3 Mąka Przemysław, Stypuła Jadwiga                 AXIS Nowy Sącz                        253.0  1 267.0  2         3/   7
  48         4 Szepiczak Kamil, Czelny Gabriela                 GRACJA Krosno                         623.0  5 631.0  5         4/   7
  42         5 Uryga Tomasz, Karpiel Agata                      AXIS Nowy Sącz                        270.0  0 277.0  0         5/   7
  51         6 Grudzień Michał, Wenc Karolina                   EMiKa Pałac MłodzieżyTarn              13.0  0  19.0  0         6/   7
  55         7 Chmiel Daniel, Dudek Marzena                     DŻET Rzeszów-Boguchwała                23.0  0  28.0  0         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  41 3415333 3.0 5525134 4.0 3525341 3.0 4424234 3.0 3427121 2.0   15.0    3
  42 6557424 5.0 6737425 5.0 4656426 5.0 7657525 5.0 5656446 6.0   26.0    5
  44 2231242 2.0 2351251 2.0 2332253 2.0 1232342 2.0 1231333 3.0   11.0    2
  48 4643751 4.0 4442642 3.0 5243632 4.0 3345751 4.0 6344752 4.0   19.0    4
  51 5364577 6.0 3274767 7.0 6474775 6.0 5573677 7.0 4563675 5.0   31.0    6
  53 1122115 1.0 1113313 1.0 1111117 1.0 2111113 1.0 2112214 1.0    5.0    1
  55 7776666 7.0 7666576 6.0 7767564 7.0 6766466 6.0 7775567 7.0   33.0    7
----------------------------------------------------------------------------
Na początek