XXI OTTT "O Smoka Wawelskiego"
XX MTTT "O Krakowską Czapeczkę"

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów
Protokół przeklasyfikowania

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
XXI OTTT "O Smoka Wawelskiego"
XX MTTT "O Krakowską Czapeczkę"
Kraków 2009-03-29
Organizator: Kolejowe Towarzystwo Kultury, KTT "Fantazja"
Prowadzenie: Adam Berkowicz
Muzyka: Sport Dancer Jarosław Michałek
Obsługa medyczna: 
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
Pow. 15, D, Kombinacja 8T
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, C, Standard
14-15, C, Latin
14-15, C, Standard
14-15, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, A, Standard
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, A, Latin
Pow. 15, B, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA Kraków        3
   2 AKSEL Rzeszów                3
   3 AS-SPORT Kraków              9
   4 AXIS Nowy Sącz               3
   5 BAWINEK Kraków               3
   6 CARMEN Kraków                3
   7 FANTAZJA Kraków             12
   8 FLAMENCO Siemianowice        2
   9 FORUM Zabrze                 2
  10 GAMA Jaworzno                3
  11 GRACJA Krosno                5
  12 IDEA Kraków                  6
  13 IMPULS Biłgoraj              3
  14 KICK Kielce                  2
  15 KIEPURA Sosnowiec            3
  16 KLASA Tarnów                 8
  17 MAŁOPOLSKIE CENTRUM TAŃCA    7
  18 MARENGO Dąbrowa Górnicza     1
  19 MCK Mysłowice                2
  20 NARCYZ Kraków                3
  21 NOWY STYL Bielsko-Biała      1
  22 PAŁAC MŁODZIEŻY Katowice     2
  23 PLĄS Kraków                  2
  24 PODKARPACIE Jasło            1
  25 POLECZKA Kraków              1
  26 PRESTIGE MOK Mszana Dolna    5
  27 RAGTIME Kęty                 1
  28 RYTM Kraków                  2
  29 SKT AGH Kraków               3
  30 SKT TK Kraków                3
  31 ST Dobrowolscy Częstochow    3
  32 STEP DANCE Andrychów         1
  33 STT Makielak Bytom           1
  34 STYL Kraków                 12
  35 SUKCES Jaworzno              1
  36 SZYK Częstochowa             3
  37 WENA Kraków                  2
  38 ZORBA Mykanów                4
--------------------------------------
Na początek

Protokół przeklasyfikowania
----------------------------------------------
1. Nazwa turnieju:
   XXI OTTT "O Smoka Wawelskiego"
   XX MTTT "O Krakowską Czapeczkę"
2. Miejsce i data rozgrywania turnieju:
   Kraków 2009-03-29
3. Nadano nowe klasy tańca następującym parom:
----------------------------------------------------------------------------------------------
Nr   Nazwisko i imię                                    Klub                      Kraj
----------------------------------------------------------------------------------------------
Para kategorii i klasy: 14-15 E w stylu: Kombinacja 8T
   7 Kmieć Filip, Wójcik Roksana                        STYL Kraków                               
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: Pow. 15 B w stylu: Standard
 109 Curzytek Przemysław, Lament Katarzyna              PLĄS Kraków                               
Otrzymuje klasę: A w stylu: Standard
----------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Nowak                     Maria                     Kraków               
A       Golonka                   Andrzej                   Kraków               
B       Smirnowa                  Galina                    Warszawa             
C       Piasta                    Ryszard                   Opole                
D       Trzemżalska               Jolanta                   Gliwice              
E       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
F       Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
G       Szyda                     Małgorzata                Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  44         1 Chronowski Jarosław, Staszewska Magdalena        NARCYZ Kraków                         330.8  2 371.8  3         1/  22
  30         2 Kaleta Mateusz, Szajowska Aneta                  FANTAZJA Kraków                       335.5  2 370.5  3         2/  22
  46         3 Wiśliński Grzegorz, Marczewska Anna              BAWINEK Kraków                         46.0  0  75.0  1         3/  22
  56         4 Pniak Sylwester, Kurpiel Karolina                GRACJA Krosno                         162.0  0 185.0  0         4/  22
  33         5 Pachowicz Jakub, Toporkiewicz Weronika           PRESTIGE MOK Mszana Dolna             262.5  3 284.5  3         5/  22
  53         6 Kacprzak Mariusz, Lizak Aneta                    AS-SPORT Kraków                       183.0  0 204.0  0         6/  22
  35         7 Jakubek Tomasz, Nowak Aleksandra                 STYL Kraków                           321.8  0 341.8  0         7/  22
  42       8-9 Waśko Jan, Matoga Justyna                        MAŁOPOLSKIE CENTRUM TAŃCA             231.7  3 249.7  3       8-9/  22
  54       8-9 Mika Piotr, Kaczmarczyk Oliwia                   WENA Kraków                           340.0  3 358.0  3       8-9/  22
  41        10 Legutko Michał, Pruchnicka Barbara               AXIS Nowy Sącz                         50.0  0  67.0  0        10/  22
  51        11 Grzybek Piotr, Szałas Kamila                     AS-SPORT Kraków                        43.0  0  59.0  0        11/  22
  40        12 Furdyna Dawid, Kotulska Agata                    AKADEMIA TAŃCA Kraków                 286.0  0 301.0  0        12/  22
  45        13 Hudaszek Krzysztof, Abram Agnieszka              NARCYZ Kraków                         516.0  1 530.0  1        13/  22
  36        14 Barwiński Łukasz, Błach Marta                    SKT AGH Kraków                        488.0  3 501.0  3        14/  22
  31        15 Rusinek Piotr, Żydek Paulina                     STEP DANCE Andrychów                   51.0  0  63.0  0        15/  22
  48        16 Berkowicz Wojciech, Chomiszczak Sabina           PODKARPACIE Jasło                     145.0  0 156.0  0        16/  22
  37        17 Czekaj Damian, Syncerz Martyna                   MARENGO Dąbrowa Górnicza               27.0  0  37.0  0        17/  22
  32     18-19 Piątkowski Bartłomiej, Haras Karolina            PRESTIGE MOK Mszana Dolna              76.0  0  84.0  0     18-19/  22
  38     18-19 Fryc Tomasz, Blasa Karolina                      PAŁAC MŁODZIEŻY Katowice                0.0  0   8.0  0     18-19/  22
  55        20 Kowalik Michał, Łukacz Patrycja                  RYTM Kraków                            49.0  0  56.0  0        20/  22
  34        21 Ciombor Krzysztof, Drak Adrianna                 RYTM Kraków                           150.0  0 156.0  0        21/  22
  43        22 Wójtowicz Mateusz, Strumińska Katarzyna          NARCYZ Kraków                          71.0  0  76.0  0        22/  22
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  30  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X XXX X  5 XXXXXXX  7    51         1
  31 X  X  X  3    XXX   3   XXXX   4 XXX XX   5   X      1  XXX XX  5   XX X   3 X X      2    26          
  32 X        1       X  1  XX   X  3       X  1 X    X   2 XX   XX  4 XX X     3    X     1    16          
  33 XXXXXX   6 XX XXX   5 XX XXXX  6 XX XXX   5 XXXXX    5 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    46       2-3
  34          0 X     X  2          0      X   1    X X   2      X   1  X   X   2  X   XX  3    11          
  35 XXXXXXX  7  XXXXX   5  XXXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 X X XXX  5   XX     2   XX     2    40         6
  36 X X X    3 X X X    3 XX XXX   5 X XXX    4  XXXX X  5    XX    2    XX X  3 X  XX X  4    29          
  37  X       1  XX XX   4 XX   X   3  X X X   3 X  X X   3    X     1 XX       2 XX X     3    20          
  38   XX  X  3    X  X  2    X X   2  X X X   3          0          0 XXX  X   4    X X   2    16          
  40  XX XXX  5  XXXXXX  6    XX X  3  XXXXXX  6 XX  X X  4  XX      2  XXXX    4  XX X    3    33     11-12
  41  X X XX  4 X  X XX  4 X X  X   3       X  1  X X X   3 XXXXXXX  7 XXXX X   5 XXXXXX   6    33     11-12
  42 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXX    5 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XX X XX  5 X  XXX   4 XX XX X  5    45         4
  43          0  XX   X  3          0       X  1          0 XX       2      X   1      X   1     8          
  44 XXX XXX  6   XX     2 XXX XXX  6   XXX X  4 XXXXXXX  7  XXXX X  5  XX XXX  5  XXXXXX  6    41         5
  45 XXX   X  4 XX X XX  5 XXX  X   4 X X      2  XXX XX  5   XX     2  XXXX X  5   XX X   3    30          
  46    XXX   3 X X      2 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 X X XX   4 X   XXX  4 XXX XXX  6    38       7-8
  48 X  XX    3 XX  XX   4   X      1 X X      2   X   X  2  XXXX X  5      XX  2    X XX  3    22          
  51 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XX XX X  5 XXXXXXX  7     X    1 X   XX   3 XX  XXX  5 X   X    2    36         9
  53 X   X    2  XX XX   4  X XX X  4 XX XX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXX X  5  XX X X  4    38       7-8
  54 XXXX X   5 X   X X  3 X XX  X  4 X X      2 X   XXX  4 XX  XXX  5 XXXXXXX  7 X   XXX  4    34        10
  55      XX  2          0 X     X  2  X       1   X      1    X     1       X  1 XXX  XX  5    13          
  56  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XX XXX  5 XXX X X  5 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXX X X  5    46       2-3
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  30   XX XX  4  XXXXXX  6 XXXXXX   6  XXX XX  5 X XXXXX  6   XXX    3    X     1  XXX XX  5    36         3
  33    XXXX  4 XXXXXXX  7      XX  2 X   X X  3 XXXX     4 X  X X   3 X  X XX  4 XX X  X  4    31         6
  35 XX XXXX  6 XX  XX   4 X XXXXX  6  X XXX   4 X    X   2 XX X  X  4 X        1          0    27          
  40     X    1          0  X  X    2     X    1  X X     2  X       1   X X    2     X    1    10          
  41  XX  X   3      X   1   X      1    X     1    XXX   3 r X XX   3  XX XX   4    XXX   3    19          
  42 XXXX XX  6 X     X  2 XX   X   3 X    X   2 X        1 XX       2 XX XX X  5 XX       2    23          
  44 XXXXX X  6 X XXX X  5  XXXXXX  6 XXXXX X  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXX XX  5  XXXXXX  6    46         1
  46 X        1 XX X X   4 XX X XX  5 X X XXX  5  XX  XX  4  X   XX  3 XX X XX  5 XXXXXX   6    33       4-5
  51  X  X    2    X     1  XXX  X  4  XXX X   4 X   X    2  X  X    2   X      1   X      1    17          
  53   XX  X  3  XXXX X  5     X X  2 XXXX  X  5  XXXX X  5 X XXXXX  6 XXXXX X  6 X XXXXX  6    38         2
  54 X        1 X X  X   3 X X      2 X     X  2 XX   XX  4 X X  XX  4 X   XXX  4 X    XX  3    23          
  56 XXX XX   5  XX X X  4 X  XX    3  XX XX   4   X X X  3 X XXX X  5  XX XX   4 XXX X X  5    33       4-5
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  30 3521633 1.0 2311424 1.0 4311445 3.0 5511422 1.0 5632536 5.0 6632655 6.0 3412435 3.0 4412433 3.0   23.0    2
  33 2464346 4.0 3264315 3.0 2165354 4.0 1164345 3.0 2165644 4.0 2255544 5.0 2264644 4.0 2364555 5.0   32.0    5
  44 5243155 5.0 6423156 4.0 3424136 2.0 3443256 4.0 4341113 2.0 4141113 1.0 4121313 1.0 6231214 2.0   21.0    1
  46 1656512 6.0 1655542 5.0 1556511 5.0 2656511 6.0 1254222 1.0 1364332 2.0 1356122 2.0 1155121 1.0   28.0    3
  53 6312461 2.0 5532661 6.0 6632663 6.0 6332664 5.0 3523451 3.0 5513421 3.0 6533551 5.0 5523662 6.0   36.0    6
  56 4135224 3.0 4146233 2.0 5243222 1.0 4225133 2.0 6416365 6.0 3426266 4.0 5645266 6.0 3646346 4.0   28.0    4
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Nowak                     Maria                     Kraków               
A       Golonka                   Andrzej                   Kraków               
B       Smirnowa                  Galina                    Warszawa             
C       Piasta                    Ryszard                   Opole                
D       Trzemżalska               Jolanta                   Gliwice              
E       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
F       Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
G       Szyda                     Małgorzata                Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  65         1 Winecki Jakub, Lempart Bożena                    IDEA Kraków                           365.5  3 403.5  4         1/  19
  67         2 Bochnik Rafał, Gawłowska Enrika                  AKSEL Rzeszów                         183.0  2 215.0  3         2/  19
  86         3 Gruchlik Maciej, Chmielarz Ksenia                MCK Mysłowice                         249.0  2 275.0  3         3/  19
  87         4 Duliński Artur, Drożdż Patrycja                  AS-SPORT Kraków                       255.3  4 275.3  4         4/  19
  84         5 Klimek Łukasz, Zych Angelika                     AS-SPORT Kraków                       225.0  5 244.0  5         5/  19
  61         6 Lelito Maciej, Steczko Magdalena                 FANTAZJA Kraków                       233.0  0 251.0  0         6/  19
  70         7 Nowokuński Piotr, Dudziak Patrycja               STYL Kraków                            82.1  0  99.1  0         7/  19
  79         8 Mazurek Wojciech, Kowal Magdalena                KICK Kielce                            13.0  0  29.0  0         8/  19
  77      9-10 Czuba Kamil, Strzelecka Agata                    KIEPURA Sosnowiec                     580.0  5 594.0  5      9-10/  19
  91      9-10 Jaglarz Tomasz, Wójcicka Dagmara                 AS-SPORT Kraków                       144.0  1 158.0  1      9-10/  19
  80        11 Jeleśniański Piotr, Dukała Dorota                SKT TK Kraków                         164.0  0 177.0  0        11/  19
  74        12 Zagajewski Szymon, Siwek Anna                    KLASA Tarnów                          215.0  2 227.0  2        12/  19
  75        13 Stawarz Igor, Sumara Dominika                    KLASA Tarnów                          255.0  2 266.0  2        13/  19
  72     14-15 Wójtowicz Jakub, Tworska Anna                    PLĄS Kraków                            73.5  0  82.5  0     14-15/  19
  82     14-15 Kowalik Mateusz, Okoń Adrianna                   IMPULS Biłgoraj                       282.0  2 291.0  2     14-15/  19
  62        16 Kaczmarczyk Marek, Kaczmarczyk Małgorzata        FANTAZJA Kraków                        29.0  0  37.0  0        16/  19
  64     17-18 Bieńkowski Jakub, Rycerz Paulina                 FANTAZJA Kraków                       112.5  0 118.5  0     17-18/  19
  81     17-18 Blacha Dominik, Krupa Kinga                      IMPULS Biłgoraj                        39.0  0  45.0  0     17-18/  19
  71        19 Furdyna Arkadiusz, Rymar Paulina                 AKADEMIA TAŃCA Kraków                 119.0  0 124.0  0        19/  19
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  61 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 X XXXXX  6 XX XXX   5 XXXXXXX  7    31       1-2
  62  X       1  X XXX   4     X X  2 X XX X   4 XXXX XX  6    17          
  64 XXXX  X  5   X X X  3   X      1 X X      2  XXX  X  4    15          
  65 XX  XXX  5 XXX  XX  5 XX  XXX  5  X  X X  3 XX XXXX  6    24       7-9
  67   X   X  2  X XXX   4 XXX XXX  6 XX X X   4 XXX XX   5    21     10-11
  70 X XXXXX  6 XX XXX   5 X XXXX   5 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    29       4-5
  71   XX X   3 X     X  2     X    1     XX   2     XX   2    10          
  72 X X  X   3 XXXX     4 XX XX    4 X XXX    4 X  XX    3    18          
  74 XX  X    3 X XXXXX  6 XX XXXX  6 X  XXXX  5  XX  XX  4    24       7-9
  75    X     1 XXXXX X  6  XXXXXX  6  XXXX X  5   XXX    3    21     10-11
  77 XX  X X  4  XXXXXX  6 XXXX  X  5  XXX XX  5 XXXX  X  5    25         6
  79 XX XXX   5 XX   X   3 XXX   X  4   X   X  2  XXX XX  5    19     12-13
  80 XXXXXXX  7 X    XX  3 X    XX  3 XX   XX  4 X     X  2    19     12-13
  81    XXX   3 X XX     3   XX X   3  XXX  X  4 XX       2    15          
  82   XXX X  4   XXXX   4  XXXX    4  X  XXX  4     XX   2    18          
  84  XXXXXX  6  XXXX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    31       1-2
  86 XXXX XX  6 XXXX XX  6  XXX XX  5 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    30         3
  87 XXXXXXX  7 XXX X X  5 XX X XX  5 XXXXXXX  7 X X XXX  5    29       4-5
  91 XXX XXX  6   X XXX  4 XXXXXX   6 X X X    3 X  XXXX  5    24       7-9
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  61 X  XX    3 XX XXX   5 X  XXX   4 X XXXXX  6 XX XXX   5    23         3
  65 XX X X   4 X    X   2 XX X  X  4 XX   X   3 XX XXX   5    18       4-6
  67  XX X    3  XX X    3   X XX   3 XXX X X  5  XX X X  4    18       4-6
  70     XXX  3   XXXXX  5   XXXX   4   XXXr   3     XX   2    17          
  74      X   1       X  1  X  X    2  X  X X  3   X   X  2     9          
  75    X     1    X     1  XXX  X  4    X     1          0     7          
  77   XX  X  3  X X     2    X  X  2  X X X   3   XX X   3    13          
  79  XX X    3 X XX     3  XXX     3    X X   2  XXX  X  4    15          
  80       X  1  XX  XX  4      XX  2  X    X  2       X  1    10          
  84 XXXXXXX  7   X X X  3 X X      2 X  X     2 X X XX   4    18       4-6
  86 XXXX X   5 XXXXXX   6 X X X X  4 X X XXX  5 XX X XX  5    25         1
  87 XX  XXX  5 XX  XXX  5 XX  XXX  5 X X XXX  5 XX  X X  4    24         2
  91 X X   X  3 X     X  2 XX   X   3  XX      2 X XX     3    13          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  61 4662546 6.0 6652456 6.0 6652546 6.0 6661556 6.0 6531556 5.0   29.0    6
  65 2151113 1.0 1461313 3.0 1161323 1.0 1152113 1.0 1152222 1.0    7.0    1
  67 5425352 4.0 4116161 1.0 3416161 2.0 3215241 2.0 4415161 3.0   12.0    2
  84 6534465 5.0 5544645 5.0 5523634 5.0 5343664 5.0 5643635 6.0   26.0    5
  86 3313224 2.0 3223224 2.0 4234215 3.0 4524325 4.0 2324314 2.0   13.0    3
  87 1246631 3.0 2335532 4.0 2345452 4.0 2436432 3.0 3266443 4.0   18.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Nowak                     Maria                     Kraków               
A       Golonka                   Andrzej                   Kraków               
B       Smirnowa                  Galina                    Warszawa             
C       Piasta                    Ryszard                   Opole                
D       Trzemżalska               Jolanta                   Gliwice              
E       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
F       Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
G       Szyda                     Małgorzata                Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  70         1 Nowokuński Piotr, Dudziak Patrycja               STYL Kraków                            87.9  0 126.9  1         1/  20
  68         2 Pierzyński Michał, Marszałek Ida                 STYL Kraków                           296.0  2 329.0  3         2/  20
  73         3 Mąka Przemysław, Stypuła Jadwiga                 AXIS Nowy Sącz                        489.0  4 516.0  5         3/  20
  61         4 Lelito Maciej, Steczko Magdalena                 FANTAZJA Kraków                       219.0  1 240.0  1         4/  20
  90         5 Tyrała Adrian, Korcela Marta                     MAŁOPOLSKIE CENTRUM TAŃCA             368.0  3 388.0  3         5/  20
  75         6 Stawarz Igor, Sumara Dominika                    KLASA Tarnów                          231.0  5 250.0  5         6/  20
  91         7 Jaglarz Tomasz, Wójcicka Dagmara                 AS-SPORT Kraków                       232.0  2 250.0  2         7/  20
  60      8-10 Sroka Marcin, Krucan Katarzyna                   FANTAZJA Kraków                       312.5  0 327.5  0      8-10/  20
  85      8-10 Rykowski Radek, Trzyna Dorota                    AKSEL Rzeszów                         415.0  5 430.0  5      8-10/  20
  89      8-10 Piekarski Łukasz, Mitka Katarzyna                MCK Mysłowice                         269.0  4 284.0  4      8-10/  20
  74        11 Zagajewski Szymon, Siwek Anna                    KLASA Tarnów                          163.0  0 177.0  0        11/  20
  62        12 Kaczmarczyk Marek, Kaczmarczyk Małgorzata        FANTAZJA Kraków                        77.0  0  90.0  0        12/  20
  64     13-14 Bieńkowski Jakub, Rycerz Paulina                 FANTAZJA Kraków                       106.5  0 117.5  0     13-14/  20
  71     13-14 Furdyna Arkadiusz, Rymar Paulina                 AKADEMIA TAŃCA Kraków                 229.0  0 240.0  0     13-14/  20
  83        15 Bujas Konrad, Chojnacka Monika                   BAWINEK Kraków                        159.0  1 169.0  1        15/  20
  63     16-17 Łącki Tomasz, Jachymczak Joanna                  FANTAZJA Kraków                       366.3  0 374.3  0     16-17/  20
  67     16-17 Bochnik Rafał, Gawłowska Enrika                  AKSEL Rzeszów                          10.0  0  18.0  0     16-17/  20
  80        18 Jeleśniański Piotr, Dukała Dorota                SKT TK Kraków                         142.0  1 149.0  1        18/  20
  79        19 Mazurek Wojciech, Kowal Magdalena                KICK Kielce                             6.0  0  12.0  0        19/  20
  81        20 Blacha Dominik, Krupa Kinga                      IMPULS Biłgoraj                        57.0  0  62.0  0        20/  20
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  60 X XXXXX  6 X XXXXX  6 X XXXXX  6 X  XXXX  5 X XXXXX  6    29       2-4
  61 XXXXXXX  7 X  X XX  4 X XXXXX  6 X XX XX  5 XXXX XX  6    28       5-7
  62  X X XX  4  X XX X  4  X X     2  XX  XX  4 XX X X   4    18        12
  63 XX X  X  4 XX X X   4     X    1 XX X X   4     XX   2    15          
  64   X X X  3     XXX  3 XX  X X  4 X  XXXX  5  X    X  2    17          
  67   X  XX  3  X X  X  3 X X      2 XX X XX  5    X  X  2    15          
  68 XX  XXX  5 XX  XXX  5  X XXXX  5 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    28       5-7
  70  XXXXXX  6 XX XXX   5 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    31         1
  71 X  X     2 X XX X   4  X X     2  X X  X  3 XXXX XX  6    17          
  73  XX X X  4 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X X X    3   X X    2    22         9
  74   XXXX   4 XXXXX    5 XX   XX  4 X X XX   4 XXX  X   4    21     10-11
  75 X XXXX   5   XX  X  3 XXXX XX  6 XXXXX X  6 X XXXX   5    25         8
  79  XX      2  XXX X   4  X X X   3  X       1  X       1    11          
  80 XXX   X  4 X X   X  3   X XX   3 X     X  2       X  1    13          
  81   X      1 r    r   0  X X     2          0 X XXX    4     7          
  83 X  XXX   4  XX X    3 X X      2  XX X    3  XXXX    4    16          
  85 XXXXXX   6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7  XXXXX   5 XX  XXX  5    29       2-4
  89 XX       2 XXXXX    5  XX X X  4  XXXX    4 XXXXX X  6    21     10-11
  90 XX XXXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6 X X XXX  5 X XXXXX  6    29       2-4
  91 XX XXXX  6   X XXX  4 X XXXXX  6 XXXXXXX  7  XX XXX  5    28       5-7
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  60 X XX  X  4 X  X X   3 X  X     2 X XX     3 X  X XX  4    16          
  61 XXXX XX  6 X XX     3 X XX XX  5 X XX     3 X XX  X  4    21         3
  62  X       1          0    X     1          0   XX     2     4          
  68  XX XXX  5  X  XXX  4  XXXXXX  6  X XXXX  5  XX X X  4    24         2
  70 XX XXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXX   5    31         1
  73    XXX   3  X XXXX  5 X   X X  3   X XXX  4   X XXX  4    19       4-5
  74 XX   X   3   X      1   X   X  2 X        1 X X      2     9          
  75   XX     2 XXXXX X  6  XXX X   4 XX X  X  4  X X  X  3    19       4-5
  85     X X  2 X    X   2 XX  XX   4  XXXXX   5 X   XX   3    16          
  89  XXX     3 XXXX     4  XX X    3  XX  X   3 XX X     3    16          
  90 X   X    2 XX  X X  4 XX  X X  4 XX  X X  4  X  XXX  4    18         6
  91 X X XXX  5   X XXX  4      X   1     XXX  3 XX  XX   4    17          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  61 2611636 3.0 2611455 4.0 2612545 5.0 2612436 3.0 4422426 4.0   19.0    4
  68 1255322 2.0 1256323 1.0 5446411 3.0 1265522 1.0 2366542 5.0   12.0    2
  70 3123214 1.0 4143236 3.0 1133236 2.0 3134264 4.0 1135214 1.0   11.0    1
  73 4444441 4.0 5324511 2.0 6565624 6.0 6543311 2.0 6543331 3.0   17.0    3
  75 5332565 5.0 6432664 6.0 3221352 1.0 4321653 5.0 5611665 6.0   23.0    6
  90 6566153 6.0 3565142 5.0 4354163 4.0 5456145 6.0 3254153 2.0   23.0    5
     R                                                           
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Nowak                     Maria                     Kraków               
A       Golonka                   Andrzej                   Kraków               
B       Smirnowa                  Galina                    Warszawa             
C       Piasta                    Ryszard                   Opole                
D       Trzemżalska               Jolanta                   Gliwice              
E       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
F       Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
G       Szyda                     Małgorzata                Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  24         1 Kądzielawa Patryk, Zanik Aleksandra              MAŁOPOLSKIE CENTRUM TAŃCA             192.0  3 219.0  4         1/   8
  19         2 Bawor Filip, Kropidłowska Patrycja               ZORBA Mykanów                          70.5  0  91.5  1         2/   8
  21         3 Ples Wojciech, Generowicz Natalia                CARMEN Kraków                          57.0  1  72.0  2         3/   8
  20         4 Kozień Patryk, Wicher Dominika                   FANTAZJA Kraków                        10.0  0  19.0  0         4/   8
  29         5 Tarczyński Sławomir, Kazimierczak Paulina        ST Dobrowolscy Częstochow              11.0  0  19.0  0         5/   8
  22         6 Bychawski Paweł, Telepko Magdalena               STYL Kraków                            23.0  0  30.0  0         6/   8
  18         7 Szmulka Łukasz, Nagórska Marta                   SZYK Częstochowa                       47.0  0  53.0  0         7/   8
  28         8 Zając Michał, Ogrodzińska Karolina               AS-SPORT Kraków                        64.0  0  69.0  0         8/   8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  18   XXXXX  5  XXXXX   5   XXXX   4  XXXXX   5 XX X     3    22       6-7
  19 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XX XXXX  6    XXXX  4 XXXXXXX  7    30         3
  20 X  XXX   4 X XXX    4 XXXXX    5 X  XXX   4 XXXXXXX  7    24         5
  21 XXXXX    5 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXX XX   5    29         4
  22 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    31         2
  24 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
  28 XXX   X  4 XX   XX  4 X  X  X  3 XXXX  X  5 X     X  2    18          
  29  X X XX  4  XXX XX  5  XX  XX  4 XXX   X  4   XXXXX  5    22       6-7
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  18 7654767 7.0 7664657 7.0 5775777 7.0 7375747 7.0 6675777 7.0   35.0    7
                                  R                              
  19 1273623 2.0 2572514 4.0 3531314 2.0 4751326 4.0 1462426 3.0   15.0    2
  20 4762346 4.0 4743245 3.0 4663236 4.0 5463255 6.0 4323245 2.0   19.0    4
  21 2117435 3.0 1136436 2.0 2146545 3.0 2147534 3.0 3147534 4.0   15.0    3
  22 6546252 6.0 6455372 5.0 7354452 5.0 6634463 5.0 7754363 6.0   27.0    6
  24 3331111 1.0 3211121 1.0 1422121 1.0 1512111 1.0 2511111 1.0    5.0    1
  29 5425574 5.0 5327763 6.0 6217663 6.0 3226672 2.0 5236652 5.0   24.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Nowak                     Maria                     Kraków               
A       Golonka                   Andrzej                   Kraków               
B       Smirnowa                  Galina                    Warszawa             
C       Piasta                    Ryszard                   Opole                
D       Trzemżalska               Jolanta                   Gliwice              
E       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
F       Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
G       Szyda                     Małgorzata                Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  24         1 Kądzielawa Patryk, Zanik Aleksandra              MAŁOPOLSKIE CENTRUM TAŃCA             174.0  2 204.0  3         1/  11
  18         2 Szmulka Łukasz, Nagórska Marta                   SZYK Częstochowa                      173.0  4 197.0  5         2/  11
  25         3 Ptaśnik Piotr, Ratuszyńska Sylwia                KLASA Tarnów                          103.0  1 121.0  2         3/  11
  20         4 Kozień Patryk, Wicher Dominika                   FANTAZJA Kraków                        10.0  0  22.0  0         4/  11
  22         5 Bychawski Paweł, Telepko Magdalena               STYL Kraków                            32.0  0  43.0  0         5/  11
  21         6 Ples Wojciech, Generowicz Natalia                CARMEN Kraków                          49.0  0  59.0  0         6/  11
  23         7 Szczęch Adrian, Jewuła Monika                    MAŁOPOLSKIE CENTRUM TAŃCA             152.0  1 161.0  1         7/  11
  19       8-9 Bawor Filip, Kropidłowska Patrycja               ZORBA Mykanów                         148.5  0 155.5  0       8-9/  11
  29       8-9 Tarczyński Sławomir, Kazimierczak Paulina        ST Dobrowolscy Częstochow              55.0  0  62.0  0       8-9/  11
  28        10 Zając Michał, Ogrodzińska Karolina               AS-SPORT Kraków                        73.0  0  79.0  0        10/  11
  27        11 Miech Adrian, Leśniak Nikolina                   SUKCES Jaworzno                       157.0  2 162.0  2        11/  11
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  18 rXXX XX  5 X XXXX   5   XXXXX  5 X XXXX   5 XXXXXXX  7    27         1
  19 X XX  X  4    X  X  2   XXX X  4 X X X X  4    XX    2    16          
  20    XX X  3 X  XXXX  5 XX    X  3 XX   XX  4 X XX XX  5    20       5-6
  21 XX XXXX  6 X   X X  3 X X X    3 XX  XXX  5  X  XXX  4    21       3-4
  22 XXX  X   4  XXX X   4 X   XX   3 X XXXXX  6  XX X X  4    21       3-4
  23 XX  X    3 XXX XXX  6  X X X   3  XX  XX  4   X  XX  3    19          
  24 XXXXXX   6 XXX  X   4  X   XX  3 XXXX X   5 XXXX X   5    23         2
  25  XX  X   3  XX X X  4 XXXXXX   6 r X X    2 XXX X X  5    20       5-6
  27     X X  2 XX       2 XXX X    4  X X     2 X   X    2    12          
  28 X  XX X  4    X     1 XXXX XX  6    X     1 XX X     3    15          
  29 r X  X   2  XXXXXX  6    X  X  2 rX XX X  4    X X   2    16          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  18 3621324 1.0 2621363 2.0 3541314 3.0 1533414 3.0 2522414 2.0   11.0    2
                      R                                          
  20 4352651 5.0 4353641 4.0 4354441 4.0 4344531 4.0 4463541 4.0   21.0    4
  21 1465462 6.0 1466436 6.0 1166653 6.0 2455643 5.0 3346633 3.0   26.0    6
  22 6536133 3.0 6545122 5.0 6625122 1.0 6666162 6.0 6635162 6.0   21.0    5
  24 5213516 2.0 5112515 1.0 5412536 5.0 5211325 1.0 5111325 1.0   10.0    1
  25 2144245 4.0 3234254 3.0 2233265 2.0 3122256 2.0 1254256 5.0   16.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Nowak                     Maria                     Kraków               
A       Golonka                   Andrzej                   Kraków               
B       Smirnowa                  Galina                    Warszawa             
C       Piasta                    Ryszard                   Opole                
D       Trzemżalska               Jolanta                   Gliwice              
E       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
F       Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
G       Szyda                     Małgorzata                Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  10         1 Włodek Wiktor, Grad Aleksandra                   KLASA Tarnów                           84.0  2 114.0  3         1/  11
   6         2 Nalepa Jakub, Romuzga Anna                       STYL Kraków                            33.0  0  57.0  1         2/  11
   7         3 Kmieć Filip, Wójcik Roksana                      STYL Kraków                           161.0  2 179.0  3         3/  11
   8         4 Paciorek Wojciech, Gruszka Patrycja              SKT TK Kraków                          75.0  1  87.0  1         4/  11
  11         5 Bociąga Dawid, Gaj Katarzyna                     ST Dobrowolscy Częstochow              57.0  0  68.0  0         5/  11
  15         6 Brożek Jakub, Muszyńska Magdalena                WENA Kraków                           157.0  0 167.0  0         6/  11
  17         7 Malec Paweł, Gabryś Klaudia                      RAGTIME Kęty                            0.0  0   9.0  0         7/  11
   5         8 Guzara Daniel, Sikora Nicole                     PRESTIGE MOK Mszana Dolna               0.0  0   8.0  0         8/  11
   3         9 Bogutyn Jakub, Lipińska Karolina                 CARMEN Kraków                          62.0  0  69.0  0         9/  11
   1        10 Czytajło Leszek, Czytajło Teresa                 POLECZKA Kraków                        12.0  0  18.0  0        10/  11
  16        11 Kadłubek Kamil, Wiśniewska Marta                 STT Makielak Bytom                      0.0  0   5.0  0        11/  11
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1          0   X   X  2  X   XX  3       X  1       X  1    X  X  2  X       1          0    10          
   3   XX  X  3   XX X   3   X      1   X  X   2   XX     2   XX     2       X  1          0    14          
   5    XXX   3          0 X    XX  3     X    1 X   XXX  4 XX  X    3    X     1       X  1    16          
   6 XXX XX   5 XXX XX   5 X XXXX   5  XXXXX   5 X XX X   4  XXXXX   5  XXXXXX  6 XXXXXX   6    41         5
   7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7   X XX   3    XXX   3 X XXXX   5   XXXXX  5    44       2-3
   8 XXXX XX  6 X  X XX  4 XX    X  3 XX    X  3 XX XXXX  6 XXX XXX  6 X   XXX  4 XXXXXXX  7    39         6
  10 XXX      3 XXXXX X  6  X XX X  4 XXXXXX   6 XXXXX X  6 XXX X X  5 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    43         4
  11 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXX   6 X  XXXX  5 XXXX X   5 XXX  XX  5 XXXX XX  6 XX X XX  5    44       2-3
  15 X XXXXX  6 XXXXXX   6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 X XXXXX  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    50         1
  16  X       1       X  1          0          0  X       1       X  1          0  X       1     5          
  17     X X  2  X  X    2   XXXX   4 XXXX  X  5  X  XXX  4 XX X X   4 XXX XXX  6 X X X    3    30          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   6 6423236 3.0 5534256 4.0 1415211 1.0 5515234 4.0 4332124 2.0 6414125 4.0 5512115 2.0 5515125 5.0   25.0    2
   7 4312111 1.0 6311121 1.0 5221122 2.0 6421113 2.0 5224346 4.0 4542356 5.5 6633336 4.0 6654456 6.0   25.5    3
   8 3646542 4.0 4456564 5.0 6666564 6.0 4346566 6.0 2143211 1.0 5133211 1.0 2456221 3.0 3446211 3.0   29.0    4
  10 1131424 2.0 1122413 2.0 3132343 3.0 2132422 1.0 1511453 3.0 1221664 2.0 1121542 1.0 1121644 1.0   15.0    1
  11 5255363 5.0 3245332 3.0 4354455 5.0 3264341 3.0 6465632 5.0 3366532 3.0 4264463 5.0 4263362 4.0   33.0    5
  15 2564655 6.0 2663645 6.0 2543636 4.0 1653655 5.0 3656565 6.0 2655443 5.5 3345654 6.0 2332533 2.0   40.5    6
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Nowak                     Maria                     Kraków               
A       Golonka                   Andrzej                   Kraków               
B       Smirnowa                  Galina                    Warszawa             
C       Piasta                    Ryszard                   Opole                
D       Trzemżalska               Jolanta                   Gliwice              
E       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
F       Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
G       Szyda                     Małgorzata                Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 125         1 Bednarz Piotr, Szpetnar Aleksandra               FLAMENCO Siemianowice                 458.7  1 484.7  2         1/   7
 127         2 Tran Mirosław, Piwowarczyk Weronika              PRESTIGE MOK Mszana Dolna             108.0  2 128.0  3         2/   7
 134         3 Kiszteliński Marcin, Dąbrowska Kamila            ZORBA Mykanów                          35.5  2  49.5  3         3/   7
 135         4 Koczur Marcin, Uznańska Anna                     AS-SPORT Kraków                       166.0  0 174.0  0         4/   7
 128         5 Nowak Damian, Fryziel Daria                      FORUM Zabrze                          370.0  6 377.0  6         5/   7
 124         6 Kowalski Mariusz, Częczek Julia                  GRACJA Krosno                          56.0  0  62.0  0         6/   7
 126         7 Smarzyński Tomasz, Smoroń Beata                  SKT AGH Kraków                         41.0  1  46.0  1         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 124 5776345 6.0 5666346 6.0 5577345 5.0 7676357 6.0 3447345 3.0   26.0    6
 125 2121111 1.0 1221132 1.0 1331223 1.0 1121223 1.0 1121113 1.0    5.0    1
 126 6647577 7.0 6777665 7.0 4766676 7.0 6757675 7.0 7765676 7.0   35.0    7
 127 7214432 2.0 7113421 2.0 7114531 3.0 5214532 3.0 6214532 2.0   12.0    2
 128 1533656 4.0 3544577 5.0 3652767 6.0 2563766 5.0 2532754 4.0   24.0    5
 134 4462223 3.0 2452213 3.0 2423114 2.0 3432114 2.0 5673227 6.0   16.0    3
 135 3355764 5.0 4335754 4.0 6245452 4.0 4345441 4.0 4356461 5.0   22.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Nowak                     Maria                     Kraków               
A       Golonka                   Andrzej                   Kraków               
B       Smirnowa                  Galina                    Warszawa             
C       Piasta                    Ryszard                   Opole                
D       Trzemżalska               Jolanta                   Gliwice              
E       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
F       Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
G       Szyda                     Małgorzata                Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 107         1 Rashed Michał, Jagniewska Magdalena              BAWINEK Kraków                        519.5  0 545.5  1         1/   7
 113         2 Kędra Kamil, Jasińska Anna                       GRACJA Krosno                         388.5  1 408.5  2         2/   7
 109         3 Curzytek Przemysław, Lament Katarzyna            PLĄS Kraków                           699.0  7 713.0  8         3/   7
 101         4 Szych Łukasz, Maksymiszyn Katarzyna              STYL Kraków                           875.0  5 883.0  5         4/   7
 102         5 Paszcza Marcin, Węgrzyn Urszula                  MAŁOPOLSKIE CENTRUM TAŃCA              29.0  0  36.0  0         5/   7
 103         6 Chmura Jarosław, Stryczek Weronika               GAMA Jaworzno                          41.0  0  47.0  0         6/   7
 106         7 Jabłoński Adrian, Gieroń Joanna                  KLASA Tarnów                          229.5  0 234.5  0         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 101 4323465 3.0 5434477 4.0 3242465 4.0 6363465 5.0 5264465 5.0   21.0    4
 102 3435357 4.0 3225555 5.0 7524576 6.0 5634556 4.0 4323577 4.0   23.0    5
 103 7757644 6.0 4756624 6.0 4757712 5.0 4757733 6.0 6777742 7.0   30.0    6
 106 6676776 7.0 6347766 7.0 6476657 7.0 7445677 7.0 7645656 6.0   34.0    7
 107 2111211 1.0 1112112 1.0 2113234 1.0 2112112 1.0 1112113 1.0    5.0    1
 109 5564533 5.0 7573333 3.0 5365321 3.0 3576321 3.0 3556321 3.0   17.0    3
 113 1242122 2.0 2661241 2.0 1631143 2.0 1221244 2.0 2431234 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Nowak                     Maria                     Kraków               
A       Golonka                   Andrzej                   Kraków               
B       Smirnowa                  Galina                    Warszawa             
C       Piasta                    Ryszard                   Opole                
D       Trzemżalska               Jolanta                   Gliwice              
E       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
F       Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
G       Szyda                     Małgorzata                Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 125         1 Bednarz Piotr, Szpetnar Aleksandra               FLAMENCO Siemianowice                 412.0  2 443.0  3         1/  12
 134         2 Kiszteliński Marcin, Dąbrowska Kamila            ZORBA Mykanów                         269.0  8 294.0  9         2/  12
 120         3 Nawara Piotr, Urman Marta                        FANTAZJA Kraków                       175.8  2 194.8  3         3/  12
 126         4 Smarzyński Tomasz, Smoroń Beata                  SKT AGH Kraków                        346.0  4 359.0  4         4/  12
 127         5 Tran Mirosław, Piwowarczyk Weronika              PRESTIGE MOK Mszana Dolna              10.0  0  22.0  0         5/  12
 129         6 Leśniak Jacek, Golińska Iwona                    IDEA Kraków                           136.0  0 147.0  0         6/  12
 121       7-9 Fedko Mateusz, Grzybowska Agnieszka              PAŁAC MŁODZIEŻY Katowice              214.2  0 222.2  0       7-9/  12
 122       7-9 Kędzierski Sławomir, Krzywoń Marta               NOWY STYL Bielsko-Biała                42.0  0  50.0  0       7-9/  12
 128       7-9 Nowak Damian, Fryziel Daria                      FORUM Zabrze                           68.0  0  76.0  0       7-9/  12
 133        10 Dyjak Dawid, Nykiś Dominika                      SZYK Częstochowa                      104.0  1 111.0  1        10/  12
 130        11 Badeński Piotr, Błażejowska Anna                 GRACJA Krosno                         143.0  0 149.0  0        11/  12
 123        12 Szych Łukasz, Maksymiszyn Katarzyna              STYL Kraków                           126.0  0 131.0  0        12/  12
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 120 XX XXX   5 X  X XX  4 XX X XX  5    XXXX  4 XX XXXX  6    24         4
 121 X X   X  3 X X      2 X X      2 XXX   X  4 X X   X  3    14          
 122  X  XX   3   X X X  3  X  XXX  4      XX  2  X  X    2    14          
 123          0          0          0          0   X      1     1          
 125 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
 126 X X X    3  XXXXX   5 XXXXXXX  7 XXX X X  5   XXXXX  5    25         3
 127    XXXX  4  X XXX   4  XXXXXX  6  XXXXX   5  X  XXX  4    23         5
 128    X X   2 XX X X   4  XXX     3 X  X     2 X XX     3    14          
 129 XXX  XX  5 XXX   X  4 X X   X  3 XX X     3 XX X     3    18         6
 130   X   X  2       X  1          0     X    1          0     4          
 133 XX XX    4     X    1 X   X    2 X X  X   3 X   XX   3    13          
 134  XXX  X  4 XXXXXXX  7  X XXX   4  XXXXXX  6  XXX XX  5    26         2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 120 4462323 3.0 2262333 2.0 2252325 2.0 3362323 3.0 2262324 3.0   13.0    3
 125 1511112 1.0 1411115 1.0 1311116 1.0 1431135 4.0 1541115 1.0    8.0    1
 126 2636255 5.0 3626244 4.0 3625252 4.0 2626262 2.0 3616462 4.0   19.0    4
 127 6255646 6.0 4355656 6.0 4446644 5.0 4544646 5.0 4355633 5.0   27.0    5
 129 5343561 4.0 6544562 5.0 5564463 6.0 5255454 6.0 5433556 6.0   27.0    6
 134 3124434 2.0 5133421 3.0 6133531 3.0 6113511 1.0 6124241 2.0   11.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Nowak                     Maria                     Kraków               
A       Golonka                   Andrzej                   Kraków               
B       Smirnowa                  Galina                    Warszawa             
C       Piasta                    Ryszard                   Opole                
D       Trzemżalska               Jolanta                   Gliwice              
E       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
F       Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
G       Szyda                     Małgorzata                Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 116         1 Wróżek Marcin, Panek Joanna                      IDEA Kraków                           332.8  3 365.8  4         1/  14
 112         2 Pażucha Szymon, Gaweł Paulina                    IDEA Kraków                           240.0  2 267.0  3         2/  14
 102         3 Paszcza Marcin, Węgrzyn Urszula                  MAŁOPOLSKIE CENTRUM TAŃCA             244.0  2 265.0  3         3/  14
 110         4 Wójcicki Michał, Wieczerzak Karolina             IDEA Kraków                            24.0  1  39.0  1         4/  14
 118         5 Kozioł Maciej, Kursa Karolina                    STYL Kraków                           208.7  0 222.7  0         5/  14
 105         6 Mąka Przemysław, Stypuła Jadwiga                 AXIS Nowy Sącz                        240.0  1 253.0  1         6/  14
 108         7 Skowroński Maciej, Żmudzka Katarzyna             KIEPURA Sosnowiec                       8.0  0  20.0  0         7/  14
 103         8 Chmura Jarosław, Stryczek Weronika               GAMA Jaworzno                          97.0  0 108.0  0         8/  14
 117         9 Jurczyński Paweł, Kidała Paulina                 IDEA Kraków                            58.0  0  68.0  0         9/  14
 111        10 Kazibudzki Mateusz, Więcław Klaudia              KIEPURA Sosnowiec                      51.0  1  60.0  1        10/  14
 106     11-13 Jabłoński Adrian, Gieroń Joanna                  KLASA Tarnów                          106.5  0 112.5  0     11-13/  14
 115     11-13 Ciepły Filip, Adamczyk Karolina                  GAMA Jaworzno                          81.0  0  87.0  0     11-13/  14
 119     11-13 Kowalski Mariusz, Częczek Julia                  GRACJA Krosno                         423.0  0 429.0  0     11-13/  14
 114        14 Sadecki Aleksander, Tomczyk Sylwia               STYL Kraków                           193.6  0 198.6  0        14/  14
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 102 XXX XXX  6 X XXX X  5 XX  X X  4 XXX XXX  6 XX  X X  4    25         4
 103     XX   2   X XXX  4 XX  X    3 X   X    2  XX X X  4    15         5
 105 XXXX X   5 X X   X  3 X X  X   3 X X      2 X        1    14       6-8
 106 X X      2  X       1  X       1  X       1          0     5          
 108   X   X  2 XX   XX  4    XX X  3  X XX X  4    X     1    14       6-8
 110 XX XXXX  6 XX XXXX  6 X  XXXX  5 X  XXXX  5 XXXXXXX  7    29         2
 111          0   XX     2   XX X   3   XX X   3   XX     2    10          
 112 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 X XX X   4 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    30         1
 114    X  X  2      X   1          0          0          0     3          
 115  X  X    2          0  X       1      X   1      X   1     5          
 116    X XX  3 XXXXXX   6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    28         3
 117          0    XX X  3 XX X  X  4    X  X  2  X X XX  4    13          
 118  X XX    3  X       1   X XXX  4  X  X    2 X X XX   4    14       6-8
 119 X X      2          0   X      1   X      1   X      1     5          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 102 1647461 4.0 1236371 2.0 1436252 3.0 1627342 3.0 1436452 3.0   15.0    3
 103 6868548 6.0 7857658 8.0 7858687 7.0 7876686 8.0 8888676 8.0   37.0    8
 105 2716777 7.0 2718787 7.0 2747766 6.0 3718768 6.0 2717768 6.0   32.0    6
 108 8372885 8.0 8574866 6.0 8283878 8.0 8462877 7.0 7653887 7.0   36.0    7
 110 3533224 2.0 3621234 3.0 3664335 4.0 2543435 4.0 3564325 4.0   17.0    4
 112 4151616 3.0 4362415 4.0 4321414 2.0 4351223 2.0 4221133 2.0   13.0    2
 116 5224133 1.0 5143122 1.0 6112121 1.0 5134111 1.0 6142211 1.0    5.0    1
 118 7485352 5.0 6485543 5.0 5575543 5.0 6285554 5.0 5375544 5.0   25.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek