XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
TRZEBINIA '2009

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów
Protokół przeklasyfikowania

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
TRZEBINIA '2009
Trzebinia, 2 maja 2009 r.
Organizator: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Trzebini
Prowadzenie: Jolanta Dąbrowska
Muzyka: SPORT DANCER Konrad Mazurek
Obsługa medyczna: 
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, E, Kombinacja 6T
12-13, D, Kombinacja 8T
14-15, D, Kombinacja 8T
Pow. 15, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
12-13, E, Kombinacja 8T
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, C, Latin
14-15, C, Standard
Pow. 15, D, Kombinacja 8T
14-15, B, Latin
14-15, B, Standard
Pow. 15, A, Standard
Pow. 15, A, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 A+S Częstochowa              3
   2 ADiK Bytom                   1
   3 AKADEMIA TAŃCA Kraków        1
   4 AKCENT Będzin                4
   5 AKSEL Rzeszów                1
   6 ALFA Radom                   2
   7 AS-SPORT Kraków             10
   8 AXIS Nowy Sącz               1
   9 BAWINEK Kraków              10
  10 CANTINERO Tomaszów Maz.      5
  11 CARMEN Kraków                3
  12 CENTRUM TT Żory              2
  13 DANCE FACTORY KIELCE         1
  14 EMiKa Pałac MłodzieżyTarn    2
  15 EMKa Legionowo               1
  16 EVOLUTION Kraków            11
  17 FANTAZJA Kraków              4
  18 FEELING Warszawa             1
  19 FLAMENCO Siemianowice        4
  20 FORUM Zabrze                 5
  21 GAMA Jaworzno                9
  22 GASIEK Rzeszów               3
  23 GCT Gliwice                  2
  24 GRACJA Krosno                9
  25 IDEA Kraków                  7
  26 IMPULS Chorzów               1
  27 KICK Kielce                  3
  28 KIEPURA Sosnowiec            6
  29 ŁDK Łódź                     4
  30 MAŁOPOLSKIE CENTRUM TAŃCA   11
  31 MARENGO Dąbrowa Górnicza     6
  32 MAXDANCE Wieliczka           1
  33 MCK Mysłowice                4
  34 M-TEAM Kraków                1
  35 NOWY STYL Bielsko-Biała      2
  36 PAŁAC MŁODZIEŻY Katowice     2
  37 PLĄS Kraków                  7
  38 PRESTIGE MOK Mszana Dolna   10
  39 PRIMA DANCE Kraków           4
  40 RAGTIME Kęty                 4
  41 RYTM Kraków                  2
  42 SHOW DANCE Krotoszyn         2
  43 SKT AGH Kraków               2
  44 SOKÓŁ Myślenice              1
  45 ST Dobrowolscy Częstochow    5
  46 ST Mariusz Mierzwa Kluczb    1
  47 ST MISTRAL Tarnowskie Gór    4
  48 STARDANCE Wrocław            1
  49 STYL Kłomnice                4
  50 STYL Kraków                 16
  51 SUKCES Jaworzno              1
  52 SZOK Gliwice                 6
  53 SZYK Częstochowa             4
  54 TAKT Kraków                  1
  55 TEMPO Wrocław                2
  56 WENA Kraków                  3
  57 WIR Mysłowice                4
  58 ZORBA Mykanów                3
  59 ZORBA Rędziny                1
--------------------------------------
Na początek

Protokół przeklasyfikowania
----------------------------------------------
1. Nazwa turnieju:
   XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
   TRZEBINIA '2009
2. Miejsce i data rozgrywania turnieju:
   Trzebinia, 2 maja 2009 r.
3. Nadano nowe klasy tańca następującym parom:
----------------------------------------------------------------------------------------------
Nr   Nazwisko i imię                                    Klub                      Kraj
----------------------------------------------------------------------------------------------
Para kategorii i klasy: 14-15 D w stylu: Kombinacja 8T
  88 Wawrzak Wiktor, Klyta Malwina                      SZYK Częstochowa                          
Otrzymuje klasę: C w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: 14-15 D w stylu: Kombinacja 8T
  94 Molenda Dawid, Żółkiewska Katarzyna                ST Mariusz Mierzwa Kluczb                 
Otrzymuje klasę: C w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: Pow. 15 C w stylu: Standard
   9 Nowokuński Piotr, Dudziak Patrycja                 STYL Kraków                               
Otrzymuje klasę: B w stylu: Standard
Para kategorii i klasy: Pow. 15 C w stylu: Latin
   3 Czuba Kamil, Strzelecka Agata                      KIEPURA Sosnowiec                         
Otrzymuje klasę: B w stylu: Latin
Para kategorii i klasy: Pow. 15 B w stylu: Standard
  36 Szymański Cezary, Kaczmarzyk Karolina              MARENGO Dąbrowa Górnicza                  
Otrzymuje klasę: A w stylu: Standard
Para kategorii i klasy: 14-15 E w stylu: Kombinacja 8T
  70 Oleksik Mateusz, Krzeszewska Katarzyna             ST MISTRAL Tarnowskie Gór                 
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: 14-15 B w stylu: Latin
 184 Makowski Damian, Gaweł Dajana                      TEMPO Wrocław                             
Otrzymuje klasę: A w stylu: Latin
Para kategorii i klasy: 14-15 B w stylu: Standard
 183 Nawrocki Piotr, Froń Magdalena                     FLAMENCO Siemianowice                     
Otrzymuje klasę: A w stylu: Standard
----------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Maz.        
B       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
C       Szyda                     Małgorzata                Kraków               
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
E       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1         1 Naróg Mateusz, Nykiel Weronika                   NOWY STYL Bielsko-Biała                79.0  2 113.0  3         1/  15
   9         2 Baran Paweł, Wójcik Gabriela                     STYL Kraków                           119.0  2 147.0  3         2/  15
  15         3 Olejarczuk Stanisław, Banaś Maria                EVOLUTION Kraków                       22.5  0  44.5  1         3/  15
  13         4 Ciesielski Radosław, Jaszewska Angelika          CANTINERO Tomaszów Maz.                86.0  3 102.0  3         4/  15
  10         5 Gryczka Adam, Szafraniec Paulina                 AKCENT Będzin                          40.0  0  55.0  0         5/  15
   8         6 Motyl Jakub, Marlińska Natalia                   SZYK Częstochowa                       44.0  0  58.0  0         6/  15
   3         7 Kłosowski Marcin, Kuźma Emilia                   GAMA Jaworzno                          42.0  1  55.0  1         7/  15
  14         8 Łysek Mateusz, Pajdzik Jolanta                   PRESTIGE MOK Mszana Dolna              34.0  2  46.0  2         8/  15
   4         9 Dziubek Kamil, Tyrawska Anna                     GAMA Jaworzno                          37.0  0  48.0  0         9/  15
   5        10 Operacz Dawid, Jokiel Maja                       KIEPURA Sosnowiec                       0.0  0  10.0  0        10/  15
  12        11 Sojecki Aleksander, Baranowska Wiktoria          ST MISTRAL Tarnowskie Gór              36.0  0  45.0  0        11/  15
  11        12 Siwy Piotr, Krawczyńska Magdalena                ST MISTRAL Tarnowskie Gór              73.0  1  81.0  1        12/  15
   6        13 Zawierucha Borys, Kudła Paulina                  CENTRUM TT Żory                        33.0  0  40.0  0        13/  15
   7        14 Faba Adam, Hanusek Paulina                       CENTRUM TT Żory                        21.0  0  27.0  0        14/  15
   2        15 Pańczuk Filip, Pierożak Karolina                 BAWINEK Kraków                          7.0  0  12.0  0        15/  15
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------
     WA       WW       Q        S        CH       J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------
   1 XX XX  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXX X  4 XXXX   4    27       2-3
   2  X X   2        0        0   X    1        0        0     3          
   3 XXXXX  5 X  X   2 XXXX   4 XX  X  3 XXXXX  5 XXXXX  5    24       4-5
   4 XXX X  4 XXX X  4 XXXXX  5 XXX X  4 XX  X  3 XXXX   4    24       4-5
   5 X  XX  3 XXXXX  5 X  XX  3 X  X   2 X XX   3 X XXX  4    20         9
   6 X      1  XX    2 XX  X  3   XXX  3 XX X   3 X XXX  4    16          
   7   XX   2 X  X   2        0    XX  2  XXX   3  XXX   3    12          
   8 XXXX   4 XXXXX  5 X X    2 X XX   3 XXXXX  5 XX  X  3    22         7
   9 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 X XXX  4 X XXX  4    28         1
  10  XX X  3 XXX X  4 XXXX   4 XXXX   4   XX   2  X     1    18     10-11
  11  XX X  3    XX  2  XXXX  4  X  X  2 XXX X  4  X  X  2    17          
  12   XX   2  X XX  3   XXX  3 XXXXX  5  XXXX  4 XX XX  4    21         8
  13 XXX X  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 X X X  3    27       2-3
  14 XXXXX  5   X    1 XXX X  4 XXX    3     X  1  XXXX  4    18     10-11
  15 X  XX  3 XXXXX  5  X XX  3  X XX  3 XX XX  4 XXXXX  5    23         6
--------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------
     WA       WW       Q        S        CH       J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------
   1 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    30         1
   3 XX     2 XX  X  3  X X   2 XX X   3 XX     2 XX     2    14          
   4 XX     2  X     1  XX    2 XX     2  X     1  XX    2    10          
   5 X   X  2     X  1   X    1   XXX  3        0    X   1     8          
   8   X    1 X X    2 X   X  2 XXXXX  5 X  XX  3 X XXX  4    17         5
   9 XXXX   4 XXXXX  5 XXXXX  5  X     1 XXXX   4 XX XX  4    23         3
  10  XXXX  4  XX    2 XX  X  3 XXX X  4 XXX X  4  X  X  2    19         4
  12    X   1    X   1        0        0     X  1 XXX X  4     7          
  13 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 X XX   3 XXXXX  5 X X    2    25         2
  14   X X  2   XX   2   XX   2   X X  2   XX   2   XX   2    12          
  15    XX  2 X  XX  3 X  XX  3    XX  2   XXX  3    XX  2    15         6
--------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         S         CH        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   1 31313 2.0 22222 2.0 42222 2.0 11522 1.0 22312 1.0 11412 1.0    9.0    1
   8 56445 5.0 65654 6.0 55655 5.0 56636 6.0 46646 6.0 44644 4.0   32.0    6
   9 12621 1.0 11511 1.0 11111 1.0 44445 5.0 31233 2.0 32233 2.0   12.0    2
  10 63166 6.0 43166 4.0 63566 6.0 35363 4.0 55565 5.0 53555 5.0   30.0    5
  13 24254 3.0 34345 3.0 24444 4.0 23154 3.0 13154 3.0 26166 6.0   22.0    4
  15 45532 4.0 56433 5.0 36333 3.0 62211 2.0 64421 4.0 65321 3.0   21.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz                   Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz                   Kęty                 
B       Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
C       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
D       Trzemżalski               Marek                     Gliwice              
E       Szyda                     Małgorzata                Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  44         1 Szostak Dawid, Zyznawska Katarzyna               AS-SPORT Kraków                        15.0  0  52.0  1         1/  18
  48         2 Rozkuszka Kamil, Kułaga Magdalena                EMiKa Pałac MłodzieżyTarn              68.0  2  99.0  3         2/  18
  56         3 Franas Alan, Janson Wiktoria                     CANTINERO Tomaszów Maz.               119.0  0 144.0  1         3/  18
  53         4 Orszulak Sebastian, Machowska Sylwia             GRACJA Krosno                          39.0  0  58.0  0         4/  18
  45         5 Zając Jakub, Froń Aleksandra                     SZOK Gliwice                          242.0  3 260.0  3         5/  18
  40         6 Maziarz Marcin, Cirillo Sabina                   GRACJA Krosno                         140.3  1 157.3  1         6/  18
  41         7 Miechowicz Dominik, Adamska Kinga                GAMA Jaworzno                          84.0  2 100.0  2         7/  18
  46         8 Karczewicz Adrian, Popczyk Kamila                ST Dobrowolscy Częstochow              46.0  1  61.0  1         8/  18
  42      9-10 Mozgalik Michał, Pawlak Maja                     IMPULS Chorzów                        173.0  3 186.0  3      9-10/  18
  43      9-10 Kozieł Michał, Górecka Kinga                     RAGTIME Kęty                            0.0  0  13.0  0      9-10/  18
  55        11 Rataj Rafał, Kręcichwost Karolina                PRESTIGE MOK Mszana Dolna              86.0  0  98.0  0        11/  18
  50        12 Krzemiński Sebastian, Włodarczyk Katarzyna       STYL Kłomnice                         157.0  1 168.0  1        12/  18
  49     13-14 Szustak Łukasz, Wojciechowska Magdalena          MAŁOPOLSKIE CENTRUM TAŃCA             108.0  1 117.0  1     13-14/  18
  54     13-14 Domiter Hubert, Pyrz Ewelina                     PRESTIGE MOK Mszana Dolna               9.0  0  18.0  0     13-14/  18
  47        15 Masłowski Mieszko, Szymiczek Katarzyna           ST MISTRAL Tarnowskie Gór              97.0  1 105.0  1        15/  18
  51     16-17 Kula Remigiusz, Dudek Aleksandra                 WIR Mysłowice                          11.0  0  17.0  0     16-17/  18
  52     16-17 Górecki Marcin, Żywiec Martyna                   SOKÓŁ Myślenice                         0.0  0   6.0  0     16-17/  18
  57        18 Łucyków Szymon, Kłos Julia                       EMiKa Pałac MłodzieżyTarn              11.0  0  16.0  0        18/  18
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       Q        S        CH       R        J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------
  40 XXXX   4 XXXXX  5 XXXX   4 XXXXX  5  X XX  3   X    1 XX X   3 XX X   3    28       6-8
  41  XXXX  4    XX  2   XX   2    XX  2 XXX X  4 XXXXX  5  XXXX  4 XXXXX  5    28       6-8
  42 X      1 XXXXX  5 XXX X  4 XXX X  4 XX X   3 XXXXX  5 X XXX  4 XXX X  4    30         5
  43 XXXX   4 X      1 XXX X  4 XXX X  4 XXX    3 X      1 XXX    3 XXXX   4    24     12-14
  44 XXXXX  5 XX XX  4 XXXXX  5  X XX  3  X XX  3  XXXX  4 XX XX  4 XXXXX  5    33       3-4
  45 X XXX  4 XXXX   4  XXXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5  XXX   3 XXXXX  5  XX X  3    33       3-4
  46 XXXX   4  X     1  XXXX  4 XXX    3 X X X  3 XX  X  3 XXX    3 XX XX  4    25      9-11
  47  X  X  2  XX X  3     X  1        0  XXXX  4 XXXXX  5  XXXX  4 X XXX  4    23          
  48 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXX   4 XXXXX  5 X  XX  3 XXXX   4 XXXX   4 XXX X  4    34         2
  49 X XXX  4 XXXX   4 X  X   2 XXXX   4 XXXX   4 X  XX  3  X  X  2 X   X  2    25      9-11
  50  X  X  2   XXX  3 X X X  3  XX X  3 XXX X  4 XXX X  4 XX  X  3 X X X  3    25      9-11
  51  X XX  3 X  XX  3   XX   2 X  X   2 XXX    3  XXXX  4    XX  2  X X   2    21          
  52  XX X  3 XXXXX  5  X XX  3   XX   2    X   1 X  X   2  X XX  3    XX  2    21          
  53 XXXXX  5 XXX X  4 XXXXX  5 XXXXX  5   XXX  3   X X  2 X X X  3   X    1    28       6-8
  54 X      1        0 XX XX  4 XX X   3 XXXXX  5 XX XX  4   XXX  3  XXXX  4    24     12-14
  55  XX X  3 XXXXX  5 XXX X  4 XXX X  4        0  XX X  3 XXX    3  X X   2    24     12-14
  56 X XXX  4 XXXXX  5 XX XX  4 X XXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5 X XXX  4 XXXX   4    35         1
  57 X  X   2   X    1 X      1    XX  2 X XXX  4 X  X   2 X XX   3 X XXX  4    19          
--------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       Q        S        CH       R        J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------
  40 XX     2  X X   2 XX X   3 XX X   3   X    1    X   1 X  X   2 X XX   3    17         6
  41 X X    2        0     X  1        0 XX  X  3 XX  X  3 X X X  3 XXX X  4    16          
  42  X X   2  XX    2   X    1  XX    2 X      1    X   1   XX   2  X X   2    13          
  43 XXX X  4 X      1 X      1 X      1 X  X   2 X      1 X      1 XX     2    13          
  44  X  X  2 XXXXX  5  XXXX  4  X  X  2  X XX  3 XX XX  4  X XX  3  X XX  3    26       1-3
  45 X  X   2 XrXXX  4  X X   2 X XXX  4  XXXX  4   XXX  3  XXX   3   X    1    23         5
  46     X  1 X   X  2    XX  2    X   1 XX     2 X   X  2 X   X  2 X   X  2    14          
  48   XXX  3   XXX  3 X XXX  4   XXX  3   X X  2   X X  2  XXXX  4 X XXX  4    25         4
  49        0        0        0    XX  2   XX   2  XXX   3    XX  2        0     9          
  50        0        0 XX     2 XXX    3 X  X   2 X X    2 X      1 X      1    11          
  53 XXXXX  5 XXXXX  5 XXX X  4 XXX X  4   XXX  3  XX    2  XX    2   X    1    26       1-3
  54    X   1    X   1    X   1    X   1     X  1     X  1     X  1    XX  2     9          
  55  XXX   3  X     1   X    1  X     1  X     1  X X   2  X     1  X X   2    12          
  56 X X X  3 XXX X  4 XXX X  4 X X X  3 XXX    3 XXX    3 XXX    3 rXX X  3    26       1-3
--------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  40 14563 5.0 14661 5.0 16662 6.0 16561 6.0 35445 5.0 35546 6.0 55646 6.0 45526 6.0   45.0    6
  44 51612 1.0 61312 1.0 51533 3.0 51633 3.0 21521 1.0 12632 1.0 23532 3.0 22611 1.0   14.0    1
  45 33451 3.0 56554 6.0 64454 5.0 64154 4.0 63114 3.0 63114 3.0 31221 1.0 36254 4.0   29.0    5
                R                                                                    
  48 66325 6.0 43443 4.0 25311 1.0 33412 2.0 44632 4.0 26421 2.0 46313 4.0 14342 3.0   26.0    2
  53 22136 2.0 22236 2.0 32126 2.0 22225 1.0 56366 6.0 44355 5.0 64455 5.0 53435 5.0   28.0    4
  56 45244 4.0 35125 3.0 43245 4.0 45346 5.0 12253 2.0 51263 4.0 12164 2.0 61163 2.0   26.0    3
                                                                           R         
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz                   Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz                   Kęty                 
B       Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
C       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
D       Trzemżalski               Marek                     Gliwice              
E       Szyda                     Małgorzata                Kraków               
F       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
G       Grzybek                   Sławomir                  Częstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  94         1 Molenda Dawid, Żółkiewska Katarzyna              ST Mariusz Mierzwa Kluczb             253.0  4 293.0  5         1/  21
  88         2 Wawrzak Wiktor, Klyta Malwina                    SZYK Częstochowa                      176.0  4 210.0  5         2/  21
  89         3 Nowokuński Mateusz, Dudziak Oliwia               STYL Kraków                           239.0  0 267.0  1         3/  21
  84         4 Wilczyński Jakub, Bobrowska Zuzanna              KIEPURA Sosnowiec                     142.0  3 164.0  3         4/  21
  81         5 Kaczorowski Maks, Kaczorowska Żaneta             AS-SPORT Kraków                       189.0  2 210.0  2         5/  21
  98         6 Doniec Paweł, Łopata Anna                        PLĄS Kraków                           230.0  2 250.0  2         6/  21
  82         7 Madeja Michał, Fus Aleksandra                    CARMEN Kraków                          29.0  0  48.0  0         7/  21
 102         8 Franc Mateusz, Musiał Klaudia                    STYL Kłomnice                         213.0  4 231.0  4         8/  21
  80         9 Sowa Jakub, Puczka Agnieszka                     RAGTIME Kęty                          277.0  1 294.0  1         9/  21
  90        10 Matlęga Bartłomiej, Matras Angelika              STYL Kraków                           177.0  1 193.0  1        10/  21
  99        11 Nowak Paweł, Kaźmierczyk Daria                   PLĄS Kraków                           128.0  1 143.0  1        11/  21
  97        12 Bella Cezary, Jurczyńska Izabela                 ZORBA Mykanów                         174.0  0 188.0  0        12/  21
  83        13 Barakowski Michał, Gwóźdź Kamila                 ADiK Bytom                            143.0  1 156.0  1        13/  21
  96        14 Pietryjas Daniel, Kapała Wiktoria                WIR Mysłowice                          14.0  0  26.0  0        14/  21
  95        15 Łużny Marcin, Kania Agata                        MAŁOPOLSKIE CENTRUM TAŃCA              47.8  0  58.8  0        15/  21
 101        16 Kęska Wojciech, Potaczek Sylwia                  PRESTIGE MOK Mszana Dolna             120.0  0 130.0  0        16/  21
  91        17 Kmieć Filip, Wójcik Roksana                      STYL Kraków                            16.0  0  25.0  0        17/  21
  92     18-19 Latos Dominik, Morawska Kinga                    AKCENT Będzin                          33.0  0  40.0  0     18-19/  21
 100     18-19 Zieliński Kamil, Domiter Julia                   PRESTIGE MOK Mszana Dolna              39.0  0  46.0  0     18-19/  21
  87        20 Kudziełko Patryk, Kasolik Roksana                RAGTIME Kęty                           95.0  1 101.0  1        20/  21
  85        21 Wrona Kamil, Gardias Jolanta                     TAKT Kraków                             0.0  0   5.0  0        21/  21
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  80 XXXXXXX  7 X  X XX  4 X X   X  3 X X   X  3 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    44         2
  81  X X XX  4 XX XXX   5  XXXXX   5 X  XXX   4 XXXXXX   6 XX XXX   5 XXXXXX   6 XX  XXX  5    40       5-7
  82   XX XX  4 X  X X   3   XX  X  3  XX X X  4    XXXX  4   XXX    3  XXXXXX  6  XXXXXX  6    33     11-12
  83          0 XX X  X  4    X     1   XX     2  XXXXXX  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    32          
  84  XXXXXX  6   XXX X  4 XXX XX   5   X XX   3 X X XXX  5 XXX XXX  6  XX XXX  5 XXX XXX  6    40       5-7
  85 XXX      3 X        1 X        1     X    1          0          0 X X      2          0     8          
  87 X        1 XX       2 X        1 X  X     2 XXX      3  XX   X  3 X  XX    3  X XX    3    18          
  88 XXX XXX  6  X  X X  3 XX   XX  4 XXXXX X  6 X X XXX  5  XXXXXX  6 XX X X   4 XX XXXX  6    40       5-7
  89 XX XXXX  6 XXXXXXX  7  X  XXX  4  X  XXX  4  XX  XX  4 XXX XX   5 XXXXXXX  7  XX XX   4    41       3-4
  90 XXXXXX   6  XX  XX  4 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7  XXXX X  5  X    X  2  XXX  X  4    41       3-4
  91  X  XX   3  XX      2    XXXX  4 XX XXXX  6 XX    X  3   X XXX  4     XX   2          0    24          
  92 X        1 X X   X  3  XX X X  4          0   XXX    3 X     X  2 X X  XX  4 X XX X   4    21          
  94 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XX X XX  5  XXX XX  5  XXXX X  5 XXXXXXX  7    49         1
  95  X XXX   4    XX X  3 X  XX    3 XX X     3 X  XX    3 X  X XX  4 X XX X   4   X   X  2    26          
  96   X X X  3  XX X    3   X XXX  4   X XXX  4  XXXX    4  XXXXX   5     X    1 X X X X  4    28          
  97 X   XXX  4 X X XXX  5 XXXX XX  6  XXX XX  5  XX  X   3 X  XXX   4   XX XX  4 X X  X   3    34        10
  98 XXXX     4    XXX   3 XX XXX   5 XXXXXX   6 XX X X   4 XXXX X   5 XXXX X   5 X XX X   4    36         9
  99  XXXXXX  6  XX XXX  5 XXXXXXX  7 X X  XX  4   XXXXX  5      XX  2      XX  2  X X     2    33     11-12
 100   XX     2  XXX X   4  X   X   2 XX  XX   4          0 X        1 XX XX X  5 X   X X  3    21          
 101 X     X  2 X XXXXX  6 XXXX  X  5 XX X  X  4 X     X  2 X     X  2       X  1 X  X  X  3    25          
 102 X XXX X  5 XXXXXX   6 X XXX    4  XXXXXX  6 XX XX X  5 XX XX    4 XX  X    3 XX XXX   5    38         8
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  80 XXX X X  5 X        1 X    X   2 X X XX   4 XX    X  3 X X   X  3 X   X X  3 XXX   X  4    25          
  81    X X   2  XXXXX   5 XXXX X   5  X X X   3 X X XX   4     XX   2 X X X    3 X   XX   3    27       6-7
  82   XX  X  3    X XX  3     X    1      X   1  XXXXXX  6  XXXXXX  6   X XXX  4   X X X  3    27       6-7
  84     X    1  XX      2   X X    2 X X  X   3   X XXX  4 XXX XXX  6  XX XXX  5 XXX XXX  6    29         5
  88  XXXXXX  6 XXXXX X  6 X   XX   3   XXX    3 X XX     3 X  XXX   4 XXXX XX  6   XXXXX  5    36         2
  89 XXX  X   4 XXX XXX  6 XX   X   3 XXX X    4  XXXXXX  6  XXX X   4  X X X   3      X   1    31       3-4
  90 XXX XX   5  XX  X   3  XX  XX  4 XXX  XX  5  X       1          0  X       1 XXXX  X  5    24          
  94 XX X XX  5 XXX XXX  6 XX XX X  5 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    48         1
  97    X     1    X  X  2   XX  X  3  X X  X  3      X   1       X  1          0          0    11          
  98 X XXX    4 X  XX    3 X  X  X  3 XX X  X  4 X  X X   3 XXXX XX  6 X XX XX  5 X  X X   3    31       3-4
  99  X  XXX  4      X   1  XXXXXX  6    XXXX  4    X  X  2    X     1    X     1  X X     2    21          
 102 X     X  2 X  XX X  4  XXXX X  5     X X  2 XX  X    3 XX  X    3 XX XX    4  X XX    3    26          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  81 3561415 4.0 3772415 4.0 4333417 3.0 6563516 5.0 2634417 4.0 6736417 6.0 3765417 6.0 2776227 7.0   39.0    5
  82 7774746 7.0 7666746 7.0 6745775 7.0 7776774 7.0 7345573 6.0 7262364 5.0 7374273 4.0 7635473 5.0   48.0    7
  84 6657664 6.0 6537574 6.0 7527563 6.0 4447463 4.0 4227164 3.0 4317173 2.0 4211164 2.0 3214161 2.0   31.0    4
  88 5326133 3.0 5243323 3.0 5656132 4.0 5335332 3.0 5562222 2.0 3455222 3.0 5547332 3.0 4343314 3.0   24.0    2
  89 2242322 2.0 2421132 2.0 3211324 2.0 2221125 2.0 6451645 5.0 1541645 4.0 2436645 5.0 6467555 6.0   28.0    3
  94 1113251 1.0 1114251 1.0 1172241 1.0 1112241 1.0 1113331 1.0 2124531 1.0 1122521 1.0 1121632 1.0    8.0    1
  98 4435577 5.0 4355667 5.0 2464656 5.0 3654657 6.0 3776756 7.0 5673756 7.0 6653756 7.0 5552746 4.0   46.0    6
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz                   Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz                   Kęty                 
B       Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
C       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
D       Trzemżalski               Marek                     Gliwice              
E       Szyda                     Małgorzata                Kraków               
F       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
G       Grzybek                   Sławomir                  Częstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 131         1 Tchórzewski Rafał, Paprocka Anna                 WENA Kraków                            73.0  0 110.0  1         1/  18
 155         2 Przydalski Sebastian, Karlińska Anna             CANTINERO Tomaszów Maz.               185.0  1 216.0  2         2/  18
 153         3 Bulanda Konrad, Szymańska Anna                   IDEA Kraków                           280.0  1 305.0  2         3/  18
 143         4 Podraza Daniel, Szarkowicz Justyna               STYL Kraków                            40.0  1  59.0  1         4/  18
 148         5 Piątkowski Łukasz, Uchacz Izabela                PRESTIGE MOK Mszana Dolna             109.5  0 127.5  0         5/  18
 137         6 Pasik Adrian, Garbacz Małgorzata                 KICK Kielce                           364.0  2 381.0  2         6/  18
 135         7 Wiklik Paweł, Prymula Katarzyna                  BAWINEK Kraków                        240.0  1 256.0  1         7/  18
 154         8 Haik Ariel, Podgórska Magdalena                  MARENGO Dąbrowa Górnicza              279.0  0 294.0  0         8/  18
 134         9 Dąbek Artur, Brzycka Agnieszka                   WIR Mysłowice                         378.5  2 392.5  2         9/  18
 156        10 Wójcik Szymon, Mikołajska Zofia                  PAŁAC MŁODZIEŻY Katowice              173.0  0 186.0  0        10/  18
 132        11 Nędza Tomasz, Szafraniec Beata                   BAWINEK Kraków                        137.0  0 149.0  0        11/  18
 138        12 Nowak Paweł, Korfel Barbara                      MAXDANCE Wieliczka                      7.0  0  18.0  0        12/  18
 144        13 Talar Artemiusz, Mieczyńska Paulina              STARDANCE Wrocław                      72.0  2  82.0  2        13/  18
 157        14 Darocha Kajetan, Kurpas Żaneta                   PAŁAC MŁODZIEŻY Katowice              121.0  0 130.0  0        14/  18
 151        15 Stożek Rafał, Guguła Julia                       EVOLUTION Kraków                       42.0  0  50.0  0        15/  18
 152        16 Majkut Paweł, Jaźwińska Anna                     EVOLUTION Kraków                      172.0  0 179.0  0        16/  18
 150        17 Skonieczny Damian, Ziemba Monika                 EVOLUTION Kraków                      112.0  0 118.0  0        17/  18
 142        18 Gabryś Rafał, Gajewicz Magdalena                 BAWINEK Kraków                         99.0  0 104.0  0        18/  18
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 131 X  XXXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    54         1
 132 XXXXXXX  7  X X X   3 XX X X   4  XXX XX  5   X  X   2  XX X X  4 XXXXXX   6 XXXXXX   6    37        11
 134  XX XXX  5  XX  XX  4 XXX   X  4 XX   XX  4 X XXXXX  6 X X XX   4  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    40        10
 135 XXXX XX  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7  XXX X   4 XX X  X  4 XX X     3 XX X XX  5    41         9
 137 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XX X XX  5 XX X X   4 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X  X XX  4    45         6
 138 XXXXXXX  7     XX   2   XXXXX  5  X XX    3    XX X  3 XX XXXX  6 XX XXXr  5    XXXX  4    35        12
 142  X  X    2     X X  2 X     X  2 X   X    2 X   X    2          0   X X X  3          0    13          
 143 XXX  XX  5 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXX   6    X XX  3  XXXXXX  6    46       4-5
 144  X XX X  4 XX       2 X XX XX  5 XXXXXXX  7  X  X X  3 XX  X X  4  XX X X  4  X  X X  3    32          
 148 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXX   5 XXXXXXX  7 XX XX    4 XXXXXXX  7 XXXXX    5 XXXX     4    46       4-5
 150          0 XXX XX   5  X       1 X X X    3      X   1   XX X   3      XX  2 X X XXX  5    20          
 151      XX  2 X    X   2     XX   2          0 XXXX XX  6 X XX XX  5 X    XX  3 XXX XX   5    25          
 152 X XX     3  XXXXXX  6  XXXX    4   XX  X  3 X X  XX  4  X       1 X X   X  3          0    24          
 153 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    53         2
 154 XXXXXX   6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXX XXX  6  XX XXX  5  X   X   2 XXX  X   4    42       7-8
 155 X XX XX  5 X XX XX  5 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXr  6 XXXXXXX  7    49         3
 156  XXXX X  5 X XX  X  4 XXX XXX  6  XXX XX  5 XXXX X   5   XXXX   4 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    42       7-8
 157 X   X    2  X XX X  4     X    1     X X  2 XXXXX X  6 X  X  X  3 XXXXX X  6   XXX X  4    28          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 131 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXX  XX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    52         1
 132   X  X   2   X  X   2    X     1    X     1     X    1          0  X       1  XX      2    10          
 134     X    1     X    1          0          0     X    1 XXX XXX  6 X X X X  4 XXX X X  5    18          
 135 XX X  X  4    X     1 XXXXXX   6 X XXXX   5 X  X     2    XX    2    X     1 X  X X   3    24          
 137 X  X  X  3 X  X     2 XXXX     4 X  XX X  4 X  X  X  3 XXXX  X  5 XXXX  X  5 X XXX X  5    31       5-6
 138          0          0          0          0  X  X X  3          0          0          0     3          
 143 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX   XX  4  XX XXX  5 XXX XXX  6 XXXXXX   6 XXX XX   5  X X XX  4    44         3
 148  X X X   3 XXXXXX   6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7  X X     2  X   X   2  X X X   3     XX   2    31       5-6
 153 XXXXXXX  7 XXX XXX  6  XX X X  4 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    49         2
 154  X  XX   3  X    X  2   XXXXX  5  X  X    2  XX  X   3      XX  2     XXX  3  X  X    2    22          
 155 X X X    3 X XXX X  5 X XXX X  5  XXXX    4 X XXXXX  6 X XXX X  5   XXX X  4 X XX  X  4    36         4
 156  XX   X  3  X   XX  3      X   1 X    XX  3   X  X   2          0 X    X   2    X X   2    16          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 131 1424231 1.0 1324411 1.0 3413341 2.0 2424141 1.0 1122111 1.0 2124111 1.0 1121112 1.0 2122111 1.0    9.0    1
 137 2561666 6.0 2541266 5.0 4552266 6.0 4532466 5.0 3544565 6.0 4533465 5.0 4532565 6.0 3551455 5.0   44.0    6
 143 6246144 4.0 4266144 4.0 1126124 1.0 5216324 4.0 5255332 3.0 6255333 4.0 5246323 4.0 5244223 3.0   27.0    4
 148 5312515 3.0 6453335 6.0 5365413 4.0 6361215 2.0 6361446 5.0 5462646 6.0 6464446 5.0 6466566 6.0   37.0    5
 153 3155323 2.0 5115623 2.0 6244535 5.0 1145533 3.0 4436224 4.0 3346224 3.0 2355234 3.0 4335334 4.0   26.0    3
 155 4633452 5.0 3632552 3.0 2631652 3.0 3653652 6.0 2613653 2.0 1611552 2.0 3613651 2.0 1613642 2.0   25.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz                   Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz                   Kęty                 
B       Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
C       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
D       Trzemżalski               Marek                     Gliwice              
E       Szyda                     Małgorzata                Kraków               
F       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
G       Grzybek                   Sławomir                  Częstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   9         1 Nowokuński Piotr, Dudziak Patrycja               STYL Kraków                           241.9  5 281.9  6         1/  21
  26         2 Olszowy Dawid, Bąk Paulina                       NOWY STYL Bielsko-Biała               166.0  0 200.0  1         2/  21
  19         3 Wieczorek Fabian, Krzeszewska Natalia            SZOK Gliwice                          113.0  1 141.0  2         3/  21
  27         4 Uciński Karol, Kalinowska Katarzyna              EMKa Legionowo                        323.0  4 345.0  4         4/  21
   1         5 Jaglarz Tomasz, Wójcicka Dagmara                 AS-SPORT Kraków                       270.0  2 291.0  2         5/  21
   5         6 Róg Dariusz, Wołkowicz Agnieszka                 BAWINEK Kraków                        205.5  0 225.5  0         6/  21
  21         7 Reiss Michael, Piszczek Aleksandra               PRIMA DANCE Kraków                    162.5  0 181.5  0         7/  21
  14         8 Bujas Konrad, Chojnacka Monika                   BAWINEK Kraków                        192.0  1 210.0  1         8/  21
  13         9 Chodzicki Witold, Kowalewska Martyna             CANTINERO Tomaszów Maz.               301.0  2 318.0  2         9/  21
  18        10 Pieprzyk Jakub, Lechowicz Dorota                 MAŁOPOLSKIE CENTRUM TAŃCA             227.0  5 243.0  5        10/  21
  15     11-12 Szwaczka Adam, Klimasara Agnieszka               FORUM Zabrze                          290.0  4 304.0  4     11-12/  21
  20     11-12 Lelito Maciej, Steczko Magdalena                 FANTAZJA Kraków                       252.0  1 266.0  1     11-12/  21
  16        13 Grzebiela Rafał, Owczarek Izabela                A+S Częstochowa                       112.1  2 125.1  2        13/  21
  11        14 Błaszkiewicz Paweł, Haponowicz Marta             STYL Kraków                           373.5  1 385.5  1        14/  21
   7        15 Mazurek Wojciech, Kowal Magdalena                KICK Kielce                            17.0  0  28.0  0        15/  21
  10     16-18 Wołoszyński Piotr, Palka Katarzyna               STYL Kraków                           104.0  0 112.0  0     16-18/  21
  24     16-18 Wójtowicz Jakub, Tworska Anna                    PLĄS Kraków                            66.0  0  74.0  0     16-18/  21
  29     16-18 Mazur Tomasz, Kuligowska Renata                  RYTM Kraków                            84.3  0  92.3  0     16-18/  21
  12        19 Matlęga Kamil, Topolska Paulina                  STYL Kraków                            91.4  0  98.4  0        19/  21
  23     20-21 Zieliński Grzegorz, Sobieraj Paulina             GCT Gliwice                           220.0  2 225.0  2     20-21/  21
  25     20-21 Kaczmarczyk Marek, Kaczmarczyk Małgorzata        FANTAZJA Kraków                       121.0  1 126.0  1     20-21/  21
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
   1 X X X    3 XX  XX   4   XX X   3  XX XXX  5 XXXXXXX  7    22      9-10
   5  XX XXX  5   XXX    3 XXXXXXX  7  XX XXX  5 XXX XXX  6    26       5-6
   7     XXX  3   X XXX  4      X   1 X   XXX  4     XX   2    14          
   9 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
  10 XXXX     4  X X     2     X    1 XX       2 XXX   X  4    13          
  11  X X XX  4  X X  X  3  X X X   3  X XX    3   XX     2    15          
  12 XX       2  X  X    2  X  X X  3  X X  X  3     X X  2    12          
  13 r XXXXX  5   X  XX  3 X XX XX  5 X XXXXX  6 XXXX XX  6    25         7
  14 XX XXXX  6 XXX   X  4  X XX X  4 XX X XX  5 X  X X   3    22      9-10
  15 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 X XXXXX  6   XXXXX  5 XXXXXXX  7    31         2
  16   XX  X  3 X XX  X  4 X X   X  3 X X X X  4     XXX  3    17          
  18 X    X   2 XX X X   4 X XX XX  5 X  X X   3 XX X X   4    18        12
  19 XXXX XX  6 XXXXXXX  7  XXX     3 XXXX X   5  XXXXX   5    26       5-6
  20 XX  X    3 XX  XXX  5 X    XX  3 X X      2 XXXXXXX  7    20        11
  21 XXXXXXX  7 XX XXX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX       2    28         3
  23   X      1   XX     2    X X   2   X X    2   XXX    3    10          
  24 X        1 X   X    2 XXX X X  5 XX    X  3  X    X  2    13          
  25    XX X  3      X   1  X  X    2     XX   2  X  X    2    10          
  26  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XX XX X  5  XXXXXX  6   XX  X  3    27         4
  27  XXX X   4 X XXXXX  6 XXX XX   5  XXX     3 X XXXXX  6    24         8
  29 X  XX    3   X X X  3 XXX X    4 X  X     2 X        1    13          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
   1 X   XX   3  X XX    3 X X X    3 X  XX    3 X XXX    4    16         6
   5   X XXX  4   X XXX  4      XX  2   X XXX  4     XXX  3    17         5
   9 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
  13   X  X   2   X  X   2  XX  XX  4 X XX     3   X  X   2    13          
  14 XX X     3 XX X XX  5 XX X     3 XX       2  X       1    14          
  15 XX X  X  4    X     1    XX    2    X     1 X  X     2    10          
  18 X        1 X X      2 X  X XX  4      XX  2 X     X  2    11          
  19  XXXXX   5  XXX     3 XXXX     4 XXXXX    5 XXXX     4    21         4
  20 XX X     3      X   1      X   1  X   X   2  X  XX   3    10          
  21  X    X  2 XX  X X  4  X  X    2 XX    X  3  X XX X  4    15          
  26   XXXXX  5 XXXXX X  6 X XXX X  5   XXXXX  5   XXXXX  5    26         2
  27   X X X  3 X   XXX  4  XX XXX  5  XX XXX  5 XXX  XX  5    22         3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   1 2544356 4.0 2564346 5.0 2666336 6.0 1544236 3.0 2546346 4.0   22.0    5
   5 6666621 6.0 4656611 6.0 6544512 4.0 6655411 5.0 6665413 6.0   27.0    6
   9 1123212 1.0 1223224 1.0 1233124 1.0 2122122 1.0 1112122 1.0    5.0    1
  19 3212445 3.0 3111465 2.0 4111445 3.0 5213654 4.0 5223655 5.0   17.0    3
  26 4331533 2.0 5442532 4.0 5452661 5.0 4431543 2.0 3451531 2.0   15.0    2
  27 5455164 5.0 6335153 3.0 3325253 2.0 3366365 6.0 4334264 3.0   19.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz                   Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz                   Kęty                 
B       Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
C       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
D       Trzemżalski               Marek                     Gliwice              
E       Szyda                     Małgorzata                Kraków               
F       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
G       Grzybek                   Sławomir                  Częstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   9         1 Nowokuński Piotr, Dudziak Patrycja               STYL Kraków                           181.1  2 218.1  3         1/  18
  16         2 Grzebiela Rafał, Owczarek Izabela                A+S Częstochowa                       134.0  4 165.0  5         2/  18
   3         3 Czuba Kamil, Strzelecka Agata                    KIEPURA Sosnowiec                     594.0  5 619.0  6         3/  18
  18         4 Pieprzyk Jakub, Lechowicz Dorota                 MAŁOPOLSKIE CENTRUM TAŃCA             240.0  5 259.0  5         4/  18
   7         5 Mazurek Wojciech, Kowal Magdalena                KICK Kielce                           109.0  2 127.0  2         5/  18
   5         6 Róg Dariusz, Wołkowicz Agnieszka                 BAWINEK Kraków                         24.0  0  41.0  0         6/  18
  19         7 Wieczorek Fabian, Krzeszewska Natalia            SZOK Gliwice                          168.0  1 184.0  1         7/  18
  13       8-9 Chodzicki Witold, Kowalewska Martyna             CANTINERO Tomaszów Maz.               222.0  0 236.0  0       8-9/  18
  21       8-9 Reiss Michael, Piszczek Aleksandra               PRIMA DANCE Kraków                     70.5  1  84.5  1       8-9/  18
  12        10 Matlęga Kamil, Topolska Paulina                  STYL Kraków                            82.9  0  95.9  0        10/  18
   1     11-12 Jaglarz Tomasz, Wójcicka Dagmara                 AS-SPORT Kraków                       177.0  1 188.0  1     11-12/  18
  20     11-12 Lelito Maciej, Steczko Magdalena                 FANTAZJA Kraków                       267.0  0 278.0  0     11-12/  18
  22        13 Róg Dominik, Skibińska Katarzyna                 PRIMA DANCE Kraków                    395.0  2 405.0  2        13/  18
  29        14 Mazur Tomasz, Kuligowska Renata                  RYTM Kraków                           220.0  0 229.0  0        14/  18
   6     15-17 Fitowski Michał, Kasina Joanna                   MAŁOPOLSKIE CENTRUM TAŃCA             123.0  0 129.0  0     15-17/  18
  24     15-17 Wójtowicz Jakub, Tworska Anna                    PLĄS Kraków                            95.5  0 101.5  0     15-17/  18
  25     15-17 Kaczmarczyk Marek, Kaczmarczyk Małgorzata        FANTAZJA Kraków                        49.0  0  55.0  0     15-17/  18
  10        18 Wołoszyński Piotr, Palka Katarzyna               STYL Kraków                            69.5  0  74.5  0        18/  18
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
   1  XXXXX   5  XX XX   4  XXXXXX  6  XXXXX   5 XXXXXX   6    26         8
   3   X XXX  4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    31       3-5
   5 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX  XX  5    31       3-5
   6  XXXX X  5 r  X  X  2  rX      1  X XX X  4 X  XX X  4    16          
   7 X X  XX  4 XXXXXX   6  XXXXX   5 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    28         7
   9 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    33         1
  10    X     1  X X     2 X     X  2 X     X  2  X    X  2     9          
  12 X X X X  4 XXXXX X  6 XXXXX X  6  XXXX X  5  XXX  X  4    25         9
  13 XXX      3 X X  X   3 XXX XXX  6 X X X    3 X XX     3    18     12-13
  16 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XX X XX  5 XXXXXXX  7    32         2
  18 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XX XXX   5 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    31       3-5
  19 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXX X   5 XXXX XX  6 XXXXXX   6    30         6
  20 XX XXXX  6  XX  XX  4  X  XX   3      X   1 XX XX    4    18     12-13
  21 XX XXXX  6 X  XX X  4  XX X X  4  X  X X  3  X  XXX  4    21        11
  22 XX X XX  5 XX XXXX  6 X  X XX  4 X XXXX   5 X    X   2    22        10
  24   XX     2    X  X  2 X  X  X  3  X X XX  4  XX XXX  5    16          
  25  X  XX   3     XX   2    XXX   3 X X XX   4   X XXX  4    16          
  29 X  XX    3 X XX     3 X XXX X  5 X XXX    4    XX    2    17          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
   1    XXX   3     X    1          0  X  X    2  XX X    3     9          
   3 XXX  XX  5 X   XXX  4 XX XXXX  6 XXX XXX  6 XX  XXX  5    26         2
   5 X   XXX  4 X    XX  3 X XX XX  5 X    XX  3 X  X XX  4    19         4
   7 XX XX    4    XXX   3 X   XX   3  X XXX   4 X  XXX   4    18         5
   9 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
  12    X     1 XXX      3 XXX X    4   X X    2    X     1    11          
  13   X X    2   X X    2   XXX    3 X XXX    4   X X    2    13          
  16 XXXX  X  5 XXXX  X  5 XX X  X  4  X X  X  3 XXXXXXX  7    24         3
  18 X X   X  3 XXX  XX  5   X  XX  3   XX XX  4    X  X  2    17         6
  19  XXX     3   XX     2  XXX     3  XXX     3  XX  X   3    14          
  20      X   1  X X X   3  X   X   2 X        1 XX       2     9          
  21  X  XXX  4  X XX X  4     X X  2       X  1   X   X  2    13          
  22          0          0          0 X    X   2          0     2          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   3 1455343 4.0 3133341 3.0 5164341 4.0 5352325 3.0 4151332 2.0   16.0    3
   5 3666622 6.0 2656624 6.0 4656412 6.0 3546413 5.0 6566546 6.0   29.0    6
   7 6544136 5.0 4545136 4.0 3535126 3.0 2665136 6.0 5445215 5.0   23.0    5
   9 5233215 2.0 5322215 2.0 6312235 1.0 6221244 1.0 3212124 1.0    7.0    1
  16 2311461 1.0 1211462 1.0 1241563 2.0 1133652 2.0 1333453 3.0    9.0    2
  18 4122554 3.0 6464553 5.0 2423654 5.0 4414561 4.0 2624661 4.0   21.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz                   Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz                   Kęty                 
B       Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
C       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
D       Trzemżalski               Marek                     Gliwice              
E       Szyda                     Małgorzata                Kraków               
F       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
G       Grzybek                   Sławomir                  Częstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  49         1 Fejklowicz Piotr, Berg Monika                    PLĄS Kraków                           236.0  3 264.0  4         1/   9
  50         2 Podsiadło Szymon, Szymańska Karolina             PLĄS Kraków                           245.0  4 267.0  5         2/   9
  36         3 Szymański Cezary, Kaczmarzyk Karolina            MARENGO Dąbrowa Górnicza              273.0  7 289.0  8         3/   9
  56         4 Kędra Kamil, Jasińska Anna                       GRACJA Krosno                         525.5  5 535.5  5         4/   9
  44         5 Szepiczak Kamil, Czelny Gabriela                 GRACJA Krosno                         703.0  5 712.0  5         5/   9
  35         6 Rygielski Maciej, Wieczorek Aleksandra           FEELING Warszawa                      250.0  3 258.0  3         6/   9
  55         7 Dobrakowski Rafał, Dobrakowska Anna              ZORBA Mykanów                         816.0  5 823.0  5         7/   9
  37         8 Chmura Jarosław, Stryczek Weronika               GAMA Jaworzno                          67.0  0  73.0  0         8/   9
  38         9 Ciepły Filip, Adamczyk Karolina                  GAMA Jaworzno                           6.0  0  11.0  0         9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  35  XXXX X  5 XXXXX X  6 XX X  X  4 XXXX  X  5 XXXXX X  6    26         5
  36 XXXX XX  6 XX X XX  5 XXXXXXX  7 XX X X   4 X XX XX  5    27         4
  37 X X XX   4 X XXX    4  XX X    3    XX    2     X    1    14          
  38    X     1   X X    2   XX     2   X      1          0     6          
  44  X X XX  4 XX X XX  5  X X XX  4 XXXXXXX  7  XXX XX  5    25         6
  49 XXX XXX  6 X X XXX  5 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    30       2-3
  50 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X  XXXX  5 X  XXXX  5 XXXXXXX  7    31         1
  55 XX  X    3  XX XX   4 XXX XX   5  XX XXX  5 XX  XX   4    21          
  56 X XXXXX  6  X X XX  4 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    30       2-3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  35 5355366 6.0 6235366 6.0 3145255 6.0 4136144 4.0 3435145 4.5   26.5    6
  36 2243415 3.0 3142615 2.0 2312514 1.0 5361515 5.0 4353514 4.5   15.5    3
  44 6464542 5.0 4564432 5.0 4534436 4.0 6654436 6.0 6564436 6.0   26.0    5
  49 3116154 2.0 2316144 1.0 5226143 2.0 2415262 1.0 5116263 2.0    8.0    1
  50 1522231 1.0 1653251 3.0 1653361 3.0 1543351 3.0 1642352 3.0   13.0    2
  56 4631623 4.0 5421523 4.0 6461622 5.0 3222623 2.0 2221621 1.0   16.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz                   Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz                   Kęty                 
B       Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
C       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
D       Trzemżalski               Marek                     Gliwice              
E       Szyda                     Małgorzata                Kraków               
F       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
G       Grzybek                   Sławomir                  Częstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  43         1 Rajca Mariusz, Zinchenko Olga                    IDEA Kraków                           125.0  4 161.0  5         1/  17
  51         2 Pażucha Szymon, Gaweł Paulina                    IDEA Kraków                           346.0  6 376.0  7         2/  17
  47         3 Ałasa Alan, Kudryś Blanka                        A+S Częstochowa                       228.8  5 252.8  6         3/  17
  30         4 Wójcicki Michał, Wieczerzak Karolina             IDEA Kraków                           131.0  4 149.0  4         4/  17
  34         5 Kułakowski Szymon, Mołoń Karolina                IDEA Kraków                           511.8  3 528.8  3         5/  17
  39         6 Kuźma Tymoteusz, Ciepły Karolina                 GAMA Jaworzno                         234.0  2 250.0  2         6/  17
  46       7-8 Mąka Przemysław, Stypuła Jadwiga                 AXIS Nowy Sącz                        267.0  2 281.0  2       7-8/  17
  49       7-8 Fejklowicz Piotr, Berg Monika                    PLĄS Kraków                           213.0  2 227.0  2       7-8/  17
  57         9 Lozinszek Michał, Latusek Katarzyna              WIR Mysłowice                          11.0  0  24.0  0         9/  17
  32        10 Nowak Krzysztof, Czekaj Grażyna                  FORUM Zabrze                           82.5  0  94.5  0        10/  17
  44        11 Szepiczak Kamil, Czelny Gabriela                 GRACJA Krosno                         659.0  5 670.0  5        11/  17
  38        12 Ciepły Filip, Adamczyk Karolina                  GAMA Jaworzno                         106.0  0 116.0  0        12/  17
  37        13 Chmura Jarosław, Stryczek Weronika               GAMA Jaworzno                         132.0  0 141.0  0        13/  17
  36     14-15 Szymański Cezary, Kaczmarzyk Karolina            MARENGO Dąbrowa Górnicza              109.0  1 116.0  1     14-15/  17
  48     14-15 Zieliński Grzegorz, Sobieraj Paulina             GCT Gliwice                            75.0  0  82.0  0     14-15/  17
  42        16 Matoga Wojciech, Ciślak Agata                    BAWINEK Kraków                        147.0  0 153.0  0        16/  17
  52        17 Adamczyk Rafał, Tabor Małgorzata                 MCK Mysłowice                          18.0  0  23.0  0        17/  17
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  30 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    34         2
  32  XXX XX  5  XX  XX  4 X XX XX  5   XX XX  4 XXXX XX  6    24        10
  34 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
  36 X        1 XX XX X  5 X  XX X  4   XXX    3 XX XX    4    17          
  37  XXX XX  5 XXXX XX  6  XXX X   4  X   X   2  XX  XX  4    21          
  38  XXXXXX  6  X X X   3   X XX   3 X XXXX   5   XXXXX  5    22     11-12
  39 XXX X X  5 XXXX  X  5 XXXXX    5 XXXXX    5 XXXXX    5    25         9
  42    XX    2    XX    2  X XX X  4 X  XX    3    XX    2    13          
  43 XXX XX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXX XXX  6    31         5
  44 XX XXXX  6  XX  X   3 XX X XX  5 XXXXXXX  7      X   1    22     11-12
  46 XXXXXXX  7  XXXXX   5 XXXXXX   6  XXXXXX  6 XXXX X   5    29         6
  47 X  XXXX  5 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32       3-4
  48 XX XX    4 XX XX X  5  X       1 XX    X  3 XX  X X  4    17          
  49 XXX  XX  5 X X XXX  5 XXX XXX  6 XXX XXX  6 X XXXXX  6    28         7
  51 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    32       3-4
  52   X   X  2 X X X X  4       X  1 X     X  2  X    X  2    11          
  57 X XXXX   5 X  XXX   4 X XXXXX  6 XXXX XX  6 X XXXXX  6    27         8
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  30 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX X XX  5 XX XXXX  6 XX X XX  5    28       3-4
  32   X  X   2   X  X   2   X  X   2   X  X   2          0     8          
  34 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 X XXXXX  6    32         1
  38    X     1       X  1          0          0   X      1     3          
  39 XXXX     4    XX    2  X XX    3 XX X     3 X XXX    4    16         6
  43 XX  XXX  5 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XX  XX   4 XXXXXXX  7    29         2
  44  X       1          0    X     1    X X   2  X X     2     6          
  46  X XX    3  XX XX   4  XX X    3   XX     2     X    1    13          
  47 X XX XX  5 XXXX XX  6 X XXXXX  6 X  XXXX  5 XX XXXX  6    28       3-4
  49   X  X   2   X      1 X    X   2  XX X X  4  XX  XX  4    13          
  51 XXX X X  5 XXX X    4 XXX   X  4 XXX X X  5 XX  XX   4    22         5
  57     X X  2 X  X  X  3     X X  2 X X   X  3   X   X  2    12          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  30 6364632 5.0 6344543 5.0 5324533 3.0 6245243 4.0 5263332 2.0   19.0    4
  34 3422364 3.0 4422264 4.0 3532364 4.0 4422564 5.0 2442654 5.0   21.0    5
  39 4545456 6.0 5665455 6.0 6655656 6.0 5554456 6.0 6625466 6.0   30.0    6
  43 1256111 1.0 1156112 1.0 1246112 2.0 2336111 2.0 3336111 1.0    7.0    1
  47 2631223 2.0 3531321 2.0 4463241 5.0 3663332 3.0 4551223 3.0   15.0    3
  51 5113545 4.0 2213636 3.0 2111425 1.0 1111625 1.0 1114545 4.0   13.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz                   Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz                   Kęty                 
B       Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
C       Trzemżalski               Marek                     Gliwice              
D       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
E       Grzybek                   Sławomir                  Częstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  22         1 Nowak Marcel, Kausa Aleksandra                   MARENGO Dąbrowa Górnicza               60.0  1  94.0  2         1/  15
  20         2 Kunda Mateusz, Maj Patrycja                      MAŁOPOLSKIE CENTRUM TAŃCA              11.0  0  39.0  1         2/  15
  28         3 Wołek Kamil, Szymczyk Dominika                   STYL Kłomnice                          53.0  0  75.0  1         3/  15
  21         4 Kulawik Karol, Garlińska Kornelia                GAMA Jaworzno                          39.0  0  55.0  0         4/  15
  24         5 Domagała Jakub, Kraska Kinga                     MCK Mysłowice                          49.0  1  64.0  1         5/  15
  23         6 Zuziak Kamil, Ogórek Klaudia                     RAGTIME Kęty                          224.0  0 238.0  0         6/  15
  30         7 Surówka Mateusz, Górka Jagoda                    PRESTIGE MOK Mszana Dolna              27.0  0  40.0  0         7/  15
  27         8 Piórkowski Przemysław, Kulesza Agnieszka         AKCENT Będzin                          88.0  1 100.0  1         8/  15
  31         9 Pajdzik Kamil, Guzara Aleksandra                 PRESTIGE MOK Mszana Dolna              20.0  0  31.0  0         9/  15
  33        10 Jasiński Jan, Barucha Paulina                    EVOLUTION Kraków                       26.0  0  36.0  0        10/  15
  32     11-12 Moskała Kamil, Ziaja Julia                       EVOLUTION Kraków                       28.0  0  36.0  0     11-12/  15
  36     11-12 Wójcik Piotr, Kłaput Jolanta                     EVOLUTION Kraków                       14.0  0  22.0  0     11-12/  15
  35        13 Matysek Mikołaj, Karczmarz Agnieszka             EVOLUTION Kraków                       18.0  0  25.0  0        13/  15
  34        14 Bondek Artur, Wolińska Klaudia                   EVOLUTION Kraków                        5.0  0  11.0  0        14/  15
  26        15 Witkowski Daniel, Wiertek Karina                 AKCENT Będzin                           0.0  0   5.0  0        15/  15
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       Q        S        CH       R        J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------
  20 XXX X  4 X XX   3 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXX X  4    36         4
  21  XXX   3 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    38         2
  22 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5   XX   2   X X  2 XXX X  4 XXX X  4    32         6
  23 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXX   4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    39         1
  24 XXXXX  5 XXXXX  5  XXXX  4 XXXXX  5   X X  2 XXXXX  5  XXX   3  XXXX  4    33         5
  26        0        0        0        0        0   X    1   X    1        0     2          
  27   XXX  3 XXXXX  5 XXXXX  5 XXX    3     X  1        0 XXXXX  5 XXXXX  5    27         7
  28 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXX X  4 XXXXX  5 XXXXX  5 X XXX  4 XXXX   4    37         3
  30 XXXX   4   X    1 X XXX  4  XXXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5     X  1    X   1    25      9-10
  31 XXXXX  5  XXX   3  XXXX  4  XXX   3 XXXXX  5 X   X  2 X   X  2  X X   2    26         8
  32     X  1 XX XX  4 XX     2 X  X   2 X  XX  3 XX X   3 XX XX  4 XXXXX  5    24          
  33 XXXXX  5   X X  2 X XX   3 XXXXX  5 XXX X  4   XX   2   XX   2    XX  2    25      9-10
  34    X   1  X     1        0        0 XX X   3  X     1 XX     2 X      1     9          
  35 XX  X  3 XX  X  3  X  X  2 X  XX  3 rX  X  2 XX XX  4  X XX  3 X X X  3    23          
  36 X      1 X  XX  3 X      1     X  1 XXXX   4 XXXXX  5 XXXX   4 XXXXX  5    24          
--------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       Q        S        CH       R        J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------
  20 XXXXX  5 XXX X  4 XXX X  4 XXX X  4 XXXXX  5 XXXX   4 XXXXX  5   X    1    32         3
  21   XXX  3  XXXX  4   XX   2   XXX  3 XXXXX  5 XXXXX  5  XXXX  4 XXXXX  5    31         4
  22 XXXXX  5 XXXXX  5 X XXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5  X XX  3 XXXXX  5 XX XX  4    36         1
  23 XX X   3 XX X   3 XX XX  4 XX     2 XXXXX  5 XXXX   4 XXXXX  5 X XXX  4    30         5
  24  XX X  3  XXXX  4 XXXXX  5  XXXX  4  X     1  X  X  2        0  X XX  3    22         6
  27 X X    2 X X    2 XXX    3   X    1  XX    2 X X X  3 X X X  3 XXX X  4    20          
  28 XXXXX  5 X XXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5 X XX   3 XXXX   4 XXXX   4 XXXX   4    34         2
  30 XX XX  4    XX  2  X XX  3 XX XX  4        0   X    1  X XX  3  XXXX  4    21          
  31        0 X      1        0 X  X   2 X  XX  3 X  XX  3 X      1 X      1    11          
  33        0  X     1        0        0     X  1     X  1        0        0     3          
--------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  20 12252 2.0 44256 5.0 35354 4.0 54364 5.0 11151 1.0 12233 2.0 12141 1.0 16163 3.0   23.0    2
  21 66436 6.0 65445 6.0 54445 5.0 65535 6.0 62215 2.0 31112 1.0 21212 2.0 31211 1.0   29.0    4
  22 34111 1.0 26111 1.0 26111 1.0 26111 1.0 53323 3.0 43341 3.0 46323 3.0 42322 2.0   15.0    1
  23 43665 5.0 32563 4.0 62563 6.0 42653 4.0 24532 4.0 54554 5.0 55554 5.0 63545 5.0   38.0    6
  24 51524 4.0 51622 2.0 41626 3.0 31426 3.0 45666 6.0 66666 6.0 64666 6.0 55656 6.0   36.0    5
  28 25343 3.0 13334 3.0 13232 2.0 13242 2.0 36444 5.0 25425 4.0 33435 4.0 24434 4.0   27.0    3
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz                   Kęty                 
A       Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
B       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
C       Szyda                     Małgorzata                Kraków               
D       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
E       Grzybek                   Sławomir                  Częstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  70         1 Oleksik Mateusz, Krzeszewska Katarzyna           ST MISTRAL Tarnowskie Gór             159.3  2 191.3  3         1/  13
  68         2 Kulpiński Szymon, Grząb Aleksandra               ST Dobrowolscy Częstochow              76.0  2 102.0  3         2/  13
  69         3 Łojko Łukasz, Skorubska Natalia                  ST Dobrowolscy Częstochow              86.3  2 106.3  3         3/  13
  72         4 Kądziela Eryk, Szmigiel Agata                    PRIMA DANCE Kraków                    147.0  1 161.0  1         4/  13
  62         5 Ozner Aurelio, Kochańska Malwina                 KIEPURA Sosnowiec                      82.3  1  95.3  1         5/  13
  60         6 Brożek Jakub, Muszyńska Magdalena                WENA Kraków                           190.0  1 202.0  1         6/  13
  74         7 Gałuszka Marcin, Majchrowicz Justyna             EVOLUTION Kraków                       98.0  0 109.0  0         7/  13
  61         8 Góra Mateusz, Wójcik Dominika                    KIEPURA Sosnowiec                     171.0  2 181.0  2         8/  13
  67         9 Nalepa Jakub, Romuzga Anna                       STYL Kraków                            86.0  2  95.0  2         9/  13
  65        10 Caban Jacek, Nieroda Agata                       SZYK Częstochowa                      123.0  0 131.0  0        10/  13
  73        11 Guzara Daniel, Sikora Nicole                     PRESTIGE MOK Mszana Dolna              22.0  0  29.0  0        11/  13
  75        12 Dębski Patryk, Morbitzer Justyna                 EVOLUTION Kraków                        7.5  0  13.5  0        12/  13
  71        13 Dyrcz Wojciech, Wątorek Kinga                    MAŁOPOLSKIE CENTRUM TAŃCA              21.0  0  26.0  0        13/  13
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       Q        S        CH       R        J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------
  60    XX  2 XX XX  4 XX XX  4  XX X  3     X  1    XX  2    XX  2 XX XX  4    22       5-6
  61 X XXX  4 X XXX  4 X  XX  3 X  XX  3        0 X X    2 XX X   3        0    19          
  62 XXXXX  5 XX XX  4  XXXX  4  XXXX  4  XXXX  4  X XX  3  XXXX  4  XX X  3    31         2
  65 XX     2 XX  r  2        0 XX     2        0  X     1  X     1  X     1     9          
  67 XXX    3     X  1 X X    2 X  X   2 X   X  2 XX XX  4 X   X  2 X   X  2    18          
  68 XXX X  4  XX    2 XXX X  4 XXX X  4 XX X   3 XXXXX  5  XXX   3  XXX   3    28         3
  69    XX  2   XXX  3 X XXX  4    XX  2  XXXX  4 X   X  2 XX XX  4 X XXX  4    25         4
  70  XXXX  4 X XXX  4  XXXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5 X XXX  4 X XXX  4 X XXX  4    34         1
  71        0        0        0        0        0        0   X    1        0     1          
  72        0  X     1 XX     2 XXX    3 XXX X  4  XXX   3 XXX X  4 XXXXX  5    22       5-6
  73 XXX    3   X    1        0   X    1    X   1 X      1        0        0     7          
  74    X   1 XXXX   4  X X   2    X   1 XXXX   4  XX    2 X X    2 XXXX   4    20          
  75        0        0   X    1        0 X X    2   X    1        0        0     4          
--------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  60 54664 6.0 63654 6.0 52665 6.0 54655 5.0 55665 6.0 52665 6.0 54665 6.0 51443 4.0   45.0    6
  62 62312 3.0 35423 2.0 65424 5.0 65434 4.0 66532 5.0 63542 4.0 63532 3.0 64562 6.0   32.0    5
  68 11256 2.0 54266 5.0 44252 3.0 22243 2.0 43224 2.0 44223 3.0 45223 2.0 36324 3.0   22.0    2
  69 36433 4.0 46332 3.0 16331 2.0 46322 3.0 34343 3.0 36454 5.0 36354 5.0 45256 5.0   30.0    3
  70 45121 1.0 22111 1.0 31113 1.0 11111 1.0 12111 1.0 15111 1.0 22111 1.0 13111 1.0    8.0    1
  72 23545 5.0 11545 4.0 23546 4.0 33566 6.0 21456 4.0 21336 2.0 11446 4.0 22635 2.0   31.0    4
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz                   Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz                   Kęty                 
B       Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
C       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
D       Trzemżalski               Marek                     Gliwice              
E       Szyda                     Małgorzata                Kraków               
F       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
G       Grzybek                   Sławomir                  Częstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 111         1 Dyrkacz Filip, Marzec Izabela                    MAŁOPOLSKIE CENTRUM TAŃCA               0.0  0  29.0  1         1/  10
 121         2 Głownia Jędrzej, Krzyworzeka Katarzyna           M-TEAM Kraków                         212.5  4 235.5  5         2/  10
 112         3 Mańkowski Ziemowit, Tuszyńska Anna               SHOW DANCE Krotoszyn                  154.0  2 171.0  3         3/  10
 116         4 Tomkiewicz Kacper, Walus Izabela                 GRACJA Krosno                           0.0  0  11.0  0         4/  10
 114         5 Bychawski Paweł, Telepko Magdalena               STYL Kraków                            77.0  1  87.0  1         5/  10
 118         6 Nowak Sebastian, Kawa Weronika                   GRACJA Krosno                          91.0  2 100.0  2         6/  10
 123         7 Zając Michał, Ogrodzińska Karolina               AS-SPORT Kraków                        74.0  0  82.0  0         7/  10
 110         8 Ples Wojciech, Generowicz Natalia                CARMEN Kraków                          89.0  2  96.0  2         8/  10
 115         9 Tarczyński Sławomir, Kazimierczak Paulina        ST Dobrowolscy Częstochow              45.0  0  51.0  0         9/  10
 113        10 Szmulka Łukasz, Nagórska Marta                   SZYK Częstochowa                       60.0  0  65.0  0        10/  10
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 110   XXXX   4   X  X   2   X  XX  3 XXX  X   4   X  X   2    15          
 111 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6    31         1
 112 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7  X XXX   4    29         3
 113 X     X  2  X       1          0    X     1          0     4          
 114  XXX XX  5 XXXXXXX  7 XX XXXX  6  X X XX  4 XXX  XX  5    27         4
 115      XX  2    X     1  X X     2     X    1 X  XX X  4    10          
 116  XX XX   4 X  XXX   4    XXX   3 X XXXX   5 XXXXXX   6    22         6
 118 XXXX XX  6 XXX  XX  5 XXX  XX  5 XXX  XX  5  XXX XX  5    26         5
 121 XX XXX   5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XX XXXX  6    30         2
 123 X   X    2 X   X X  3 X X X X  4 X   X X  3 X X X X  4    16          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 111 2421261 2.0 2222161 1.0 2411141 1.0 1211241 1.0 1321141 1.0    6.0    1
 112 3532354 3.0 3411354 3.0 4223364 3.0 4322354 3.0 4212354 3.0   15.0    3
 114 4264543 4.0 5365532 5.0 6354533 4.0 6466563 6.0 6666563 6.0   25.0    5
 116 5655436 5.0 4654446 4.0 3566455 5.0 3655435 4.0 3545435 4.0   22.0    4
 118 6346625 6.0 6546625 6.0 5642626 6.0 5534626 5.0 5454626 5.0   28.0    6
 121 1113112 1.0 1133213 2.0 1135212 2.0 2143112 2.0 2133212 2.0    9.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz                   Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz                   Kęty                 
B       Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
C       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
D       Trzemżalski               Marek                     Gliwice              
E       Szyda                     Małgorzata                Kraków               
F       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
G       Grzybek                   Sławomir                  Częstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 120         1 Bawor Filip, Kropidłowska Patrycja               ZORBA Mykanów                         232.5  2 261.5  3         1/  10
 114         2 Bychawski Paweł, Telepko Magdalena               STYL Kraków                           102.0  1 125.0  2         2/  10
 118         3 Nowak Sebastian, Kawa Weronika                   GRACJA Krosno                         111.0  2 128.0  3         3/  10
 110         4 Ples Wojciech, Generowicz Natalia                CARMEN Kraków                          83.0  1  94.0  1         4/  10
 119         5 Kielski Michał, Weitz Anna                       ALFA Radom                            162.0  1 172.0  1         5/  10
 112         6 Mańkowski Ziemowit, Tuszyńska Anna               SHOW DANCE Krotoszyn                  135.0  5 144.0  5         6/  10
 123         7 Zając Michał, Ogrodzińska Karolina               AS-SPORT Kraków                        84.0  0  92.0  0         7/  10
 116         8 Tomkiewicz Kacper, Walus Izabela                 GRACJA Krosno                           0.0  0   7.0  0         8/  10
 115         9 Tarczyński Sławomir, Kazimierczak Paulina        ST Dobrowolscy Częstochow              90.0  0  96.0  0         9/  10
 124        10 Miech Adrian, Leśniak Nikolina                   SUKCES Jaworzno                       176.0  2 181.0  2        10/  10
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 110 X  XXXX  5 XXX XXX  6 XXXXXX   6  XXXXXX  6  XXXXXX  6    29         1
 112 X X X X  4  XXXX X  5 XXX X X  5 XX X XX  5 XXXX     4    23         5
 114 XXX      3 XXX X    4 XXXX     4 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    24         4
 115   X   X  2 XXX  XX  5   X   X  2   X  XX  3 XXX X X  5    17          
 116  XXXXXX  6  X XXX   4  X   X   2  XX  X   3   XX X   3    18          
 118 X XXXX   5 X  X XX  4 X  XXXX  5 XX XXXX  6 XX X XX  5    25         3
 119  XXXX X  5  XX   X  3   X XXX  4 XX  XXX  5     XXX  3    20         6
 120 XX X XX  5 X XXX X  5 XXXXXXX  7 X XXX    4 X XXX X  5    26         2
 123 XX  XX   4 X  XXX   4 XX XXXX  6 X   X    2 X   XX   3    19          
 124  X X X   3    X X   2    X     1   XX     2  X       1     9          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 110 5343655 6.0 6113456 4.5 5226346 5.0 5223356 3.0 4112246 1.0   19.5    4
 112 4534466 5.0 4644665 6.0 3453565 6.0 3362564 5.0 1453565 6.0   28.0    6
                  R                                              
 114 1125524 2.0 1235523 3.0 2135424 2.0 1116421 1.0 2235424 3.0   11.0    2
 118 3251311 1.0 3351314 2.0 4341613 3.0 4541613 4.0 5341611 2.0   12.0    3
 119 6466132 4.0 5466131 4.5 6664131 4.0 6655135 6.0 6564133 5.0   23.5    5
 120 2612243 3.0 2522242 1.0 1512252 1.0 2434242 2.0 3626352 4.0   11.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz                   Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz                   Kęty                 
B       Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
C       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
D       Trzemżalski               Marek                     Gliwice              
E       Szyda                     Małgorzata                Kraków               
F       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
G       Grzybek                   Sławomir                  Częstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 178         1 Kacprzak Mariusz, Lizak Aneta                    AS-SPORT Kraków                       217.0  1 254.0  2         1/  18
 170         2 Figura Lesław, Fila Jadwiga                      BAWINEK Kraków                        407.0  3 438.0  4         2/  18
 167         3 Kania Piotr, Król Agnieszka                      BAWINEK Kraków                        219.3  1 244.3  2         3/  18
 161         4 Kozyra Krzysztof, Wilkońska Katarzyna            AKADEMIA TAŃCA Kraków                   0.0  0  19.0  0         4/  18
 164         5 Waśko Jan, Matoga Justyna                        MAŁOPOLSKIE CENTRUM TAŃCA             262.7  3 280.7  3         5/  18
 168         6 Jakubek Tomasz, Nowak Aleksandra                 STYL Kraków                           375.8  1 392.8  1         6/  18
 162       7-8 Spytkowski Filip, Dziuba Dominika                KIEPURA Sosnowiec                      33.0  0  48.0  0       7-8/  18
 173       7-8 Stawski Michał, Borowik Anna                     STYL Kłomnice                           0.0  0  15.0  0       7-8/  18
 163      9-10 Pachowicz Jakub, Toporkiewicz Weronika           PRESTIGE MOK Mszana Dolna             297.5  3 310.5  3      9-10/  18
 179      9-10 Barwiński Łukasz, Błach Marta                    SKT AGH Kraków                        525.0  3 538.0  3      9-10/  18
 174        11 Urbankiewicz Łukasz, Kapuśniak Izabela           MARENGO Dąbrowa Górnicza               45.0  0  57.0  0        11/  18
 177        12 Grzybek Piotr, Szałas Kamila                     AS-SPORT Kraków                        59.0  0  70.0  0        12/  18
 171        13 Jeleń Piotr, Mueck Anna                          MAŁOPOLSKIE CENTRUM TAŃCA              22.0  0  32.0  0        13/  18
 172        14 Broda Tomasz, Kidała Alicja                      GASIEK Rzeszów                        305.0  4 314.0  4        14/  18
 175        15 Chajec Dawid, Dłucik Maria                       MCK Mysłowice                         122.0  2 130.0  2        15/  18
 166        16 Mika Piotr, Kaczmarczyk Oliwia                   WENA Kraków                           358.0  3 365.0  3        16/  18
 165        17 Rutkowski Jacek, Korycka Agnieszka               MARENGO Dąbrowa Górnicza              135.0  0 141.0  0        17/  18
 160        18 Zacharski Mariusz, Dudzik Magda                  DANCE FACTORY KIELCE                   16.0  0  21.0  0        18/  18
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 160 XX X  X  4     X    1       X  1    X X   2 X  XX    3 X  XX X  4    XX X  3  XXX     3    21          
 161 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XX XX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    52         1
 162 X        1 XXXX X   5 XX   X   3 X X   X  3 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X   XXX  4    36      9-10
 163  X XXX   4 XXXX XX  6  XX XX   4 XX XXXX  6  XX   X  3 XX  XX   4 X   XX   3  XX XXX  5    35        11
 164 XXXXXX   6 X XXXX   5 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 X XXXXX  6    49         2
 165 X X X X  4     XX   2 X   XX   3     XXX  3    XXXX  4     X    1  XXXXXX  6  X       1    24          
 166 X X XX   4  X   X   2   X      1  XX  X   3 XXX XX   5 XX   XX  4 XXX XXX  6 XX  XX   4    29          
 167 X XX X   4 X XXXXX  6 X XXX X  5 XXXXXXX  7  XXXXXX  6   XXXXX  5 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    46       4-5
 168 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6  XXXXXX  6 XX XXXX  6    X XX  3  XX XXX  5    47         3
 170 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXX X   5 XXX      3 XXXX XX  6 X  X X   3    42         6
 171  XX X X  4  XX X X  4    X  X  2 XXXX     4 XXX X X  5  XXXX    4  XX X X  4  XXXXXX  6    33     12-13
 172      X   1 XX  XXX  5  X  XXX  4       X  1 XX   XX  4 XXXXXXX  7 XX X X   4 XXXXXX   6    32          
 173  XXXX X  5 XXX X    4 XXXXXXX  7 XXX X X  5 X X XXX  5   XX XX  4  XXXX    4 XXXXX    5    39         8
 174 XX XXXX  6  XXX  X  4 XXXXX X  6 X X XXX  5 X  XXX   4 XXXrXXX  6 X  XXX   4 XXX XXX  6    41         7
 175 XX   XX  4 X  X XX  4 X XX XX  5 X XX XX  5 XXXX  X  5 X X      2 X XX     3 X  X  X  3    31          
 177  XXXXXX  6  XXXX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXX   6  X    X  2  X X XX  4   X      1    X  X  2    33     12-13
 178   XXX X  4 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XXXX    4  XXXXX   5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    46       4-5
 179 XXXXXXX  7 XX XX X  5 XX X     3 XX XXXX  6 X XX     3 X XX     3 XX X  X  4 X XXX X  5    36      9-10
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 161 X X X    3     X X  2  X  XX   3  X  X    2 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    36         3
 162          0 X    X   2   X      1   X      1 XXX XXX  6 XX  XXX  5 XX  XXX  5 X   XX   3    23          
 163      X   1    XXX   3     XX   2 XX       2  X  XXX  4  X  XXX  4     XX   2     XXX  3    21          
 164 XXXXX X  6  XXX  X  4  XXXX X  5 X XX  X  4 X   XXX  4   X   X  2     X X  2 X     X  2    29         5
 167   XXXX   4   X XXX  4 X X  X   3  XX XXX  5    X  X  2    X  X  2    XXXX  4 X XX     3    27         6
 168  XXXXXX  6 XX XXXX  6 XX X  X  4 X  XX X  4  XXX     3          0 XXXX  X  5  X X XX  4    32         4
 170 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXX XXX  6 XXXX X   5 X XXXX   5   XXXX   4   XX     2  X XX    3    37         2
 171          0  X       1   XX     2          0  X       1 XX       2  X       1 rXX X    3    10          
 173       X  1 XXX      3  XXX     3 XX XX X  5 X XX     3  XXX     3  X       1 XXXX     4    23          
 174 XX   XX  4 X    XX  3      XX  2  XX XXX  5 X        1 X   X    2 X X      2       X  1    20          
 177  X XXXX  5 X  XX    3 X  X XX  4   XX XX  4          0   X      1 X        1 X        1    19          
 178 X X X    3  XX X    3 X   X X  3 X   XX   3  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    38         1
 179 XX X     3   XX     2 XX XX    4    X X   2    X     1 X  X X   3   XX X   3   XX X   3    21          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 161 6556545 6.0 6665445 6.0 6455146 6.0 6665136 6.0 1144121 1.0 1123221 2.0 2243223 2.0 4242423 3.0   32.0    4
 164 1332652 2.0 4434653 4.0 4242662 3.0 4324662 4.0 2556656 6.0 3336545 5.0 3365464 5.0 2655555 5.0   34.0    5
 167 4611416 4.0 3541216 3.0 5661513 5.0 5541515 5.0 5435432 3.0 4544333 3.0 5652331 3.0 3531231 2.0   28.0    3
 168 5264263 5.0 5253564 5.0 2123255 2.0 3252354 3.0 4363364 4.0 5665666 6.0 4436556 6.0 5426346 4.0   35.0    6
 170 2123131 1.0 1112331 1.0 1314321 1.0 1113421 1.0 6622543 5.0 6452452 4.0 6524642 4.0 6363664 6.0   23.0    2
 178 3445324 3.0 2326122 2.0 3536434 4.0 2436243 2.0 3211215 2.0 2211114 1.0 1111115 1.0 1114112 1.0   16.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz                   Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz                   Kęty                 
B       Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
C       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
D       Trzemżalski               Marek                     Gliwice              
E       Szyda                     Małgorzata                Kraków               
F       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
G       Grzybek                   Sławomir                  Częstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 185         1 Leśniak Wojciech, Basamon Angelika               GASIEK Rzeszów                        157.0  5 184.0  6         1/   8
 184         2 Makowski Damian, Gaweł Dajana                    TEMPO Wrocław                         218.0  7 239.0  8         2/   8
 180         3 Korab Krzysztof, Mizgalska Martyna               SZOK Gliwice                          153.0  3 168.0  4         3/   8
 190         4 Górski Patryk, Dana Dominika                     ZORBA Rędziny                          80.0  2  89.0  2         4/   8
 186         5 Bąk Patryk, Kowalczyk Aneta                      ŁDK Łódź                                0.0  0   8.0  0         5/   8
 183         6 Nawrocki Piotr, Froń Magdalena                   FLAMENCO Siemianowice                  62.0  1  69.0  1         6/   8
 187         7 Salski Tomasz, Młynarczyk Kornelia               ŁDK Łódź                               76.5  0  82.5  0         7/   8
 189         8 Kielski Michał, Weitz Anna                       ALFA Radom                             18.0  0  23.0  0         8/   8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 180 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    34         2
 183 X XXX X  5  XXX XX  5  XXXXXX  6 XX X XX  5  XXX XX  5    26         4
 184 XXX  XX  5 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXX  X   4 XXXXXXX  7    29         3
 185 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 186 XX XXXX  6 X  XXXX  5 X  X XX  4 X XXXXX  6 X  X X   3    24         5
 187 XXXXXX   6 X X X    3 X X      2  XXXX X  5 X X XX   4    20          
 189     X X  2  X  X X  3 XXXXX X  6  XX X    3 XX XX X  5    19          
 190  XXX X   4 XXXX X   5  X XXX   4 X  XXXX  5  XX XXX  5    23         6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 180 3433152 2.0 3342252 2.0 6435264 5.0 5336363 3.0 5334453 4.0   16.0    3
 183 5551665 6.0 6433665 6.0 3341546 3.0 3443536 4.0 6556646 6.0   25.0    6
 184 4216533 3.0 2216543 3.0 2116352 2.0 2225452 2.0 2115334 2.0   12.0    2
 185 1125311 1.0 1124311 1.0 1223411 1.0 1111211 1.0 1221211 1.0    5.0    1
 186 2664444 5.0 4665434 4.0 5664633 6.0 4664644 5.0 4662565 5.0   25.0    5
 190 6342226 4.0 5551126 5.0 4552125 4.0 6552125 6.0 3443122 3.0   22.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz                   Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz                   Kęty                 
B       Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
C       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
D       Trzemżalski               Marek                     Gliwice              
E       Szyda                     Małgorzata                Kraków               
F       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
G       Grzybek                   Sławomir                  Częstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 185         1 Leśniak Wojciech, Basamon Angelika               GASIEK Rzeszów                        118.0  3 143.0  4         1/   6
 183         2 Nawrocki Piotr, Froń Magdalena                   FLAMENCO Siemianowice                 291.0  7 310.0  8         2/   6
 187         3 Salski Tomasz, Młynarczyk Kornelia               ŁDK Łódź                              146.0  3 159.0  4         3/   6
 184         4 Makowski Damian, Gaweł Dajana                    TEMPO Wrocław                         121.0  3 128.0  3         4/   6
 182         5 Sabatowicz Szymon, Krzysztoń Natalia             MAŁOPOLSKIE CENTRUM TAŃCA              29.0  0  35.0  0         5/   6
 186         6 Bąk Patryk, Kowalczyk Aneta                      ŁDK Łódź                                0.0  0   5.0  0         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 182 5552433 5.0 5554343 5.0 5525445 5.0 5445444 4.0 3555444 5.0   24.0    5
 183 1141524 2.0 2221524 2.0 3351513 3.0 4322513 3.0 2421622 2.0   12.0    2
 184 2415242 3.0 1435452 4.0 4414254 4.0 2554255 5.0 5344255 4.0   20.0    4
 185 3224111 1.0 4312111 1.0 1232121 1.0 1211121 1.0 1213111 1.0    5.0    1
 186 6666666 6.0 6666666 6.0 6666666 6.0 6666666 6.0 6666566 6.0   30.0    6
 187 4333355 4.0 3143235 3.0 2143332 2.0 3133332 2.0 4132333 3.0   14.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz                   Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz                   Kęty                 
B       Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
C       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
D       Trzemżalski               Marek                     Gliwice              
E       Szyda                     Małgorzata                Kraków               
F       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
G       Grzybek                   Sławomir                  Częstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  62         1 Nowak Krzysztof, Czekaj Grażyna                  FORUM Zabrze                           87.0  2 112.0  3         1/   6
  74         2 Bigaj Kamil, Kaleta Natalia                      AS-SPORT Kraków                        14.0  1  33.0  2         2/   6
  61         3 Nowak Damian, Fryziel Daria                      FORUM Zabrze                          394.0  6 407.0  7         3/   6
  65         4 Bednarz Piotr, Szpetnar Aleksandra               FLAMENCO Siemianowice                 484.7  2 491.7  2         4/   6
  63         5 Krystek Łukasz, Graniczna Marzena                SZOK Gliwice                          166.5  1 172.5  1         5/   6
  72         6 Adamczyk Rafał, Tabor Małgorzata                 MCK Mysłowice                           0.0  0   5.0  0         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  61 4244241 4.0 3234431 2.5 4134441 3.0 5332441 3.0 4124431 2.0   14.5    3
  62 1112115 1.0 1111115 1.0 2311114 1.0 2121214 1.0 2231123 1.0    5.0    1
  63 5463666 6.0 6563566 6.0 5552656 5.0 3564656 5.0 3462656 5.0   27.0    5
  65 3536522 3.0 2446622 4.0 1446535 4.0 1445522 4.0 1546512 4.0   19.0    4
  72 6655354 5.0 5655354 5.0 6665263 6.0 6656165 6.0 6655265 6.0   28.0    6
  74 2321433 2.0 4322243 2.5 3223322 2.0 4213333 2.0 5313344 3.0   11.5    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz                   Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz                   Kęty                 
B       Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
C       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
D       Trzemżalski               Marek                     Gliwice              
E       Szyda                     Małgorzata                Kraków               
F       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
G       Grzybek                   Sławomir                  Częstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
2       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  68         1 Kowalczyk Jakub, Michalska Maria                 AS-SPORT Kraków                       407.5  5 434.5  6         1/   8
  66         2 Smarzyński Tomasz, Smoroń Beata                  SKT AGH Kraków                        367.0  4 388.0  5         2/   8
  65         3 Bednarz Piotr, Szpetnar Aleksandra               FLAMENCO Siemianowice                 443.0  3 458.0  4         3/   8
  71         4 Leśniak Jacek, Golińska Iwona                    IDEA Kraków                           156.0  0 165.0  0         4/   8
  70         5 Miąsik Paweł, Kogut Magda                        AKSEL Rzeszów                         429.5  7 437.5  7         5/   8
  69         6 Juras Paweł, Mreńca Sylwia                       IDEA Kraków                           112.8  0 119.8  0         6/   8
  61         7 Nowak Damian, Fryziel Daria                      FORUM Zabrze                           98.0  1 104.0  1         7/   8
  73         8 Całka Rafał, Barcik Dagmara                      SZOK Gliwice                          152.0  0 157.0  0         8/   8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  61 X XXXXX  6  XX XX   4 X X X X  4   X X X  3    X  X  2    19          
  65 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         2
  66  XXXXXX  6 X XXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32         3
  68 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
  69 X  XX    3 XX X     3 XX  XX   4 XXX XX   5 XXX XX   5    20         6
  70 XXX  XX  5 XXX XXX  6 XXXX X   5 XX X XX  5 XXX XXX  6    27         5
  71 XXXX XX  6  XXX XX  5 XXXX XX  6 XXXX XX  6 X XX XX  5    28         4
  73  X XX    3 X  XX X  4    XX X  3    XX    2  X XX    3    15          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  65 4234553 3.0 5142552 5.0 6133462 3.0 6262443 4.0 4154562 4.0   19.0    3
  66 6326234 2.0 6326323 2.0 5322323 2.0 5426232 2.0 5336333 2.0   10.0    2
  68 2111111 1.0 1211111 1.0 1211111 1.0 1111111 1.0 1211111 1.0    5.0    1
  69 1563626 6.0 2565636 6.0 2465636 6.0 2335626 3.0 2545646 5.0   26.0    6
  70 3455445 5.0 3453445 4.0 4644555 5.0 3554555 6.0 3423425 3.0   23.0    5
  71 5642362 4.0 4634264 3.0 3556244 4.0 4643364 5.0 6662254 6.0   22.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek